Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 16.08.2014 13:00 do 16.08.2014 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků172
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 ROP Abel Kibet BENEDEK Team 1 A 1986 4 00:29:03
2 6 BABARYKA Olexandr JM DEMOLEX Bardejov 2 A 1984 4 00:29:51 00:00:47
3 3 KOCOUREK Milan AK Kroměříž 3 A 1987 4 00:30:11 00:01:07
4 2 MUSAU Dennis Mwanzia BENEDEK Team 4 A 1986 4 00:30:28 00:01:24
5 4 HOMOLÁČ Jiří AK Kroměříž 5 A 1990 4 00:30:36 00:01:32
6 7 OLEJNÍČEK Lukáš AC Moravská Slavia Brno 6 A 1988 4 00:30:51 00:01:47
7 5 SAHAJDA Tibor JM DEMOLEX Bardejov 7 A 1990 4 00:31:09 00:02:05
8 227 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 8 A 1992 4 00:31:51 00:02:47
9 222 BLAHA Tomáš AK ASICS Kroměříž 9 A 1976 4 00:32:39 00:03:35
10 30 MAHOVSKÝ František AC Moravská Slavia Brno 10 A 1983 4 00:32:46 00:03:42
11 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 1 B 1970 4 00:33:57 00:04:53
12 22 KADLEC Petr Milotice 2 B 1965 4 00:34:39 00:05:35
13 74 PILAŘ Pavel Bystřice p.H. 11 A 1995 4 00:34:43 00:05:39
14 54 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 12 A 1991 4 00:34:55 00:05:52
15 28 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 13 A 1984 4 00:35:00 00:05:56
16 215 TOMČAL Dušan Lipov 3 B 1973 4 00:35:04 00:06:00
17 86 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 14 A 1987 4 00:35:57 00:06:54
18 95 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 15 A 1977 4 00:36:31 00:07:27
19 245 CHADIM Michal KC Brno 16 A 1978 4 00:36:45 00:07:41
20 67 HUBÁČEK Josef TEAZ Otrokovice 4 B 1973 4 00:36:59 00:07:56
21 213 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 5 B 1967 4 00:37:20 00:08:16
22 93 ŽIGO Martin Behame.sk 17 A 1989 4 00:37:29 00:08:25
23 241 PSOTA Andrej Skalica 6 B 1970 4 00:37:42 00:08:38
24 20 FORMAN Petr TJ Žďár nad Sázavou 7 B 1965 4 00:37:54 00:08:50
25 76 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 C 1958 4 00:37:58 00:08:54
26 77 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 C 1959 4 00:38:46 00:09:42
27 280 JORDÁN František Veselí nad Moravou 18 A 1991 4 00:39:04 00:10:00
28 254 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 8 B 1968 4 00:39:08 00:10:04
29 57 JURÁNEK Štěpán UNI Brno - Orel Židenice 19 A 1990 4 00:39:17 00:10:13
30 40 RŮŽIČKA Pavel BOX Těmice 20 A 1999 4 00:39:18 00:10:14
31 203 MIKULA Miroslav Radošovce 3 C 1957 4 00:39:22 00:10:18
32 83 ŠŤASTNÝ Přemysl Šardice 21 A 1992 4 00:39:42 00:10:38
33 35 JEDLIČKA Miloslav Liga 100 Olomouc 22 A 1986 4 00:39:48 00:10:44
34 73 PACHULA Jakub Ostrava 23 A 1997 4 00:39:52 00:10:48
35 246 STOLAŘÍK Ondřej Váhaví střelci 24 A 1985 4 00:39:56 00:10:52
36 59 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 25 A 1990 4 00:39:58 00:10:54
37 32 BROŽÍK Jiří VK Hodonín 9 B 1971 4 00:40:05 00:11:01
38 256 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 D 1954 4 00:40:07 00:11:03
39 82 DANĚK Jiří Zarazice 26 A 1976 4 00:40:13 00:11:09
40 260 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 27 A 1977 4 00:40:21 00:11:18
41 214 PLIVA Vojtěch OREL Dolní Dobrouč 28 A 1987 4 00:40:23 00:11:19
42 71 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 D 1950 4 00:40:35 00:11:32
43 201 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 4 C 1957 4 00:40:44 00:11:40
44 65 JURČA Jaroslav 5 C 1962 4 00:40:47 00:11:43
45 44 HALAS Petr AK Drnovice 10 B 1973 4 00:40:50 00:11:46
46 281 POLÁŠEK Vít Hodonín 29 A 1976 4 00:40:56 00:11:52
47 223 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 D 1950 4 00:40:58 00:11:54
48 230 ZVÁČ Jozef Kazarka klub Šaštín 6 C 1963 4 00:41:01 00:11:57
49 264 SLEZÁK Tomáš AK Hodonín 30 A 1989 4 00:41:11 00:12:07
50 217 MEDLEN Marián Sekov Senica 7 C 1960 4 00:41:11 00:12:07
51 219 FATĚNA Martin BOX Těmice 31 A 2000 4 00:41:16 00:12:12
52 18 POLÁŠEK Radek Vnorovy 32 A 1986 4 00:41:23 00:12:19
53 75 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 D 1951 4 00:41:23 00:12:19
54 278 ČEJKA Michal Slavoj Podivín 33 A 1985 4 00:41:32 00:12:28
55 212 DŘÍZGA Viktor Bratislava 11 B 1969 4 00:41:35 00:12:31
56 225 BELLAY Peter Trivelo Rohatec 34 A 1988 4 00:41:50 00:12:46
57 14 HUVAR Rostislav Orel Domanín 35 A 1975 4 00:41:54 00:12:51
58 87 ŠKOPÍK Jakub Veselí nad Moravou 36 A 1993 4 00:42:03 00:13:00
59 269 SELUCKÝ Zbyněk Kyjov 12 B 1968 4 00:42:13 00:13:09
60 88 JANDÁSEK Michal Facin klub 37 A 1979 4 00:42:14 00:13:11
61 17 TOMEČEK Jiří Vnorovy 38 A 1983 4 00:42:16 00:13:12
62 98 VYTISK Alfons MK SEITL Ostrava 1 E 1949 4 00:42:18 00:13:14
63 79 ŠEBESTA Ondřej AK Radějov 39 A 1980 4 00:42:22 00:13:18
64 249 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 8 C 1964 4 00:42:23 00:13:19
65 273 CERMAN Ivo Kyjov 40 A 1991 4 00:42:24 00:13:20
66 207 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 9 C 1964 4 00:42:25 00:13:22
67 211 MIKLÁNEK Andrej Delfín Bratislava 13 B 1972 4 00:42:35 00:13:31
68 261 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 41 A 1975 4 00:42:43 00:13:39
69 205 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 10 C 1957 4 00:42:45 00:13:41
70 80 VYBÍHALOVÁ Petra Obeciny 42 A 1997 4 00:42:46 00:13:43
71 262 PÁLKA Michal Bratislava 43 A 1979 4 00:42:49 00:13:45
72 242 VYDARENÝ Vladislav Grafo Banská Bystrica 14 B 1966 4 00:42:57 00:13:53
73 263 VOJTEK Jonáš Kyjov 44 A 1991 4 00:43:03 00:14:00
74 70 HRADIL Stanislav Běžěcký klub Hodonín 11 C 1958 4 00:43:04 00:14:00
75 85 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 12 C 1957 4 00:43:11 00:14:07
76 268 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 45 A 1996 4 00:43:12 00:14:08
77 275 BEDNÁŘ Zbyněk SOKOL Jamné 15 B 1973 4 00:43:14 00:14:10
78 252 VINTR Tomáš AK Junior Holič 46 A 1984 4 00:43:15 00:14:12
79 270 JARSKÝ Miroslav Radějov 16 B 1967 4 00:43:18 00:14:14
80 37 JEŽEK Martin Vnorovy 47 A 1994 4 00:43:20 00:14:17
81 271 BARTEK Peter Bratislava 17 B 1973 4 00:43:23 00:14:20
82 228 FATĚNA Michal BOX Těmice 48 A 2003 4 00:43:35 00:14:31
83 61 KOLLÁR Martin Gbelski stríci 18 B 1974 4 00:43:57 00:14:53
84 277 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 49 A 1985 4 00:43:59 00:14:55
85 36 ZMRZLÍK Jakub Žarošice 50 A 1991 4 00:44:01 00:14:58
86 206 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 13 C 1964 4 00:44:23 00:15:19
87 41 BENHART Patrik BOX Těmice 51 A 1999 4 00:44:40 00:15:36
88 92 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 2 E 1948 4 00:44:42 00:15:38
89 90 GUBANI Josef Facin klub Vnorovy 19 B 1968 4 00:44:50 00:15:46
90 29 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 3 E 1949 4 00:44:56 00:15:52
91 202 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 D 1951 4 00:45:00 00:15:56
92 216 PÁČ Marcel BOX Těmice 52 A 1996 4 00:45:01 00:15:57
93 10 MIKA Ivo Orel Obřany 20 B 1966 4 00:45:02 00:15:58
94 226 PÓL Daniel BOX Těmice 53 A 1999 4 00:45:02 00:15:58
95 259 TOMÁŠŮ Viktor Boršice 54 A 1977 4 00:45:03 00:15:59
96 247 KUNC Josef LRS Vyškov 14 C 1960 4 00:45:10 00:16:07
97 64 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 6 D 1950 4 00:45:12 00:16:09
98 49 BULÍN Daniel BOX Těmice 55 A 1997 4 00:45:34 00:16:31
99 233 BOBEK Josef Tělovýchovná jednota Znojmo 4 E 1949 4 00:45:43 00:16:39
100 23 DOKOUPIL Petr Brno 56 A 1977 4 00:45:45 00:16:41
101 236 RYBANSKÝ Štefan ŠK Jablonica 21 B 1971 4 00:46:09 00:17:05
102 267 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 22 B 1967 4 00:46:17 00:17:14
103 265 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 15 C 1960 4 00:46:20 00:17:16
104 274 BOHÁČ Jiří Brno 7 D 1954 4 00:46:34 00:17:30
105 229 JAHA Kamil BOX Těmice 57 A 1997 4 00:46:40 00:17:37
106 9 HRONEK Jarosla Orel Obřany 58 A 1991 4 00:46:48 00:17:44
107 221 PROFOUS Petr BET Ostrava 16 C 1958 4 00:46:51 00:17:48
108 38 NOVOTNÝ Petr BOX Těmice 59 A 1980 4 00:47:00 00:17:56
109 72 KŘIVÁK Martin VEGGIE Runner 60 A 1993 4 00:47:03 00:17:59
110 13 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 8 D 1952 4 00:47:32 00:18:28
111 94 KADUBEC Stanislav Vnorovy 23 B 1966 4 00:47:36 00:18:32
112 220 VINKLÁREK Jiří HC Lvi Břeclav 61 A 1991 4 00:47:47 00:18:43
113 240 PAVLÍK Jan AŠK Grafobal Skalica 17 C 1958 4 00:47:55 00:18:51
114 68 KARAS Karel BK Hodonín 5 E 1945 4 00:47:57 00:18:53
115 283 MIHOLA Jiří Orel Brno Lesná 24 B 1972 4 00:48:03 00:18:59
116 244 BUCHTA Pavol Grafo Banská Bystrica 9 D 1954 4 00:48:10 00:19:06
117 24 FRIEDRICH David Ostrava 62 A 1975 4 00:48:11 00:19:07
118 12 KORYČANSKÝ Dušan Vnorovy 63 A 1979 4 00:48:11 00:19:08
119 19 ZACHAR Martin Vnorovy 64 A 1987 4 00:48:13 00:19:09
120 210 DULA Dalibor Sportovní klub Blatnička 18 C 1961 4 00:48:13 00:19:10
121 282 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 19 C 1963 4 00:48:19 00:19:15
122 218 DOMINEC Ondřej Mercuri Zlín 65 A 1981 4 00:48:20 00:19:16
123 253 JANOVSKÝ Zdeněk Strání 25 B 1965 4 00:48:24 00:19:20
124 257 PODIVÍNSKÝ Ladislav Jarošov 20 C 1961 4 00:48:31 00:19:27
125 78 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 21 C 1955 4 00:48:34 00:19:30
126 235 PROCHÁZKA Václav MK SEITL Ostrava 6 E 1945 4 00:48:42 00:19:38
127 266 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 10 D 1953 4 00:48:48 00:19:44
128 63 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 26 B 1969 4 00:49:04 00:20:00
129 99 KOZUMPLÍK Pavel Dolce 27 B 1972 4 00:49:09 00:20:05
130 239 VARMUŽA Jan Brezová p.B. 11 D 1952 4 00:49:22 00:20:18
131 272 JARSKÝ David Strážnice 66 A 1996 4 00:49:38 00:20:34
132 243 HAJOSSY Miroslav Kovalob 7 E 1946 4 00:49:41 00:20:37
133 258 TIRPÁK Ondřej Senica 8 E 1948 4 00:49:53 00:20:49
134 47 MYNÁŘ Martin BOX Těmice 67 A 1998 4 00:49:57 00:20:53
135 232 STACHA Vojtěch KAC OLOMOUC 22 C 1961 4 00:49:57 00:20:54
136 209 HRAZDIL Andrej Bratislava 28 B 1972 4 00:50:09 00:21:05
137 234 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 9 E 1946 4 00:50:17 00:21:14
138 84 TOMEČEK Marek Praha 68 A 1976 4 00:50:18 00:21:14
139 224 NAVARA Petr AK EZ Kopřivnice 10 E 1945 4 00:50:23 00:21:19
140 33 BENEŠ Edvard Svatý Kopeček 12 D 1951 4 00:50:39 00:21:35
141 279 TICHÁČEK Vojtěch Troubky 69 A 1989 4 00:50:53 00:21:50
142 208 ŠLAMPA Pavel Kyjov 23 C 1960 4 00:51:15 00:22:11
143 21 ŽIVĚLA Pavel TJ Liga 100 Olomouc 29 B 1972 4 00:51:25 00:22:21
144 91 JANDÁSEK Tomáš Facin klub 70 A 1976 4 00:51:27 00:22:23
145 276 MIHÁLIK Juraj Modra 71 A 1978 4 00:51:36 00:22:32
146 62 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 24 C 1956 4 00:51:40 00:22:36
147 255 ŠMAKAL Pavel SKOB Zlín 11 E 1948 4 00:51:44 00:22:41
148 25 ŠŤASTNÝ Petr Vnorovy 30 B 1969 4 00:51:54 00:22:50
149 39 KUNČÁR Martin BOX Těmice 72 A 2000 4 00:52:00 00:22:56
150 8 MOCHNACKY Jan JM DEMOLEX Bardejov 25 C 1964 4 00:52:16 00:23:13
151 26 NASKU Petr Vysoké Mýto 73 A 1975 4 00:52:26 00:23:22
152 34 ZAPLETAL Jiří Olomouc 74 A 1985 4 00:53:00 00:23:56
153 231 ŠPIČÁK Adam BOX Těmice 75 A 2001 4 00:53:02 00:23:58
154 237 SEDLÁK Štěpán BOX Těmice 76 A 2002 4 00:53:03 00:23:59
155 16 LAGA Petr Blatnice 77 A 1987 4 00:53:28 00:24:24
156 238 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 26 C 1955 4 00:53:42 00:24:38
157 58 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 13 D 1953 4 00:54:03 00:24:59
158 31 KOVAŘÍK František Břeclav 12 E 1946 4 00:54:13 00:25:09
159 66 KRCHÁK František Velká nad Veličkou 27 C 1964 4 00:56:15 00:27:11
160 42 JÁN Pavel BOX Těmice 78 A 1999 4 00:56:23 00:27:19
161 204 KADLČÍK Michal Uherský Brod 79 A 1983 4 00:56:28 00:27:24
162 43 MIRGA Roman BOX Těmice 80 A 1997 4 00:57:16 00:28:13
163 56 BINASOVÁ Lucie BOX Těmice 81 A 1997 4 00:57:23 00:28:19
164 248 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 13 E 1946 4 00:58:08 00:29:05
165 97 WALDECKER Pavol Senica 28 C 1956 4 00:58:28 00:29:25
166 50 CHOLEVA Petr BOX Těmice 82 A 2001 4 00:59:25 00:30:21
167 46 ČURDA Nicolas BOX Těmice 83 A 2001 4 01:00:52 00:31:48
168 48 NOVÁK Martin BOX Těmice 84 A 1995 4 01:07:27 00:38:23
169 60 PIKAL Karel KVS Olomouc 14 E 1949 4 01:08:21 00:39:17

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 45 ARZUMANYAN Hajk BOX Těmice A 1999
DNF 52 PETŘÍČKOVÁ Kateřina BOX Těmice A 2000
DNF 53 GAJDUŠEK Miloslav Fryšták B 1968

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.