Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.11.2013 08:00 do 17.11.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátMichal Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,40
Počet kol1
Počet závodníků242
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 101 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 1 Jři 1995 1 00:22:43
2 23 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 2 Jři 1995 1 00:22:49 00:00:06
3 158 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 1 00:22:54 00:00:11
4 5 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Dci 1997 1 00:22:55 00:00:12
5 28 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 3 Jři 1995 1 00:23:19 00:00:35
6 197 KONEČNÝ Aleš AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 1997 1 00:23:21 00:00:38
7 45 KOTOUČEK Matěj MRX Team Bořitov 4 Dci 1997 1 00:23:35 00:00:52
8 185 GAJDOŠOVÁ Romana EKOL Brno 1 Ž 1994 1 00:23:45 00:01:02
9 16 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 4 Jři 1996 1 00:23:52 00:01:09
10 247 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 1 XM 1981 1 00:23:58 00:01:15
11 44 SEDLÁČEK Ondřej AK Zlín 5 Dci 1997 1 00:24:00 00:01:17
12 152 SCHNEIDER Milan AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 1996 1 00:24:02 00:01:19
13 8 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 6 Dci 1998 1 00:24:09 00:01:26
14 20 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 1 00:24:21 00:01:38
15 254 ŠROM Jakub VSK Univerzita Brno 6 Jři 1995 1 00:24:28 00:01:44
16 238 KAMAN Tomáš Lodní sporty Brno 7 Jři 1996 1 00:24:41 00:01:58
17 182 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 8 Jři 1995 1 00:24:42 00:01:59
18 83 TUČEK Libor AC Moravská Slavia Brno 2 XM 1965 1 00:24:58 00:02:14
19 89 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 7 Dci 1998 1 00:25:07 00:02:24
20 104 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 3 Ž 1988 1 00:25:13 00:02:30
21 3 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 9 Jři 1996 1 00:25:16 00:02:33
22 84 TUČEK Martin AC Moravská Slavia Brno 10 Jři 1995 1 00:25:18 00:02:35
23 66 CESAR David ARC Brno 3 XM 1994 1 00:25:18 00:02:35
24 214 HOLÍK Michal MRX Team Bořitov 8 Dci 1998 1 00:25:18 00:02:35
25 227 BARTÁK Radim Ski team Mokrá 11 Jři 1996 1 00:25:31 00:02:48
26 244 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 9 Dci 1999 1 00:25:35 00:02:52
27 110 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1982 1 00:25:36 00:02:52
28 86 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 1998 1 00:25:54 00:03:10
29 38 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1993 1 00:25:54 00:03:11
30 210 CHROMÁ Kateřina SK Žabovřesky 6 Ž 1994 1 00:26:03 00:03:20
31 78 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:26:05 00:03:21
32 209 ŠILHOVÁ Kristýna AK Olymp Brno 7 Ž 1993 1 00:26:17 00:03:33
33 19 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:26:23 00:03:40
34 232 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 1998 1 00:26:39 00:03:56
35 25 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:26:41 00:03:57
36 156 VISKOTOVA Alesia TJ Sokol Opava 8 Ž 1992 1 00:26:41 00:03:58
37 217 TRŠ Lubomír PBM 4 XM 1973 1 00:27:07 00:04:23
38 47 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 9 Ž 1986 1 00:27:10 00:04:27
39 49 JANKOVÁ Magda 10 Ž 1980 1 00:27:15 00:04:31
40 10 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 3 ŽV1 1973 1 00:27:18 00:04:35
41 48 KADLEC Jiří Sokol Radostice 12 Dci 1997 1 00:27:20 00:04:37
42 15 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 12 Jři 1996 1 00:27:22 00:04:39
43 222 KUNČICKÁ Jana AK Šnek 11 Ž 1988 1 00:27:22 00:04:39
44 180 MACH Jakub Individuální 13 Dci 1997 1 00:27:23 00:04:39
45 240 STOLIČNÝ Martin Rede Bratislava 5 XM 1969 1 00:27:28 00:04:45
46 170 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 14 Dci 1998 1 00:27:39 00:04:55
47 65 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 12 Ž 1985 1 00:27:42 00:04:58
48 153 KRÁL Jan KOB Moira Brno 13 Dci 1999 1 00:28:02 00:05:19
49 36 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 ŽV1 1967 1 00:28:09 00:05:26
50 60 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 ŽV2 1964 1 00:28:15 00:05:32
51 90 IZÁK Richard Brno 14 Jři 1995 1 00:28:16 00:05:33
52 160 DVOŘÁKOVÁ Dagmar AHA Vyškov 1 Dky 1998 1 00:28:20 00:05:36
53 106 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 15 Dci 1997 1 00:28:23 00:05:39
54 270 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Dky 1997 1 00:28:28 00:05:45
55 91 DVOŘÁK Michal Brno 15 Jři 1996 1 00:28:31 00:05:48
56 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 5 ŽV1 1969 1 00:28:34 00:05:51
57 4 RAPUTA Tomáš Brno 6 XM 1973 1 00:28:36 00:05:52
58 55 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Jky 1996 1 00:28:38 00:05:55
59 96 STOLIČNÁ Zuzana Run for fun 6 ŽV1 1968 1 00:28:47 00:06:03
60 29 KLIMÁNKOVÁ Eva 7 ŽV1 1973 1 00:28:57 00:06:13
61 173 SLAVÍČEK Tomáš Posilovna Průvan 7 XM 1985 1 00:28:57 00:06:13
62 52 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 13 Ž 1978 1 00:29:04 00:06:20
63 196 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 16 Dci 1997 1 00:29:05 00:06:21
64 117 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 14 Ž 1989 1 00:29:05 00:06:21
65 53 STAŇKOVÁ Kateřina Brněnský Půlmaraton 15 Ž 1988 1 00:29:09 00:06:26
66 67 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka (CZE) EKOL TEAM 16 Ž 1993 1 00:29:14 00:06:30
67 34 KLÉZL David VSK Univerzita Brno 8 XM 1994 1 00:29:17 00:06:33
68 181 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 17 Ž 1976 1 00:29:23 00:06:40
69 251 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 18 Ž 1983 1 00:29:32 00:06:48
70 215 KUČERA Michal MRX Team Bořitov 17 Dci 1998 1 00:29:32 00:06:49
71 18 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 2 Jky 1995 1 00:29:36 00:06:53
72 233 OBERMANNOVÁ Lucie EKOL TEAM 3 Dky 1998 1 00:29:38 00:06:55
73 274 BUBLA Lukáš Sparta Brno 18 Dci 2002 1 00:29:41 00:06:57
74 198 SUCHÁNEK Michal VSK Univerzita Brno 16 Jři 1996 1 00:29:41 00:06:58
75 21 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 1 00:29:42 00:06:59
76 234 ŠAFÁŘOVÁ Adéla AK Olymp Brno Moravec Team 4 Dky 1998 1 00:29:43 00:07:00
77 95 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 9 XM 1969 1 00:29:52 00:07:09
78 54 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 8 ŽV1 1974 1 00:29:55 00:07:12
79 115 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 10 XM 1976 1 00:29:56 00:07:12
80 250 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 19 Ž 1984 1 00:30:02 00:07:18
81 207 KOPOROVÁ Petra SK Žabovřesky 20 Ž 1993 1 00:30:02 00:07:19
82 253 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 21 Ž 1975 1 00:30:04 00:07:21
83 206 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 5 Dky 1997 1 00:30:06 00:07:23
84 92 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 3 Jky 1996 1 00:30:13 00:07:30
85 27 VLČKOVÁ Romana Střelka Brno 9 ŽV1 1971 1 00:30:21 00:07:38
86 62 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 22 Ž 1983 1 00:30:24 00:07:40
87 221 BAUEROVÁ Petra Brno 23 Ž 1983 1 00:30:26 00:07:43
88 184 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 4 ŽV2 1956 1 00:30:28 00:07:44
89 161 NAVRÁTIL Ivo Individuální 11 XM 1969 1 00:30:32 00:07:49
90 171 KÚN Josef BETA URSUS Orienteering 19 Dci 1998 1 00:30:38 00:07:54
91 42 PAVLÍČKOVÁ Svatava AK Olymp Brno - SG Ludvíka Daňka 24 Ž 1994 1 00:30:38 00:07:55
92 72 SIKORA Lucyna Těrlicko 25 Ž 1976 1 00:30:43 00:08:00
93 228 JEMELÍKOVÁ Denisa ZBM Brno 26 Ž 1993 1 00:30:43 00:08:00
94 166 HORNÝ Bedřich ARC Brno 20 Dci 2002 1 00:30:48 00:08:04
95 187 BLAŽEK Dalibor Individuální 12 XM 1972 1 00:30:48 00:08:05
96 50 SMRŽOVÁ Soňa Bílovice nad Svitavou 10 ŽV1 1971 1 00:30:53 00:08:09
97 76 HYNKOVÁ Lada VVM 11 ŽV1 1965 1 00:30:55 00:08:11
98 248 BŘEZÍKOVÁ Janette Brno 27 Ž 1977 1 00:30:59 00:08:15
99 172 KUČEROVÁ Petra Posilovna Průvan 28 Ž 1986 1 00:31:00 00:08:17
100 212 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 29 Ž 1986 1 00:31:06 00:08:23
101 165 WAGNER Adam Biatlon Vyškov 21 Dci 1997 1 00:31:10 00:08:26
102 208 ZEMÁNKOVÁ Eva Moravec Team 30 Ž 1991 1 00:31:15 00:08:31
103 77 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 5 ŽV2 1955 1 00:31:16 00:08:33
104 235 VÁLKOVÁ Petra Individuální 31 Ž 1988 1 00:31:19 00:08:36
105 94 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 6 Dky 1997 1 00:31:23 00:08:40
106 223 HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 32 Ž 1994 1 00:31:30 00:08:46
107 155 RAPUTA Tomáš Brno 13 XM 1990 1 00:31:37 00:08:53
108 188 STRNADOVÁ Karolína AK Olymp Brno - SG Ludvíka Daňka 7 Dky 1998 1 00:31:39 00:08:56
109 112 NEČASOVÁ Klára Brno 33 Ž 1994 1 00:31:41 00:08:58
110 99 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 12 ŽV1 1970 1 00:31:43 00:09:00
111 9 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 8 Dky 1998 1 00:31:46 00:09:03
112 174 NOVOTNÁ Lucie Brno 34 Ž 1975 1 00:31:50 00:09:06
113 213 ŽVAKOVÁ Helena Individuální 13 ŽV1 1971 1 00:31:59 00:09:16
114 58 JANOUŠOVÁ Tereza Bruslárna.cz 35 Ž 1993 1 00:32:00 00:09:16
115 225 RECH Václav PERUN TEAM BLANSKO 14 XM 1983 1 00:32:20 00:09:36
116 224 KOLÁŘOVÁ Martina PERUN TEAM BLANSKO 36 Ž 1986 1 00:32:20 00:09:37
117 87 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 14 ŽV1 1971 1 00:32:22 00:09:39
118 64 DVOŘÁKOVÁ Hana 37 Ž 1976 1 00:32:23 00:09:40
119 236 VEČEŘOVÁ Ivana Individuální 38 Ž 1979 1 00:32:26 00:09:42
120 111 KNAPIL Josef Brno 39 Ž 1990 1 00:32:31 00:09:47
121 258 GRYCOVÁ Kateřina Tesla Brno 9 Dky 2000 1 00:32:31 00:09:48
122 252 MOUČKOVÁ Andrea GBM Bílovice nad Svitavou 40 Ž 1992 1 00:32:36 00:09:53
123 93 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 10 Dky 1999 1 00:32:41 00:09:57
124 46 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV3 1954 1 00:32:44 00:10:00
125 230 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 41 Ž 1978 1 00:32:46 00:10:02
126 61 DOČKALOVÁ Věra 42 Ž 1976 1 00:32:48 00:10:04
127 162 DERKOVÁ Jana Brno 15 ŽV1 1971 1 00:32:48 00:10:05
128 256 RYBANSKÁ Denisa SK Jablonica 43 Ž 1976 1 00:32:50 00:10:06
129 71 KALOVÁ Jana AP Brno 16 ŽV1 1966 1 00:32:55 00:10:11
130 167 HORNÝ Bedřich Stavros Hostenice 15 XM 1967 1 00:32:55 00:10:12
131 201 ZDRAŽILOVÁ Simona EKOL TEAM 4 Jky 1996 1 00:32:58 00:10:15
132 74 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 2 ŽV3 1952 1 00:33:01 00:10:18
133 26 VOLAVÁ Ivana Fit online 6 ŽV2 1964 1 00:33:06 00:10:22
134 13 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 16 XM 1973 1 00:33:16 00:10:32
135 262 ONDROUŠKOVÁ Ivana Individuální 17 ŽV1 1970 1 00:33:17 00:10:33
136 81 KARNÁ Kateřina Brno 18 ŽV1 1972 1 00:33:20 00:10:36
137 7 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 19 ŽV1 1972 1 00:33:22 00:10:39
138 41 HAVLÍČKOVÁ Martina AK Olymp Brno - SG Ludvíka Daňka 5 Jky 1996 1 00:33:26 00:10:42
139 257 STŘECHOVÁ Pavla Individuální 20 ŽV1 1965 1 00:33:29 00:10:46
140 82 KARNÁ Anna EKOL TEAM 6 Jky 1995 1 00:33:30 00:10:47
141 39 JANKŮ Julie Brno 11 Dky 1999 1 00:33:34 00:10:51
142 245 JIRGL Karel Tesla Brno 22 Dci 1999 1 00:33:36 00:10:52
143 113 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 21 ŽV1 1973 1 00:33:47 00:11:04
144 11 GÖPFERTOVÁ Jana Brno 44 Ž 1975 1 00:33:48 00:11:04
145 35 IŠTVANOVÁ Monika Brno 45 Ž 1979 1 00:33:50 00:11:07
146 102 VLČKOVÁ Zdeňka Brno 46 Ž 1987 1 00:33:54 00:11:11
147 88 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 22 ŽV1 1970 1 00:33:55 00:11:11
148 266 MRKOSOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 47 Ž 1990 1 00:33:56 00:11:13
149 116 SZÖKEOVÁ Jana Brno 23 ŽV1 1965 1 00:33:58 00:11:15
150 97 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 7 Jky 1996 1 00:33:58 00:11:15
151 243 NOVÁKOVÁ Adela Individuální 48 Ž 1987 1 00:34:01 00:11:17
152 1 ŠPAČEK Pavel Tišnov 17 XM 1974 1 00:34:01 00:11:17
153 249 TOMKOVÁ Jana Šumava 49 Ž 1988 1 00:34:02 00:11:19
154 17 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 12 Dky 1999 1 00:34:02 00:11:19
155 231 STAŇKOVÁ Lucie Dobruška 50 Ž 1987 1 00:34:11 00:11:27
156 237 KUBÁNKOVÁ Lenka Individuální 51 Ž 1986 1 00:34:12 00:11:28
157 271 NECIDOVÁ Alena VSK Univerzita Brno 13 Dky 1997 1 00:34:12 00:11:29
158 105 SKŘIVÁNKOVÁ Dana (CZE) Borki 24 ŽV1 1967 1 00:34:13 00:11:30
159 103 ŠICHOVÁ Radka Brno 52 Ž 1980 1 00:34:14 00:11:31
160 118 SKŘIVÁNEK Petr (CZE) LRS Vyškov 18 XM 1966 1 00:34:15 00:11:32
161 179 MACH Lubomír Individuální 19 XM 1973 1 00:34:16 00:11:33
162 33 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 14 Dky 1998 1 00:34:17 00:11:34
163 255 GRYCOVÁ Veronika Tesla Brno 15 Dky 1998 1 00:34:22 00:11:39
164 169 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 25 ŽV1 1974 1 00:34:23 00:11:40
165 24 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 23 Dci 1997 1 00:34:24 00:11:41
166 263 ALMANOVÁ Klára Babice nad Svitavou 26 ŽV1 1968 1 00:34:25 00:11:42
167 246 TOMANEC Jakub Individuální 24 Dci 1997 1 00:34:28 00:11:44
168 269 LÁSKÝ Jiří Zetor Brno 17 Jři 1995 1 00:34:29 00:11:45
169 241 URBANOVÁ Gabriela Miešťany 27 ŽV1 1965 1 00:34:30 00:11:46
170 193 DOSTÁLOVÁ Žaneta Hal 3000 53 Ž 1984 1 00:34:38 00:11:55
171 194 BEČIČKOVÁ Barbora Hal 3000 54 Ž 1986 1 00:34:39 00:11:56
172 12 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 28 ŽV1 1974 1 00:34:41 00:11:57
173 163 PANTUČKOVÁ Pavla Individuální 55 Ž 1980 1 00:34:42 00:11:58
174 73 VAČKOVÁ Andrea Senica 29 ŽV1 1971 1 00:34:49 00:12:05
175 68 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 30 ŽV1 1971 1 00:34:50 00:12:06
176 268 ČERMÁKOVÁ Jitka SKOL Brno 7 ŽV2 1961 1 00:34:54 00:12:11
177 159 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Individuální 31 ŽV1 1974 1 00:34:56 00:12:13
178 260 ČECH Zdenka Brno 56 Ž 1978 1 00:35:05 00:12:21
179 43 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 32 ŽV1 1966 1 00:35:09 00:12:26
180 273 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 57 Ž 1977 1 00:35:10 00:12:27
181 177 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 16 Dky 1999 1 00:35:11 00:12:28
182 190 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 58 Ž 1977 1 00:35:17 00:12:34
183 40 POKORNÁ Hana 59 Ž 1979 1 00:35:18 00:12:34
184 31 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 3 ŽV3 1946 1 00:35:23 00:12:40
185 69 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 4 ŽV3 1953 1 00:35:25 00:12:42
186 239 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 20 XM 1970 1 00:35:28 00:12:45
187 63 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 33 ŽV1 1966 1 00:35:29 00:12:45
188 219 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 34 ŽV1 1973 1 00:35:32 00:12:48
189 98 WALLOVÁ Jana 35 ŽV1 1973 1 00:35:34 00:12:51
190 154 NÁDENÍČKOVÁ Kristýna Brno 36 ŽV1 1972 1 00:35:35 00:12:51
191 114 KOČOVÁ Hana BRNO - Žabovřesky 60 Ž 1986 1 00:35:44 00:13:01
192 226 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 8 ŽV2 1963 1 00:36:06 00:13:23
193 183 BURDOVÁ Aneta AK Moje věc 61 Ž 1989 1 00:36:11 00:13:28
194 57 KLEPALOVÁ Vendula PERUN TEAM BLANSKO 17 Dky 1998 1 00:36:11 00:13:28
195 56 KLEPAL Petr PERUN TEAM BLANSKO 21 XM 1966 1 00:36:12 00:13:29
196 51 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 37 ŽV1 1965 1 00:36:13 00:13:30
197 107 FLORIÁNOVÁ Eliška JAC Brno 18 Dky 1999 1 00:36:14 00:13:31
198 151 DRESSLEROVÁ Ivona Uherský Brod 62 Ž 1991 1 00:36:22 00:13:39
199 220 SCHILBERGER Libuše Brno 38 ŽV1 1966 1 00:36:30 00:13:47
200 202 VOPELKOVÁ Dominika Jaroměř 63 Ž 1993 1 00:36:34 00:13:51
201 157 NAVLÁČLOVÁ Radana Nivnice 64 Ž 1991 1 00:36:36 00:13:52
202 261 SNÍŽKOVÁ Martina Individuální 65 Ž 1987 1 00:36:39 00:13:56
203 195 HRUŠKOVÁ Kristýna Brno - Kohoutovice 19 Dky 2003 1 00:36:44 00:14:00
204 32 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 39 ŽV1 1967 1 00:36:44 00:14:01
205 203 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 66 Ž 1979 1 00:37:03 00:14:20
206 178 ZAJÍČKOVÁ Lenka Tesla Brno 40 ŽV1 1971 1 00:37:08 00:14:24
207 186 KOŇARIKOVÁ Lenka Horo Kolo Jundrov 67 Ž 1975 1 00:37:10 00:14:27
208 218 TRŠOVÁ Daniela PBM 41 ŽV1 1973 1 00:37:22 00:14:39
209 267 HAVLÍČKOVÁ Iva Individuální 68 Ž 1976 1 00:37:49 00:15:05
210 229 ČAPKOVÁ Daniela Individuální 69 Ž 1988 1 00:37:59 00:15:16
211 200 PTÁČKOVÁ Hana BETA URSUS Orienteering 70 Ž 1987 1 00:38:27 00:15:44
212 242 JAROŠOVÁ Taťána Klub extrémních běžkařů 71 Ž 1985 1 00:38:32 00:15:49
213 109 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 72 Ž 1975 1 00:38:35 00:15:52
214 192 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 73 Ž 1981 1 00:38:38 00:15:55
215 168 SCHMIDTOVÁ Alice Útěchov 9 ŽV2 1962 1 00:38:42 00:15:59
216 75 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 42 ŽV1 1973 1 00:38:50 00:16:06
217 6 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 8 Jky 1996 1 00:39:03 00:16:20
218 191 DOSTÁLOVÁ Lenka Hal 3000 10 ŽV2 1961 1 00:39:06 00:16:22
219 272 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 74 Ž 1978 1 00:39:17 00:16:34
220 164 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 43 ŽV1 1973 1 00:39:21 00:16:37
221 85 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:39:26 00:16:43
222 199 ZÁDĚROVÁ Veronika BETA URSUS Orienteering 75 Ž 1991 1 00:39:38 00:16:54
223 175 VOBOŘILOVÁ Tereza AK Šnek 76 Ž 1990 1 00:39:38 00:16:55
224 176 DOLEŽAL Aneta AK Šnek 77 Ž 1991 1 00:39:39 00:16:55
225 100 TOMANCOVÁ Petra OZZY Brno 44 ŽV1 1969 1 00:39:42 00:16:58
226 211 HORNÁ Klára ARC Brno 20 Dky 2004 1 00:40:28 00:17:44
227 216 NĚMEČKOVÁ Lucie Brno 78 Ž 1979 1 00:40:31 00:17:48
228 14 BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 22 XM 1940 1 00:40:33 00:17:50
229 259 WOJTKOVÁ Jindra Individuální 45 ŽV1 1965 1 00:40:40 00:17:57
230 59 PALKOVÁ Lenka Rosice 46 ŽV1 1970 1 00:41:17 00:18:33
231 22 DIATKOVÁ Kristýna EKOL TEAM 79 Ž 1994 1 00:41:36 00:18:53
232 70 KROUPOVÁ Pavla Brno 47 ŽV1 1965 1 00:42:48 00:20:05
233 189 STRNADOVÁ Markéta Drnovice 48 ŽV1 1974 1 00:42:54 00:20:10
234 37 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 11 ŽV2 1955 1 00:43:23 00:20:40
235 30 KUBÍK Josef Adamov 23 XM 1938 1 00:44:09 00:21:26
236 205 LUPTÁKOVÁ Martina Individuální 80 Ž 1993 1 00:44:46 00:22:02
237 204 SLIVOVÁ Andrea Individuální 81 Ž 1991 1 00:44:46 00:22:03
238 265 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 12 ŽV2 1964 1 00:45:17 00:22:34
239 264 NEČASOVÁ Dana Brno 13 ŽV2 1964 1 00:50:43 00:27:59

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 79 BAUMGARTNER Eduard Radošovce XM 1957
DNF 80 MIKUŠ Miroslav Radošovce XM 1951
DNF 108 FLORIÁNOVÁ Veronika (CZE) ŽV1 1973

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.