Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BT 2014 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 12.04.2014 08:00 do 12.04.2014 15:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 22:00 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2014
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků230
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 213 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M_A 1980 1 00:31:34
2 223 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 2 M_A 1981 1 00:31:46 00:00:12
3 36 STEINER Tomáš VSK UNI Brno / AK Drnovice 3 M_A 1986 1 00:32:04 00:00:30
4 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 1 M_C 1970 1 00:33:31 00:01:57
5 92 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 2 M_C 1973 1 00:34:05 00:02:31
6 14 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 M_A 1988 1 00:34:14 00:02:40
7 17 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 5 M_A 1992 1 00:34:22 00:02:47
8 250 KÁKONA David AK Hodonín 1 Jun 1996 1 00:34:30 00:02:56
9 238 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 6 M_A 1991 1 00:34:34 00:03:00
10 72 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 7 M_A 1982 1 00:34:38 00:03:03
11 257 TOMČAL Dušan Lipov 3 M_C 1973 1 00:35:05 00:03:31
12 65 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 8 M_A 1987 1 00:35:45 00:04:10
13 56 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 9 M_A 1981 1 00:36:36 00:05:02
14 256 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 1 M_D 1967 1 00:36:41 00:05:07
15 64 KOUDELKA Lukáš SK Olšany/AK Drnovice 10 M_A 1983 1 00:37:08 00:05:34
16 42 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 M_D 1968 1 00:37:23 00:05:49
17 208 BÍLEK Jan SKT Brankovice 11 M_A 1993 1 00:37:25 00:05:51
18 291 KOMÍNEK Jiří Atletika Hustopeče 4 M_C 1971 1 00:37:34 00:06:00
19 48 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 M_F 1958 1 00:37:38 00:06:04
20 231 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 12 M_A 1982 1 00:37:39 00:06:05
21 94 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 13 M_A 1982 1 00:37:46 00:06:11
22 49 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_F 1959 1 00:37:50 00:06:16
23 90 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 14 M_A 1993 1 00:37:54 00:06:20
24 13 NEHYBKA Josef VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 Jun 1995 1 00:37:56 00:06:21
25 255 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 M_G 1954 1 00:38:02 00:06:28
26 285 KYNICKÝ Radek Velké Pavlovice 5 M_C 1972 1 00:38:05 00:06:31
27 203 JURÁNEK Štěpán UNI Brno - Orel Židenice 15 M_A 1990 1 00:38:10 00:06:36
28 248 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 3 M_D 1968 1 00:38:16 00:06:42
29 76 MIKULA Miroslav Radošovce 3 M_F 1957 1 00:38:21 00:06:47
30 37 DUFEK Jan Hustopeče 6 M_C 1973 1 00:38:32 00:06:58
31 70 MINAŘÍK Miroslav Slovácká Slávia Uherské Hradiště 7 M_C 1971 1 00:38:40 00:07:06
32 282 PSOTA Andrej Skalica 8 M_C 1970 1 00:38:51 00:07:17
33 68 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 9 M_C 1971 1 00:38:52 00:07:18
34 236 NOSEK Dalibor Triatlon team Trnava 1 M_B 1977 1 00:38:53 00:07:19
35 18 KAŇA Miroslav Mikulčice 4 M_D 1968 1 00:38:58 00:07:24
36 96 HRBÁČEK Karel Útěchov 5 M_D 1968 1 00:39:20 00:07:46
37 111 NEMČEK Stanislav Jablonica 10 M_C 1970 1 00:39:29 00:07:55
38 107 BĚLOHOUBEK Petr Brno 11 M_C 1972 1 00:39:36 00:08:02
39 293 BELLAY Jan Skalica 16 M_A 1982 1 00:39:40 00:08:05
40 313 JURKA Marek TATRATEAm 12 M_C 1971 1 00:39:48 00:08:14
41 38 BULÍN Martin Přerov 17 M_A 1985 1 00:40:01 00:08:27
42 46 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 13 M_C 1973 1 00:40:02 00:08:28
43 232 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 14 M_C 1974 1 00:40:04 00:08:29
44 15 SKYBA Martin Fit online 1 M_E 1962 1 00:40:08 00:08:34
45 225 OSLZLÝ Martin Velké Bílovice 18 M_A 1981 1 00:40:13 00:08:39
46 40 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 3 Jun 1995 1 00:40:15 00:08:41
47 284 JOSEF Filip Mikulčice 19 M_A 1984 1 00:40:17 00:08:43
48 290 KUBÍČEK Jaroslav Senica 2 M_B 1977 1 00:40:18 00:08:44
49 33 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M_G 1950 1 00:40:27 00:08:53
50 239 GAJDŮŠEK Miroslav Fryšták 6 M_D 1968 1 00:40:30 00:08:56
51 260 POSPÍŠILOVÁ Irena AHA Vyškov 1 Ž_A 1983 1 00:40:43 00:09:09
52 28 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_C 1970 1 00:40:54 00:09:19
53 221 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 4 M_F 1956 1 00:40:59 00:09:25
54 112 MEDLEN Marian Sekov Senica 2 M_E 1960 1 00:41:01 00:09:27
55 97 URBÁNEK Ivan Břeclav 20 M_A 1984 1 00:41:04 00:09:30
56 207 CIBULKA Pavel Brno 3 M_E 1964 1 00:41:06 00:09:31
57 211 KORVAS Josef AK Hodonín 4 M_E 1964 1 00:41:06 00:09:32
58 27 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 7 M_D 1968 1 00:41:08 00:09:34
59 237 HERCEG Adam Častá 21 M_A 1981 1 00:41:12 00:09:38
60 103 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 22 M_A 1986 1 00:41:15 00:09:41
61 47 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 M_G 1951 1 00:41:21 00:09:47
62 294 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 23 M_A 1990 1 00:41:27 00:09:53
63 86 KADLECOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_A 1986 1 00:41:29 00:09:55
64 53 HLAVATÝ Radek Brno 8 M_D 1966 1 00:41:30 00:09:56
65 71 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 3 M_B 1978 1 00:41:37 00:10:03
66 91 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 15 M_C 1971 1 00:41:38 00:10:04
67 59 SLOUKA Jiří Blažovice 24 M_A 1983 1 00:41:48 00:10:14
68 262 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 4 M_B 1975 1 00:41:52 00:10:18
69 75 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 1 Ž_B 1975 1 00:42:01 00:10:27
70 270 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 1 M_H 1948 1 00:42:02 00:10:27
71 116 FABRIK Miroslav Brno 5 M_F 1959 1 00:42:10 00:10:36
72 297 VESELÝ Pavel Tvrdonice 5 M_B 1975 1 00:42:10 00:10:36
73 32 BAJÁK Marek TJ Sokol Velké Bílovice 16 M_C 1972 1 00:42:17 00:10:43
74 302 NAVARA Karel Uherský Ostroh 4 M_G 1950 1 00:42:19 00:10:45
75 286 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 6 M_B 1977 1 00:42:21 00:10:46
76 101 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 17 M_C 1974 1 00:42:21 00:10:47
77 240 BALGAR Karel x3me 9 M_D 1967 1 00:42:24 00:10:50
78 25 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 1 00:42:40 00:11:05
79 228 HRADIL Stanislav BK Hodonín 6 M_F 1958 1 00:42:49 00:11:15
80 29 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1978 1 00:42:56 00:11:21
81 212 VELCER Martin Vizovice 25 M_A 1990 1 00:42:57 00:11:23
82 271 VINKLÁREK Jiří HC Lvi Břeclav 26 M_A 1991 1 00:42:59 00:11:25
83 69 MIKA Ivo Brno 10 M_D 1966 1 00:43:04 00:11:30
84 16 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 1 Ž_D 1969 1 00:43:08 00:11:34
85 30 HORÁKOVÁ Šárka Sokol Prštice 3 Ž_B 1977 1 00:43:11 00:11:37
86 105 JANOTA Boris INA Skalica 7 M_B 1975 1 00:43:15 00:11:41
87 283 BRANIŠOVIČ Luboš BK Viktoria Horné Orešany 18 M_C 1974 1 00:43:16 00:11:42
88 318 POLÁŠEK Vít Hodonín 8 M_B 1976 1 00:43:20 00:11:46
89 93 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M_I 1942 1 00:43:24 00:11:50
90 292 BREZOVSKÝ Dušan Belský Stricig 11 M_D 1965 1 00:43:26 00:11:52
91 269 STOPKA Vladimír Ilava 12 M_D 1967 1 00:43:27 00:11:53
92 106 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 7 M_F 1957 1 00:43:29 00:11:55
93 267 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 2 Ž_D 1967 1 00:43:31 00:11:57
94 300 GRUFÍK Jaroslav 19 M_C 1972 1 00:43:35 00:12:01
95 320 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 13 M_D 1966 1 00:43:44 00:12:10
96 100 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 20 M_C 1973 1 00:43:45 00:12:11
97 61 KUNC Josef LRS Vyškov 5 M_E 1960 1 00:43:46 00:12:11
98 58 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 5 M_G 1953 1 00:43:48 00:12:14
99 276 MICHNA Miroslav Velké Pavlovice 9 M_B 1978 1 00:43:50 00:12:15
100 279 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 4 Ž_B 1977 1 00:43:52 00:12:18
101 114 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 6 M_G 1952 1 00:43:57 00:12:23
102 98 BAŤA Radek 27 M_A 1981 1 00:43:57 00:12:23
103 87 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 5 Ž_B 1975 1 00:44:15 00:12:41
104 44 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 28 M_A 1984 1 00:44:17 00:12:43
105 54 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 Ž_D 1967 1 00:44:30 00:12:56
106 265 BÁBÍK Antonín Vacenovice 6 M_E 1963 1 00:44:32 00:12:58
107 23 KUSYOVÁ Veronika HýzlSportINg 3 Ž_A 1987 1 00:44:41 00:13:07
108 304 PASTYŘÍKOVÁ Šárka 4 Ž_A 1988 1 00:44:42 00:13:08
109 278 ŠINDAR Roman Dolní Bojanovice 29 M_A 1982 1 00:44:42 00:13:08
110 95 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 7 M_G 1951 1 00:44:44 00:13:09
111 287 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 2 M_H 1949 1 00:44:51 00:13:16
112 201 ŠUMBERA Jiří Mikulčice 8 M_F 1955 1 00:44:53 00:13:19
113 12 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 1 Jky 1995 1 00:44:54 00:13:20
114 209 BÍLEK Ivo SKT Brankovice 21 M_C 1974 1 00:45:13 00:13:39
115 73 DURNOVÁ Marta ANTOLIS Branopac 2 Ž_E 1964 1 00:45:29 00:13:55
116 67 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 5 Ž_A 1983 1 00:45:38 00:14:04
117 280 STRŽÍNEK Václav 30 M_A 1991 1 00:45:58 00:14:24
118 295 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 6 Ž_A 1989 1 00:46:06 00:14:32
119 308 MACEK David KDU-ČSL 10 M_B 1976 1 00:46:09 00:14:35
120 222 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 8 M_G 1950 1 00:46:12 00:14:38
121 215 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 9 M_F 1958 1 00:46:13 00:14:39
122 205 MATULOVÁ Martina Brno 2 Ž_C 1972 1 00:46:19 00:14:45
123 224 VODIČKA Jan MK Radoslavice 3 M_H 1945 1 00:46:24 00:14:50
124 299 DERMEKOVÁ Andrea TTK MR Skalica 31 M_A 1981 1 00:46:29 00:14:55
125 264 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 7 M_E 1960 1 00:46:31 00:14:57
126 34 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 9 M_G 1953 1 00:46:32 00:14:58
127 249 CHARVÁT Vavřinec Brumovice 8 M_E 1963 1 00:46:37 00:15:03
128 310 LALOVÁ Alexandra 7 Ž_A 1986 1 00:46:38 00:15:04
129 305 NOVÁK Vojtěch 32 M_A 1986 1 00:46:42 00:15:08
130 84 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 4 M_H 1948 1 00:46:44 00:15:10
131 277 FOLTÝNEK Lukáš 33 M_A 1980 1 00:46:45 00:15:11
132 244 JOCH František aribo Strážnice 2 M_I 1941 1 00:46:48 00:15:14
133 309 PODIVÍNSKÝ Ladislav 9 M_E 1961 1 00:46:57 00:15:23
134 19 PALAŠ Zdeněk Valtice 10 M_E 1961 1 00:47:02 00:15:27
135 82 VOLAVÝ Vladimír Fit online 10 M_F 1955 1 00:47:04 00:15:30
136 204 MATULA Jaroslav Zetor Brno 22 M_C 1970 1 00:47:05 00:15:31
137 314 KOTEK Stanislav Nivnice 11 M_E 1961 1 00:47:09 00:15:35
138 268 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 6 Ž_B 1975 1 00:47:17 00:15:43
139 108 KRESTA Roman Zetor Brno 14 M_D 1965 1 00:47:21 00:15:47
140 253 GLIEROVÁ Renata Doubravník 8 Ž_A 1985 1 00:47:24 00:15:50
141 214 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 10 M_G 1953 1 00:47:29 00:15:55
142 210 ŠIŠKA Otakar Brno 34 M_A 1982 1 00:47:32 00:15:57
143 85 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 11 M_G 1953 1 00:47:40 00:16:06
144 219 MÁCHA Vojtěch Alfa Romeo 147 35 M_A 1990 1 00:47:47 00:16:13
145 254 GLIER Miroslav Doubravník 5 M_H 1949 1 00:47:54 00:16:20
146 245 ŘÍHA Pavel Rohatec 23 M_C 1972 1 00:48:11 00:16:37
147 266 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 36 M_A 1985 1 00:48:11 00:16:37
148 50 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 12 M_G 1954 1 00:48:12 00:16:38
149 83 HABERLAND Jan Sokol Brno 3 M_I 1942 1 00:48:13 00:16:39
150 241 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 15 M_D 1966 1 00:48:21 00:16:47
151 88 MIKLOVIČ Igor Skalica 16 M_D 1967 1 00:48:28 00:16:53
152 317 ŠVANYGA Jiří Rohatec 13 M_G 1954 1 00:48:33 00:16:59
153 89 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 11 M_F 1955 1 00:48:40 00:17:06
154 281 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 3 Ž_E 1963 1 00:48:43 00:17:09
155 298 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 9 Ž_A 1985 1 00:48:50 00:17:16
156 99 JÍLEK Radim 24 M_C 1971 1 00:49:06 00:17:32
157 263 RÍZEK Milan TTKMR Skalica 14 M_G 1953 1 00:49:37 00:18:03
158 62 TIRPAK Onrej Senica 6 M_H 1948 1 00:49:39 00:18:05
159 81 VOLAVÁ Ivana Fit online 4 Ž_E 1964 1 00:49:44 00:18:09
160 43 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 10 Ž_A 1986 1 00:49:52 00:18:18
161 247 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 7 M_H 1946 1 00:49:55 00:18:21
162 45 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 4 Ž_D 1966 1 00:50:00 00:18:26
163 80 MECL Karel BK Hodonín 12 M_E 1963 1 00:50:03 00:18:29
164 230 STIBUREK Radim Mikulčice 37 M_A 1990 1 00:50:10 00:18:36
165 243 HAJOSSY Miroslav Koválov 8 M_H 1946 1 00:50:16 00:18:42
166 110 CRHÁK Luděk MSD Brno 12 M_F 1959 1 00:50:18 00:18:44
167 217 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 9 M_H 1945 1 00:50:25 00:18:50
168 206 KARAS Karel BK Hodonín 10 M_H 1945 1 00:50:40 00:19:06
169 322 KUBISOVÁ Lenka Plavecký Mikuláš - Lopi 11 Ž_A 1990 1 00:50:44 00:19:10
170 79 KOCÁK Ján AK Junior Holič 4 M_I 1940 1 00:50:45 00:19:11
171 301 KNAPIL Josef 38 M_A 1990 1 00:50:51 00:19:17
172 315 GLÖCKL Jan 39 M_A 1992 1 00:50:54 00:19:20
173 316 ZAPALA Michal 40 M_A 1992 1 00:50:54 00:19:20
174 306 HERŮFEK Radim Orel Kobylí 41 M_A 1983 1 00:50:56 00:19:22
175 41 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 3 Ž_C 1971 1 00:50:58 00:19:24
176 226 PŘÍBORSKÝ Pavel Brno 17 M_D 1967 1 00:51:00 00:19:26
177 259 KUBÍNEK František Vévoda Blažovice 13 M_F 1958 1 00:51:04 00:19:30
178 20 MAIXNER Václav Tišnov 5 M_I 1941 1 00:51:11 00:19:37
179 202 KOLENKO Petr Mikulčice 42 M_A 1982 1 00:51:45 00:20:10
180 272 PILNÁ Jitka HC Lvi Břeclav 12 Ž_A 1984 1 00:52:08 00:20:34
181 26 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 Ž_G 1950 1 00:52:09 00:20:35
182 39 KAPAVÍK Radim Přerov 43 M_A 1985 1 00:52:12 00:20:38
183 104 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 13 Ž_A 1992 1 00:52:16 00:20:42
184 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 14 M_F 1956 1 00:52:37 00:21:03
185 258 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 15 M_F 1955 1 00:52:37 00:21:03
186 119 PELC Vít OZZY Brno 18 M_D 1967 1 00:53:13 00:21:39
187 233 TOMÁŠKOVÁ Lenka Těrlicko 14 Ž_A 1987 1 00:53:17 00:21:43
188 227 HANÁČEK Luděk Mikulčice 19 M_D 1966 1 00:53:52 00:22:18
189 115 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 15 M_G 1952 1 00:54:39 00:23:05
190 57 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 Ž_G 1954 1 00:54:39 00:23:05
191 22 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 6 M_I 1944 1 00:54:46 00:23:12
192 66 ZAVADILOVÁ Božena ŠK Jablonica 15 Ž_A 1980 1 00:54:53 00:23:18
193 274 FOLTÝNOVÁ Ludmila 5 Ž_E 1964 1 00:55:01 00:23:27
194 77 HÁNA Květoslav VHS PLUS Veselí n.M. 7 M_I 1937 1 00:55:05 00:23:31
195 63 VAČKOVÁ Andrea Senica 4 Ž_C 1971 1 00:55:11 00:23:36
196 242 HUBÁČEK Jan Mikulčice 4 Jun 1996 1 00:55:19 00:23:45
197 102 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 8 M_I 1941 1 00:55:35 00:24:01
198 275 KOTÁSEK Aleš 44 M_A 1984 1 00:55:48 00:24:14
199 234 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 16 M_G 1953 1 00:55:50 00:24:16
200 311 SEMJANOVÁ Petra 16 Ž_A 1986 1 00:55:51 00:24:17
201 303 FORETNÍK František Krumvíř 17 M_G 1951 1 00:55:57 00:24:23
202 235 HOŘÍNEK Michal www.honza.holinek.cz 11 M_B 1978 1 00:56:04 00:24:30
203 289 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 11 M_H 1946 1 00:56:19 00:24:44
204 246 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 5 Ž_C 1972 1 00:56:37 00:25:03
205 113 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 6 Ž_C 1973 1 00:56:42 00:25:07
206 321 KUBISOVÁ Darina Plavecký Mikuláš 17 Ž_A 1994 1 00:56:51 00:25:16
207 216 KOTÁSEK Miroslav Mikulčice 45 M_A 1986 1 00:56:52 00:25:18
208 312 REXA Michal 46 M_A 1983 1 00:56:59 00:25:25
209 218 KLÁSEK Tomáš TJ Baník Lužice 20 M_D 1965 1 00:57:21 00:25:47
210 117 FABRIKOVÁ Blanka Brno 6 Ž_E 1960 1 00:57:24 00:25:50
211 261 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 12 M_H 1945 1 00:57:31 00:25:57
212 60 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 3 Ž_G 1953 1 00:57:48 00:26:14
213 251 WALDECKER Pavol Senica 16 M_F 1956 1 00:57:56 00:26:22
214 307 HERŮFKOVÁ Jana Orel Kobylí 18 Ž_A 1984 1 00:58:13 00:26:39
215 109 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 5 Ž_D 1967 1 00:58:23 00:26:48
216 220 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 1 Ž_H 1947 1 00:58:25 00:26:51
217 74 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 6 Ž_D 1965 1 00:58:28 00:26:54
218 288 MATYSÍK Vladimír Ostrava 13 M_H 1948 1 00:59:30 00:27:56
219 51 JABLUNKOVÁ Andrea 7 Ž_B 1977 1 01:00:00 00:28:26
220 52 JABLUNKA Dušan 12 M_B 1977 1 01:00:00 00:28:26
221 24 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 Ž_I 1938 1 01:01:05 00:29:30
222 118 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 8 Ž_B 1975 1 01:01:57 00:30:23
223 252 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 9 M_I 1939 1 01:02:11 00:30:36
224 229 TOMAN Josef BK Hodonín 18 M_G 1950 1 01:02:16 00:30:42
225 273 DRAŽAN Libor UNIVERSITA Obrany 13 M_E 1960 1 01:03:31 00:31:57
226 31 KOUSAL Oldřich SK Přerov 10 M_I 1938 1 01:03:59 00:32:25
227 21 HRUBÝ Milan Blansko 11 M_I 1938 1 01:07:21 00:35:47
228 35 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 1 Ž_F 1955 1 01:09:26 00:37:52
229 78 MACHALA Jaroslav Hluk 12 M_I 1938 1 01:09:52 00:38:18

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 319 MIHOLA Jiří Orel Brno Lesná M_C 1972

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.