Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 22.02.2014 08:00 do 22.02.2014 20:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátAleš MACHO
Zpracování výsledkůKamil ZMEŠKAL
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků577
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 MATVIICHUK Oleksander JM DEMOLEX Bardejov 1 M 20-39 1989 5 00:31:07
2 4 HOMOLÁČ Jiří AK Kroměříž 2 M 20-39 1990 5 00:31:39 00:00:31
3 3 FEJFAR Ondřej AK Kroměříž 3 M 20-39 1989 5 00:32:06 00:00:58
4 403 KOHUT Jan Mizuno 4 M 20-39 1985 5 00:32:15 00:01:07
5 184 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 5 M 20-39 1992 5 00:32:33 00:01:25
6 372 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 6 M 20-39 1981 5 00:33:04 00:01:56
7 68 BLAHA Tomáš AK ASICS Kroměříž 7 M 20-39 1976 5 00:33:22 00:02:14
8 421 HRDINA Pavel AK Perná 8 M 20-39 1988 5 00:33:48 00:02:40
9 526 WRUBEL Tomasz MKS Centrum Dziegielow 1 M 40-49 1973 5 00:33:56 00:02:48
10 307 PETR Jiří Diadora 9 M 20-39 1979 5 00:34:05 00:02:57
11 136 ŽALUDEK Přemysl MS Cyklogat 10 M 20-39 1977 5 00:34:17 00:03:09
12 16 SEDLÁČEK Josef Bike kamík Tučapy 2 M 40-49 1970 5 00:34:21 00:03:13
13 23 ARBET Roman JM DEMOLEX Bardejov 11 M 20-39 1976 5 00:34:26 00:03:18
14 6 AMBROS Jakub ----------------------- 12 M 20-39 1987 5 00:34:28 00:03:20
15 24 BABIAK Orest JM DEMOLEX Bardejov 3 M 40-49 1968 5 00:34:38 00:03:30
16 196 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 13 M 20-39 1991 5 00:34:44 00:03:37
17 382 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 4 M 40-49 1973 5 00:34:49 00:03:41
18 539 SCHNEIDER Vojtěch SSK Vítkovice 14 M 20-39 1994 5 00:34:56 00:03:49
19 25 HAPAK Eduard JM DEMOLEX Bardejov 15 M 20-39 1983 5 00:34:58 00:03:50
20 554 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 16 M 20-39 1980 5 00:35:02 00:03:54
21 477 KUČERA Petr CYKLOSPORT CHROPYNĚ 17 M 20-39 1975 5 00:35:14 00:04:06
22 527 GAURA Adam TJ TŽ Třinec 1 M 19 1996 5 00:35:20 00:04:12
23 524 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 18 M 20-39 1982 5 00:35:21 00:04:14
24 249 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 M 50-59 1960 5 00:35:27 00:04:19
25 238 MARTINEK Jarda TRISK Olomouc 5 M 40-49 1969 5 00:35:31 00:04:24
26 493 STRNAD Václav Inkospor-team.cz 19 M 20-39 1983 5 00:35:34 00:04:26
27 369 DEDEK Aleš ZAPRO AD TEAM 20 M 20-39 1975 5 00:35:40 00:04:32
28 128 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 21 M 20-39 1983 5 00:35:48 00:04:40
29 337 PILAŘ Pavel Bystřice p.H. 2 M 19 1995 5 00:36:02 00:04:54
30 2 VAVROUŠEK Petr Author Tufo Trilife Zlín 6 M 40-49 1973 5 00:36:12 00:05:04
31 312 DURĎÁK Luďek SDH Rohatec 22 M 20-39 1977 5 00:36:15 00:05:07
32 11 PASTOROVÁ Petra MK SEITL Ostrava 1 Z 35-44 1977 5 00:36:25 00:05:17
33 392 MORAVEC Martin ZDR team Rusava 23 M 20-39 1984 5 00:36:25 00:05:17
34 9 KAMÍNKOVÁ Petra ADIDAS Runnig Team 2 Z 35-44 1973 5 00:36:27 00:05:19
35 254 SVOBODA Tomáš Všechovice 7 M 40-49 1970 5 00:36:31 00:05:23
36 517 HUBÁČEK Jonáš HOB Řetechov 3 M 19 1995 5 00:36:46 00:05:38
37 65 SEDLÁČEK Ondřej ----------------------- 4 M 19 1997 5 00:36:51 00:05:44
38 380 PLEVÁK Milan BK Lysá pod Makytou 8 M 40-49 1972 5 00:36:58 00:05:50
39 8 PREIBISCHOVÁ Monika AC Mariánské Lázně 1 Z 20-34 1985 5 00:37:05 00:05:57
40 154 BENÍČEK Matěj SDH Malenovice 24 M 20-39 1994 5 00:37:12 00:06:04
41 204 NOVÁČEK Tomáš TJ Spartak Třebíč 25 M 20-39 1983 5 00:37:19 00:06:11
42 529 VLČEK Jiří Prometal Slavičín 26 M 20-39 1977 5 00:37:22 00:06:14
43 370 VRBA Ivo ROCKTECHNIK Triatlon 27 M 20-39 1980 5 00:37:28 00:06:20
44 95 STEFANIAK Mieczyslaw ----------------------- 2 M 50-59 1962 5 00:37:30 00:06:22
45 143 KOLICH Rosťa BK SAK Ložiska Karviná 9 M 50-59 1964 5 00:37:44 00:06:36
46 394 MILIČKOVÁ Marie Hvězda SKP Pardubice 2 Z 20-34 1992 5 00:37:46 00:06:38
47 179 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 28 M 20-39 1983 5 00:37:50 00:06:42
48 395 DOLEŽAL Zdeněk Přerov 29 M 40-49 1974 5 00:37:53 00:06:45
49 141 MORAVEC Jiří ISCAREX Česká Třebová 5 M 19 1996 5 00:37:57 00:06:50
50 206 VACARDA Vladimír AC SLOVAN Liberec 3 M 50-59 1959 5 00:37:58 00:06:50
51 541 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 10 M 40-49 1972 5 00:37:59 00:06:51
52 540 KRUPA Przemyslaw POLSKA 30 M 20-39 1983 5 00:38:04 00:06:56
53 357 BARTÍK Patrik KESBUK 31 M 20-39 1976 5 00:38:10 00:07:02
54 134 RAŠNER Tomáš TRISK Olomouc 32 M 20-39 1979 5 00:38:12 00:07:04
55 69 MALÍK Martin POLSTER 11 M 40-49 1973 5 00:38:14 00:07:06
56 119 BIELESZ Josef 1. běžecký Jablunkov 12 M 40-49 1965 5 00:38:14 00:07:06
57 88 HORÁK Pavel AHA Vyškov 4 M 50-59 1961 5 00:38:25 00:07:17
58 122 HURTA Michal VALACHIARUN.CZ 33 M 40-49 1974 5 00:38:28 00:07:20
59 407 VINKLÁREK Milan Sokol Opatovice 34 M 20-39 1988 5 00:38:30 00:07:22
60 545 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín 35 M 20-39 1994 5 00:38:31 00:07:23
61 165 BURIÁNEK Roman ISCAREX Česká Třebová 13 M 40-49 1965 5 00:38:33 00:07:25
62 161 JÍNA Pavel Liga 100 Olomouc 5 M 50-59 1962 5 00:38:41 00:07:33
63 295 SEHNAL Tomáš KHB Radegast 14 M 40-49 1973 5 00:38:44 00:07:36
64 474 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 36 M 20-39 1979 5 00:38:51 00:07:43
65 94 STRNAD Richard AK Drnovice 37 M 40-49 1974 5 00:38:54 00:07:47
66 106 DELINA Daniel 1. běžecký Jablunkov 38 M 20-39 1980 5 00:38:56 00:07:49
67 525 VEČEŘA Roman Biatlon Prostějov 39 M 20-39 1980 5 00:38:59 00:07:51
68 15 FILIP Václav AK ASICS Kroměříž 6 M 50-59 1960 5 00:39:02 00:07:54
69 320 JEDLIČKA Miloslav LIGA 100 40 M 20-39 1986 5 00:39:09 00:08:01
70 445 DLABAJA Roman TITAN Zlín 15 M 40-49 1970 5 00:39:10 00:08:03
71 164 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 41 M 20-39 1993 5 00:39:13 00:08:05
72 81 ZEMAN Jakub AK Olomouc 6 M 19 1995 5 00:39:15 00:08:07
73 473 DUŠIL Jaroslav Brno 16 M 40-49 1970 5 00:39:19 00:08:11
74 536 SLOWIOCZEK Roman MK SEITL Ostrava 7 M 50-59 1959 5 00:39:24 00:08:16
75 36 ODSTRČILÍK Roman SOKOL Třebětice 42 M 20-39 1975 5 00:39:31 00:08:23
76 260 STEHLÍK Radim AK Kroměříž 43 M 20-39 1975 5 00:39:37 00:08:29
77 234 PĚČEK Martin SKM Kroměříž 44 M 20-39 1993 5 00:39:37 00:08:30
78 152 FOJTÍK Zdeněk Brodek u Přerova 45 M 20-39 1980 5 00:39:38 00:08:30
79 113 DAVÍDEK Jan VALACHIARUN.CZ 46 M 20-39 1980 5 00:39:39 00:08:31
80 214 ŽABÍČEK Václav SK Hranice 17 M 40-49 1967 5 00:39:42 00:08:34
81 174 BALIHAR Jiří Balini 47 M 20-39 1994 5 00:39:47 00:08:39
82 172 BLÁHA Jan BTT Libochovice 48 M 20-39 1978 5 00:39:49 00:08:41
83 290 RAPČAN Lukáš DRACY 49 M 20-39 1978 5 00:39:54 00:08:46
84 329 FRITSCHER Adam Liga 100 Olomouc 50 M 20-39 1975 5 00:39:57 00:08:49
85 198 DVORSKÝ Ladislav MK SEITL Ostrava 18 M 40-49 1965 5 00:39:59 00:08:51
86 100 KOPLÍK Martin ----------------------- 51 M 20-39 1984 5 00:40:01 00:08:54
87 365 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 8 M 50-59 1959 5 00:40:09 00:09:01
88 573 JASANSKÝ Petr Slečinky Napajedla 52 M 20-39 1985 5 00:40:10 00:09:02
89 124 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 53 M 20-39 1986 5 00:40:11 00:09:03
90 266 BEŇA Marek ZAPRO AD TEAM 54 M 40-49 1974 5 00:40:16 00:09:08
91 377 PIVEC Jiří ZAPRO AD TEAM 19 M 40-49 1969 5 00:40:16 00:09:08
92 314 GRYGERA Jan CODYS TEAM 7 M 19 1995 5 00:40:16 00:09:09
93 59 TROJAN Tomáš Bike Triatlon Morkovice 55 M 20-39 1991 5 00:40:25 00:09:17
94 532 MINAŘÍK Ondřej Držková 56 M 20-39 1992 5 00:40:26 00:09:18
95 90 SPÁČIL Leopold Letovice 9 M 50-59 1959 5 00:40:34 00:09:26
96 464 TROJAN Jaroslav Liga 100 Olomouc 10 M 50-59 1962 5 00:40:36 00:09:28
97 400 BERKY Róbert Prievidza 11 M 50-59 1957 5 00:40:39 00:09:31
98 356 ŠRÁMEK Jaromír KVS Šumperk 12 M 50-59 1958 5 00:40:41 00:09:33
99 135 ŽALUDKOVÁ Jana TITAN Zlín 3 Z 35-44 1975 5 00:40:46 00:09:38
100 99 MACKŮ Jaroslav MK SEITL Ostrava 13 M 50-59 1963 5 00:40:48 00:09:40
101 13 JAROŠČÁK Jan Zlín 57 M 20-39 1976 5 00:40:49 00:09:41
102 576 BÍLEK Jan SKT Brankovice 58 M 20-39 1993 5 00:40:51 00:09:43
103 303 SICHÁLEK Tomáš HO Holešov 20 M 40-49 1973 5 00:40:53 00:09:45
104 328 KREJZL Henrich BK SAK Ložiska Karviná 21 M 40-49 1966 5 00:40:58 00:09:50
105 460 TOMČÍK Lukáš X TRAIL Rychlohrad 59 M 20-39 1981 5 00:41:01 00:09:53
106 257 DANĚK Simon SLAVOJ Všetuly 22 M 40-49 1971 5 00:41:01 00:09:53
107 144 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 60 M 20-39 1979 5 00:41:02 00:09:55
108 111 KLEPÁČ Jan SK Hasiči Zlín 61 M 20-39 1982 5 00:41:06 00:09:58
109 404 DOHNAL Zdeněk ZAPRO AD TEAM 62 M 20-39 1979 5 00:41:08 00:10:00
110 259 HANIČINEC Ivo BS Slopné 23 M 40-49 1967 5 00:41:09 00:10:01
111 101 JORNÍČEK Petr MK SEITL Ostrava 24 M 40-49 1965 5 00:41:09 00:10:02
112 443 BABIÁNEK David Miko Cycles 63 M 20-39 1993 5 00:41:10 00:10:02
113 335 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 64 M 20-39 1986 5 00:41:10 00:10:02
114 561 UVÍZL Martin Litovel 65 M 20-39 1976 5 00:41:12 00:10:04
115 237 HALUZÍK Marek Radslavice 66 M 40-49 1974 5 00:41:14 00:10:06
116 5 KELLER Antonín OREL Veřovice 14 M 50-59 1963 5 00:41:17 00:10:09
117 342 ZÁMEČNÍK Petr Přerov 67 M 20-39 1989 5 00:41:19 00:10:11
118 449 MEZIHORÁK Roman Fryšták 25 M 50-59 1964 5 00:41:21 00:10:13
119 17 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 68 M 20-39 1982 5 00:41:24 00:10:16
120 534 MUDRÁK Stanislav KVS Pozlovice 26 M 40-49 1967 5 00:41:25 00:10:17
121 268 ŠVAJDA Martin DT SWISS Bike Team 69 M 20-39 1975 5 00:41:30 00:10:22
122 364 PAZDERA Miroslav ZAPRO AD TEAM 27 M 40-49 1972 5 00:41:32 00:10:24
123 437 FAŠUNG Peter AK Baník Prievidza 1 M 65-69 1949 5 00:41:33 00:10:25
124 519 POSPÍŠIL Jan ATLETIKA Prostějov 70 M 20-39 1994 5 00:41:34 00:10:26
125 399 LOVAS Tomáš ASPOT Hulín 71 M 20-39 1979 5 00:41:34 00:10:26
126 225 STOKLAS Jiří ORCHIS 28 M 40-49 1971 5 00:41:37 00:10:29
127 210 MRAJCA Tomáš MK SEITL Ostrava 29 M 40-49 1972 5 00:41:38 00:10:30
128 127 VLAŠINA Jiří BK SAK Ložiska Karviná 72 M 40-49 1974 5 00:41:40 00:10:32
129 188 ZAHRADNÍK Karel TUFO Otrokovice 73 M 20-39 1976 5 00:41:41 00:10:33
130 256 HORÁK Čestmír OD MORAVA 30 M 40-49 1971 5 00:41:42 00:10:34
131 472 KOVAŘÍK Radek RK PELL'S Holešov 74 M 40-49 1974 5 00:41:43 00:10:35
132 537 SVITÁK Stanislav MK SEITL Ostrava 2 M 60-64 1950 5 00:41:47 00:10:39
133 423 HORÁK Tomáš Bike Triatlon Morkovice 75 M 20-39 1983 5 00:41:50 00:10:42
134 104 JAKOBOVÁ Adéla SK UP Olomouc 3 Z 20-34 1990 5 00:41:50 00:10:42
135 278 KUNDERA Hynek TJ FK Loukov 76 M 20-39 1991 5 00:42:03 00:10:55
136 569 PALLA Radovan Bystřice p.H. 77 M 20-39 1980 5 00:42:14 00:11:06
137 285 VRÁGA Filip AC Moravská Slavia Brno 15 M 50-59 1988 5 00:42:21 00:11:14
138 420 VÉVODOVÁ Martina AK Perná 4 Z 20-34 1990 5 00:42:24 00:11:16
139 425 DŘÍMAL Miroslav Maraton Team Pavla Nováka 78 M 20-39 1976 5 00:42:32 00:11:24
140 60 KOMÍN Bohuslav HP Tronic Zlín 79 M 20-39 1976 5 00:42:39 00:11:31
141 482 JANČÍK Tomáš Soběchleby 80 M 20-39 1981 5 00:42:41 00:11:33
142 280 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 81 M 40-49 1974 5 00:42:42 00:11:34
143 528 VYVLEČKA Jaromír VALACHBAJK Team 82 M 20-39 1976 5 00:42:45 00:11:37
144 169 POKLUDA Ondřej Zlín 31 M 40-49 1969 5 00:42:47 00:11:39
145 187 BRÁZDIL Daniel ----------------------- 83 M 20-39 1975 5 00:42:48 00:11:40
146 487 TRAXLER Arnošt TRI LIFE ZLÍN 16 M 50-59 1955 5 00:42:48 00:11:41
147 145 SIUDA Stanislav BK SAK Ložiska Karviná 84 M 20-39 1989 5 00:42:50 00:11:42
148 489 NĚMEC Filip Fryšták 85 M 20-39 1992 5 00:42:52 00:11:44
149 274 HOLEŠ Bohumil JISVA Zlín 1 M 65-69 1948 5 00:42:56 00:11:48
150 564 KOTAS Jan Bike Triatlon Morkovice 8 M 19 1995 5 00:42:59 00:11:51
151 311 KAŇA Miroslav Mikulčice 32 M 40-49 1968 5 00:43:01 00:11:54
152 151 MATUŠEK Zdeněk Ostrava 17 M 50-59 1960 5 00:43:03 00:11:56
153 553 LEČBYCHOVÁ Karolína TITAN Zlín 5 Z 20-34 1991 5 00:43:05 00:11:57
154 549 HILBERT Hynek SKI Klub ČS 86 M 20-39 1987 5 00:43:07 00:11:59
155 220 KOLAŘÍK Lumír ASPOT Hulín 87 M 20-39 1983 5 00:43:08 00:12:00
156 89 PODESZVA Marek RYBNIK Polska 33 M 40-49 1968 5 00:43:10 00:12:02
157 457 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 M 60-64 1950 5 00:43:12 00:12:05
158 448 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 34 M 40-49 1968 5 00:43:15 00:12:07
159 149 DRÁBEK Martin VLKSTÁRTEAM 88 M 20-39 1985 5 00:43:22 00:12:14
160 426 BAROŠ Jiří Stará Ves 89 M 20-39 1989 5 00:43:23 00:12:15
161 293 KADLECOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 6 Z 20-34 1986 5 00:43:23 00:12:16
162 251 VRZAL Dominik Kroměříž 90 M 20-39 1994 5 00:43:33 00:12:25
163 567 UHRMACHER Lukáš Slečinky Napajedla 91 M 20-39 1985 5 00:43:34 00:12:26
164 309 VÍCH Petr Olomouc 35 M 40-49 1973 5 00:43:40 00:12:32
165 317 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 36 M 40-49 1966 5 00:43:43 00:12:35
166 331 TOMAŠTÍK Antonín Vyškov 92 M 20-39 1977 5 00:43:44 00:12:36
167 34 LUBOJACKI Kamil 1. běžecký Jablunkov 37 M 40-49 1971 5 00:43:44 00:12:36
168 277 MATYÁŠOVÁ Jana Dolní Dobrouč 1 Z 45-54 1965 5 00:43:45 00:12:37
169 288 VYTISK Alfons MKS Ostrava 4 M 65-69 1949 5 00:43:46 00:12:39
170 120 TVRZNÍK Petr 1. běžecký Jablunkov 18 M 50-59 1956 5 00:43:49 00:12:41
171 38 SASYN Kamil 1. běžecký Jablunkov 93 M 20-39 1979 5 00:43:53 00:12:45
172 118 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 94 M 20-39 1977 5 00:43:54 00:12:47
173 552 VACHOVÁ Karolína AK SSK Vítkovice 7 Z 20-34 1994 5 00:43:55 00:12:47
174 35 CZECZOTKA Marek 1. běžecký Jablunkov 9 M 19 1998 5 00:43:56 00:12:48
175 327 MAŤA Petr Podhostýnští vrchaři 95 M 40-49 1974 5 00:43:57 00:12:49
176 155 MIKULECKÁ Marcela ISCAREX Česká Třebová 4 Z 35-44 1973 5 00:43:58 00:12:50
177 568 HÁNEČKA René Žalkovice 38 M 40-49 1967 5 00:44:01 00:12:53
178 236 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 8 Z 20-34 1988 5 00:44:02 00:12:54
179 12 JAROŠČÁK Pavel INDET Japan 96 M 40-49 1974 5 00:44:02 00:12:54
180 318 CHMELKOVÁ Kristýna TJ Liga 100 Olomouc 9 Z 20-34 1987 5 00:44:03 00:12:55
181 45 PODOLA Lukáš ----------------------- 97 M 20-39 1994 5 00:44:06 00:12:58
182 297 ZEMÁNEK Petr DRACY 39 M 40-49 1968 5 00:44:07 00:12:59
183 373 BRADA Lukáš SK Skaštice 98 M 20-39 1978 5 00:44:09 00:13:01
184 193 BAKLÍK Aleš SK Hasiči Zlín 99 M 20-39 1982 5 00:44:09 00:13:01
185 138 KOŠTÁK Zdeněk Maraton Team Pavla Nováka 40 M 50-59 1964 5 00:44:11 00:13:03
186 322 VLČEK Roman KOB Kroměříž 41 M 40-49 1970 5 00:44:13 00:13:05
187 349 DOVRTĚL David Cyklo - Žopy 100 M 20-39 1993 5 00:44:14 00:13:06
188 330 HYNEČEK Roman Amenity Extrem Sport Team 101 M 20-39 1975 5 00:44:15 00:13:07
189 180 ZBOŘILOVÁ Ivana MK SEITL Ostrava 10 Z 20-34 1982 5 00:44:16 00:13:08
190 235 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 5 Z 35-44 1972 5 00:44:18 00:13:10
191 114 KEIL Jaroslav ASICS Praha 5 M 60-64 1953 5 00:44:18 00:13:10
192 396 ŠROTÍŘ Libor KARAT eXtreme Heads 102 M 20-39 1978 5 00:44:19 00:13:11
193 488 PSOTA Andrej Skalica 42 M 40-49 1970 5 00:44:22 00:13:14
194 384 VYORAL Jiří VY-JO koně 43 M 40-49 1966 5 00:44:22 00:13:14
195 362 OLŠA Martin SAKO Bystřice p. Hostýnem 103 M 20-39 1976 5 00:44:26 00:13:19
196 429 VIKTORIN Oldřich Lechotice 10 M 19 1995 5 00:44:27 00:13:19
197 39 LAVIČKA David NILFISK ALTO PRO CYCLING 44 M 40-49 1973 5 00:44:28 00:13:20
198 434 KOBLIHA Jiří MT Pavla Nováka 45 M 40-49 1969 5 00:44:32 00:13:24
199 239 SMÝKAL Roman SCUDE Racing Team Zlín 46 M 40-49 1972 5 00:44:33 00:13:25
200 299 JÁNOŠÍK Miroslav Přerov 104 M 20-39 1977 5 00:44:36 00:13:28
201 414 ČIŽMAR Petr CYKLOKLUB Nový Jičín 6 M 65-69 1949 5 00:44:38 00:13:30
202 245 SCHVARZBACHER Jan MK SEITL Ostrava 19 M 50-59 1962 5 00:44:40 00:13:32
203 130 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 Z 55+ 1957 5 00:44:40 00:13:32
204 514 HOLÝ Richard Zlín 105 M 20-39 1976 5 00:44:41 00:13:33
205 530 BAŽANOWSKI Rostislav MK SEITL Ostrava 47 M 40-49 1965 5 00:44:42 00:13:34
206 7 ŠINDELKA Antonín RADIOKLUB Blansko 48 M 40-49 1972 5 00:44:42 00:13:34
207 200 HLADÍK Radim ----------------------- 11 M 19 2000 5 00:44:45 00:13:37
208 202 VEČERKA Jiří TJ Jiskra Otrokovice 106 M 20-39 1977 5 00:44:46 00:13:38
209 574 BEDNÁŘ Zbyněk SOKOL Jamné 49 M 40-49 1973 5 00:44:47 00:13:39
210 240 MARTINEK Ondřej AK Olomouc 12 M 19 1997 5 00:44:48 00:13:40
211 381 HANSGUT Rudolf TRISK Olomouc 50 M 40-49 1968 5 00:44:49 00:13:41
212 272 JANEK Josef TJ FK Loukov 107 M 20-39 1988 5 00:44:50 00:13:42
213 418 KVITA Josef AK Emila Zátopka 7 M 60-64 1951 5 00:44:53 00:13:45
214 250 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 108 M 20-39 1979 5 00:44:54 00:13:46
215 75 SEDLÁČEK Jaroslav ----------------------- 51 M 50-59 1964 5 00:44:57 00:13:49
216 430 KUČERA Aleš Maraton Team Pavla Nováka 109 M 40-49 1974 5 00:45:00 00:13:52
217 355 DVORSKÝ Michal ----------------------- 52 M 40-49 1968 5 00:45:05 00:13:57
218 501 MAŇÁSEK Lukáš Ysott 110 M 20-39 1980 5 00:45:08 00:14:00
219 509 RYTÍŘ Michal SKOB Kroměříž 53 M 40-49 1973 5 00:45:09 00:14:01
220 339 PETR Jiří Zlín 20 M 60-64 1954 5 00:45:11 00:14:03
221 252 MĚRKA Roman OB Vizovice 111 M 20-39 1983 5 00:45:11 00:14:04
222 146 PAVLÍK Radim VALACHBAJK - CYKLOMIRA 54 M 40-49 1973 5 00:45:14 00:14:06
223 326 LENHART Vít Liga 100 Olomouc 112 M 20-39 1982 5 00:45:15 00:14:07
224 316 HORÁK Aleš ----------------------- 113 M 20-39 1980 5 00:45:15 00:14:07
225 264 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 21 M 50-59 1958 5 00:45:22 00:14:14
226 490 BEZCHLEBA Petr SK CYKLOCHLUBNA 114 M 20-39 1978 5 00:45:25 00:14:17
227 491 JANOTA Boris INA Skalica 115 M 20-39 1975 5 00:45:27 00:14:19
228 560 UVÍZL Aleš Uničov 55 M 40-49 1971 5 00:45:27 00:14:19
229 115 KAMENEC Ivan VALACHIARUN.CZ 22 M 50-59 1955 5 00:45:27 00:14:20
230 191 ŠKAŘUPA Radim BŘÍDILOVÉ 116 M 20-39 1988 5 00:45:28 00:14:21
231 379 KOLLÁRIK Pavol Stříbrnice 23 M 50-59 1958 5 00:45:30 00:14:22
232 147 BRONEC Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 56 M 40-49 1967 5 00:45:30 00:14:22
233 294 DURNOVÁ Marta ANTOLIS Branopac 2 Z 45-54 1964 5 00:45:33 00:14:25
234 347 NEUMANN Adam TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 117 M 20-39 1984 5 00:45:33 00:14:25
235 176 VACULÍK Rostislav PINK Rabbit 118 M 20-39 1985 5 00:45:34 00:14:26
236 310 GOGELA Martin AK Olomouc 13 M 19 2001 5 00:45:37 00:14:29
237 133 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 Z 45-54 1967 5 00:45:38 00:14:30
238 137 HLAVATÝ Radek Brno 57 M 40-49 1966 5 00:45:39 00:14:31
239 33 GATIAL Milan JTM GA Šternberk 58 M 40-49 1965 5 00:45:40 00:14:32
240 52 SEDLÁŘ Zbyněk Brusné 119 M 20-39 1977 5 00:45:41 00:14:33
241 523 CHYTÍLEK Jaroslav LUKO Team 120 M 20-39 1978 5 00:45:42 00:14:34
242 283 DĚDIČ Michal Drásal team Holešov 121 M 20-39 1984 5 00:45:43 00:14:35
243 201 VEČERKOVÁ Hana TJ Jiskra Otrokovice 6 Z 45-54 1969 5 00:45:43 00:14:35
244 304 DOSTÁL Pavel DRACY 59 M 40-49 1970 5 00:45:43 00:14:35
245 363 NEDBÁLEK Stanislav Tri Life 60 M 40-49 1968 5 00:45:52 00:14:44
246 469 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 61 M 40-49 1973 5 00:45:52 00:14:44
247 389 VANĚČKOVÁ Lada SK Štípa Zlín 4 Z 45-54 1962 5 00:45:53 00:14:45
248 192 COPPLE Shaun Great Britain 122 M 20-39 1979 5 00:45:54 00:14:46
249 485 KARGER Luděk MORAVIAN Team 123 M 40-49 1974 5 00:45:55 00:14:47
250 78 KUBLA Roman SOKOL Třebětice 124 M 20-39 1981 5 00:45:59 00:14:51
251 367 NERADIL Svatopluk DRACY 125 M 20-39 1980 5 00:45:59 00:14:51
252 148 LIŠKA David ----------------------- 126 M 20-39 1976 5 00:46:01 00:14:53
253 533 BOBEK Josef TJ Znojmo 8 M 65-69 1949 5 00:46:02 00:14:54
254 402 POSPÍŠIL Jakub Kroměříž 127 M 20-39 1987 5 00:46:03 00:14:55
255 18 HRABEC Bohumil VK Kroměříž 24 M 50-59 1960 5 00:46:10 00:15:02
256 27 DANĚK Vladan ----------------------- 128 M 20-39 1977 5 00:46:12 00:15:05
257 319 VIDLÁŘ Petr VIDMAN 62 M 40-49 1971 5 00:46:13 00:15:05
258 387 KOPEČNÝ František TTS Osek nad Bečvou 25 M 50-59 1962 5 00:46:16 00:15:08
259 197 KOTOPULU Helena ----------------------- 11 Z 20-34 1980 5 00:46:18 00:15:10
260 108 MÜLLEROVÁ Hana AK Drnovice 7 Z 35-44 1974 5 00:46:19 00:15:11
261 495 PÍCHAL Tomáš RŮŠŤKA 26 M 50-59 1960 5 00:46:19 00:15:11
262 376 OBRUČOVÁ Kristina KESBUK 8 Z 35-44 1976 5 00:46:22 00:15:14
263 243 DVOŘÁK Ladislav Ostrava 27 M 50-59 1962 5 00:46:24 00:15:16
264 289 VALACH Tomáš TJ Velké Těšany 129 M 20-39 1991 5 00:46:26 00:15:18
265 416 GAHURA Roman Vesani.cz 130 M 20-39 1990 5 00:46:27 00:15:19
266 405 VRTÁK Jozef Nedočery 9 M 60-64 1952 5 00:46:29 00:15:21
267 516 PAPEŽÍK Miroslav KKZ Zlín 131 M 20-39 1979 5 00:46:36 00:15:28
268 334 KOLLÁR Martin Gbelský strýci 132 M 40-49 1974 5 00:46:37 00:15:29
269 366 TABARKA Ondřej Rymice 133 M 20-39 1985 5 00:46:40 00:15:32
270 499 MAŇÁSEK Josef Zlín 10 M 60-64 1952 5 00:46:43 00:15:35
271 446 ALEX Tomáš S9 134 M 20-39 1984 5 00:46:44 00:15:36
272 82 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 9 Z 45-54 1969 5 00:46:45 00:15:37
273 267 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 2 M 65-69 1948 5 00:46:45 00:15:37
274 190 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav AK EZ Kopřivnice 11 M 60-64 1953 5 00:46:45 00:15:37
275 580 SOKOLA Pavel Prusinovice 135 M 20-39 1988 5 00:46:51 00:15:43
276 248 PALÍŠKOVÁ Jarmila SK Salix Grymov 10 Z 35-44 1976 5 00:46:52 00:15:44
277 518 NOVÁK Pavel 140_6 mile 63 M 40-49 1966 5 00:46:52 00:15:44
278 109 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 136 M 20-39 1977 5 00:46:53 00:15:45
279 142 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 28 M 50-59 1961 5 00:46:56 00:15:48
280 500 SLEZÁK Jiří Zlín 137 M 20-39 1985 5 00:46:58 00:15:50
281 340 DVOŘÁK Miroslav Horká nad Moravou 64 M 40-49 1973 5 00:46:59 00:15:51
282 572 JOSEFÍK Marián Moje kolo 138 M 20-39 1983 5 00:46:59 00:15:51
283 217 PODJUKL Zdeněk SK Hranice 14 M 19 1995 5 00:47:00 00:15:52
284 543 TESAŘÍK Vítězslav ALVI Kroměříž 29 M 50-59 1960 5 00:47:03 00:15:55
285 216 ROTREKL David SK Hranice 15 M 19 1995 5 00:47:04 00:15:56
286 74 KNAP Dalibor Olomouc 139 M 20-39 1981 5 00:47:05 00:15:57
287 194 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 65 M 40-49 1969 5 00:47:06 00:15:58
288 168 NAVRÁTIL Pavel Přerov 140 M 20-39 1986 5 00:47:07 00:15:59
289 391 BUCHTA Lukáš Olomouc 141 M 20-39 1993 5 00:47:08 00:16:00
290 80 KOLOMAZNÍK Miroslav VDKPlus Holešov 30 M 50-59 1963 5 00:47:09 00:16:01
291 186 VACULÍKOVÁ Kateřina PINK Rabbit 12 Z 20-34 1984 5 00:47:09 00:16:01
292 284 ZATLOUKAL David Uherský Brod 142 M 20-39 1988 5 00:47:10 00:16:02
293 121 JELÍNEK Jiří VALACHIARUN.CZ 143 M 20-39 1975 5 00:47:10 00:16:02
294 456 NAVRÁTIL Michal SK Olšovec 144 M 20-39 1983 5 00:47:18 00:16:10
295 547 ŠIMEČEK Jiří Zlín 145 M 20-39 1987 5 00:47:21 00:16:13
296 521 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 12 M 60-64 1951 5 00:47:22 00:16:14
297 513 PRAŽAN Jan TRIMILL CykloTeam 146 M 20-39 1978 5 00:47:23 00:16:15
298 86 VANČURA Martin KKZ Zlín 147 M 20-39 1977 5 00:47:23 00:16:15
299 139 SOBEK Roman BT Rumunsko 66 M 40-49 1972 5 00:47:27 00:16:19
300 483 SMAŽIL Martin COBRAM BIKE TEAM Holešov 148 M 20-39 1981 5 00:47:28 00:16:20
301 354 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 13 M 60-64 1951 5 00:47:28 00:16:21
302 385 TABARKA Radek ----------------------- 149 M 20-39 1988 5 00:47:29 00:16:21
303 230 PROKOP Jiří CGS-TYRES Zlín 31 M 50-59 1956 5 00:47:34 00:16:26
304 167 VYBÍRAL Vojtěch Prusinovice 16 M 19 1996 5 00:47:35 00:16:27
305 199 ŠKRDOVÁ Danuše MK SEITL Ostrava 5 Z 45-54 1965 5 00:47:35 00:16:27
306 393 KLIMENT Pavel ----------------------- 67 M 40-49 1966 5 00:47:35 00:16:27
307 348 ZAJÁC Marek SOKOL Třebětice 17 M 19 1997 5 00:47:37 00:16:29
308 492 MARTINEK Tomáš Olomouc 150 M 20-39 1991 5 00:47:43 00:16:35
309 255 POPEK Martin Ludgeřovice 68 M 40-49 1970 5 00:47:50 00:16:42
310 51 SEDLÁK Petr DYNAMO Kroměříž 69 M 40-49 1970 5 00:47:50 00:16:42
311 57 FIURÁŠEK Pavel MARTINICE Traverza 151 M 20-39 1981 5 00:47:51 00:16:43
312 486 SVOZIL Vlastimil SDH Salaš 152 M 20-39 1990 5 00:47:51 00:16:43
313 273 POSPÍŠIL Jan TJ FK Loukov 153 M 20-39 1990 5 00:47:52 00:16:44
314 450 JUZA jan S9 154 M 20-39 1983 5 00:47:54 00:16:46
315 159 JEMELÍKOVÁ Denisa AK Olomouc 13 Z 20-34 1993 5 00:47:56 00:16:48
316 163 UTĚKAL Josef Cykloklub Rohálov 155 M 20-39 1994 5 00:47:58 00:16:50
317 439 KUBALČÍK Marek Zlín 70 M 40-49 1970 5 00:47:59 00:16:51
318 548 VLATTEN André Přerov 71 M 40-49 1969 5 00:48:00 00:16:52
319 287 ŠANDA Zbyněk Zřejmě slušnej oddíl 72 M 40-49 1972 5 00:48:05 00:16:57
320 388 SMITH Kevin ----------------------- 156 M 20-39 1982 5 00:48:06 00:16:58
321 505 DOLEŽEL Jaroslav Bike Team Sazovice 157 M 40-49 1974 5 00:48:11 00:17:04
322 41 SYMERSKÝ Petr ----------------------- 158 M 20-39 1976 5 00:48:12 00:17:05
323 98 ČECH Zdeněk MK SEITL Ostrava 32 M 50-59 1958 5 00:48:15 00:17:07
324 29 MIKULÍK David Zlín 159 M 20-39 1991 5 00:48:17 00:17:09
325 53 NÁBĚLEK Aleš Cyklosport Chropyně V+P 73 M 40-49 1973 5 00:48:19 00:17:11
326 42 DAREBNÍK Martin Truhlářství Pumprla 160 M 20-39 1983 5 00:48:20 00:17:12
327 508 VANĚK Martin Volejbal Samotišky 74 M 40-49 1973 5 00:48:21 00:17:14
328 116 JANÁL Petr ----------------------- 75 M 40-49 1972 5 00:48:23 00:17:15
329 160 PIRKLOVÁ Markéta ISCAREX Česká Třebová 14 Z 35-44 1979 5 00:48:24 00:17:16
330 562 MĚSÍČEK Jakub DRUŽBA Bukovany 161 M 20-39 1990 5 00:48:24 00:17:16
331 432 RABINA Ladislav Přerov 76 M 40-49 1970 5 00:48:25 00:17:17
332 171 BAČOVSKÝ Václav VITEJEVES 162 M 20-39 1991 5 00:48:28 00:17:20
333 279 PROCHÁZKA Václav MK SEITL Ostrava 3 M 65-69 1945 5 00:48:30 00:17:22
334 343 TUPÝ Roman SOKOL Třebětice 163 M 20-39 1988 5 00:48:33 00:17:25
335 282 JENYŠOVÁ Petra TJ Jiskra Otrokovice 15 Z 20-34 1991 5 00:48:36 00:17:28
336 54 NÁBĚLKOVÁ Kateřina Cyklosport Chropyně V+P 11 Z 35-44 1974 5 00:48:38 00:17:30
337 105 VODIČKA Jan MK Radslavice 4 M 65-69 1945 5 00:48:42 00:17:34
338 291 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 14 M 60-64 1953 5 00:48:43 00:17:36
339 431 KADLČÁKOVÁ Zuzana KESBUK 16 Z 20-34 1986 5 00:48:44 00:17:37
340 276 KREJSA Tomáš TJ SOKOL Racková 164 M 20-39 1994 5 00:48:46 00:17:38
341 269 VAŇHARA Miroslav TJ SOKOL Racková 165 M 20-39 1993 5 00:48:46 00:17:38
342 178 TEPLÍČEK Libor KVS Olomouc 77 M 40-49 1968 5 00:48:47 00:17:39
343 507 OTTOMANSKÝ Jiří Kroměříž 166 M 20-39 1982 5 00:48:48 00:17:40
344 96 CUKROWSKI Eugeniusz ----------------------- 33 M 50-59 1955 5 00:48:48 00:17:40
345 47 BUCHTA Pavel ----------------------- 34 M 50-59 1960 5 00:48:50 00:17:42
346 26 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 167 M 20-39 1979 5 00:48:54 00:17:46
347 153 BENÍČEK Petr SDH Malenovice 78 M 40-49 1971 5 00:48:55 00:17:47
348 30 KLANICA Josef Zlín 168 M 20-39 1991 5 00:48:56 00:17:48
349 77 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 169 M 20-39 1991 5 00:48:56 00:17:48
350 351 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 35 M 50-59 1963 5 00:48:58 00:17:50
351 398 NAKLÁDAL Jakub Kroměříž 170 M 20-39 1992 5 00:49:06 00:17:58
352 323 RACLAVSKÝ Vlastimil Liga 100 Olomouc 36 M 50-59 1955 5 00:49:08 00:18:00
353 466 ŠKORŇA Vlastimil Zlín 37 M 50-59 1955 5 00:49:11 00:18:03
354 424 VYSTRČILOVÁ Věra KESBUK 17 Z 35-44 1979 5 00:49:13 00:18:05
355 150 ZÁVODNÝ Tomáš SSK Vítkovice 38 M 50-59 1963 5 00:49:16 00:18:08
356 170 MILT Jan KVĚTINY Milt 171 M 20-39 1988 5 00:49:18 00:18:10
357 336 ZAJÁC Pavel SOKOL Třebětice 79 M 40-49 1970 5 00:49:18 00:18:10
358 112 KOZEL Dušan Kroměříž 39 M 50-59 1963 5 00:49:20 00:18:12
359 48 KOUTNÁ Lenka Přerov 18 Z 20-34 1989 5 00:49:21 00:18:13
360 579 KŘEPELKA Jaroslav TJ Prusinovice 172 M 20-39 1987 5 00:49:23 00:18:15
361 470 ŠŤASTNÍK Zdeněk DEGAS BIKE TEAM 173 M 20-39 1979 5 00:49:26 00:18:18
362 511 MICHALEC Filip BT Sazovice 174 M 20-39 1984 5 00:49:26 00:18:18
363 325 ORŠOVÝ Zdeněk SBK Wiky Kyjov 40 M 50-59 1961 5 00:49:29 00:18:21
364 242 PEKAŘ Jaroslav SK Salix Grymov 41 M 50-59 1963 5 00:49:30 00:18:22
365 557 ZACHAR Pavel Újezdec 175 M 20-39 1977 5 00:49:30 00:18:22
366 209 TALAŠ Jaromír SKD Otrokovice 42 M 60-64 1954 5 00:49:33 00:18:25
367 62 DAREBNÍČEK Roman SK Pacetluky 176 M 20-39 1990 5 00:49:35 00:18:27
368 468 SMÉKAL Karel Holešov 177 M 20-39 1985 5 00:49:36 00:18:28
369 270 ADAMÍK Adam TJ SOKOL Racková 178 M 20-39 1992 5 00:49:38 00:18:30
370 408 MENŠÍK Jan Kroměříž 179 M 20-39 1977 5 00:49:38 00:18:30
371 87 ŠVRČINA Miroslav KKZ Zlín 180 M 40-49 1974 5 00:49:38 00:18:30
372 359 LE Gallo_Pierrick LES PINGOUINS 181 M 20-39 1984 5 00:49:39 00:18:31
373 302 KOŽUCH Vít ZAPRO AD TEAM 182 M 20-39 1978 5 00:49:40 00:18:32
374 123 JIRÁSKO Zdeněk GO HBJM 43 M 50-59 1955 5 00:49:40 00:18:33
375 56 SKOPAL Luděk Kroměříž 183 M 20-39 1983 5 00:49:41 00:18:33
376 183 MRAČEK Rostislav Rokytnice 44 M 60-64 1954 5 00:49:47 00:18:39
377 451 SÝKORA David BATMAN BIKE 184 M 20-39 1983 5 00:49:48 00:18:41
378 522 PŠENICA Július Malenovice 80 M 40-49 1967 5 00:49:50 00:18:42
379 298 POLIŠENSKÝ Richard RBT Slimáci Třebětice 81 M 40-49 1965 5 00:49:52 00:18:44
380 19 MOCHNACKY Ján JM DEMOLEX Bardejov 82 M 50-59 1964 5 00:50:02 00:18:54
381 91 HUB Martin Kroměříž 185 M 20-39 1979 5 00:50:13 00:19:05
382 535 KOLÁŘ Dušan Holešov 186 M 40-49 1974 5 00:50:15 00:19:08
383 83 PERNIČKA Michal KKZ Zlín 187 M 20-39 1977 5 00:50:17 00:19:10
384 275 ADAMÍK Martin TJ Racková 188 M 20-39 1993 5 00:50:19 00:19:11
385 85 PIHAR Jan KKZ Zlín 189 M 20-39 1975 5 00:50:19 00:19:12
386 244 CÍSAŘ Michal ŽELVA Racing Team 190 M 20-39 1985 5 00:50:22 00:19:14
387 140 BAKALÍK Tomáš SDH Roštění 191 M 20-39 1989 5 00:50:23 00:19:15
388 93 FABIAN Michal KKZ 192 M 20-39 1975 5 00:50:25 00:19:17
389 125 BRÁZDOVÁ Veronika Kroměříž 19 Z 20-34 1990 5 00:50:25 00:19:17
390 110 RAJNOHA Robert Bystřice p.H. 83 M 40-49 1967 5 00:50:26 00:19:18
391 353 PROFOUS Petr Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 45 M 50-59 1958 5 00:50:27 00:19:19
392 378 KADLECOVÁ Alena BK Lysá pod Makytou 6 Z 45-54 1966 5 00:50:29 00:19:22
393 333 DŘÍMALOVÁ Martina Liga 100 Olomouc 20 Z 20-34 1989 5 00:50:33 00:19:25
394 262 CHMELAŘ Josef SDH Nová Dědina 18 M 19 1997 5 00:50:33 00:19:25
395 555 DERMEKOVÁ Andrea TTK MR Skalica 21 Z 20-34 1981 5 00:50:43 00:19:35
396 308 GRYGAROVÁ Ivana Hranice 12 Z 35-44 1977 5 00:50:48 00:19:40
397 67 SEDLÁČEK Jan TOM Holešov 19 M 19 1999 5 00:50:49 00:19:41
398 66 EHRLICH Jakub ----------------------- 20 M 19 1998 5 00:50:50 00:19:42
399 435 MARECKÝ Michal ----------------------- 193 M 20-39 1979 5 00:50:52 00:19:44
400 341 ŠIMÍČEK Marek Orel Horní Moštěnice 84 M 40-49 1971 5 00:50:56 00:19:49
401 132 BAJEROVÁ Ilona Maraton Team Pavla Nováka 2 Z 55+ 1958 5 00:50:57 00:19:49
402 76 VYPUŠŤÁK Miroslav AK Kroměříž 85 M 40-49 1970 5 00:51:06 00:19:58
403 70 STEHLÍKOVÁ Jitka AK Kroměříž 13 Z 35-44 1976 5 00:51:06 00:19:58
404 504 NEBUCHLA Ondřej SOKOL Míškovice 194 M 20-39 1983 5 00:51:10 00:20:02
405 63 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 195 M 20-39 1984 5 00:51:12 00:20:04
406 182 JAKEŠ Jiří Napajedla 196 M 20-39 1977 5 00:51:15 00:20:07
407 375 KOLÁČEK Josef Libosváry 197 M 20-39 1986 5 00:51:16 00:20:08
408 454 VANĚK Petr Olomouc 86 M 40-49 1970 5 00:51:18 00:20:10
409 510 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 3 Z 55+ 1955 5 00:51:18 00:20:10
410 84 FIŠER Petr KKZ Zlín 198 M 20-39 1975 5 00:51:26 00:20:18
411 224 STOKLÁSEK Robert Všetulovskej Bajk Tým 87 M 40-49 1973 5 00:51:28 00:20:20
412 496 RIZEK Milan TTK MR Skalica 15 M 60-64 1953 5 00:51:29 00:20:21
413 471 PAVELKA Martin TRACHEA Holešov 88 M 40-49 1973 5 00:51:32 00:20:24
414 203 VAŠALOVSKÁ Petra Třebíč 22 Z 20-34 1986 5 00:51:35 00:20:27
415 301 NAVRÁTIL Michal DRACY 199 M 40-49 1974 5 00:51:36 00:20:28
416 546 VYKOUKAL Marek CYKLO Bulis Team 21 M 19 1996 5 00:51:41 00:20:34
417 212 DVOŘÁK Tomáš SK Hranice atletika 22 M 19 2000 5 00:51:43 00:20:35
418 440 ODSTRČIL Tomáš Žeranovice 23 M 19 1999 5 00:51:51 00:20:43
419 223 VIŠNĚVSKÝ Ladislav QUORT Team 46 M 50-59 1962 5 00:51:52 00:20:44
420 97 ZDRAŽIL Petr IS Kojetín 47 M 50-59 1957 5 00:51:53 00:20:45
421 484 ČELŮSTKA Milan Drásal team Holešov 200 M 20-39 1990 5 00:51:58 00:20:50
422 438 MRÁZEK Petr Vesani.cz 201 M 20-39 1984 5 00:52:00 00:20:53
423 73 BUDÍK Karel TJ SOKOL Míškovice 48 M 50-59 1956 5 00:52:02 00:20:54
424 538 KOLÁČEK Jan TORPÉDO Libosváry 202 M 20-39 1982 5 00:52:07 00:20:59
425 422 POSVYTEK Petr ASPOT Hulín 203 M 20-39 1981 5 00:52:08 00:21:00
426 126 GEREC Miroslav OS BK Furča Košice 16 M 60-64 1953 5 00:52:14 00:21:06
427 61 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 23 Z 20-34 1987 5 00:52:16 00:21:08
428 480 HRADIL Petr Dolní újezd 204 M 40-49 1974 5 00:52:17 00:21:09
429 31 GAHURA Martin Vesani.cz 205 M 20-39 1981 5 00:52:19 00:21:11
430 447 ŠVUB Zdeněk SKP Zlín 89 M 40-49 1972 5 00:52:20 00:21:13
431 241 KOCMAN Tomáš Q - LIFE Olomouc 49 M 50-59 1961 5 00:52:23 00:21:15
432 156 KRÁL Petr ----------------------- 50 M 50-59 1960 5 00:52:25 00:21:17
433 305 BALAJKA zdeněk LUKO MTB 206 M 20-39 1981 5 00:52:31 00:21:23
434 551 ZACHARA David Zlín 90 M 40-49 1973 5 00:52:36 00:21:28
435 515 MAREK Vít Martinice 207 M 20-39 1981 5 00:52:36 00:21:28
436 131 SÚČEK Petr DYNAMIC Metals 208 M 40-49 1974 5 00:52:36 00:21:28
437 247 MACEK Martin Zlín 209 M 20-39 1982 5 00:52:38 00:21:30
438 166 LOVEČEK Daniel Napajedla 210 M 20-39 1977 5 00:52:39 00:21:31
439 71 MARKOVÁ Kristýna Prusinovice 24 Z 20-34 1990 5 00:52:40 00:21:32
440 436 KOŇAŘÍK Martin Přerov 91 M 40-49 1973 5 00:52:41 00:21:33
441 332 MATTOVIČOVÁ Pavla Mladecko 14 Z 35-44 1975 5 00:52:44 00:21:36
442 265 SLATINSKÝ Martin Chomýž 211 M 20-39 1976 5 00:52:50 00:21:42
443 497 PÍSEK Tomás Liga 100 Olomouc 51 M 50-59 1959 5 00:52:53 00:21:45
444 213 ZÁVORA Martin SK Hranice atletika 24 M 19 2000 5 00:52:54 00:21:46
445 92 PUMPRLA Matyáš HEART Attack 25 M 19 1997 5 00:52:55 00:21:48
446 173 PAVELKOVÁ Radka Prusinovice 25 Z 20-34 1988 5 00:52:59 00:21:51
447 401 DENEŠ Radomír Holešov 212 M 20-39 1983 5 00:53:05 00:21:57
448 221 MIKEŠKA Lukáš TJ Prusinovice 213 M 20-39 1986 5 00:53:11 00:22:03
449 258 ŠMAKAL Pavel SKOB Zlín 5 M 65-69 1948 5 00:53:12 00:22:04
450 64 SKÁLA Marek LOS - PLAYBOYS 92 M 40-49 1971 5 00:53:13 00:22:05
451 502 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov 52 M 50-59 1956 5 00:53:19 00:22:11
452 32 KASAJ Michal Vesani.cz 214 M 20-39 1982 5 00:53:26 00:22:18
453 506 BUŠ Jiří SOKOL Třebětice 26 M 19 1998 5 00:53:36 00:22:28
454 544 VALÁŠEK Radek Kroměříž 215 M 20-39 1987 5 00:53:41 00:22:33
455 117 PODSEDNÍČEK Pavel HC Prusinovice 216 M 40-49 1974 5 00:53:43 00:22:35
456 352 URBAN Stanislav KNKM Bratislava 53 M 50-59 1961 5 00:53:44 00:22:36
457 313 VRBA Robert RVC Team 93 M 40-49 1967 5 00:53:45 00:22:37
458 306 PROCHÁZKA Vladimír DVC Team 94 M 40-49 1967 5 00:53:47 00:22:39
459 397 TOPIČOVÁ Barbora BLACK AND WHITE Kromeříž 15 Z 35-44 1977 5 00:53:51 00:22:43
460 494 HILBERT Zdenek SDH Malenovice 17 M 60-64 1950 5 00:53:52 00:22:44
461 452 BOHÁČ Pavel SK Špičky 217 M 20-39 1984 5 00:53:52 00:22:45
462 412 PODMOLÍK Václav Sušice 95 M 50-59 1964 5 00:53:53 00:22:45
463 208 JURÁŇOVÁ Jana Martinice 16 Z 35-44 1975 5 00:54:00 00:22:52
464 338 HÁZ Stanislav ZAPRO AD TEAM 96 M 40-49 1972 5 00:54:07 00:22:59
465 253 KALÁB Tomáš Bali&Kali cyclingclub 218 M 20-39 1994 5 00:54:09 00:23:01
466 229 SKLENÁŘ Milan Prusinovice 219 M 20-39 1994 5 00:54:09 00:23:02
467 227 STOKLÁSEK Tomáš Holešov 27 M 19 1995 5 00:54:10 00:23:02
468 219 VIŠNĚVSKÁ Pavla Sport studio Zlín 7 Z 45-54 1963 5 00:54:14 00:23:06
469 512 NAVRÁTIL František Žeranky 220 M 40-49 1974 5 00:54:14 00:23:06
470 281 NOVOTNÝ Petr SPORT Kroměříž 221 M 20-39 1980 5 00:54:14 00:23:07
471 228 JANEČKOVÁ Anežka AK Zlín 4 Z 55+ 1947 5 00:54:23 00:23:15
472 20 KUBEČKA Patrik ASICS 222 M 20-39 1989 5 00:54:25 00:23:17
473 411 PAVLÍČKOVÁ Silvie Burky Team 26 Z 20-34 1987 5 00:54:34 00:23:26
474 44 PUMPRLA Libor Truhlářství Pumprla 223 M 20-39 1975 5 00:54:34 00:23:26
475 520 KOJECKÝ Vladimir AT&T Runners 224 M 20-39 1986 5 00:54:37 00:23:29
476 413 BAŠOVSKÝ Jozef Prievidza 6 M 70+ 1944 5 00:54:39 00:23:32
477 433 GLOSOVÁ Ivana X SPORT 8 Z 45-54 1965 5 00:54:41 00:23:33
478 37 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana Longrun.cz 27 Z 20-34 1981 5 00:54:45 00:23:37
479 14 NUHLÍČEK Václav FK Štípa 225 M 20-39 1978 5 00:54:46 00:23:38
480 390 DRÁŇA Zbyněk ----------------------- 97 M 40-49 1972 5 00:54:53 00:23:45
481 157 KRÁLOVÁ Ivetta ----------------------- 9 Z 45-54 1964 5 00:54:53 00:23:45
482 461 BLAŽEK Stanislav CRAZY Bike Team 226 M 20-39 1977 5 00:54:55 00:23:47
483 575 BERÁNEK Tomáš TJ SPARTAK Přerov 54 M 50-59 1957 5 00:54:56 00:23:49
484 195 NESVADBA Vladan Stolní tenis Bystřice p. H. 28 M 19 1995 5 00:55:09 00:24:01
485 462 INGR Adam PINK Rabbit 98 M 40-49 1969 5 00:55:12 00:24:05
486 286 OCHOZKOVÁ Jitka MK SEITL Ostrava 10 Z 45-54 1963 5 00:55:15 00:24:08
487 479 HRADILOVÁ Tereza Dolní újezd 1 Z 19 1997 5 00:55:16 00:24:08
488 102 ČADA Marek Holešov 99 M 40-49 1973 5 00:55:19 00:24:11
489 455 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 100 M 40-49 1973 5 00:55:20 00:24:12
490 43 TRŇÁK Jiří Truhlářství Pumprla 227 M 20-39 1977 5 00:55:23 00:24:15
491 246 OLIŠAR Martin Kroměříž 228 M 20-39 1990 5 00:55:27 00:24:19
492 571 ČERNÁ Lenka ----------------------- 28 Z 20-34 1981 5 00:55:30 00:24:22
493 28 ŠIŠKOVÁ Veronika AK Kroměříž 29 Z 20-34 1986 5 00:55:32 00:24:24
494 578 KUBÍK Marek ASPOT Hulín 229 M 20-39 1975 5 00:55:37 00:24:29
495 481 VODÁK Jiří MORAVIAN Team 101 M 40-49 1971 5 00:55:40 00:24:32
496 207 KEPRTOVÁ Miloslava ISCAREX Česká Třebová 5 Z 55+ 1948 5 00:55:47 00:24:39
497 324 KREJZLOVÁ Věra BK SAK Ložiska Karviná 11 Z 45-54 1966 5 00:55:52 00:24:44
498 559 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 30 Z 20-34 1985 5 00:56:02 00:24:54
499 231 KOVÁČ Martin ZLATO 230 M 40-49 1974 5 00:56:16 00:25:08
500 50 CABÁK Jiří DYNAMO Kroměříž 231 M 20-39 1979 5 00:56:22 00:25:14
501 419 NAVARA Petr AK EZ Kopřivnice 7 M 65-69 1945 5 00:56:25 00:25:17
502 175 VANĚK Jaromír Liga 100 Olomouc 8 M 65-69 1948 5 00:56:28 00:25:20
503 498 PÍSKOVÁ Ludmila Liga 100 Olomouc 12 Z 45-54 1966 5 00:56:30 00:25:22
504 58 KAVANOVÁ Vlasta Moravský Beroun 17 Z 35-44 1977 5 00:56:34 00:25:26
505 406 ALBRECHT Jiří JTPL Kroměříž 232 M 20-39 1975 5 00:56:42 00:25:34
506 563 ŠENKÝŘ Daniel Hlinsko pod Hostýnem 233 M 20-39 1983 5 00:56:43 00:25:35
507 189 MAREČEK Tomáš BŘÍDILOVÉ 234 M 20-39 1978 5 00:56:45 00:25:37
508 107 HULENKA Vlastimil HEART Attack 29 M 19 1997 5 00:56:49 00:25:41
509 46 SASYNOVÁ Jana Třinec 31 Z 20-34 1980 5 00:56:58 00:25:50
510 271 ŠVAJDOVÁ Iveta DT SWISS Bike Team 18 Z 35-44 1972 5 00:57:00 00:25:53
511 566 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 13 Z 45-54 1960 5 00:57:09 00:26:01
512 444 SPÁČILOVÁ-ŠALEROVÁ Věra Růženka Team 19 Z 35-44 1976 5 00:57:10 00:26:02
513 222 LOCHMANOVÁ Aneta Holešovští Pokalíšci 20 Z 35-44 1977 5 00:57:10 00:26:02
514 211 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 21 Z 35-44 1974 5 00:57:16 00:26:08
515 344 IVÁNEK Martin ----------------------- 235 M 20-39 1975 5 00:57:16 00:26:08
516 218 NEVŘALA David TJ Prusinovice 236 M 20-39 1990 5 00:57:31 00:26:23
517 478 PETERKA Jiří Týn nad Bečvou 237 M 20-39 1990 5 00:57:37 00:26:29
518 292 HÁNA Květoslav VHS PLUS Veselí n.M. 1 M 70+ 1937 5 00:57:38 00:26:30
519 360 TOVARYŠOVÁ Jitka LES PINGOUINS 32 Z 20-34 1986 5 00:57:42 00:26:34
520 162 DANĚK Marcel Kroměříž 238 M 20-39 1987 5 00:57:46 00:26:38
521 185 ZLÁMAL Jiří PINK Rabbit 239 M 20-39 1988 5 00:57:49 00:26:41
522 442 DOHNALOVÁ Petra Růženka Team 22 Z 35-44 1976 5 00:58:02 00:26:54
523 383 BOČEK Jakub ----------------------- 240 M 20-39 1987 5 00:58:12 00:27:04
524 565 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 2 M 70+ 1941 5 00:58:14 00:27:06
525 232 GREMLICA Václav Hulín 102 M 50-59 1964 5 00:58:19 00:27:11
526 300 HRABÁK Jaromír REPONT s.r.o 18 M 60-64 1951 5 00:58:23 00:27:15
527 475 JAŠA Lukáš Kostelec u Holešova 241 M 20-39 1988 5 00:58:29 00:27:21
528 40 PEČENKA Libor KHB Radegast 55 M 50-59 1961 5 00:58:35 00:27:27
529 261 PÍŠKOVÁ Iveta Zlín 33 Z 20-34 1987 5 00:58:43 00:27:35
530 205 KOVÁŘ Rostislav AK Olomouc 19 M 60-64 1951 5 00:58:47 00:27:39
531 79 NEVAŘIL Martin KKZ 242 M 20-39 1975 5 00:58:53 00:27:45
532 415 BAŠTINCOVÁ Lenka ----------------------- 23 Z 35-44 1977 5 00:58:59 00:27:51
533 476 TUROŇ Karel Holešov 243 M 20-39 1985 5 00:59:12 00:28:04
534 358 RYCHLÝ David S9 103 M 40-49 1972 5 00:59:23 00:28:15
535 410 ŠIMÍKOVÁ Kateřina Burky Team 34 Z 20-34 1988 5 00:59:30 00:28:22
536 441 METZOVÁ Martina Ostrava 24 Z 35-44 1971 5 00:59:35 00:28:28
537 345 NEDBAL Tomáš Hulín 104 M 40-49 1965 5 00:59:41 00:28:33
538 558 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 9 M 65-69 1946 5 00:59:58 00:28:50
539 531 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 10 M 65-69 1945 5 01:00:01 00:28:53
540 386 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 35 Z 20-34 1983 5 01:00:09 00:29:01
541 181 VODEHNALOVÁ Milena Tvrdá horská cyklistika 25 Z 35-44 1973 5 01:00:18 00:29:11
542 427 MACHALÍČEK Jakub Zlín 244 M 20-39 1993 5 01:00:31 00:29:23
543 570 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 20 M 65-69 1949 5 01:00:32 00:29:24
544 577 RAK Jiří Žabinští Borci 245 M 20-39 1977 5 01:00:40 00:29:32
545 226 FEJFAR Aleš Vrchlabí 105 M 40-49 1969 5 01:01:03 00:29:55
546 158 VYBÍRAL Jan ROTOR Keblov 106 M 40-49 1968 5 01:01:06 00:29:59
547 459 VYBÍRALOVÁ Lucie ----------------------- 36 Z 20-34 1991 5 01:01:15 00:30:07
548 463 VÁCLAVÍČEK Jan Fryšták 246 M 20-39 1987 5 01:01:15 00:30:07
549 458 MUSIL Michal BATMAN BIKE 247 M 20-39 1985 5 01:01:18 00:30:10
550 350 BÁBEK Pavel Vesani.cz B 107 M 40-49 1971 5 01:01:27 00:30:19
551 374 ZWICKER Pavel saquapoute 248 M 20-39 1976 5 01:01:38 00:30:30
552 21 TURÓCIOVÁ Dana ASICS 37 Z 20-34 1986 5 01:02:15 00:31:07
553 467 ZICHÁČKOVÁ Ivana Holešov 38 Z 20-34 1991 5 01:02:15 00:31:07
554 233 DEDEK Martin SK Šavrata Bohumín 108 M 40-49 1967 5 01:02:23 00:31:15
555 321 STUCHLÍK Karel PBK Kravaře 3 M 70+ 1937 5 01:02:42 00:31:34
556 177 PIKAL Karel KVS Olomouc 21 M 65-69 1949 5 01:03:27 00:32:19
557 215 TVRDÁ Zdeňka SK Hranice 6 Z 55+ 1956 5 01:04:25 00:33:17
558 129 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 7 Z 55+ 1947 5 01:04:43 00:33:35
559 465 DRAŽAN Libor UNIVERSITA Obrany 56 M 50-59 1960 5 01:04:46 00:33:38
560 72 BUCŇÁKOVÁ Světlana Roštění 39 Z 20-34 1985 5 01:04:58 00:33:51
561 409 MLČÁKOVÁ Veronika Burky Team 40 Z 20-34 1991 5 01:05:26 00:34:18
562 417 SOVA Patrik Vesani.cz 249 M 20-39 1990 5 01:05:27 00:34:19
563 103 MERTA Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 4 M 70+ 1935 5 01:05:45 00:34:37
564 22 KVINTUS Pavel ASICS 250 M 20-39 1980 5 01:06:43 00:35:35
565 428 SVOBODA David Lechotice 251 M 20-39 1976 5 01:06:53 00:35:46
566 453 VAŇKOVÁ Dana Olomouc 14 Z 45-54 1964 5 01:07:43 00:36:35
567 542 VÍTKOVÁ Zora Zlín 15 Z 45-54 1964 5 01:07:44 00:36:37
568 361 TUREČKOVÁ Olga Holešov 41 Z 35-44 1979 5 01:08:26 00:37:18
569 315 GLOUČÍKOVÁ Marie SBK Wiky Kyjov 8 Z 55+ 1955 5 01:08:45 00:37:37
570 556 DERMEKOVÁ Jarka Gbelský strýci 16 Z 45-54 1961 5 01:10:16 00:39:08
571 368 KUSENDA Andrej BK Lysá pod Makytou 5 M 70+ 1937 5 01:10:26 00:39:18
572 371 TOVARYŠOVÁ Jitka LES PINGOUINS 9 Z 55+ 1958 5 01:12:40 00:41:33
573 550 KARAS Josef ----------------------- 22 M 60-64 1951 5 01:17:30 00:46:22

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 10 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno M 40-49 1970
DNF 49 KOUTNÝ Jakub Přerov M 20-39 1988
DNF 263 VELIČKA Jaroslav NEKO Prusinovice M 70+ 1944
DNF 503 SMETANA Jiří ----------------------- M 20-39 1990

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.