Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Liechtenstein Tour 2014 Cyklistika - Hlavní závod 92km

Datum pořádání od 08.05.2014 08:00 do 08.05.2014 16:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)92,00
Počet kol2
Počet závodníků125
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 73 NIPL Vojtěch Stevens Znojmo 1 MEL 1993 3 02:25:02
2 108 BRÁZDA Michal Mapei cyklo Kaňkovský 1 Jun 1997 3 02:25:03 00:00:00
3 43 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 2 MEL 1986 3 02:25:03 00:00:01
4 119 SEKANINA Adam FAVORIT BRNO 3 MEL 1995 3 02:25:12 00:00:10
5 72 KROTKÝ Rostislav Vysočina Cycling 4 MEL 1976 3 02:26:22 00:01:19
6 107 NEUMAN Dominik TJ Favorit Brno 5 MEL 1995 3 02:27:42 00:02:39
7 122 KUKRLE Michael TJ Favorit Brno 6 MEL 1994 3 02:27:44 00:02:41
8 65 PETR Lukáš TJ Favorit Brno 1 M1 1980 3 02:27:46 00:02:43
9 5 ŠVÁB Miroslav cyclingbrno 1 MV1 1976 3 02:27:55 00:02:53
10 26 KUNT Lukáš Remerx merida team Kolín 2 Jun 1997 3 02:28:53 00:03:51
11 66 POHANKA Libor KC Brno 2 MV1 1978 3 02:28:55 00:03:53
12 110 KOTOUČEK Matěj TJ Favorit Brno 3 Jun 1997 3 02:29:41 00:04:38
13 91 POSLUŠNÝ Tomáš Vysočina Cycling 7 MEL 1990 3 02:29:57 00:04:55
14 100 FAJT Milan Eurofoam Team 3 M1 1977 3 02:30:05 00:05:02
15 121 DVOŘÁK Jakub TJ Favorit Brno 4 Jun 1997 3 02:30:07 00:05:05
16 115 KARÁSEK Vladislav Eleven Rubena Test Team 2 M1 1985 3 02:30:08 00:05:06
17 59 MIKULÁŠEK Jiří APER - LAHOFER 8 MEL 1976 3 02:30:58 00:05:56
18 127 EHRENBERGER Jakub APER - LAHOFER 3 M1 1989 3 02:32:25 00:07:23
19 56 DUBOVSKÝ Jakub TJ Favorit Brno 5 Jun 1997 3 02:35:19 00:10:17
20 12 GOTTWALD Martin C BASE Brno 4 MV1 1972 3 02:35:19 00:10:17
21 42 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 4 M1 1979 3 02:35:20 00:10:18
22 41 NOVÁK Petr SK Donocykl Vysoké Mýto 1 MV2 1967 3 02:35:20 00:10:18
23 57 KOUBÍK Michal APER - LAHOFER 5 M1 1980 3 02:35:21 00:10:19
24 47 ORÁLEK Dušan Mirva Svitavy 5 MV1 1974 3 02:35:24 00:10:22
25 17 ŠUBRT Jan GT bikeplac opportunity 9 MEL 1990 3 02:35:24 00:10:22
26 51 KUDA Pavel SC MIRVA SVITAVY 10 MEL 1969 3 02:35:24 00:10:22
27 84 PLUNDRÁK David 6 M1 1988 3 02:35:25 00:10:23
28 102 BOHÁČ Marcel Svitávka 6 MV1 1972 3 02:35:26 00:10:23
29 85 MEIŠNER Libor CYCLING BRNO 7 MEL 1987 3 02:35:26 00:10:24
30 99 PAJER Ondřej žádný 8 M1 1989 3 02:35:29 00:10:27
31 123 BARTOŠEK Jan KCK ZLÍN 9 M1 1979 3 02:35:30 00:10:28
32 46 SKŘEČEK Robert CYCLING BRNO 2 MV2 1962 3 02:35:32 00:10:30
33 44 HRADIL Michal Force Kck Zlín 10 M1 1987 3 02:37:18 00:12:16
34 92 KOBLÍŽEK Petr 11 M1 1979 3 02:37:44 00:12:42
35 10 MATTUŠ Pavel Mattuš sport 7 MV1 1971 3 02:38:15 00:13:13
36 6 FILKA Pavel 8 MV1 1976 3 02:38:18 00:13:15
37 78 FEJT Robert 9 MV1 1969 3 02:38:19 00:13:16
38 23 VODIČKA Václav CYCLING BRNO 10 MV1 1972 3 02:38:20 00:13:18
39 96 KORCINA Michal HP KARTON 11 MV1 1973 3 02:38:20 00:13:18
40 81 MAREK Libor BB Cyklosport Superior 3 MV2 1967 3 02:38:22 00:13:20
41 88 DUFEK Jan 12 MV1 1973 3 02:38:26 00:13:23
42 36 BURIÁNEK Roman C BASE Brno 13 MV1 1970 3 02:38:26 00:13:24
43 82 LOVEČEK Adam Mapei cyklo Kaňkovský 6 Jun 1996 3 02:38:31 00:13:29
44 89 ČEFELÍN Radek Atrex 12 M1 1986 3 02:38:47 00:13:45
45 38 VIK Pavel 13 M1 1995 3 02:39:07 00:14:05
46 29 STRATIL Ladislav KC Brno 14 M1 1986 3 02:40:53 00:15:51
47 111 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 14 MV1 1970 3 02:41:28 00:16:26
48 25 KUBEŠ Martin CK DACOM PHARMA KYJOV 7 Jun 1997 3 02:41:32 00:16:30
49 93 PANGRÁC Marek Hluboké Dvory 15 M1 1995 3 02:41:41 00:16:39
50 11 ŠTOURAČ Nikola LS Brno 16 M1 1985 3 02:41:59 00:16:57
51 67 PEŇÁČEK Miroslav Půjčovna kol Lednice 4 MV2 1964 3 02:42:06 00:17:04
52 62 MACHÁČEK Otto Mirva Svitavy 11 MEL 1957 3 02:42:39 00:17:36
53 125 RYGL Jaroslav Eurofoam Team 15 MV1 1970 3 02:42:45 00:17:43
54 30 RESS Tomáš BIKE GALERY 16 MV1 1977 3 02:42:52 00:17:50
55 52 KŘIVÁK Martin Radostice 5 MV2 1966 3 02:43:52 00:18:50
56 64 JUHÁSOVÁ Andrea CK Svätý Jur 1 ŽEL 1985 3 02:43:57 00:18:54
57 22 BRAVENEC Jiří 6 MV2 1962 3 02:44:11 00:19:09
58 55 ČEFELÍN František HAKR Brno 17 M1 1983 3 02:44:37 00:19:34
59 18 MAJERNÍK Karol HP Cyklosport Brno 1 MV3 1957 3 02:44:47 00:19:44
60 54 KOZA Petr 7 MV2 1964 3 02:46:07 00:21:05
61 95 HRSTKA Jan TJ LS Brno 18 M1 1994 3 02:46:39 00:21:37
62 114 KOŽOUŠEK Adam 19 M1 1985 3 02:48:19 00:23:16
63 120 PALÁSEK Igor C BASE Brno 12 MEL 1975 3 02:48:20 00:23:18
64 83 LOVEČEK Martin Chirex cycling team 17 MV1 1971 3 02:48:32 00:23:30
65 40 TOVÁREK Tomáš 20 M1 1986 3 02:48:47 00:23:45
66 70 ČEJKA Petr Cyklo team KOLARNA 8 MV2 1964 3 02:49:13 00:24:10
67 75 MAREK Marcel BB Cyklosport 21 M1 1986 3 02:50:10 00:25:08
68 104 SIEGEL Josef AC Choceň 22 M1 1986 3 02:50:18 00:25:16
69 76 SMEJKAL Tomáš SK Cyklo Chlubna 23 M1 1983 3 02:50:38 00:25:35
70 48 DOČEKAL Marek C BASE Brno 18 MV1 1974 3 02:50:41 00:25:38
71 79 MICHÁLEK Vladimír RCC Havlíčkův Brod 19 MV1 1972 3 02:50:48 00:25:46
72 63 PŘIDAL Jiří C BASE Brno 20 MV1 1976 3 02:51:00 00:25:58
73 118 BRYCHTA Jan SVETCYKLISTIKY.CZ 24 M1 1981 3 02:54:21 00:29:18
74 9 JIRAN Václav ABND Racing Team 21 MV1 1976 3 02:54:23 00:29:21
75 34 FIŠER Vladimír HAPE Brno 2 MV3 1952 3 02:54:25 00:29:23
76 71 MIKULÁŠEK Tomáš CK ROSO 22 MV1 1974 3 02:55:17 00:30:15
77 101 JANEČKOVÁ Veronika Eurofoam Team 1 Ž1 1981 3 02:56:04 00:31:02
78 53 PAVELKA Rostislav 3 MV3 1951 3 02:56:48 00:31:46
79 49 MÜLLER Miroslav KAC-2004 Olomouc 4 MV3 1953 3 02:57:07 00:32:05
80 69 POLAČKO Vlado CK FALANGE BRATISLAVA 13 MEL 1966 3 02:57:07 00:32:05
81 105 RYŠAVÝ Pavel Redpoint Team 25 M1 1979 3 02:57:48 00:32:46
82 20 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 23 MV1 1973 3 02:57:51 00:32:49
83 50 HOTOVÝ Pavol Bratislava 26 M1 1995 3 02:57:54 00:32:52
84 15 KLIMEŠ Pavel Cyklo plus Rájec 9 MV2 1966 3 02:58:08 00:33:06
85 98 VORÁČOVÁ Naďa CSC Šumperk 2 Ž1 1981 3 02:58:17 00:33:15
86 2 KORBIČKA Tomáš COS Brno 24 MV1 1975 3 02:59:11 00:34:09
87 37 TELECKY Ludek 14 MEL 1974 3 02:59:41 00:34:39
88 4 POŘÍZEK Libor Vysočina Cycling 25 MV1 1972 3 02:59:42 00:34:40
89 27 SLADKY Josef SYNERGA BIKE TEAM 27 M1 1981 3 03:00:02 00:35:00
90 13 DROBEK Radim Brünners sport club 26 MV1 1976 3 03:00:07 00:35:05
91 28 BULÍN Zdeněk BB-Cyklosport 10 MV2 1962 3 03:00:18 00:35:15
92 14 ŘÍHA Pepa CykloTrenink.com 27 MV1 1978 3 03:00:21 00:35:19
93 77 CHLUBNA Radek SK Cyklo Chlubna 28 M1 1987 3 03:00:53 00:35:51
94 112 ŠTEVANKA Ladislav No Brake! 29 M1 1981 3 03:03:22 00:38:20
95 106 KOSCOVÁ Kristina Dema Racing Team 2 ŽEL 1970 3 03:03:35 00:38:33
96 58 PROCHÁZKA Jakub TJ Lodní sporty Brno 30 M1 1985 3 03:04:33 00:39:30
97 90 LOUKOTA Richard 11 MV2 1967 3 03:04:56 00:39:53
98 21 ŠICHA Martin TJ Sokol Jehnice 31 M1 1981 3 03:04:56 00:39:54
99 3 SKŘIČKOVÁ Eva COS Brno 3 Ž1 1992 3 03:05:03 00:40:01
100 126 MACHAČ Pavel SBT Brno 12 MV2 1962 3 03:06:15 00:41:13
101 94 SVOBODA Pavel 28 MV1 1969 3 03:06:55 00:41:53
102 45 FILÍPEK Petr 32 M1 1984 3 03:06:56 00:41:53
103 116 PTÁČKOVÁ Soňa Eleven Rubena Test Team 4 Ž1 1989 3 03:07:49 00:42:46
104 86 NETOLICKÝ Milan CK Vinohradské Šlapky 5 MV3 1958 3 03:07:52 00:42:50
105 31 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 29 MV1 1969 3 03:08:06 00:43:04
106 7 ŠŇUPÁREK Martin ABND Racing Team 30 MV1 1971 3 03:08:56 00:43:53
107 61 BUJNA Róbert SKI-BIKE Sportmed Bratislava 15 MEL 1964 3 03:09:05 00:44:03
108 103 KAVALÍŘ Luboš FLEXI TEAM 31 MV1 1972 3 03:11:45 00:46:43
109 8 KRÁL Jan ABND Racing Team 32 MV1 1969 3 03:13:33 00:48:31
110 128 BIROŠ Ernest 33 MV1 1975 3 03:14:58 00:49:56
111 32 PALEČEK Michal Stratton 33 M1 1983 3 03:15:44 00:50:41
112 117 ŽÁK Jakub 34 MV1 1977 3 03:17:10 00:52:08
113 33 ŠVEJDA Martin 35 MV1 1971 3 03:31:12 01:06:10
114 68 BÁNIK Allan Falange 16 MEL 1966 3 03:33:59 01:08:56
115 19 MEDLOVÁ Soňa 5 Ž1 1994 3 03:45:59 01:20:56

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1 YOUNG Martin MV2 1968
DNF 24 KRESTA Martin CYCLING BRNO M1 1989
DNF 35 PAVLÍČEK Radek Ciclopia M1 1981
DNF 60 KŘEŠŤÁK Filip CYCLING BRNO M1 1990
DNF 74 CHADIM Radek MV2 1964
DNF 80 JONÁK Lubomír RCC Havlíčkův Brod MV2 1962
DNF 87 GRUBER Pavel TJ Favorit Brno Jun 1996
DNF 109 VOJTĚCH Martin APER - LAHOFER MV1 1973
DNF 113 FOJT Milič CYKLOSPORT CHROPYNĚ MV1 1972
DNF 124 ROHEL Břetislav BIKESTYLE.CZ MEL 1990

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.