Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Český běh žen OSTRAVA - Běh 2500m

Datum pořádání od 01.06.2013 08:00 do 01.06.2013 18:00
Technický delegátAleš MACHO

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)2,50
Počet kol1
Počet závodníků281
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 223 PALONCYOVÁ Kamila 1 ZA 1995 1 00:11:28
2 125 KAŠTOVSKÁ Barbora 2 ZA 1990 1 00:11:30 00:00:01
3 254 RATAJOVÁ Denisa 1.SC WOOW Vítkovice 3 ZA 1995 1 00:11:36 00:00:07
4 212 ODLEVÁKOVÁ Natálie 4 ZA 1998 1 00:11:42 00:00:14
5 263 RYCHECKÁ Michaela 1 ZB 1974 1 00:11:44 00:00:16
6 436 ZDAŘILOVÁ Ivana Matiční gymnázium Ostrava 5 ZA 1996 1 00:11:52 00:00:23
7 451 EVA Blažková Múzická škola Ostrava 1 ZC 1966 1 00:11:56 00:00:28
8 552 ŠEDĚNKOVÁ Veronika Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 6 ZA 1998 1 00:12:00 00:00:32
9 515 HORÁKOVÁ Barbora Gymnázium Olgy Havlové 7 ZA 1998 1 00:12:01 00:00:33
10 348 NECHVÁTALOVÁ Lucie Hasičky Michálkovice 8 ZA 1987 1 00:12:04 00:00:36
11 149 KRÁLOVÁ Hana 9 ZA 1993 1 00:12:12 00:00:43
12 529 ZÁVODNÁ Anna Gymnázium Olgy Havlové 10 ZA 1997 1 00:12:14 00:00:46
13 392 OPATŘILOVÁ Kristýna ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 11 ZA 1997 1 00:12:16 00:00:48
14 243 POPELÁŘOVÁ Karolína 12 ZA 1990 1 00:12:19 00:00:51
15 428 KELEMENOVÁ Barbora Matiční gymnázium Ostrava 13 ZA 1997 1 00:12:21 00:00:53
16 305 TLOLKOVÁ Kateřina 14 ZA 2000 1 00:12:28 00:00:59
17 554 LARYŠOVÁ Veronika Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 15 ZA 2000 1 00:12:28 00:01:00
18 519 KUSÁKOVÁ Zdeňka 1 ZD 1951 1 00:12:37 00:01:08
19 207 NOVÁČKOVÁ Kateřina 16 ZA 1993 1 00:12:40 00:01:11
20 97 HRADSKÁ Katarína 17 ZA 1991 1 00:12:42 00:01:14
21 76 GERMANOVÁ Zuzana 18 ZA 1983 1 00:12:46 00:01:18
22 31 CIESLAWSKÁ Kristýna 19 ZA 1995 1 00:12:49 00:01:21
23 188 MARKOVÁ Rita 2 ZC 1963 1 00:12:53 00:01:25
24 336 WOJNAROVÁ Renáta 20 ZA 1995 1 00:12:57 00:01:29
25 389 ŠNAPKOVÁ Lenka ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 3 ZC 1968 1 00:12:59 00:01:31
26 101 HUSÁKOVÁ Adéla Atletika Poruba 21 ZA 1999 1 00:13:02 00:01:34
27 524 MITUROVÁ Barbora Gymnázium Olgy Havlové 22 ZA 1993 1 00:13:03 00:01:34
28 479 LEONA Drozdová Správa Centra FNK 2 ZB 1974 1 00:13:06 00:01:38
29 350 MIFKOVIČOVÁ Petra Hasičky Michálkovice 23 ZA 1991 1 00:13:07 00:01:39
30 503 HOLEŠOVÁ Alžběta Gymnázium Olgy Havlové 24 ZA 1996 1 00:13:08 00:01:40
31 112 JANKOVSKA Denisa - 3 ZB 1976 1 00:13:09 00:01:40
32 135 KLUPOVÁ Jana 4 ZB 1973 1 00:13:09 00:01:41
33 516 POLÁKOVÁ Barbora Gymnázium Olgy Havlové 25 ZA 1997 1 00:13:11 00:01:43
34 407 ADÁMKOVÁ Aneta ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 26 ZA 1991 1 00:13:12 00:01:44
35 404 KOVALSKÁ Silvie ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 27 ZA 1992 1 00:13:13 00:01:44
36 190 MARTINÍKOVÁ Dominika 28 ZA 1981 1 00:13:13 00:01:45
37 513 ŠONOVSKÁ Ivana Gymnázium Olgy Havlové 29 ZA 1981 1 00:13:15 00:01:46
38 471 LENKA Filaková Múzická škola Ostrava 5 ZB 1974 1 00:13:16 00:01:48
39 122 KANTOROVÁ Zdeňka 4 ZC 1968 1 00:13:16 00:01:48
40 542 SEDLÁKOVÁ Petra Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 30 ZA 1997 1 00:13:17 00:01:48
41 539 HILŠEROVÁ Barbora Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 6 ZB 1978 1 00:13:20 00:01:51
42 520 VÁLKOVÁ Jana 7 ZB 1974 1 00:13:23 00:01:55
43 394 LUZAROVÁ Kristýna ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 31 ZA 1998 1 00:13:26 00:01:57
44 437 ZDAŘILOVÁ Zuzana Matiční gymnázium Ostrava 32 ZA 1992 1 00:13:27 00:01:58
45 63 FOLTOVÁ Anežka 33 ZA 1992 1 00:13:28 00:02:00
46 401 VOBOŘILOVÁ Veronika ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 34 ZA 1982 1 00:13:29 00:02:01
47 3 BAJTKOVÁ Natálie 35 ZA 1992 1 00:13:30 00:02:02
48 27 BŘUSKOVÁ Lucie Gymnázium Olgy Havlové 36 ZA 1984 1 00:13:30 00:02:02
49 108 JANA Mrázková 8 ZB 1973 1 00:13:35 00:02:07
50 145 KOTASOVÁ Kateřina 37 ZA 1995 1 00:13:35 00:02:07
51 337 WRÓBLOVÁ Kateřina 38 ZA 1996 1 00:13:37 00:02:08
52 464 VERA Kargapolová Múzická škola Ostrava 39 ZA 1983 1 00:13:39 00:02:11
53 398 MIHALÍKOVÁ Denisa ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 40 ZA 1998 1 00:13:43 00:02:14
54 235 PISKOŘOVÁ Daniela 9 ZB 1974 1 00:13:50 00:02:22
55 405 GAWELCZYKOVÁ Karla ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 41 ZA 1996 1 00:13:51 00:02:23
56 218 OPRAVILOVÁ Alice 10 ZB 1970 1 00:13:55 00:02:26
57 171 LUCIE Hanzelková 42 ZA 1986 1 00:14:03 00:02:35
58 527 KUNDRÁTOVÁ Eva 11 ZB 1977 1 00:14:03 00:02:35
59 421 SERAFÍNOVÁ Petra SZŠ a VOŠZ Ostrava 43 ZA 1984 1 00:14:05 00:02:37
60 453 IVA Fajkusová Múzická škola Ostrava 12 ZB 1973 1 00:14:13 00:02:45
61 494 ŠEDĚNKOVÁ Eliška Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 44 ZA 2000 1 00:14:17 00:02:49
62 492 MARCELÍKOVÁ Eliška Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 45 ZA 2001 1 00:14:18 00:02:50
63 434 SASÍNOVÁ Pavla Matiční gymnázium Ostrava 46 ZA 1995 1 00:14:19 00:02:51
64 457 KATEŘINA Košařová Múzická škola Ostrava 13 ZB 1975 1 00:14:19 00:02:51
65 133 KLOSKOVÁ kateřina 14 ZB 1973 1 00:14:21 00:02:53
66 124 KAŠTOVSKÁ Adriana 5 ZC 1968 1 00:14:24 00:02:56
67 472 HADYNOVÁ Tereza 47 ZA 1998 1 00:14:24 00:02:56
68 474 ŘEHOVÁ Eliška 48 ZA 1998 1 00:14:24 00:02:56
69 46 DOBEŠOVÁ Barbora 49 ZA 1999 1 00:14:27 00:02:58
70 435 MAJEROVÁ Anna-Marie Matiční gymnázium Ostrava 50 ZA 1996 1 00:14:28 00:03:00
71 444 TOPINKOVÁ Michaela Matiční gymnázium Ostrava 15 ZB 1974 1 00:14:29 00:03:01
72 2 ARENCIBIA Alexandra Gymnázium Olgy Havlové 16 ZB 1973 1 00:14:30 00:03:02
73 418 KAMILA Kolínková SZŠ a VOŠZ Ostrava 51 ZA 1990 1 00:14:31 00:03:03
74 433 PASTOROVÁ Marie Matiční gymnázium Ostrava 52 ZA 1995 1 00:14:32 00:03:04
75 261 RUDINSKÁ Jitka 17 ZB 1976 1 00:14:33 00:03:05
76 332 WANECKÁ Marie 53 ZA 1985 1 00:14:34 00:03:05
77 556 KOSOVÁ Žaneta Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 18 ZB 1975 1 00:14:34 00:03:06
78 557 NOGOVÁ martina Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 19 ZB 1975 1 00:14:34 00:03:06
79 351 PYŠOVÁ Zuzana Hasičky Michálkovice 54 ZA 1990 1 00:14:36 00:03:07
80 360 OMACHTOVÁ Markéta ZŠ Horymírova 20 ZB 1974 1 00:14:36 00:03:07
81 465 IVANA Černíková Múzická škola Ostrava 55 ZA 1979 1 00:14:36 00:03:07
82 427 KELEMENOVÁ Natálie Matiční gymnázium Ostrava 56 ZA 2000 1 00:14:36 00:03:07
83 417 DAGMAR Kovářů SZŠ a VOŠZ Ostrava 21 ZB 1970 1 00:14:37 00:03:08
84 349 SEBEROVÁ Klára Hasičky Michálkovice 57 ZA 1990 1 00:14:37 00:03:09
85 422 SCHICHELOVÁ Klára SZŠ a VOŠZ Ostrava 58 ZA 1992 1 00:14:40 00:03:11
86 260 RUDINSKÁ Daniela 59 ZA 2003 1 00:14:40 00:03:12
87 8 RENÁTA Tylšarová SZŠ a VOŠZ Ostrava 22 ZB 1976 1 00:14:40 00:03:12
88 387 TĚMÍNOVÁ Taťána ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 6 ZC 1968 1 00:14:42 00:03:14
89 137 KOČVAROVÁ Pavlína 60 ZA 1979 1 00:14:47 00:03:19
90 541 PRCHALOVÁ Martina Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 23 ZB 1974 1 00:14:50 00:03:21
91 469 LENKA Pavlíková Múzická škola Ostrava 7 ZC 1964 1 00:14:54 00:03:25
92 169 LITVÁKOVÁ Kateřina 61 ZA 1986 1 00:14:58 00:03:30
93 517 KOCUROVÁ Renáta Gymnázium Olgy Havlové 62 ZA 1997 1 00:14:58 00:03:30
94 142 KOLKOVÁ Šárka Gymnázium Olgy Havlové 2 ZD 1947 1 00:14:59 00:03:30
95 79 GLUMBÍKOVÁ Lenka 63 ZA 1985 1 00:15:00 00:03:32
96 331 WANECKÁ Marie 8 ZC 1964 1 00:15:06 00:03:37
97 213 OCHODKOVÁ Eliška Gymnázium Olgy Havlové 9 ZC 1965 1 00:15:07 00:03:39
98 447 MICHAELA Macháčková Múzická škola Ostrava 64 ZA 1996 1 00:15:07 00:03:39
99 449 ELIŠKA Macháčková Múzická škola Ostrava 65 ZA 2007 1 00:15:07 00:03:39
100 426 KELEMENOVÁ Kateřina Matiční gymnázium Ostrava 24 ZB 1975 1 00:15:08 00:03:40
101 281 SMOLÍKOVÁ Hana 25 ZB 1976 1 00:15:08 00:03:40
102 416 RADANA Klásková SZŠ a VOŠZ Ostrava 26 ZB 1976 1 00:15:10 00:03:42
103 480 PASTOROVÁ Romana Správa Centra FNK 27 ZB 1970 1 00:15:11 00:03:43
104 438 TVRDÁ Veronika Matiční gymnázium Ostrava 66 ZA 1995 1 00:15:14 00:03:46
105 206 NEUWIRTHOVÁ Lenka 67 ZA 1987 1 00:15:14 00:03:46
106 505 WILČKOVÁ Hana 68 ZA 2001 1 00:15:15 00:03:47
107 102 HUSÁKOVÁ Martina 28 ZB 1970 1 00:15:16 00:03:48
108 396 STRAKOŠOVÁ Veronika ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 69 ZA 1997 1 00:15:16 00:03:48
109 91 HAVLÁKOVÁ Jana 10 ZC 1968 1 00:15:17 00:03:49
110 439 CIMPRICHOVÁ Michaela Matiční gymnázium Ostrava 70 ZA 1995 1 00:15:17 00:03:49
111 40 ČUPKOVÁ Ludmila 29 ZB 1978 1 00:15:18 00:03:50
112 388 FRIŠTENSKÁ Magda ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 30 ZB 1977 1 00:15:18 00:03:50
113 526 PONDĚLÍČKOVÁ Jana 31 ZB 1975 1 00:15:18 00:03:50
114 548 KALNÍKOVÁ Gabriel Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 32 ZB 1971 1 00:15:19 00:03:51
115 432 ŠTELBASKÁ Kristina Matiční gymnázium Ostrava 71 ZA 1995 1 00:15:19 00:03:51
116 395 ŠTALCEROVÁ Jarmila ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 11 ZC 1963 1 00:15:20 00:03:52
117 429 KOZMINOVA Pavlína Matiční gymnázium Ostrava 33 ZB 1975 1 00:15:23 00:03:54
118 549 BEDNÁŘOVÁ Lucie Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 34 ZB 1977 1 00:15:23 00:03:54
119 551 SEDLÁKOVÁ Věra Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 12 ZC 1964 1 00:15:23 00:03:55
120 30 CEKOTOVÁ Hana 35 ZB 1976 1 00:15:24 00:03:56
121 205 NEUWIRTHOVÁ Hana 72 ZA 1985 1 00:15:25 00:03:57
122 550 MORÁVKOVÁ Olga Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 73 ZA 1980 1 00:15:26 00:03:58
123 106 CHVOSTKOVÁ Pavlína 74 ZA 1997 1 00:15:26 00:03:58
124 403 PEŠLOVÁ Marie ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 13 ZC 1966 1 00:15:28 00:03:59
125 455 PAVLA Macháčová Múzická škola Ostrava 36 ZB 1977 1 00:15:28 00:04:00
126 456 MAGDALÉNA Macháčová Múzická škola Ostrava 75 ZA 2005 1 00:15:28 00:04:00
127 286 STACHELOVÁ Denisa 76 ZA 1998 1 00:15:37 00:04:08
128 446 ELIANA Macháčková Múzická škola Ostrava 14 ZC 1967 1 00:15:37 00:04:09
129 448 BARBORA Macháčková Múzická škola Ostrava 77 ZA 2004 1 00:15:37 00:04:09
130 214 OCHODKOVÁ Kateřina Gymnázium Olgy Havlové 78 ZA 1996 1 00:15:41 00:04:13
131 411 MARTINA Mokrá SZŠ a VOŠZ Ostrava 37 ZB 1974 1 00:15:42 00:04:14
132 393 MARKOVÁ Kateřina ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 79 ZA 1998 1 00:15:44 00:04:15
133 514 KUROVSKÁ Lucie Gymnázium Olgy Havlové 80 ZA 1997 1 00:15:52 00:04:24
134 152 KRISTLOVÁ Blanka 38 ZB 1976 1 00:15:55 00:04:26
135 499 DIVOKÁ Markéta Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 81 ZA 1997 1 00:15:57 00:04:29
136 540 KOSOVÁ Klára Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 82 ZA 2000 1 00:15:57 00:04:29
137 495 DOUBEKOVÁ Karin Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 83 ZA 1998 1 00:15:59 00:04:31
138 481 NABIELCOVÁ Jana jednotka GE Money Bank 39 ZB 1969 1 00:16:04 00:04:36
139 521 CHUDOVÁ Věra 40 ZB 1971 1 00:16:05 00:04:36
140 558 ŽAGANOVÁ Aneta Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 84 ZA 1999 1 00:16:09 00:04:40
141 397 MIHALÍKOVÁ Daniela ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 85 ZA 1998 1 00:16:11 00:04:43
142 423 ANDREA Služy SZŠ a VOŠZ Ostrava 41 ZB 1974 1 00:16:12 00:04:44
143 386 HABRNALOVÁ Jitka ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 3 ZD 1951 1 00:16:13 00:04:45
144 45 DIAKOVÁ Lenka 42 ZB 1978 1 00:16:15 00:04:47
145 400 ADAMÍKOVÁ Barbora ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 86 ZA 1991 1 00:16:20 00:04:51
146 17 BĚLOHOUBKOVÁ Marie 87 ZA 1986 1 00:16:22 00:04:54
147 525 MIKOVÁ Petra Gymnázium Olgy Havlové 88 ZA 1995 1 00:16:23 00:04:54
148 224 PALOVÁ Michaela 43 ZB 1975 1 00:16:26 00:04:58
149 73 GALIOVÁ Vladěna 44 ZB 1978 1 00:16:27 00:04:58
150 419 LANÍKOVÁ Silvie SZŠ a VOŠZ Ostrava 89 ZA 1979 1 00:16:29 00:05:01
151 420 BOLECHOVÁ Kamila SZŠ a VOŠZ Ostrava 90 ZA 1980 1 00:16:29 00:05:01
152 308 TOMICZKOVÁ Ivana 91 ZA 1987 1 00:16:31 00:05:03
153 309 TOMICZKOVÁ Lucie 92 ZA 1987 1 00:16:31 00:05:03
154 384 ADAMÍKOVÁ Renata ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 15 ZC 1964 1 00:16:32 00:05:03
155 543 REITŠMÍDOVÁ Aneta Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 93 ZA 1999 1 00:16:37 00:05:08
156 493 PAZOURKOVÁ Miroslava Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 94 ZA 2001 1 00:16:40 00:05:12
157 476 BROŽOVÁ Karolína 95 ZA 2001 1 00:16:41 00:05:13
158 496 KOLARCZYKOVÁ Lenka Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 45 ZB 1973 1 00:16:42 00:05:13
159 9 EVA Schichelová SZŠ a VOŠZ Ostrava 16 ZC 1964 1 00:16:43 00:05:15
160 547 NEVRLOVÁ Zuzana Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 96 ZA 1999 1 00:16:45 00:05:17
161 267 SACHOVÁ Šárka 46 ZB 1971 1 00:16:46 00:05:18
162 545 TALAŠOVÁ Michaela Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 97 ZA 1999 1 00:16:48 00:05:20
163 498 STEKLÁ Veronika Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 98 ZA 2000 1 00:16:48 00:05:20
164 321 VILIŠOVÁ Barbora 47 ZB 1973 1 00:16:49 00:05:21
165 210 NOVÁKOVÁ Renáta 48 ZB 1975 1 00:16:50 00:05:21
166 244 POTŮČKOVÁ Monika 49 ZB 1976 1 00:16:50 00:05:22
167 258 REZEKOVÁ Kateřina 99 ZA 1989 1 00:16:53 00:05:25
168 167 LIPINOVÁ Ivana 50 ZB 1977 1 00:16:57 00:05:29
169 15 BEDNAŘÍKOVÁ Hana 51 ZB 1977 1 00:16:57 00:05:29
170 361 OMACHTOVÁ Veronika ZŠ Horymírova 100 ZA 1998 1 00:16:59 00:05:31
171 257 REZEKOVÁ Ivana 17 ZC 1966 1 00:17:00 00:05:32
172 546 SVAČINOVÁ Jana Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 52 ZB 1971 1 00:17:01 00:05:33
173 497 BEŽERANOVSKÁ Lada Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 101 ZA 1999 1 00:17:02 00:05:33
174 363 MÁJKOVÁ Lucie ZŠ Horymírova 102 ZA 1998 1 00:17:09 00:05:41
175 544 TARNAYOVÁ Konstantina Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 103 ZA 2000 1 00:17:10 00:05:41
176 330 VÝTISKOVÁ Iveta 104 ZA 1990 1 00:17:11 00:05:43
177 70 GADULOVÁ Nikola 53 ZB 1971 1 00:17:12 00:05:44
178 157 KUDEROVÁ Zuzana 54 ZB 1973 1 00:17:15 00:05:47
179 415 PAVLÍNA Kyšková SZŠ a VOŠZ Ostrava 18 ZC 1967 1 00:17:16 00:05:47
180 385 BAČOVICOVÁ Pavla ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 55 ZB 1977 1 00:17:16 00:05:48
181 412 JANA Foltýnová SZŠ a VOŠZ Ostrava 19 ZC 1959 1 00:17:17 00:05:49
182 203 MOJEŠČÍKOVÁ Naděžda 4 ZD 1952 1 00:17:27 00:05:59
183 317 VÁLKOVÁ Lucie 56 ZB 1978 1 00:17:29 00:06:01
184 454 BÁRA Fajkusová Múzická škola Ostrava 105 ZA 2003 1 00:17:30 00:06:02
185 302 THOMPSON Anna 106 ZA 1985 1 00:17:31 00:06:03
186 425 MACEČKOVÁ Anna Matiční gymnázium Ostrava 107 ZA 2000 1 00:17:34 00:06:06
187 292 ŠEBESTOVÁ Agáta 108 ZA 1987 1 00:17:38 00:06:10
188 424 MACEČKOVÁ Renáta Matiční gymnázium Ostrava 57 ZB 1971 1 00:17:45 00:06:17
189 81 GNOJKOVA Alena 58 ZB 1977 1 00:17:49 00:06:21
190 362 MAJKOVÁ Dominika ZŠ Horymírova 109 ZA 1998 1 00:17:53 00:06:25
191 128 KISZOVÁ Tereza 110 ZA 1981 1 00:17:55 00:06:26
192 248 PUFFOVÁ Magda 111 ZA 1988 1 00:17:57 00:06:29
193 466 IRINA Vančická Múzická škola Ostrava 20 ZC 1967 1 00:18:00 00:06:32
194 470 VENDULA Pavlíková Múzická škola Ostrava 112 ZA 1990 1 00:18:00 00:06:32
195 518 FRANKOVÁ Libuše 59 ZB 1974 1 00:18:01 00:06:33
196 509 GJIKOLLI silvie 60 ZB 1975 1 00:18:02 00:06:34
197 445 PETRA Šustková Múzická škola Ostrava 61 ZB 1972 1 00:18:03 00:06:35
198 452 GABRIELA Bjolková Múzická škola Ostrava 62 ZB 1971 1 00:18:03 00:06:35
199 473 ŘEHOVÁ Martina 63 ZB 1969 1 00:18:14 00:06:46
200 483 HADYNOVÁ Gabriela 64 ZB 1972 1 00:18:14 00:06:46
201 131 KLINGOVÁ Hana 113 ZA 1986 1 00:18:16 00:06:48
202 413 JANA Horáková SZŠ a VOŠZ Ostrava 21 ZC 1968 1 00:18:42 00:07:13
203 414 AGÁTA Kohutová SZŠ a VOŠZ Ostrava 65 ZB 1976 1 00:18:42 00:07:14
204 105 CHVOSTKOVÁ Kristýna 114 ZA 1993 1 00:18:42 00:07:14
205 290 SÝKOROVÁ Sára 115 ZA 1997 1 00:18:42 00:07:14
206 65 FRANKOVÁ Simona 66 ZB 1975 1 00:18:45 00:07:17
207 390 HUBÁČKOVÁ Soňa ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 5 ZD 1946 1 00:19:01 00:07:33
208 555 VELÍKOVÁ Zuzana Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 116 ZA 1999 1 00:19:22 00:07:53
209 399 TĚMÍNOVÁ Markéta ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 117 ZA 1988 1 00:19:22 00:07:54
210 406 ADÁMKOVÁ Ilona ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 22 ZC 1968 1 00:19:22 00:07:54
211 560 HELLEBRANDOVÁ Leona Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 118 ZA 1999 1 00:19:23 00:07:55
212 391 ŠNAPKOVÁ Jarmila ZŠ Ostrava - Bělský les B. Dvorského 1 23 ZC 1961 1 00:19:23 00:07:55
213 553 PTÁKOVÁ Lenka Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 119 ZA 1990 1 00:19:23 00:07:55
214 226 PAVLA Čmuchová 6 ZD 1958 1 00:20:14 00:08:45
215 467 MIROSLAVA Vavrušová Múzická škola Ostrava 67 ZB 1976 1 00:20:20 00:08:52
216 66 FRYDRYCHOVÁ Petra 68 ZB 1978 1 00:20:34 00:09:05
217 35 CZEMPIELOVÁ Šárka 69 ZB 1971 1 00:20:34 00:09:05
218 431 TOBOLOVÁ Michaela Matiční gymnázium Ostrava 120 ZA 1996 1 00:22:12 00:10:44
219 430 MASOPUSTOVÁ Karolína Matiční gymnázium Ostrava 121 ZA 1996 1 00:22:13 00:10:45
220 500 ZÍVALOVÁ Natálie Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 122 ZA 1999 1 00:22:45 00:11:17
221 559 FILIZ Dilara Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín 123 ZA 1999 1 00:22:53 00:11:25
222 477 BROŽOVÁ Kristýna 124 ZA 1995 1 00:23:03 00:11:34
223 537 BROŽOVÁ Kateřina 70 ZB 1972 1 00:23:04 00:11:36
224 239 POKORNÁ Kamila TEAM GB 125 ZA 1982 1 00:26:44 00:15:16
225 247 PRŮŠOVÁ Lucie 126 ZA 1983 1 00:26:45 00:15:17
226 450 EVA Krňávková Múzická škola Ostrava 24 ZC 1963 1 00:29:50 00:18:22
227 468 MILOSLAVA Soukupová Múzická škola Ostrava 7 ZD 1953 1 00:29:51 00:18:22
228 478 HYLOVÁ Věra Brožky 8 ZD 1946 1 00:35:46 00:24:17

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 14 BATULKOVÁ Irena ZB 1975 0 1 kolo
DNS 20 BLAHUTOVÁ Zuzana ZA 1994 0 1 kolo
DNS 38 ČERNÁ Kristýna ZA 1997 0 1 kolo
DNS 41 DADLÍKOVÁ Dita ZA 1996 0 1 kolo
DNS 44 DĚDOCHOVÁ Pavla ZD 1955 0 1 kolo
DNS 53 DRŠŤÁKOVÁ Melissa ZA 1995 0 1 kolo
DNS 57 DVOŘÁČKOVÁ Hana ZA 1990 0 1 kolo
DNS 60 FABIÁNOVÁ Lenka ZA 1996 0 1 kolo
DNS 64 FOLTÝNOVÁ Šárka ZB 1978 0 1 kolo
DNS 67 FULNEČKOVÁ Adéla ZA 1995 0 1 kolo
DNS 87 GUBOVÁ Zuzana ZA 1995 0 1 kolo
DNS 104 CHOVANEČKOVÁ Jana ZA 1985 0 1 kolo
DNS 107 IVANOVÁ Kateřina ZA 1988 0 1 kolo
DNS 127 KATEŘINA Závodná ZA 1988 0 1 kolo
DNS 134 KLUKAVÁ Vlaďka ZB 1969 0 1 kolo
DNS 161 LABAJOVÁ Tereza ZA 1999 0 1 kolo
DNS 163 LECHOVÁ Renáta ZB 1977 0 1 kolo
DNS 164 LIBÍČKOVÁ Tereza ZA 1998 0 1 kolo
DNS 174 LUKAŠOVA Daša ZD 1957 0 1 kolo
DNS 176 LZAROVÁ Margit ZC 1968 0 1 kolo
DNS 177 MAGOČOVÁ Janka ZA 1984 0 1 kolo
DNS 186 MARIE Nováková Lysařka ZA 1981 0 1 kolo
DNS 187 MARKOVÁ Klára ZA 1994 0 1 kolo
DNS 197 MIČANOVÁ Kristina ZA 1996 0 1 kolo
DNS 200 MIKOLÁŠOVÁ Iveta ZA 1986 0 1 kolo
DNS 208 NOVÁKOVÁ JIŘINA ZA 1991 0 1 kolo
DNS 238 POKORNA Barbora SSK Vítkovice ZA 2002 0 1 kolo
DNS 240 POKORNA Lucie ZB 1978 0 1 kolo
DNS 242 POLOVÁ Tereza ZA 1999 0 1 kolo
DNS 262 RYDVALOVÁ Pavla ZA 1991 0 1 kolo
DNS 283 SOLICHOVÁ Eva ZA 1986 0 1 kolo
DNS 284 SPÁČILOVÁ Kristýna ZA 1993 0 1 kolo
DNS 288 STEMPAKOVÁ Monika ZA 1993 0 1 kolo
DNS 314 VAGNEROVÁ Denisa Atletika Poruba ZA 1995 0 1 kolo
DNS 315 VACHOVÁ Karolína AK SSK Vítkovice ZA 1994 0 1 kolo
DNS 325 VOTJTOVIČOVÁ Eva ZA 1998 0 1 kolo
DNS 326 VRUBELOVÁ Jana ZA 1990 0 1 kolo
DNS 342 ŽÁČKOVÁ Zuzana ZA 1991 0 1 kolo
DNS 372 FOJTÍKOVÁ Magdaléna Elita ZA 1997 0 1 kolo
DNS 373 EVA Vojtovičková Elita ZA 1998 0 1 kolo
DNS 374 DENISA Wawroszová Elita ZA 1997 0 1 kolo
DNS 375 MIŠÁKOVÁ Radka Elita ZA 1997 0 1 kolo
DNS 410 JANA Bělanová SZŠ a VOŠZ Ostrava ZC 1964 0 1 kolo
DNS 458 MARIE Košařová Múzická škola Ostrava ZA 2009 0 1 kolo
DNS 459 MARCELA Svobodová Múzická škola Ostrava ZC 1965 0 1 kolo
DNS 460 VANESA Svobodová Múzická škola Ostrava ZA 2003 0 1 kolo
DNS 461 MARKÉTA Svobodová Múzická škola Ostrava ZA 2001 0 1 kolo
DNS 462 KATEŘINA svobodová Múzická škola Ostrava ZA 2007 0 1 kolo
DNS 463 DIANA Svobodová Múzická škola Ostrava ZA 2002 0 1 kolo
DNS 482 NABIELCOVA Tara jednotka GE Money Bank ZA 2003 0 1 kolo
DNS 510 JEŽÍŠKOVÁ Simona ZA 1995 0 1 kolo
DNS 511 MLEČKOVÁ Hana ZB 1975 0 1 kolo
DNS 512 PERUTKOVÁ Ivana ZA 1984 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.