Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

Slopenská desítka - Závod_kategorie_MČR_Veteránů

Datum pořádání od 24.08.2014 11:00 do 24.08.2014 18:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:30 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků146
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 83 HRDINA Pavel (ČR) AK Perná 1 M 1988 1 00:36:01
2 34 KUČERA Lukáš (ČR) VSK Univerzita Brno 2 M 1981 1 00:36:29 00:00:28
3 67 JANEČKA Svatopluk (ČR) SKI- TURIST Velké Karlovice 1 M40 1972 1 00:37:51 00:01:49
4 106 ŽALUDEK Přemysl (ČR) Cyklogat MS Racing 1 M35 1977 1 00:38:56 00:02:54
5 111 HEČKO Martin (ČR) AK Zlín 3 M 1987 1 00:38:59 00:02:57
6 117 DVOŘÁK Pavel (ČR) BIATLON PROSTĚJOV 4 M 1982 1 00:39:01 00:02:59
7 102 WALLENFELS Jiří (ČR) TJ Sokol Královské Vinohrady 2 M40 1972 1 00:39:19 00:03:18
8 51 ŽÁK Jiří (ČR) www.zakisova-skolabehu.cz 3 M40 1971 1 00:39:35 00:03:33
9 38 VACEK Martin (ČR) ISCAREX ČR Třebová 1 M45 1969 1 00:39:50 00:03:49
10 52 BLAHA Tomáš (ČR) AK Asisc Kroměříž 2 M35 1976 1 00:40:32 00:04:31
11 91 BUKOVJAN Vlastimil (ČR) KESBUK 1 M50 1961 1 00:40:38 00:04:36
12 73 PLEVÁK Milan (SK) BK Lysá pod Makytou 4 M40 1972 1 00:41:10 00:05:08
13 145 SOUKUP Radomír (ČR) AC Tábor 2 M45 1968 1 00:41:15 00:05:13
14 37 STRÁNSKÝ Aleš (ČR) ISCAREX ČR Třebová 2 M50 1960 1 00:41:19 00:05:17
15 12 BURSA Radomír (ČR) TRILIFE ZLÍN 5 M40 1972 1 00:41:24 00:05:22
16 76 VIŠNĚVSKÝ Andrej (ČR) Višně 5 M 1991 1 00:41:32 00:05:30
17 48 KOUDELKA Lukáš (ČR) AK Drnovice 6 M 1983 1 00:41:41 00:05:40
18 101 VICHER Jaroslav (ČR) KESBUK 7 M 1987 1 00:41:54 00:05:52
19 64 BAČO Radomír (ČR) Běhatlon Valašské Klobouky 3 M35 1976 1 00:41:57 00:05:55
20 104 ŠKRABÁNEK Petr (ČR) MK Seitl Ostrava 3 M50 1960 1 00:41:57 00:05:56
21 16 HUBÁČEK Josef (ČR) TEAZ Otrokovice 6 M40 1973 1 00:42:44 00:06:43
22 142 MERVA Milan (ČR) TRILIFE ZLÍN 8 M 1985 1 00:42:57 00:06:55
23 77 VLČEK Jiří (ČR) NTS Prometal Vsetín 4 M35 1977 1 00:43:07 00:07:05
24 93 DUBČÁK Pavel (ČR) Zlín 9 M 1986 1 00:43:09 00:07:08
25 118 RAŠNER Tomáš (ČR) Trisk Olomouc 5 M35 1979 1 00:43:11 00:07:10
26 82 BĚTÍK Miroslav (ČR) J.E.M. Team 7 M40 1972 1 00:43:14 00:07:13
27 50 OŽANA Václav (ČR) TJ Nové Město na Moravě 4 M50 1964 1 00:43:19 00:07:18
28 141 TOMANEC Filip (ČR) 10 M 1987 1 00:43:34 00:07:32
29 56 TRÁVNÍČEK Rostislav (ČR) Pepa Team Frýdek-Místek 3 M45 1968 1 00:43:40 00:07:39
30 85 GARGULÁK Josef (ČR) Lidečko 5 M50 1962 1 00:43:46 00:07:44
31 8 KALNÝ Petr (ČR) KRB Chrudim 11 M 1981 1 00:43:53 00:07:51
32 15 HANIČINEC Ivo (ČR) BS Slopné 4 M45 1967 1 00:44:04 00:08:03
33 120 PALLA Radovan (ČR) 12 M 1980 1 00:44:17 00:08:15
34 92 NEKORANEC Matěj (ČR) TRILIFE ZLÍN 1 Jun 1997 1 00:44:38 00:08:36
35 40 DOHNAL Jiří (ČR) Běhatlon Valašské Klobouky 6 M35 1976 1 00:44:44 00:08:42
36 62 OHNŮTEK Zdeněk (ČR) Lucoklima runnig team 7 M35 1975 1 00:44:47 00:08:45
37 84 VÉVODOVÁ Martina (ČR) AK Perná 1 Z 1990 1 00:44:50 00:08:48
38 29 MALÍK Vit (ČR) Rožmberské sklepy Borovany 5 M45 1969 1 00:45:11 00:09:09
39 63 JAROŠČÁK Jan (ČR) Zlín 8 M35 1976 1 00:45:22 00:09:21
40 105 ŽALUDKOVÁ Jana (ČR) Seco Tools 1 Z35 1975 1 00:45:31 00:09:29
41 98 MARTINÁT Vlastimil (ČR) BS Popov 9 M35 1977 1 00:45:41 00:09:39
42 113 KOPEČNÝ Dušan (ČR) BIATLON PROSTĚJOV 8 M40 1973 1 00:46:00 00:09:58
43 13 BŘEZINA Radomír (ČR) Ostrava 6 M45 1967 1 00:46:09 00:10:08
44 110 JAVOROVÁ Lucie (ČR) VALACHBAJK CYKLOMIRA 2 Z 1987 1 00:46:26 00:10:25
45 46 PETRÁŠ Michal (ČR) Slopné 13 M 1993 1 00:46:43 00:10:41
46 6 KUDLIČKA Svatopluk (ČR) LRS Vyškov 1 M60 1950 1 00:46:53 00:10:52
47 131 GABRHEL Pavel (ČR) NAPA Zlín 9 M40 1974 1 00:46:57 00:10:55
48 81 MATYÁŠOVÁ Jana (ČR) Dolní Dobrouč 1 Z45 1965 1 00:47:08 00:11:06
49 39 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 10 M40 1973 1 00:47:09 00:11:07
50 79 PAVELKA Miroslav (ČR) 14 M 1988 1 00:47:16 00:11:14
51 41 DŘÍMAL Miroslav (ČR) Maraton Tym Pavla Novaka 10 M35 1976 1 00:47:18 00:11:16
52 61 HOLEŠ Bohumil (ČR) JISVA Zlín 1 M65 1948 1 00:47:26 00:11:24
53 128 SLOVÁK Radoslav (ČR) Edhouse.cz 11 M35 1977 1 00:47:33 00:11:32
54 90 BAŽANT Pavel (ČR) Slečinky Napajedla 15 M 1983 1 00:47:36 00:11:34
55 36 DAVID Lavička (ČR) NILFISK ALTO PRO CYCLING 11 M40 1973 1 00:47:40 00:11:38
56 10 ŠVIHEL Miroslav (ČR) BS Slopné 1 M55 1958 1 00:47:42 00:11:41
57 58 KOZUBÍK Jiří (ČR) JuraZub 16 M 1988 1 00:47:45 00:11:43
58 144 MERVA Adam (ČR) TRILIFE ZLÍN 17 M 1989 1 00:47:55 00:11:53
59 100 SVITÁK Stanislav (ČR) MK Seitl Ostravavalasek 2 M60 1950 1 00:48:07 00:12:05
60 107 ŠNEVAJS Radomír (ČR) KHB Radegast 6 M50 1963 1 00:48:10 00:12:08
61 78 DOLESCHAL Tomáš (ČR) Moraviaman Team Otrokovice 18 M 1986 1 00:48:17 00:12:16
62 123 SKOPALÍK Zbyněk (ČR) KVS Olomouc 12 M35 1978 1 00:48:24 00:12:22
63 136 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 12 M40 1973 1 00:48:28 00:12:27
64 147 ŘEHÁK David (ČR) KHS Zlín 13 M35 1979 1 00:48:29 00:12:27
65 25 BRÁZDIL Daniel (ČR) Ultra Continental 14 M35 1975 1 00:48:35 00:12:33
66 112 MARTINEC Robin (ČR) Luhačovice 19 M 1981 1 00:48:40 00:12:38
67 60 TRAXLER Arnošt (ČR) TRI LIFE Zlín 2 M55 1955 1 00:48:55 00:12:53
68 71 BOMBERA Jiří (ČR) Městečko Trnávka 20 M 1985 1 00:48:58 00:12:57
69 57 POKLUDA Ondřej (ČR) 7 M45 1969 1 00:49:10 00:13:08
70 121 SÝKORA Josef (ČR) SK Hranice 7 M50 1963 1 00:49:23 00:13:21
71 28 BEDNAŘÍK Martin (ČR) SÁDLÍK - židle pro život 13 M40 1972 1 00:49:27 00:13:25
72 80 STANĚK Petr (ČR) TJ Velké Těšany 14 M40 1974 1 00:49:29 00:13:27
73 133 MACKA Radek (ČR) TJ Slovan Luhačovice 21 M 1981 1 00:49:43 00:13:41
74 122 SÝKORA Lukáš (ČR) AK Olomouc 22 M 1990 1 00:49:45 00:13:43
75 139 VRÁGA Filip AC Moravská Slavia Brno 3 M55 1988 1 00:49:54 00:13:52
76 124 KROPÁČEK Jan (ČR) Slečinky Napajedla 23 M 1983 1 00:50:02 00:14:00
77 99 STRAKOŠ Jiří (ČR) Tatra Kopřivnice 3 M60 1950 1 00:50:14 00:14:12
78 115 HETMER Patrik (ČR) Czech paralympic team-alpské lyžování 24 M 1983 1 00:50:20 00:14:18
79 108 SUCHÁNEK Lukáš (ČR) KHB Radegast 15 M35 1979 1 00:50:25 00:14:24
80 14 MACHŮ Karel (ČR) Malenovice 16 M35 1975 1 00:50:29 00:14:27
81 116 CHMELKOVÁ Kristýna (ČR) TJ Liga 100 Olomouc 3 Z 1987 1 00:50:30 00:14:28
82 5 KEIL Jaroslav (ČR) Běžec Vysočiny 4 M60 1953 1 00:50:35 00:14:33
83 137 BEZSLEZINA Jan (ČR) Zlín 25 M 1981 1 00:50:37 00:14:35
84 31 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav (ČR) AK E.Zátopka Kopřivnice 5 M60 1953 1 00:50:40 00:14:38
85 49 TRÁVNÍČEK Jaroslav (ČR) AK Drnovice 8 M50 1964 1 00:50:42 00:14:41
86 45 HYNŠTOVÁ Marie (ČR) AK Drnovice 1 Z55 1957 1 00:50:47 00:14:45
87 134 VELCER Martin (ČR) Vizovice 26 M 1990 1 00:50:59 00:14:58
88 22 ŠRŮTEK Stanislav (ČR) TJ Maratonstav Úpice 4 M55 1958 1 00:51:09 00:15:07
89 35 ČERV Miloslav (ČR) Atletika Polička 6 M60 1950 1 00:51:10 00:15:08
90 96 OBRUČOVÁ Kristina (ČR) KESBUK 2 Z35 1976 1 00:51:10 00:15:09
91 43 MANA Jiří (ČR) 17 M35 1975 1 00:51:13 00:15:11
92 11 MÜLLEROVÁ Hana (ČR) AK Drnovice 1 Z40 1974 1 00:51:13 00:15:11
93 24 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 1 Z50 1964 1 00:51:34 00:15:32
94 17 SÝKOROVÁ Mária (ČR) SYKORA RACE 3 Z35 1975 1 00:51:36 00:15:34
95 7 KALNÁ Jitka (ČR) KRB Chrudim 4 Z35 1975 1 00:51:53 00:15:52
96 47 ŠÍR Václav (ČR) TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2 M65 1948 1 00:51:55 00:15:53
97 97 KADLČÁKOVÁ Zuzana (ČR) KESBUK 4 Z 1986 1 00:52:01 00:16:00
98 119 PŠENICA Július (ČR) 8 M45 1967 1 00:52:09 00:16:08
99 132 MACKOVÁ Petra (ČR) TJ Slovan Luhačovice 5 Z 1985 1 00:52:09 00:16:08
100 140 BRÁZDOVÁ Veronika (ČR) Kroměříž 6 Z 1990 1 00:52:17 00:16:15
101 146 VIDLÁŘ Petr (ČR) Vidman 15 M40 1971 1 00:52:17 00:16:15
102 125 UHRMACHER Lukáš (ČR) Slečinky Napajedla 27 M 1985 1 00:52:22 00:16:20
103 72 BOBEK Josef (ČR) Tj Znojmo 3 M65 1949 1 00:52:26 00:16:24
104 2 HUBÁČEK Libor (ČR) OB Luhačovice 9 M45 1967 1 00:52:31 00:16:29
105 4 HARAMULOVÁ Lenka (ČR) Praha 5 7 Z 1987 1 00:52:47 00:16:45
106 23 METELKA Josef (ČR) TJ Maratonstav Úpice 1 M70 1944 1 00:52:53 00:16:51
107 95 KRAJÍČEK Martin (ČR) U Neptuna 28 M 1982 1 00:53:01 00:16:59
108 65 FOJTŮ Pavel (ČR) Orel Valašské Klobouky 10 M45 1969 1 00:53:14 00:17:12
109 129 TRUNKÁT Evžen (ČR) TJ Sokol Slopné 29 M 1984 1 00:53:17 00:17:15
110 1 CHYTIL Vladimír (ČR) DD Všechovice 7 M60 1950 1 00:53:32 00:17:30
111 94 BEŇAČKA Michal (ČR) U Neptuna 30 M 1981 1 00:53:35 00:17:33
112 9 MÜLLER Tomáš (ČR) AK Drnovice 18 M35 1977 1 00:53:44 00:17:43
113 130 ŠKORŇA Vlastimil (ČR) Zlín 5 M55 1955 1 00:53:57 00:17:55
114 109 KUPČÍK Pavel (ČR) 16 M40 1972 1 00:54:25 00:18:23
115 3 OKSNER Jiří (ČR) 19 M35 1979 1 00:54:29 00:18:27
116 55 TRÁVNÍČKOVÁ Ludmila (ČR) Pepa Team Frýdek-Místek 2 Z40 1973 1 00:54:39 00:18:37
117 69 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 4 M65 1948 1 00:54:46 00:18:45
118 18 PECHKOVÁ Šárka (ČR) TJ Maratonstav Úpice 2 Z55 1956 1 00:54:48 00:18:47
119 114 JANEK Tomáš (ČR) TJ Sokol Bojkovice 31 M 1990 1 00:54:51 00:18:49
120 59 NESVADBA Vladan (ČR) Stolní tenis Bystřice pod Hostýnem 2 Jun 1995 1 00:55:02 00:19:00
121 87 PROKOP Jiří (ČR) CGS - Tyres Zlín 6 M55 1956 1 00:55:05 00:19:03
122 68 SMETANA Jiří (ČR) 32 M 1990 1 00:56:31 00:20:30
123 86 BAJEROVÁ Ilona (ČR) Maraton tým Pavla Nováka 3 Z55 1958 1 00:56:53 00:20:51
124 88 HOLUB Miroslav (ČR) Staří páni Valašské Klobouky 9 M50 1960 1 00:57:27 00:21:25
125 70 BESKYDSKÝ Dědek (ČR) Klub důchodců 5 M65 1945 1 00:58:07 00:22:05
126 66 PROFOUS Petr (ČR) Baláž Extreme Team Ostrava 7 M55 1958 1 00:59:12 00:23:10
127 135 ŠMAKAL Pavel (ČR) BS Slopné 6 M65 1948 1 01:01:38 00:25:36
128 26 KUBÍČEK František (ČR) Relax Dobré Pole 7 M65 1946 1 01:02:33 00:26:31
129 75 VIŠNĚVSKÝ Ladislav (ČR) Quort Team Zlín 10 M50 1962 1 01:03:11 00:27:09
130 127 TOMÍŠEK Jindřich (ČR) Orel Horní Moštěnice 1 M75 1939 1 01:03:25 00:27:23
131 103 MAHDALOVÁ Alena (ČR) TRILIFE ZLÍN 3 Z40 1970 1 01:03:54 00:27:53
132 42 MANOVÁ Martina (ČR) 5 Z35 1976 1 01:03:55 00:27:53
133 74 VIŠNĚVSKÁ Pavla (ČR) Sport Studio Zlín 2 Z50 1963 1 01:04:51 00:28:49
134 20 PLECHÁČEK Jiří (ČR) TJ Maratonstav Úpice 2 M70 1944 1 01:05:15 00:29:13
135 32 KEPRTOVÁ Miloslava (ČR) ISCAREX ČR Třebová 1 Z65 1948 1 01:05:23 00:29:21
136 126 ZWICKER Pavel (ČR) Saquapoute 20 M35 1976 1 01:05:24 00:29:23
137 54 FIODOROVÁ Daniela (ČR) Slopné 8 Z 1999 1 01:05:49 00:29:47
138 89 RIŠKA Tibor (ČR) 17 M40 1971 1 01:06:24 00:30:22
139 19 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 2 M75 1937 1 01:10:38 00:34:37
140 21 VRAŠTILOVÁ Miloslava (ČR) TJ Maratonstav Úpice 4 Z55 1956 1 01:11:28 00:35:27
141 33 MERTA Jaroslav (ČR) ISCAREX ČR Třebová 3 M75 1935 1 01:11:58 00:35:56
142 44 CUBALOVÁ Eva (ČR) Sokol Bučovice 2 Z65 1947 1 01:12:17 00:36:15
143 27 HLAVIČKOVÁ Pavla (ČR) SÁDLÍK - židle pro život 6 Z35 1979 1 01:14:05 00:38:03
144 30 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 4 M75 1938 1 01:17:52 00:41:50
145 138 PEJPAL Jiří (ČR) TJ Liga 100 Praha 1 M80 1934 1 01:21:17 00:45:15

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 53 VANĚČKOVÁ Lada (ČR) SK Štípa Zlín Z50 1962

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR
19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR - dvojice
19.09.2020 08:30
!!ZRUŠENO!! Běh rektorky
19.09.2020 12:00
14. FORCE SPAC - Do vrchu Pusteven
20.09.2020 08:30
Hvězdná desítka 28. ročník
20.09.2020 10:30
!!ZRUŠENO!! 7. Pivní míle
26.09.2020 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
28.09.2020 08:00
BT 2020 - Svatováclavský běh Blažovice
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.