Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

BBP 10 - Soudek Vinice-Hnanice - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 06.04.2013 08:00 do 06.04.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků152
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 121 KOHUT Jan UNI Brno - Newline TEAM 1 M 1985 1 00:34:30
2 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 MV1 1970 1 00:34:39 00:00:09
3 38 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1971 1 00:35:17 00:00:46
4 125 KLEMENT Jan EKOL TEAM 2 M 1986 1 00:35:22 00:00:51
5 71 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 3 M 1982 1 00:35:28 00:00:57
6 16 SUK Ladislav UNI Brno - ASC Bučovice 4 M 1983 1 00:35:29 00:00:58
7 96 BURYŠKA Tomáš VSK Univerzita Brno 5 M 1988 1 00:35:51 00:01:21
8 35 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 6 M 1992 1 00:36:04 00:01:33
9 27 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 7 M 1984 1 00:36:07 00:01:37
10 79 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 8 M 1985 1 00:36:24 00:01:54
11 54 HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 9 M 1991 1 00:36:44 00:02:14
12 55 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 10 M 1992 1 00:36:56 00:02:26
13 75 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 11 M 1975 1 00:36:59 00:02:29
14 103 VOLEČEK Libor Štěpánov 12 M 1985 1 00:37:06 00:02:36
15 39 CHADIM Michal KC Brno 13 M 1978 1 00:37:09 00:02:39
16 225 NĚMEC Jan OK Chrastava 14 M 1986 1 00:37:11 00:02:41
17 44 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:37:28 00:02:58
18 91 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 15 M 1991 1 00:38:03 00:03:33
19 26 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 16 M 1982 1 00:38:23 00:03:53
20 36 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 17 M 1993 1 00:38:30 00:04:00
21 66 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 18 M 1982 1 00:38:37 00:04:07
22 92 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 19 M 1980 1 00:38:48 00:04:18
23 99 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 20 M 1975 1 00:38:49 00:04:19
24 129 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 3 MV1 1967 1 00:38:53 00:04:23
25 20 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV1 1968 1 00:38:57 00:04:27
26 219 NOVÁČEK Tomáš Spartak Třebíč 21 M 1983 1 00:39:00 00:04:30
27 61 ZELINKA Jiří O-mikron 22 M 1987 1 00:39:05 00:04:35
28 40 NOVÁK Petr Viničné Šumice 23 M 1976 1 00:39:14 00:04:43
29 114 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 5 MV1 1965 1 00:39:15 00:04:45
30 231 KUNOVSKÝ Radek Popůvky 24 M 1977 1 00:39:26 00:04:56
31 90 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 25 M 1988 1 00:39:39 00:05:09
32 97 BULÍN Martin Přerov 26 M 1985 1 00:39:44 00:05:13
33 117 PRÁT Alexandr Jinačovice 2 MV2 1956 1 00:39:48 00:05:18
34 88 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 27 M 1985 1 00:39:51 00:05:21
35 28 BEZROUK Jiří Consultek Service 3 MV2 1962 1 00:39:56 00:05:26
36 64 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:39:59 00:05:28
37 37 ZOUHAR Libor Adidas Brno 4 MV2 1958 1 00:40:00 00:05:30
38 83 HRBÁČEK Karel Útěchov 6 MV1 1968 1 00:40:12 00:05:41
39 57 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 5 MV2 1954 1 00:40:20 00:05:49
40 218 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 28 M 1977 1 00:40:21 00:05:51
41 224 KOLÁŘ Petr Sokol Blansko 7 MV1 1973 1 00:40:27 00:05:57
42 127 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 29 M 1978 1 00:40:33 00:06:03
43 62 FLORIÁN Radim Zetor Brno 8 MV1 1970 1 00:40:39 00:06:09
44 52 TOPINKA Martin CBASE 30 M 1984 1 00:40:56 00:06:26
45 50 GROSS Luděk Znojmo 2 MV3 1953 1 00:41:16 00:06:46
46 113 BRTNA David Brno 31 M 1982 1 00:41:26 00:06:56
47 120 VEMOLA Jiří Bukovice 32 M 1977 1 00:41:29 00:06:59
48 58 SIKORA Aleš Smršť Podlesí 9 MV1 1973 1 00:41:33 00:07:03
49 119 ALMAN Dušan Adamov 10 MV1 1967 1 00:41:38 00:07:08
50 221 ŠENKÝŘ Michal Brno 33 M 1983 1 00:41:45 00:07:15
51 21 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 3 MV3 1953 1 00:41:56 00:07:26
52 110 SLATINA František Brno 11 MV1 1966 1 00:42:10 00:07:40
53 63 KROPÁČEK Jaroslav Brno 12 MV1 1970 1 00:42:22 00:07:52
54 12 ROČEK Radim Brno 13 MV1 1969 1 00:42:25 00:07:55
55 98 ZELENÝ Miroslav Brno 34 M 1983 1 00:42:31 00:08:01
56 133 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 35 M 1980 1 00:42:35 00:08:04
57 227 MALEŇÁK Filip UNI Brno - ASC Bučovice 36 M 1990 1 00:42:36 00:08:06
58 108 PŠENICA Miroslav Rožnov 37 M 1980 1 00:42:38 00:08:08
59 101 NOHEL Petr MO runers 38 M 1990 1 00:42:39 00:08:09
60 236 VAŠÍČEK Michal KOB Moira Brno 39 M 1989 1 00:42:39 00:08:09
61 111 HLOUŠEK Mirek Brno 40 M 1979 1 00:42:47 00:08:17
62 74 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 14 MV1 1973 1 00:42:52 00:08:22
63 67 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 41 M 1985 1 00:42:55 00:08:25
64 15 POHANKA Pavel Lotrando Brno 15 MV1 1973 1 00:43:00 00:08:29
65 220 KOLÍNEK František AK Perná 6 MV2 1956 1 00:43:29 00:08:59
66 30 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 16 MV1 1968 1 00:43:34 00:09:04
67 130 VACULA Ondřej Brno 42 M 1981 1 00:43:40 00:09:10
68 126 KUPKA Pavel Lukovany 43 M 1975 1 00:43:41 00:09:11
69 107 RERYCH Jiří Brno 44 M 1988 1 00:43:52 00:09:22
70 112 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 45 M 1975 1 00:43:57 00:09:27
71 132 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 7 MV2 1957 1 00:44:09 00:09:39
72 105 KOCUR Lukáš Brno 46 M 1977 1 00:44:11 00:09:41
73 106 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 17 MV1 1965 1 00:44:19 00:09:48
74 230 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 47 M 1982 1 00:44:21 00:09:51
75 134 SLOUKA Jiří Blažovice 48 M 1983 1 00:44:27 00:09:57
76 85 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 49 M 1977 1 00:44:34 00:10:04
77 137 MATOUŠEK Pavel KC Brno 50 M 1978 1 00:44:37 00:10:07
78 232 JIRAN Václav Brno 51 M 1976 1 00:44:47 00:10:17
79 217 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 18 MV1 1972 1 00:44:54 00:10:24
80 104 KOHOUTEK Jiří Brno 52 M 1989 1 00:44:57 00:10:27
81 25 JANEK Petr Brno 19 MV1 1969 1 00:45:00 00:10:30
82 53 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 4 MV3 1951 1 00:45:06 00:10:35
83 233 POZLER Jiří Hradec Králové 53 M 1983 1 00:45:09 00:10:39
84 31 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 8 MV2 1958 1 00:45:16 00:10:45
85 86 DRAGOLOV Daniel Brno 20 MV1 1967 1 00:45:41 00:11:11
86 95 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 54 M 1981 1 00:45:42 00:11:12
87 235 ČECH Viktor Lokomotiva Vsetín 55 M 1980 1 00:45:44 00:11:14
88 140 NĚMEC Roman Brno 21 MV1 1972 1 00:45:59 00:11:29
89 60 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 9 MV2 1956 1 00:46:13 00:11:43
90 65 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 10 MV2 1957 1 00:46:21 00:11:51
91 115 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 56 M 1985 1 00:46:25 00:11:55
92 89 ZEZULKA Luděk Brno 11 MV2 1962 1 00:46:40 00:12:10
93 56 ČADEK Martin Brno 12 MV2 1957 1 00:46:41 00:12:10
94 42 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 22 MV1 1969 1 00:46:58 00:12:28
95 13 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 23 MV1 1971 1 00:47:02 00:12:32
96 109 ŠŤASTA Libor Kuřim 24 MV1 1966 1 00:47:44 00:13:14
97 72 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 57 M 1983 1 00:47:58 00:13:27
98 59 BŘEZINA Aleš Brno 13 MV2 1962 1 00:47:58 00:13:28
99 102 KOHOUTEK Jaromír Brno 14 MV2 1955 1 00:48:03 00:13:33
100 77 UHLÍŘ Dalibor AT&T 58 M 1980 1 00:48:13 00:13:43
101 33 DVOŘÁK Vojtěch Brno 59 M 1974 1 00:48:17 00:13:47
102 49 STRÁNÍK Aleš Blansko 5 MV3 1950 1 00:48:26 00:13:56
103 68 HANÁK Albín Brno 6 MV3 1951 1 00:48:37 00:14:07
104 124 SLÁMA Jiří Automedia 15 MV2 1960 1 00:48:42 00:14:12
105 32 KUNC Josef LRS Vyškov 16 MV2 1960 1 00:48:47 00:14:17
106 43 MAREK Jaromír Brno 25 MV1 1964 1 00:49:12 00:14:42
107 34 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 7 MV3 1953 1 00:49:17 00:14:47
108 118 JEŽ Martin HAPE Brno 26 MV1 1973 1 00:49:31 00:15:01
109 22 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 27 MV1 1971 1 00:49:43 00:15:13
110 131 VEČEŘA Luboš Kobylí 28 MV1 1965 1 00:49:54 00:15:24
111 73 TYLEČEK Pavel Jundrov 29 MV1 1973 1 00:49:57 00:15:27
112 100 ČECH Ladislav Mokrá Horákov 30 MV1 1973 1 00:49:59 00:15:29
113 93 MACHÁČEK Martin RC Brno 17 MV2 1955 1 00:50:02 00:15:32
114 41 BOHÁČ Jiří Brno 18 MV2 1954 1 00:50:07 00:15:37
115 70 NOVOTNÝ Libor Kuřim 19 MV2 1961 1 00:50:12 00:15:42
116 23 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 20 MV2 1954 1 00:50:30 00:15:59
117 128 HURT Zdeněk Kuřim 60 M 1976 1 00:50:48 00:16:17
118 122 ŠOUMAL Vladimír Brno 61 M 1980 1 00:50:51 00:16:20
119 94 BARTOŠ Zdeněk Cemba.cz 21 MV2 1962 1 00:50:53 00:16:23
120 45 VOLAVÝ Vladimír Fit online 22 MV2 1955 1 00:51:01 00:16:31
121 87 PROSTŘEDNÍ Jiří Brno 23 MV2 1956 1 00:51:05 00:16:35
122 82 MOUČKA Jan Brno 24 MV2 1956 1 00:52:00 00:17:30
123 78 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 8 MV3 1952 1 00:52:12 00:17:42
124 228 FRÁŇA Pavel Brno 25 MV2 1959 1 00:52:16 00:17:46
125 51 KRIEG Petr BMT Brno 9 MV3 1949 1 00:52:36 00:18:06
126 234 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Blansko 26 MV2 1955 1 00:52:45 00:18:15
127 116 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 27 MV2 1962 1 00:52:52 00:18:22
128 19 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 28 MV2 1954 1 00:53:24 00:18:54
129 69 JASKULKA Martin AK Kuřim 31 MV1 1968 1 00:53:33 00:19:03
130 139 CRHÁK Luděk Zetor Brno 29 MV2 1959 1 00:53:55 00:19:25
131 80 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 32 MV1 1970 1 00:54:23 00:19:53
132 24 KROUPA Jiří Brno 30 MV2 1959 1 00:54:35 00:20:05
133 14 KRCHÁK František Brno 33 MV1 1964 1 00:54:40 00:20:10
134 136 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 10 MV3 1952 1 00:56:29 00:21:59
135 47 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 11 MV3 1944 1 00:56:50 00:22:20
136 237 POLÁK Stanislav Brno 31 MV2 1956 1 00:57:04 00:22:34
137 46 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 12 MV3 1941 1 00:57:21 00:22:51
138 223 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 13 MV3 1946 1 00:58:12 00:23:42
139 226 TRS Ladislav Brno 32 MV2 1958 1 00:58:23 00:23:53
140 229 KAPAVÍK Radim_X Přerov 62 M 1985 1 00:58:29 00:23:58
141 123 VLASÁK Ota Šmeral Brno 34 MV1 1968 1 00:58:37 00:24:07
142 81 PUDELKA Jaroslav Prdlavka SSSR Modřice 14 MV3 1953 1 01:01:11 00:26:41
143 17 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 15 MV3 1937 1 01:02:02 00:27:32
144 135 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 33 MV2 1960 1 01:02:31 00:28:01
145 84 MAREK Jiří Brno 34 MV2 1956 1 01:02:51 00:28:21
146 138 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 35 MV1 1964 1 01:04:55 00:30:24
147 222 DAVID Karel LRS Vyškov 35 MV2 1961 1 01:05:05 00:30:35
148 29 HALBRŠTAT Petr TK Znojmo 36 MV1 1967 1 01:05:35 00:31:05
149 48 HRUBÝ Milan ASK Blansko 16 MV3 1938 1 01:07:32 00:33:02
150 18 MACHALA Jaroslav Hluk 17 MV3 1938 1 01:09:12 00:34:42
151 76 KUBÍK Josef Adamov 18 MV3 1938 1 01:11:37 00:37:07
152 141 DAVID Ludvík Prdlavka SSSR Modřice 19 MV3 1951 1 01:12:11 00:37:41

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.