Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 26.12.2013 08:00 do 26.12.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,40
Počet kol2
Počet závodníků289
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 198 KOHUT Jan Mizuno 1 M 1985 2 00:30:44
2 169 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 2 M 1992 2 00:30:55 00:00:10
3 151 NYKODÝM Miloš SK Žabovřesky 3 M 1990 2 00:31:14 00:00:29
4 321 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 2 00:31:59 00:01:14
5 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1970 2 00:32:36 00:01:51
6 160 KALUS Jiří EKOL TEAM 4 M 1993 2 00:32:56 00:02:11
7 126 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 5 M 1993 2 00:33:06 00:02:21
8 47 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 6 M 1975 2 00:33:20 00:02:35
9 140 PULICAR Kamil MK Seitl 7 M 1991 2 00:33:20 00:02:35
10 161 RUBIČ Daniel NEW BalanceT Team 8 M 1985 2 00:33:34 00:02:50
11 31 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 2 00:33:36 00:02:51
12 157 ŠŤASTNÝ Petr Česká Spořitelna Specialized 9 M 1988 2 00:33:39 00:02:54
13 52 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 10 M 1982 2 00:33:40 00:02:55
14 15 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 11 M 1992 2 00:33:48 00:03:03
15 192 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 12 M 1991 2 00:34:02 00:03:17
16 302 NĚMEČEK Jiří AHA Vyškov 13 M 1982 2 00:34:05 00:03:20
17 88 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 14 M 1992 2 00:34:11 00:03:26
18 44 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 15 M 1984 2 00:34:18 00:03:33
19 153 STRNAD Václav Inkosport Team 16 M 1983 2 00:34:27 00:03:42
20 120 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 17 M 1977 2 00:34:30 00:03:45
21 115 CHADIM Michal KC Brno 18 M 1978 2 00:34:36 00:03:51
22 117 PEŠKA Pavel CBASE 19 M 1983 2 00:34:41 00:03:56
23 236 VEČEŘA Tomáš Relax Olešnice 20 M 1989 2 00:35:10 00:04:25
24 146 ČTVRTNÍČEK Jakub 21 M 1990 2 00:35:12 00:04:27
25 12 MACHO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 22 M 1975 2 00:35:31 00:04:46
26 50 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 3 MV1 1968 2 00:35:33 00:04:48
27 193 POHANKA Libor KC Brno 23 M 1978 2 00:35:34 00:04:49
28 83 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 24 M 1987 2 00:35:39 00:04:54
29 35 CACEK Josef Cáca team Tišnov 25 M 1978 2 00:35:40 00:04:55
30 242 STEHLÍK Petr Medikobra 26 M 1989 2 00:35:40 00:04:55
31 30 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 27 M 1975 2 00:35:41 00:04:56
32 46 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 28 M 1982 2 00:36:05 00:05:20
33 170 BACIU Serban Romania 29 M 1980 2 00:36:11 00:05:26
34 148 HENEK Vladan RBK Blansko 30 M 1980 2 00:36:14 00:05:29
35 303 HAJZLER Jiří AHA Vyškov 2 MV2 1963 2 00:36:33 00:05:48
36 311 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 31 M 1987 2 00:36:37 00:05:52
37 87 ADAMEC Milan Orel Vyškov 32 M 1977 2 00:36:45 00:06:00
38 178 POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 33 M 1985 2 00:36:49 00:06:04
39 43 KOLÍNEK František AK Perná 3 MV2 1956 2 00:36:52 00:06:07
40 97 ZELINKA Jiří O-mikron 34 M 1987 2 00:36:54 00:06:09
41 51 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 35 M 1982 2 00:36:59 00:06:14
42 82 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 36 M 1986 2 00:37:01 00:06:16
43 33 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 37 M 1983 2 00:37:04 00:06:19
44 174 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 4 MV1 1972 2 00:37:05 00:06:20
45 150 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 38 M 1979 2 00:37:07 00:06:22
46 68 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 39 M 1992 2 00:37:11 00:06:26
47 331 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 40 M 1988 2 00:37:15 00:06:31
48 36 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 2 00:37:17 00:06:32
49 16 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 41 M 1993 2 00:37:34 00:06:49
50 78 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 42 M 1982 2 00:37:36 00:06:51
51 134 VÉVODA Ondřej AK Tišnov 43 M 1991 2 00:37:38 00:06:53
52 79 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 5 MV1 1965 2 00:37:39 00:06:54
53 248 HLAVSA Tomáš Adamov 44 M 1983 2 00:37:45 00:07:00
54 164 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 45 M 1986 2 00:37:48 00:07:03
55 70 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 4 MV2 1961 2 00:37:54 00:07:09
56 94 DUŠIL Jaroslav Brno 6 MV1 1970 2 00:37:55 00:07:10
57 339 ALMAN Dušan Adamov 7 MV1 1967 2 00:37:55 00:07:10
58 114 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 46 M 1978 2 00:37:57 00:07:12
59 75 HRBÁČEK Karel Útěchov 8 MV1 1968 2 00:38:03 00:07:18
60 112 ZOUHAR Libor Adidas Brno 5 MV2 1958 2 00:38:08 00:07:23
61 165 POSPÍCHAL Zbyněk EKOL ELITE TT 47 M 1986 2 00:38:10 00:07:25
62 308 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 48 M 1978 2 00:38:13 00:07:28
63 99 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 9 MV1 1967 2 00:38:27 00:07:42
64 209 HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 49 M 1991 2 00:38:31 00:07:46
65 139 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 2 MV3 1954 2 00:38:31 00:07:46
66 119 MATOUŠEK Denis 50 M 1988 2 00:38:31 00:07:46
67 73 ŠENKÝŘ Michal (CZE) 51 M 1983 2 00:38:34 00:07:49
68 352 JURÁČEK Petr Acer Bike Team 52 M 1981 2 00:38:47 00:08:02
69 152 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 53 M 1975 2 00:38:48 00:08:04
70 220 DOKOUPIL Bohuslav 54 M 1980 2 00:38:54 00:08:09
71 168 SLÁMA Lukáš Automedia 55 M 1984 2 00:38:55 00:08:10
72 247 LEPIER Jan ČVK Brno 56 M 1976 2 00:38:58 00:08:13
73 147 JEŽEK Ondřej ONDRA69FANS TEAM 57 M 1989 2 00:38:58 00:08:13
74 21 HALAS Petr AK Drnovice 10 MV1 1973 2 00:38:59 00:08:14
75 106 NĚMEC Petr Zastávka 58 M 1986 2 00:39:00 00:08:15
76 111 SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 59 M 1993 2 00:39:03 00:08:18
77 91 KONEČNÝ Libor Kuřim 11 MV1 1971 2 00:39:07 00:08:22
78 20 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 12 MV1 1973 2 00:39:18 00:08:33
79 240 HRABOVSKÝ Zdeněk 60 M 1985 2 00:39:23 00:08:38
80 327 MALEŇÁK Filip UNI Brno - ASC Bučovice 61 M 1990 2 00:39:27 00:08:42
81 64 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 62 M 1983 2 00:39:28 00:08:43
82 143 SPÁČIL Leopold Merida Biking Team 6 MV2 1959 2 00:39:30 00:08:45
83 133 SUCHARDA Pavel KC Brno 13 MV1 1970 2 00:39:32 00:08:47
84 234 ŠTERC Jiří ViKtor 63 M 1990 2 00:39:32 00:08:47
85 28 BĚLOHOUBEK Petr Brno 14 MV1 1972 2 00:39:35 00:08:50
86 175 BRTNA David Brno 64 M 1982 2 00:39:38 00:08:53
87 233 KUNITSKI Evghenii Brno 65 M 1981 2 00:39:43 00:08:58
88 14 SEDLÁK Radim Posilovna Průvan 15 MV1 1974 2 00:39:45 00:09:00
89 96 KHÝN Vítězslav KOB Dobruška 66 M 1983 2 00:39:48 00:09:03
90 37 HLAVATÝ Radek Head Team 16 MV1 1966 2 00:39:49 00:09:04
91 173 KOCUR Lukáš Brno 67 M 1977 2 00:39:50 00:09:05
92 238 HORÁK Petr Sokol Prštice 68 M 1976 2 00:39:55 00:09:10
93 315 MARVÁNEK Ondřej HO Tesla Brno 69 M 1979 2 00:39:58 00:09:13
94 86 TRÁVNÍČEK Jaroslav Drnovice 7 MV2 1964 2 00:40:03 00:09:18
95 74 SKYBA Martin Fit online 8 MV2 1962 2 00:40:09 00:09:24
96 330 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 70 M 1988 2 00:40:26 00:09:41
97 201 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 17 MV1 1973 2 00:40:35 00:09:50
98 325 RYŠAVÝ Miloš Brno 71 M 1976 2 00:40:37 00:09:52
99 244 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 1 XZ 1978 2 00:40:38 00:09:53
100 149 KROPÁČEK Jaroslav Brno 18 MV1 1970 2 00:40:41 00:09:56
101 252 KAZDA Petr Brno 19 MV1 1970 2 00:40:44 00:09:59
102 185 KUNEŠ David Tišnov 20 MV1 1974 2 00:40:48 00:10:03
103 227 DRAGOLOV Daniel (CZE) 21 MV1 1967 2 00:40:49 00:10:04
104 163 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 72 M 1994 2 00:40:56 00:10:11
105 176 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 73 M 1977 2 00:40:58 00:10:13
106 182 KINCL Petr Klub extrémních běžkařů 74 M 1983 2 00:40:58 00:10:13
107 55 VALENT Radek Brněnský Půlmaraton 22 MV1 1970 2 00:40:59 00:10:14
108 184 JELÍNEK Pavel Blansko 75 M 1975 2 00:41:03 00:10:18
109 317 TRS Ladislav Brno 76 M 1985 2 00:41:08 00:10:23
110 81 JURČA Jaroslav :-) 9 MV2 1962 2 00:41:11 00:10:26
111 22 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 77 M 1981 2 00:41:17 00:10:32
112 231 TESÁREK Jan HO Lemra 78 M 1977 2 00:41:21 00:10:36
113 138 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 79 M 1976 2 00:41:28 00:10:43
114 113 ZOUHAR Libor Adidas Brno 80 M 1985 2 00:41:32 00:10:47
115 26 MILKA Zdeněk Brno 81 M 1984 2 00:41:37 00:10:52
116 53 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 10 MV2 1956 2 00:41:38 00:10:53
117 122 KELLNER Libor PROMATĚJE 23 MV1 1971 2 00:41:40 00:10:55
118 69 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 82 M 1994 2 00:41:46 00:11:01
119 77 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 83 M 1985 2 00:41:50 00:11:05
120 27 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 24 MV1 1968 2 00:41:52 00:11:07
121 195 KREJČÍ Ondřej 84 M 1991 2 00:41:57 00:11:12
122 49 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 25 MV1 1971 2 00:41:58 00:11:13
123 219 ČERMÁK Jan Šlapanice 85 M 1989 2 00:42:01 00:11:16
124 38 CHROMÝ Bořivoj Tišnov 3 MV3 1953 2 00:42:08 00:11:23
125 155 SLÁMA Martin Inkosport Team 86 M 1990 2 00:42:11 00:11:26
126 241 UHLÍŘ Dalibor AT&T 87 M 1980 2 00:42:31 00:11:46
127 334 KOHOUTEK Josef FIN centrum Boskovice 88 M 1984 2 00:42:33 00:11:48
128 107 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 89 M 1978 2 00:42:43 00:11:58
129 351 SLAVÍK Jiří Hustopeče 4 MV3 1954 2 00:42:44 00:11:59
130 29 VEMOLA Jiří Bukovice 90 M 1977 2 00:42:50 00:12:05
131 18 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 26 MV1 1971 2 00:42:53 00:12:08
132 180 KOHOUTEK Jiří Brno 91 M 1989 2 00:42:54 00:12:09
133 250 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 27 MV1 1965 2 00:42:54 00:12:09
134 60 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 5 MV3 1953 2 00:42:54 00:12:09
135 116 MAŠLAŇ Jiří Brno 92 M 1983 2 00:42:54 00:12:09
136 125 PETRŮJOVÁ Hana Brno 2 XZ 1984 2 00:42:56 00:12:11
137 90 ŠŤASTA Libor Kuřim 28 MV1 1966 2 00:42:58 00:12:13
138 85 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 93 M 1975 2 00:43:00 00:12:15
139 187 PATOČKA Petr DINOSPORT Ivančice 11 MV2 1963 2 00:43:00 00:12:15
140 206 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 6 MV3 1952 2 00:43:00 00:12:15
141 144 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 7 MV3 1951 2 00:43:01 00:12:16
142 67 JANEK Petr 29 MV1 1969 2 00:43:04 00:12:19
143 239 STEHLÍK Václav Medikobra 94 M 1987 2 00:43:13 00:12:28
144 338 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 95 M 1977 2 00:43:17 00:12:32
145 142 KUPKA Pavel Lukovany 96 M 1975 2 00:43:19 00:12:34
146 319 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 97 M 1977 2 00:43:24 00:12:39
147 123 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 30 MV1 1967 2 00:43:25 00:12:40
148 210 PARGAČ Martin Trenčín 98 M 1985 2 00:43:29 00:12:44
149 225 STŘÍBRNÝ Martin Brno 99 M 1987 2 00:43:34 00:12:49
150 58 SMOLÍK Antonín Hrušovany u Brna 12 MV2 1963 2 00:43:34 00:12:49
151 332 BUČEK Filip 100 M 1984 2 00:43:39 00:12:54
152 213 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 31 MV1 1973 2 00:43:42 00:12:57
153 102 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 13 MV2 1961 2 00:43:46 00:13:01
154 196 SVOBODA Jiří Brno 101 M 1976 2 00:43:51 00:13:06
155 203 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 102 M 1985 2 00:43:53 00:13:08
156 103 ČADEK Martin Brno 14 MV2 1957 2 00:43:55 00:13:10
157 212 ŽÁK Jan Vltava FUND 32 MV1 1972 2 00:43:59 00:13:14
158 189 HAVLÁSEK Petr Brno 103 M 1981 2 00:44:02 00:13:17
159 340 ŠOLC Filip 104 M 1985 2 00:44:06 00:13:21
160 17 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 33 MV1 1971 2 00:44:13 00:13:28
161 251 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 15 MV2 1957 2 00:44:15 00:13:30
162 72 LIBENSKÝ David Brno 34 MV1 1970 2 00:44:20 00:13:35
163 171 SLÁMA Jiří Automedia 16 MV2 1960 2 00:44:20 00:13:36
164 191 MATULOVÁ Martina Brno 3 XZ 1972 2 00:44:21 00:13:36
165 183 KRYL Tomáš X-Sports 105 M 1978 2 00:44:23 00:13:38
166 190 MATULA Jaroslav Zetor Brno 35 MV1 1970 2 00:44:26 00:13:41
167 166 WRONKA Pavel VHS Brno 106 M 1986 2 00:44:28 00:13:43
168 218 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 17 MV2 1959 2 00:44:29 00:13:44
169 41 STRÁNÍK Aleš Blansko 8 MV3 1950 2 00:44:37 00:13:52
170 199 BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 107 M 1976 2 00:44:41 00:13:56
171 34 KUNC Josef LRS Vyškov 18 MV2 1960 2 00:44:49 00:14:04
172 24 SEZIMA Petr Tandem Brno 108 M 1986 2 00:44:55 00:14:10
173 208 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 36 MV1 1973 2 00:44:57 00:14:12
174 194 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 9 MV3 1953 2 00:44:58 00:14:13
175 181 KOHOUTEK Jaromír Brno 19 MV2 1955 2 00:45:00 00:14:15
176 131 HANÁK Albín Brno 10 MV3 1951 2 00:45:03 00:14:18
177 105 MIKITA Pavel (CZE) TRIANGLE TRI TEAM 11 MV3 1952 2 00:45:08 00:14:23
178 92 KOUDELKA Jiří AP Brno 20 MV2 1957 2 00:45:16 00:14:31
179 177 DVOŘÁK Vojtěch Brno 37 MV1 1974 2 00:45:19 00:14:34
180 100 BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 38 MV1 1967 2 00:45:19 00:14:34
181 136 PAULÍK Petr HP KARTON 39 MV1 1974 2 00:45:23 00:14:38
182 135 BŮŽEK Jan Brno 21 MV2 1957 2 00:45:25 00:14:40
183 132 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 109 M 1975 2 00:45:31 00:14:46
184 25 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 22 MV2 1964 2 00:45:32 00:14:47
185 23 PALAŠ Zdeněk Valtice 23 MV2 1961 2 00:45:34 00:14:49
186 205 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 40 MV1 1972 2 00:45:42 00:14:57
187 162 HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 110 M 1984 2 00:45:45 00:15:00
188 145 ČTVRTNÍČEK Aleš (CZE) Brünner Sport Club 24 MV2 1961 2 00:45:48 00:15:03
189 305 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 41 MV1 1969 2 00:45:50 00:15:05
190 172 BEDAN Petr Spešov 209 42 MV1 1973 2 00:45:53 00:15:08
191 93 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 43 MV1 1970 2 00:46:00 00:15:15
192 129 VRÁNEK David Brno 111 M 1978 2 00:46:01 00:15:16
193 40 NOVOTNÝ Libor Kuřim 25 MV2 1961 2 00:46:04 00:15:19
194 202 VOREL Petr Brno 112 M 1986 2 00:46:05 00:15:20
195 341 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 44 MV1 1966 2 00:46:05 00:15:20
196 243 ŠOUMAL Vladimír Brno 113 M 1980 2 00:46:06 00:15:22
197 127 DVOŘÁK David Brno 114 M 1976 2 00:46:25 00:15:40
198 344 CAMIA Patricie 4 XZ 1969 2 00:46:25 00:15:40
199 310 FELIX Břetislav C BASE Brno 26 MV2 1961 2 00:46:26 00:15:41
200 13 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 45 MV1 1972 2 00:46:27 00:15:42
201 54 BŘEZA Miroslav Brno 27 MV2 1959 2 00:46:31 00:15:46
202 59 ODVÁŘKA Libor 46 MV1 1971 2 00:46:32 00:15:47
203 323 ŠILHAN Vladimír 28 MV2 1957 2 00:46:34 00:15:49
204 109 NAKLÁDAL Jiří 115 M 1988 2 00:46:40 00:15:55
205 214 KOZEL Tom Kvakoši 116 M 1981 2 00:46:41 00:15:56
206 76 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 29 MV2 1960 2 00:46:43 00:15:58
207 65 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 5 XZ 1984 2 00:46:44 00:15:59
208 118 KORÁB Peter Brno 117 M 1983 2 00:47:05 00:16:20
209 226 VOLAVÝ Vladimír Fit online 30 MV2 1955 2 00:47:12 00:16:27
210 197 ŠVARC Luděk Brno 47 MV1 1973 2 00:47:26 00:16:41
211 329 KUČEROVÁ Hana 6 XZ 1989 2 00:47:33 00:16:48
212 215 HORÁK Pavel Acer Bike Team 118 M 1976 2 00:47:37 00:16:52
213 223 BŘEZINA Aleš Brno 31 MV2 1962 2 00:47:44 00:16:59
214 110 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 119 M 1984 2 00:47:51 00:17:06
215 61 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 32 MV2 1963 2 00:48:00 00:17:15
216 156 KRESTA Roman Zetor Brno 48 MV1 1965 2 00:48:00 00:17:15
217 141 KUCIEL Jiří SKP Brno 33 MV2 1964 2 00:48:03 00:17:18
218 128 HABERLAND Jan Sokol Brno 12 MV3 1942 2 00:48:04 00:17:19
219 245 USTOHAL Karel Zelene Rosice 120 M 1977 2 00:48:18 00:17:33
220 80 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 13 MV3 1952 2 00:48:27 00:17:42
221 232 SLÍVA Dalibor 121 M 1977 2 00:48:38 00:17:53
222 95 JURŮJ Daniel Brno 49 MV1 1973 2 00:48:39 00:17:54
223 137 MACHÁČEK Martin Javůrek 34 MV2 1955 2 00:48:48 00:18:03
224 204 KABELA Vojtěch 14 MV3 1947 2 00:48:50 00:18:05
225 320 JÍLEK Radim 50 MV1 1971 2 00:48:56 00:18:11
226 246 VAVERKOVÁ Lucie Rosice 7 XZ 1985 2 00:48:59 00:18:14
227 335 TANCER Stanislav CHalupa tým 51 MV1 1974 2 00:48:59 00:18:14
228 39 MAIXNER Václav Tišnov 15 MV3 1941 2 00:49:00 00:18:15
229 322 MUNDUCH Bohumír Olbramovice 122 M 1979 2 00:49:28 00:18:43
230 229 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 52 MV1 1965 2 00:49:30 00:18:45
231 309 HAVLÍČEK Štěpán 123 M 1983 2 00:49:49 00:19:04
232 312 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 16 MV3 1947 2 00:49:52 00:19:07
233 57 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 17 MV3 1954 2 00:49:57 00:19:12
234 230 JEŽ Martin HAPE Brno 53 MV1 1973 2 00:49:58 00:19:13
235 333 LOSÍK Jakub 124 M 1992 2 00:49:59 00:19:14
236 306 ČERNÝ Zdeněk Bystřice nad Pernštejnem 54 MV1 1973 2 00:49:59 00:19:15
237 42 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 125 M 1976 2 00:50:02 00:19:17
238 104 KROUPA Jiří Brno 35 MV2 1959 2 00:50:11 00:19:26
239 124 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 36 MV2 1956 2 00:50:25 00:19:40
240 188 VODIČKOVÁ Barbora Lesní Hluboké 8 XZ 1983 2 00:50:25 00:19:40
241 167 TŘÍSKA Roman Brno 37 MV2 1956 2 00:50:27 00:19:42
242 207 SUCHÁNEK Václav Sokol Sobotovice 38 MV2 1956 2 00:50:29 00:19:44
243 89 JASKULKA Martin Kuřim 55 MV1 1968 2 00:50:38 00:19:53
244 353 JURÁČEK Pavel Acer Bike Team 126 M 1978 2 00:50:41 00:19:56
245 216 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 39 MV2 1959 2 00:50:44 00:19:59
246 221 TYLEČEK Pavel Jundrov 56 MV1 1973 2 00:50:55 00:20:10
247 237 VEČEŘA Luboš Kobylí 57 MV1 1965 2 00:51:06 00:20:21
248 228 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 40 MV2 1961 2 00:51:22 00:20:37
249 186 KRIEG Petr BMT Brno 18 MV3 1949 2 00:51:31 00:20:47
250 314 NOVÁK Josef Lodní sporty Brno 127 M 1992 2 00:51:40 00:20:55
251 200 KLIMEŠ Petr Dolní Kounice 128 M 1979 2 00:51:41 00:20:56
252 179 HROMÁDKA Jaroslav 129 M 1976 2 00:51:43 00:20:58
253 235 MARŠÁLEK Jiří Brno 41 MV2 1958 2 00:51:46 00:21:01
254 63 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 42 MV2 1962 2 00:51:52 00:21:07
255 19 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 43 MV2 1958 2 00:52:03 00:21:18
256 56 ŠPAČEK Pavel Tišnov 58 MV1 1974 2 00:52:04 00:21:20
257 222 VLASÁK Ota Šmeral Brno 59 MV1 1968 2 00:52:12 00:21:27
258 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 44 MV2 1956 2 00:52:15 00:21:30
259 211 MOKRÝ Pavel Brno 60 MV1 1968 2 00:52:25 00:21:40
260 45 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 9 XZ 1972 2 00:52:40 00:21:55
261 324 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 19 MV3 1954 2 00:52:42 00:21:57
262 121 STAREČEK Lubor PROMATĚJE 61 MV1 1968 2 00:52:56 00:22:11
263 98 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 130 M 1992 2 00:53:10 00:22:25
264 62 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 20 MV3 1944 2 00:53:18 00:22:33
265 253 RŮŽIČKA Ludvík Individuální 131 M 1975 2 00:53:34 00:22:49
266 328 HAVLÍČKOVÁ Anna 10 XZ 1990 2 00:53:42 00:22:57
267 254 ŠICHOVÁ Radka Brno 11 XZ 1980 2 00:53:47 00:23:02
268 48 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 12 XZ 1962 2 00:53:57 00:23:12
269 159 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 13 XZ 1960 2 00:54:00 00:23:15
270 158 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 21 MV3 1949 2 00:54:08 00:23:23
271 224 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 22 MV3 1952 2 00:54:19 00:23:34
272 336 POLÁK Stanislav 45 MV2 1956 2 00:55:13 00:24:28
273 313 SOLDÁNOVÁ Helena 14 XZ 1972 2 00:55:59 00:25:14
274 337 SLÁMA Vladimír Marvan tým 23 MV3 1954 2 00:56:10 00:25:25
275 84 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 15 XZ 1978 2 00:56:17 00:25:32
276 397 ŠMITÁK Jiří AC Moravská Slavia Brno 24 MV3 1944 2 00:57:40 00:26:55
277 217 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 46 MV2 1964 2 00:57:41 00:26:56
278 32 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 25 MV3 1941 2 00:57:54 00:27:09
279 326 IFRIM Eugen Romania 62 MV1 1972 2 00:58:07 00:27:22
280 318 HYBNER Petr Sokol Syrovice 132 M 1975 2 00:58:26 00:27:41
281 316 TRS Ladislav Brno 47 MV2 1958 2 00:58:28 00:27:43
282 108 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 26 MV3 1952 2 00:58:52 00:28:07
283 301 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 133 M 1986 2 01:00:12 00:29:27
284 249 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 48 MV2 1960 2 01:04:02 00:33:17
285 66 HRUBÝ Milan Blansko 27 MV3 1938 2 01:06:42 00:35:57
286 130 KOUŘIL Jan 49 MV2 1961 2 01:11:11 00:40:26

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 71 MATULOVÁ Jana Brno XZ 1973
DNF 154 STRNADOVÁ Eva ikospor-team XZ 1986
DNF 304 PŘICHYSTAL Lukáš ŠAK Židlochovice M 1981

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.