Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.11.2013 08:00 do 17.11.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátMichal Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků378
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 193 KOHUT Jan Mizuno 1 M 1985 1 00:34:50
2 83 NYKODÝM Miloš SK Žabovřesky 2 M 1990 1 00:35:50 00:01:00
3 224 KALUS Jiří EKOL TEAM 3 M 1993 1 00:36:23 00:01:33
4 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 MV1 1970 1 00:36:52 00:02:02
5 54 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1971 1 00:37:11 00:02:21
6 108 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 3 MV1 1970 1 00:37:32 00:02:42
7 248 FRANZ Jiří Biatlon klub Říčany 4 M 1990 1 00:37:36 00:02:46
8 474 VEČEŘA Tomáš Relax Olešnice 5 M 1989 1 00:37:41 00:02:51
9 180 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 6 M 1992 1 00:37:42 00:02:52
10 80 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 7 M 1987 1 00:37:57 00:03:07
11 82 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 8 M 1993 1 00:37:59 00:03:09
12 24 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 4 MV1 1973 1 00:37:59 00:03:09
13 109 PULICAR Kamil MK Seitl 9 M 1991 1 00:38:28 00:03:38
14 93 RUBIČ Daniel NEW BalanceT Team 10 M 1985 1 00:38:31 00:03:41
15 30 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 11 M 1975 1 00:38:38 00:03:48
16 290 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 12 M 1982 1 00:38:41 00:03:51
17 112 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 5 MV1 1973 1 00:38:44 00:03:54
18 247 CHADIM Michal KC Brno 13 M 1978 1 00:38:48 00:03:58
19 177 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 14 M 1991 1 00:39:00 00:04:10
20 88 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 15 M 1984 1 00:39:07 00:04:17
21 331 PETR Jiří Brno 16 M 1979 1 00:39:24 00:04:34
22 330 CHLUP Roman Boskovice 17 M 1985 1 00:39:43 00:04:53
23 157 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 18 M 1990 1 00:39:49 00:04:59
24 132 ČERMÁK Jan SKOL Brno 1 MV2 1963 1 00:40:11 00:05:21
25 336 BALCAR Petr Střelka Brno 19 M 1985 1 00:40:18 00:05:28
26 468 CACEK Josef Cáca team Tišnov 20 M 1978 1 00:40:24 00:05:34
27 69 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 21 M 1982 1 00:40:29 00:05:39
28 246 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 22 M 1979 1 00:40:31 00:05:41
29 294 JANKŮ Lukáš subreg.cz 23 M 1987 1 00:40:33 00:05:43
30 349 KUCHAŘÍK Milan 24 M 1980 1 00:40:34 00:05:44
31 72 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 6 MV1 1968 1 00:40:35 00:05:45
32 354 STRNAD Václav Inkosport Team 25 M 1983 1 00:40:44 00:05:54
33 240 BOŘIL Petr Moravec Team 26 M 1986 1 00:40:46 00:05:56
34 111 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 27 M 1982 1 00:40:48 00:05:58
35 343 KNĚŽÍNEK Vít Triexpert team 28 M 1991 1 00:40:51 00:06:01
36 53 KLÍMA Tomáš EKOL TEAM 29 M 1980 1 00:40:58 00:06:08
37 97 JANOŠ Pavol BK VP Malacky 30 M 1984 1 00:41:32 00:06:42
38 335 HENEK Vladan RBK Blansko 31 M 1980 1 00:41:34 00:06:44
39 482 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 32 M 1994 1 00:41:35 00:06:45
40 327 ČTVRTNÍČEK Jakub 33 M 1990 1 00:41:35 00:06:45
41 470 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 7 MV1 1972 1 00:41:41 00:06:51
42 172 BACIU Serban Romania 34 M 1980 1 00:41:42 00:06:52
43 78 VEVERKA Josef AC Čejkovice 2 MV2 1958 1 00:41:44 00:06:54
44 144 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 35 M 1975 1 00:41:48 00:06:58
45 94 PEŠKA Pavel CBASE 36 M 1983 1 00:41:53 00:07:03
46 232 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 3 MV2 1960 1 00:41:54 00:07:04
47 192 CINTULA Lukáš MO runers 37 M 1991 1 00:41:55 00:07:05
48 79 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 4 MV2 1959 1 00:41:58 00:07:08
49 253 KOLÁŘ Jan Lodní sporty Brno 38 M 1991 1 00:42:03 00:07:13
50 46 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 39 M 1982 1 00:42:08 00:07:18
51 37 KOLÍNEK František AK Perná 5 MV2 1956 1 00:42:10 00:07:20
52 50 NĚMEČEK Marek Brno 40 M 1977 1 00:42:11 00:07:21
53 73 ZELINKA Jiří O-mikron 41 M 1987 1 00:42:16 00:07:26
54 42 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 42 M 1978 1 00:42:28 00:07:38
55 98 BULÍN Martin Přerov 43 M 1985 1 00:42:29 00:07:39
56 176 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 44 M 1988 1 00:42:30 00:07:40
57 48 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 45 M 1983 1 00:42:32 00:07:42
58 139 ALMAN Dušan Adamov 8 MV1 1967 1 00:42:41 00:07:51
59 156 ČERMÁK David Hustopeče 46 M 1976 1 00:42:49 00:07:59
60 158 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:43:00 00:08:10
61 36 KORCINA Michal HP KARTON 9 MV1 1973 1 00:43:06 00:08:16
62 476 HLAVSA Tomáš Adamov 47 M 1983 1 00:43:08 00:08:18
63 334 DILHOF Tomáš 48 M 1981 1 00:43:11 00:08:21
64 181 PIVOVARNÍK Roman VSK Univerzita Brno 49 M 1993 1 00:43:12 00:08:22
65 58 ZOUHAR Libor Adidas Brno 6 MV2 1958 1 00:43:18 00:08:28
66 115 POLÁK Marek HO Lemra 10 MV1 1973 1 00:43:24 00:08:34
67 44 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 50 M 1986 1 00:43:25 00:08:35
68 480 BŘEZINA Jiří Acer Bike Team 11 MV1 1972 1 00:43:26 00:08:36
69 67 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 51 M 1975 1 00:43:29 00:08:39
70 117 DUŠIL Jaroslav Brno 12 MV1 1970 1 00:43:31 00:08:41
71 126 DOKOUPIL Bohuslav 52 M 1980 1 00:43:38 00:08:48
72 471 ČÍŽ Radim VUT Brno 13 MV1 1974 1 00:43:49 00:08:59
73 323 ŠMÍD Miroslav VSK Univerzita Brno 53 M 1984 1 00:43:52 00:09:02
74 142 RYPKA Jiří Inkosport Team 54 M 1994 1 00:43:57 00:09:07
75 351 NĚMEC Petr Zastávka 55 M 1986 1 00:44:04 00:09:14
76 91 MATOUŠEK Pavel KC Brno 56 M 1978 1 00:44:06 00:09:16
77 190 POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 57 M 1985 1 00:44:10 00:09:20
78 23 HALAS Petr Vyškov 14 MV1 1973 1 00:44:12 00:09:22
79 346 NOVÁK Zdeněk Horizont Kola Novák Blansko 7 MV2 1961 1 00:44:14 00:09:24
80 175 SLÁMA Lukáš Automedia 58 M 1984 1 00:44:16 00:09:26
81 285 KANTEK Miroslav Hodonín 59 M 1993 1 00:44:18 00:09:28
82 310 HRABOVSKÝ Zdeněk 60 M 1985 1 00:44:30 00:09:40
83 469 MATOUŠEK Denis 61 M 1988 1 00:44:32 00:09:42
84 218 BUČEK Zdeněk AK Šnek 62 M 1990 1 00:44:33 00:09:43
85 264 KLÍMA Miroslav 63 M 1975 1 00:44:39 00:09:49
86 200 RYŠAVÝ Miloš Brno 64 M 1976 1 00:44:43 00:09:53
87 29 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 65 M 1986 1 00:44:47 00:09:57
88 152 BRTNA David Brno 66 M 1982 1 00:44:50 00:10:00
89 174 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 2 MV3 1954 1 00:44:51 00:10:01
90 45 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 67 M 1977 1 00:44:52 00:10:02
91 191 MAZŮR Róbert MO runers 68 M 1991 1 00:44:54 00:10:04
92 207 KRÁTKÝ Jiří BBBC 69 M 1977 1 00:44:57 00:10:07
93 340 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 8 MV2 1961 1 00:44:59 00:10:09
94 159 HALAJ Michal Brezno 70 M 1990 1 00:45:00 00:10:10
95 306 DOUMAS Georgios 15 MV1 1973 1 00:45:00 00:10:10
96 31 BĚLOHOUBEK Petr Brno 16 MV1 1972 1 00:45:06 00:10:16
97 189 ŠIMUNEK Martin Modřice 17 MV1 1966 1 00:45:08 00:10:18
98 18 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 18 MV1 1973 1 00:45:11 00:10:21
99 483 VRÁNA Filip Brno 71 M 1976 1 00:45:14 00:10:24
100 118 HRABOVSKÝ Aleš 72 M 1981 1 00:45:15 00:10:25
101 321 VERDES Alexandru 73 M 1982 1 00:45:17 00:10:27
102 268 ŠMEJDÍŘ Radek 74 M 1987 1 00:45:22 00:10:32
103 155 TRÁVNÍČEK Jaroslav Drnovice 9 MV2 1964 1 00:45:23 00:10:33
104 141 RERYCH Jiří Brno 75 M 1988 1 00:45:28 00:10:38
105 150 DRAGOLOV Daniel (CZE) 19 MV1 1967 1 00:45:28 00:10:38
106 467 CIBULKA Pavel Brno 10 MV2 1964 1 00:45:34 00:10:44
107 352 TRS Ladislav Brno 76 M 1985 1 00:45:34 00:10:44
108 188 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 20 MV1 1973 1 00:45:35 00:10:45
109 243 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 77 M 1977 1 00:45:36 00:10:46
110 171 SPÁČIL Leopold Merida Biking Team 11 MV2 1959 1 00:45:38 00:10:48
111 316 ČECH Jan 78 M 1982 1 00:45:42 00:10:52
112 137 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 79 M 1976 1 00:45:45 00:10:55
113 186 KUNITSKI Evghenii Brno 80 M 1981 1 00:45:46 00:10:56
114 275 POSPÍŠIL Jan 81 M 1983 1 00:45:47 00:10:57
115 166 KOCUR Lukáš Brno 82 M 1977 1 00:45:48 00:10:58
116 258 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 12 MV2 1957 1 00:45:50 00:11:00
117 273 KABÁTHOVÁ Eva Žabovřesky Brno 1 XZ 1989 1 00:46:02 00:11:12
118 114 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 83 M 1975 1 00:46:02 00:11:12
119 130 VOŘECHOVSKÝ Martin Brno 84 M 1983 1 00:46:02 00:11:12
120 345 BERNÁT Michal 85 M 1989 1 00:46:02 00:11:12
121 219 DI GIANFILIPPO Riccardo AK Šnek 86 M 1991 1 00:46:04 00:11:14
122 143 BUREŠOVÁ Hana PELLS MTBO Team 2 XZ 1974 1 00:46:05 00:11:15
123 477 SLOUKA Jiří Blažovice 87 M 1983 1 00:46:11 00:11:21
124 43 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 21 MV1 1968 1 00:46:15 00:11:25
125 14 ROČEK Radim Brno 22 MV1 1969 1 00:46:16 00:11:26
126 140 KUPKA Pavel Lukovany 88 M 1975 1 00:46:30 00:11:40
127 66 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 89 M 1978 1 00:46:35 00:11:45
128 251 KHÝN Vítězslav KOB Dobruška 90 M 1983 1 00:46:36 00:11:46
129 265 KLABÍK Michal Vanovice 91 M 1985 1 00:46:37 00:11:47
130 269 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 23 MV1 1971 1 00:46:40 00:11:50
131 120 BÁR Lukáš Fit-OnLine 24 MV1 1974 1 00:46:44 00:11:54
132 347 RADA Jan VSK Univerzita Brno 92 M 1984 1 00:46:46 00:11:56
133 203 KROPÁČEK Jaroslav Brno 25 MV1 1970 1 00:46:46 00:11:56
134 322 JELÍNEK Pavel Blansko 93 M 1975 1 00:46:57 00:12:07
135 300 ADÁMEK Petr 94 M 1984 1 00:47:02 00:12:12
136 15 GLADIŠ Daniel SKG Brno 26 MV1 1968 1 00:47:03 00:12:13
137 236 BUBLA Michal Sever Brno 27 MV1 1974 1 00:47:05 00:12:15
138 34 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 95 M 1982 1 00:47:06 00:12:16
139 237 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 96 M 1978 1 00:47:06 00:12:16
140 288 KREJČÍ Ondřej 97 M 1991 1 00:47:12 00:12:22
141 116 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 28 MV1 1969 1 00:47:19 00:12:29
142 379 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 13 MV2 1957 1 00:47:19 00:12:29
143 332 TOMAŠTÍK Antonín Vyškov 98 M 1977 1 00:47:23 00:12:33
144 51 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 99 M 1979 1 00:47:23 00:12:33
145 487 LAPČÍK Michael Brno 100 M 1988 1 00:47:24 00:12:34
146 326 KNOTEK David 101 M 1982 1 00:47:25 00:12:35
147 25 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 29 MV1 1968 1 00:47:25 00:12:35
148 147 KELLNER Libor Musil Hybská Atelier 30 MV1 1971 1 00:47:27 00:12:37
149 201 MILKA Zdeněk Brno 102 M 1984 1 00:47:31 00:12:41
150 466 NĚMEC Roman Brno 31 MV1 1972 1 00:47:32 00:12:42
151 214 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 103 M 1981 1 00:47:33 00:12:43
152 184 KOHOUTEK Jiří Brno 104 M 1989 1 00:47:33 00:12:43
153 40 ŠIMEK Daniel Šlapanice 105 M 1981 1 00:47:34 00:12:44
154 87 SLÁMA Martin Inkosport Team 106 M 1990 1 00:47:40 00:12:50
155 197 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 32 MV1 1973 1 00:47:42 00:12:52
156 55 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 14 MV2 1961 1 00:47:45 00:12:55
157 19 CHARVÁT Jan Brno 33 MV1 1969 1 00:47:46 00:12:56
158 125 FABRIK Miroslav Brno 15 MV2 1959 1 00:47:47 00:12:57
159 195 POHANKA Pavel Lotrando Brno 34 MV1 1973 1 00:47:53 00:13:03
160 99 KUČINSKÝ Pavel Brno 16 MV2 1959 1 00:47:56 00:13:06
161 307 ROOSENTAL Sander ČVK Brno 35 MV1 1972 1 00:47:58 00:13:08
162 136 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 107 M 1981 1 00:48:00 00:13:10
163 161 SVOBODA Jiří Brno 108 M 1976 1 00:48:03 00:13:13
164 479 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 36 MV1 1965 1 00:48:05 00:13:15
165 68 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 37 MV1 1967 1 00:48:06 00:13:16
166 41 VRÁNEK David Brno 109 M 1978 1 00:48:07 00:13:17
167 223 VESELÝ Marek AK Moje věc 110 M 1989 1 00:48:11 00:13:21
168 299 BILÍK Martin Orel Řečkovice 38 MV1 1968 1 00:48:13 00:13:23
169 57 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 39 MV1 1971 1 00:48:13 00:13:23
170 302 SUCHÁNEK Petr 111 M 1985 1 00:48:15 00:13:25
171 314 MAZUR andrej MO runers 112 M 1994 1 00:48:17 00:13:27
172 85 VALENT Radek 40 MV1 1970 1 00:48:19 00:13:29
173 318 BOHÁČEK Petr 113 M 1982 1 00:48:25 00:13:35
174 60 ZOUHAR Libor Brno 114 M 1985 1 00:48:29 00:13:39
175 271 PATOČKA Petr DINOSPORT Ivančice 17 MV2 1963 1 00:48:32 00:13:42
176 16 PŮST Karel Valašské Meziříčí 41 MV1 1971 1 00:48:36 00:13:46
177 287 CHROMÝ Bořivoj Tišnov 3 MV3 1953 1 00:48:40 00:13:50
178 464 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 115 M 1985 1 00:48:45 00:13:55
179 17 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 42 MV1 1971 1 00:48:46 00:13:56
180 47 JANEK Petr 43 MV1 1969 1 00:48:49 00:13:59
181 38 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 4 MV3 1953 1 00:48:51 00:14:01
182 320 BRÁZDA Richard AC NotarBrazda.cz 116 M 1975 1 00:48:52 00:14:02
183 261 JANČÍK Stanislav 117 M 1984 1 00:48:53 00:14:03
184 339 KREJZA Jan Brno 118 M 1985 1 00:48:55 00:14:05
185 484 VEMOLA Jiří Bukovice 119 M 1977 1 00:48:56 00:14:06
186 272 VACULA Ondřej 120 M 1981 1 00:48:57 00:14:07
187 239 KUNEŠ David Tišnov 44 MV1 1974 1 00:48:58 00:14:08
188 289 LOSÍK Jakub 121 M 1992 1 00:48:58 00:14:08
189 84 VRZÁK Michael EKOL TEAM 122 M 1992 1 00:48:59 00:14:09
190 293 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 18 MV2 1964 1 00:49:01 00:14:11
191 208 MIKA Ivo Brno 45 MV1 1966 1 00:49:06 00:14:16
192 205 VODIČKA Pavel Brno 123 M 1993 1 00:49:10 00:14:20
193 89 MAREK Jaromír 19 MV2 1964 1 00:49:21 00:14:31
194 215 SMOLÍK Antonín Hrušovany u Brna 20 MV2 1963 1 00:49:25 00:14:35
195 110 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 21 MV2 1956 1 00:49:27 00:14:37
196 27 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 46 MV1 1971 1 00:49:30 00:14:40
197 151 MLÁDEK Michael Brno 124 M 1984 1 00:49:31 00:14:41
198 276 POKLUDA Tomáš Mokrá Hora 47 MV1 1970 1 00:49:33 00:14:43
199 274 WRONKA Pavel VHS Brno 125 M 1986 1 00:49:36 00:14:46
200 76 ČÍŽEK Petr OB Adamov 48 MV1 1971 1 00:49:37 00:14:47
201 74 RICHTER Ondřej Brno 126 M 1978 1 00:49:42 00:14:52
202 259 MAŠLAŇ Jiří Brno 127 M 1983 1 00:49:46 00:14:56
203 295 KOCMÁNEK Ladislav 128 M 1990 1 00:49:50 00:15:00
204 319 DITTRICH Ivo 129 M 1981 1 00:49:55 00:15:05
205 338 DRLÝ Aleš 49 MV1 1968 1 00:49:59 00:15:09
206 348 PETRŮJOVÁ Hana Brno 3 XZ 1984 1 00:50:00 00:15:10
207 481 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 50 MV1 1969 1 00:50:01 00:15:11
208 267 KRABÁČ Lubomír 130 M 1985 1 00:50:03 00:15:13
209 324 TRAUTMANN Radoslav 131 M 1976 1 00:50:05 00:15:15
210 353 LABEDZ Jan Brno 132 M 1984 1 00:50:07 00:15:17
211 380 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 MV3 1951 1 00:50:08 00:15:18
212 131 HROMEK Jiří Fenyx Adamov 22 MV2 1960 1 00:50:09 00:15:19
213 296 ZDRAŽIL Tomáš Brno 133 M 1985 1 00:50:12 00:15:22
214 263 UHLÍŘ Dalibor AT&T 134 M 1980 1 00:50:17 00:15:27
215 462 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 51 MV1 1973 1 00:50:22 00:15:32
216 123 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 1 00:50:22 00:15:32
217 105 HATLAPATKA Radim Rožnov 135 M 1987 1 00:50:28 00:15:38
218 270 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 23 MV2 1964 1 00:50:33 00:15:43
219 49 ŽÁK Jan Vltava FUND 52 MV1 1972 1 00:50:35 00:15:45
220 357 VLČEK Jan SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 136 M 1989 1 00:50:37 00:15:47
221 167 MAŇÁSEK Lukáš Brno 137 M 1980 1 00:50:40 00:15:50
222 478 SLÁMA Jiří Automedia 24 MV2 1960 1 00:50:41 00:15:51
223 315 ŤAPTIK Róbert 138 M 1990 1 00:50:42 00:15:52
224 325 JANOTA Boris INA Skalica 139 M 1975 1 00:50:44 00:15:54
225 129 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 140 M 1977 1 00:50:47 00:15:57
226 103 STRÁNÍK Aleš Blansko 7 MV3 1950 1 00:50:48 00:15:58
227 286 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 25 MV2 1955 1 00:50:52 00:16:02
228 317 HÁJEK Pavel Alltraining.cz - Lawi racing team 141 M 1975 1 00:51:05 00:16:15
229 64 KOUDELKA Jiří AP Brno 26 MV2 1957 1 00:51:09 00:16:19
230 170 DUFEK Jiří Vranov 53 MV1 1968 1 00:51:11 00:16:21
231 311 PLIEŠTIK Marek Polnička 142 M 1991 1 00:51:13 00:16:23
232 301 ŠEDIVÝ Květoslav ČÍČA Team 54 MV1 1966 1 00:51:16 00:16:26
233 255 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 27 MV2 1959 1 00:51:18 00:16:28
234 206 KLIMÁNEK Martin 143 M 1977 1 00:51:20 00:16:30
235 77 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 8 MV3 1951 1 00:51:21 00:16:31
236 13 KLÁSEK Aleš A.K. Prohibition RUM(N) 55 MV1 1966 1 00:51:24 00:16:34
237 153 ČADEK Martin Brno 28 MV2 1957 1 00:51:24 00:16:34
238 149 KREJČÍ Miroslav EKOL TEAM 29 MV2 1964 1 00:51:26 00:16:36
239 104 BOHÁČ Jiří (CZ) Brno 9 MV3 1954 1 00:51:33 00:16:43
240 56 DVOŘÁK Vojtěch Brno 56 MV1 1974 1 00:51:34 00:16:44
241 100 KORÁB Peter Brno 144 M 1983 1 00:51:36 00:16:46
242 249 BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 57 MV1 1967 1 00:51:38 00:16:48
243 196 KOHOUTEK Jaromír Brno 30 MV2 1955 1 00:51:40 00:16:50
244 22 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 58 MV1 1974 1 00:51:42 00:16:52
245 229 SVÁROVSKÝ Miloš Sokol Ořešín 59 MV1 1965 1 00:51:46 00:16:56
246 226 SMÍLEK Petr Kvakoši 145 M 1986 1 00:51:47 00:16:57
247 86 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 146 M 1984 1 00:51:48 00:16:58
248 277 VESELÝ Karel Brno 60 MV1 1970 1 00:51:48 00:16:58
249 133 HANÁK Albín Brno 10 MV3 1951 1 00:51:49 00:16:59
250 39 KNOTEK Ilja Brno 11 MV3 1953 1 00:51:57 00:17:07
251 328 MITÁŽ Radovan 61 MV1 1967 1 00:51:59 00:17:09
252 199 ŠOUMAL Vladimír Brno 147 M 1980 1 00:52:04 00:17:14
253 145 MIKITA Pavel (CZE) TRIANGLE TRI TEAM 12 MV3 1952 1 00:52:09 00:17:19
254 135 ZELENÝ Miroslav Brno 148 M 1983 1 00:52:11 00:17:21
255 96 SEZIMA Petr Tandem Brno 149 M 1986 1 00:52:20 00:17:30
256 298 ŘEZÁČ Oto 150 M 1976 1 00:52:21 00:17:31
257 304 FRIGIOIU Florin 151 M 1983 1 00:52:28 00:17:38
258 194 SIKORA Aleš AK Kuřim 62 MV1 1973 1 00:52:28 00:17:38
259 28 TOPINKA Jiří AC Moravská Slavia Brno 63 MV1 1966 1 00:52:29 00:17:39
260 221 ŠKROB Petr 152 M 1975 1 00:52:33 00:17:43
261 168 KRYL Tomáš X-Sports 153 M 1978 1 00:52:36 00:17:46
262 488 DANĚK Petr VHS Brno 31 MV2 1964 1 00:52:37 00:17:47
263 173 ŠŇUPÁREK Martin PELLS MTBO Team 64 MV1 1971 1 00:52:39 00:17:49
264 106 DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 154 M 1984 1 00:52:56 00:18:06
265 308 MELIŠ Peter Slovensko 155 M 1987 1 00:52:57 00:18:07
266 350 STRNADOVÁ Eva ikospor-team 4 XZ 1986 1 00:52:58 00:18:08
267 278 HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 156 M 1984 1 00:53:02 00:18:12
268 163 PARGAČ Martin Trenčín 157 M 1985 1 00:53:05 00:18:15
269 182 SMEJKAL Libor Prdlavka SSSR Modřice 13 MV3 1947 1 00:53:07 00:18:17
270 254 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 32 MV2 1963 1 00:53:08 00:18:18
271 337 ŠOLC Filip 158 M 1985 1 00:53:21 00:18:31
272 222 JEŽEK Pavel SK Arkys Brno 65 MV1 1972 1 00:53:24 00:18:34
273 169 KRÁL Jan MTBO Pells Team 66 MV1 1969 1 00:53:26 00:18:36
274 127 KRESTA Roman Zetor Brno 67 MV1 1965 1 00:53:29 00:18:39
275 209 TELECKÝ Luděk SK Skol Brno 68 MV1 1974 1 00:53:34 00:18:44
276 217 HEŘMAN Tomáš 159 M 1976 1 00:53:35 00:18:45
277 26 FOJTÁŠEK David Brno 160 M 1980 1 00:53:37 00:18:47
278 212 BURIAN Petr Níhov 161 M 1996 1 00:53:48 00:18:58
279 102 DVOŘÁK David Brno 162 M 1976 1 00:53:51 00:19:01
280 313 MAREČKOVÁ Renata MO runers 5 XZ 1991 1 00:53:55 00:19:05
281 305 PROKS Vlastimil 69 MV1 1971 1 00:53:56 00:19:06
282 358 MATUCHA Tomáš 163 M 1979 1 00:53:56 00:19:06
283 183 ČTVRTNÍČEK Aleš (CZE) Brünner Sport Club 33 MV2 1961 1 00:54:00 00:19:10
284 35 VOLAVÝ Vladimír Fit online 34 MV2 1955 1 00:54:03 00:19:13
285 235 JAHODA Robert Q běží 70 MV1 1974 1 00:54:10 00:19:20
286 216 KOMÁREK Lukáš 71 MV1 1971 1 00:54:16 00:19:26
287 291 ADLER Ondřej Adamov 164 M 1987 1 00:54:17 00:19:27
288 252 NAKLÁDAL Jiří 165 M 1988 1 00:54:18 00:19:28
289 230 FORÝTEK Michal Hal 3000 166 M 1982 1 00:54:23 00:19:33
290 71 NOVOTNÝ Libor Kuřim 35 MV2 1961 1 00:54:26 00:19:36
291 63 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 36 MV2 1961 1 00:54:31 00:19:41
292 297 ZEZULKA michal 167 M 1987 1 00:54:33 00:19:43
293 81 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 37 MV2 1960 1 00:54:35 00:19:45
294 20 ŠÍPEK Martin Jundrov 72 MV1 1974 1 00:54:47 00:19:57
295 204 STRÁNSKÝ Otmar Jehnice 168 M 1976 1 00:55:00 00:20:10
296 231 BEČIČKA Petr Hal 3000 38 MV2 1960 1 00:55:01 00:20:11
297 260 BELÁK Michal 169 M 1984 1 00:55:02 00:20:12
298 227 KOZEL Tom Kvakoši 170 M 1981 1 00:55:05 00:20:15
299 162 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 73 MV1 1966 1 00:55:07 00:20:17
300 359 MAZOCH Lukáš 171 M 1991 1 00:55:13 00:20:23
301 220 MATULA Pavel 172 M 1975 1 00:55:17 00:20:27
302 257 KUČERA Adam 173 M 1994 1 00:55:21 00:20:31
303 21 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 74 MV1 1972 1 00:55:37 00:20:47
304 225 BŘEZA Miroslav Brno 39 MV2 1959 1 00:55:43 00:20:53
305 472 MACEK David KDU-ČSL 174 M 1976 1 00:55:43 00:20:53
306 292 PSOTA Václav 175 M 1981 1 00:55:56 00:21:06
307 119 FRANTA Michal Prdlavka SSSR Modřice 176 M 1988 1 00:56:02 00:21:12
308 65 KROUPA Jiří Brno 40 MV2 1959 1 00:56:14 00:21:24
309 148 DURNA Pavel Brno 177 M 1983 1 00:56:17 00:21:27
310 70 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 14 MV3 1952 1 00:56:29 00:21:39
311 92 JASKULKA Martin Kuřim 75 MV1 1968 1 00:56:33 00:21:43
312 134 ZEZULKA Luděk 41 MV2 1962 1 00:56:40 00:21:50
313 309 CARAMET Cristian Valentin 178 M 1986 1 00:56:40 00:21:50
314 165 MOKRÝ Pavel Brno 76 MV1 1968 1 00:56:41 00:21:51
315 32 SPONAR Jan Tesla Brno 15 MV3 1950 1 00:56:45 00:21:55
316 62 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 42 MV2 1962 1 00:56:50 00:22:00
317 281 VODIČKA Radek 77 MV1 1969 1 00:56:52 00:22:02
318 128 TŘÍSKA Roman Brno 43 MV2 1956 1 00:56:54 00:22:04
319 202 PALAŠ Zdeněk Valtice 44 MV2 1961 1 00:57:05 00:22:15
320 198 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 6 XZ 1984 1 00:57:15 00:22:25
321 234 SLÍVA Dalibor 179 M 1977 1 00:57:38 00:22:48
322 33 BŘEZINA Aleš Brno 45 MV2 1962 1 00:57:42 00:22:52
323 179 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 78 MV1 1965 1 00:57:46 00:22:56
324 210 HROMÁDKA Jaroslav 180 M 1976 1 00:57:47 00:22:57
325 242 MAIXNER Václav Tišnov 16 MV3 1941 1 00:57:50 00:23:00
326 90 STUDNIČKA Michal STS Chvojkovice-Brod 79 MV1 1973 1 00:57:59 00:23:09
327 122 VAVERKOVÁ Lucie Rosice 7 XZ 1985 1 00:58:07 00:23:17
328 164 VLASÁK Ota Šmeral Brno 80 MV1 1968 1 00:58:17 00:23:27
329 160 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 181 M 1992 1 00:58:20 00:23:30
330 333 KABELA Vojtěch 17 MV3 1947 1 00:58:24 00:23:34
331 75 VODIČKOVÁ Barbora Lesní Hluboké 8 XZ 1983 1 00:58:36 00:23:46
332 284 USTOHAL Karel Zelene Rosice 182 M 1977 1 00:58:44 00:23:54
333 356 ČERNOCKÝ Martin Brno 183 M 1986 1 00:59:14 00:24:24
334 329 SAJDL Ondřej 184 M 1978 1 00:59:16 00:24:26
335 95 PELC Vít OZZY Brno 81 MV1 1967 1 00:59:20 00:24:30
336 233 RICHTER Martin 82 MV1 1972 1 00:59:24 00:24:34
337 475 VEČEŘA Luboš Kobylí 83 MV1 1965 1 00:59:36 00:24:46
338 121 KUCIEL Jiří SKP Brno 46 MV2 1964 1 00:59:38 00:24:48
339 238 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 47 MV2 1959 1 01:00:00 00:25:10
340 465 LENHART David Brno 185 M 1979 1 01:00:01 00:25:11
341 59 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 18 MV3 1944 1 01:00:07 00:25:17
342 178 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 48 MV2 1961 1 01:00:10 00:25:20
343 463 JEŽOVÁ Martina Brno 9 XZ 1975 1 01:00:12 00:25:22
344 355 HORÁK Pavel Acer Bike Team 186 M 1976 1 01:00:17 00:25:27
345 312 GERSTBERGER Radim 187 M 1990 1 01:00:21 00:25:31
346 360 DZURENDA Josef AK Šnek 188 M 1989 1 01:00:27 00:25:37
347 138 NOVOTNÝ Jan Modřice 19 MV3 1954 1 01:00:31 00:25:41
348 341 SVOBODA Jan 49 MV2 1961 1 01:00:54 00:26:04
349 473 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 20 MV3 1952 1 01:01:14 00:26:24
350 279 FRYČ Petr Prdlavka SSSR Modřice 189 M 1979 1 01:01:19 00:26:29
351 485 KREJČÍŘ Jan Dědci Sobě 190 M 1980 1 01:01:54 00:27:04
352 107 HOLÁŠEK Petr Brno 191 M 1989 1 01:02:28 00:27:38
353 52 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 21 MV3 1937 1 01:02:49 00:27:59
354 113 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 10 XZ 1978 1 01:02:57 00:28:07
355 146 STAREČEK Lubor Brno 84 MV1 1968 1 01:03:10 00:28:20
356 280 SZOMBATH Andrej Brno 192 M 1979 1 01:03:21 00:28:31
357 211 BURIAN Petr Níhov 85 MV1 1965 1 01:03:29 00:28:39
358 461 MARŠÁLEK Jiří Brno 50 MV2 1958 1 01:03:58 00:29:08
359 256 CIESAR Rudolf 51 MV2 1960 1 01:04:12 00:29:22
360 262 ŠVEJDA Martin 86 MV1 1971 1 01:04:17 00:29:27
361 228 ZÁDRAPA Tomáš 87 MV1 1973 1 01:05:07 00:30:17
362 486 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 52 MV2 1964 1 01:05:27 00:30:37
363 344 VYROUBAL Michal 88 MV1 1968 1 01:06:10 00:31:20
364 154 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 22 MV3 1941 1 01:06:45 00:31:55
365 213 NEČAS David 193 M 1976 1 01:07:09 00:32:19
366 185 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 53 MV2 1960 1 01:07:46 00:32:56
367 124 FABRIKOVÁ Blanka Brno 11 XZ 1960 1 01:08:11 00:33:21
368 283 FABRIKOVÁ Jana 194 M 1984 1 01:08:11 00:33:21
369 282 DRAŽAN Sven 195 M 1984 1 01:08:11 00:33:21
370 245 TRUNEC David 54 MV2 1962 1 01:08:54 00:34:04
371 244 MAZÁNKOVÁ Věra 12 XZ 1972 1 01:08:54 00:34:04
372 303 ŠOBA Pavel Šošuvka 89 MV1 1973 1 01:10:52 00:36:02
373 489 HRUBÝ Milan AK Junior Holič 23 MV3 1938 1 01:12:01 00:37:11
374 61 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 24 MV3 1952 1 01:12:35 00:37:45
375 241 KREJČÍ František Brno 25 MV3 1943 1 01:19:33 00:44:43
376 342 CAHEL Pavel Adamov 26 MV3 1938 1 01:21:36 00:46:46

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 187 TOPINKA Martin Vysočina Cycling M 1984
DNF 266 KOUŘIL Jan MV2 1961

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.