Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Přípravky nejmladší hoši

Datum pořádání od 17.11.2013 08:00 do 17.11.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátMichal Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 09:55 hod

Vzdálenost (km)0,30
Počet kol1
Počet závodníků64
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 91 KUBICA Michal 1 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:19
2 21 SUCHÁNEK Adam VSK Univerzita Brno 2 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:19 00:00:00
3 92 POLCAR Jakub Brno 3 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:20 00:00:01
4 28 KALA Martin SK Skol Brno 4 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:20 00:00:01
5 86 BARTOŠ Ondřej Sokol Bílovice nad Svitavou 5 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:21 00:00:02
6 27 KOMÁREK Dominik AC Moravská Slavia Brno 6 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:21 00:00:02
7 15 ŠÍPEK Jakub VSK Univerzita Brno 7 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:21 00:00:02
8 33 NAVRÁTIL Ondřčej 8 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:22 00:00:03
9 77 HOLCMAN Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 9 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:22 00:00:03
10 94 DRINVALD Martin Atletika Blansko 10 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:22 00:00:03
11 90 ELIÁŠ Vojtěch 11 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:23 00:00:04
12 4 ŠMERDA Alexandr VSK Univerzita Brno 12 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:24 00:00:05
13 147 CIKÁNEK Šimon Sokol Bílovice nad Svitavou 13 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:24 00:00:05
14 95 RYŠKA Daniel VSK Univerzita Brno 14 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:25 00:00:05
15 29 BABÁČEK Aleš SK Skol Brno 15 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:25 00:00:06
16 87 ZONA Ondřej 16 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:25 00:00:06
17 80 HORÁK Tomáš Prštice 17 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:25 00:00:06
18 5 KOLÁŘ Jan VSK Univerzita Brno 18 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:26 00:00:06
19 98 ŠŤASTNÝ Jáchym TJ Sokol Hvozdec 19 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:26 00:00:07
20 34 MEZERA Tomáš Sokol Bílovice nad Svitavou 20 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:26 00:00:07
21 18 KOSÍK Adam VSK Univerzita Brno 21 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:26 00:00:07
22 81 FERANEC Richard Ořešín 22 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:27 00:00:08
23 3 NEVRKLA Tadeáš VSK Univerzita Brno 23 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:27 00:00:08
24 82 DOLEŽAL David Mokrá Horákov 24 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:28 00:00:08
25 16 NEHYBA David VSK Univerzita Brno 25 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:28 00:00:09
26 24 MODRA Matouš VSK Univerzita Brno 26 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:28 00:00:09
27 12 NOVOTNÝ Marek VSK Univerzita Brno 27 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:29 00:00:09
28 26 FOJTÁŠEK Kristian VSK Univerzita Brno 28 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:29 00:00:10
29 134 VEMOLA Matěj Bukovice 29 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:29 00:00:10
30 89 BLAŽEK Jan 30 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:30 00:00:10
31 96 BĚLOHOUBEK Tomaš Školka Berušky 31 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:30 00:00:11
32 22 SVOBODA Matyáš VSK Univerzita Brno 32 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:30 00:00:11
33 13 KOH John VSK Univerzita Brno 33 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:30 00:00:11
34 2 ŠROM Oliver VSK Univerzita Brno 34 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:31 00:00:12
35 143 KUNEŠ Vincent 35 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:31 00:00:12
36 20 SRBA Vojtěch VSK Univerzita Brno 36 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:31 00:00:12
37 93 POLCAR Lukáš Brno 37 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:33 00:00:14
38 19 KNEDÍK Viktor VSK Univerzita Brno 38 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:33 00:00:14
39 1 KOTYZA Domink VSK Univerzita Brno 39 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:34 00:00:15
40 85 GOPFERT Martin VSK Univerzita Brno 40 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:35 00:00:16
41 149 ZRŮSTEK Tomáš Relax Olešnice 41 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:35 00:00:16
42 10 RINCHENBACH Jakub VSK Univerzita Brno 42 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:36 00:00:16
43 9 CRHÁK Nikola VSK Univerzita Brno 43 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:36 00:00:17
44 25 PANTŮČEK Šimon VSK Univerzita Brno 44 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:37 00:00:18
45 145 DLABÁČEK Václav Orel Blažovice 45 Př_Nejml_H 2008 1 00:00:37 00:00:18
46 79 KUČERA Martin 46 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:38 00:00:19
47 84 HEŘMAN Jakub 47 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:39 00:00:19
48 136 VALENTA Adam 48 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:39 00:00:20
49 78 ČAPOV Adam 49 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:40 00:00:20
50 142 SEDLÁČEK Matěj Holešov 50 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:41 00:00:22
51 7 LORENČÍK Jan VSK Univerzita Brno 51 Př_Nejml_H 2007 1 00:00:41 00:00:22
52 8 LORENČÍK Václav VSK Univerzita Brno 52 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:42 00:00:22
53 31 PORHAJM Matias AC Moravská Slavia Brno 53 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:42 00:00:23
54 83 KALOVSKÝ Vladimír SK Skol Brno 54 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:45 00:00:26
55 152 JELÍNEK Vojtěch 55 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:54 00:00:35
56 151 ŠICHA Matěj Brno 56 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:54 00:00:35
57 6 PERNICA Adam VSK Univerzita Brno 57 Př_Nejml_H 2010 1 00:01:07 00:00:48
58 146 TELECKÝ Jan 58 Př_Nejml_H 2011 1 00:01:14 00:00:54
59 88 SOCHOREC Petr 59 Př_Nejml_H 2012 1 00:01:21 00:01:02
60 97 POKORNÝ Štěpán 60 Př_Nejml_H 2010 1 00:01:26 00:01:07

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 11 RYMEŠ Miroslav VSK Univerzita Brno Př_Nejml_H 2007 0 1 kolo
DNS 14 MILEK Lukáš VSK Univerzita Brno Př_Nejml_H 2007 0 1 kolo
DNS 23 FERLAY Ruben VSK Univerzita Brno Př_Nejml_H 2007 0 1 kolo
DNS 32 PIVOŇKA Pavel Př_Nejml_H 2011 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.