Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BBP 10 - Soudek Vinice-Hnanice - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 06.04.2013 08:00 do 06.04.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků95
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 14 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:18:48
2 80 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 1 XM 1981 1 00:19:20 00:00:31
3 49 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 1 Dci 1997 1 00:19:39 00:00:50
4 67 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 2 Jři 1995 1 00:19:47 00:00:58
5 27 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 3 Jři 1994 1 00:19:57 00:01:08
6 17 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 2 Dci 1996 1 00:20:10 00:01:21
7 48 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 4 Jři 1994 1 00:20:20 00:01:31
8 62 FABRIK Miroslav Brno 2 XM 1959 1 00:20:26 00:01:37
9 40 CHROMÁ Kateřina SK Žabovřesky 1 Jky 1994 1 00:20:27 00:01:38
10 22 SCHNEIDER Milan AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 1996 1 00:20:30 00:01:41
11 60 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 4 Dci 1998 1 00:20:51 00:02:02
12 11 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 1 00:20:59 00:02:10
13 13 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 1995 1 00:21:05 00:02:16
14 63 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 ŽV1 1970 1 00:21:07 00:02:18
15 26 MEDLOVÁ Simona AK Olymp Brno 1 Ž 1992 1 00:21:12 00:02:23
16 69 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 5 Dci 1996 1 00:21:20 00:02:31
17 12 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1978 1 00:21:32 00:02:43
18 18 HORÁKOVÁ Šárka Prštice 3 Ž 1977 1 00:21:39 00:02:50
19 25 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 6 Dci 1997 1 00:21:44 00:02:55
20 52 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Dky 1996 1 00:21:48 00:02:59
21 6 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Dky 1997 1 00:21:57 00:03:08
22 8 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 7 Dci 1996 1 00:21:58 00:03:09
23 31 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 8 Dci 1998 1 00:22:07 00:03:18
24 70 IZÁK Richard Brno 6 Jři 1995 1 00:22:25 00:03:36
25 57 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 9 Dci 1996 1 00:22:25 00:03:36
26 91 SIKORA Vít AK Kuřim 7 Jři 1995 1 00:22:36 00:03:47
27 34 PARÁK Jan Moravec Benešov 3 XM 1991 1 00:22:40 00:03:51
28 46 JANKOVÁ Magda Brno 4 Ž 1980 1 00:22:44 00:03:55
29 84 POMKLA František Brno 10 Dci 1997 1 00:23:02 00:04:13
30 94 KELBL Vladimír KOB Moira Brno 11 Dci 1997 1 00:23:02 00:04:14
31 83 KADLEC Jiří Sokol Radostice 12 Dci 1997 1 00:23:11 00:04:22
32 4 RAPUTA Tomáš Brno 4 XM 1990 1 00:23:12 00:04:23
33 72 HOROVÁ Renata Kuřim 3 ŽV1 1973 1 00:23:13 00:04:24
34 93 LÁNÍČEK Josef Zetor Brno 13 Dci 1996 1 00:23:14 00:04:25
35 3 RAPUTA Tomáš Brno 5 XM 1973 1 00:23:15 00:04:26
36 90 KRATOCHVÍL Jiří Vranov 6 XM 1970 1 00:23:31 00:04:42
37 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 4 ŽV1 1969 1 00:23:34 00:04:45
38 20 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 5 Ž 1981 1 00:23:43 00:04:54
39 68 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 14 Dci 1998 1 00:24:05 00:05:16
40 39 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 2 Jky 1995 1 00:24:22 00:05:33
41 33 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 3 Jky 1995 1 00:24:31 00:05:42
42 29 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 5 ŽV1 1964 1 00:24:32 00:05:43
43 24 HYNKOVÁ Lada VVM 6 ŽV1 1965 1 00:24:43 00:05:54
44 28 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 ŽV1 1971 1 00:24:59 00:06:10
45 9 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 7 XM 1973 1 00:25:06 00:06:17
46 76 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 3 Dky 1997 1 00:25:13 00:06:24
47 37 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 4 Dky 1998 1 00:25:30 00:06:41
48 88 NEČASOVÁ Klára Brno 4 Jky 1994 1 00:25:31 00:06:42
49 73 MARKOVÁ Alice Brno 8 ŽV1 1970 1 00:25:35 00:06:46
50 19 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 6 Ž 1978 1 00:25:37 00:06:48
51 55 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 1 ŽV2 1962 1 00:25:41 00:06:52
52 85 ŽIGOVÁ Veronika 7 Ž 1990 1 00:25:42 00:06:53
53 95 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 5 Dky 1999 1 00:25:43 00:06:54
54 47 DVOŘÁKOVÁ Hana 8 Ž 1976 1 00:25:44 00:06:55
55 92 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 1 00:26:10 00:07:21
56 74 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 6 Dky 1999 1 00:26:35 00:07:46
57 58 HIRŠOVÁ Gabriela VSK Mendelu Brno 7 Dky 1996 1 00:26:36 00:07:47
58 59 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 9 ŽV1 1970 1 00:26:37 00:07:48
59 86 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 9 Ž 1974 1 00:26:58 00:08:09
60 89 KRATOCHVÍL Vilém Vranov 15 Dci 2001 1 00:26:59 00:08:10
61 45 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 8 Dky 1998 1 00:27:09 00:08:20
62 35 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 2 ŽV3 1950 1 00:27:14 00:08:25
63 30 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV2 1954 1 00:27:18 00:08:29
64 61 SLÁMOVÁ Barbora Brno 10 Ž 1981 1 00:27:25 00:08:36
65 41 MEZNÍKOVÁ Lucie SK Žabovřesky 11 Ž 1991 1 00:27:27 00:08:38
66 32 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 10 ŽV1 1972 1 00:27:36 00:08:47
67 21 SUKOVÁ Ludmila Brno 3 ŽV3 1944 1 00:27:49 00:09:00
68 82 SUCHÝ Libor Blansko 8 XM 1973 1 00:27:54 00:09:05
69 81 SUCHÁ Lenka Blansko 12 Ž 1974 1 00:27:55 00:09:06
70 79 KOČOVÁ Hana BRNO - Žabovřesky 13 Ž 1986 1 00:28:00 00:09:11
71 64 ZITOVÁ Iva Brno 3 ŽV2 1959 1 00:28:01 00:09:12
72 54 KLEPALOVÁ Vendula ASK Blansko 9 Dky 1998 1 00:28:24 00:09:35
73 53 KLEPAL Petr Blansko 9 XM 1966 1 00:28:24 00:09:35
74 50 ŠENKÝŘOVÁ Veronika Brno 14 Ž 1992 1 00:28:32 00:09:43
75 78 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 4 ŽV3 1953 1 00:28:39 00:09:50
76 23 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 1 00:29:00 00:10:11
77 75 ČECH Zdenka Brno 15 Ž 1978 1 00:29:24 00:10:35
78 96 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 11 ŽV1 1973 1 00:29:28 00:10:39
79 10 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV3 1938 1 00:30:00 00:11:11
80 51 HOLÍKOVÁ Ida Znojmo 12 ŽV1 1964 1 00:30:07 00:11:18
81 5 PROKEŠOVÁ Jana Sokolnice 13 ŽV1 1972 1 00:30:46 00:11:57
82 71 BRABENCOVÁ Mariana Brno 14 ŽV1 1972 1 00:30:49 00:12:00
83 16 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 10 Dky 1996 1 00:31:51 00:13:02
84 38 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 15 ŽV1 1967 1 00:32:10 00:13:21
85 56 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 7 ŽV3 1944 1 00:32:19 00:13:30
86 65 PALKOVÁ Lenka Rosice 16 ŽV1 1970 1 00:32:46 00:13:57
87 44 KRESTA Roman Zetor Brno 10 XM 1965 1 00:32:57 00:14:08
88 42 NEJEDLÁ Tereza Brno 16 Ž 1991 1 00:33:00 00:14:11
89 2 BEDNÁŘ Michal VSK Univerzita Brno 11 XM 1967 1 00:33:01 00:14:12
90 77 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 4 ŽV2 1955 1 00:35:04 00:16:15
91 15 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 16 Dci 1997 1 00:35:23 00:16:34
92 43 KRESTOVÁ Denisa Zetor Brno 5 Jky 1994 1 00:36:15 00:17:26
93 36 KROUPOVÁ Pavla Brno 17 ŽV1 1965 1 00:36:49 00:18:00
94 87 NEČASOVÁ Dana Brno 18 ŽV1 1964 1 00:39:12 00:20:23
95 66 BEZROUKOVÁ Martina Sdružení Popelákova 17 Ž 1981 1 00:41:23 00:22:34

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.