Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 08.02.2014 08:00 do 08.02.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků258
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 149 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 1 00:33:39
2 50 HRAZDĚRA Milan Lokomotiva Břeclav 2 M 1984 1 00:34:22 00:00:43
3 284 AMBROS Jakub AK EZ Kopřivnice 3 M 1987 1 00:34:43 00:01:03
4 42 KALUS Jiří EKOL TEAM 4 M 1993 1 00:35:04 00:01:25
5 72 BRLICA Pavel SK Žabovřesky Brno 5 M 1993 1 00:35:24 00:01:45
6 87 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 MV1 1973 1 00:35:27 00:01:48
7 117 PETR Jiří Diadora 6 M 1979 1 00:36:14 00:02:35
8 71 PULICAR Kamil MK Seitl 7 M 1991 1 00:36:44 00:03:04
9 25 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:36:51 00:03:11
10 186 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 M 1982 1 00:36:55 00:03:15
11 41 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 9 M 1987 1 00:37:01 00:03:21
12 56 ONDRÁČEK Tomáš Triexpert adidas team 10 M 1977 1 00:37:06 00:03:27
13 38 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 11 M 1986 1 00:37:19 00:03:39
14 125 DOLÁK Hynek Blansko 2 MV1 1972 1 00:38:14 00:04:34
15 133 TAJOVSKÝ Jan (CZE) Boskovice 12 M 1983 1 00:38:46 00:05:07
16 65 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 3 MV1 1968 1 00:38:52 00:05:13
17 287 JANDA Martin KOB Dobruška 13 M 1980 1 00:39:03 00:05:24
18 99 POLÁK Marek HO Lemra 4 MV1 1973 1 00:39:25 00:05:46
19 288 KUBÍČEK Martin Cyklo plus Rájec 5 MV1 1968 1 00:39:36 00:05:56
20 208 CINTULA Lukáš 14 M 1991 1 00:39:48 00:06:08
21 132 NĚMEC Jan OK Chrastava 15 M 1986 1 00:39:57 00:06:17
22 62 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 16 M 1979 1 00:39:59 00:06:20
23 106 WEIS Josef SK Kněževes 6 MV1 1974 1 00:40:11 00:06:31
24 44 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 17 M 1983 1 00:40:11 00:06:32
25 36 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 18 M 1992 1 00:40:16 00:06:36
26 166 NEMĚC Richard Blansko 7 MV1 1969 1 00:40:18 00:06:38
27 189 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 8 MV1 1965 1 00:40:19 00:06:40
28 192 HAVRÁNEK Jan Brno 19 M 1977 1 00:40:22 00:06:42
29 20 KOLÍNEK František AK Perná 2 MV2 1956 1 00:40:24 00:06:44
30 282 JÍLEK Ladislav Aquaskipper Olešnice 9 MV1 1974 1 00:40:31 00:06:52
31 259 STRNAD Richard AK Drnovice 10 MV1 1974 1 00:40:33 00:06:53
32 102 MATOUŠEK Denis 20 M 1988 1 00:40:34 00:06:54
33 169 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 21 M 1975 1 00:40:34 00:06:55
34 29 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 22 M 1982 1 00:40:51 00:07:12
35 48 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 23 M 1994 1 00:40:55 00:07:16
36 158 JEŽEK Ondřej Fany Cycling Team 24 M 1989 1 00:40:58 00:07:18
37 103 SPÁČIL Leopold Merida Biking Team 3 MV2 1959 1 00:40:59 00:07:20
38 200 HLAVSA Tomáš Adamov 25 M 1983 1 00:41:02 00:07:23
39 212 ČÍŽ Radim VUT Brno 11 MV1 1974 1 00:41:04 00:07:24
40 286 NĚMEC Petr Zastávka 26 M 1986 1 00:41:05 00:07:25
41 40 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:41:06 00:07:27
42 281 ŠMÍD Miroslav VSK Univerzita Brno 27 M 1984 1 00:41:10 00:07:31
43 97 POCSAI Sándor Čertík kunčina 12 MV1 1970 1 00:41:12 00:07:32
44 201 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 13 MV1 1972 1 00:41:13 00:07:33
45 86 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 28 M 1978 1 00:41:18 00:07:38
46 184 ALMAN Dušan Adamov 14 MV1 1967 1 00:41:19 00:07:40
47 79 ZOUHAR Libor Adidas Brno 4 MV2 1958 1 00:41:21 00:07:42
48 144 HRABOVSKÝ Zdeněk 29 M 1985 1 00:41:32 00:07:52
49 197 KONEČNÝ Libor Kuřim 15 MV1 1971 1 00:41:41 00:08:02
50 64 KHÝN Vítězslav KOB Dobruška 30 M 1983 1 00:41:44 00:08:05
51 273 VÍT Martin SDH Valchov 31 M 1991 1 00:41:45 00:08:06
52 45 VEMOLA Jiří Bukovice 32 M 1977 1 00:41:48 00:08:08
53 37 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 33 M 1994 1 00:41:50 00:08:11
54 145 FLORIÁN Radim AP Brno 16 MV1 1970 1 00:42:03 00:08:23
55 260 ŠIROKÝ Stanislav Individuální 34 M 1977 1 00:42:16 00:08:37
56 204 POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 35 M 1985 1 00:42:20 00:08:41
57 159 DOLEŽAL Ondřej AK Tišnov 36 M 1979 1 00:42:24 00:08:44
58 269 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 37 M 1991 1 00:42:25 00:08:46
59 164 NOVÁK Zdeněk Horizont Kola Novák Blansko 5 MV2 1961 1 00:42:28 00:08:48
60 75 SUCHARDA Pavel KC Brno 17 MV1 1970 1 00:42:30 00:08:51
61 77 BRAT Kristián Adamov 38 M 1983 1 00:42:32 00:08:52
62 104 HRBÁČEK Karel Útěchov 18 MV1 1968 1 00:42:38 00:08:58
63 182 PAVLOŇ Filip 39 M 1992 1 00:42:41 00:09:02
64 121 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno, spolek 40 M 1975 1 00:42:43 00:09:04
65 120 TRS Ladislav Brno 41 M 1985 1 00:42:47 00:09:08
66 12 SEDLÁK Radim Posilovna Průvan 19 MV1 1974 1 00:42:47 00:09:08
67 175 ŠIMUNEK Martin Modřice 20 MV1 1966 1 00:42:48 00:09:08
68 84 JANČÍK Tomáš Boskovice 21 MV1 1972 1 00:42:51 00:09:12
69 92 DUŠIL Jaroslav Brno 22 MV1 1970 1 00:42:57 00:09:17
70 265 DRNEC Martin COS Brno 42 M 1976 1 00:43:02 00:09:22
71 130 DOUMAS Georgios 23 MV1 1973 1 00:43:05 00:09:26
72 215 KUNITSKI Evghenii Brno 43 M 1981 1 00:43:06 00:09:27
73 207 RAK Stanislav Ostrava 44 M 1989 1 00:43:11 00:09:31
74 57 KINCL Petr HO Tesla Brno 45 M 1983 1 00:43:11 00:09:31
75 113 BULÍN Martin Přerov 46 M 1985 1 00:43:14 00:09:34
76 211 MACEK Lubomír 47 M 1983 1 00:43:19 00:09:39
77 111 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 2 MV3 1954 1 00:43:22 00:09:42
78 206 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 24 MV1 1973 1 00:43:23 00:09:44
79 193 BRTNA David Brno 48 M 1982 1 00:43:25 00:09:45
80 210 KYTNER Václav Tišnov 49 M 1991 1 00:43:29 00:09:50
81 116 PRUDEK Vítězslav Moravec Sokol Benešov 6 MV2 1961 1 00:43:43 00:10:04
82 67 CIBULKA Pavel Brno 7 MV2 1964 1 00:43:45 00:10:05
83 128 PLEKANEC Juraj Individuální 25 MV1 1974 1 00:43:46 00:10:07
84 66 MILKA Zdeněk Brno 50 M 1984 1 00:43:47 00:10:08
85 293 SKOTÁLEK Michal ROCKTECHNIK Triatlon 51 M 1985 1 00:43:51 00:10:11
86 78 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 52 M 1988 1 00:43:52 00:10:12
87 298 PARGAČ Martin Trenčín 53 M 1985 1 00:43:55 00:10:16
88 176 DRAGOLOV Daniel (CZE) 26 MV1 1967 1 00:43:55 00:10:16
89 115 KOCUR Lukáš Brno 54 M 1977 1 00:43:56 00:10:17
90 161 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 55 M 1977 1 00:44:03 00:10:23
91 261 HÁJEK Ivoš Sokol Doubravice 8 MV2 1961 1 00:44:10 00:10:30
92 76 BIL Jaroslav Brno 56 M 1985 1 00:44:18 00:10:39
93 135 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 57 M 1975 1 00:44:19 00:10:40
94 303 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 58 M 1985 1 00:44:21 00:10:41
95 35 ŠTEFANIK Martin TJ Sokol Přísnotice 59 M 1981 1 00:44:26 00:10:46
96 19 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 60 M 1979 1 00:44:32 00:10:52
97 52 VACULA Ondřej 61 M 1981 1 00:44:35 00:10:55
98 253 KOCMAN Tomáš Tovačov 62 M 1981 1 00:44:35 00:10:56
99 80 ZOUHAR Libor Adidas Brno 63 M 1985 1 00:44:45 00:11:06
100 60 ZOUBEK Karel Vanovice 9 MV2 1960 1 00:44:46 00:11:07
101 138 BILÍK Martin Orel Řečkovice 27 MV1 1968 1 00:44:52 00:11:13
102 173 STEHLÍK Pavel VP Agro 28 MV1 1974 1 00:44:56 00:11:16
103 294 CHRÁSTECKÝ Lukáš Brno 64 M 1985 1 00:44:58 00:11:19
104 301 KAČÍN Miroslav Kanice 65 M 1979 1 00:44:59 00:11:20
105 178 VOŘECHOVSKÝ Martin Brno 66 M 1983 1 00:45:05 00:11:25
106 202 SOKOL Filip HO Tesla Brno 67 M 1983 1 00:45:13 00:11:34
107 16 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 29 MV1 1968 1 00:45:19 00:11:40
108 289 TLAMICHA Marek Malšice 68 M 1978 1 00:45:27 00:11:48
109 209 SLOUKA Jiří Blažovice 69 M 1983 1 00:45:28 00:11:48
110 198 NĚMEC Roman Brno 30 MV1 1972 1 00:45:32 00:11:53
111 114 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 10 MV2 1956 1 00:45:37 00:11:57
112 94 KOTAS Martin 321 CREW 70 M 1985 1 00:45:38 00:11:59
113 190 KONÍČEK Michal Senetářov 71 M 1986 1 00:45:48 00:12:08
114 146 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 72 M 1978 1 00:45:48 00:12:09
115 107 ČERMÁK Jan Šlapanice 73 M 1989 1 00:45:49 00:12:10
116 13 KUBEN Karel Znojmo 74 M 1976 1 00:45:50 00:12:10
117 96 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 31 MV1 1968 1 00:45:52 00:12:12
118 170 JÁGR Ondřej 75 M 1983 1 00:45:58 00:12:18
119 152 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 76 M 1977 1 00:46:02 00:12:22
120 216 ŠAFÁŘ Milan Moravec Team 11 MV2 1962 1 00:46:06 00:12:27
121 279 ŠENK Karel Bílovice nad Svitavou 32 MV1 1968 1 00:46:09 00:12:29
122 22 PROCHÁZKA Jan Ráječko 77 M 1979 1 00:46:09 00:12:30
123 285 ODEHNAL Tomáš Skalica 33 MV1 1968 1 00:46:10 00:12:30
124 187 TICHÝ Zdeno 78 M 1982 1 00:46:28 00:12:48
125 302 HOLUB Jaroslav Úsobí 12 MV2 1962 1 00:46:29 00:12:49
126 143 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 34 MV1 1967 1 00:46:31 00:12:51
127 167 JELÍNEK Pavel Blansko 79 M 1975 1 00:46:32 00:12:52
128 171 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 35 MV1 1969 1 00:46:37 00:12:57
129 46 PATOČKA Petr DINOSPORT Ivančice 13 MV2 1963 1 00:46:38 00:12:59
130 147 HARESTA Petr Blansko 80 M 1986 1 00:46:42 00:13:02
131 156 KUBEŠA Jaroslav 14 MV2 1964 1 00:46:45 00:13:05
132 18 VODIČKA Pavel Brno 81 M 1993 1 00:46:48 00:13:08
133 155 HUDEČEK Jiří Brno 36 MV1 1965 1 00:46:53 00:13:14
134 263 BUŠ Ondřej Individuální 82 M 1985 1 00:46:55 00:13:16
135 157 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 37 MV1 1973 1 00:46:56 00:13:17
136 266 DRÁBEK Jan Adamov 83 M 1980 1 00:47:00 00:13:20
137 139 CHROMÝ Bořivoj Tišnov 3 MV3 1953 1 00:47:07 00:13:27
138 59 JANEK Petr 38 MV1 1969 1 00:47:18 00:13:38
139 195 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 84 M 1976 1 00:47:24 00:13:44
140 252 BUBLA Michal Sever Brno 39 MV1 1974 1 00:47:26 00:13:47
141 95 WRONKA Pavel VHS Brno 85 M 1986 1 00:47:28 00:13:48
142 108 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 4 MV3 1951 1 00:47:29 00:13:49
143 131 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 5 MV3 1953 1 00:47:34 00:13:55
144 39 KOCMÁNEK Ladislav 86 M 1990 1 00:47:36 00:13:57
145 160 VRÁNEK David Brno 87 M 1978 1 00:47:37 00:13:57
146 43 KUNC Josef LRS Vyškov 15 MV2 1960 1 00:47:43 00:14:04
147 191 KUBĚNA Roman Senetářov 88 M 1982 1 00:47:45 00:14:05
148 88 MÜNSTER Libor Blansko 40 MV1 1966 1 00:47:47 00:14:07
149 123 HROMEK Jiří Fenyx Adamov 16 MV2 1960 1 00:47:49 00:14:09
150 24 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 41 MV1 1971 1 00:47:57 00:14:18
151 305 ZÁHONČÍK David Borský Mikuláš 89 M 1990 1 00:48:07 00:14:28
152 31 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 90 M 1983 1 00:48:11 00:14:31
153 142 PETRŮJOVÁ Hana Brno 1 XZ 1984 1 00:48:20 00:14:40
154 32 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 42 MV1 1971 1 00:48:23 00:14:44
155 112 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 91 M 1984 1 00:48:27 00:14:48
156 53 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 92 M 1985 1 00:48:30 00:14:50
157 14 FINSTRLE Luděk Brno 93 M 1979 1 00:48:31 00:14:52
158 100 ČADEK Martin Brno 17 MV2 1957 1 00:48:33 00:14:53
159 172 NEDVĚD Martin Blansko 94 M 1983 1 00:48:38 00:14:58
160 105 ŠPERKA Oldřich Jedovnice 18 MV2 1956 1 00:48:38 00:14:59
161 26 POKORNÝ Josef Ráječko 95 M 1993 1 00:48:55 00:15:15
162 151 POHANKA Pavel Lotrando Brno 43 MV1 1973 1 00:49:00 00:15:20
163 299 NÁDHERA Petr Hradec Králové 44 MV1 1967 1 00:49:02 00:15:23
164 165 KOHOUTEK Jaromír Brno 19 MV2 1955 1 00:49:06 00:15:26
165 30 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 6 MV3 1951 1 00:49:07 00:15:27
166 181 RICHTER Ondřej Brno 96 M 1978 1 00:49:10 00:15:31
167 295 POLÁCH Petr Blansko 97 M 1975 1 00:49:14 00:15:34
168 73 HLADKÝ Jiří Brno 98 M 1975 1 00:49:18 00:15:38
169 188 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 99 M 1977 1 00:49:23 00:15:43
170 91 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 45 MV1 1970 1 00:49:23 00:15:44
171 262 MUŽ Roman Rájec 46 MV1 1965 1 00:49:28 00:15:48
172 27 STRÁNÍK Aleš Blansko 7 MV3 1950 1 00:49:29 00:15:49
173 177 KOŽIAK Juraj Kuničky 47 MV1 1974 1 00:49:35 00:15:55
174 69 PALAŠ Zdeněk Valtice 20 MV2 1961 1 00:49:44 00:16:05
175 136 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 21 MV2 1964 1 00:49:47 00:16:08
176 153 TYLEČEK Pavel Jundrov 48 MV1 1973 1 00:49:49 00:16:10
177 257 ŠINDELÁŘ Ondřej SC Ráječko 100 M 1988 1 00:49:51 00:16:11
178 275 FIALA Ondřej Boskovice 101 M 1982 1 00:49:53 00:16:14
179 63 FELIX Břetislav C BASE Brno 22 MV2 1961 1 00:49:55 00:16:15
180 174 MIKA Ivo Brno 49 MV1 1966 1 00:49:56 00:16:16
181 180 KRÁL Jan MTBO Pells Team 50 MV1 1969 1 00:49:56 00:16:17
182 124 HANÁK Albín Brno 8 MV3 1951 1 00:49:59 00:16:20
183 254 MARTÉNEK Jaroslav Individuální 51 MV1 1974 1 00:50:03 00:16:23
184 126 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 102 M 1975 1 00:50:08 00:16:28
185 268 HYNŠT Karel Adamov 52 MV1 1970 1 00:50:13 00:16:33
186 90 ČÍŽEK Petr OB Adamov 53 MV1 1971 1 00:50:16 00:16:36
187 118 MIKITA Pavel (CZE) TRIANGLE TRI TEAM 9 MV3 1952 1 00:50:18 00:16:38
188 179 ŠŇUPÁREK Martin PELLS MTBO Team 54 MV1 1971 1 00:50:24 00:16:44
189 141 NOVOTNÝ Libor Kuřim 23 MV2 1961 1 00:50:28 00:16:48
190 127 BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 55 MV1 1967 1 00:50:35 00:16:56
191 54 VOREL Petr Brno 103 M 1986 1 00:50:42 00:17:02
192 28 VOLAVÝ Vladimír Fit online 24 MV2 1955 1 00:50:45 00:17:05
193 33 BŘEZA Miroslav Brno 25 MV2 1959 1 00:51:01 00:17:21
194 267 ČANKY Pavel Kanice 104 M 1976 1 00:51:17 00:17:37
195 122 ADLER Ondřej Adamov 105 M 1987 1 00:51:20 00:17:40
196 264 PLUHÁČEK Zdeněk AC Senetářov 106 M 1985 1 00:51:28 00:17:49
197 23 ODVÁŘKA Libor 56 MV1 1971 1 00:51:38 00:17:58
198 49 KOŘAN Pavel VBM Brno 57 MV1 1974 1 00:51:44 00:18:05
199 292 TRUBÁK Martin Letovice 107 M 1978 1 00:51:50 00:18:11
200 168 VYMAZAL Jiří Rájec 58 MV1 1974 1 00:51:55 00:18:15
201 272 KUČERKA Miroslav Individuální 108 M 1986 1 00:51:55 00:18:16
202 278 KALAŠ Rudolf Boskovice 59 MV1 1971 1 00:52:01 00:18:22
203 85 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 109 M 1983 1 00:52:08 00:18:29
204 109 HABERLAND Jan Sokol Brno 10 MV3 1942 1 00:52:17 00:18:37
205 283 HYÁNEK Aleš Bílovice nad Svitavou 60 MV1 1970 1 00:52:21 00:18:42
206 251 BEZDĚK Radim Individuální 110 M 1981 1 00:52:32 00:18:53
207 199 PÁNEK Jaroslav MTBA 111 M 1977 1 00:52:39 00:18:59
208 163 HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 112 M 1984 1 00:52:46 00:19:07
209 258 GRIM Petr X-Sports 61 MV1 1971 1 00:52:48 00:19:09
210 214 MACEK David KDU-ČSL 113 M 1976 1 00:52:51 00:19:11
211 162 SLÍVA Dalibor 114 M 1977 1 00:53:04 00:19:24
212 270 PELIKÁN Martin Individuální 115 M 1984 1 00:53:12 00:19:32
213 280 ŠEBELA Jiří Blansko 26 MV2 1958 1 00:53:33 00:19:53
214 297 LONÍK Miroslav Boskovice 116 M 1987 1 00:53:33 00:19:53
215 150 BŘEZINA Aleš Brno 27 MV2 1962 1 00:53:42 00:20:02
216 205 DVOŘÁK Jan Brno 117 M 1983 1 00:54:04 00:20:24
217 300 NÁDHERA Jiří Hradec Králové 118 M 1993 1 00:54:08 00:20:29
218 98 BOHÁČ Jiří (CZ) Brno 11 MV3 1954 1 00:54:16 00:20:37
219 61 JIRÁSEK Vladimír Relax DOBRÉ POLE 12 MV3 1953 1 00:54:25 00:20:45
220 70 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 28 MV2 1961 1 00:54:30 00:20:50
221 290 HEGR Jiří Šošuvka 119 M 1977 1 00:54:41 00:21:01
222 89 PÁTEK Richard SK Žabovřesky Brno 120 M 1976 1 00:54:44 00:21:04
223 140 MAIXNER Václav Tišnov 13 MV3 1941 1 00:54:54 00:21:15
224 256 PERNICA Ondřej Individuální 121 M 1989 1 00:55:38 00:21:59
225 47 HLOUŠEK Pavel 62 MV1 1969 1 00:55:42 00:22:02
226 17 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 29 MV2 1962 1 00:55:47 00:22:07
227 196 JASKULKA Martin Kuřim 63 MV1 1968 1 00:55:56 00:22:16
228 82 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 30 MV2 1956 1 00:56:17 00:22:37
229 110 KRIEG Petr BMT Brno 14 MV3 1949 1 00:56:30 00:22:51
230 137 STUDNIČKA Michal STS Chvojkovice-Brod 64 MV1 1973 1 00:56:32 00:22:53
231 213 SAJDL Ondřej 122 M 1978 1 00:56:36 00:22:57
232 183 SPILKA Jiří Komín 15 MV3 1950 1 00:56:46 00:23:07
233 255 STUPKA Zdeněk Individuální 123 M 1989 1 00:56:49 00:23:10
234 93 FRÁŇA Pavel Brno 31 MV2 1959 1 00:56:50 00:23:11
235 274 ŽDÁNSKÝ Zbyněk Auto RZ Boskovice 124 M 1977 1 00:56:52 00:23:13
236 74 ŠRÁMEK Pavel Posilovna Průvan 125 M 1978 1 00:57:22 00:23:42
237 51 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 16 MV3 1944 1 00:57:26 00:23:46
238 101 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 17 MV3 1954 1 00:58:05 00:24:25
239 276 MENŠÍK Ondřej Boskovice 126 M 1989 1 00:58:09 00:24:30
240 194 MARŠÁLEK Jiří Brno 32 MV2 1958 1 00:58:19 00:24:39
241 154 VLASÁK Ota Šmeral Brno 65 MV1 1968 1 00:58:54 00:25:14
242 148 NĚMEC JaROSLAV Blansko 18 MV3 1952 1 00:59:31 00:25:52
243 185 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno, spolek 19 MV3 1952 1 00:59:45 00:26:06
244 129 UHLÍŘ Dalibor AT&T 127 M 1980 1 01:00:12 00:26:33
245 277 KUBĚNA Kamil Ráječko 128 M 1989 1 01:01:13 00:27:33
246 291 RŮŽIČKA Bohuslav SC Ráječko 20 MV3 1946 1 01:01:37 00:27:57
247 203 LENHART David Brno 129 M 1979 1 01:01:39 00:27:59
248 21 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 21 MV3 1937 1 01:01:51 00:28:12
249 271 NECHUTA Aleš Individuální 130 M 1985 1 01:02:08 00:28:29
250 83 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno, spolek 22 MV3 1941 1 01:02:42 00:29:02
251 119 TRS Ladislav Brno 33 MV2 1958 1 01:03:01 00:29:22
252 134 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 2 XZ 1978 1 01:04:26 00:30:47
253 304 RŮŽIČKA Ludvík Individuální 131 M 1975 1 01:04:42 00:31:02
254 306 VYSKOČIL Jiří Ráječko 132 M 1989 1 01:09:31 00:35:52
255 68 BĚLKA Jaroslav LRS Orel Vyškov 23 MV3 1952 1 01:12:21 00:38:42
256 58 KREJČÍ František Brno 24 MV3 1943 1 01:13:31 00:39:52
257 81 KUBÍK Josef Adamov 25 MV3 1938 1 01:21:10 00:47:31

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 34 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno MV3 1953

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.