Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT - 03 Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 14.09.2013 08:00 do 14.09.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera

Start: 22:00 hod

Seriál závodůCyrilo-Metodějský maraton 2013
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků145
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 53 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M_A 1980 2 00:27:53
2 264 YORDAN Petrov Bulharsko 2 M_A 1989 2 00:28:11 00:00:17
3 12 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 3 M_A 1981 2 00:29:06 00:01:12
4 227 IŠTVÁNIK Juraj AK Dubnica nad Váhom 1 M_B 1978 2 00:29:14 00:01:20
5 80 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 2 M_B 1977 2 00:29:54 00:02:01
6 20 SEDLÁČEK Josef BIKE - KAMÍK - TUČAPY 1 M_C 1970 2 00:30:02 00:02:08
7 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 2 M_C 1970 2 00:30:03 00:02:09
8 232 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 M_E 1960 2 00:30:24 00:02:30
9 214 FEDÁK Matej Slavia STU Bratislava 4 M_A 1991 2 00:30:41 00:02:47
10 58 POLAKOVIČ Marek ŠK Jablonica 5 M_A 1985 2 00:31:25 00:03:31
11 213 FEDÁK Milan Martin 6 M_A 1982 2 00:31:34 00:03:40
12 220 PALOTÁS Bálint Gyori Atlétikai club 7 M_A 1983 2 00:31:40 00:03:46
13 289 KADLEC Petr Milotice 1 M_D 1965 2 00:31:41 00:03:47
14 45 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 8 M_A 1992 2 00:31:43 00:03:49
15 262 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 2 M_D 1967 2 00:31:53 00:03:59
16 263 TOMČAL Dušan Lipov 3 M_C 1973 2 00:32:00 00:04:06
17 40 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 9 M_A 1981 2 00:32:04 00:04:11
18 26 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jun 1995 2 00:32:35 00:04:41
19 71 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 3 M_B 1977 2 00:32:44 00:04:50
20 281 FARKAŠ Aleš AŠK Skalica 4 M_B 1975 2 00:32:55 00:05:01
21 270 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 2 M_E 1963 2 00:32:55 00:05:01
22 21 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 M_F 1958 2 00:32:59 00:05:05
23 23 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 3 M_E 1959 2 00:33:04 00:05:10
24 69 MIKULA Miroslav Radošovce 2 M_F 1957 2 00:33:07 00:05:13
25 88 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 4 M_C 1971 2 00:33:30 00:05:36
26 44 HALAS Petr AHA Vyškov - Orel Drnovice 5 M_C 1973 2 00:33:34 00:05:40
27 280 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 3 M_D 1968 2 00:33:40 00:05:46
28 27 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž_A 1986 2 00:33:42 00:05:48
29 54 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 5 M_B 1975 2 00:33:44 00:05:50
30 83 HRBÁČEK Karel Útěchov 4 M_D 1968 2 00:33:45 00:05:51
31 43 JANOŠ Pavol BK VP Malacky 10 M_A 1984 2 00:33:47 00:05:53
32 31 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 11 M_A 1986 2 00:33:56 00:06:02
33 56 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 6 M_C 1971 2 00:34:01 00:06:07
34 35 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 M_G 1950 2 00:34:14 00:06:20
35 212 TRNKA Roman INA Skalica 7 M_C 1972 2 00:34:15 00:06:21
36 77 FLORIÁN Radim 8 M_C 1970 2 00:34:16 00:06:22
37 76 BĚLOHOUBEK Petr Brno 9 M_C 1972 2 00:34:46 00:06:52
38 63 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 2 M_G 1953 2 00:34:58 00:07:04
39 241 VINTR Tomáš AK Junior Holič 12 M_A 1983 2 00:35:01 00:07:07
40 49 NEHYBKA Josef Orel Židenice 2 Jun 1995 2 00:35:07 00:07:13
41 246 SKYBA Martin Orel Židenice 4 M_E 1962 2 00:35:11 00:07:17
42 32 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 13 M_A 1983 2 00:35:15 00:07:21
43 15 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 2 00:35:20 00:07:27
44 299 BELLAY Jan Skalica 14 M_A 1982 2 00:35:28 00:07:35
45 249 SLOUKA Jiří Blažovice 15 M_A 1983 2 00:35:56 00:08:02
46 286 SLABÝ Peter Dechtice 10 M_C 1969 2 00:36:00 00:08:06
47 250 NEMČEK Stanislav Jablonica 11 M_C 1970 2 00:36:03 00:08:09
48 51 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 M_G 1950 2 00:36:06 00:08:12
49 293 MEDLEN Marian Sekov Senica 5 M_E 1960 2 00:36:08 00:08:14
50 291 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 1 Ž_B 1977 2 00:36:10 00:08:16
51 296 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 3 M_F 1957 2 00:36:12 00:08:18
52 269 KAŇA Miroslav Mikulčice 5 M_D 1968 2 00:36:14 00:08:20
53 279 KORVAS Josef AK Hodonín 6 M_D 1964 2 00:36:20 00:08:26
54 46 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie Moravský Krumlov 2 Ž_B 1975 2 00:36:26 00:08:32
55 79 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 7 M_D 1966 2 00:36:33 00:08:39
56 225 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_C 1970 2 00:36:34 00:08:40
57 273 SEDLÁČEK Peter Run for fun 16 M_A 1985 2 00:36:51 00:08:57
58 84 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 6 M_E 1960 2 00:36:54 00:09:00
59 61 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž_A 1979 2 00:36:55 00:09:02
60 86 FABRIK Miroslav Brno 7 M_E 1959 2 00:37:02 00:09:08
61 256 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 4 M_F 1957 2 00:37:04 00:09:10
62 248 SAMEC Milan KRB Partyzánský 1 M_H 1948 2 00:37:07 00:09:13
63 28 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 Ž_C 1972 2 00:37:15 00:09:21
64 81 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 6 M_B 1974 2 00:37:21 00:09:28
65 24 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 8 M_D 1968 2 00:37:24 00:09:30
66 29 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 8 M_E 1961 2 00:37:39 00:09:45
67 234 HERCEG Adam Častá 17 M_A 1981 2 00:37:44 00:09:50
68 210 POLÁŠEK Vít Hodonín 7 M_B 1976 2 00:37:51 00:09:57
69 298 JANOTA Boris INA Skalica 8 M_B 1975 2 00:37:55 00:10:01
70 285 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M_I 1942 2 00:37:57 00:10:03
71 17 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 5 M_F 1955 2 00:38:11 00:10:17
72 62 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 3 Ž_A 1986 2 00:38:15 00:10:21
73 268 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 12 M_C 1971 2 00:38:18 00:10:24
74 68 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 1 Ž_D 1964 2 00:38:19 00:10:25
75 42 HYNŠTOVÁ Marie AHA Vyškov 1 Ž_F 1957 2 00:38:21 00:10:27
76 41 SMUTNÝ Zdeněk AHA Vyškov 6 M_F 1957 2 00:38:22 00:10:28
77 30 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 7 M_F 1958 2 00:38:24 00:10:30
78 72 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 2 M_H 1948 2 00:38:26 00:10:32
79 239 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 9 M_D 1964 2 00:38:26 00:10:32
80 25 MIKA Ivo Brno 10 M_D 1966 2 00:38:33 00:10:39
81 18 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 4 M_G 1949 2 00:38:41 00:10:47
82 288 ŠKOJEC Peter Holíč 11 M_D 1965 2 00:38:52 00:10:58
83 14 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_C 1972 2 00:39:14 00:11:20
84 13 MATULA Jaroslav Zetor Brno 13 M_C 1970 2 00:39:14 00:11:20
85 70 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_G 1951 2 00:39:21 00:11:27
86 4 ČAMBAL Matěj Mesto Holič 18 M_A 1986 2 00:39:41 00:11:47
87 240 BOHUNICKÝ Ciril BK Malženice 9 M_E 1963 2 00:39:43 00:11:50
88 242 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 6 M_G 1953 2 00:39:50 00:11:56
89 19 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 4 Ž_C 1969 2 00:40:09 00:12:15
90 78 BOHÁČ Jiří (CZ) Brno 8 M_F 1954 2 00:40:21 00:12:27
91 39 HABA Milan AC Malacky 14 M_C 1970 2 00:40:28 00:12:34
92 295 MIKLOVIČ Igor Skalica 12 M_D 1967 2 00:40:50 00:12:56
93 82 KOCÚRIKOVÁ Marcela ŠK Jablonica 4 Ž_A 1987 2 00:41:27 00:13:33
94 224 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 9 M_F 1955 2 00:41:49 00:13:55
95 47 VOLAVÝ Vladimír Fit online 10 M_F 1955 2 00:41:55 00:14:01
96 52 MECL Karel BK Hodonín 10 M_E 1963 2 00:42:09 00:14:15
97 211 ŠVANYGA Jiří Rohatec 11 M_F 1954 2 00:42:10 00:14:16
98 34 KUNC Josef LRS Vyškov 11 M_E 1960 2 00:42:13 00:14:19
99 60 TIRPAK Onrej Senica 3 M_H 1948 2 00:42:25 00:14:31
100 75 FLORIÁNOVÁ Veronika (CZE) 5 Ž_C 1973 2 00:42:25 00:14:31
101 244 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 M_H 1946 2 00:42:37 00:14:43
102 278 PAVLÍK Jan AŠK Grafobal Skalica 12 M_F 1958 2 00:42:39 00:14:45
103 33 ŠITKOVÁ Terezie Drnovice u Vyškova 5 Ž_A 1992 2 00:42:39 00:14:45
104 252 HABERLAND Jan Sokol Brno 2 M_I 1942 2 00:42:42 00:14:48
105 233 JANÍKOVÁ Gabriela Palacký 2 Ž_D 1966 2 00:43:02 00:15:08
106 261 PETCZ Karl Run for fun 3 M_I 1940 2 00:43:07 00:15:13
107 245 KARAS Karel BK Hodonín 5 M_H 1945 2 00:43:27 00:15:33
108 251 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 2 Ž_E 1963 2 00:43:32 00:15:38
109 247 PELC Vít OZZY Brno 13 M_D 1967 2 00:43:44 00:15:50
110 22 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 7 M_G 1951 2 00:43:46 00:15:52
111 230 MALÍKOVÁ Helena 19 M_A 1986 2 00:43:54 00:16:00
112 16 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 Ž_G 1950 2 00:44:08 00:16:15
113 50 KOCÁK Ján AK Junior Holič 4 M_I 1940 2 00:44:18 00:16:24
114 85 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 M_H 1945 2 00:44:22 00:16:28
115 243 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 13 M_F 1954 2 00:44:22 00:16:28
116 64 KROUPA Jiří Brno 12 M_E 1959 2 00:44:24 00:16:30
117 217 VARMUŽA Jan Brezová p.B. 8 M_G 1952 2 00:44:38 00:16:44
118 254 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 Ž_F 1954 2 00:44:50 00:16:56
119 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 14 M_F 1956 2 00:45:05 00:17:11
120 257 HORVÁTH Ladislav 20 M_A 1986 2 00:45:05 00:17:11
121 73 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 9 M_G 1952 2 00:45:29 00:17:35
122 59 VAČKOVÁ Andrea Senica 6 Ž_C 1971 2 00:45:37 00:17:43
123 276 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 7 M_H 1945 2 00:46:16 00:18:22
124 74 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 10 M_G 1953 2 00:46:21 00:18:27
125 219 KLIMEK Jan Sokol Čachtice 8 M_H 1944 2 00:46:43 00:18:49
126 55 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 9 M_H 1944 2 00:47:11 00:19:17
127 282 FORETNÍK František Krumvíř 11 M_G 1951 2 00:47:13 00:19:19
128 292 SAMEC Milan Galanta 9 M_B 1976 2 00:47:32 00:19:38
129 300 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelski stríci 6 Ž_A 1985 2 00:48:21 00:20:27
130 57 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 7 Ž_C 1973 2 00:48:30 00:20:36
131 255 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 5 M_I 1937 2 00:49:26 00:21:33
132 215 WALDECKER Pavol Senica 15 M_F 1956 2 00:49:45 00:21:51
133 218 SEDLÁČEK Josef Boleráz 6 M_I 1939 2 00:50:03 00:22:10
134 66 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 7 M_I 1941 2 00:50:13 00:22:19
135 36 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 2 Ž_G 1953 2 00:50:42 00:22:48
136 48 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 Ž_I 1938 2 00:52:13 00:24:19
137 87 FABRIKOVÁ Blanka Brno 3 Ž_E 1960 2 00:52:53 00:24:59
138 38 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 1 Jky 1998 2 00:55:10 00:27:16
139 37 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 3 Ž_D 1967 2 00:55:10 00:27:16
140 221 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 8 M_I 1939 2 00:55:57 00:28:03
141 2 ČAMBAL Zdenko Mesto Holič 13 M_E 1962 2 00:56:41 00:28:47
142 67 MACHALA Jaroslav Hluk 9 M_I 1938 2 00:58:25 00:30:31
143 231 HUSIK Jan BBS Bratislava 16 M_F 1958 2 00:59:47 00:31:53
144 65 KROUPOVÁ Pavla Brno 4 Ž_D 1965 2 01:00:19 00:32:25
145 253 SLOBODA Josef Trnava 10 M_H 1946 2 01:15:47 00:47:53

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.