Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Vnorovská desítka - 10000m

Datum pořádání od 17.08.2013 11:30 do 17.08.2013 19:30
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůAtletika UNI CZ s.r.o.

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků154
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 7 KORSZÁR Zsolt Maďarsko 1 MA 1976 4 00:30:29
2 1 KOCOUREK Milan AK Kroměříž 2 MA 1987 4 00:31:00 00:00:31
3 2 HOMOLÁČ Jiří UNI Brno - ASC Bučovice 3 MA 1990 4 00:31:02 00:00:33
4 78 VITKO Juraj JM Demolex Bardějov 4 MA 1986 4 00:31:47 00:01:17
5 57 KOHÚT Jan VSK Univerzita Brno 5 MA 1985 4 00:31:54 00:01:25
6 3 RUDOLECKÝ Roman VSK Univerzita Brno 6 MA 1988 4 00:32:38 00:02:09
7 146 MAGYAR Imrich LOKO Trans Slovakia s.r.o. 7 MA 1984 4 00:32:49 00:02:20
8 4 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 8 MA 1992 4 00:32:56 00:02:27
9 5 FONYO Sandor Maďarsko 9 MA 1980 4 00:33:26 00:02:56
10 79 ARBERT Roman JM Demolex Bardějov 10 MA 1976 4 00:33:44 00:03:15
11 62 VALACHOVIČ Jakub AC Malacky 11 MA 1985 4 00:34:00 00:03:31
12 18 SUK Ladislav UNI Brno - ASC Bučovice 12 MA 1983 4 00:34:34 00:04:05
13 53 RYŠKA Vít Horokolo Jundrov 13 MA 1975 4 00:34:46 00:04:17
14 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 MB 1970 4 00:35:01 00:04:32
15 82 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 14 MA 1977 4 00:35:18 00:04:49
16 6 KARNŮFEK Radek SSK Vítkovice 15 MA 1993 4 00:35:38 00:05:09
17 71 STEINER Tomáš VSK Univerzita Brno 16 MA 1986 4 00:36:01 00:05:32
18 59 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 17 MA 1991 4 00:36:05 00:05:35
19 48 BESHIR Ervin SK Zdice 2 MB 1967 4 00:36:12 00:05:43
20 10 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 18 MA 1992 4 00:36:19 00:05:50
21 148 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 3 MB 1967 4 00:36:20 00:05:51
22 97 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MC 1960 4 00:36:55 00:06:25
23 19 ŠIDLA Jan Soleusrunning 4 MB 1968 4 00:37:46 00:07:17
24 80 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 19 MA 1987 4 00:38:08 00:07:39
25 83 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 2 MC 1963 4 00:38:19 00:07:49
26 90 CHADIM Michal KC Brno 20 MA 1978 4 00:38:23 00:07:53
27 39 KADLEC Petr Milotice 5 MB 1965 4 00:38:26 00:07:57
28 13 STRNAD Richard Vyškov 21 MA 1974 4 00:38:31 00:08:02
29 147 TOMČAL Dušan Lipov 6 MB 1973 4 00:38:38 00:08:09
30 63 VEVERKA Josef AC Čejkovice 3 MC 1958 4 00:38:40 00:08:11
31 64 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 4 MC 1959 4 00:38:41 00:08:12
32 183 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 22 MA 1984 4 00:38:46 00:08:16
33 86 MIKULA Miroslav Radošovce 5 MC 1957 4 00:38:53 00:08:24
34 72 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MD 1950 4 00:39:03 00:08:34
35 70 ŽIGO Martin Behame.sk 23 MA 1989 4 00:39:20 00:08:50
36 131 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MB 1968 4 00:39:32 00:09:03
37 141 JANOŠ Pavol BK VP Malacky 24 MA 1984 4 00:39:51 00:09:22
38 81 PORTÁŠIK Patrik AŠK Grafobal Skalica 25 MA 1983 4 00:39:52 00:09:23
39 144 VANĚK Hynek Zlechov 8 MB 1968 4 00:40:28 00:09:59
40 169 LÁNKSKÝ Dušan Box ČR 26 MA 1982 4 00:40:34 00:10:04
41 38 HALAS Petr AHA Vyškov - Orel Drnovice 9 MB 1973 4 00:40:47 00:10:17
42 192 DOBROVODSKÝ Rastislav Pustá Ves 10 MB 1972 4 00:40:49 00:10:20
43 37 MRÁZ Josef Run for fun 27 MA 1980 4 00:40:53 00:10:24
44 177 BELLAY Jan Skalica 28 MA 1982 4 00:40:55 00:10:26
45 191 JORDÁN František Veselí nad Moravou 29 MA 1991 4 00:41:17 00:10:48
46 58 GAJDŮŠEK Miroslav Fryšták 11 MB 1968 4 00:41:19 00:10:50
47 170 FORMAN Aleš Box ČR 30 MA 1986 4 00:41:31 00:11:01
48 43 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 MD 1950 4 00:41:48 00:11:19
49 73 SKYBA Martin Orel Židenice 6 MC 1962 4 00:41:52 00:11:23
50 36 ŠEBESTA Ondřej Veselí nad Moravou 31 MA 1980 4 00:41:52 00:11:23
51 88 TRNKA Roman INA Skalica 12 MB 1972 4 00:41:56 00:11:27
52 12 KAŇA Miroslav Mikulčice 13 MB 1968 4 00:42:12 00:11:43
53 182 TOMEČEK Antonín Blatnice 14 MB 1968 4 00:42:27 00:11:58
54 98 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 15 MB 1966 4 00:42:34 00:12:05
55 178 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 7 MC 1960 4 00:42:47 00:12:18
56 26 JANDÁSEK Michal Facin klub 32 MA 1979 4 00:42:51 00:12:21
57 140 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 8 MC 1957 4 00:43:09 00:12:40
58 61 BELLAY Peter Trivelo Rohatec 33 MA 1988 4 00:43:19 00:12:49
59 96 VINTR Tomáš AK Junior Holič 34 MA 1983 4 00:43:20 00:12:51
60 173 BLAŽO Eduard BK Viktoria Horné Orešany 35 MA 1991 4 00:43:22 00:12:53
61 181 MIKLÁNEK Andrej Bratislava 16 MB 1972 4 00:43:34 00:13:05
62 76 CUCCHIARINI Pierluigi Olympic Runners Lama 9 MC 1958 4 00:43:57 00:13:28
63 184 BLAŽO Vladislav BK Viktoria Horné Orešany 17 MB 1971 4 00:44:10 00:13:41
64 150 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 MD 1950 4 00:44:16 00:13:47
65 142 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 36 MA 1974 4 00:44:23 00:13:54
66 143 NENIČKA Dušan Vlkoš 18 MB 1968 4 00:44:23 00:13:54
67 151 TEIXEIRA Pedro Run for fun 37 MA 1978 4 00:44:28 00:13:58
68 137 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 1 ME 1948 4 00:45:19 00:14:50
69 152 PAVELKA Jaroslav Box ČR 38 MA 1994 4 00:45:21 00:14:52
70 44 KRESÁLEK Miroslav Bratislava 4 MD 1949 4 00:45:39 00:15:10
71 89 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 MD 1951 4 00:45:47 00:15:17
72 32 MIKA Ivo Brno 19 MB 1966 4 00:45:50 00:15:20
73 23 PAUS Aleš Orel Hranice 39 MA 1978 4 00:45:51 00:15:22
74 179 ZOUREK Karel Brno 10 MC 1959 4 00:45:51 00:15:22
75 15 KUŘINA Jiří Strážnice 40 MA 1985 4 00:45:53 00:15:23
76 25 JANDASEK Josef Facin klub 41 MA 1975 4 00:45:57 00:15:28
77 27 GUBANI Josef Facin klub Vnorovy 20 MB 1968 4 00:45:58 00:15:29
78 153 BENHART Patrik Box ČR 42 MA 1999 4 00:46:06 00:15:37
79 9 ZÁLEŠÁK Pavel Minařovice 21 MB 1965 4 00:46:08 00:15:39
80 186 MESÍČEK Andrej BK Viktoria Horné Orešany 43 MA 1993 4 00:46:13 00:15:44
81 75 HUSÁR Ferdinand Trenčín 2 ME 1944 4 00:46:16 00:15:47
82 20 OLEJNÍK Jan SK Kanoistika Veselí nad Moravou 44 MA 1996 4 00:46:24 00:15:55
83 60 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 6 MD 1953 4 00:46:30 00:16:00
84 171 RACHVALA Pavel Box ČR 45 MA 1981 4 00:46:53 00:16:24
85 47 JANÍK Petr Veselí nad Moravou 46 MA 1976 4 00:46:59 00:16:30
86 41 JANEK Ludvík Žiar nad Hronom 47 MA 1991 4 00:47:11 00:16:42
87 84 HRADIL Stanislav BK Hodonín 11 MC 1958 4 00:47:23 00:16:53
88 45 KLIMECKÝ Robert Přerov 48 MA 1979 4 00:47:26 00:16:56
89 40 SMOLÁK Petr Orel Vysoké Mýto 22 MB 1964 4 00:47:35 00:17:06
90 33 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 7 MD 1952 4 00:47:42 00:17:12
91 65 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 8 MD 1951 4 00:48:01 00:17:32
92 193 JANDÁSEK Tomáš Facin klub 49 MA 1976 4 00:48:15 00:17:45
93 99 ŠLAMPA Jakub Kyjov 50 MA 1994 4 00:48:26 00:17:57
94 130 MECL Karel BK Hodonín 12 MC 1963 4 00:48:35 00:18:06
95 93 BAŤA Jiří Brno 13 MC 1960 4 00:48:49 00:18:20
96 14 PÁTEK Pavel BK-Orel Vnorovy 23 MB 1964 4 00:48:55 00:18:26
97 154 BULÍN Daniel Box ČR 51 MA 1997 4 00:48:59 00:18:30
98 139 DULA Dalibor Sportovci Blatnička 14 MC 1961 4 00:49:17 00:18:48
99 149 PROFOUS Petr BET Ostrava 15 MC 1958 4 00:49:19 00:18:50
100 185 BLAŽO Filip BK Viktoria Horné Orešany 52 MA 1995 4 00:49:41 00:19:12
101 21 FRIDRICH David Ostrava 53 MA 1975 4 00:49:46 00:19:17
102 91 VÝLETA Viktor Ratiškovice 54 MA 1982 4 00:49:58 00:19:29
103 180 KRISTOŇ Pavel Atletik Vokál 16 MC 1961 4 00:50:02 00:19:33
104 159 ŠACHBAZYAN Artur Box ČR 55 MA 1999 4 00:50:14 00:19:45
105 163 KOSMEL Dennis Box ČR 56 MA 1999 4 00:50:15 00:19:46
106 95 KOCÁK Ján AK Junior Holič 1 MF 1940 4 00:50:25 00:19:56
107 176 JEDLIČKA Miloslav Liga 100 Olomouc 57 MA 1986 4 00:50:38 00:20:09
108 133 TIRPÁK Ondrej Senica 3 ME 1948 4 00:50:41 00:20:12
109 174 ČIŽAN Petr Tvarožná Lhota 58 MA 1981 4 00:50:51 00:20:22
110 160 ŠUDA Jakub Box ČR 59 MA 1999 4 00:51:25 00:20:56
111 166 HORÁK Tomáš 60 MA 1998 4 00:51:26 00:20:57
112 66 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 17 MC 1955 4 00:51:33 00:21:03
113 172 PETŘÍK Richard Sportisimo Přerov 61 MA 1984 4 00:51:39 00:21:09
114 158 PETŘÍČEK Jiří Box ČR 62 MA 1997 4 00:51:59 00:21:30
115 162 ŠINDLER Petr Box ČR 63 MA 1999 4 00:52:25 00:21:56
116 42 NASKU Petr Veselí nad Moravou 64 MA 1975 4 00:52:58 00:22:29
117 188 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 18 MC 1956 4 00:53:06 00:22:37
118 69 RAŠNER Tomáš KVS Náměšť na Hané 24 MB 1969 4 00:53:11 00:22:42
119 189 MIHOLA Jiří Orel Lesná 25 MB 1972 4 00:53:28 00:22:59
120 92 TUREČEK Jan SBK Wiky Kyjov 19 MC 1955 4 00:53:32 00:23:03
121 16 ŠŤASTNÝ Petr Vnorovy 26 MB 1969 4 00:53:38 00:23:09
122 157 VÍTEK Marian Box ČR 65 MA 1997 4 00:53:46 00:23:17
123 156 RŮŽIČKA Pavel Box ČR 66 MA 1999 4 00:53:46 00:23:17
124 94 KRCHÁK František Velká nad Veličkou 27 MB 1964 4 00:53:54 00:23:25
125 155 LEHNERT Lukáš Box ČR 67 MA 1995 4 00:53:56 00:23:27
126 85 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 20 MC 1954 4 00:53:59 00:23:30
127 87 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 21 MC 1955 4 00:54:02 00:23:33
128 22 TICHÁČEK Vojtěch Troubsko 68 MA 1989 4 00:54:07 00:23:38
129 136 FORETNÍK František Krumvíř 9 MD 1951 4 00:54:08 00:23:39
130 129 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 2 MF 1941 4 00:54:20 00:23:51
131 31 HRONEK Jaroslav Orel Obřany 69 MA 1991 4 00:54:31 00:24:02
132 35 SÚČEK Petr Uherské Hradiště 70 MA 1974 4 00:54:42 00:24:13
133 34 ČUMÍČEK Pavel Minařovice 28 MB 1970 4 00:54:44 00:24:14
134 68 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 3 MF 1939 4 00:55:22 00:24:53
135 46 ŠRÁMEK Zdeněk Brno 71 MA 1979 4 00:56:13 00:25:44
136 52 TUREK Martin Orel Těšany 72 MA 1986 4 00:56:17 00:25:48
137 55 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 4 MF 1937 4 00:56:27 00:25:58
138 17 VALAS Radim Malenovice 29 MB 1967 4 00:57:16 00:26:47
139 74 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 10 MD 1953 4 00:57:41 00:27:12
140 50 VARMUŽA Jan Brezová p.B. 11 MD 1952 4 00:57:55 00:27:26
141 100 ŠLAMPA Jakub Kyjov 22 MC 1960 4 00:58:17 00:27:48
142 56 ZAPLETAL Jiří Olomouc 73 MA 1985 4 00:59:20 00:28:51
143 51 LOVECKÝ Petr Veselí nad Moravou 74 MA 1977 4 00:59:27 00:28:58
144 49 STÁNEC Pavel Vnorovy 75 MA 1985 4 01:00:21 00:29:52
145 167 KONEČNÝ Roman Box ČR 76 MA 2000 4 01:01:13 00:30:44
146 164 NOWAK Radim Box ČR 77 MA 2001 4 01:02:04 00:31:35
147 77 KOZUMPLÍK Pavel Dolce 30 MB 1972 4 01:04:24 00:33:55
148 67 PIKAL Karel KVS Náměšť na Hané 12 MD 1949 4 01:09:01 00:38:32
149 54 MACHALA Jaroslav Hluk 5 MF 1938 4 01:14:20 00:43:51
150 194 CAHEL Pavel Adamov 6 MF 1938 4 01:18:36 00:48:07

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 161 PRINC Domiik Box ČR MA 2001
DNF 165 HRUŠKA Daniel Box ČR MA 2002
DNF 168 BARTŮNĚK Patrik Box ČR MA 2003
DNF 190 FILIP Aleš Orel Lesná MB 1964

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.