Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 15.03.2014 08:00 do 15.03.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,60
Počet kol1
Počet závodníků244
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 144 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 1 00:36:25
2 48 ZÁVESKÝ Filip ISCAREX Česká Třebová 2 M 1993 1 00:36:47 00:00:21
3 121 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 1 00:37:29 00:01:04
4 309 HORÁČEK Michal ISCAREX Česká Třebová 3 M 1975 1 00:37:46 00:01:20
5 196 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 4 M 1993 1 00:38:07 00:01:41
6 308 ONDRÁČEK Tomáš Triexpert adidas team 5 M 1977 1 00:38:27 00:02:01
7 138 PAJER Ondřej Dolní město 6 M 1989 1 00:38:42 00:02:16
8 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MV1 1970 1 00:38:52 00:02:27
9 349 VĚŽNÍK Martin Brno 7 M 1983 1 00:39:03 00:02:38
10 14 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 8 M 1992 1 00:39:08 00:02:43
11 73 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 9 M 1986 1 00:39:11 00:02:46
12 85 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 3 MV1 1973 1 00:39:16 00:02:50
13 50 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 10 M 1975 1 00:39:24 00:02:59
14 60 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 4 MV1 1971 1 00:39:33 00:03:07
15 65 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 11 M 1982 1 00:39:35 00:03:09
16 119 PULICAR Kamil MK Seitl 12 M 1991 1 00:39:56 00:03:30
17 29 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 13 M 1987 1 00:40:15 00:03:50
18 173 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 14 M 1992 1 00:40:24 00:03:59
19 35 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 15 M 1984 1 00:40:47 00:04:21
20 148 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 16 M 1977 1 00:40:57 00:04:32
21 117 SVOBODA Petr Brno 5 MV1 1968 1 00:41:03 00:04:38
22 314 ŠUTERA Josef Atletika Polička 17 M 1979 1 00:41:07 00:04:42
23 32 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 6 MV1 1968 1 00:41:29 00:05:03
24 62 POLÁK Marek HO Lemra 7 MV1 1973 1 00:41:34 00:05:08
25 88 HENEK Vladan RBK Blansko 18 M 1980 1 00:41:40 00:05:14
26 341 NEČAS Jiří MO runers 19 M 1991 1 00:41:55 00:05:30
27 143 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 20 M 1979 1 00:41:57 00:05:31
28 307 PALÁT Petr SK OB Moira Brno 8 MV1 1974 1 00:42:08 00:05:43
29 108 MATOUŠEK Denis 21 M 1988 1 00:42:14 00:05:48
30 319 VLASÁK Miroslav Šaratice 22 M 1988 1 00:42:16 00:05:51
31 64 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 23 M 1979 1 00:42:36 00:06:11
32 26 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 24 M 1982 1 00:42:42 00:06:17
33 156 CINTULA Lukáš 25 M 1991 1 00:42:49 00:06:23
34 192 BACIU Serban Romania 26 M 1980 1 00:42:50 00:06:24
35 133 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 27 M 1975 1 00:43:11 00:06:45
36 71 DUŠIL Jaroslav Brno 9 MV1 1970 1 00:43:16 00:06:50
37 67 CZERNÝ Pavel Karviná 28 M 1981 1 00:43:23 00:06:57
38 75 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 29 M 1985 1 00:43:28 00:07:03
39 128 NOHEL Petr MO runers 30 M 1990 1 00:43:31 00:07:05
40 28 KOUDELKA Lukáš SK Olšany/AK Drnovice 31 M 1983 1 00:43:31 00:07:06
41 142 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 10 MV1 1965 1 00:43:32 00:07:06
42 31 NĚMEC Petr Zastávka 32 M 1986 1 00:43:33 00:07:08
43 139 HÉNEK Petr Kovalovice 33 M 1987 1 00:43:43 00:07:17
44 81 STRNAD Richard AK Drnovice 11 MV1 1974 1 00:43:47 00:07:22
45 182 ALMAN Dušan Adamov 12 MV1 1967 1 00:43:49 00:07:24
46 303 POHL Tomáš BVV MTB Brno 13 MV1 1973 1 00:43:53 00:07:27
47 197 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 34 M 1991 1 00:43:59 00:07:33
48 51 SPÁČIL Leopold Letovice 1 MV2 1959 1 00:44:01 00:07:36
49 103 SLÁMA Lukáš Automedia 35 M 1984 1 00:44:06 00:07:41
50 76 HLOUŠEK Mirek Brno 36 M 1979 1 00:44:17 00:07:51
51 163 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 37 M 1983 1 00:44:21 00:07:55
52 198 KLÍMA Miroslav 38 M 1975 1 00:44:22 00:07:56
53 45 ZOUHAR Libor Adidas Brno 2 MV2 1958 1 00:44:25 00:08:00
54 77 ROŠKO Daniel Velká Morava 39 M 1982 1 00:44:47 00:08:21
55 329 PARGAČ Martin Trenčín 40 M 1985 1 00:44:52 00:08:26
56 165 SLATINA František Brno 14 MV1 1966 1 00:44:55 00:08:29
57 120 FLORIÁN Radim AP Brno 15 MV1 1970 1 00:44:57 00:08:31
58 302 GLADIŠ David SK G Praha 16 MV1 1974 1 00:44:58 00:08:32
59 13 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 3 MV2 1962 1 00:44:59 00:08:33
60 301 DVOŘÁK Jan AC Moravská Slavia Brno 41 M 1977 1 00:45:02 00:08:37
61 24 SEDLÁK Radim Posilovna Průvan 17 MV1 1974 1 00:45:04 00:08:38
62 191 RAK Stanislav Ostrava 42 M 1989 1 00:45:10 00:08:44
63 130 HRABOVSKÝ Zdeněk 43 M 1985 1 00:45:23 00:08:57
64 193 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 18 MV1 1967 1 00:45:26 00:09:01
65 159 DUROVSKÝ Lukáš AC Moravská Slavia Brno 44 M 1994 1 00:45:37 00:09:11
66 134 BIL Jaroslav Brno 45 M 1985 1 00:45:39 00:09:13
67 87 BULÍN Martin Přerov 46 M 1985 1 00:45:40 00:09:15
68 109 SUCHARDA Pavel KC Brno 19 MV1 1970 1 00:45:44 00:09:19
69 124 KONEČNÝ Libor Kuřim 20 MV1 1971 1 00:45:49 00:09:24
70 86 MACEK Lubomír 47 M 1983 1 00:45:50 00:09:24
71 137 VINTRLÍK Martin Křepice 48 M 1977 1 00:45:54 00:09:28
72 98 BRAT Kristián Adamov 49 M 1983 1 00:46:01 00:09:35
73 179 DOKOUPIL Bohuslav X-Liga TEAM 50 M 1980 1 00:46:12 00:09:46
74 207 KUNITSKI Evghenii Brno 51 M 1981 1 00:46:15 00:09:49
75 99 TRS Ladislav Brno 52 M 1985 1 00:46:18 00:09:52
76 322 MARTINEC Jindřich Radostice 53 M 1985 1 00:46:22 00:09:56
77 147 KINCL Petr HO Tesla Brno 54 M 1983 1 00:46:25 00:09:59
78 188 CHRÁSTECKÝ Lukáš Brno 55 M 1985 1 00:46:28 00:10:02
79 201 SUCHOMEL Vít O-mikron 56 M 1984 1 00:46:28 00:10:02
80 40 MILKA Zdeněk Brno 57 M 1984 1 00:46:32 00:10:06
81 205 VACULA Ondřej 58 M 1981 1 00:46:39 00:10:13
82 317 KAPL Tomáš Rychnov nad Kněžnou 59 M 1991 1 00:46:46 00:10:21
83 83 HAUSVATER Karel Slávia Hradec Králové 4 MV2 1958 1 00:46:49 00:10:23
84 17 VINTERA Petr Vyškov 60 M 1975 1 00:46:52 00:10:26
85 46 ZOUHAR Libor Adidas Brno 61 M 1985 1 00:46:59 00:10:33
86 63 KOCUR Lukáš Brno 62 M 1977 1 00:47:04 00:10:38
87 315 ŘEMÍNEK Matěj AC Choceň 63 M 1986 1 00:47:18 00:10:52
88 202 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 21 MV1 1973 1 00:47:23 00:10:57
89 66 MARVÁNEK Ondřej HO Tesla Brno 64 M 1979 1 00:47:25 00:10:59
90 80 CIBULKA Pavel Brno 5 MV2 1964 1 00:47:26 00:11:01
91 318 ŠRUBAŘ Michal Brno 65 M 1986 1 00:47:29 00:11:03
92 323 LACZO Ján Levica 22 MV1 1965 1 00:47:32 00:11:07
93 203 LAPČÍK Michael Brno 66 M 1988 1 00:47:37 00:11:12
94 23 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 67 M 1982 1 00:47:43 00:11:17
95 16 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 23 MV1 1973 1 00:47:55 00:11:29
96 19 ŠTEFANIK Martin TJ Sokol Přísnotice 68 M 1981 1 00:47:56 00:11:31
97 169 KUNEŠ David Tišnov 24 MV1 1974 1 00:47:58 00:11:33
98 172 BÁR Lukáš Brno 25 MV1 1974 1 00:47:59 00:11:34
99 114 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 69 M 1978 1 00:48:06 00:11:40
100 171 VRÁNA Filip Brno 70 M 1976 1 00:48:07 00:11:41
101 111 BERAN Tomáš Brno 71 M 1980 1 00:48:12 00:11:46
102 175 BUKVAI Miloš Povážská Bystrica 72 M 1985 1 00:48:24 00:11:58
103 184 NĚMEC Roman Brno 26 MV1 1972 1 00:48:30 00:12:04
104 327 JANÁČEK Vladimír Sk 24 Brno 27 MV1 1973 1 00:48:37 00:12:12
105 68 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 6 MV2 1956 1 00:48:39 00:12:13
106 25 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 28 MV1 1968 1 00:48:55 00:12:30
107 27 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 29 MV1 1971 1 00:49:00 00:12:34
108 150 DYTRT Petr Moravany 73 M 1976 1 00:49:15 00:12:49
109 335 KRVAY Vojtěch 74 M 1990 1 00:49:19 00:12:54
110 122 ŠŤASTA Libor Kuřim 30 MV1 1966 1 00:49:27 00:13:02
111 15 ROČEK Radim Brno 31 MV1 1969 1 00:49:33 00:13:07
112 313 GAUDL Lukáš 75 M 1989 1 00:49:38 00:13:12
113 52 JANEK Petr 32 MV1 1969 1 00:49:39 00:13:13
114 145 URBÁNEK Ivan Břeclav 76 M 1984 1 00:49:41 00:13:15
115 152 HLADKÝ Jiří Brno 77 M 1975 1 00:49:43 00:13:17
116 135 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 33 MV1 1967 1 00:49:48 00:13:22
117 161 BEDNÁŘ Zbyněk SOKOL Jamné 34 MV1 1973 1 00:49:53 00:13:28
118 34 SMOLÍK Antonín Hrušovany u Brna 7 MV2 1963 1 00:49:54 00:13:29
119 310 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 35 MV1 1968 1 00:49:56 00:13:30
120 110 UHLÍŘ Dalibor AT&T 78 M 1980 1 00:50:05 00:13:39
121 195 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 8 MV2 1959 1 00:50:07 00:13:41
122 199 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 36 MV1 1965 1 00:50:07 00:13:41
123 118 VRÁNEK David Brno 79 M 1978 1 00:50:15 00:13:50
124 311 NEUPAUER Ján Brno 80 M 1982 1 00:50:19 00:13:53
125 339 VÁCHAL Petr Acapulco Team 1973 81 M 1984 1 00:50:20 00:13:54
126 204 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 9 MV2 1957 1 00:50:20 00:13:55
127 154 BLECHA Oldřich 82 M 1981 1 00:50:21 00:13:56
128 36 SIKORA Aleš AK Kuřim 37 MV1 1973 1 00:50:24 00:13:58
129 106 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 1 MV3 1952 1 00:50:27 00:14:01
130 132 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 83 M 1975 1 00:50:35 00:14:10
131 70 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 84 M 1985 1 00:50:38 00:14:12
132 21 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 85 M 1984 1 00:50:38 00:14:13
133 186 SVOBODA Jiří Brno 86 M 1976 1 00:50:39 00:14:13
134 47 BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 38 MV1 1967 1 00:50:41 00:14:16
135 107 ČADEK Martin Brno 10 MV2 1957 1 00:50:42 00:14:17
136 89 STRÁNÍK Aleš Blansko 2 MV3 1950 1 00:50:43 00:14:17
137 176 MAŇÁSEK Lukáš Ysott 87 M 1980 1 00:50:43 00:14:18
138 56 MAŠLAŇ Jiří Brno 88 M 1983 1 00:50:44 00:14:18
139 155 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 3 MV3 1953 1 00:50:44 00:14:18
140 168 POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 89 M 1985 1 00:50:53 00:14:28
141 136 WRONKA Pavel VHS Brno 90 M 1986 1 00:50:55 00:14:30
142 39 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 11 MV2 1964 1 00:50:58 00:14:33
143 306 TELECKÝ Luděk SK Skol Brno 39 MV1 1974 1 00:50:59 00:14:33
144 189 PALAŠ Zdeněk Valtice 12 MV2 1961 1 00:51:01 00:14:36
145 82 DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 91 M 1984 1 00:51:05 00:14:39
146 131 VŠETEČKOVÁ Pavla Brno 1 XZ 1975 1 00:51:10 00:14:45
147 164 KOCMÁNEK Ladislav 92 M 1990 1 00:51:14 00:14:48
148 334 BRÜCKNER Tomáš 93 M 1983 1 00:51:15 00:14:49
149 113 BARÁK Martin Bučovice 94 M 1980 1 00:51:24 00:14:58
150 54 DVOŘÁK Vojtěch Brno 40 MV1 1974 1 00:51:32 00:15:07
151 101 CHROMÝ Bořivoj Tišnov 4 MV3 1953 1 00:51:40 00:15:14
152 84 LEDVINA Petr Pampeliška Olomouc 41 MV1 1973 1 00:51:43 00:15:17
153 166 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 95 M 1977 1 00:51:56 00:15:30
154 180 VYMAZAL Jiří Rájec 42 MV1 1974 1 00:52:05 00:15:40
155 337 KUNZ Kamil BDO 96 M 1978 1 00:52:14 00:15:48
156 324 KALAŠ Rudolf Boskovice 43 MV1 1971 1 00:52:28 00:16:02
157 348 TECL Jan Troubsko 13 MV2 1958 1 00:52:37 00:16:11
158 37 ŽÁK Jan Vltava FUND 44 MV1 1972 1 00:52:37 00:16:11
159 74 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 MV3 1951 1 00:52:48 00:16:23
160 190 ŠŇUPÁREK Martin PELLS MTBO Team 45 MV1 1971 1 00:52:56 00:16:31
161 69 VOREL Petr Brno 97 M 1986 1 00:53:00 00:16:35
162 30 KUNC Josef LRS Vyškov 14 MV2 1960 1 00:53:02 00:16:36
163 174 DVOŘÁK Pavel Team PaK 98 M 1987 1 00:53:13 00:16:48
164 127 DVOŘÁK David Brno 99 M 1976 1 00:53:19 00:16:53
165 304 SLÁMA Richard BVV MTB Brno 15 MV2 1962 1 00:53:27 00:17:01
166 170 TYLEČEK Pavel Jundrov 46 MV1 1973 1 00:53:29 00:17:03
167 187 SLÍVA Dalibor 100 M 1977 1 00:53:36 00:17:10
168 316 GLIER Miroslav Doubravník 6 MV3 1949 1 00:53:42 00:17:16
169 158 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 101 M 1983 1 00:53:49 00:17:23
170 95 KRESTA Roman Zetor Brno 47 MV1 1965 1 00:53:54 00:17:28
171 125 BŘEZINA Aleš Brno 16 MV2 1962 1 00:53:54 00:17:28
172 100 NOVOTNÝ Libor Kuřim 17 MV2 1961 1 00:53:56 00:17:30
173 49 ČÍŽEK Petr OB Adamov 48 MV1 1971 1 00:54:11 00:17:45
174 105 DURNA Pavel Brno 102 M 1983 1 00:54:15 00:17:50
175 331 ZÁKOSTELSKÝ Jan Předměřice nad Labem 49 MV1 1973 1 00:54:26 00:18:00
176 194 DANĚK Petr VHS Brno 18 MV2 1964 1 00:54:30 00:18:04
177 91 ŠPERKA Oldřich Jedovnice 19 MV2 1956 1 00:54:36 00:18:10
178 151 HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 103 M 1984 1 00:54:40 00:18:14
179 18 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 50 MV1 1972 1 00:54:43 00:18:17
180 141 SLÁMA Jiří Automedia 20 MV2 1960 1 00:54:47 00:18:21
181 22 ODVÁŘKA Libor 51 MV1 1971 1 00:54:51 00:18:25
182 78 BOHÁČ Jiří (CZ) Brno 7 MV3 1954 1 00:54:56 00:18:31
183 330 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 21 MV2 1964 1 00:55:01 00:18:35
184 79 JURŮJ Daniel Brno 52 MV1 1973 1 00:55:02 00:18:36
185 92 VOLAVÝ Vladimír Fit online 22 MV2 1955 1 00:55:05 00:18:40
186 41 BŘEZA Miroslav Brno 23 MV2 1959 1 00:55:09 00:18:43
187 350 VARMUŽA Ivan Running Relatives Liberec 24 MV2 1961 1 00:55:09 00:18:43
188 347 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 104 M 1981 1 00:55:11 00:18:45
189 312 NEUPAUER Filip Brno 105 M 1992 1 00:55:33 00:19:07
190 325 VRAŠTIL Miroslav Olomouc 8 MV3 1951 1 00:55:37 00:19:12
191 183 VESELÝ Karel Brno 53 MV1 1970 1 00:55:45 00:19:19
192 58 ŽENKA Ondřej Brno 106 M 1982 1 00:55:54 00:19:29
193 206 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 2 XZ 1982 1 00:56:12 00:19:46
194 345 MACHÁČEK Martin Javůrek 25 MV2 1955 1 00:56:25 00:19:59
195 153 KADLEC Martin Brno - Kohoutovice 107 M 1978 1 00:56:37 00:20:11
196 33 BAYER Miloslav ASK TT - SKI Blansko 9 MV3 1947 1 00:56:58 00:20:33
197 59 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 26 MV2 1963 1 00:57:08 00:20:43
198 96 ŠEPLAVÝ Martin Brno 108 M 1979 1 00:57:13 00:20:47
199 149 HROMÁDKA Jaroslav 109 M 1976 1 00:57:18 00:20:52
200 178 USTOHAL Karel Zelene Rosice 110 M 1977 1 00:57:19 00:20:53
201 112 CRHÁK Luděk MSD Brno 27 MV2 1959 1 00:57:23 00:20:58
202 140 ŠMERDA Bohuslav Viničné Šumice 10 MV3 1952 1 00:57:41 00:21:16
203 129 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 28 MV2 1956 1 00:57:44 00:21:18
204 336 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 54 MV1 1965 1 00:57:49 00:21:24
205 38 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 11 MV3 1953 1 00:57:58 00:21:32
206 200 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 29 MV2 1962 1 00:58:01 00:21:35
207 93 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 3 XZ 1952 1 00:58:04 00:21:38
208 97 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 30 MV2 1961 1 00:58:30 00:22:04
209 20 SPONAR Jan Tesla Brno 12 MV3 1950 1 00:58:31 00:22:05
210 104 FRÁŇA Pavel Brno 31 MV2 1959 1 00:58:40 00:22:15
211 123 JASKULKA Martin Kuřim 55 MV1 1968 1 00:58:54 00:22:28
212 102 MOKRÝ Pavel Brno 56 MV1 1968 1 00:59:01 00:22:36
213 146 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 57 MV1 1966 1 00:59:13 00:22:48
214 162 KRIEG Petr BMT Brno 13 MV3 1949 1 00:59:25 00:23:00
215 343 KONEČNÝ Jaroslav Popůvky 58 MV1 1969 1 00:59:50 00:23:25
216 340 BEDNÁŘ Josef Acapulco Team 1973 111 M 1985 1 01:00:10 00:23:44
217 328 FRÝZA Tomáš Brno 112 M 1977 1 01:00:12 00:23:46
218 305 ZELENÁK Peter Chorvátsky Grob 59 MV1 1972 1 01:00:15 00:23:49
219 94 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 14 MV3 1952 1 01:00:20 00:23:55
220 160 NOVOTNÝ Jan Modřice 15 MV3 1954 1 01:00:43 00:24:18
221 57 RICHTER Martin 60 MV1 1972 1 01:01:41 00:25:15
222 157 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 32 MV2 1961 1 01:02:02 00:25:37
223 185 SAJDL Ondřej 113 M 1978 1 01:02:17 00:25:51
224 72 TŘÍSKA Roman Brno 33 MV2 1956 1 01:02:18 00:25:52
225 320 VLASÁK Petr Šaratice 34 MV2 1980 1 01:02:46 00:26:20
226 61 KAČER Jindřich Individuální 114 M 1977 1 01:02:49 00:26:24
227 126 LENHART David Brno 115 M 1979 1 01:02:53 00:26:28
228 90 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 4 XZ 1972 1 01:02:57 00:26:31
229 344 VYROUBAL Michal 61 MV1 1968 1 01:03:00 00:26:34
230 333 ŠMERDOVÁ Tereza Viničné Šumice 5 XZ 1993 1 01:03:06 00:26:40
231 115 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 6 XZ 1960 1 01:03:13 00:26:48
232 43 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 16 MV3 1944 1 01:03:22 00:26:57
233 116 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 17 MV3 1949 1 01:04:25 00:27:59
234 342 PELC Vít OZZY Brno 62 MV1 1967 1 01:04:51 00:28:26
235 332 ČERNÁ Andrea Viničné Šumice 7 XZ 1991 1 01:06:00 00:29:34
236 181 POLÁK Stanislav 35 MV2 1956 1 01:09:11 00:32:46
237 44 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1941 1 01:09:19 00:32:53
238 167 DRAŽAN Libor UNIVERSITA Obrany 36 MV2 1960 1 01:12:45 00:36:20
239 177 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 37 MV2 1964 1 01:13:38 00:37:12
240 338 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1946 1 01:17:35 00:41:09
241 53 HRUBÝ Milan Blansko 20 MV3 1938 1 01:19:12 00:42:47
242 42 KUBÍK Josef Adamov 21 MV3 1938 1 01:20:25 00:44:00
243 326 CAHEL Pavel Sokol Brno 22 MV3 1938 1 01:32:46 00:56:21

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 321 PIVEC Jan Brno M 1981

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.07.2022 07:00
30. ročník mezi. silničního běhu Skalica - Holíč - Hodonín
02.07.2022 10:00
Osecký triatlon 2022
07.07.2022 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
24.09.2022 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.