Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT 2014 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 12.04.2014 08:00 do 12.04.2014 15:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků230
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 213 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M 1980 2 00:31:34
2 223 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 2 M 1981 2 00:31:46 00:00:12
3 36 STEINER Tomáš VSK UNI Brno / AK Drnovice 3 M 1986 2 00:32:04 00:00:30
4 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 1 M40 1970 2 00:33:31 00:01:57
5 92 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 2 M40 1973 2 00:34:05 00:02:31
6 14 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 M 1988 2 00:34:14 00:02:40
7 17 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 5 M 1992 2 00:34:22 00:02:47
8 250 KÁKONA David AK Hodonín 6 M 1996 2 00:34:30 00:02:56
9 238 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 7 M 1991 2 00:34:34 00:03:00
10 72 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 8 M 1982 2 00:34:38 00:03:03
11 257 TOMČAL Dušan Lipov 3 M40 1973 2 00:35:05 00:03:31
12 65 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 9 M 1987 2 00:35:45 00:04:10
13 56 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 10 M 1981 2 00:36:36 00:05:02
14 256 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 4 M40 1967 2 00:36:41 00:05:07
15 64 KOUDELKA Lukáš SK Olšany/AK Drnovice 11 M 1983 2 00:37:08 00:05:34
16 42 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 5 M40 1968 2 00:37:23 00:05:49
17 208 BÍLEK Jan SKT Brankovice 12 M 1993 2 00:37:25 00:05:51
18 291 KOMÍNEK Jiří Atletika Hustopeče 6 M40 1971 2 00:37:34 00:06:00
19 48 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 M50 1958 2 00:37:38 00:06:04
20 231 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 13 M 1982 2 00:37:39 00:06:05
21 94 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 14 M 1982 2 00:37:46 00:06:11
22 49 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M50 1959 2 00:37:50 00:06:16
23 90 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 15 M 1993 2 00:37:54 00:06:20
24 13 NEHYBKA Josef VSK UNI Brno / Orel Židenice 16 M 1995 2 00:37:56 00:06:21
25 255 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 M60 1954 2 00:38:02 00:06:28
26 285 KYNICKÝ Radek Velké Pavlovice 7 M40 1972 2 00:38:05 00:06:31
27 203 JURÁNEK Štěpán UNI Brno - Orel Židenice 17 M 1990 2 00:38:10 00:06:36
28 248 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 8 M40 1968 2 00:38:16 00:06:42
29 76 MIKULA Miroslav Radošovce 3 M50 1957 2 00:38:21 00:06:47
30 37 DUFEK Jan Hustopeče 9 M40 1973 2 00:38:32 00:06:58
31 70 MINAŘÍK Miroslav Slovácká Slávia Uherské Hradiště 10 M40 1971 2 00:38:40 00:07:06
32 282 PSOTA Andrej Skalica 11 M40 1970 2 00:38:51 00:07:17
33 68 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 12 M40 1971 2 00:38:52 00:07:18
34 236 NOSEK Dalibor Triatlon team Trnava 18 M 1977 2 00:38:53 00:07:19
35 18 KAŇA Miroslav Mikulčice 13 M40 1968 2 00:38:58 00:07:24
36 96 HRBÁČEK Karel Útěchov 14 M40 1968 2 00:39:20 00:07:46
37 111 NEMČEK Stanislav Jablonica 15 M40 1970 2 00:39:29 00:07:55
38 107 BĚLOHOUBEK Petr Brno 16 M40 1972 2 00:39:36 00:08:02
39 293 BELLAY Jan Skalica 19 M 1982 2 00:39:40 00:08:05
40 313 JURKA Marek TATRATEAm 17 M40 1971 2 00:39:48 00:08:14
41 38 BULÍN Martin Přerov 20 M 1985 2 00:40:01 00:08:27
42 46 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 18 M40 1973 2 00:40:02 00:08:28
43 232 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 19 M40 1974 2 00:40:04 00:08:29
44 15 SKYBA Martin Fit online 4 M50 1962 2 00:40:08 00:08:34
45 225 OSLZLÝ Martin Velké Bílovice 21 M 1981 2 00:40:13 00:08:39
46 40 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 22 M 1995 2 00:40:15 00:08:41
47 284 JOSEF Filip Mikulčice 23 M 1984 2 00:40:17 00:08:43
48 290 KUBÍČEK Jaroslav Senica 24 M 1977 2 00:40:18 00:08:44
49 33 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M60 1950 2 00:40:27 00:08:53
50 239 GAJDŮŠEK Miroslav Fryšták 20 M40 1968 2 00:40:30 00:08:56
51 260 POSPÍŠILOVÁ Irena AHA Vyškov 1 Ž 1983 2 00:40:43 00:09:09
52 28 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž35 1970 2 00:40:54 00:09:19
53 221 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 5 M50 1956 2 00:40:59 00:09:25
54 112 MEDLEN Marian Sekov Senica 6 M50 1960 2 00:41:01 00:09:27
55 97 URBÁNEK Ivan Břeclav 25 M 1984 2 00:41:04 00:09:30
56 207 CIBULKA Pavel Brno 7 M50 1964 2 00:41:06 00:09:31
57 211 KORVAS Josef AK Hodonín 8 M50 1964 2 00:41:06 00:09:32
58 27 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 21 M40 1968 2 00:41:08 00:09:34
59 237 HERCEG Adam Častá 26 M 1981 2 00:41:12 00:09:38
60 103 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 27 M 1986 2 00:41:15 00:09:41
61 47 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 M60 1951 2 00:41:21 00:09:47
62 294 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 28 M 1990 2 00:41:27 00:09:53
63 86 KADLECOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1986 2 00:41:29 00:09:55
64 53 HLAVATÝ Radek Brno 22 M40 1966 2 00:41:30 00:09:56
65 71 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 29 M 1978 2 00:41:37 00:10:03
66 91 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 23 M40 1971 2 00:41:38 00:10:04
67 59 SLOUKA Jiří Blažovice 30 M 1983 2 00:41:48 00:10:14
68 262 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 31 M 1975 2 00:41:52 00:10:18
69 75 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 2 Ž35 1975 2 00:42:01 00:10:27
70 270 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 1 M65 1948 2 00:42:02 00:10:27
71 116 FABRIK Miroslav Brno 9 M50 1959 2 00:42:10 00:10:36
72 297 VESELÝ Pavel Tvrdonice 32 M 1975 2 00:42:10 00:10:36
73 32 BAJÁK Marek TJ Sokol Velké Bílovice 24 M40 1972 2 00:42:17 00:10:43
74 302 NAVARA Karel Uherský Ostroh 4 M60 1950 2 00:42:19 00:10:45
75 286 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 33 M 1977 2 00:42:21 00:10:46
76 101 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 25 M40 1974 2 00:42:21 00:10:47
77 240 BALGAR Karel x3me 26 M40 1967 2 00:42:24 00:10:50
78 25 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž45 1963 2 00:42:40 00:11:05
79 228 HRADIL Stanislav BK Hodonín 10 M50 1958 2 00:42:49 00:11:15
80 29 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 3 Ž35 1978 2 00:42:56 00:11:21
81 212 VELCER Martin Vizovice 34 M 1990 2 00:42:57 00:11:23
82 271 VINKLÁREK Jiří HC Lvi Břeclav 35 M 1991 2 00:42:59 00:11:25
83 69 MIKA Ivo Brno 27 M40 1966 2 00:43:04 00:11:30
84 16 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 2 Ž45 1969 2 00:43:08 00:11:34
85 30 HORÁKOVÁ Šárka Sokol Prštice 4 Ž35 1977 2 00:43:11 00:11:37
86 105 JANOTA Boris INA Skalica 36 M 1975 2 00:43:15 00:11:41
87 283 BRANIŠOVIČ Luboš BK Viktoria Horné Orešany 28 M40 1974 2 00:43:16 00:11:42
88 318 POLÁŠEK Vít Hodonín 37 M 1976 2 00:43:20 00:11:46
89 93 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M70 1942 2 00:43:24 00:11:50
90 292 BREZOVSKÝ Dušan Belský Stricig 29 M40 1965 2 00:43:26 00:11:52
91 269 STOPKA Vladimír Ilava 30 M40 1967 2 00:43:27 00:11:53
92 106 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 11 M50 1957 2 00:43:29 00:11:55
93 267 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 3 Ž45 1967 2 00:43:31 00:11:57
94 300 GRUFÍK Jaroslav 31 M40 1972 2 00:43:35 00:12:01
95 320 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 32 M40 1966 2 00:43:44 00:12:10
96 100 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 33 M40 1973 2 00:43:45 00:12:11
97 61 KUNC Josef LRS Vyškov 12 M50 1960 2 00:43:46 00:12:11
98 58 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 5 M60 1953 2 00:43:48 00:12:14
99 276 MICHNA Miroslav Velké Pavlovice 38 M 1978 2 00:43:50 00:12:15
100 279 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 5 Ž35 1977 2 00:43:52 00:12:18
101 114 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 6 M60 1952 2 00:43:57 00:12:23
102 98 BAŤA Radek 39 M 1981 2 00:43:57 00:12:23
103 87 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 6 Ž35 1975 2 00:44:15 00:12:41
104 44 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 40 M 1984 2 00:44:17 00:12:43
105 54 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 Ž45 1967 2 00:44:30 00:12:56
106 265 BÁBÍK Antonín Vacenovice 13 M50 1963 2 00:44:32 00:12:58
107 23 KUSYOVÁ Veronika HýzlSportINg 3 Ž 1987 2 00:44:41 00:13:07
108 304 PASTYŘÍKOVÁ Šárka 4 Ž 1988 2 00:44:42 00:13:08
109 278 ŠINDAR Roman Dolní Bojanovice 41 M 1982 2 00:44:42 00:13:08
110 95 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 7 M60 1951 2 00:44:44 00:13:09
111 287 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 2 M65 1949 2 00:44:51 00:13:16
112 201 ŠUMBERA Jiří Mikulčice 14 M50 1955 2 00:44:53 00:13:19
113 12 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 5 Ž 1995 2 00:44:54 00:13:20
114 209 BÍLEK Ivo SKT Brankovice 34 M40 1974 2 00:45:13 00:13:39
115 73 DURNOVÁ Marta ANTOLIS Branopac 5 Ž45 1964 2 00:45:29 00:13:55
116 67 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 6 Ž 1983 2 00:45:38 00:14:04
117 280 STRŽÍNEK Václav 42 M 1991 2 00:45:58 00:14:24
118 295 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 7 Ž 1989 2 00:46:06 00:14:32
119 308 MACEK David KDU-ČSL 43 M 1976 2 00:46:09 00:14:35
120 222 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 8 M60 1950 2 00:46:12 00:14:38
121 215 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 15 M50 1958 2 00:46:13 00:14:39
122 205 MATULOVÁ Martina Brno 7 Ž35 1972 2 00:46:19 00:14:45
123 224 VODIČKA Jan MK Radoslavice 3 M65 1945 2 00:46:24 00:14:50
124 299 DERMEKOVÁ Andrea TTK MR Skalica 44 M 1981 2 00:46:29 00:14:55
125 264 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 16 M50 1960 2 00:46:31 00:14:57
126 34 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 9 M60 1953 2 00:46:32 00:14:58
127 249 CHARVÁT Vavřinec Brumovice 17 M50 1963 2 00:46:37 00:15:03
128 310 LALOVÁ Alexandra 8 Ž 1986 2 00:46:38 00:15:04
129 305 NOVÁK Vojtěch 45 M 1986 2 00:46:42 00:15:08
130 84 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 4 M65 1948 2 00:46:44 00:15:10
131 277 FOLTÝNEK Lukáš 46 M 1980 2 00:46:45 00:15:11
132 244 JOCH František aribo Strážnice 2 M70 1941 2 00:46:48 00:15:14
133 309 PODIVÍNSKÝ Ladislav 18 M50 1961 2 00:46:57 00:15:23
134 19 PALAŠ Zdeněk Valtice 19 M50 1961 2 00:47:02 00:15:27
135 82 VOLAVÝ Vladimír Fit online 20 M50 1955 2 00:47:04 00:15:30
136 204 MATULA Jaroslav Zetor Brno 35 M40 1970 2 00:47:05 00:15:31
137 314 KOTEK Stanislav Nivnice 21 M50 1961 2 00:47:09 00:15:35
138 268 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 8 Ž35 1975 2 00:47:17 00:15:43
139 108 KRESTA Roman Zetor Brno 36 M40 1965 2 00:47:21 00:15:47
140 253 GLIEROVÁ Renata Doubravník 9 Ž 1985 2 00:47:24 00:15:50
141 214 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 10 M60 1953 2 00:47:29 00:15:55
142 210 ŠIŠKA Otakar Brno 47 M 1982 2 00:47:32 00:15:57
143 85 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 11 M60 1953 2 00:47:40 00:16:06
144 219 MÁCHA Vojtěch Alfa Romeo 147 48 M 1990 2 00:47:47 00:16:13
145 254 GLIER Miroslav Doubravník 5 M65 1949 2 00:47:54 00:16:20
146 245 ŘÍHA Pavel Rohatec 37 M40 1972 2 00:48:11 00:16:37
147 266 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 49 M 1985 2 00:48:11 00:16:37
148 50 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 12 M60 1954 2 00:48:12 00:16:38
149 83 HABERLAND Jan Sokol Brno 3 M70 1942 2 00:48:13 00:16:39
150 241 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 38 M40 1966 2 00:48:21 00:16:47
151 88 MIKLOVIČ Igor Skalica 39 M40 1967 2 00:48:28 00:16:53
152 317 ŠVANYGA Jiří Rohatec 13 M60 1954 2 00:48:33 00:16:59
153 89 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 22 M50 1955 2 00:48:40 00:17:06
154 281 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 6 Ž45 1963 2 00:48:43 00:17:09
155 298 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 10 Ž 1985 2 00:48:50 00:17:16
156 99 JÍLEK Radim 40 M40 1971 2 00:49:06 00:17:32
157 263 RÍZEK Milan TTKMR Skalica 14 M60 1953 2 00:49:37 00:18:03
158 62 TIRPAK Onrej Senica 6 M65 1948 2 00:49:39 00:18:05
159 81 VOLAVÁ Ivana Fit online 7 Ž45 1964 2 00:49:44 00:18:09
160 43 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 11 Ž 1986 2 00:49:52 00:18:18
161 247 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 7 M65 1946 2 00:49:55 00:18:21
162 45 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 8 Ž45 1966 2 00:50:00 00:18:26
163 80 MECL Karel BK Hodonín 23 M50 1963 2 00:50:03 00:18:29
164 230 STIBUREK Radim Mikulčice 50 M 1990 2 00:50:10 00:18:36
165 243 HAJOSSY Miroslav Koválov 8 M65 1946 2 00:50:16 00:18:42
166 110 CRHÁK Luděk MSD Brno 24 M50 1959 2 00:50:18 00:18:44
167 217 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 9 M65 1945 2 00:50:25 00:18:50
168 206 KARAS Karel BK Hodonín 10 M65 1945 2 00:50:40 00:19:06
169 322 KUBISOVÁ Lenka Plavecký Mikuláš - Lopi 12 Ž 1990 2 00:50:44 00:19:10
170 79 KOCÁK Ján AK Junior Holič 4 M70 1940 2 00:50:45 00:19:11
171 301 KNAPIL Josef 51 M 1990 2 00:50:51 00:19:17
172 315 GLÖCKL Jan 52 M 1992 2 00:50:54 00:19:20
173 316 ZAPALA Michal 53 M 1992 2 00:50:54 00:19:20
174 306 HERŮFEK Radim Orel Kobylí 54 M 1983 2 00:50:56 00:19:22
175 41 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 9 Ž35 1971 2 00:50:58 00:19:24
176 226 PŘÍBORSKÝ Pavel Brno 41 M40 1967 2 00:51:00 00:19:26
177 259 KUBÍNEK František Vévoda Blažovice 25 M50 1958 2 00:51:04 00:19:30
178 20 MAIXNER Václav Tišnov 5 M70 1941 2 00:51:11 00:19:37
179 202 KOLENKO Petr Mikulčice 55 M 1982 2 00:51:45 00:20:10
180 272 PILNÁ Jitka HC Lvi Břeclav 13 Ž 1984 2 00:52:08 00:20:34
181 26 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 9 Ž45 1950 2 00:52:09 00:20:35
182 39 KAPAVÍK Radim Přerov 56 M 1985 2 00:52:12 00:20:38
183 104 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 14 Ž 1992 2 00:52:16 00:20:42
184 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 26 M50 1956 2 00:52:37 00:21:03
185 258 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 27 M50 1955 2 00:52:37 00:21:03
186 119 PELC Vít OZZY Brno 42 M40 1967 2 00:53:13 00:21:39
187 233 TOMÁŠKOVÁ Lenka Těrlicko 15 Ž 1987 2 00:53:17 00:21:43
188 227 HANÁČEK Luděk Mikulčice 43 M40 1966 2 00:53:52 00:22:18
189 115 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 15 M60 1952 2 00:54:39 00:23:05
190 57 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 10 Ž45 1954 2 00:54:39 00:23:05
191 22 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 6 M70 1944 2 00:54:46 00:23:12
192 66 ZAVADILOVÁ Božena ŠK Jablonica 16 Ž 1980 2 00:54:53 00:23:18
193 274 FOLTÝNOVÁ Ludmila 11 Ž45 1964 2 00:55:01 00:23:27
194 77 HÁNA Květoslav VHS PLUS Veselí n.M. 7 M70 1937 2 00:55:05 00:23:31
195 63 VAČKOVÁ Andrea Senica 10 Ž35 1971 2 00:55:11 00:23:36
196 242 HUBÁČEK Jan Mikulčice 57 M 1996 2 00:55:19 00:23:45
197 102 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 8 M70 1941 2 00:55:35 00:24:01
198 275 KOTÁSEK Aleš 58 M 1984 2 00:55:48 00:24:14
199 234 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 16 M60 1953 2 00:55:50 00:24:16
200 311 SEMJANOVÁ Petra 17 Ž 1986 2 00:55:51 00:24:17
201 303 FORETNÍK František Krumvíř 17 M60 1951 2 00:55:57 00:24:23
202 235 HOŘÍNEK Michal www.honza.holinek.cz 59 M 1978 2 00:56:04 00:24:30
203 289 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 11 M65 1946 2 00:56:19 00:24:44
204 246 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 11 Ž35 1972 2 00:56:37 00:25:03
205 113 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 12 Ž35 1973 2 00:56:42 00:25:07
206 321 KUBISOVÁ Darina Plavecký Mikuláš 18 Ž 1994 2 00:56:51 00:25:16
207 216 KOTÁSEK Miroslav Mikulčice 60 M 1986 2 00:56:52 00:25:18
208 312 REXA Michal 61 M 1983 2 00:56:59 00:25:25
209 218 KLÁSEK Tomáš TJ Baník Lužice 44 M40 1965 2 00:57:21 00:25:47
210 117 FABRIKOVÁ Blanka Brno 12 Ž45 1960 2 00:57:24 00:25:50
211 261 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 12 M65 1945 2 00:57:31 00:25:57
212 60 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 13 Ž45 1953 2 00:57:48 00:26:14
213 251 WALDECKER Pavol Senica 28 M50 1956 2 00:57:56 00:26:22
214 307 HERŮFKOVÁ Jana Orel Kobylí 19 Ž 1984 2 00:58:13 00:26:39
215 109 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 14 Ž45 1967 2 00:58:23 00:26:48
216 220 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 15 Ž45 1947 2 00:58:25 00:26:51
217 74 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 16 Ž45 1965 2 00:58:28 00:26:54
218 288 MATYSÍK Vladimír Ostrava 13 M65 1948 2 00:59:30 00:27:56
219 51 JABLUNKOVÁ Andrea 13 Ž35 1977 2 01:00:00 00:28:26
220 52 JABLUNKA Dušan 62 M 1977 2 01:00:00 00:28:26
221 24 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 17 Ž45 1938 2 01:01:05 00:29:30
222 118 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 14 Ž35 1975 2 01:01:57 00:30:23
223 252 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 9 M70 1939 2 01:02:11 00:30:36
224 229 TOMAN Josef BK Hodonín 18 M60 1950 2 01:02:16 00:30:42
225 273 DRAŽAN Libor UNIVERSITA Obrany 29 M50 1960 2 01:03:31 00:31:57
226 31 KOUSAL Oldřich SK Přerov 10 M70 1938 2 01:03:59 00:32:25
227 21 HRUBÝ Milan Blansko 11 M70 1938 2 01:07:21 00:35:47
228 35 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 18 Ž45 1955 2 01:09:26 00:37:52
229 78 MACHALA Jaroslav Hluk 12 M70 1938 2 01:09:52 00:38:18

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 319 MIHOLA Jiří Orel Brno Lesná M40 1972

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.