01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | Aleš MACHO |
Vzdálenost (km) | 51,50 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 67 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 56 | KLEMENT Jan | (CZE) EKOL ELITE TT | 1 | M(20-29) | 1986 | 5 | 02:10:27 | |
2 | 60 | POSPÍCHAL Vladimír | (CZE) EKOL ELITE TT | 2 | M(20-29) | 1985 | 5 | 02:17:26 | 00:06:58 |
3 | 18 | MATERNA Jan | (CZE) CYKLOADAM RACING | 1 | M(40-49) | 1971 | 5 | 02:19:14 | 00:08:46 |
4 | 12 | DLABAJA Roman | (CZE) TITAN SC | 2 | M(40-49) | 1970 | 5 | 02:22:10 | 00:11:42 |
5 | 1 | TAJOVSKÝ Jan | (CZE) Boskovice | 1 | M(30-39) | 1983 | 5 | 02:23:50 | 00:13:22 |
6 | 26 | JUŘIČKA Jiří | (CZE) Individuální | 2 | M(30-39) | 1976 | 5 | 02:24:28 | 00:14:00 |
7 | 67 | HAVLÍČEK Tomáš | SK Axiom Orbit TT | 3 | M(30-39) | 1983 | 5 | 02:25:24 | 00:14:56 |
8 | 39 | ZAJÍC Václav | (CZE) TriSK ČB | 4 | M(30-39) | 1979 | 5 | 02:26:32 | 00:16:04 |
9 | 4 | HORÁK Petr | (CZE) Sokol Prštice | 5 | M(30-39) | 1976 | 5 | 02:27:21 | 00:16:53 |
10 | 63 | MAHAGONI Marek | (CZE) | 6 | M(30-39) | 1977 | 5 | 02:27:30 | 00:17:03 |
11 | 30 | SIEGEL Josef | (CZE) AC Choceň | 3 | M(20-29) | 1986 | 5 | 02:27:37 | 00:17:09 |
12 | 36 | KRUTÍLEK Marek | (CZE) TT PARDUBICE | 3 | M(40-49) | 1965 | 5 | 02:28:15 | 00:17:47 |
13 | 66 | ANTOŠ Jiří | (CZE) Cyklo Klub Kučera Znojmo | 4 | M(20-29) | 1986 | 5 | 02:29:25 | 00:18:58 |
14 | 28 | KOČOVSKÝ Miroslav | (CZE) SK SLAVIA PRAHA | 1 | M(50-59) | 1961 | 5 | 02:29:54 | 00:19:26 |
15 | 40 | ALTMAN Petr | (CZE) Tri SK ČB | 7 | M(30-39) | 1979 | 5 | 02:32:11 | 00:21:43 |
16 | 55 | ŠUTERA Josef | (CZE) SK PRIMA POLIČKA | 8 | M(30-39) | 1979 | 5 | 02:32:14 | 00:21:46 |
17 | 17 | PAVELKA Marek | (CZE) SK Cyklo Chlubna Zdar nad Sazavou | 5 | M(20-29) | 1988 | 5 | 02:32:47 | 00:22:19 |
18 | 44 | BEZCHLEBA Petr | (CZE) SK Cyklo Chlubna Zdar nad Sazavou | 9 | M(30-39) | 1978 | 5 | 02:35:28 | 00:25:00 |
19 | 9 | KROUPA Štěpán | (CZE) HISPORT Team | 10 | M(30-39) | 1975 | 5 | 02:36:30 | 00:26:02 |
20 | 37 | RYZNER Miroslav | (CZE) SK SRCH | 2 | M(50-59) | 1961 | 5 | 02:37:41 | 00:27:13 |
21 | 29 | JANDERA Petr | (CZE) TRI-CLUB JABLONEC a/Nisou | 4 | M(40-49) | 1966 | 5 | 02:37:46 | 00:27:18 |
22 | 32 | KYNICKÝ Radek | Velké Pavlovice | 5 | M(40-49) | 1972 | 5 | 02:37:56 | 00:27:28 |
23 | 33 | SALAJ Lukáš | (CZE) | 6 | M(20-29) | 1985 | 5 | 02:38:06 | 00:27:38 |
24 | 23 | VAVÁK Libor | (CZE) Sokol Sadská | 6 | M(40-49) | 1965 | 5 | 02:38:18 | 00:27:50 |
25 | 8 | KOUBEK Luboš | (CZE) | 7 | M(40-49) | 1973 | 5 | 02:40:38 | 00:30:10 |
26 | 41 | KUZNETSOV Stanislav | (RUS) | 11 | M(30-39) | 1981 | 5 | 02:40:52 | 00:30:24 |
27 | 51 | DRAGOLOV Daniel | (CZE) | 8 | M(40-49) | 1967 | 5 | 02:41:17 | 00:30:49 |
28 | 45 | ŠIRŮČE Jaromír | Labe TRI club | 3 | M(50-59) | 1962 | 5 | 02:41:51 | 00:31:23 |
29 | 68 | STEFANKA Olivier | (FRA) | 12 | M(30-39) | 1974 | 5 | 02:42:25 | 00:31:57 |
30 | 27 | ŠAFAŘÍK Tomáš | (CZE) | 13 | M(30-39) | 1979 | 5 | 02:43:22 | 00:32:54 |
31 | 3 | BIS Dalibor | (CZE) Bullman team | 14 | M(30-39) | 1975 | 5 | 02:43:59 | 00:33:31 |
32 | 2 | KAVEC Ján | (SVK) Maratón klub Rajec | 9 | M(40-49) | 1970 | 5 | 02:45:02 | 00:34:34 |
33 | 19 | SIKORA Aleš | (CZE) TJ Slovan Podlesí | 10 | M(40-49) | 1973 | 5 | 02:45:49 | 00:35:22 |
34 | 58 | ZÁLEŠÁK Michal | (CZE) UZEL TEAM | 15 | M(30-39) | 1981 | 5 | 02:46:05 | 00:35:37 |
35 | 61 | ŠENKÝŘ Michal | (CZE) | 16 | M(30-39) | 1983 | 5 | 02:47:32 | 00:37:04 |
36 | 11 | ČADÍK Roman | (CZE) TJ Sokol Lažánky | 17 | M(30-39) | 1975 | 5 | 02:48:09 | 00:37:42 |
37 | 21 | ONDRÁČEK Marek | (CZE) TJ Sokol Sobíňov | 7 | M(20-29) | 1986 | 5 | 02:48:35 | 00:38:07 |
38 | 50 | HOLAN Petr | (CZE) | 18 | M(30-39) | 1980 | 5 | 02:50:20 | 00:39:52 |
39 | 48 | SKŘIVÁNEK Petr | (CZE) LRS Vyškov | 11 | M(40-49) | 1966 | 5 | 02:50:47 | 00:40:19 |
40 | 35 | MATHY Jan | (CZE) TT CYKLORENOVA CVIKOV | 19 | M(30-39) | 1979 | 5 | 02:51:13 | 00:40:45 |
41 | 42 | MIKITA Pavel | (CZE) TRIANGLE TRI TEAM | 1 | M(60+) | 1952 | 5 | 02:52:11 | 00:41:43 |
42 | 24 | ŠTĚPÁN Pavel | (CZE) SK OMT PARDUBICE | 20 | M(30-39) | 1977 | 5 | 02:52:48 | 00:42:20 |
43 | 22 | ČTVRTNÍČEK Aleš | (CZE) Brünner Sport Club | 4 | M(50-59) | 1961 | 5 | 02:54:35 | 00:44:07 |
44 | 57 | PETRATUR Radim | Praha | 21 | M(30-39) | 1977 | 5 | 02:54:53 | 00:44:25 |
45 | 47 | PELÁNOVÁ Martina | (CZE) SK Cyklo Chlubna Zdar nad Sazavou | 1 | Z | 1989 | 5 | 02:55:38 | 00:45:11 |
46 | 59 | KOUREK Pavel | Praha | 22 | M(30-39) | 1977 | 5 | 02:55:52 | 00:45:24 |
47 | 10 | ŠŮS Jaroslav | (CZE) NOVIS TK PRAHA | 12 | M(40-49) | 1965 | 5 | 02:56:50 | 00:46:22 |
48 | 43 | ŠMATERA Petr | Kunštát | 5 | M(50-59) | 1961 | 5 | 02:57:58 | 00:47:30 |
49 | 46 | ŠMÍD Martin | WWW Ecolove CZ | 13 | M(40-49) | 1971 | 5 | 02:58:31 | 00:48:03 |
50 | 14 | KUSYOVA Veronika | (SVK) Individuální | 2 | Z | 1987 | 5 | 03:05:12 | 00:54:44 |
51 | 15 | LEITNER Ondřej | (CZE) | 14 | M(40-49) | 1971 | 5 | 03:05:39 | 00:55:11 |
52 | 5 | MANN Ondřej | (CZE) | 23 | M(30-39) | 1978 | 5 | 03:06:40 | 00:56:12 |
53 | 53 | POHANKA Jiří | (CZE) TJ POHLEDEC | 6 | M(50-59) | 1962 | 5 | 03:07:24 | 00:56:56 |
54 | 65 | SVOBODA Karel | MSD Brno | 2 | M(60+) | 1945 | 5 | 03:10:06 | 00:59:38 |
55 | 62 | ŠIŠLÁKOVÁ Jana | (CZE) | 3 | Z | 1985 | 5 | 03:11:09 | 01:00:41 |
56 | 38 | BALDA Jiří | (CZE) SK OMT PARDUBICE | 3 | M(60+) | 1947 | 5 | 03:12:34 | 01:02:06 |
57 | 52 | MATĚNA Vladimír | (CZE) VZS Blansko | 7 | M(50-59) | 1959 | 5 | 03:16:23 | 01:05:55 |
58 | 7 | KLÍMA Tomáš | (CZE) MTB Shark Brno | 24 | M(30-39) | 1978 | 5 | 03:19:05 | 01:08:37 |
59 | 20 | JANÍKOVÁ Dagmar | (CZE) | 4 | Z | 1973 | 5 | 03:19:20 | 01:08:52 |
60 | 6 | DVOŘÁČEK Václav | (CZE) Energy Team | 15 | M(40-49) | 1969 | 5 | 03:19:36 | 01:09:09 |
61 | 34 | ŠOLC Filip | (CZE) Ski Žabiny | 8 | M(20-29) | 1985 | 5 | 03:20:47 | 01:10:19 |
62 | 64 | BRABEC Jan | (CZE) | 25 | M(30-39) | 1982 | 5 | 03:23:31 | 01:13:03 |
63 | 49 | SKŘIVÁNKOVÁ Dana | (CZE) Borki | 5 | Z | 1967 | 5 | 03:26:48 | 01:16:20 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 13 | KUBALČÍK Marek | (CZE) TITAN SC | M(40-49) | 1970 | ||||
DNF | 25 | DAVID Pavel | (CZE) LOKOMOTIVA NYMBURK | M(40-49) | 1972 | ||||
DNF | 31 | MICHNA Miroslav | Velké Pavlovice | M(30-39) | 1978 | ||||
DNF | 54 | KINDL Robert | (CZE) IRON STARS BEROUN | M(40-49) | 1972 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.