Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

Triatlon_Majetín - Triatlon Majetín

Datum pořádání od 03.08.2013 08:00 do 03.08.2013 15:16
Zpracování výsledkůMichal Juránek

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)39,50
Počet kol6
Počet závodníků201
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 200 KLAKURKA_ZOBANÍK Dedek ZAPRO AD TEAM 1 ŠM 1900 3 01:19:54
2 43 MARCÍNEK Tomasz AZS AUF Katovice 1 M1 1991 3 01:20:24 00:00:30
3 146 AMBROŽM_POLÁCH AmbrožR 6 Vajec 2 ŠM 1900 3 01:20:49 00:00:54
4 188 VANDROVEC_POSPÍŠIL Rašner TRP 3 ŠM 1900 3 01:20:51 00:00:56
5 174 KOZEL Tomáš SK Slavia Praha 1 M2 1982 3 01:21:03 00:01:08
6 112 MATERA Tomáš Triatlon Team Ostrava 2 M1 1989 3 01:23:21 00:03:26
7 57 BLINKA Luděk Cyklo MXM Hulín 2 M2 1980 3 01:23:40 00:03:46
8 29 PROCHÁZKA_LUKAŠÁK Sedlář 4 ŠM 1900 3 01:24:11 00:04:17
9 103 CUMELAŘ_MALINA Belka Plan B 5 ŠM 1900 3 01:24:53 00:04:58
10 81 KLODA Petr Novatop Lapierre 3 M1 1992 3 01:25:13 00:05:18
11 18 DOHNAL Petr ZAPRO AD TEAM 3 M2 1981 3 01:25:37 00:05:42
12 41 VRBA Ivo ROCKTECHNIK Triatlon 4 M2 1980 3 01:25:41 00:05:46
13 101 MAREŠ Libor SK Vyhlídka 1 M3 1969 3 01:26:56 00:07:01
14 178 FOJT Robert Labe TRI club 5 M2 1976 3 01:27:30 00:07:35
15 185 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 6 M2 1974 3 01:28:25 00:08:30
16 93 PETRLA Michal Amenity Extrem Sport Team 2 M3 1971 3 01:28:51 00:08:56
17 134 HAVLÍČEKM_HAVLÍČEKM HavlíčekO Jarda team pitv.cz 6 ŠM 1900 3 01:28:57 00:09:02
18 190 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 7 M2 1979 3 01:29:59 00:10:04
19 25 ŠKVORČÍK Petr Silný Team Uničov 8 M2 1976 3 01:30:26 00:10:31
20 199 MIKULÍN_RŮŽIČKA Škňouřil 7 ŠM 1900 3 01:30:28 00:10:33
21 198 DIVEC Jiří ZAPRO AD TEAM 3 M3 1969 3 01:30:56 00:11:01
22 4 BEŇA Marek ZAPRO AD TEAM 9 M2 1976 3 01:31:24 00:11:29
23 119 HUŤKA Pavel RH Stavby triatlon 4 M1 1984 3 01:31:40 00:11:45
24 77 GRYCMAN Kazimil Ciechovice 4 M3 1972 3 01:31:45 00:11:50
25 182 HAJZLER Jan Vsetín 10 M2 1982 3 01:31:48 00:11:53
26 5 SKŘEČEK Aleš ZAPRO AD TEAM 11 M2 1974 3 01:32:01 00:12:06
27 63 VESELKA Oldřich TITAN SC Zlín 12 M2 1976 3 01:32:42 00:12:47
28 94 JURČÍK Pavel ZAPRO AD TEAM 5 M3 1965 3 01:32:44 00:12:49
29 114 MATEROVÁ Lucie Triathlon team Opava 1 Ž1 1993 3 01:32:53 00:12:58
30 85 BRADA Lukáš Skaštice 13 M2 1978 3 01:33:17 00:13:22
31 60 HRSTKA Milan Zlín 6 M3 1971 3 01:33:25 00:13:30
32 9 DOLEŽAL Zdeněk Přerov 14 M2 1974 3 01:33:29 00:13:34
33 107 POLÁK Radek TJ Tršice 15 M2 1979 3 01:33:33 00:13:38
34 66 SÁS Ladislav TTC Olomouc 7 M3 1972 3 01:33:37 00:13:42
35 142 GOČALTOVSKÝ Ladislav ROCKTECHNIK Triatlon 1 M4 1960 3 01:33:44 00:13:49
36 20 DOHNAL Zdeněk ZAPRO AD TEAM 16 M2 1979 3 01:33:51 00:13:56
37 133 ŠIMČÍK Radek INOX Tri Team 17 M4 1932 3 01:33:58 00:14:03
38 111 HURNÍK Pavel TK Ostrava 18 M2 1980 3 01:34:04 00:14:10
39 168 NOVÁK Pavel 1406 Mile 8 M3 1966 3 01:34:06 00:14:11
40 154 ŽEMLA Pavel Lhota 5 M1 1989 3 01:34:12 00:14:17
41 47 NOVÁK Radek TTC Olomouc 1 JH 1998 3 01:34:18 00:14:23
42 132 VRAŠTILOVÁ Denisa INOX Tri Team 2 Ž1 1991 3 01:34:38 00:14:43
43 123 KIKA Roman Charváty 9 M3 1967 3 01:34:51 00:14:56
44 145 MALČÍK Petr VZS Ostrava 19 M2 1979 3 01:35:03 00:15:08
45 21 OLIVÍK Vojtěch Trilife 6 M1 1989 3 01:35:07 00:15:12
46 113 URBÁNEK Martin Urbi team 7 M1 1989 3 01:35:15 00:15:20
47 90 LIBERDA Milan Kolárna 20 M2 1982 3 01:35:54 00:15:59
48 187 HANÁK František Kroměříž 21 M2 1978 3 01:35:59 00:16:04
49 150 WURZEC Jakub Varadero 22 M2 1980 3 01:36:06 00:16:11
50 143 PETLACH Richard Biketriatlon Morkovice 23 M2 1978 3 01:36:09 00:16:15
51 109 GRUCHALA Vojtěch TK Ostrava 24 M2 1983 3 01:36:14 00:16:19
52 110 GRUCHALOVÁ Lucie Lowell pro Šafrata Bohumín 3 Ž1 1984 3 01:36:16 00:16:21
53 88 MENŠÍK Petr ASPOT Hulín 10 M3 1970 3 01:36:20 00:16:25
54 59 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO AD TEAM 4 Ž1 1988 3 01:36:36 00:16:41
55 120 HUŤKA Radek RH Stavby triatlon 8 M1 1985 3 01:37:14 00:17:19
56 173 WEGRZYK Stefan Forma Wodzishaw 11 M3 1964 3 01:37:14 00:17:19
57 193 MIKULÍK Daniel ZAPRO AD TEAM 12 M3 1973 3 01:37:16 00:17:21
58 97 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 9 M1 1985 3 01:37:26 00:17:31
59 19 SOJÁK Martin Sportbar Baďa Lobodice 13 M3 1972 3 01:37:27 00:17:32
60 184 DORAZILOVÁ Jana Rudá hvězda Kroměříž 1 Ž2 1978 3 01:37:34 00:17:39
61 160 LAIFERT Michal Štěpánov 25 M2 1979 3 01:37:38 00:17:43
62 179 NOVÝ Zdeněk Sk K2 Prostějov 26 M2 1975 3 01:37:44 00:17:49
63 24 JANÍK Petr TTS Osek nad Bečvou 27 M2 1976 3 01:37:50 00:17:55
64 126 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 28 M2 1979 3 01:38:05 00:18:11
65 176 KOPEČNÝ_PROKSCH Skládal Vodáci 8 ŠM 1900 3 01:38:10 00:18:16
66 149 KAŠPARŮ Jan Varadero 29 M2 1980 3 01:38:17 00:18:22
67 191 POK Pavel DRACY team 30 M2 1974 3 01:38:42 00:18:47
68 71 VÁCLAVÍK Filip TITAN SC Zlín 10 M1 1995 3 01:38:59 00:19:04
69 116 VÍT Odrřej C BASE 31 M2 1981 3 01:39:33 00:19:38
70 45 VRBA Aleš Vrba 32 M2 1980 3 01:39:36 00:19:41
71 80 ŽÁRLOK Zdeněk SK Jiří team Ostrava 2 M4 1958 3 01:39:46 00:19:51
72 183 PODEŠVA Pavel Duko Rýmařov 3 M4 1949 3 01:40:08 00:20:14
73 164 HRONOVÁ Simona Jarda team pitv.cz 5 Ž1 1990 3 01:40:09 00:20:14
74 125 ŠVASTAL Václav Los Rapidos 14 M3 1971 3 01:40:24 00:20:29
75 127 ZELA Jan TJ Sokol Opatovice 11 M1 1990 3 01:40:41 00:20:46
76 167 ŠŤASTNÝ Karel Ivanovice na Hané 15 M3 1973 3 01:41:24 00:21:29
77 40 ŠVECOVÁ Simona Trilife 2 Ž2 1977 3 01:41:30 00:21:35
78 28 DOHNAL Tomáš ZAPRO AD TEAM 33 M2 1983 3 01:42:02 00:22:07
79 161 STRBÁČEK Jiří Prostějov 34 M2 1980 3 01:42:12 00:22:18
80 50 HÁZ Stanislav ZAPRO AD TEAM 16 M3 1972 3 01:42:41 00:22:47
81 157 CSOMA Tomáš Kanoistika Přerov 35 M2 1979 3 01:43:22 00:23:27
82 74 ROMÁNEKJ_ROMÁNEKD Wilson CPV Krnov 9 ŠM 1900 3 01:43:29 00:23:34
83 89 LOVAS Tomáš ASPOT Hulín 36 M2 1979 3 01:43:39 00:23:44
84 169 ŽERAVA Martin Vernířovice 37 M2 1982 3 01:44:01 00:24:06
85 138 MAREŠ Radek Štěpánov 12 M1 1986 3 01:45:20 00:25:26
86 64 KOŽUCH Vít ZAPRO AD TEAM 38 M2 1978 3 01:45:22 00:25:27
87 170 VEŽ Martin Hape Sport Brno 17 M3 1973 3 01:45:30 00:25:35
88 56 VAIDA Jiří Olomouc 4 M4 1956 3 01:45:39 00:25:44
89 42 NIEBAUER František Doloplazy 39 M2 1976 3 01:45:55 00:26:01
90 152 TOMANEK Radek Varadero 40 M2 1976 3 01:46:08 00:26:13
91 155 SKÁCEL Josef Olomouc 18 M3 1969 3 01:46:17 00:26:22
92 14 KUČA Jiří SKI klub Hranice 19 M3 1970 3 01:46:24 00:26:29
93 68 PAJKOŠOVÁ Věra CPV Krnov 6 Ž1 1991 3 01:46:31 00:26:36
94 159 JÁHLOVÁ Michala Štěpánov 3 Ž2 1981 3 01:47:01 00:27:06
95 72 KEŇA David TITAN SC Zlín 2 JH 1996 3 01:47:24 00:27:30
96 102 HAVLÍK Josef Předmostí 3 JH 1998 3 01:47:28 00:27:33
97 16 JAKUBÍČEK Petr Savaj 5 M4 1961 3 01:47:30 00:27:35
98 147 HLAVÁČEK Evžen Olomouc 6 M4 1954 3 01:47:39 00:27:44
99 17 JAKUBÍČEK Jan SK Přerov 4 JH 1996 3 01:47:40 00:27:45
100 158 HLAS Jan Moravský Beroun 41 M2 1982 3 01:47:42 00:27:47
101 26 DUŠKOVÁ Lenka ISCAREX 4 Ž2 1980 3 01:47:47 00:27:52
102 67 HUŇKA Karel KOB Konice 20 M3 1969 3 01:47:52 00:27:57
103 131 CHUDÁREK Eduard Kněžpole 21 M3 1965 3 01:47:58 00:28:04
104 44 VOZŇAK Josef TJ Liga 100 Olomouc 7 M4 1953 3 01:48:10 00:28:15
105 55 LÁTAL Jaromír Los Rapidos 22 M3 1969 3 01:48:22 00:28:27
106 117 LABIOK Michal Bosal team 13 M1 1985 3 01:48:32 00:28:37
107 196 VINKLÁREK_NERADIL Juchelková 10 ŠM 1900 3 01:48:33 00:28:39
108 106 WINKLER Roman Uničov 14 M1 1986 3 01:48:55 00:29:00
109 91 POŠITEK Petr Hulín 42 M2 1981 3 01:49:00 00:29:05
110 195 JASENSKÝ Oldřich Rudá hvězda Kroměříž 43 M2 1980 3 01:49:11 00:29:16
111 51 MEDEK Jaroslav SDH Citov 15 M1 1994 3 01:49:37 00:29:43
112 194 BRONIC Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 23 M3 1967 3 01:49:40 00:29:45
113 32 KRŇÁVEK Imrich Agip 24 M3 1971 3 01:49:56 00:30:01
114 99 MUŽÁTKO Pavel Stará Libavá 16 M1 1989 3 01:50:01 00:30:06
115 136 PACOVSKÝ Ladislav Tršice 44 M2 1980 3 01:50:04 00:30:09
116 180 ŠUSTROVÁ Kateřina Liga 100 Olomouc 5 Ž2 1979 3 01:50:04 00:30:09
117 130 CHURÁDKOVÁ Gabriela Kněžpole 1 JD 1997 3 01:50:20 00:30:26
118 12 MÉSL Roman Přerov 45 M2 1981 3 01:50:23 00:30:28
119 95 PAVLÍČKOVÁ Silvie Burky Team 7 Ž1 1987 3 01:50:49 00:30:54
120 34 KEPRT Jan Silný Team Uničov 46 M2 1983 3 01:51:28 00:31:33
121 197 ČRHÁK Luděk MSD Brno 8 M4 1959 3 01:51:33 00:31:38
122 52 OUTRARA Jan Senice na hané 47 M2 1978 3 01:51:59 00:32:04
123 82 GORECKI_VOLNÝ Ochodek Karviná 11 ŠM 1900 3 01:52:09 00:32:14
124 49 NAVRÁTIL Jakub Trhání Řetězů 17 M1 1991 3 01:52:35 00:32:41
125 121 MELKA Lukáš TK Filipovice 48 M2 1980 3 01:52:51 00:32:56
126 30 TYCAR_KOCIÁN Toman V3T 12 ŠM 1900 3 01:52:54 00:32:59
127 13 KOPLÍK Jan Brno 18 M1 1984 3 01:53:19 00:33:24
128 53 SMETKA Petr Torpedo Mikulůvka 25 M3 1967 3 01:53:25 00:33:30
129 148 LUŽAVÝ Ivo TTC Olomouc 26 M3 1965 3 01:53:29 00:33:34
130 61 SELNÍKOVÁ Anna Extreme sport club Selník 8 Ž1 1994 3 01:53:49 00:33:54
131 163 ENGL Martin TT Starosta Osek nad Bečvou 49 M2 1980 3 01:54:04 00:34:09
132 11 JEDENÁSTÍKOVÁ Pavlína TJ Sokol Mrsklesy 1 Ž3 1973 3 01:54:25 00:34:30
133 151 HALA Miroslav Varadero 50 M2 1979 3 01:54:52 00:34:57
134 78 KOMÁREK Bedřich Hlubočky 9 M4 1953 3 01:55:32 00:35:38
135 139 ZATLOUKAL Lukáš Olomouc 51 M2 1979 3 01:55:41 00:35:46
136 7 ŠRÁMEK Pavel Brodek u Přeova 52 M2 1979 3 01:56:25 00:36:30
137 87 FIŠNAROVÁ Veronika Burky Team 9 Ž1 1987 3 01:57:24 00:37:29
138 108 KOZÁK David Brno 19 M1 1984 3 01:58:05 00:38:10
139 6 STŘIHAVKOVÁ Petra AC Choceň 6 Ž2 1979 3 01:58:13 00:38:18
140 36 PATRIK Mácha Velký Týnec 53 M2 1975 3 01:58:29 00:38:34
141 144 PLACHÝ Radim TSMO 54 M2 1977 3 01:58:40 00:38:45
142 38 OBZINA Adam Čekyně 20 M1 1990 3 01:58:51 00:38:56
143 129 NAVRÁTIL Jakub Olomouc 55 M2 1983 3 01:58:55 00:39:00
144 86 ŠIMÍKOVÁ Kateřina ASPOT Hulín 10 Ž1 1988 3 01:59:53 00:39:59
145 153 ŽEMLOVÁN_ŽEMLA ŽemlováZ Lhota 1 ŠŽ 1900 3 02:00:17 00:40:22
146 192 JANDOVÁ_PIVCOVÁ Hřívnová Dream team 2 ŠŽ 1900 3 02:01:18 00:41:23
147 189 KRIŠTOF Marek Garaz team Lipník 56 M2 1977 3 02:01:34 00:41:39
148 96 KUBÍK Marek ASPOT Hulín 57 M2 1975 3 02:02:37 00:42:42
149 100 CHLANDA Martin Olomouc 27 M3 1972 3 02:02:44 00:42:50
150 105 MUSIL Roman ZZS Šumperk 21 M1 1984 3 02:03:13 00:43:18
151 2 FIALA Ctirad Sokol OL 28 M3 1968 3 02:03:22 00:43:28
152 54 HOTAŘOVÁ_HOTAŘOVÁ Berná SK klub Hranice 3 ŠŽ 1900 3 02:03:23 00:43:28
153 62 PODIVINSKÝ Ladislav Uherské Hradiště 10 M4 1961 3 02:03:46 00:43:51
154 124 VAVRUŠKOVÁ Ilona Křelov 7 Ž2 1981 3 02:03:53 00:43:58
155 65 FISTR Miroslav Studénka 29 M3 1968 3 02:05:04 00:45:09
156 33 STŘÁŽNICKÝ Libor FK Krčmáň 30 M3 1971 3 02:05:26 00:45:31
157 31 COUFAL Jan Agip 11 M4 1954 3 02:05:27 00:45:32
158 104 KOCIÁN Milan Horní Bečva 58 M2 1980 3 02:05:40 00:45:45
159 128 ZATLOUKAL Ondřej INOX Tri Team 59 M2 1983 3 02:05:42 00:45:47
160 73 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 12 M4 1953 3 02:05:45 00:45:51
161 46 DEDEK Martin SK Šafrata 31 M3 1967 3 02:05:58 00:46:03
162 165 DIVIŠOVÁ Mirka Přerov 8 Ž2 1976 3 02:06:32 00:46:37
163 10 ŠKOLOUD Miroslav Majetín 32 M3 1973 3 02:07:03 00:47:08
164 171 CHVÁTAL Miloslav Draklov 13 M4 1963 3 02:07:08 00:47:13
165 39 SVĚTINSKÝ Radek Trilife 60 M2 1977 3 02:07:11 00:47:16
166 201 ŠVEC Luděk Blanec 61 M2 1978 3 02:07:51 00:47:56
167 177 POLÍVKA Vladimír Makio 33 M3 1969 3 02:07:51 00:47:56
168 35 PLÍŠKOVÁ Pavla Silný Team Uničov 11 Ž1 1984 3 02:08:06 00:48:11
169 115 SLÁDKOVÁ Viktorie Bosal team 12 Ž1 1989 3 02:08:17 00:48:22
170 58 SLÁMOVÁ Monika Šternberk 2 Ž3 1973 3 02:08:19 00:48:24
171 156 GREGOR Aleš Olomouc 34 M3 1966 3 02:10:06 00:50:11
172 175 MATEROVÁ Hana Dobroslavice 3 Ž3 1963 3 02:10:13 00:50:18
173 76 VELIČKOVÁ Michaela Olomouc 13 Ž1 1994 3 02:11:01 00:51:06
174 181 SKÁCEL Jaroslav KOB Konice 14 M4 1946 3 02:11:03 00:51:08
175 141 MINAŘÍK Luboš Kola Kaňkovský 62 M2 1983 3 02:12:40 00:52:45
176 118 VODÁK Jiří Moravian team Olomouc 35 M3 1971 3 02:13:02 00:53:07
177 92 ŠOUC_ZAORAL Navrátil 13 ŠM 1900 3 02:13:04 00:53:09
178 23 VYBÍRAL Radek Biketeam Vybroš 63 M2 1975 3 02:13:37 00:53:42
179 137 JÍLEK Roman Velký Týnec 36 M3 1972 3 02:14:11 00:54:16
180 70 WILSON Alena CPV Krnov 9 Ž2 1977 3 02:15:06 00:55:11
181 83 FOJTÍKOVÁ Michaela Domaželice 14 Ž1 1988 3 02:15:50 00:55:55
182 48 SEKANINA Milan Rokytnice 64 M2 1979 3 02:16:35 00:56:40
183 37 HORÁK Pavel KAT Olomouc 37 M3 1964 3 02:17:07 00:57:12
184 69 ROMÁNKOVÁ Anna CPV Krnov 4 Ž3 1956 3 02:18:09 00:58:14
185 140 REICHLOVÁ_ČEČATKOVÁ Strážnická Krčmáň 4 ŠŽ 1900 3 02:18:09 00:58:14
186 27 RŮŽIČKA Jakub Majetín 22 M1 1985 3 02:19:12 00:59:18
187 15 VYMAZÁK Jan AD Cyklo 65 M2 1981 3 02:20:29 01:00:34
188 135 HÁGER Ivo HC Buldoci Olomouc 38 M3 1967 3 02:21:30 01:01:35
189 202 ŠEFČÍK Pavel Brodek 23 M1 1988 3 02:22:32 01:02:37
190 22 FERIANČEK Honza MTB kola Kaňkovský 66 M2 1981 3 02:22:40 01:02:46
191 79 PROCHÁZKOVÁ Anežka Brodek u Přerova 2 JD 1997 3 02:31:48 01:11:53
192 186 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 5 Ž3 1952 3 02:32:50 01:12:55
193 172 MAZÁK Ladislav Přerov 15 M4 1945 3 02:35:58 01:16:03

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1 KOUTNÝ Radovan Majetín M3 1968
DNF 8 PAZDERA Miroslav ZAPRO AD TEAM M3 1972
DNF 75 JANČÍK Vlastimil Majetín M2 1976
DNF 84 MATĚJÍK Petr Cycloracing M3 1964
DNF 98 ŠVECOVÁ Simona TC Dvořák Ž1 1987
DNF 122 ODNRUŠEK Libor Artun Praha M2 1980
DNF 162 POSPÍŠIL Petr Rokytnice M1 1989
DNF 166 SEDLÁČEK Libor Vrchoslavice M3 1970

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2024 09:00
Rohálovská desítka
02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.