Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Přípravky nejmladší hoši

Datum pořádání od 17.11.2012 08:00 do 17.11.2012 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátMichal Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 09:55 hod

Vzdálenost (km)0,30
Počet kol1
Počet závodníků61
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 91 OPLT Albert VSK Univerzita Brno 1 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:36
2 90 FOJTÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 2 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:38 00:00:02
3 177 HAVRLANT Marek Botanická Brno 3 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:38 00:00:02
4 200 ŠTĚPÁNEK Jan KOS Tesla Brno 4 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:39 00:00:03
5 92 KOMÁREK Adam VSK Univerzita Brno 5 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:40 00:00:03
6 57 FOLL Maxim VSK Univerzita Brno 6 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:40 00:00:04
7 120 SUCHÁNEK Adam Brno 7 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:40 00:00:04
8 153 ANDRÝSEK Jan Křenovice 8 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:41 00:00:04
9 75 ZÁDĚRA Martin VSK Univerzita Brno 9 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:41 00:00:04
10 82 ŘEZNÍK Filip VSK Univerzita Brno 10 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:41 00:00:05
11 166 PORHAJM Tobias AC Moravská Slavia Brno 11 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:41 00:00:05
12 122 KALA Martin Sokol Brno 12 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:42 00:00:05
13 161 TOMAN Michael ŠAK Židlochovice 13 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:42 00:00:06
14 154 GAŠPAR Jan Brno 14 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:42 00:00:06
15 158 POLCAR Jakub Brno 15 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:43 00:00:07
16 125 KEJÍK Igor Brno 16 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:43 00:00:07
17 178 HAVRLANT Ondřej Botanická Brno 17 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:44 00:00:07
18 81 BOUCNÍK Petr VSK Univerzita Brno 18 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:44 00:00:08
19 105 NOVOTNÝ Matěj A.K. Brno O.K. 19 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:44 00:00:08
20 162 TAJOVSKÝ Šimon AK Kuřim 20 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:45 00:00:08
21 103 BROŽ Jan Brno 21 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:45 00:00:09
22 101 HRUŠKA Filip Brno 22 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:46 00:00:09
23 85 TRNKA Tomáš VSK Univerzita Brno 23 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:46 00:00:10
24 84 GAŇA Lukáš VSK Univerzita Brno 24 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:47 00:00:11
25 94 PROKEŠ Radek VSK Univerzita Brno 25 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:47 00:00:11
26 159 ŠÍPEK Jakub Brno 26 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:49 00:00:12
27 149 ZÁDĚRA Adam Česká u Brna 27 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:49 00:00:13
28 95 ROUBAL Jan VSK Univerzita Brno 28 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:49 00:00:13
29 87 MODRA Matouš VSK Univerzita Brno 29 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:50 00:00:13
30 206 JASANSKÝ Václav Brno 30 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:50 00:00:14
31 184 ONDRÁŠ Erik Brno 31 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:52 00:00:16
32 217 CACEK Tomáš AK Tišnov 32 Př_Nejml_H 2006 1 00:00:53 00:00:16
33 145 CARDA Jakub Brno 33 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:53 00:00:17
34 147 MEZERA Tomáš Sokol Bílovice nad Svitavou 34 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:53 00:00:17
35 202 RYŠKA Daniel Jundrov 35 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:54 00:00:17
36 112 VÁCHA Jan Brno 36 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:55 00:00:19
37 180 BĚLOHOUBEK Tomaš Školka Berušky 37 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:56 00:00:20
38 96 MILEK Lukáš VSK Univerzita Brno 38 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:58 00:00:21
39 80 LORENČÍK Václav VSK Univerzita Brno 39 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:59 00:00:22
40 79 LORENČÍK Jan VSK Univerzita Brno 40 Př_Nejml_H 2007 1 00:01:00 00:00:24
41 157 POLCAR Lukáš Brno 41 Př_Nejml_H 2009 1 00:01:00 00:00:24
42 89 KLVAČ Jakub VSK Univerzita Brno 42 Př_Nejml_H 2007 1 00:01:01 00:00:25
43 150 ROOSENDAAL Robin Brno 43 Př_Nejml_H 2006 1 00:01:01 00:00:25
44 143 CHODACKI Pavel VSK Univerzita Brno 44 Př_Nejml_H 2006 1 00:01:02 00:00:25
45 205 PRAŠIVKA Mireček Valašské Království 45 Př_Nejml_H 2007 1 00:01:02 00:00:26
46 78 RINCHENBACH Jakub VSK Univerzita Brno 46 Př_Nejml_H 2008 1 00:01:02 00:00:26
47 198 ŠŤASTNÝ Jáchym TJ Sokol Hvozdec 47 Př_Nejml_H 2008 1 00:01:03 00:00:26
48 197 ŠŤASTNÝ David TJ Sokol Hvozdec 48 Př_Nejml_H 2008 1 00:01:03 00:00:27
49 216 HORÁK Tomáš Prštice 49 Př_Nejml_H 2008 1 00:01:04 00:00:27
50 93 FOJTÁŠEK Kristián VSK Univerzita Brno 50 Př_Nejml_H 2008 1 00:01:07 00:00:30
51 88 NEUGEBAUER Tobiáš VSK Univerzita Brno 51 Př_Nejml_H 2008 1 00:01:08 00:00:31
52 218 CACEK Jan AK Tišnov 52 Př_Nejml_H 2008 1 00:01:08 00:00:32
53 74 KOTYZA Domink VSK Univerzita Brno 53 Př_Nejml_H 2009 1 00:01:09 00:00:32
54 73 DERKA Jan VSK Univerzita Brno 54 Př_Nejml_H 2008 1 00:01:10 00:00:33
55 179 GAMBA Adam Blansko 55 Př_Nejml_H 2009 1 00:01:18 00:00:42
56 165 PORHAJM Matias AC Moravská Slavia Brno 56 Př_Nejml_H 2009 1 00:01:28 00:00:52
57 106 OVESNÝ Marek A.K. Hroši Brno 57 Př_Nejml_H 2010 1 00:02:01 00:01:25

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNP 76 ZEZULA Ondřej VSK Univerzita Brno Př_Nejml_H 2006 0 1 kolo
DNP 83 BENEŠ Miroslav VSK Univerzita Brno Př_Nejml_H 2006 0 1 kolo
DNP 86 SOBOLA Robert VSK Univerzita Brno Př_Nejml_H 2006 0 1 kolo
DNP 119 PRÁŠEK Lukáš Brno Př_Nejml_H 2008 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.07.2022 07:00
30. ročník mezi. silničního běhu Skalica - Holíč - Hodonín
02.07.2022 10:00
Osecký triatlon 2022
07.07.2022 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
24.09.2022 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.