Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

Rusavská 50ka - Trasa A 50km

Datum pořádání od 16.08.2014 07:30 do 16.08.2014 18:00
Technický delegátPavel Mrázek
Zpracování výsledkůAleš Macho
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků875
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 4 FOJTÍK Ondřej X-Sports Cannondale 1 M_II 1977 1 01:46:25
2 2 ŽÁK Pavel Bike Triatlon Morkovice 1 M_I 1987 1 01:47:30 00:01:04
3 975 DANĚK Jiří ČS Specialized 2 M_I 1993 1 01:47:49 00:01:23
4 388 PROCHÁZKA Jan CYKLOSPORT CHROPYNĚ 3 M_I 1994 1 01:48:28 00:02:02
5 13 BRÁZDIL Jiří Bike Team Sazovice 4 M_I 1988 1 01:49:21 00:02:55
6 1 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 5 M_I 1986 1 01:50:04 00:03:38
7 474 SROVNALÍK Filip GT BekePlac 1 Jun 1996 1 01:50:18 00:03:52
8 7 ŠÍBL Radoslav 4ever Cyklo Bulis 2 M_II 1980 1 01:50:43 00:04:17
9 928 KOTRLA Michal Bartek rozhlasy 6 M_I 1986 1 01:51:36 00:05:10
10 386 PIRUCH Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ 7 M_I 1994 1 01:52:51 00:06:25
11 941 PETŘÍČEK Tomáš Bike Triatlon Morkovice 8 M_I 1990 1 01:53:12 00:06:46
12 462 ODSTRČIL David 4ever Cyklo Bulis 2 Jun 1996 1 01:53:29 00:07:03
13 323 ANDRLE David Velosport Valenta Scott team 9 M_I 1991 1 01:53:47 00:07:21
14 246 NOGOWCZYK Rafal ZVL Kreidler Sportiva 3 M_II 1980 1 01:53:53 00:07:27
15 3 KOBLIHA Ondřej CykloTrenink.com 10 M_I 1986 1 01:55:03 00:08:37
16 978 BROŽ Matěj Superior riders 11 M_I 1989 1 01:55:19 00:08:53
17 626 ŽMOLÍK Milan MONTIVA MTB FRYŠTÁK 1 M_III 1973 1 01:55:42 00:09:16
18 334 GRYGERA Jan CODYS TEAM 12 M_I 1995 1 01:56:07 00:09:41
19 851 BARTÁK Radim Bike Triatlon Morkovice 4 M_II 1980 1 01:56:38 00:10:12
20 924 NOVÁK Petr 4ever Cyklo Bulis 13 M_I 1987 1 01:57:03 00:10:37
21 436 TRČKA Tomáš NILFISK ALTO PRO CYCLING 14 M_I 1993 1 01:57:33 00:11:07
22 362 KLÁR Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ 15 M_I 1986 1 01:58:19 00:11:53
23 421 URUBA Jan Specialized CZ 16 M_I 1994 1 01:58:53 00:12:27
24 219 CHALUPA Martin Amenity Extrem Sport Team 5 M_II 1980 1 01:59:02 00:12:36
25 357 ORAVEC Petr CK PeMaP Přerov 17 M_I 1993 1 02:00:31 00:14:05
26 282 KONEČNÝ Lukáš CK Vlastibor Konečný 6 M_II 1979 1 02:00:43 00:14:17
27 920 BULIS Roman 4ever Cyklo Bulis 18 M_I 1991 1 02:00:59 00:14:33
28 654 HOLIŠ Martin Česká spořitelna - Specialized 2 M_III 1974 1 02:01:02 00:14:36
29 611 KUČERA Vladimír CYKLOSPORT CHROPYNĚ 3 M_III 1973 1 02:01:02 00:14:36
30 60 ŠEVČÁK Miroslav TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 7 M_II 1977 1 02:01:04 00:14:38
31 361 ŠUBRT Jan GT bikeplac opportunity 19 M_I 1990 1 02:01:05 00:14:39
32 417 ŠIMARA Jiří Amenity Extrem Sport Team 20 M_I 1992 1 02:01:15 00:14:49
33 283 PEZA Jan CYKLOSPORT CHROPYNĚ 8 M_II 1984 1 02:01:43 00:15:17
34 342 ŠIDLÍK Tomáš Amenity Extrem Sport Team 21 M_I 1993 1 02:02:18 00:15:52
35 163 VÁLEK Adam Drásal team Holešov 9 M_II 1984 1 02:02:43 00:16:17
36 639 JANOŠ Rudy OD MORAVA 4 M_III 1971 1 02:03:55 00:17:29
37 5 SOVADINA Martin TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 10 M_II 1978 1 02:04:04 00:17:38
38 681 RUDLE Tomáš VLK Zlín Treak Racing 5 M_III 1974 1 02:04:17 00:17:51
39 914 KŘIVÁNEK Tomáš Ricardo racing team 22 M_I 1994 1 02:05:01 00:18:35
40 568 SOVJÁK Břetislav Česká Spořitelna Specialized 6 M_III 1965 1 02:05:02 00:18:36
41 473 ŠAFRANÍK Kryštof CK DACOM PHARMA KYJOV 3 Jun 1997 1 02:05:14 00:18:48
42 251 DĚDIČ Michal Drásal Team 11 M_II 1984 1 02:05:25 00:19:00
43 539 PAVELKA Radek Valaští bajkeři 7 M_III 1974 1 02:05:45 00:19:19
44 222 FRYŠTACKÝ Pavel Drásal team Holešov 12 M_II 1980 1 02:05:54 00:19:28
45 976 URBÁNEK Miroslav Bike Triatlon Morkovice 23 M_I 1987 1 02:05:58 00:19:32
46 973 BRZÓZKA Piotr JBG2 Professional MTB Team 24 M_I 1989 1 02:06:17 00:19:51
47 367 FIŠERA Ondřej Amenity Extrem Sport Team 25 M_I 1990 1 02:06:26 00:20:00
48 907 MAITNER Josef bikecentrum olomouc 26 M_I 1986 1 02:06:28 00:20:02
49 76 HRUŠKA Radim NANY BIKE ZLIN 13 M_II 1975 1 02:06:29 00:20:03
50 273 STUDÝNKA David SK SKIVELO neslyšících Olomouc 14 M_II 1976 1 02:06:31 00:20:05
51 237 ČIŽMÁŘ Jan CASTELLI - HC BIKE Zlín 15 M_II 1977 1 02:06:33 00:20:07
52 390 DUBOVECKÝ Andrej DT SWISS Bike Team 27 M_I 1986 1 02:06:44 00:20:18
53 788 BRZÓZNA Jacek JBG-2 1 M_IV 1962 1 02:06:56 00:20:30
54 11 PATÁK Kamil Bike Team Sazovice 16 M_II 1976 1 02:07:00 00:20:34
55 648 PETRLA Michal Amenity Extrem Sport Team 8 M_III 1971 1 02:07:11 00:20:45
56 860 BERKOVÁ Irena Amenity Extrem Sport Team 1 Z_G 1982 1 02:07:17 00:20:51
57 57 HOFEREK Martin GT bikeplac opportunity 17 M_II 1983 1 02:07:18 00:20:52
58 12 PLÁŠEK Tomáš Alltraininig Lawi Team 28 M_I 1994 1 02:07:23 00:20:57
59 447 KRČMA Michal OD MORAVA 29 M_I 1988 1 02:07:30 00:21:05
60 16 HANÁČEK Jindřich TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 18 M_II 1984 1 02:07:39 00:21:13
61 918 KLEMENT Jakub MTB Chřiby 30 M_I 1986 1 02:09:01 00:22:35
62 387 JAVŮREK Martin Amenity Extrem Sport Team 31 M_I 1989 1 02:09:03 00:22:37
63 901 VACULÍK Rosťa Cyklo Unite 32 M_I 1985 1 02:09:30 00:23:04
64 374 MAREK Jaroslav DT SWISS Bike Team 33 M_I 1986 1 02:10:33 00:24:07
65 742 KOUBEK Petr CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2 M_IV 1960 1 02:11:03 00:24:37
66 75 ŠTÍPALA Milan BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 19 M_II 1984 1 02:11:03 00:24:37
67 740 SALAČ Petr Amenity Extrem Sport Team 3 M_IV 1959 1 02:11:06 00:24:40
68 672 HAJDA Pavel KOJETÍN 9 M_III 1972 1 02:11:09 00:24:43
69 422 CHOVANEC Filip 34 M_I 1993 1 02:11:12 00:24:46
70 437 POSPÍŠIL Petr 35 M_I 1991 1 02:11:39 00:25:13
71 407 HORÁČEK Radim CYKLOSPORT CHROPYNĚ 36 M_I 1990 1 02:11:47 00:25:21
72 934 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 37 M_I 1993 1 02:12:12 00:25:46
73 285 KOCOUREK František SK SKIVELO neslyšících Olomouc 20 M_II 1983 1 02:12:12 00:25:46
74 449 KLEMENT JIŘÍ DRESSME.CZ 38 M_I 1988 1 02:12:16 00:25:50
75 937 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 2 39 M_I 1985 1 02:12:17 00:25:51
76 905 ZOUHAR Jan Skalka trails 40 M_I 1986 1 02:12:20 00:25:54
77 500 SLAVÍK_JIŘÍ Dušan OD MORAVA 1 Tandem 1900 1 02:12:39 00:26:13
78 749 JAVORA Stanislav Valachbajk CykloMira 4 M_IV 1962 1 02:13:02 00:26:36
79 845 BULISOVÁ Lenka 4ever Cyklo Bulis 2 Z_G 1988 1 02:13:33 00:27:07
80 200 KOPEČEK Vladan Bike Team Sazovice 21 M_II 1979 1 02:14:24 00:27:58
81 917 NAVRÁTIL Tomáš Bike Triatlon Morkovice 41 M_I 1988 1 02:14:36 00:28:10
82 87 CHYTÍLEK Jaroslav Luko šlapetotým 22 M_II 1978 1 02:14:36 00:28:10
83 50 PONÍŽIL Radek BON PARI 23 M_II 1981 1 02:14:37 00:28:11
84 223 KRČMAŘ Jan Hranice 24 M_II 1977 1 02:14:40 00:28:14
85 646 RADA Pavel CK PeMaP Přerov 10 M_III 1973 1 02:14:43 00:28:17
86 279 KOVAŘÍK Roman 25 M_II 1975 1 02:15:24 00:28:58
87 931 ZAORAL Tomáš Spingi store team 42 M_I 1986 1 02:15:31 00:29:05
88 106 KELÍŠEK Tomáš Bojkovice 26 M_II 1977 1 02:15:34 00:29:08
89 261 ZLÁMAL Tomáš Nutrend 27 M_II 1979 1 02:15:49 00:29:23
90 201 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 28 M_II 1983 1 02:15:50 00:29:24
91 157 ŠVAJDA Martin DT SWISS Bike Team 29 M_II 1975 1 02:15:53 00:29:27
92 772 OVAD Roman Holštejn 5 M_IV 1963 1 02:15:53 00:29:27
93 451 FORMÁNEK Adam Cyklo MXM Hulín 4 Jun 1999 1 02:16:06 00:29:40
94 108 GREGOR Jiří Cyklo - Unite 30 M_II 1981 1 02:16:12 00:29:46
95 338 JOSEFÍK Martin Symbio+ Cannondale 43 M_I 1995 1 02:16:44 00:30:19
96 19 MAKOVICKÝ Martin BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 31 M_II 1981 1 02:16:48 00:30:23
97 910 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 44 M_I 1991 1 02:16:56 00:30:30
98 227 PÁTEK Jan Sportukas 32 M_II 1982 1 02:17:01 00:30:35
99 733 MEZIHORÁK Roman Fryšták 6 M_IV 1964 1 02:17:03 00:30:37
100 744 PRÄSENS Oldřich MTB Břeclav 7 M_IV 1964 1 02:17:16 00:30:50
101 193 TRŇÁČEK Pavel SPAPaP 33 M_II 1977 1 02:17:48 00:31:22
102 444 PODSEDNÍK Marek 45 M_I 1985 1 02:17:55 00:31:29
103 913 JUŘENA Petr 46 M_I 1985 1 02:18:37 00:32:11
104 544 MACHARÁČEK Zdeněk Rexite-Zambicos Zlín 11 M_III 1972 1 02:19:20 00:32:54
105 221 BEDNAŘÍK Josef 47 M_I 1986 1 02:19:38 00:33:12
106 236 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 34 M_II 1976 1 02:19:39 00:33:13
107 21 GRYGERA Zdenek Forza PINARELLO 35 M_II 1980 1 02:19:44 00:33:18
108 254 ZAVADIL Lubomír Holešov 36 M_II 1984 1 02:20:19 00:33:54
109 322 GREMLICA Jakub 48 M_I 1993 1 02:20:31 00:34:05
110 496 JANOŠ_ROMAN Kotas_Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 2 Tandem 1900 1 02:21:38 00:35:12
111 472 VYKOUKAL Marek 4ever Cyklo Bulis 5 Jun 1996 1 02:21:50 00:35:24
112 675 DOLEŽEL Jaroslav BT Sazovice 12 M_III 1974 1 02:21:53 00:35:28
113 64 CEDIDLA Ondřej BON PARI 37 M_II 1979 1 02:21:59 00:35:33
114 156 HÝSEK Pavel Kroměřížské bajker 38 M_II 1980 1 02:22:00 00:35:34
115 161 KOPLÍK Martin Vesani.cz 39 M_II 1984 1 02:22:28 00:36:02
116 258 ŠTĚPÁN David TV Nova 40 M_II 1978 1 02:22:35 00:36:09
117 112 NERADIL Richard Cyklo tým Líšná 41 M_II 1979 1 02:22:36 00:36:10
118 310 JASANSKÝ Petr Slečinky Napajedla 49 M_I 1985 1 02:22:38 00:36:12
119 606 PAVLÍK Radim Valachbajk CykloMira 13 M_III 1973 1 02:22:57 00:36:31
120 686 DVOŘÁK Petr Velo Dvořák 14 M_III 1974 1 02:22:58 00:36:32
121 538 PAVLÁK Luděk 15 M_III 1966 1 02:23:00 00:36:34
122 95 REJMON Jan CK Válec Úvaly 42 M_II 1984 1 02:23:02 00:36:36
123 41 KROPÁČEK Jan Slečinky Napajedla 43 M_II 1983 1 02:23:08 00:36:42
124 360 GAJDŮŠEK Ondřej Maloch racing team 50 M_I 1990 1 02:23:10 00:36:44
125 503 BUČEK Petr Novatop Lapierre 16 M_III 1968 1 02:23:16 00:36:50
126 463 DANĚK Lukáš Dolní Němčí 6 Jun 1997 1 02:23:18 00:36:52
127 859 STODŮLKOVÁ Denisa ČS Specialized 3 Z_G 1991 1 02:23:25 00:36:59
128 916 PĚČEK Martin BB cyklosport-superior tým 51 M_I 1993 1 02:23:53 00:37:27
129 791 PLACHÝ Jiří Drásal team Holešov 8 M_IV 1963 1 02:24:08 00:37:42
130 316 VÁCLAVEK Lukáš Kotar Enduro Team 52 M_I 1991 1 02:24:20 00:37:54
131 912 KRSIČKA Marek 53 M_I 1989 1 02:24:23 00:37:57
132 328 JANOŠEK Martin 54 M_I 1990 1 02:24:40 00:38:14
133 963 MOLÁK Filip 55 M_I 1995 1 02:24:48 00:38:22
134 688 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky 17 M_III 1972 1 02:24:49 00:38:24
135 217 BROUČEK Josef 44 M_II 1984 1 02:24:50 00:38:24
136 300 ŽALČÍK Štěpán DT SWISS Bike Team 56 M_I 1992 1 02:25:20 00:38:54
137 284 MINKS Tomáš VK Kroměříž 45 M_II 1980 1 02:25:28 00:39:02
138 471 MACH Ondřej DpovaBike 7 Jun 1997 1 02:25:28 00:39:02
139 936 WIESNER Jan Rusava ski areal 57 M_I 1992 1 02:25:41 00:39:15
140 773 BULIS Pavel 4ever Cyklo Bulis 9 M_IV 1959 1 02:25:46 00:39:20
141 302 SMEKAL Karel 58 M_I 1985 1 02:25:48 00:39:22
142 80 NEUMANN Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 46 M_II 1980 1 02:25:49 00:39:23
143 98 LANGPAUL Richard Tvrdá horská cyklistika 47 M_II 1977 1 02:25:55 00:39:29
144 165 JULINA Marek CYKLOSPORT CHROPYNĚ 48 M_II 1981 1 02:25:58 00:39:32
145 405 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 59 M_I 1993 1 02:26:00 00:39:34
146 259 ŠVEC Luděk Duko Rýmařov 49 M_II 1978 1 02:26:03 00:39:37
147 832 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 4 Z_G 1988 1 02:26:04 00:39:38
148 305 CHYTIL Petr Klub přátel dobrého vína 60 M_I 1988 1 02:26:12 00:39:46
149 32 PLHAL Pavel MP Engineering XC Team 50 M_II 1975 1 02:26:12 00:39:46
150 542 ORDELT Petr Pro-shop Rossignol Zlín 18 M_III 1972 1 02:26:13 00:39:47
151 576 NÁBĚLEK Aleš CYKLOSPORT CHROPYNĚ 19 M_III 1973 1 02:26:27 00:40:01
152 206 PEKAŘ Martin Lukov 51 M_II 1980 1 02:26:35 00:40:10
153 348 MIKULENKA Lukáš Bike team Police 61 M_I 1992 1 02:26:39 00:40:13
154 330 WIEDERMANN Filip NILFISK ALTO PRO CYCLING 62 M_I 1994 1 02:26:43 00:40:17
155 44 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 20 M_III 1970 1 02:26:44 00:40:18
156 240 TOČEK Robert vy-jo koně chřibáci 52 M_II 1977 1 02:27:33 00:41:08
157 461 MLČÁK Jan 8 Jun 1998 1 02:27:37 00:41:11
158 655 NOVÁK Jaroslav Tvrdá horská cyklistika 21 M_III 1970 1 02:27:45 00:41:20
159 45 EIM Daniel Eim Express 53 M_II 1978 1 02:27:51 00:41:25
160 280 SVOBODA Filip 54 M_II 1983 1 02:28:04 00:41:38
161 22 ŠVRČINA Hynek SK MP Ostrava 55 M_II 1979 1 02:28:06 00:41:40
162 450 ČUDA Michal Sladovna Bruntál 63 M_I 1985 1 02:28:11 00:41:45
163 753 PAVLÁK Zdeněk 10 M_IV 1964 1 02:28:22 00:41:56
164 17 MENŠÍK Jan Orel Jednota Hulín 56 M_II 1977 1 02:28:29 00:42:03
165 99 BÁRTA Štěpán 57 M_II 1978 1 02:28:45 00:42:19
166 244 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 58 M_II 1981 1 02:29:19 00:42:53
167 781 HOLUBÁŘ Jiří Sport Bárt Ústí nad Orlicí 11 M_IV 1963 1 02:29:23 00:42:57
168 784 GREGOR Radomír CYKLOSPORT CHROPYNĚ 12 M_IV 1962 1 02:29:23 00:42:57
169 552 RICHTER Jiří Amenity Extrem Sport Team 22 M_III 1970 1 02:29:49 00:43:23
170 337 VAŠÍČEK Michal STS CHVOJKOVICE BROD 64 M_I 1991 1 02:29:53 00:43:27
171 303 ŠIMONÍK David 65 M_I 1991 1 02:30:52 00:44:26
172 28 HUDEČEK Lubomír Eim Express 59 M_II 1984 1 02:30:52 00:44:26
173 666 ČÁP Zdeněk Cape Team Roštění 23 M_III 1971 1 02:31:01 00:44:35
174 651 RAJNOHA Robert 24 M_III 1967 1 02:31:05 00:44:39
175 38 KOLAŘÍK Miroslav Trilife Zlín 60 M_II 1978 1 02:31:09 00:44:43
176 81 PENKO Peter Penko Power Team 61 M_II 1977 1 02:31:10 00:44:44
177 402 ŠKODA Vlastimil Šampioni zahrádek 66 M_I 1991 1 02:31:12 00:44:46
178 725 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 13 M_IV 1956 1 02:31:35 00:45:09
179 908 ŠOLC Jan JCK 67 M_I 1989 1 02:31:43 00:45:17
180 416 SVOBODNÍK Petr Chvalčov 68 M_I 1992 1 02:31:59 00:45:33
181 591 HAVLÍČEK Vratislav QUICK-STEP 25 M_III 1974 1 02:32:02 00:45:36
182 371 SNIERER Michal BON PARI 69 M_I 1988 1 02:32:08 00:45:43
183 511 HAVELA Josef 26 M_III 1974 1 02:32:14 00:45:48
184 469 ČUMPELÍK Lukáš Cyklo MXM Hulín 9 Jun 1997 1 02:32:20 00:45:54
185 650 SOBEK Roman BT Rumunsko 27 M_III 1972 1 02:32:29 00:46:03
186 600 ZÁMEČNÍK Jaroslav TJ SOKOL Záchlumí 28 M_III 1969 1 02:32:38 00:46:12
187 923 GARDAVSKÝ Jan SK Meteor 70 M_I 1989 1 02:32:42 00:46:17
188 616 NEČAS Miroslav 29 M_III 1974 1 02:32:45 00:46:19
189 208 VAVŘÍK Pavel Sladovna Bruntál 62 M_II 1983 1 02:32:50 00:46:24
190 558 JUŘINA Jiří Drtikol Chrastěšov 30 M_III 1974 1 02:32:52 00:46:26
191 846 KOTOPULU Helena 5 Z_G 1980 1 02:32:55 00:46:29
192 92 ČAPEK Jiří CK Válec Úvaly 63 M_II 1979 1 02:33:13 00:46:47
193 649 ŽÁČEK Michal Amenity Extrem Sport Team 31 M_III 1970 1 02:33:25 00:46:59
194 62 NEVORAL Jiří I. Kamenická 64 M_II 1983 1 02:33:32 00:47:06
195 114 REŠKA Dušan 65 M_II 1976 1 02:33:32 00:47:06
196 902 NEDBAL Radek NEKO Prusinovice 71 M_I 1991 1 02:33:45 00:47:19
197 942 KOZEL Tomáš 72 M_I 1986 1 02:33:51 00:47:25
198 332 NEVORAL Petr I. Kamenická 73 M_I 1986 1 02:33:53 00:47:27
199 456 MĚCHURA Lukáš Mrchostav s.r.o. 10 Jun 1998 1 02:34:08 00:47:43
200 202 DAREBNIK Libor Pizza bar Angelo 66 M_II 1981 1 02:34:09 00:47:43
201 573 BETUŠ David Kailas Nový Jičín 32 M_III 1974 1 02:34:10 00:47:44
202 454 LANG Lukáš 11 Jun 1997 1 02:34:11 00:47:45
203 400 NEHODA Jiří Bike Triatlon Morkovice 74 M_I 1993 1 02:34:16 00:47:50
204 812 KRKOŠKA Jiljí MTB Ondřejník 1 M_V 1951 1 02:34:23 00:47:57
205 136 VACULÍK Radim Continental sport team 67 M_II 1976 1 02:34:33 00:48:07
206 307 SUCHÁNEK Zdeněk JaKoŽe LeZeMe Team 75 M_I 1987 1 02:34:37 00:48:11
207 370 ŠVEC Pavol BON PARI 76 M_I 1985 1 02:34:38 00:48:12
208 152 KELAR Jiří Černe oně 68 M_II 1977 1 02:34:47 00:48:21
209 184 POLÍVKA Luděk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 69 M_II 1978 1 02:35:05 00:48:39
210 73 KOBZÁŇ Robert MS Cyklogat racing 70 M_II 1976 1 02:35:47 00:49:21
211 756 BURGET Miloslav SP Opatovice 14 M_IV 1961 1 02:35:48 00:49:22
212 42 CSÉFALVAY Lukáš Všetulské bajk tým 71 M_II 1984 1 02:35:49 00:49:23
213 321 POŘÍZEK Luboš Cyklo LUPO 77 M_I 1987 1 02:36:03 00:49:37
214 550 NETUŠIL Marek Malvas 33 M_III 1973 1 02:36:05 00:49:39
215 61 HLAVICA Patrik SKP Zlín 72 M_II 1979 1 02:36:06 00:49:40
216 520 GALUSZKA Miroslav ONO to jede 34 M_III 1970 1 02:36:07 00:49:41
217 278 BŘEŇ Jan RUSAVA BIKE TEAM 73 M_II 1984 1 02:36:23 00:49:57
218 524 PAVLÍK Libor 35 M_III 1969 1 02:36:30 00:50:05
219 944 ILČIN Jaroslav 78 M_I 1995 1 02:36:41 00:50:15
220 553 RAŠTÁK Jara 36 M_III 1973 1 02:36:42 00:50:16
221 925 POLÁK David Inkospor team 79 M_I 1994 1 02:36:46 00:50:20
222 633 STRATIL Marek Cyklo Tovačov MTB Team 37 M_III 1974 1 02:36:49 00:50:23
223 433 MINAŘÍK Ondřej Držková 80 M_I 1992 1 02:36:53 00:50:27
224 685 BLAHA Aleš TOSHULIN 38 M_III 1972 1 02:37:00 00:50:34
225 271 KROPÁČEK Radek 74 M_II 1979 1 02:37:03 00:50:37
226 556 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 39 M_III 1972 1 02:37:06 00:50:40
227 260 RÉDL Miroslav Nutrend 75 M_II 1984 1 02:37:07 00:50:41
228 603 BEDNAŘÍK Pavel CT Hvozdná 40 M_III 1968 1 02:37:10 00:50:44
229 102 BUREŠ Martin Nu Pogodi! 76 M_II 1977 1 02:37:12 00:50:46
230 358 VALČÍK Vladimír Sazovice 81 M_I 1985 1 02:37:26 00:51:01
231 958 MACŮREK Martin Cyklo MXM Hulín 82 M_I 1992 1 02:37:45 00:51:19
232 682 OHERA Tomáš 41 M_III 1969 1 02:37:46 00:51:20
233 525 KORÁB Pavel Chlastana Hustopeče 42 M_III 1966 1 02:37:49 00:51:24
234 131 JANČÍK Vratislav Bike Triatlon Morkovice 77 M_II 1981 1 02:38:03 00:51:37
235 428 ŽŮREK Jaroslav 83 M_I 1985 1 02:38:06 00:51:40
236 856 POSPÍŠILOVÁ Radka bikecentrum olomouc 6 Z_G 1990 1 02:38:08 00:51:42
237 406 MIKULÍK David 84 M_I 1991 1 02:38:10 00:51:44
238 331 ŘEZÁČ Jan 85 M_I 1986 1 02:38:34 00:52:09
239 470 PERSON jIří 12 Jun 1997 1 02:38:49 00:52:24
240 413 JANÍK Roman 86 M_I 1991 1 02:38:58 00:52:32
241 861 PEZOVÁ Hana Seat 1 Z_H 1962 1 02:38:58 00:52:32
242 96 SKOPAL Jiří Nany Bike Zlín 43 M_III 1969 1 02:39:20 00:52:54
243 226 DVOŘÁK Radek VDK+ Holešov 78 M_II 1977 1 02:40:06 00:53:40
244 269 GONDA Jiří Kroměřízské Bajker 79 M_II 1977 1 02:40:11 00:53:45
245 579 MIKULÍK Jaroslav Zlín 44 M_III 1965 1 02:40:13 00:53:47
246 613 CHMELAŘ Ladislav 45 M_III 1971 1 02:40:14 00:53:48
247 398 DEJČMAR Jakub QUICK-STEP 87 M_I 1989 1 02:40:14 00:53:48
248 350 DRÁBEK Martin Vlkstar 88 M_I 1985 1 02:40:15 00:53:49
249 195 JAKEŠ Jiří NILFISK ALTO PRO CYCLING 80 M_II 1977 1 02:40:19 00:53:53
250 760 STANĚK Karel Bike Chropyně 15 M_IV 1964 1 02:40:25 00:54:00
251 754 VAŠÍČEK Milan Impromat MTB 16 M_IV 1962 1 02:40:28 00:54:02
252 971 TRHLÍK Jiří 89 M_I 1989 1 02:40:32 00:54:07
253 911 JAŠA Lukáš Cyklo Unite 90 M_I 1988 1 02:40:33 00:54:07
254 250 ADAMÍK Lukáš 81 M_II 1982 1 02:40:41 00:54:15
255 427 DVORNÍK Radek 91 M_I 1994 1 02:40:45 00:54:19
256 376 VESELÝ Petr Mike Bike Cycling Team 92 M_I 1986 1 02:40:45 00:54:19
257 430 KONEČNÝ Roman Tečovice 93 M_I 1986 1 02:41:07 00:54:41
258 93 ŠÍR Václav CK Válec Úvaly 82 M_II 1978 1 02:41:15 00:54:49
259 187 ŠIRUČEK Miroslav Sk Vyhlídka Šternberk 83 M_II 1980 1 02:41:23 00:54:57
260 879 VODEHNALOVÁ Milena Tvrdá horská cyklistika 2 Z_H 1973 1 02:41:25 00:54:59
261 570 KREJČÍ Pavel SkyFly Tučapy 46 M_III 1969 1 02:41:29 00:55:03
262 671 HAJDA Jiří KOJETÍN 47 M_III 1968 1 02:41:38 00:55:12
263 670 JANEČKA Jaromír Zekon Club Bystřice pod Hostýnem 48 M_III 1972 1 02:41:40 00:55:14
264 26 ŠIMKOVIČ Petr 84 M_II 1981 1 02:41:42 00:55:16
265 395 PLZÁK Lukáš QUICK-STEP 94 M_I 1990 1 02:41:50 00:55:24
266 85 DRAGAN Tomáš BON PARI 85 M_II 1980 1 02:41:56 00:55:30
267 506 VAŠÍČEK Martin STS CHVOJKOVICE BROD 49 M_III 1969 1 02:42:08 00:55:42
268 160 ŠKODA Ladislav Šampijóni zahrádek 86 M_II 1977 1 02:42:38 00:56:12
269 640 HOŠTÁLEK Marek 50 M_III 1969 1 02:42:42 00:56:16
270 341 POSPÍCHAL Martin 95 M_I 1989 1 02:42:52 00:56:27
271 677 MATELA Michal 51 M_III 1973 1 02:42:55 00:56:29
272 687 PLACHÝ Roman VK Kroměříž 52 M_III 1969 1 02:42:57 00:56:31
273 517 PITRMAN Ivo 53 M_III 1971 1 02:43:09 00:56:43
274 56 HLADKÝ Jan 87 M_II 1976 1 02:43:22 00:56:56
275 922 STRAKOŠ Libor 96 M_I 1990 1 02:43:51 00:57:25
276 952 NEDBAL Martin HK Kroměříž 97 M_I 1989 1 02:43:51 00:57:25
277 750 POSPÍŠIL Josef SDH Tečovice 17 M_IV 1962 1 02:44:00 00:57:34
278 951 NOVOSAD Dalibor kck cyklo team Zlín 98 M_I 1991 1 02:44:02 00:57:36
279 627 KUČERA Miloslav CykloTovačov MTB team 54 M_III 1971 1 02:44:04 00:57:38
280 532 FORET Vladimír Forensic bike 55 M_III 1969 1 02:44:06 00:57:40
281 658 PTAČEK Pavel NEKO Prusinovice 56 M_III 1974 1 02:44:08 00:57:42
282 903 VRABČEK Lukáš Sazovice 99 M_I 1986 1 02:44:10 00:57:44
283 785 ŘIHÁČEK Ladislav Nany Bike Zlín 18 M_IV 1960 1 02:44:12 00:57:46
284 622 DOHNAL Viktor SLAVOJ Všetuly 57 M_III 1965 1 02:44:13 00:57:47
285 966 GAHURA Roman Vesani.cz 100 M_I 1990 1 02:44:57 00:58:31
286 314 SLOVÁK Adam Maniacpedals 101 M_I 1985 1 02:45:24 00:58:58
287 534 JAŠEK Čestmír mtb otrokovice 58 M_III 1965 1 02:45:27 00:59:01
288 946 PAVLAS Jaroslav 102 M_I 1986 1 02:45:31 00:59:05
289 478 JARMA Ctirad Nutrend 13 Jun 1997 1 02:45:42 00:59:16
290 604 ADÁMEK Jan KTM Rychlov 59 M_III 1967 1 02:45:57 00:59:31
291 58 PÍPAL Petr Kamenice nad Lipou 88 M_II 1981 1 02:45:59 00:59:33
292 79 POLÁŠEK René SM-Kospol 89 M_II 1976 1 02:46:00 00:59:34
293 770 VAŠÍK Ladislav 19 M_IV 1959 1 02:46:10 00:59:44
294 389 JURTÍK Radovan 103 M_I 1988 1 02:46:10 00:59:45
295 159 TŘASOŇ Stanislav Důbek 90 M_II 1984 1 02:46:11 00:59:45
296 100 VEČEŘ Michal 91 M_II 1984 1 02:46:12 00:59:46
297 265 VLČEK David 92 M_II 1981 1 02:46:14 00:59:48
298 134 SLEZÁČEK Tomáš Stevens racing 93 M_II 1976 1 02:46:14 00:59:48
299 59 BAROTEK David Jankovice I 94 M_II 1979 1 02:46:18 00:59:52
300 863 KUTŇÁKOVÁ Veronika GO! Galaxy Hranice 7 Z_G 1989 1 02:46:18 00:59:52
301 353 HOLÁŠEK Marek MTB Goldys 104 M_I 1987 1 02:46:22 00:59:56
302 275 PATÁK Michal Bike Team Sazovice 95 M_II 1976 1 02:46:32 01:00:06
303 320 HADERKA Petr Drásal team Holešov 105 M_I 1986 1 02:46:35 01:00:09
304 557 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 60 M_III 1972 1 02:46:37 01:00:11
305 782 MARTINEC Stanislav Koma Team 20 M_IV 1961 1 02:46:44 01:00:18
306 572 RIES Vladimír AGC Team 61 M_III 1972 1 02:46:55 01:00:29
307 589 MOUDŘÍN Petr QUICK-STEP 62 M_III 1973 1 02:47:06 01:00:40
308 915 NOVÁK Jakub 106 M_I 1993 1 02:47:11 01:00:45
309 518 BUCIFAL Václav Maniacpedals 63 M_III 1966 1 02:47:18 01:00:52
310 434 ŠKOPÍK Ondřej SOKOL Třebětice 107 M_I 1990 1 02:47:20 01:00:54
311 72 TICHÁNEK Josef DTP 96 M_II 1977 1 02:47:30 01:01:04
312 805 BURY Vladislav BT Kola Kańkovský 2 M_V 1953 1 02:47:32 01:01:06
313 52 VYSKOČIL Richard bikeři Štěpničáři 97 M_II 1978 1 02:47:32 01:01:06
314 657 KOVÁŘ Miroslav 64 M_III 1968 1 02:47:56 01:01:30
315 505 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 65 M_III 1968 1 02:47:56 01:01:30
316 135 POLÁK Michal CK Válec Úvaly 98 M_II 1982 1 02:47:56 01:01:30
317 190 VRTĚL Robert OREL Zlín 99 M_II 1975 1 02:47:58 01:01:32
318 625 MIHEL Dušan TK sport Uherský Brod 66 M_III 1973 1 02:47:59 01:01:34
319 545 BRAVENEC Libor TOSHULIN 67 M_III 1965 1 02:48:12 01:01:46
320 198 JUŘÍK Josef Continental sport team 100 M_II 1977 1 02:48:34 01:02:08
321 624 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY 68 M_III 1969 1 02:48:34 01:02:09
322 179 MIKULÁŠTÍK Petr Bike team Police 101 M_II 1981 1 02:48:38 01:02:12
323 808 VODIČKA Jiří Rekoimex Bruntál 3 M_V 1950 1 02:49:02 01:02:36
324 974 DROŽDŽ Tomasz MTB Team VCI 108 M_I 1988 1 02:49:09 01:02:44
325 211 HORÁK Aleš Continental sport team 102 M_II 1980 1 02:49:10 01:02:44
326 803 KOHÚT Miroslav Přerov 4 M_V 1954 1 02:49:25 01:02:59
327 656 DRÁŇA Zbyněk 69 M_III 1972 1 02:49:36 01:03:10
328 215 KASALA zdeněk 103 M_II 1982 1 02:49:54 01:03:28
329 737 HUBÁČEK Oldřich PEV Zlín 21 M_IV 1961 1 02:50:19 01:03:53
330 349 DANĚK Marcel 109 M_I 1987 1 02:50:45 01:04:19
331 745 VÁCLAVÍK Miloslav 22 M_IV 1960 1 02:50:54 01:04:28
332 84 ŠIMA Milan Continental sport team 104 M_II 1983 1 02:50:55 01:04:29
333 31 BEZDĚK Lukáš Deathstones Bikes 105 M_II 1979 1 02:51:06 01:04:40
334 256 JAROŠ Michal Lipník nad Bečvou 106 M_II 1979 1 02:51:19 01:04:53
335 141 HULEJA Jan Klub Horských Sportů Zlín 107 M_II 1977 1 02:51:57 01:05:31
336 209 KRAJCAR Roman Všetulské bajk tým 108 M_II 1982 1 02:52:11 01:05:46
337 315 PRAVDA Radomír SK Kung-Fu Zlín 110 M_I 1988 1 02:52:28 01:06:02
338 304 GAZDA Tomáš HK Kromeriz 111 M_I 1988 1 02:53:01 01:06:35
339 245 NEDBAL Tomáš NAPOHODU sport team 109 M_II 1977 1 02:53:25 01:07:00
340 63 MACÍK Martin 110 M_II 1983 1 02:53:26 01:07:00
341 308 MIKEŠKA Daniel Klub přátel dobrého vína 112 M_I 1988 1 02:53:27 01:07:01
342 465 HORÁČEK Vít CYKLOSPORT CHROPYNĚ 14 Jun 1997 1 02:53:29 01:07:03
343 502 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 70 M_III 1973 1 02:53:41 01:07:15
344 762 DANČÁK Karel DAKR Hranice 23 M_IV 1958 1 02:54:23 01:07:57
345 588 HORYNA Zdeněk QUICK-STEP 71 M_III 1965 1 02:54:25 01:07:59
346 248 OLŠA Martin S.A.K.O. Bystřice pod Hostýnem 111 M_II 1976 1 02:54:28 01:08:03
347 103 ZICHÁČEK Jaroslav Tajfun team Rychlov 112 M_II 1975 1 02:54:33 01:08:08
348 379 PŘIKRYL Jan 113 M_I 1989 1 02:54:35 01:08:09
349 309 MĚRKA Adam Klub přátel dobrého vína 114 M_I 1993 1 02:54:58 01:08:32
350 592 TULACH Jan QUICK-STEP 72 M_III 1974 1 02:55:18 01:08:52
351 554 ONDRA Stanislav 73 M_III 1965 1 02:55:34 01:09:08
352 443 SLAVÍK Robin AveTECH Brno 115 M_I 1988 1 02:55:43 01:09:17
353 48 RŮŽIČKA Radovan Valtice Bike 113 M_II 1980 1 02:56:15 01:09:49
354 368 BIELÁK Lukáš Vlkstar 116 M_I 1986 1 02:56:22 01:09:56
355 673 DANĚK Simon SLAVOJ Všetuly 74 M_III 1971 1 02:56:30 01:10:04
356 632 KADLČÁK Daniel 75 M_III 1972 1 02:56:35 01:10:09
357 679 KONEČNÝ Marian 76 M_III 1974 1 02:56:37 01:10:11
358 724 POLANSKÝ Leopold Valachbajk CykloMira 24 M_IV 1963 1 02:56:38 01:10:12
359 927 VACLAVICEK Jan 117 M_I 1987 1 02:56:43 01:10:17
360 234 FRYDRYCH Zdeněk Sokol Loučka 114 M_II 1975 1 02:56:47 01:10:21
361 144 TUREČEK Ondřej 2k-bike club odry 115 M_II 1983 1 02:57:01 01:10:35
362 354 ZLÁMAL Jiří Cyklo Unite 118 M_I 1988 1 02:57:01 01:10:35
363 247 ZÁLEŠÁK Boris Boris Zálešák 116 M_II 1983 1 02:57:11 01:10:45
364 68 NOVOTNÝ Petr herbalife 117 M_II 1980 1 02:57:21 01:10:55
365 70 GROSS Václav 118 M_II 1984 1 02:57:27 01:11:01
366 467 PĚLUCHA Filip SOKOL Třebětice 15 Jun 1999 1 02:57:29 01:11:03
367 404 PODOLA Michal PFPM Chomýž 119 M_I 1989 1 02:57:42 01:11:16
368 678 ŽIŽKA Zbyněk 77 M_III 1969 1 02:57:49 01:11:23
369 726 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice 25 M_IV 1955 1 02:58:01 01:11:35
370 210 FABÍK Dalibor 119 M_II 1979 1 02:58:02 01:11:36
371 20 ŠIMARA Petr BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 120 M_II 1977 1 02:58:04 01:11:38
372 615 ODSTRČIL Petr 78 M_III 1966 1 02:58:13 01:11:47
373 577 ŽOUREK Pavel 79 M_III 1970 1 02:58:42 01:12:16
374 188 HAVEL Jan Bike Triatlon Morkovice 121 M_II 1979 1 02:58:43 01:12:17
375 410 FUSEK Petr 120 M_I 1991 1 02:58:59 01:12:33
376 264 PUMPRLA Libor Truhlářství Pumprla 122 M_II 1975 1 02:59:10 01:12:44
377 877 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ 3 Z_H 1974 1 02:59:15 01:12:49
378 494 TOMEČEK_PETR Radim RBT Slimáci 3 Tandem 1900 1 02:59:46 01:13:20
379 537 JEŽÍK Jakub 80 M_III 1973 1 02:59:54 01:13:28
380 216 KUKLA Radoslav Luko šlapetotým 123 M_II 1976 1 02:59:54 01:13:28
381 381 STRELEC Josef Bike Triatlon Morkovice 121 M_I 1988 1 03:00:15 01:13:49
382 783 KOLÁŘ Rudolf CYKLOSPORT CHROPYNĚ 26 M_IV 1963 1 03:00:22 01:13:56
383 559 STOKLÁSEK Robert Všetulské bajk tým 81 M_III 1973 1 03:00:29 01:14:03
384 363 ŠEVČÍK Kamil 122 M_I 1990 1 03:00:30 01:14:04
385 608 ZMESKAL David 82 M_III 1973 1 03:00:35 01:14:09
386 536 TOPOLSKÝ Radek 83 M_III 1973 1 03:00:42 01:14:16
387 174 VOJTĚŠEK Zbyněk QUICK-STEP 124 M_II 1977 1 03:00:53 01:14:27
388 964 POSPÍŠILÍK František Cannondale.cz 123 M_I 1992 1 03:00:54 01:14:28
389 138 CHARAMZA Petr 125 M_II 1984 1 03:01:33 01:15:08
390 164 HÁJEK Pavel Lukov 126 M_II 1983 1 03:01:44 01:15:18
391 665 JAVŮREK František SK Hasiči Zlín 84 M_III 1968 1 03:01:50 01:15:24
392 154 OUTRATA Jan www.inf.upol.cz/tri 127 M_II 1978 1 03:01:51 01:15:25
393 230 KREJČIŘÍK Vít FORCE KCK team 128 M_II 1983 1 03:01:54 01:15:28
394 101 SOLAŘ Michael Nu Pogodi! 129 M_II 1979 1 03:01:56 01:15:30
395 741 ZEMAN Jaroslav CYKLOSPORT CHROPYNĚ 27 M_IV 1958 1 03:02:02 01:15:36
396 583 DALECKÝ Jiří Bike Team Sazovice 85 M_III 1974 1 03:02:03 01:15:37
397 185 VRZAL Stanislav Kroměříž 130 M_II 1975 1 03:02:05 01:15:39
398 464 BEDNAŘÍK Tomáš CT Hvozdná 16 Jun 1996 1 03:02:06 01:15:41
399 235 ZAPLETAL Kamil SOKOL Třebětice 131 M_II 1977 1 03:02:07 01:15:41
400 684 ŠRÁMEK Vladimír RTB Slimáci 86 M_III 1965 1 03:02:21 01:15:55
401 876 DANČÁKOVÁ Radka Edie Team_Vsetín 4 Z_H 1974 1 03:02:31 01:16:05
402 637 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 87 M_III 1968 1 03:02:32 01:16:06
403 53 KYRYCH Vladimír Deathstones Bikes 132 M_II 1977 1 03:02:35 01:16:09
404 347 HENKL Filip BON PARI 124 M_I 1987 1 03:02:42 01:16:17
405 435 ADÁMEK Ondřej Omega CZ - Morava 125 M_I 1994 1 03:02:46 01:16:20
406 182 ZICHÁČEK Vladimír SKP Zlín 133 M_II 1981 1 03:02:47 01:16:21
407 267 ŠTĚPÁN Jaromír 134 M_II 1978 1 03:02:48 01:16:22
408 118 HRDLIČKA Zbyněk 135 M_II 1977 1 03:02:49 01:16:24
409 601 DANĚK Josef Dolní Němčí 88 M_III 1973 1 03:02:51 01:16:25
410 178 ZHÁNĚL Petr 136 M_II 1981 1 03:02:54 01:16:28
411 636 VOZNICA Milan CYKLO ŽOPY 89 M_III 1967 1 03:02:54 01:16:29
412 196 ŠKARKA David Šampióni zahrádek 137 M_II 1976 1 03:03:04 01:16:38
413 351 POLÁŠEK Jan 126 M_I 1989 1 03:03:05 01:16:39
414 148 PAVELKA Lukáš 138 M_II 1983 1 03:03:19 01:16:54
415 547 PRCHLÍK Pavel Teplárenští bajkeři 90 M_III 1966 1 03:03:24 01:16:58
416 593 VALERIAN Marek QUICK-STEP 91 M_III 1973 1 03:03:58 01:17:32
417 584 ČÁP Jan Roštění 92 M_III 1969 1 03:04:24 01:17:58
418 287 MACHALÍK Josef 139 M_II 1975 1 03:04:26 01:18:00
419 767 DOLEČEK Břetislav 28 M_IV 1961 1 03:04:54 01:18:28
420 238 STUDÝNKA Lukáš taliban 140 M_II 1979 1 03:05:06 01:18:40
421 602 KADLČEK Josef TK sport Uherský Brod 93 M_III 1969 1 03:05:16 01:18:50
422 232 GARGULÁK Vladimír Koudy bike team-vokurka a jitrnice 141 M_II 1976 1 03:05:25 01:19:00
423 504 TRUBELÍK Milan 94 M_III 1974 1 03:05:45 01:19:19
424 457 ZMEŠKAL Jakub 17 Jun 1996 1 03:05:54 01:19:28
425 519 BLECHOVSKÝ Martin ONO to jede 95 M_III 1970 1 03:05:56 01:19:30
426 446 TALÍK Michal 127 M_I 1991 1 03:05:58 01:19:32
427 452 LUŇÁK František 18 Jun 1996 1 03:05:59 01:19:33
428 401 TOMEČEK Lukáš Držková 128 M_I 1987 1 03:06:01 01:19:35
429 641 MANA Vladimír 96 M_III 1970 1 03:06:08 01:19:42
430 585 VÁVRA Michal CYKLOSPORT CHROPYNĚ 97 M_III 1971 1 03:06:32 01:20:07
431 765 ŠIDLÍK Tomáš 29 M_IV 1960 1 03:06:41 01:20:15
432 132 HOUŠŤ Miroslav 142 M_II 1975 1 03:06:52 01:20:26
433 192 MÁČALA Jakub 143 M_II 1980 1 03:06:52 01:20:26
434 965 SPURNÝ Jan 129 M_I 1990 1 03:07:00 01:20:34
435 54 LIŠKA Jan SPECIALIZED 144 M_II 1984 1 03:07:03 01:20:37
436 814 NAVRÁTIL Jan 5 M_V 1952 1 03:07:31 01:21:05
437 111 VEČEŘA Jiří KamToJedu? Slušovice 145 M_II 1976 1 03:07:33 01:21:08
438 438 MIKEŠ Petr KCK Zlín - Force 130 M_I 1990 1 03:07:41 01:21:15
439 288 VAŇHARA Ladislav 146 M_II 1979 1 03:07:44 01:21:18
440 372 ŠEVČÁK Martin RUSAVA BIKE TEAM 131 M_I 1993 1 03:07:48 01:21:22
441 383 BÍLEK Miroslav RUSAVA BIKE TEAM 132 M_I 1986 1 03:07:58 01:21:32
442 945 RAKOVSKY Jakub animal riders 133 M_I 1989 1 03:08:24 01:21:59
443 425 VACULIK Michal RUSAVA BIKE TEAM 134 M_I 1985 1 03:08:31 01:22:05
444 663 VESELÝ Vlastimil TK spotr Uherský Brod 98 M_III 1972 1 03:08:36 01:22:10
445 155 GREGOR Stanislav TOSHULIN 147 M_II 1976 1 03:08:53 01:22:27
446 466 KŘIVÁNEK Tomáš Pošťáci 19 Jun 1996 1 03:08:54 01:22:28
447 391 ZVONEK Radek Vlkstar 135 M_I 1986 1 03:09:19 01:22:53
448 191 PAVLÍK Aleš SK Starojická Lhota 148 M_II 1979 1 03:09:28 01:23:02
449 662 POLÁK Petr 99 M_III 1970 1 03:09:44 01:23:18
450 617 ONDRUCH Luděk újezdtým Holešov 100 M_III 1971 1 03:09:45 01:23:19
451 789 BÁDER Petr PePe Bike Brno 30 M_IV 1964 1 03:09:51 01:23:25
452 313 NĚMČEK Adam HEROES MTB TEAM 136 M_I 1986 1 03:09:52 01:23:26
453 660 PRCHLÍK Petr VOŇAVKA -PRSKAVKA BIKE TEAM 101 M_III 1971 1 03:09:59 01:23:33
454 23 SEDLÁČEK David DpovaBike 149 M_II 1978 1 03:09:59 01:23:33
455 523 ZMEŠKAL Robert 102 M_III 1970 1 03:10:07 01:23:41
456 586 MARTÁK René 103 M_III 1971 1 03:10:09 01:23:43
457 69 NAŇÁK Milan Nany Bike Zlín 104 M_III 1969 1 03:10:17 01:23:51
458 266 GERYK Jan NANY BIKE ZLIN 150 M_II 1975 1 03:10:17 01:23:51
459 396 KOPČIL Lukáš QUICK-STEP 137 M_I 1994 1 03:10:31 01:24:05
460 150 BENEŠ Martin Higland 151 M_II 1978 1 03:10:35 01:24:09
461 36 SUCHÁNEK Robert 3XJ 152 M_II 1976 1 03:10:35 01:24:09
462 229 MÁČALA Michal ZPS Slévárna 153 M_II 1978 1 03:10:36 01:24:10
463 813 MÁČALA Petr AWEX Zlín 6 M_V 1948 1 03:10:50 01:24:24
464 527 KMÍNEK Martin 105 M_III 1974 1 03:10:55 01:24:29
465 815 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 7 M_V 1952 1 03:10:56 01:24:30
466 224 DOLEŽEL Patrik BT Sazovice 154 M_II 1976 1 03:10:56 01:24:30
467 475 ŠKAREK Tomáš Maloch racing team 20 Jun 2000 1 03:11:03 01:24:37
468 826 ELIÁŠOVÁ Lenka BIKE CLUB SVITAVY 8 Z_G 1978 1 03:11:08 01:24:42
469 853 PAVLÍČKOVÁ Silvie Burky Team 9 Z_G 1987 1 03:11:15 01:24:49
470 774 ZAJÍC Radek ZAMET 31 M_IV 1961 1 03:11:25 01:24:59
471 268 ZAJÍC Pavel Zamrt 155 M_II 1984 1 03:11:29 01:25:03
472 817 STELLA Blažej 4ever Cyklo Bulis 8 M_V 1953 1 03:11:32 01:25:06
473 477 HELIS Jakub Forensic bike 21 Jun 1996 1 03:11:38 01:25:12
474 581 ZABLOUDIL Michal 106 M_III 1974 1 03:11:53 01:25:27
475 531 SEDLÁČEK Libor Vrchoslavice 107 M_III 1970 1 03:12:12 01:25:46
476 607 KURCIK Daniel Holešovští Pokalíšci 108 M_III 1973 1 03:12:48 01:26:22
477 218 HANZLIK Roman Los Amateros 156 M_II 1976 1 03:12:58 01:26:32
478 728 ČÍŽEK Zdeněk 32 M_IV 1960 1 03:13:02 01:26:36
479 199 MOZOLA Jindřich CYKLO ŽOPY 157 M_II 1977 1 03:13:06 01:26:40
480 759 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 33 M_IV 1963 1 03:13:06 01:26:40
481 830 JURČÍKOVÁ Veronika 10 Z_G 1983 1 03:13:06 01:26:40
482 809 ŠIŠKA Pavel NEKO Prusinovice 9 M_V 1954 1 03:13:09 01:26:43
483 551 SMÝKAL Jaromír Vlkstarteam 109 M_III 1970 1 03:13:20 01:26:54
484 51 CHYTIL Martin Hulín 34 M_IV 1963 1 03:13:22 01:26:56
485 801 VAŘECHA Josef 10 M_V 1943 1 03:13:23 01:26:57
486 578 LATTENBERG Libor Forensic bike 110 M_III 1969 1 03:13:24 01:26:58
487 820 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 11 M_V 1954 1 03:13:26 01:27:00
488 620 VRUBEL Tomáš TOSHULIN 111 M_III 1965 1 03:13:28 01:27:02
489 955 DVOŘÁK Tomáš Pussy Bikers 138 M_I 1992 1 03:13:32 01:27:06
490 599 HRBÁČEK Michal Internext Zlín 112 M_III 1974 1 03:13:32 01:27:06
491 239 AMBROS Bohumír 158 M_II 1977 1 03:13:33 01:27:07
492 643 SOUKUP Gustav 113 M_III 1970 1 03:13:43 01:27:17
493 319 KNEDLA Tomáš Hermann Trans Bike 139 M_I 1988 1 03:13:53 01:27:27
494 119 BOJANOVSKY Martin Tvrda horska cyklistika 159 M_II 1977 1 03:13:59 01:27:33
495 858 ŠIŠKOVÁ Veronika 11 Z_G 1986 1 03:14:03 01:27:37
496 394 BRYNDA David QUICK-STEP 140 M_I 1990 1 03:14:26 01:28:00
497 540 KUTIL Libor SKP Suchdol 114 M_III 1969 1 03:14:50 01:28:24
498 29 ORSAVA Lukáš Fryšták 160 M_II 1983 1 03:14:51 01:28:25
499 139 IVÁNEK Martin 161 M_II 1975 1 03:14:59 01:28:33
500 116 VYSLOUŽIL Jan FbC Holešov 162 M_II 1981 1 03:15:12 01:28:46
501 180 KONEČNY Radek Fryšták 163 M_II 1977 1 03:15:42 01:29:16
502 735 JAVORA Evžen ZAMBICOS - Zlín 35 M_IV 1959 1 03:15:46 01:29:20
503 243 KAŠÍK Martin Cobram Bike Team 164 M_II 1978 1 03:16:07 01:29:41
504 919 STRBAČKA David 141 M_I 1991 1 03:16:21 01:29:55
505 653 ŽÁKOVČÍK Vojtěch 115 M_III 1970 1 03:16:22 01:29:56
506 384 ŠAFRÁNEK Martin 142 M_I 1995 1 03:16:24 01:29:59
507 105 KORBELÁŘ Jan CK Válec Úvaly 165 M_II 1975 1 03:16:26 01:30:00
508 594 KOPČIL David QUICK-STEP 116 M_III 1973 1 03:16:30 01:30:04
509 203 MEZNÍK Jan HO Tesla Brno 166 M_II 1983 1 03:16:36 01:30:10
510 113 MORAVEC Martin 2DR Holešov 167 M_II 1984 1 03:16:36 01:30:10
511 843 MORAVCOVÁ Petra 2DR Holešov 12 Z_G 1986 1 03:16:37 01:30:11
512 27 DANĚK Vladan TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 168 M_II 1977 1 03:16:39 01:30:13
513 448 GAJDOŠÍK Ivo 143 M_I 1987 1 03:16:41 01:30:15
514 445 JUŘICA Stanislav 144 M_I 1987 1 03:16:41 01:30:15
515 378 VACULÍK Miroslav RUSAVA BIKE TEAM 145 M_I 1985 1 03:16:54 01:30:28
516 158 SROVNALÍK Jan chataři Rusava 169 M_II 1975 1 03:16:57 01:30:31
517 419 KLIMÁNEK Tomáš 146 M_I 1990 1 03:17:16 01:30:50
518 423 STÁREK Lukáš 147 M_I 1985 1 03:17:41 01:31:15
519 595 KOPČIL Robert QUICK-STEP 117 M_III 1970 1 03:18:09 01:31:43
520 776 SLOVÁK Josef 36 M_IV 1959 1 03:18:26 01:32:00
521 977 TRUNEC Jakub Nevyměknem 148 M_I 1985 1 03:18:28 01:32:02
522 356 ŠVEC Jan Zlínský Šumák 149 M_I 1992 1 03:18:29 01:32:03
523 241 ROJKA Aleš 170 M_II 1981 1 03:18:39 01:32:14
524 563 ŘÍČKA Jaroslav Škrdlovice 118 M_III 1968 1 03:18:42 01:32:16
525 177 ŽŮREK Vítězslav JenTak 171 M_II 1975 1 03:18:43 01:32:17
526 743 FRKAL Vít BIKE-FOR-LIFE 37 M_IV 1958 1 03:18:47 01:32:21
527 129 PISKA Břetislav Všetulské bajk tým 172 M_II 1981 1 03:18:54 01:32:28
528 336 KRAUS Richard Zekon Club Bystřice pod Hostýnem 150 M_I 1991 1 03:18:58 01:32:32
529 214 CINK Jan Slečinky Napajedla 173 M_II 1984 1 03:19:44 01:33:18
530 335 KŘEPELKA Jan Speed Bike Team Fryšták 151 M_I 1991 1 03:19:45 01:33:19
531 508 MANIŠ Jaroslav SK Hasiči Zlín 119 M_III 1969 1 03:20:07 01:33:41
532 630 KOTAS František CYKLO ŽOPY 120 M_III 1971 1 03:20:15 01:33:49
533 839 MOŠŤKOVÁ Jitka 13 Z_G 1994 1 03:20:38 01:34:12
534 567 ČÍP Martin Drtikol Chrastěšov 121 M_III 1969 1 03:20:58 01:34:32
535 107 JAVORNICKÝ Martin BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 174 M_II 1980 1 03:20:59 01:34:33
536 499 MÁJ_ZDENĚK Martinčík_Svatopluk Jen tak na pohodu 4 Tandem 1900 1 03:21:00 01:34:35
537 440 VÁVRA Jan Rusava Bike Team Bafinka 152 M_I 1988 1 03:21:04 01:34:38
538 325 KADLEC Jiří HC Senators 153 M_I 1987 1 03:21:24 01:34:58
539 289 PICEK Zbyněk Nevyměknem 175 M_II 1981 1 03:21:29 01:35:03
540 548 FRIDRICH Ladislav 38 M_IV 1964 1 03:21:38 01:35:12
541 667 VYSEKAL Drahomír TREK Zlín 122 M_III 1969 1 03:22:03 01:35:37
542 439 FLÁM David Držková 154 M_I 1989 1 03:22:13 01:35:47
543 140 MARŠÁLEK Petr 176 M_II 1976 1 03:22:19 01:35:53
544 66 KOVAŘÍK Radek Moravec Sokol Benešov 177 M_II 1977 1 03:22:22 01:35:56
545 277 SEKANINA Milan Superior Team 178 M_II 1979 1 03:22:32 01:36:06
546 418 SKŘIVÁNEK Šimon Pošťáci 155 M_I 1991 1 03:22:48 01:36:22
547 836 SPÁČILOVÁ-ŠALEROVÁ Věra Růženka a Cobram Bike Team 14 Z_G 1976 1 03:23:09 01:36:43
548 647 VOJÁČEK Jan NAPOHODU sport team 123 M_III 1973 1 03:23:13 01:36:47
549 359 LEJSEK Marek Tři pro zdraví 156 M_I 1988 1 03:23:16 01:36:50
550 596 REŽNÝ Svatopluk QUICK-STEP 124 M_III 1973 1 03:23:21 01:36:55
551 207 DOLEŽAL Lukaš sám za sebe 179 M_II 1984 1 03:23:33 01:37:07
552 115 POLÁŠEK Tomáš HELLO KITTY TEAM 180 M_II 1982 1 03:23:43 01:37:17
553 204 VRTĚLKA Miroslav Rychlov 181 M_II 1981 1 03:23:57 01:37:32
554 137 PILAŘ Michal Slavkov pH Bike Team 182 M_II 1977 1 03:24:00 01:37:34
555 739 SKÁCEL Petr 39 M_IV 1963 1 03:24:08 01:37:42
556 339 KLIMEK Jaroslav 157 M_I 1985 1 03:24:17 01:37:51
557 432 ČERNOHORSKÝ David HC Bike Zlín 158 M_I 1993 1 03:24:39 01:38:13
558 189 KARAFFA Marek 183 M_II 1977 1 03:24:43 01:38:17
559 844 OLŠAROVÁ Renata Bike Triatlon Morkovice 15 Z_G 1991 1 03:25:01 01:38:35
560 510 VÁCLAVEK Martin mtblife Klečůvka 125 M_III 1970 1 03:25:02 01:38:36
561 777 KROUTILÍK Jaroslav LRS Vyškov 40 M_IV 1955 1 03:25:16 01:38:50
562 629 MACHALA Petr 126 M_III 1970 1 03:25:27 01:39:01
563 727 DOLEŽEL Zdeněk BON PARI 41 M_IV 1956 1 03:25:28 01:39:02
564 324 NEDBAL Jan Jankovice II 159 M_I 1987 1 03:25:29 01:39:03
565 810 KŘIŽAN Josef 12 M_V 1947 1 03:25:29 01:39:03
566 635 ČERNOHORSKÝ Dalibor HC Bike Zlín 127 M_III 1966 1 03:25:38 01:39:12
567 476 KOGLER Daniel 22 Jun 1998 1 03:25:39 01:39:13
568 120 ONDREJOVIČ Peter BON PARI 184 M_II 1981 1 03:25:43 01:39:17
569 167 ŠULC David QUICK-STEP 185 M_II 1979 1 03:25:45 01:39:19
570 393 NĚMEC Marek QUICK-STEP 160 M_I 1990 1 03:25:45 01:39:19
571 881 ZERÁKOVÁ Helena C-Base 5 Z_H 1958 1 03:25:46 01:39:20
572 409 KLINKOVSKÝ Tomáš GIANT Brno 161 M_I 1986 1 03:25:49 01:39:23
573 276 LUKEŠ Stanislav 186 M_II 1984 1 03:25:50 01:39:25
574 333 BUREŠ Michal Forsáž Přerov 162 M_I 1990 1 03:25:52 01:39:26
575 757 TOMEČEK Zdeněk Držková 42 M_IV 1964 1 03:26:26 01:40:00
576 373 BURŠA Milan Otrokovice 163 M_I 1987 1 03:26:32 01:40:06
577 194 DUBOVSKÝ Petr Valachbajk CykloMira 187 M_II 1977 1 03:26:32 01:40:06
578 634 TALÍK Petr 128 M_III 1967 1 03:26:54 01:40:28
579 752 BEDNAŘÍK Rostislav CT Hvozdná 43 M_IV 1964 1 03:27:25 01:40:59
580 82 ČTVRTEK Jan DpovaBike 188 M_II 1980 1 03:27:32 01:41:06
581 827 KAŇOVÁ Monika Pepebike 16 Z_G 1989 1 03:27:51 01:41:25
582 86 GADAS Jan BON PARI 189 M_II 1977 1 03:28:04 01:41:38
583 170 HEŘMAN Tomáš QUICK-STEP 190 M_II 1978 1 03:28:10 01:41:44
584 968 BRADÍK Vojtěch Prusinovice 164 M_I 1992 1 03:28:13 01:41:47
585 850 SLOVENČÍKOVÁ Iveta 17 Z_G 1989 1 03:28:15 01:41:49
586 546 MAJERSKÝ Roman MS-Hradisko 129 M_III 1972 1 03:28:15 01:41:49
587 631 HELEŠIC Pavel Kostice 130 M_III 1972 1 03:28:28 01:42:02
588 717 MINAŘÍK Ivan Držková 44 M_IV 1962 1 03:29:21 01:42:55
589 565 HRUBÝ Patrik 131 M_III 1969 1 03:29:36 01:43:10
590 878 RŮŽIČKOVÁ Zuzana 6 Z_H 1974 1 03:29:56 01:43:30
591 94 KOŽELSKÝ Ivan CK Válec Úvaly 191 M_II 1979 1 03:30:05 01:43:39
592 605 KALA Petr STS CHVOJKOVICE BROD 132 M_III 1967 1 03:30:10 01:43:44
593 580 PECL Jirka UTB Romania 133 M_III 1970 1 03:30:46 01:44:20
594 521 CHMEL Roman ONO to jede 134 M_III 1974 1 03:30:56 01:44:30
595 459 MINÁŘOVÁ Tereza 1 Jky 1998 1 03:30:57 01:44:31
596 582 MINÁŘ Václav 135 M_III 1969 1 03:30:57 01:44:31
597 614 ŠÁCHA Ivo MTB Chřiby 136 M_III 1971 1 03:31:19 01:44:53
598 779 GRÓF Barnabás MaMa-Trek Komárno 45 M_IV 1957 1 03:31:20 01:44:54
599 408 PINTERA Zdeněk 165 M_I 1987 1 03:31:27 01:45:01
600 166 KOHOUT Radim Újezd tým Holešov 192 M_II 1976 1 03:31:33 01:45:07
601 802 SKLÁŘ Petr Land Co Zlín 13 M_V 1946 1 03:32:06 01:45:41
602 317 NOVOTNÝ Miroslav JaKoŽe LeZeMe Team 166 M_I 1986 1 03:32:16 01:45:50
603 263 NEUMANN Adam RUSAVA BIKE TEAM 193 M_II 1984 1 03:32:35 01:46:10
604 146 VALENT Tomáš 194 M_II 1984 1 03:32:35 01:46:10
605 183 BAČUVČÍK Radim 195 M_II 1975 1 03:32:47 01:46:21
606 668 MAREK Josef 137 M_III 1970 1 03:33:00 01:46:34
607 77 HONEŠ Martin SARS Kroměříž 196 M_II 1980 1 03:33:04 01:46:38
608 497 MÜLLER_JAKUB Sedlář_Zbyněk CykloTovačov MTB team + TOSHULIN 5 Tandem 1900 1 03:33:12 01:46:46
609 133 JANKŮ Jiří CYKLO TEAM TROSKY 197 M_II 1983 1 03:34:00 01:47:34
610 121 SLOUKA Lukáš HEROES MTB TEAM 198 M_II 1984 1 03:34:09 01:47:43
611 329 MIČOLA Jan 167 M_I 1986 1 03:34:15 01:47:49
612 458 JASENSKÝ Dominik 23 Jun 1996 1 03:34:26 01:48:00
613 311 KONEČNÝ Ondřej Zlín 168 M_I 1986 1 03:34:45 01:48:19
614 90 ABERLE Dušan Cyklo Unite 199 M_II 1982 1 03:34:50 01:48:24
615 30 FRÉLICH Jaroslav Deathstones Bikes 200 M_II 1976 1 03:34:51 01:48:25
616 380 ŠMEIDLER Michal HC Senators 169 M_I 1989 1 03:34:52 01:48:26
617 768 HUBIK Radomír 46 M_IV 1963 1 03:34:57 01:48:31
618 732 MANIŠ Miloslav pletárna duda bike team 47 M_IV 1964 1 03:35:23 01:48:57
619 431 RICHTER Michal FbC Holešov 170 M_I 1985 1 03:35:45 01:49:19
620 151 STRAŠÁK Vlastimil Hranice 201 M_II 1982 1 03:36:01 01:49:35
621 345 ŠVRČINA Antonín 171 M_I 1987 1 03:36:54 01:50:28
622 833 ZELENÁ Monika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 18 Z_G 1976 1 03:36:58 01:50:32
623 837 ŠEVČÍKOVÁ Alena 19 Z_G 1979 1 03:36:59 01:50:33
624 722 KADLČÁK Roman RK T.A.C. 48 M_IV 1961 1 03:37:00 01:50:34
625 326 KADLEC Jan Sedoom Team 172 M_I 1992 1 03:37:01 01:50:35
626 842 NAVRÁTILOVÁ Barbora Drásal team Holešov 20 Z_G 1989 1 03:37:11 01:50:45
627 213 POSPÍŠILÍK Lukáš Lukošlapeto 202 M_II 1981 1 03:37:26 01:51:00
628 162 NOVÁK Marek SK Zlín 1931 203 M_II 1976 1 03:37:33 01:51:07
629 252 PACHTA Jindřich Jindra jede 204 M_II 1977 1 03:38:47 01:52:21
630 638 CHOLASTA Petr SIPE 138 M_III 1974 1 03:38:55 01:52:29
631 397 BAŠTINEC Marcel QUICK-STEP 173 M_I 1987 1 03:39:03 01:52:37
632 661 HOLEMY Martin partyzan skalicka 139 M_III 1972 1 03:39:04 01:52:38
633 355 HÁBA Jan 174 M_I 1989 1 03:39:06 01:52:40
634 840 ŠIMČÍKOVÁ Kateřina 21 Z_G 1991 1 03:39:07 01:52:41
635 40 MÉSL Roman SUP amater team 205 M_II 1981 1 03:39:19 01:52:53
636 327 KNOTEK Michal HDsport.cz BIKE TEAM 175 M_I 1995 1 03:39:20 01:52:54
637 78 JAKUBEC Tomáš XXL Bikes 206 M_II 1977 1 03:39:23 01:52:57
638 734 ŽELEZNÝ Jaroslav 49 M_IV 1958 1 03:39:30 01:53:04
639 895 KOVÁŘOVÁ Karolína RBT Slimáci 2 Jky 1998 1 03:39:32 01:53:06
640 623 SEIBERT Petr SLAVOJ Všetuly 140 M_III 1971 1 03:39:34 01:53:08
641 835 DOHNALOVÁ Petra Růženka Team 22 Z_G 1976 1 03:39:34 01:53:08
642 529 TZACHEV Vassil BON PARI 141 M_III 1965 1 03:39:43 01:53:17
643 828 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 23 Z_G 1987 1 03:40:09 01:53:43
644 720 HRABÍK Pavel bentglass.cz 50 M_IV 1963 1 03:40:59 01:54:33
645 956 PAVELEC Ladislav 176 M_I 1990 1 03:41:10 01:54:44
646 366 KRAJCAR Tomaš RUSAVA BIKE TEAM 177 M_I 1986 1 03:41:21 01:54:55
647 516 SONNTAG Robert Všetulské bajk tým 142 M_III 1973 1 03:41:35 01:55:09
648 642 KOJECKÝ František MTB Záhlinice 143 M_III 1972 1 03:41:49 01:55:23
649 352 MANIŠ Martin pletárna duda bike team 178 M_I 1990 1 03:42:07 01:55:41
650 255 SKUPNÍK Jiří Mrchostav s.r.o. 207 M_II 1975 1 03:42:18 01:55:52
651 442 VACL Miroslav 179 M_I 1990 1 03:42:53 01:56:27
652 91 NETUŠIL Radek CK Válec Úvaly 208 M_II 1978 1 03:42:59 01:56:33
653 176 KUTNY Branislav QUICK-STEP 209 M_II 1975 1 03:43:04 01:56:38
654 175 TARABUS Ondrej QUICK-STEP 210 M_II 1975 1 03:43:05 01:56:39
655 574 LANZINGER Josef Think Tank Pepino 144 M_III 1969 1 03:43:06 01:56:40
656 755 TRHLÍK Vladimír Mrchostav s.r.o. 51 M_IV 1960 1 03:43:22 01:56:56
657 847 HOFMANOVÁ Jana 24 Z_G 1994 1 03:43:27 01:57:01
658 126 KREBES Marek BON PARI 211 M_II 1977 1 03:43:59 01:57:33
659 821 ČEŠEK Pavel Drásal 14 M_V 1949 1 03:44:29 01:58:03
660 769 VRUBEL Vít Bystřice pod Hostýnem 52 M_IV 1957 1 03:44:50 01:58:24
661 716 FORMÁNEK Petr Bike centrum Štěrbík 53 M_IV 1958 1 03:45:08 01:58:42
662 723 SYNEK Radomír 54 M_IV 1963 1 03:45:38 01:59:12
663 272 KORDULA Vilém WZ auto import 212 M_II 1976 1 03:46:20 01:59:54
664 88 FAJSTL Antonín BON PARI 213 M_II 1980 1 03:46:37 02:00:11
665 149 VÝMOLA David DanTib 214 M_II 1976 1 03:46:43 02:00:17
666 957 RUHALOVSKÝ Peter Komárov 180 M_I 1988 1 03:46:53 02:00:27
667 124 MIŠEJE Ivan BON PARI 215 M_II 1979 1 03:47:08 02:00:42
668 415 HELIS Jan Forensic bike 181 M_I 1994 1 03:47:14 02:00:48
669 598 TLUSTÁK Jiří tlust 145 M_III 1970 1 03:47:33 02:01:07
670 834 BERÁNKOVÁ Hana 25 Z_G 1978 1 03:47:34 02:01:08
671 683 KVASNIČKA Jiří Brusné 146 M_III 1973 1 03:48:03 02:01:37
672 854 UMÝSOVÁ Miroslava Slečinky Napajedla 26 Z_G 1983 1 03:48:07 02:01:41
673 424 EHRLICH Ondřej CykloTovačov MTB team 182 M_I 1995 1 03:49:07 02:02:41
674 122 PIPIŠKA Miroslav BON PARI 216 M_II 1983 1 03:49:15 02:02:49
675 644 HAVLÍČEK Milan 147 M_III 1969 1 03:49:26 02:03:00
676 855 KAŠÍKOVÁ Dagmar Slečinky Napajedla 27 Z_G 1986 1 03:49:31 02:03:05
677 205 SLEPÁNEK Jan 217 M_II 1983 1 03:49:43 02:03:17
678 382 MIKLÍK Roman 183 M_I 1991 1 03:50:48 02:04:23
679 220 JURÁŇ Roman Všetulské bajk tým 218 M_II 1981 1 03:51:02 02:04:36
680 110 CEDIDLO Petr Hermann Trans Bike 219 M_II 1981 1 03:51:06 02:04:40
681 18 CHMELA Viktor Cobram Bike Team 220 M_II 1976 1 03:51:09 02:04:43
682 880 DRÁŇOVÁ Eva 7 Z_H 1974 1 03:51:33 02:05:07
683 168 MACHATÝ Tomáš QUICK-STEP 221 M_II 1982 1 03:51:57 02:05:31
684 969 TOBOLÍK Jiří 184 M_I 1988 1 03:52:49 02:06:23
685 747 MARNÝ Tomáš C.k. Přílepské bajk 55 M_IV 1955 1 03:52:55 02:06:29
686 807 ŠLECHTA Miloslav Jedu za sebe 15 M_V 1943 1 03:52:56 02:06:30
687 495 DVOULETÝ_VLADIMÍR Filip KolaČíhal 6 Tandem 1900 1 03:53:02 02:06:37
688 123 HÁJOVSKÝ Martin BON PARI 222 M_II 1975 1 03:53:15 02:06:49
689 173 STRÁNSKÝ Marek QUICK-STEP 223 M_II 1975 1 03:53:37 02:07:11
690 569 ŠVARC Jaroslav BON PARI 148 M_III 1973 1 03:53:43 02:07:18
691 721 SEDLÁK Jaroslav Forensic bike 56 M_IV 1960 1 03:53:54 02:07:28
692 954 MAXIÁN Tomáš Pussy Bikers 185 M_I 1993 1 03:54:21 02:07:56
693 571 GAŠPARÍK st. Jízdní kola Friese 149 M_III 1967 1 03:55:08 02:08:42
694 364 POTOČNÝ Roman BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 186 M_I 1985 1 03:55:13 02:08:47
695 730 HELIS Ladislav Forensic bike 57 M_IV 1964 1 03:55:35 02:09:09
696 609 HELIS Luděk Forensic bike 150 M_III 1972 1 03:55:35 02:09:09
697 535 DOHNÁLEK Dušan Cyklo-Přílepy 151 M_III 1965 1 03:56:41 02:10:15
698 948 MAHDAL Václav 187 M_I 1987 1 03:56:42 02:10:16
699 369 KÁDEK László MaMa-Trek Komárno 188 M_I 1992 1 03:57:42 02:11:16
700 949 ZBRANEK Miroslav 189 M_I 1988 1 03:58:08 02:11:42
701 35 MILAR David 224 M_II 1976 1 03:58:54 02:12:28
702 612 HÁNA Václav Orel Jednota Hulín 152 M_III 1973 1 03:59:42 02:13:16
703 680 NEDVĚD Jan Tour de Bier 153 M_III 1969 1 04:00:35 02:14:09
704 587 HÉČ Zdeněk 154 M_III 1973 1 04:00:36 02:14:10
705 933 ROSINEC David Yellow Hills 190 M_I 1992 1 04:00:58 02:14:32
706 453 JANOVSKÝ Patrik ELZA- dětská móda 24 Jun 1998 1 04:01:05 02:14:39
707 718 VLASATÝ Vojtěch 58 M_IV 1963 1 04:01:37 02:15:11
708 460 TLUSTÁK Jiří tlust 25 Jun 1998 1 04:01:56 02:15:30
709 838 OPLUŠTILOVÁ Dagmar FORCE KCK team 28 Z_G 1988 1 04:02:20 02:15:54
710 455 SMOLA Jan Orel Jednota Hulín 26 Jun 2000 1 04:02:38 02:16:12
711 619 KÁLMÁN Rudolf MaMa-Trek Komárno 155 M_III 1965 1 04:03:52 02:17:27
712 751 LANGER Milan Cyklobatov Otrokovice 59 M_IV 1964 1 04:05:25 02:18:59
713 575 PACHL Martin Hermann Trans Bike 156 M_III 1973 1 04:05:37 02:19:11
714 938 ÚŠELA Jan 191 M_I 1988 1 04:06:01 02:19:35
715 841 HELISOVÁ Veronika Forensic bike 29 Z_G 1994 1 04:06:30 02:20:04
716 530 MUSIL Petr Všetulské bajk tým 157 M_III 1971 1 04:07:25 02:20:59
717 242 PENC Michal Kromexim 225 M_II 1982 1 04:07:35 02:21:09
718 127 JAKUBČEK Ján BON PARI 226 M_II 1983 1 04:08:00 02:21:34
719 125 SRNEC Jozef BON PARI 227 M_II 1984 1 04:08:01 02:21:36
720 128 GURTLER Branislav BON PARI 228 M_II 1979 1 04:08:02 02:21:36
721 130 BRECKO Peter BON PARI 229 M_II 1984 1 04:08:02 02:21:37
722 746 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice 60 M_IV 1956 1 04:08:34 02:22:08
723 377 ROUBALÍK Lukáš Bike Team U Klimešu 192 M_I 1986 1 04:08:53 02:22:27
724 513 LAPČÍK Vladimír WLAD Hranice 158 M_III 1973 1 04:08:53 02:22:27
725 882 DOLEŽELOVÁ Irena BON PARI 8 Z_H 1961 1 04:09:06 02:22:40
726 929 JEŽEK Jan 193 M_I 1993 1 04:09:21 02:22:56
727 930 ROMAŇÁK Jan 194 M_I 1992 1 04:09:22 02:22:56
728 225 VYMAZAL Jan Olympus 230 M_II 1981 1 04:11:22 02:24:56
729 674 VYBÍRAL Pavel NAPOHODU sport team 159 M_III 1974 1 04:11:29 02:25:03
730 104 MARTINOVSKÝ Ondřej CK Válec Úvaly 231 M_II 1979 1 04:11:59 02:25:33
731 212 MOCKO Pavel Všetuly 232 M_II 1975 1 04:12:40 02:26:15
732 109 BUREŠ Viktor BON PARI 233 M_II 1977 1 04:12:42 02:26:16
733 145 MAŠLÁŇ Pavel Sbt fryšták 234 M_II 1977 1 04:13:04 02:26:38
734 301 MIKULČÍK Petr 195 M_I 1986 1 04:13:06 02:26:40
735 555 SKÝPALA Románek Hospoda Letiště 160 M_III 1973 1 04:13:17 02:26:52
736 758 PODOLA František PFPM Chomýž 61 M_IV 1962 1 04:13:33 02:27:07
737 501 JURÁŇ Michal 161 M_III 1968 1 04:14:11 02:27:45
738 411 KOLÁŘ Jan Heartattack Racing Team - Manobike 196 M_I 1989 1 04:15:03 02:28:37
739 849 ÚŠELOVÁ Eva 30 Z_G 1989 1 04:15:03 02:28:37
740 947 KRÁLÍK Jakub 197 M_I 1986 1 04:16:38 02:30:12
741 514 DANIŠ Michal Ujezd tým Holešov 162 M_III 1972 1 04:17:01 02:30:35
742 970 PODOLA Daniel Tour de Bier 198 M_I 1985 1 04:18:06 02:31:40
743 831 JANÁČOVÁ Ivana MTB-Valach 31 Z_G 1989 1 04:18:33 02:32:07
744 628 SKOVAJSA Pavel 163 M_III 1973 1 04:19:02 02:32:36
745 412 TRNEČKA Ondřej Did Not Finish 199 M_I 1993 1 04:19:08 02:32:42
746 509 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 164 M_III 1966 1 04:19:31 02:33:05
747 816 DOŠEK František Holešov 16 M_V 1951 1 04:21:57 02:35:31
748 392 PIŠKYTL Marek 200 M_I 1988 1 04:22:19 02:35:53
749 848 HONZÍRKOVÁ Eva 32 Z_G 1991 1 04:22:20 02:35:54
750 804 KORVAS Josef 17 M_V 1942 1 04:23:02 02:36:36
751 597 TUREČEK Roman QUICK-STEP 165 M_III 1973 1 04:23:06 02:36:40
752 787 PALÁT Vítězslav Bik ogaři 62 M_IV 1960 1 04:25:01 02:38:36
753 786 ZELINKA Petr SK Louky 63 M_IV 1961 1 04:25:34 02:39:08
754 780 STRATIL Jiří Swiss Cowboys 64 M_IV 1959 1 04:25:57 02:39:31
755 270 SLOVÁK Petr 235 M_II 1981 1 04:26:32 02:40:06
756 507 SMOLA Marek Orel Jednota Hulín 166 M_III 1973 1 04:29:54 02:43:28
757 761 ÚLEHLA Milan TOSHULIN 65 M_IV 1964 1 04:29:55 02:43:30
758 736 FIŠNAR Karel Drásal team Holešov 66 M_IV 1957 1 04:30:07 02:43:41
759 564 JANOVSKÝ Pavel ELZA- dětská móda 167 M_III 1968 1 04:33:16 02:46:50
760 676 SZITÁSI Ladislav MaMa-Trek Komárno 168 M_III 1967 1 04:40:10 02:53:44
761 566 KÁDEK László MaMa-Trek Komárno 67 M_IV 1964 1 04:40:10 02:53:44
762 763 PACÍK Vlastislav SKP Holešov 68 M_IV 1962 1 04:40:15 02:53:49
763 664 SKACEL Karel Moravec Sokol Benešov 169 M_III 1972 1 04:40:41 02:54:15
764 83 MÁČALA Jiří Hermann Trans Bike 236 M_II 1975 1 04:41:25 02:54:59
765 778 MIKULČÍK Pavel Všetulské Baik Club 69 M_IV 1960 1 04:44:25 02:57:59
766 819 MALASKA Josef HO UH.Brod 18 M_V 1954 1 04:44:55 02:58:29
767 541 DŘEVIKOVSKÝ Zdeněk Křtomil 170 M_III 1967 1 04:51:52 03:05:26
768 829 FLORECOVÁ Romana 33 Z_G 1979 1 05:00:53 03:14:27
769 274 FLOREC Tomáš 237 M_II 1979 1 05:00:54 03:14:28
770 286 ŠUBALÍK Martin 238 M_II 1977 1 05:13:01 03:26:35
771 771 ZICHÁČEK Jaroslav Asics Rohálov 70 M_IV 1956 1 05:14:40 03:28:14
772 515 BUBENÍČEK Radomil EDGE Hranice 171 M_III 1967 1 05:14:45 03:28:19
773 862 KRAMPLOVÁ Tereza TTC Olomouc 34 Z_G 1992 1 05:18:50 03:32:24

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 9 VOLEK Jaromír SK Bagbike Rubing M_II 1980 0 1 kolo
DNS 15 FOJTÍK Václav Washa M_II 1984 0 1 kolo
DNS 33 SLOUKA Lukáš Ročník ?? M_II 1978 0 1 kolo
DNS 34 KUČA Daniel M_II 1980 0 1 kolo
DNS 37 DOHNAL Martin X-TRAIL ORLOVÁ / SK MP OSTRAVA M_II 1979 0 1 kolo
DNS 39 KRAUS Daniel I.Mládek forever M_II 1979 0 1 kolo
DNS 55 JANČÍK Petr Amenity Extrem Sport Team M_II 1982 0 1 kolo
DNS 65 STEIGER Radek SARS Kroměříž M_II 1979 0 1 kolo
DNS 46 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM M_II 1977 0 1 kolo
DNS 47 MATYÁŠ Ondřej Drtikol M_II 1976 0 1 kolo
DNS 74 ZEZULA Tomáš BIKE CLUB SVITAVY M_II 1980 0 1 kolo
DNS 89 REŽŇÁK Jiří Valtice Bike M_II 1977 0 1 kolo
DNS 117 JURTÍK Tomáš M_II 1977 0 1 kolo
DNS 142 KVĚTOŇ Jiří Nový Jičín M_II 1984 0 1 kolo
DNS 143 BAMBUCH Miroslav M_II 1977 0 1 kolo
DNS 147 KRISTÝN Lukáš M_II 1983 0 1 kolo
DNS 186 NOVOSAD Pavel Hulin M_II 1976 0 1 kolo
DNS 197 MUSIL Pavel My ride M_II 1982 0 1 kolo
DNS 228 MAKOVIČKA Aleš OD MORAVA M_II 1978 0 1 kolo
DNS 231 TESAŘ Karel KAC 2004 Olomouc M_II 1981 0 1 kolo
DNS 257 ČABLA Jiří M_II 1979 0 1 kolo
DNS 262 LIBERDA Milan Nutrend M_II 1982 0 1 kolo
DNS 306 HOLÍK Radek HC BBSS M_I 1989 0 1 kolo
DNS 312 FORMAN Jiří M_I 1989 0 1 kolo
DNS 344 SVAK Jiří GT bycicles opportunity M_I 1987 0 1 kolo
DNS 346 ŠTĚPÁNEK Jiří BON PARI M_I 1986 0 1 kolo
DNS 365 MLČOCH Pavel M_I 1991 0 1 kolo
DNS 385 HOŠŤÁLEK Lukáš M_I 1988 0 1 kolo
DNS 403 BÍBR Ondřej Hulín M_I 1988 0 1 kolo
DNS 420 KALOUS Jiří BiFu Luhačovice M_I 1985 0 1 kolo
DNS 426 VEČEŘA Josef M_I 1991 0 1 kolo
DNS 429 PLŠEK Zdeněk M_I 1990 0 1 kolo
DNS 441 POLÁŠEK Martin heartattack M_I 1985 0 1 kolo
DNS 512 SYPTÁK Jiří KTM M_III 1974 0 1 kolo
DNS 522 ZUBÍK Pavel M_III 1966 0 1 kolo
DNS 526 BENEŠ Zdeněk Stolní tenis Bystřice M_III 1965 0 1 kolo
DNS 528 HYJÁNEK Karel Kolokroužek Zlín M_III 1970 0 1 kolo
DNS 533 TICHÝ Robert Šóral Bike Prostějov M_III 1969 0 1 kolo
DNS 610 SOJÁK Martin Sportbar Baďa Lobodice M_III 1972 0 1 kolo
DNS 618 SVOBODNÍK Libor Chvalčov M_III 1967 0 1 kolo
DNS 621 ROHRER Jan V.I.K. Zlín TEAM TREK M_III 1970 0 1 kolo
DNS 561 KOVANDA Boris Kolokroužek Zlín M_III 1967 0 1 kolo
DNS 669 JURČÍK Pavel ZAPRO AD TEAM M_III 1965 0 1 kolo
DNS 719 FORMAN Jiří M_IV 1963 0 1 kolo
DNS 731 DOSTALÍK Miroslav TOSHULIN M_IV 1961 0 1 kolo
DNS 738 KLÁR Pavel 2V Bikers M_IV 1962 0 1 kolo
DNS 748 PALIČKA Jaroslav Forensic bike M_IV 1962 0 1 kolo
DNS 764 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov M_IV 1956 0 1 kolo
DNS 766 ŠEVČÍK Radomil Cyklo Křenovice M_IV 1960 0 1 kolo
DNS 775 NOVÁČEK Ivo KULA TEAM M_IV 1958 0 1 kolo
DNS 806 MAČÁK Rudolf Lukoveček M_V 1954 0 1 kolo
DNS 811 NĚMČÍK Jan Ujezd tým Holešov M_V 1954 0 1 kolo
DNS 818 VALÁŠEK Pavel KULA TEAM M_V 1950 0 1 kolo
DNS 935 DUJÍČEK Ladislav M_I 1989 0 1 kolo
DNS 939 FOJT Lukas Motokros Marksmens team M_I 1992 0 1 kolo
DNS 940 ČEPICA Vojtěch M_I 1991 0 1 kolo
DNS 943 KALUS Jiří M_I 1991 0 1 kolo
DNS 950 HUŇA Tomáš Mondraker 661 M_I 1989 0 1 kolo
DNS 906 KOČÍ Ondřej Tři pro zdraví M_I 1985 0 1 kolo
DNS 926 ÜBERALL Dan MTB Ondřejník M_I 1988 0 1 kolo
DNF 932 CHOLASTA Petr Yellow Hills M_I 1988
DNF 909 ZEJDA Vladimír Relish Riders M_I 1988
DNF 921 HRABAL Jakub 4ever Cyklo Bulis M_I 1993
DNF 8 FRÝDL Tomáš Valachbajk CykloMira M_II 1983
DNF 959 STRATIL Patrik Swiss Cowboys M_I 1991
DNF 960 FEHR Timethy Swiss Cowboys M_I 1991
DNF 961 KUBÍČEK Petr NILFISK ALTO PRO CYCLING M_I 1989
DNF 962 POSPÍŠILÍK Martin Biketriatlon Morkovice M_I 1987
DNF 967 MICHALÍK Radek Dakkar M_I 1985
DNF 972 BRZÓRKA Adrian JBG2 Professional MTB Team M_I 1987
DNF 852 SLEPÁNKOVÁ Dana Z_G 1985
DNF 904 GAJA Dominik Ujezd tým Holešov M_I 1993
DNF 729 BÍLEK Jindřich RUSAVA BIKE TEAM M_IV 1957
DNF 562 JEŽÍK Jiří SKP Zlín M_III 1974
DNF 590 FOLTÁN David QUICK-STEP M_III 1974
DNF 645 POPELKA Stanislav M_III 1967
DNF 652 FINSTERLE Slavomír Slušovice M_III 1965
DNF 659 ŠKUTA Přemysl Popcorn Bike Zlín M_III 1968
DNF 543 HEJNÍK Marek BON PARI M_III 1971
DNF 560 ONDRUCH Pavel Hospoda Letiště M_III 1966
DNF 468 STRATIL Ondřej Cyklo Tovačov MTB Team Jun 1996
DNF 498 HELIS_JAKUB Luděk Forensic bike Tandem 1900
DNF 414 ZBOŘIL Jan M_I 1985
DNF 399 DŮREK Milan M_I 1991
DNF 375 HOLAN René Kroměřížské bajker M_I 1985
DNF 318 HOUDEK David M_I 1991
DNF 340 JAŠA Stanislav M_I 1986
DNF 343 DĚDEK Hynek Batman-Bike Zlín M_I 1986
DNF 233 DYMÁČEK Petr M_II 1976
DNF 253 OPLETAL Tomáš M_II 1980
DNF 169 SVOBODA Roman QUICK-STEP M_II 1983
DNF 171 CHNÚRIK Peter QUICK-STEP M_II 1984
DNF 172 BUKOVAN Michal QUICK-STEP M_II 1980
DNF 181 ŠTEVANKA Ladislav No Brake! M_II 1981
DNF 97 POPIOLEK Michal DpovaBike M_II 1978
DNF 49 HAJDA Jaroslav Parýž Bikers M_II 1982
DNF 67 MAHĎÁK Roman RPM Stav M_II 1983
DNF 71 CAHA Martin Všetulské bajk tým M_II 1981
DNF 43 FUX Jakub M_II 1977
DNF 24 SANITRNÍK Pavel M_II 1981
DNF 25 NOVOTNÝ Martin M_II 1983
DNF 14 RAAB Ladislav Vesani.cz M_II 1977

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
04.05.2019 09:00
Běh Komory daňových poradců
07.05.2019 18:00
AKROPOLIS NIGHT CROSS
09.05.2019 17:00
BB 3 - Běh Holednou
11.05.2019 08:00
3. FORCE SPAC - O cenu města Orlová + BABY SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.