Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Slopenská desítka - Hlavní závod

Datum pořádání od 24.08.2014 11:00 do 24.08.2014 18:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:30 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků146
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 83 HRDINA Pavel (ČR) AK Perná 1 MA 1988 1 00:36:01
2 34 KUČERA Lukáš (ČR) VSK Univerzita Brno 2 MA 1981 1 00:36:29 00:00:28
3 67 JANEČKA Svatopluk (ČR) SKI- TURIST Velké Karlovice 1 MB 1972 1 00:37:51 00:01:49
4 106 ŽALUDEK Přemysl (ČR) Cyklogat MS Racing 3 MA 1977 1 00:38:56 00:02:54
5 111 HEČKO Martin (ČR) AK Zlín 4 MA 1987 1 00:38:59 00:02:57
6 117 DVOŘÁK Pavel (ČR) BIATLON PROSTĚJOV 5 MA 1982 1 00:39:01 00:02:59
7 102 WALLENFELS Jiří (ČR) TJ Sokol Královské Vinohrady 2 MB 1972 1 00:39:19 00:03:18
8 51 ŽÁK Jiří (ČR) www.zakisova-skolabehu.cz 3 MB 1971 1 00:39:35 00:03:33
9 38 VACEK Martin (ČR) ISCAREX ČR Třebová 4 MB 1969 1 00:39:50 00:03:49
10 52 BLAHA Tomáš (ČR) AK Asisc Kroměříž 6 MA 1976 1 00:40:32 00:04:31
11 91 BUKOVJAN Vlastimil (ČR) KESBUK 1 MC 1961 1 00:40:38 00:04:36
12 73 PLEVÁK Milan (SK) BK Lysá pod Makytou 5 MB 1972 1 00:41:10 00:05:08
13 145 SOUKUP Radomír (ČR) AC Tábor 6 MB 1968 1 00:41:15 00:05:13
14 37 STRÁNSKÝ Aleš (ČR) ISCAREX ČR Třebová 2 MC 1960 1 00:41:19 00:05:17
15 12 BURSA Radomír (ČR) TRILIFE ZLÍN 7 MB 1972 1 00:41:24 00:05:22
16 76 VIŠNĚVSKÝ Andrej (ČR) Višně 7 MA 1991 1 00:41:32 00:05:30
17 48 KOUDELKA Lukáš (ČR) AK Drnovice 8 MA 1983 1 00:41:41 00:05:40
18 101 VICHER Jaroslav (ČR) KESBUK 9 MA 1987 1 00:41:54 00:05:52
19 64 BAČO Radomír (ČR) Běhatlon Valašské Klobouky 10 MA 1976 1 00:41:57 00:05:55
20 104 ŠKRABÁNEK Petr (ČR) MK Seitl Ostrava 3 MC 1960 1 00:41:57 00:05:56
21 16 HUBÁČEK Josef (ČR) TEAZ Otrokovice 8 MB 1973 1 00:42:44 00:06:43
22 142 MERVA Milan (ČR) TRILIFE ZLÍN 11 MA 1985 1 00:42:57 00:06:55
23 77 VLČEK Jiří (ČR) NTS Prometal Vsetín 12 MA 1977 1 00:43:07 00:07:05
24 93 DUBČÁK Pavel (ČR) Zlín 13 MA 1986 1 00:43:09 00:07:08
25 118 RAŠNER Tomáš (ČR) Trisk Olomouc 14 MA 1979 1 00:43:11 00:07:10
26 82 BĚTÍK Miroslav (ČR) J.E.M. Team 9 MB 1972 1 00:43:14 00:07:13
27 50 OŽANA Václav (ČR) TJ Nové Město na Moravě 4 MC 1964 1 00:43:19 00:07:18
28 141 TOMANEC Filip (ČR) 15 MA 1987 1 00:43:34 00:07:32
29 56 TRÁVNÍČEK Rostislav (ČR) Pepa Team Frýdek-Místek 10 MB 1968 1 00:43:40 00:07:39
30 85 GARGULÁK Josef (ČR) Lidečko 5 MC 1962 1 00:43:46 00:07:44
31 8 KALNÝ Petr (ČR) KRB Chrudim 16 MA 1981 1 00:43:53 00:07:51
32 15 HANIČINEC Ivo (ČR) BS Slopné 11 MB 1967 1 00:44:04 00:08:03
33 120 PALLA Radovan (ČR) 17 MA 1980 1 00:44:17 00:08:15
34 92 NEKORANEC Matěj (ČR) TRILIFE ZLÍN 1 Jun 1997 1 00:44:38 00:08:36
35 40 DOHNAL Jiří (ČR) Běhatlon Valašské Klobouky 18 MA 1976 1 00:44:44 00:08:42
36 62 OHNŮTEK Zdeněk (ČR) Lucoklima runnig team 19 MA 1975 1 00:44:47 00:08:45
37 84 VÉVODOVÁ Martina (ČR) AK Perná 1 ZA 1990 1 00:44:50 00:08:48
38 29 MALÍK Vit (ČR) Rožmberské sklepy Borovany 12 MB 1969 1 00:45:11 00:09:09
39 63 JAROŠČÁK Jan (ČR) Zlín 20 MA 1976 1 00:45:22 00:09:21
40 105 ŽALUDKOVÁ Jana (ČR) Seco Tools 1 ZB 1975 1 00:45:31 00:09:29
41 98 MARTINÁT Vlastimil (ČR) BS Popov 21 MA 1977 1 00:45:41 00:09:39
42 113 KOPEČNÝ Dušan (ČR) BIATLON PROSTĚJOV 13 MB 1973 1 00:46:00 00:09:58
43 13 BŘEZINA Radomír (ČR) Ostrava 14 MB 1967 1 00:46:09 00:10:08
44 110 JAVOROVÁ Lucie (ČR) VALACHBAJK CYKLOMIRA 2 ZA 1987 1 00:46:26 00:10:25
45 46 PETRÁŠ Michal (ČR) Slopné 22 MA 1993 1 00:46:43 00:10:41
46 6 KUDLIČKA Svatopluk (ČR) LRS Vyškov 1 MD 1950 1 00:46:53 00:10:52
47 131 GABRHEL Pavel (ČR) NAPA Zlín 15 MB 1974 1 00:46:57 00:10:55
48 81 MATYÁŠOVÁ Jana (ČR) Dolní Dobrouč 1 ZC 1965 1 00:47:08 00:11:06
49 39 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 16 MB 1973 1 00:47:09 00:11:07
50 79 PAVELKA Miroslav (ČR) 23 MA 1988 1 00:47:16 00:11:14
51 41 DŘÍMAL Miroslav (ČR) Maraton Tym Pavla Novaka 24 MA 1976 1 00:47:18 00:11:16
52 61 HOLEŠ Bohumil (ČR) JISVA Zlín 2 MD 1948 1 00:47:26 00:11:24
53 128 SLOVÁK Radoslav (ČR) Edhouse.cz 25 MA 1977 1 00:47:33 00:11:32
54 90 BAŽANT Pavel (ČR) Slečinky Napajedla 26 MA 1983 1 00:47:36 00:11:34
55 36 DAVID Lavička (ČR) NILFISK ALTO PRO CYCLING 17 MB 1973 1 00:47:40 00:11:38
56 10 ŠVIHEL Miroslav (ČR) BS Slopné 6 MC 1958 1 00:47:42 00:11:41
57 58 KOZUBÍK Jiří (ČR) JuraZub 27 MA 1988 1 00:47:45 00:11:43
58 144 MERVA Adam (ČR) TRILIFE ZLÍN 28 MA 1989 1 00:47:55 00:11:53
59 100 SVITÁK Stanislav (ČR) MK Seitl Ostravavalasek 3 MD 1950 1 00:48:07 00:12:05
60 107 ŠNEVAJS Radomír (ČR) KHB Radegast 7 MC 1963 1 00:48:10 00:12:08
61 78 DOLESCHAL Tomáš (ČR) Moraviaman Team Otrokovice 29 MA 1986 1 00:48:17 00:12:16
62 123 SKOPALÍK Zbyněk (ČR) KVS Olomouc 30 MA 1978 1 00:48:24 00:12:22
63 136 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 18 MB 1973 1 00:48:28 00:12:27
64 147 ŘEHÁK David (ČR) KHS Zlín 31 MA 1979 1 00:48:29 00:12:27
65 25 BRÁZDIL Daniel (ČR) Ultra Continental 32 MA 1975 1 00:48:35 00:12:33
66 112 MARTINEC Robin (ČR) Luhačovice 33 MA 1981 1 00:48:40 00:12:38
67 60 TRAXLER Arnošt (ČR) TRI LIFE Zlín 8 MC 1955 1 00:48:55 00:12:53
68 71 BOMBERA Jiří (ČR) Městečko Trnávka 34 MA 1985 1 00:48:58 00:12:57
69 57 POKLUDA Ondřej (ČR) 19 MB 1969 1 00:49:10 00:13:08
70 121 SÝKORA Josef (ČR) SK Hranice 9 MC 1963 1 00:49:23 00:13:21
71 28 BEDNAŘÍK Martin (ČR) SÁDLÍK - židle pro život 20 MB 1972 1 00:49:27 00:13:25
72 80 STANĚK Petr (ČR) TJ Velké Těšany 21 MB 1974 1 00:49:29 00:13:27
73 133 MACKA Radek (ČR) TJ Slovan Luhačovice 35 MA 1981 1 00:49:43 00:13:41
74 122 SÝKORA Lukáš (ČR) AK Olomouc 36 MA 1990 1 00:49:45 00:13:43
75 139 VRÁGA Filip AC Moravská Slavia Brno 10 MC 1988 1 00:49:54 00:13:52
76 124 KROPÁČEK Jan (ČR) Slečinky Napajedla 37 MA 1983 1 00:50:02 00:14:00
77 99 STRAKOŠ Jiří (ČR) Tatra Kopřivnice 4 MD 1950 1 00:50:14 00:14:12
78 115 HETMER Patrik (ČR) Czech paralympic team-alpské lyžování 38 MA 1983 1 00:50:20 00:14:18
79 108 SUCHÁNEK Lukáš (ČR) KHB Radegast 39 MA 1979 1 00:50:25 00:14:24
80 14 MACHŮ Karel (ČR) Malenovice 40 MA 1975 1 00:50:29 00:14:27
81 116 CHMELKOVÁ Kristýna (ČR) TJ Liga 100 Olomouc 3 ZA 1987 1 00:50:30 00:14:28
82 5 KEIL Jaroslav (ČR) Běžec Vysočiny 5 MD 1953 1 00:50:35 00:14:33
83 137 BEZSLEZINA Jan (ČR) Zlín 41 MA 1981 1 00:50:37 00:14:35
84 31 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav (ČR) AK E.Zátopka Kopřivnice 6 MD 1953 1 00:50:40 00:14:38
85 49 TRÁVNÍČEK Jaroslav (ČR) AK Drnovice 11 MC 1964 1 00:50:42 00:14:41
86 45 HYNŠTOVÁ Marie (ČR) AK Drnovice 1 ZD 1957 1 00:50:47 00:14:45
87 134 VELCER Martin (ČR) Vizovice 42 MA 1990 1 00:50:59 00:14:58
88 22 ŠRŮTEK Stanislav (ČR) TJ Maratonstav Úpice 12 MC 1958 1 00:51:09 00:15:07
89 35 ČERV Miloslav (ČR) Atletika Polička 7 MD 1950 1 00:51:10 00:15:08
90 96 OBRUČOVÁ Kristina (ČR) KESBUK 2 ZB 1976 1 00:51:10 00:15:09
91 43 MANA Jiří (ČR) 43 MA 1975 1 00:51:13 00:15:11
92 11 MÜLLEROVÁ Hana (ČR) AK Drnovice 3 ZB 1974 1 00:51:13 00:15:11
93 24 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 2 ZC 1964 1 00:51:34 00:15:32
94 17 SÝKOROVÁ Mária (ČR) SYKORA RACE 4 ZB 1975 1 00:51:36 00:15:34
95 7 KALNÁ Jitka (ČR) KRB Chrudim 5 ZB 1975 1 00:51:53 00:15:52
96 47 ŠÍR Václav (ČR) TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 8 MD 1948 1 00:51:55 00:15:53
97 97 KADLČÁKOVÁ Zuzana (ČR) KESBUK 4 ZA 1986 1 00:52:01 00:16:00
98 119 PŠENICA Július (ČR) 22 MB 1967 1 00:52:09 00:16:08
99 132 MACKOVÁ Petra (ČR) TJ Slovan Luhačovice 5 ZA 1985 1 00:52:09 00:16:08
100 140 BRÁZDOVÁ Veronika (ČR) Kroměříž 6 ZA 1990 1 00:52:17 00:16:15
101 146 VIDLÁŘ Petr (ČR) Vidman 23 MB 1971 1 00:52:17 00:16:15
102 125 UHRMACHER Lukáš (ČR) Slečinky Napajedla 44 MA 1985 1 00:52:22 00:16:20
103 72 BOBEK Josef (ČR) Tj Znojmo 9 MD 1949 1 00:52:26 00:16:24
104 2 HUBÁČEK Libor (ČR) OB Luhačovice 24 MB 1967 1 00:52:31 00:16:29
105 4 HARAMULOVÁ Lenka (ČR) Praha 5 7 ZA 1987 1 00:52:47 00:16:45
106 23 METELKA Josef (ČR) TJ Maratonstav Úpice 1 ME 1944 1 00:52:53 00:16:51
107 95 KRAJÍČEK Martin (ČR) U Neptuna 45 MA 1982 1 00:53:01 00:16:59
108 65 FOJTŮ Pavel (ČR) Orel Valašské Klobouky 25 MB 1969 1 00:53:14 00:17:12
109 129 TRUNKÁT Evžen (ČR) TJ Sokol Slopné 46 MA 1984 1 00:53:17 00:17:15
110 1 CHYTIL Vladimír (ČR) DD Všechovice 10 MD 1950 1 00:53:32 00:17:30
111 94 BEŇAČKA Michal (ČR) U Neptuna 47 MA 1981 1 00:53:35 00:17:33
112 9 MÜLLER Tomáš (ČR) AK Drnovice 48 MA 1977 1 00:53:44 00:17:43
113 130 ŠKORŇA Vlastimil (ČR) Zlín 13 MC 1955 1 00:53:57 00:17:55
114 109 KUPČÍK Pavel (ČR) 26 MB 1972 1 00:54:25 00:18:23
115 3 OKSNER Jiří (ČR) 49 MA 1979 1 00:54:29 00:18:27
116 55 TRÁVNÍČKOVÁ Ludmila (ČR) Pepa Team Frýdek-Místek 6 ZB 1973 1 00:54:39 00:18:37
117 69 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 11 MD 1948 1 00:54:46 00:18:45
118 18 PECHKOVÁ Šárka (ČR) TJ Maratonstav Úpice 2 ZD 1956 1 00:54:48 00:18:47
119 114 JANEK Tomáš (ČR) TJ Sokol Bojkovice 50 MA 1990 1 00:54:51 00:18:49
120 59 NESVADBA Vladan (ČR) Stolní tenis Bystřice pod Hostýnem 2 Jun 1995 1 00:55:02 00:19:00
121 87 PROKOP Jiří (ČR) CGS - Tyres Zlín 14 MC 1956 1 00:55:05 00:19:03
122 68 SMETANA Jiří (ČR) 51 MA 1990 1 00:56:31 00:20:30
123 86 BAJEROVÁ Ilona (ČR) Maraton tým Pavla Nováka 3 ZD 1958 1 00:56:53 00:20:51
124 88 HOLUB Miroslav (ČR) Staří páni Valašské Klobouky 15 MC 1960 1 00:57:27 00:21:25
125 70 BESKYDSKÝ Dědek (ČR) Klub důchodců 12 MD 1945 1 00:58:07 00:22:05
126 66 PROFOUS Petr (ČR) Baláž Extreme Team Ostrava 16 MC 1958 1 00:59:12 00:23:10
127 135 ŠMAKAL Pavel (ČR) BS Slopné 13 MD 1948 1 01:01:38 00:25:36
128 26 KUBÍČEK František (ČR) Relax Dobré Pole 14 MD 1946 1 01:02:33 00:26:31
129 75 VIŠNĚVSKÝ Ladislav (ČR) Quort Team Zlín 17 MC 1962 1 01:03:11 00:27:09
130 127 TOMÍŠEK Jindřich (ČR) Orel Horní Moštěnice 2 ME 1939 1 01:03:25 00:27:23
131 103 MAHDALOVÁ Alena (ČR) TRILIFE ZLÍN 7 ZB 1970 1 01:03:54 00:27:53
132 42 MANOVÁ Martina (ČR) 8 ZB 1976 1 01:03:55 00:27:53
133 74 VIŠNĚVSKÁ Pavla (ČR) Sport Studio Zlín 3 ZC 1963 1 01:04:51 00:28:49
134 20 PLECHÁČEK Jiří (ČR) TJ Maratonstav Úpice 3 ME 1944 1 01:05:15 00:29:13
135 32 KEPRTOVÁ Miloslava (ČR) ISCAREX ČR Třebová 4 ZD 1948 1 01:05:23 00:29:21
136 126 ZWICKER Pavel (ČR) Saquapoute 52 MA 1976 1 01:05:24 00:29:23
137 54 FIODOROVÁ Daniela (ČR) Slopné 1 Jky 1999 1 01:05:49 00:29:47
138 89 RIŠKA Tibor (ČR) 27 MB 1971 1 01:06:24 00:30:22
139 19 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 4 ME 1937 1 01:10:38 00:34:37
140 21 VRAŠTILOVÁ Miloslava (ČR) TJ Maratonstav Úpice 5 ZD 1956 1 01:11:28 00:35:27
141 33 MERTA Jaroslav (ČR) ISCAREX ČR Třebová 5 ME 1935 1 01:11:58 00:35:56
142 44 CUBALOVÁ Eva (ČR) Sokol Bučovice 6 ZD 1947 1 01:12:17 00:36:15
143 27 HLAVIČKOVÁ Pavla (ČR) SÁDLÍK - židle pro život 9 ZB 1979 1 01:14:05 00:38:03
144 30 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 6 ME 1938 1 01:17:52 00:41:50
145 138 PEJPAL Jiří (ČR) TJ Liga 100 Praha 7 ME 1934 1 01:21:17 00:45:15

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 53 VANĚČKOVÁ Lada (ČR) SK Štípa Zlín ZC 1962

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.