01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | Michal Juránek |
Vzdálenost (km) | 30,00 |
Počet kol | 2 |
Počet závodníků | 80 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 22 | ŠAROUN Libor | CKK Znojmo | 1 | 3.C | 1973 | 2 | 00:59:11 | |
2 | 9 | NAVRKAL Michal | Tasovice | 1 | 3.B | 1976 | 2 | 01:01:32 | 00:02:21 |
3 | 27 | VARHANÍK Zdeněk | Oleksovice 38 | 1 | 3.D | 1961 | 2 | 01:05:39 | 00:06:28 |
4 | 44 | DVOŘÁK Leoš | Znojmo | 2 | 3.C | 1971 | 2 | 01:05:57 | 00:06:46 |
5 | 35 | TINKA Petr | Miroslav | 1 | 3.A | 1997 | 2 | 01:06:30 | 00:07:19 |
6 | 40 | ŠRŮTKA Jiří | Znojmo | 3 | 3.C | 1968 | 2 | 01:08:49 | 00:09:38 |
7 | 46 | SLEHURA Petr | Vedrovice | 2 | 3.B | 1977 | 2 | 01:08:49 | 00:09:38 |
8 | 17 | PAVELKA Vladimír | Znojmo | 2 | 3.D | 1950 | 2 | 01:08:57 | 00:09:46 |
9 | 13 | SVOBODA Leoš | Znojmo | 3 | 3.D | 1963 | 2 | 01:09:14 | 00:10:03 |
10 | 150 | CHALOUPKA Martin | Vémyslice | 2 | 3.A | 1990 | 2 | 01:09:16 | 00:10:04 |
11 | 63 | NEUMANOVÁ Tereza | Třebíč | 1 | 4.A | 1998 | 2 | 01:09:21 | 00:10:10 |
12 | 25 | HAKALA František | Břeclav | 4 | 3.C | 1965 | 2 | 01:10:14 | 00:11:03 |
13 | 74 | ČERNÝ Jiří | Brno | 4 | 3.D | 1962 | 2 | 01:10:23 | 00:11:11 |
14 | 75 | URBANOVSKÝ Petr | Znojmo | 5 | 3.C | 1971 | 2 | 01:10:26 | 00:11:15 |
15 | 50 | SKALICKÝ Martin | Suchohrdly u Miroslavi | 3 | 3.A | 1984 | 2 | 01:10:27 | 00:11:15 |
16 | 2 | COUFAL Libor | Prosiměřice | 6 | 3.C | 1969 | 2 | 01:11:08 | 00:11:57 |
17 | 21 | OLŠA František | Ivančice | 5 | 3.D | 1951 | 2 | 01:11:13 | 00:12:02 |
18 | 53 | KUTINA Josef | Strachotice čp.7 | 4 | 3.A | 1986 | 2 | 01:11:59 | 00:12:48 |
19 | 41 | HOLUB Jan | Vyskytná | 5 | 3.A | 1998 | 2 | 01:12:04 | 00:12:53 |
20 | 55 | FINDEJS Dalibor | Moravský Krumlov | 6 | 3.A | 1999 | 2 | 01:12:50 | 00:13:39 |
21 | 30 | VĚJMĚLEK Lukáš | Znojmo | 3 | 3.B | 1980 | 2 | 01:13:03 | 00:13:52 |
22 | 65 | NEZVEDOVÁ Věra | Višňové | 2 | 4.A | 1998 | 2 | 01:13:04 | 00:13:53 |
23 | 48 | JANUŠKA Ivan | Šanov | 6 | 3.D | 1958 | 2 | 01:13:08 | 00:13:57 |
24 | 7 | SCHOVANCOVÁ Pavla | Vedrovice | 1 | 4.B | 1975 | 2 | 01:14:31 | 00:15:20 |
25 | 64 | BRÜCK Pavel | Moravský Krumlov | 4 | 3.B | 1982 | 2 | 01:14:32 | 00:15:21 |
26 | 70 | ŠTAUD Radim | Hrušovany u Brna | 7 | 3.A | 1988 | 2 | 01:14:46 | 00:15:35 |
27 | 69 | DOSPIVA Petr | Brno | 8 | 3.A | 1985 | 2 | 01:14:51 | 00:15:39 |
28 | 42 | ROJÍČEK Daniel | Brno | 7 | 3.C | 1971 | 2 | 01:15:32 | 00:16:21 |
29 | 1 | JAROSLAV Franta | Prosiměřice | 8 | 3.C | 1972 | 2 | 01:15:56 | 00:16:44 |
30 | 51 | ŽÁK Jan | Vedrovice | 9 | 3.A | 1984 | 2 | 01:16:16 | 00:17:05 |
31 | 71 | ŠEVČÍK Dalibor | Medlov | 9 | 3.C | 1967 | 2 | 01:16:43 | 00:17:32 |
32 | 23 | ŠIŠLÁK František | Šanov | 5 | 3.B | 1976 | 2 | 01:16:59 | 00:17:47 |
33 | 61 | ŠEDRLOVÁ Kamila | Vedrovice | 3 | 4.A | 1979 | 2 | 01:17:05 | 00:17:54 |
34 | 36 | BEDNÁŘ Michal | Moravský Krumlov | 6 | 3.B | 1980 | 2 | 01:17:12 | 00:18:01 |
35 | 29 | NEVBERT Zbyněk | Šatov 457 | 7 | 3.B | 1982 | 2 | 01:17:20 | 00:18:09 |
36 | 3 | MACKŮ Jiří | Skalica | 10 | 3.C | 1968 | 2 | 01:17:35 | 00:18:24 |
37 | 49 | FISHER Evžen | Třebíč | 7 | 3.D | 1962 | 2 | 01:17:44 | 00:18:33 |
38 | 62 | ŠEDRLA Petr | Vedrovice | 8 | 3.B | 1980 | 2 | 01:18:19 | 00:19:07 |
39 | 15 | MECHAN Radek | Hrušovany nad Jevišovkou | 9 | 3.B | 1979 | 2 | 01:18:22 | 00:19:11 |
40 | 37 | KŘEPELA Bronislav | Suchohrdly u Miroslavi | 10 | 3.B | 1983 | 2 | 01:19:49 | 00:20:37 |
41 | 59 | COUFALOVÁ Tereza | Prosiměřice | 4 | 4.A | 2000 | 2 | 01:20:27 | 00:21:15 |
42 | 72 | BUCHLOVSKÝ Miroslav | Brno | 11 | 3.C | 1971 | 2 | 01:21:31 | 00:22:20 |
43 | 6 | PEZL Václav | Čelákovice | 12 | 3.C | 1967 | 2 | 01:21:49 | 00:22:38 |
44 | 5 | KUNC Petr | Lipovec | 10 | 3.A | 1986 | 2 | 01:22:03 | 00:22:52 |
45 | 34 | CHLUP Lukáš | Želešice | 11 | 3.A | 1990 | 2 | 01:22:13 | 00:23:02 |
46 | 45 | DVOŘÁK Leo | Znojmo | 12 | 3.A | 1995 | 2 | 01:22:36 | 00:23:25 |
47 | 20 | PONÍŽIL Radek | GILL'S COFEE | 11 | 3.B | 1977 | 2 | 01:22:37 | 00:23:26 |
48 | 73 | RÁCZOVÁ Milana | Brno | 2 | 4.B | 1966 | 2 | 01:23:01 | 00:23:50 |
49 | 77 | BOREK Jan | Brno | 12 | 3.B | 1979 | 2 | 01:23:25 | 00:24:13 |
50 | 56 | HUJŇÁK Zdeněk | Dobšice u Znojma | 8 | 3.D | 1953 | 2 | 01:25:32 | 00:26:20 |
51 | 11 | DUDEK Jaroslav | Brno | 13 | 3.B | 1980 | 2 | 01:25:35 | 00:26:24 |
52 | 80 | ZERÁKOVÁ Helena | Brno | 3 | 4.B | 1958 | 2 | 01:25:57 | 00:26:45 |
53 | 47 | STEHUROVÁ Jana | Vedrovice | 4 | 4.B | 1974 | 2 | 01:26:19 | 00:27:08 |
54 | 60 | KLUSÁČEK Lukáš | Brno | 13 | 3.A | 1991 | 2 | 01:26:27 | 00:27:16 |
55 | 66 | BUREŠ Macek | Ivančice | 14 | 3.A | 1997 | 2 | 01:26:51 | 00:27:40 |
56 | 8 | HRDINA Jaroslav | Moravský Krumlov | 13 | 3.C | 1966 | 2 | 01:28:13 | 00:29:02 |
57 | 24 | PONÍŽILOVÁ Sandra | GILL'S COFEE | 5 | 4.A | 1985 | 2 | 01:31:54 | 00:32:42 |
58 | 12 | CHALOUPKA Michal | Prosiměřice | 14 | 3.B | 1977 | 2 | 01:31:54 | 00:32:43 |
59 | 26 | DANĚK Roman | Břeclav | 14 | 3.C | 1968 | 2 | 01:32:37 | 00:33:26 |
60 | 68 | KOTRNE Matěj | Vémyslice | 15 | 3.A | 2001 | 2 | 01:36:01 | 00:36:49 |
61 | 33 | BÍNA Jaroslav | Zbýšov | 15 | 3.B | 1982 | 2 | 01:43:14 | 00:44:03 |
62 | 78 | KREJČOVÁ Lucie | Rybníky | 6 | 4.A | 1998 | 2 | 01:45:09 | 00:45:58 |
63 | 19 | VESPALEC František | Bystrc | 9 | 3.D | 1943 | 2 | 01:48:30 | 00:49:19 |
64 | 57 | HUJŇÁKOVÁ Miloslava | Dobšice u Znojma | 5 | 4.B | 1953 | 2 | 01:55:25 | 00:56:13 |
65 | 32 | GOLIÁŠOVÁ Iveta | Želešice | 7 | 4.A | 1987 | 2 | 01:59:37 | 01:00:26 |
66 | 67 | EFFENBERGEROVÁ Marcela | Mikulov | 6 | 4.B | 1968 | 2 | 01:59:44 | 01:00:32 |
67 | 18 | STIX Petr | 16 | 3.A | 1993 | 2 | 02:11:13 | 01:12:02 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 14 | KŘIŠŤÁL Lubomír | Šatov | 3.A | 1986 | ||||
DNF | 16 | MACINKA Jan | Znojmo | 3.C | 1969 | ||||
DNF | 28 | DVOŘÁKOVÁ Lucie | Znojmo | 4.A | 1999 | ||||
DNF | 38 | JAROLÍMEK Zdeněk | Trstěnice | 3.A | 1994 | ||||
DNF | 39 | SMRŽ Martin | Bílovice nad Svitavou | 3.C | 1965 | ||||
DNF | 54 | SLAVÍČEK Petr | Lipník | 3.D | 1961 | ||||
DNF | 79 | KREJČÍ Bronislav | Rybníky | 3.C | 1972 | ||||
DQ | 220 | ŠABELA Vojtěch | Jedovnice | 3.A | 1985 | 2 | 01:02:04 | 00:02:53 | |
DQ | 58 | PODSEDNÍK Marek | Miroslav | 3.A | 1985 | 2 | 01:02:35 | 00:03:23 | |
DQ | 10 | KOUDELKA Milan | Drtičikolnechvalín | 3.D | 1960 | 0 | 2 kola | ||
DQ | 43 | ŠÍRA Michal | Slavkov u Brna | 3.A | 1992 | 2 | 01:02:13 | 00:03:02 | |
DQ | 52 | TRUHLÁŘ Josef | Znojmo | 3.A | 1996 | 2 | 01:03:53 | 00:04:41 | |
DQ | 31 | FRECER Leoš | Znojmo | 3.C | 1967 | 2 | 01:03:53 | 00:04:41 |
30.04.2024 15:00 | |
Z bačkor do tenisek | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium | |
05.05.2024 08:30 | |
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové | |
06.05.2024 06:45 | |
Kardio běh Jiřího Tomana 2024 | |
09.05.2024 17:00 | |
BB 3 - Běh Holednou | |
18.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Velká cena Žabně | |
18.05.2024 08:00 | |
!!ZRUŠENO!! Rubej Ondřejníky | |
19.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Bohumínská časovka |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.