Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 14.12.2013 08:00 do 14.12.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků218
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 133 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 1 00:31:40
2 138 KOHUT Jan Mizuno 2 M 1985 1 00:31:54 00:00:14
3 115 NYKODÝM Miloš SK Žabovřesky 3 M 1990 1 00:32:40 00:01:00
4 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 MV1 1970 1 00:33:24 00:01:44
5 111 CHLOUPEK Adam SK Žabovřesky 4 M 1993 1 00:33:59 00:02:19
6 153 PULICAR Kamil MK Seitl 5 M 1991 1 00:34:16 00:02:36
7 43 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 6 M 1975 1 00:34:46 00:03:06
8 120 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 7 M 1992 1 00:34:58 00:03:18
9 83 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 8 M 1987 1 00:35:06 00:03:26
10 145 VEČEŘA Tomáš Relax Olešnice 9 M 1989 1 00:35:19 00:03:39
11 150 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:35:22 00:03:42
12 66 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 10 M 1982 1 00:35:28 00:03:48
13 110 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 11 M 1991 1 00:36:04 00:04:24
14 73 KALUS Jiří EKOL TEAM 12 M 1993 1 00:36:15 00:04:35
15 129 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 3 MV1 1972 1 00:36:27 00:04:46
16 139 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 13 M 1990 1 00:36:29 00:04:49
17 37 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:36:45 00:05:05
18 23 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV1 1968 1 00:37:01 00:05:20
19 22 CACEK Josef Cáca team Tišnov 14 M 1978 1 00:37:04 00:05:24
20 47 PEŠKA Pavel CBASE 15 M 1983 1 00:37:10 00:05:30
21 74 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 16 M 1986 1 00:37:10 00:05:30
22 56 NĚMEČEK Marek Brno 17 M 1977 1 00:37:37 00:05:57
23 177 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 18 M 1982 1 00:37:40 00:06:00
24 171 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 19 M 1979 1 00:37:44 00:06:04
25 106 NĚMEC Jan OK Chrastava 20 M 1986 1 00:37:52 00:06:12
26 135 ČTVRTNÍČEK Jakub 21 M 1990 1 00:37:57 00:06:17
27 316 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 22 M 1992 1 00:38:03 00:06:23
28 174 BACIU Serban Romania 23 M 1980 1 00:38:05 00:06:25
29 65 DUŠIL Jaroslav Brno 5 MV1 1970 1 00:38:08 00:06:27
30 168 CINTULA Lukáš 24 M 1991 1 00:38:17 00:06:37
31 72 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 6 MV1 1965 1 00:38:18 00:06:38
32 21 KOLÍNEK František AK Perná 2 MV2 1956 1 00:38:25 00:06:45
33 114 MATOUŠEK Denis 25 M 1988 1 00:38:26 00:06:46
34 304 MARŠÁLEK Ondřej Cyklo - Ski klub Polička 26 M 1986 1 00:38:26 00:06:46
35 89 CZERNÝ Pavel Karviná 27 M 1981 1 00:38:35 00:06:55
36 113 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 28 M 1992 1 00:38:38 00:06:58
37 58 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 29 M 1979 1 00:38:39 00:06:59
38 17 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 30 M 1993 1 00:38:43 00:07:03
39 29 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 31 M 1982 1 00:38:47 00:07:07
40 126 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 32 M 1975 1 00:38:51 00:07:11
41 91 HAVRÁNEK Jan Brno 33 M 1977 1 00:38:54 00:07:14
42 42 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:38:58 00:07:17
43 41 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 34 M 1983 1 00:38:58 00:07:18
44 186 HLAVSA Tomáš Adamov 35 M 1983 1 00:39:09 00:07:28
45 181 NĚMEC Petr Zastávka 36 M 1986 1 00:39:10 00:07:30
46 39 RYPKA Jiří Inkosport Team 37 M 1994 1 00:39:13 00:07:33
47 33 ZOUHAR Libor Adidas Brno 3 MV2 1958 1 00:39:15 00:07:35
48 93 HRBÁČEK Karel Útěchov 7 MV1 1968 1 00:39:28 00:07:48
49 193 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 4 MV2 1961 1 00:39:30 00:07:49
50 84 ŠIMUNEK Martin Modřice 8 MV1 1966 1 00:39:36 00:07:56
51 118 POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 38 M 1985 1 00:39:44 00:08:04
52 149 HRABOVSKÝ Zdeněk 39 M 1985 1 00:39:58 00:08:18
53 88 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 40 M 1978 1 00:40:05 00:08:25
54 191 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 9 MV1 1972 1 00:40:11 00:08:31
55 200 ŠTERC Jiří ViKtor 41 M 1990 1 00:40:12 00:08:32
56 324 DOKOUPIL Bohuslav 42 M 1980 1 00:40:14 00:08:34
57 70 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 43 M 1983 1 00:40:25 00:08:45
58 321 NĚMEČEK Jiří Brno 44 M 1978 1 00:40:26 00:08:46
59 95 BULÍN Martin Přerov 45 M 1985 1 00:40:30 00:08:50
60 112 VÉVODA Ondřej AK Tišnov 46 M 1991 1 00:40:42 00:09:02
61 105 SLATINA František Brno 10 MV1 1966 1 00:40:45 00:09:05
62 90 SPÁČIL Leopold Merida Biking Team 5 MV2 1959 1 00:40:57 00:09:16
63 123 BRTNA David Brno 47 M 1982 1 00:41:05 00:09:25
64 99 HLOUŠEK Mirek Brno 48 M 1979 1 00:41:17 00:09:37
65 54 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 49 M 1979 1 00:41:19 00:09:39
66 183 SUCHARDA Pavel KC Brno 11 MV1 1970 1 00:41:22 00:09:42
67 151 KOCUR Lukáš Brno 50 M 1977 1 00:41:26 00:09:46
68 18 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 12 MV1 1973 1 00:41:32 00:09:52
69 86 VACULA Ondřej 51 M 1981 1 00:41:42 00:10:02
70 305 KONEČNÝ Libor Kuřim 13 MV1 1971 1 00:41:45 00:10:05
71 103 SLÁMA Lukáš Automedia 52 M 1984 1 00:41:47 00:10:07
72 24 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 14 MV1 1968 1 00:41:50 00:10:10
73 49 SKYBA Martin Orel Židenice 6 MV2 1962 1 00:41:51 00:10:11
74 312 PLEKANEC Juraj Individuální 15 MV1 1974 1 00:41:52 00:10:12
75 160 KREJČÍ Ondřej 53 M 1991 1 00:41:52 00:10:12
76 169 MAZŮR Róbert MO runers 54 M 1991 1 00:41:53 00:10:13
77 87 KELLNER Libor PROMATĚJE 16 MV1 1971 1 00:41:57 00:10:17
78 322 TRS Ladislav Brno 55 M 1985 1 00:42:00 00:10:20
79 26 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 56 M 1982 1 00:42:08 00:10:28
80 12 KROPÁČEK Jaroslav Brno 17 MV1 1970 1 00:42:08 00:10:28
81 179 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 18 MV1 1973 1 00:42:17 00:10:37
82 71 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 57 M 1985 1 00:42:19 00:10:39
83 143 DRAGOLOV Daniel (CZE) 19 MV1 1967 1 00:42:27 00:10:47
84 198 KAZDA Petr Brno 20 MV1 1970 1 00:42:29 00:10:49
85 317 ODEHNAL Tomáš Skalica 21 MV1 1968 1 00:42:32 00:10:52
86 140 TESÁREK Jan HO Lemra 58 M 1977 1 00:42:34 00:10:54
87 142 BUKVAI Miloš Povážská Bystrica 59 M 1985 1 00:42:39 00:10:59
88 155 BERAN Tomáš Brno 60 M 1980 1 00:42:39 00:10:59
89 196 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 61 M 1977 1 00:42:43 00:11:03
90 19 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 62 M 1981 1 00:42:43 00:11:03
91 109 BILÍK Martin Orel Řečkovice 22 MV1 1968 1 00:42:54 00:11:14
92 63 UHLÍŘ Dalibor AT&T 63 M 1980 1 00:43:08 00:11:28
93 141 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 23 MV1 1969 1 00:43:15 00:11:34
94 16 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 24 MV1 1971 1 00:43:19 00:11:39
95 180 JELÍNEK Pavel Blansko 64 M 1975 1 00:43:22 00:11:41
96 94 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 7 MV2 1956 1 00:43:26 00:11:46
97 52 JANEK Petr 25 MV1 1969 1 00:43:34 00:11:54
98 159 KOVAČIČ Sebastian Brno 65 M 1978 1 00:43:42 00:12:02
99 314 FECKO Miroslav Individuální 66 M 1991 1 00:43:47 00:12:07
100 34 ZOUHAR Libor Adidas Brno 67 M 1985 1 00:43:51 00:12:11
101 147 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 68 M 1978 1 00:43:52 00:12:12
102 36 MILKA Zdeněk Brno 69 M 1984 1 00:43:52 00:12:12
103 13 ROČEK Radim Brno 26 MV1 1969 1 00:43:52 00:12:12
104 127 KUNEŠ David Tišnov 27 MV1 1974 1 00:43:53 00:12:13
105 137 HROMEK Jiří Fenyx Adamov 8 MV2 1960 1 00:43:55 00:12:15
106 51 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 9 MV2 1961 1 00:44:01 00:12:20
107 313 BÁR Lukáš Brno 28 MV1 1974 1 00:44:05 00:12:25
108 306 ŠŤASTA Libor Kuřim 29 MV1 1966 1 00:44:06 00:12:26
109 167 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 30 MV1 1965 1 00:44:07 00:12:27
110 32 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 31 MV1 1966 1 00:44:08 00:12:28
111 104 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 32 MV1 1967 1 00:44:15 00:12:35
112 190 MAŇÁSEK Lukáš Brno 70 M 1980 1 00:44:18 00:12:38
113 144 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 71 M 1994 1 00:44:20 00:12:40
114 64 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 33 MV1 1970 1 00:44:20 00:12:40
115 92 MAŠLAŇ Jiří Brno 72 M 1983 1 00:44:27 00:12:47
116 172 SIKORA Aleš AK Kuřim 34 MV1 1973 1 00:44:35 00:12:55
117 97 VRÁNEK David Brno 73 M 1978 1 00:44:38 00:12:58
118 308 SMOLÍK Antonín Hrušovany u Brna 10 MV2 1963 1 00:44:42 00:13:02
119 194 SLOUKA Jiří Blažovice 74 M 1983 1 00:44:46 00:13:05
120 78 CHROMÝ Bořivoj Tišnov 2 MV3 1953 1 00:44:49 00:13:09
121 98 POKLUDA Tomáš Mokrá Hora 35 MV1 1970 1 00:44:51 00:13:11
122 128 BRÁZDA Richard AC NotarBrazda.cz 75 M 1975 1 00:44:52 00:13:12
123 162 JÁGR Ondřej 76 M 1983 1 00:44:53 00:13:13
124 40 MAREK Jaromír 11 MV2 1964 1 00:45:00 00:13:20
125 107 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 3 MV3 1951 1 00:45:02 00:13:22
126 116 LENĎÁK Štěpán Sokol Zdětín 77 M 1981 1 00:45:05 00:13:25
127 163 PARGAČ Martin Trenčín 78 M 1985 1 00:45:06 00:13:26
128 173 SEIBT David Neslovice 79 M 1975 1 00:45:08 00:13:28
129 320 VOPIČKA David Individuální 36 MV1 1972 1 00:45:09 00:13:29
130 121 STRÁNÍK Aleš Blansko 4 MV3 1950 1 00:45:22 00:13:42
131 310 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 5 MV3 1953 1 00:45:23 00:13:43
132 67 ČÍŽEK Petr OB Adamov 37 MV1 1971 1 00:45:26 00:13:46
133 157 SLÁMA Jiří Automedia 12 MV2 1960 1 00:45:30 00:13:50
134 132 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 1 00:45:30 00:13:50
135 307 PILÁT Stanislav VHS Brno 80 M 1982 1 00:45:34 00:13:54
136 302 ZEZULA Ondřej Brno 81 M 1985 1 00:45:38 00:13:58
137 326 ŠINDELÁŘ Jan ACT leraK Blansko 82 M 1976 1 00:45:54 00:14:14
138 68 DVOŘÁK Vojtěch Brno 38 MV1 1974 1 00:45:55 00:14:15
139 53 BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 39 MV1 1967 1 00:45:59 00:14:19
140 327 DANĚK Petr VHS Brno 13 MV2 1964 1 00:46:08 00:14:28
141 311 KLIMÁNEK Martin 83 M 1977 1 00:46:12 00:14:32
142 46 KORÁB Peter Brno 84 M 1983 1 00:46:18 00:14:38
143 161 LOSÍK Jakub 85 M 1992 1 00:46:23 00:14:43
144 119 DUFEK Jiří Vranov 40 MV1 1968 1 00:46:28 00:14:48
145 199 ŠOUMAL Vladimír Brno 86 M 1980 1 00:46:32 00:14:52
146 319 BYRNE Shane Individuální 87 M 1975 1 00:46:40 00:15:00
147 323 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 7 MV3 1952 1 00:46:40 00:15:00
148 48 PŘIKRYL Michal Žabinští Borci 41 MV1 1967 1 00:46:49 00:15:09
149 122 ŠPERKA Oldřich Jedovnice 14 MV2 1956 1 00:46:53 00:15:13
150 192 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 88 M 1977 1 00:47:07 00:15:27
151 15 PŘIKRYL Adam Blansko 89 M 1997 1 00:47:14 00:15:34
152 96 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 90 M 1984 1 00:47:21 00:15:41
153 75 HANÁK Albín Brno 8 MV3 1951 1 00:47:25 00:15:45
154 164 VESELÝ Karel Brno 42 MV1 1970 1 00:47:31 00:15:50
155 158 KOHOUTEK Jaromír Brno 15 MV2 1955 1 00:47:49 00:16:09
156 197 BEDAN Petr Spešov 209 43 MV1 1973 1 00:48:06 00:16:26
157 55 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 9 MV3 1954 1 00:48:09 00:16:28
158 76 NOVOTNÝ Libor Kuřim 16 MV2 1961 1 00:48:11 00:16:31
159 30 BŘEZA Miroslav Brno 17 MV2 1959 1 00:48:21 00:16:41
160 315 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 44 MV1 1966 1 00:48:22 00:16:42
161 131 ŠOLC Filip 91 M 1985 1 00:48:30 00:16:50
162 82 MATUCHA Tomáš 92 M 1979 1 00:48:32 00:16:52
163 25 DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 93 M 1984 1 00:48:34 00:16:54
164 134 ČTVRTNÍČEK Aleš (CZE) Brünner Sport Club 18 MV2 1961 1 00:48:42 00:17:02
165 61 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 19 MV2 1960 1 00:48:48 00:17:08
166 60 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 20 MV2 1963 1 00:48:58 00:17:18
167 124 MÜNSTER Libor Blansko 45 MV1 1966 1 00:49:02 00:17:21
168 102 KRESTA Roman Zetor Brno 46 MV1 1965 1 00:49:21 00:17:41
169 175 ŠVARC Luděk Brno 47 MV1 1973 1 00:49:24 00:17:44
170 45 VOLAVÝ Vladimír Fit online 21 MV2 1955 1 00:49:41 00:18:01
171 152 KUCIEL Jiří SKP Brno 22 MV2 1964 1 00:49:44 00:18:04
172 69 BŘEZINA Aleš Brno 23 MV2 1962 1 00:49:48 00:18:08
173 136 ADLER Ondřej Adamov 94 M 1987 1 00:50:00 00:18:20
174 125 ŠŇUPÁREK Martin PELLS MTBO Team 48 MV1 1971 1 00:50:18 00:18:38
175 59 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 10 MV3 1952 1 00:50:21 00:18:41
176 130 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 1 XZ 1984 1 00:50:21 00:18:41
177 62 JURŮJ Daniel Brno 49 MV1 1973 1 00:50:32 00:18:52
178 165 MACHÁČEK Martin Javůrek 24 MV2 1955 1 00:50:44 00:19:04
179 189 USTOHAL Karel Zelene Rosice 95 M 1977 1 00:50:48 00:19:07
180 77 MAIXNER Václav Tišnov 11 MV3 1941 1 00:51:10 00:19:30
181 201 SLÍVA Dalibor 96 M 1977 1 00:51:19 00:19:39
182 44 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 25 MV2 1962 1 00:51:25 00:19:45
183 185 HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 97 M 1984 1 00:51:31 00:19:51
184 178 CZÓKOLY Jan Moravský kras 98 M 1978 1 00:51:34 00:19:54
185 100 TŘÍSKA Roman Brno 26 MV2 1956 1 00:51:47 00:20:07
186 80 SPONAR Jan Tesla Brno 12 MV3 1950 1 00:51:49 00:20:09
187 195 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 50 MV1 1970 1 00:51:51 00:20:11
188 50 KROUPA Jiří Brno 27 MV2 1959 1 00:51:58 00:20:18
189 146 VEČEŘA Luboš Kobylí 51 MV1 1965 1 00:52:08 00:20:28
190 184 KABELA Vojtěch 13 MV3 1947 1 00:52:12 00:20:32
191 166 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 2 XZ 1972 1 00:52:17 00:20:37
192 79 JASKULKA Martin Kuřim 52 MV1 1968 1 00:52:23 00:20:43
193 170 BOUŠEK Tomáš MO runers 99 M 1990 1 00:52:36 00:20:56
194 154 MARŠÁLEK Jiří Brno 28 MV2 1958 1 00:53:00 00:21:20
195 176 TYLEČEK Pavel Jundrov 53 MV1 1973 1 00:53:25 00:21:45
196 81 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 14 MV3 1951 1 00:53:26 00:21:46
197 187 MOKRÝ Pavel Brno 54 MV1 1968 1 00:53:30 00:21:50
198 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 100 MV2 1956 1 00:53:43 00:22:03
199 27 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 15 MV3 1944 1 00:53:56 00:22:16
200 309 RŮŽIČKA Ludvík Individuální 101 M 1975 1 00:54:09 00:22:28
201 108 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 16 MV3 1954 1 00:54:14 00:22:34
202 148 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 102 M 1983 1 00:54:31 00:22:51
203 188 VLASÁK Ota Šmeral Brno 55 MV1 1968 1 00:54:47 00:23:07
204 303 KAČER Jindřich Individuální 103 M 1977 1 00:54:53 00:23:13
205 117 PĚČEK Jaroslav Brno 56 MV1 1972 1 00:55:19 00:23:39
206 156 ŠVEJDA Martin 57 MV1 1971 1 00:55:51 00:24:11
207 85 STAREČEK Lubor PROMATĚJE 58 MV1 1968 1 00:55:52 00:24:12
208 20 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 17 MV3 1937 1 00:58:44 00:27:04
209 318 BYRNE Petra Individuální 3 XZ 1977 1 00:59:10 00:27:30
210 57 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1941 1 00:59:11 00:27:31
211 14 ŠEBEK Martin ACT leraK Blansko 104 M 1998 1 01:00:00 00:28:20
212 301 MAN Daniel Individuální 105 M 1979 1 01:00:06 00:28:26
213 325 KABELOVÁ Kristýna Individuální 4 XZ 1981 1 01:00:51 00:29:11
214 182 TRS Ladislav Brno 29 MV2 1958 1 01:02:26 00:30:45
215 35 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 19 MV3 1952 1 01:05:27 00:33:47
216 31 HRUBÝ Milan Blansko 20 MV3 1938 1 01:06:43 00:35:03
217 28 KUBÍK Josef Adamov 21 MV3 1938 1 01:11:53 00:40:13

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 38 VODIČKA Pavel Brno M 1993

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.