Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

SPAC 5. O cenu Krnova Cyklistika - Ženy (A,B) Muži (D,E)

Datum pořádání od 18.05.2014 10:00 do 18.05.2014 14:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:40 hod

Vzdálenost (km)53,00
Počet kol2
Počet závodníků76
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 301 PELC Ladislav CK Continental Frenštát p. R. 1 D 1958 0 01:28:44
2 342 SKŘEČEK Robert CYCLING BRNO 2 D 0 01:28:44 00:00:00
3 338 PETRUŠ Lubomír ACS DRAK Vrbno 3 D 0 01:28:45 00:00:01
4 306 ZVONÍČEK Radomír FORCE KCK cykloteam Zlín 4 D 1963 0 01:28:56 00:00:12
5 425 KRZESZOWIEC Zbigniew Dobre Sklepy Rowerowe 1 E 1948 0 01:28:56 00:00:12
6 344 MUZYK Wojciech Polsko 5 D 0 01:28:57 00:00:13
7 311 SÍKORA Miroslav TJ TŽTřinec 6 D 1963 0 01:28:57 00:00:13
8 303 SLEZÁK Josef FORCE KCK cykloteam Zlín 7 D 1959 0 01:28:58 00:00:13
9 320 BARAN Petr SK Bagbike 8 D 1960 0 01:28:58 00:00:14
10 404 ZEMÁNEK Lubomír 2k-bike club odry 2 E 1954 0 01:28:58 00:00:14
11 322 MUCK Arnošt 2k-bike club odry 9 D 1959 0 01:28:58 00:00:14
12 352 DAŇHEL Mojmír Tj Krnov Plaváň 10 D 1964 0 01:28:58 00:00:14
13 307 SATÍNSKÝ Alexandr Yogi Racing Ostrava 1 11 D 1963 0 01:28:59 00:00:15
14 336 KASZUBA Miroslav CK Kolík Hobby Bohumín B 12 D 1961 0 01:29:06 00:00:21
15 345 ZMUDA Jan LOKO Krnov 13 D 1959 0 01:30:14 00:01:30
16 346 ČEJKA Petr Cycklo team Kolárna 14 D 1964 0 01:30:14 00:01:30
17 330 KONEČNÝ Pavel CK Kolík Hobby Bohumín 15 D 1963 0 01:30:14 00:01:30
18 402 DANĚČEK Pavel LOKO Krnov 3 E 1951 0 01:30:15 00:01:31
19 517 GARGEOVÁ Tereza TJ Uničov 1 ŽA 1989 0 01:30:15 00:01:31
20 519 SZKLANNY Joanna Author Pszczyna 2 ŽA 1997 0 01:30:16 00:01:31
21 412 MASNÝ Milan Racing Olešná 4 E 1949 0 01:30:16 00:01:32
22 510 KOTALOVÁ Veronika CK Feso Petřvald 3 ŽA 1989 0 01:32:02 00:03:18
23 340 SZCZYGIEL Jacek Polsko 16 D 1963 0 01:32:02 00:03:18
24 312 LAWICKI Dariusz Czernica Masters 17 D 1959 0 01:32:13 00:03:29
25 313 KRAWCZYK Andrzej Zabrze 18 D 1959 0 01:32:14 00:03:30
26 351 BOREČEK Tomáš Novatop Lapierre 19 D 1957 0 01:32:14 00:03:30
27 347 RUPA Miroslav Jiří team Ostrava 20 D 1963 0 01:32:34 00:03:50
28 419 MOTTL Bohumír CK Kolík Hobby Bohumín B 5 E 1951 0 01:33:11 00:04:27
29 314 RUMINKI Stanislaw Zabrze 21 D 1959 0 01:33:13 00:04:29
30 426 MUŠKA Josef FESO Petřvald 6 E 1948 0 01:34:27 00:05:42
31 521 NAVRÁTILOVÁ Kateřina TJ Sigma Hranice 4 ŽA 1998 0 01:34:27 00:05:43
32 601 DANĚČKOVÁ Romana Mapei Cyclo Kaňkovský 1 ŽB 1978 0 01:34:27 00:05:43
33 416 MIESINA Andrej Stará Ves 7 E 1953 0 01:34:27 00:05:43
34 304 NOVAČEK Pavel Racing Olešná 22 D 1961 0 01:34:27 00:05:43
35 341 KOWALCZYK Marius Autchor DSR 23 D 1963 0 01:34:28 00:05:44
36 318 CHMURA Petr Team Forman Cinelli 24 D 1962 0 01:34:28 00:05:44
37 334 PRASKI Henryk CK Kolík Hobby Bohumín B 25 D 1958 0 01:34:29 00:05:45
38 349 FRKAL Miroslav Novatop Lapierre 26 D 1956 0 01:34:30 00:05:46
39 603 DOHNALOVÁ Jaroslava CPV Krnov 2 ŽB 1972 0 01:34:31 00:05:47
40 327 MOTYKA Tomáš A BIKE CLUB OSTRAVA 27 D 1963 0 01:34:58 00:06:14
41 329 KRCHŇÁK Pavel ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 28 D 1961 0 01:35:00 00:06:16
42 350 BRANDÝS Roman Kolárna 29 D 1963 0 01:35:01 00:06:17
43 326 JAKL Jiří Triatlon klub Ostrava 30 D 1963 0 01:35:01 00:06:17
44 506 LANTOVÁ Romana CPV Krnov 5 ŽA 1997 0 01:35:02 00:06:17
45 316 HLAVACEK Ladislav Racing Olešná 31 D 1956 0 01:35:02 00:06:18
46 333 HOLEŠ Jiří CK Kolik Hobby Bohumín B 32 D 1961 0 01:35:02 00:06:18
47 343 KOTAS Pavel PRJ 33 D 1955 0 01:35:05 00:06:21
48 411 BAKO Rudolf Skvělá kola - TJ TŽ Třinec B 8 E 1951 0 01:35:40 00:06:56
49 508 IŠTVÁNOVÁ Michaela ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 6 ŽA 1991 0 01:35:42 00:06:58
50 520 MIGDOL Katarzyna Author Pszczyna 7 ŽA 1999 0 01:35:47 00:07:03
51 331 ŠKARKA Jiří CK Kolík Hobby Bohumín A 34 D 1964 0 01:35:55 00:07:11
52 325 KOPŘIVA Miroslav CK Continental Frenštát p. R. 35 D 0 01:39:48 00:11:03
53 348 ŠIRŮČKA Pavel SK ŠAFRATA BOHUMÍN 36 D 1964 0 01:39:49 00:11:04
54 503 CHMUROVÁ Jana Team Forman Cinelli 8 ŽA 1991 0 01:40:01 00:11:17
55 418 PAVELEK František CK Continental Frenštát p.R.2 9 E 1948 0 01:40:01 00:11:17
56 317 PAVLÍK Petr Racing Olešná 37 D 1957 0 01:41:48 00:13:04
57 407 TEŠNAR Tomáš YOGi Racing Ostrava 10 E 1951 0 01:41:52 00:13:07
58 502 SÍKOROVÁ Michaela Skvělá kola-TJTŽ Třinec 9 ŽA 1993 0 01:42:12 00:13:28
59 413 DUBNÝ Pavel Cyklokramo Suchdol n.O. B 11 E 1950 0 01:42:12 00:13:28
60 415 SEHNAL Karel Cyklokramo Suchdol n.O. B 12 E 0 01:43:18 00:14:33
61 417 ENDL Antonín 2k-bike club odry 13 E 1954 0 01:45:01 00:16:17
62 332 VYORAL Lubomír CK Kolik Hobby Bohumín B 38 D 1960 0 01:47:24 00:18:40
63 406 HOMOLA Petr YOGi Racing Ostrava 14 E 1944 0 01:49:03 00:20:19
64 516 ŠKOPCOVÁ Klára ACS DRAK Vrbno 10 ŽA 1996 0 01:51:08 00:22:24
65 427 GIERACZ Marek CTC Scout Czestochowa 15 E 1951 0 01:51:08 00:22:24
66 604 LANTOVÁ Romana CPV Krnov 3 ŽB 1972 0 01:52:48 00:24:03
67 512 BEDNAŘÍKOVÁ Hana A BIKE CLUB OSTRAVA 11 ŽA 1980 0 01:53:58 00:25:14
68 504 UBLANSKÁ Kamila CK Orlík Orlová 12 ŽA 1985 0 01:54:12 00:25:28
69 518 PREJDOVÁ Marie SK Jiří team Ostrava 13 ŽA 1999 0 01:57:29 00:28:45
70 414 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo Suchdol n.O. B 16 E 1953 0 01:58:23 00:29:39
71 525 PYTLOVÁ Markéta SK Bagbike-Rubing 14 ŽA 1999 0 01:58:35 00:29:51
72 524 SÝKOROVÁ Eliška ACS DRAK Vrbno 15 ŽA 1996 0 01:59:07 00:30:23
73 410 MRAKVIA Zdeněk Skvělá kola - TJ TŽ Třinec B 17 E 1951 0 01:59:10 00:30:26
74 422 SKOTNICA Josef SKP Opava 18 E 1952 0 02:03:30 00:34:46

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 522 STONOVÁ Tamara Team Forman Cinelli ŽA 1984
DNF 523 MUDŘIKOVÁ Kateřina CK Feso Petřvald ŽA 1996

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR
19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR - dvojice
19.09.2020 08:30
!!ZRUŠENO!! Běh rektorky
19.09.2020 12:00
14. FORCE SPAC - Do vrchu Pusteven
20.09.2020 08:30
Hvězdná desítka 28. ročník
20.09.2020 10:30
!!ZRUŠENO!! 7. Pivní míle
26.09.2020 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
28.09.2020 08:00
BT 2020 - Svatováclavský běh Blažovice
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.