Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 09.03.2013 08:00 do 09.03.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,70
Počet kol3
Počet závodníků195
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 152 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno 1 M 1985 1 00:31:10
2 263 MAHOVSKÝ František AC Moravská Slavia Brno 2 M 1983 1 00:31:22 00:00:11
3 33 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 3 M 1992 1 00:32:04 00:00:53
4 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 MV1 1970 1 00:32:33 00:01:23
5 25 SUK Ladislav UNI Brno - ASC Bučovice 4 M 1983 1 00:33:09 00:01:58
6 10 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 5 M 1992 1 00:33:47 00:02:37
7 55 PETR Jiří Brno 6 M 1979 1 00:33:56 00:02:45
8 12 MACHO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 7 M 1975 1 00:34:04 00:02:53
9 93 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 8 M 1975 1 00:34:05 00:02:55
10 39 BURYŠKA Tomáš VSK Univerzita Brno 9 M 1988 1 00:34:07 00:02:56
11 68 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 2 MV1 1973 1 00:34:19 00:03:08
12 272 KLEMENT Jan EKOL TEAM 10 M 1986 1 00:34:30 00:03:20
13 287 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 11 M 1991 1 00:34:53 00:03:43
14 91 NĚMEC Jan OK Chrastava 12 M 1986 1 00:34:56 00:03:46
15 256 BLOUDÍČEK Petr Atletika Jihlava 13 M 1981 1 00:34:59 00:03:48
16 45 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 14 M 1979 1 00:35:06 00:03:55
17 282 SMITH Matthew Tri LAMY 15 M 1978 1 00:35:09 00:03:58
18 132 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 16 M 1985 1 00:35:12 00:04:01
19 120 URBÁNEK Michal Tri LAMY 17 M 1977 1 00:35:20 00:04:09
20 78 VOLEČEK Libor Štěpánov 18 M 1985 1 00:35:22 00:04:11
21 116 VEČEŘA Tomáš BCK Relax Olešnice 19 M 1989 1 00:35:23 00:04:12
22 47 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:35:24 00:04:13
23 27 CACEK Josef Cáca team Tišnov 20 M 1978 1 00:35:28 00:04:17
24 110 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 21 M 1980 1 00:35:42 00:04:31
25 279 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 22 M 1979 1 00:35:50 00:04:39
26 112 BACIU Serban Romania 23 M 1980 1 00:35:55 00:04:45
27 24 SMETANA Josef Eurofoam Sport Team 3 MV1 1969 1 00:36:04 00:04:53
28 37 POLÁK Marek HO Lemra 4 MV1 1973 1 00:36:23 00:05:12
29 128 HRBÁČEK Karel Útěchov 5 MV1 1968 1 00:36:30 00:05:19
30 274 BIALOŽYT Michal SK Žabovřesky 24 M 1987 1 00:36:32 00:05:21
31 113 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 6 MV1 1972 1 00:36:37 00:05:26
32 268 JELÍNEK Aleš Brno 7 MV1 1967 1 00:36:39 00:05:28
33 58 POCSAI Sándor Čertík kunčina 8 MV1 1970 1 00:36:39 00:05:29
34 53 BULÍN Martin Přerov 25 M 1985 1 00:36:40 00:05:30
35 31 SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 26 M 1993 1 00:36:59 00:05:48
36 257 SEDLÁK Radek Eurofoam Sport Team 2 MV2 1963 1 00:37:01 00:05:51
37 26 NOVÁK Petr Viničné Šumice 27 M 1976 1 00:37:08 00:05:57
38 100 JEŽEK Ondřej ONDRA69FANS TEAM 28 M 1989 1 00:37:19 00:06:08
39 291 HORÁK Petr Sokol Prštice 29 M 1976 1 00:37:32 00:06:22
40 166 VEMOLA Jiří Bukovice 30 M 1977 1 00:37:36 00:06:25
41 96 MAZŮR Róbert MO runers 31 M 1991 1 00:37:39 00:06:28
42 50 FLORIÁN Radim Zetor Brno 9 MV1 1970 1 00:37:43 00:06:32
43 38 SKYBA Martin Fit online 3 MV2 1962 1 00:37:52 00:06:41
44 261 KOLÍNEK František AK Perná 4 MV2 1956 1 00:37:59 00:06:48
45 42 HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 32 M 1991 1 00:38:00 00:06:49
46 119 CINTULA Lukáš MO runers 33 M 1991 1 00:38:03 00:06:52
47 129 POLÁK Pavel Nutrilite 34 M 1981 1 00:38:05 00:06:54
48 117 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 35 M 1980 1 00:38:07 00:06:56
49 70 KOLMAN Jakub Posilovna Průvan 36 M 1976 1 00:38:09 00:06:59
50 126 ZELENÝ Miroslav Brno 37 M 1983 1 00:38:17 00:07:06
51 51 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 38 M 1978 1 00:38:21 00:07:10
52 64 GROSS Luděk Znojmo 1 MV3 1953 1 00:38:25 00:07:14
53 118 SLATINA František Brno 10 MV1 1966 1 00:38:27 00:07:16
54 67 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 5 MV2 1955 1 00:38:30 00:07:20
55 54 SMOLKA Josef Brno 11 MV1 1970 1 00:38:35 00:07:24
56 89 RICHTER Ondřej Havířov 39 M 1987 1 00:38:39 00:07:28
57 16 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 12 MV1 1973 1 00:39:08 00:07:57
58 56 MATULKA Rudolf Kohoutovice 40 M 1993 1 00:39:11 00:08:00
59 121 NOHEL Petr MO runers 41 M 1990 1 00:39:11 00:08:00
60 286 RÝZNAR Václav Znojmo 42 M 1977 1 00:39:14 00:08:03
61 92 SIKORA Aleš Smršť Podlesí 13 MV1 1973 1 00:39:17 00:08:06
62 155 TESÁREK Jan Brno 43 M 1977 1 00:39:20 00:08:09
63 87 KROPÁČEK Jaroslav Brno 14 MV1 1970 1 00:39:32 00:08:22
64 77 PŠENICA Miroslav Rožnov 44 M 1980 1 00:39:37 00:08:26
65 90 SPÁČIL Leopold Moravec Benešov 6 MV2 1959 1 00:39:39 00:08:28
66 99 DOLÍHAL Luděk Tesla Brno 45 M 1985 1 00:39:41 00:08:30
67 14 ROČEK Radim Brno 15 MV1 1969 1 00:39:42 00:08:32
68 94 ŠIMUNEK Martin Modřice 16 MV1 1966 1 00:39:56 00:08:45
69 106 BĚLOHOUBEK Petr Brno 17 MV1 1972 1 00:40:11 00:09:00
70 154 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 18 MV1 1973 1 00:40:13 00:09:02
71 52 MAREŠ Petr Brno 46 M 1983 1 00:40:17 00:09:06
72 74 STLOUKAL Jaroslav JSRT Adamov 19 MV1 1968 1 00:40:18 00:09:08
73 43 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 47 M 1983 1 00:40:25 00:09:15
74 81 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 48 M 1978 1 00:40:36 00:09:25
75 65 ŠIMEK Daniel Šlapanice 49 M 1981 1 00:40:36 00:09:25
76 156 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 20 MV1 1973 1 00:40:39 00:09:28
77 59 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 7 MV2 1956 1 00:40:42 00:09:32
78 264 VACULA Ondřej Brno 50 M 1981 1 00:40:44 00:09:34
79 103 HLOUŠEK Mirek Brno 51 M 1979 1 00:40:45 00:09:34
80 160 KAŇOVSKÝ Petr Brno 52 M 1976 1 00:40:46 00:09:35
81 171 VOŘECHOVSKÝ Martin Brno 53 M 1983 1 00:40:57 00:09:46
82 107 BENIAČOVÁ Linda Žilina 1 XZ 1978 1 00:40:59 00:09:49
83 137 JELÍNEK Pavel Blansko 54 M 1975 1 00:41:02 00:09:51
84 29 ŠÁLEK Jindřich Lokomotiva Břeclav 21 MV1 1966 1 00:41:05 00:09:55
85 108 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 2 MV3 1953 1 00:41:09 00:09:58
86 30 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 55 M 1982 1 00:41:11 00:10:01
87 133 MAŇÁSEK Lukáš Brno 56 M 1980 1 00:41:12 00:10:01
88 66 RAK Stanislav Ostrava 57 M 1989 1 00:41:12 00:10:02
89 134 MAŇÁSEK Josef Otrokovice 3 MV3 1952 1 00:41:12 00:10:02
90 80 RERYCH Jiří Brno 58 M 1988 1 00:41:13 00:10:02
91 115 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 59 M 1977 1 00:41:17 00:10:06
92 57 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 22 MV1 1968 1 00:41:18 00:10:07
93 290 NOVÁK Ivo AG foods 60 M 1979 1 00:41:25 00:10:14
94 280 VYKOUKALOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 2 XZ 1983 1 00:41:31 00:10:20
95 161 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 4 MV3 1952 1 00:41:33 00:10:23
96 158 SLOUKA Jiří Blažovice 61 M 1983 1 00:41:45 00:10:34
97 159 KUPKA Pavel Lukovany 62 M 1975 1 00:41:48 00:10:37
98 127 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 23 MV1 1969 1 00:42:01 00:10:50
99 82 DRAGOLOV Daniel Brno 24 MV1 1967 1 00:42:05 00:10:54
100 277 MATOUŠEK Pavel KC Brno 63 M 1978 1 00:42:12 00:11:02
101 139 KOCUR Lukáš Brno 64 M 1977 1 00:42:21 00:11:10
102 19 POHANKA Pavel Lotrando Brno 25 MV1 1973 1 00:42:23 00:11:13
103 98 UHLÍŘ Dalibor AT&T 65 M 1980 1 00:42:34 00:11:23
104 13 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 26 MV1 1972 1 00:42:37 00:11:26
105 21 DIATKA Vladimír Brno 27 MV1 1967 1 00:42:42 00:11:32
106 173 NĚMEC Roman Brno 28 MV1 1972 1 00:42:59 00:11:48
107 97 JANEK Petr Brno 29 MV1 1969 1 00:43:00 00:11:50
108 88 BŘEZINA Aleš Brno 8 MV2 1962 1 00:43:01 00:11:50
109 114 MAREČKOVÁ Renata Brno 3 XZ 1991 1 00:43:02 00:11:52
110 285 TECL Jan Troubsko 9 MV2 1958 1 00:43:04 00:11:53
111 101 HORSKÝ Martin ONDRA69FANS TEAM 66 M 1989 1 00:43:10 00:11:59
112 162 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 67 M 1985 1 00:43:17 00:12:06
113 36 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 10 MV2 1958 1 00:43:18 00:12:08
114 289 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 4 XZ 1974 1 00:43:20 00:12:09
115 49 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 68 M 1985 1 00:43:24 00:12:13
116 254 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 5 MV3 1953 1 00:43:27 00:12:16
117 266 STRÁNÍK Aleš Blansko 6 MV3 1950 1 00:43:51 00:12:41
118 48 VOREL Petr Brno 69 M 1986 1 00:43:55 00:12:44
119 79 HANÁK Albín Brno 7 MV3 1951 1 00:44:02 00:12:51
120 123 HORA Petr Brno 70 M 1976 1 00:44:08 00:12:58
121 151 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 11 MV2 1957 1 00:44:11 00:13:00
122 275 TOMEČEK Jaroslav Brno 71 M 1975 1 00:44:11 00:13:01
123 138 KRYL Tomáš X-Sports 72 M 1978 1 00:44:24 00:13:13
124 44 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 12 MV2 1961 1 00:44:34 00:13:23
125 104 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 30 MV1 1972 1 00:44:42 00:13:31
126 60 MAREK Jaromír Brno 31 MV1 1964 1 00:44:53 00:13:42
127 102 ŠÍPEK Martin Jundrov 73 M 1974 1 00:44:56 00:13:45
128 281 ŠOLC Filip SKI Žabiny 74 M 1985 1 00:44:57 00:13:46
129 153 ČECH Ladislav Mokrá Horákov 32 MV1 1973 1 00:45:04 00:13:53
130 83 BUKVAI Miloš Povážská Bystrica 75 M 1985 1 00:45:34 00:14:23
131 15 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 8 MV3 1953 1 00:45:35 00:14:24
132 124 PAULÍK Petr HP KARTON 76 M 1974 1 00:45:37 00:14:26
133 258 TRUBÁK Jan Brno 77 M 1991 1 00:45:51 00:14:40
134 23 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 33 MV1 1971 1 00:46:02 00:14:52
135 72 BOHÁČ Jiří Brno 13 MV2 1954 1 00:46:06 00:14:55
136 172 ŠOUMAL Vladimír Brno 78 M 1980 1 00:46:12 00:15:01
137 28 HABERLAND Jan Sokol Brno 9 MV3 1942 1 00:46:15 00:15:04
138 84 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 79 M 1977 1 00:46:29 00:15:19
139 76 ČÍŽEK Petr OB Adamov 34 MV1 1971 1 00:46:30 00:15:20
140 130 SLÁMA Jiří Automedia 14 MV2 1960 1 00:46:44 00:15:33
141 17 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 15 MV2 1961 1 00:46:52 00:15:41
142 85 NOVOTNÝ Libor Kuřim 16 MV2 1961 1 00:46:54 00:15:43
143 75 VOLAVÝ Vladimír Fit online 17 MV2 1955 1 00:47:05 00:15:54
144 278 POZLER Jiří Hradec Králové 80 M 1983 1 00:47:21 00:16:10
145 71 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 35 MV1 1967 1 00:47:26 00:16:15
146 169 MACHÁČEK Martin RC Brno 18 MV2 1955 1 00:47:28 00:16:18
147 69 DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 81 M 1984 1 00:47:44 00:16:34
148 168 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 19 MV2 1962 1 00:47:50 00:16:39
149 170 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 82 M 1981 1 00:48:03 00:16:52
150 284 ROČEK Lukáš Brno 36 MV1 1973 1 00:48:06 00:16:55
151 46 KLEPAL Petr Blansko 37 MV1 1966 1 00:48:10 00:16:59
152 262 KLIMEŠ Petr Dolní Kounice 83 M 1979 1 00:48:24 00:17:13
153 122 KRIEG Petr BMT Brno 10 MV3 1949 1 00:48:26 00:17:15
154 18 DVOŘÁK Vojtěch Brno 84 M 1974 1 00:48:30 00:17:20
155 86 JASKULKA Martin AK Kuřim 38 MV1 1968 1 00:48:31 00:17:21
156 40 FRANTA Michal Prdlavka SSSR Modřice 85 M 1988 1 00:48:32 00:17:21
157 111 HLADNÝ Marek Brno 39 MV1 1972 1 00:48:33 00:17:22
158 63 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 40 MV1 1970 1 00:49:13 00:18:02
159 276 FILDÁN Ladislav EKOL TEAM 20 MV2 1955 1 00:49:28 00:18:17
160 105 MOUČKA Jan Brno 21 MV2 1956 1 00:49:34 00:18:23
161 62 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 11 MV3 1952 1 00:49:42 00:18:32
162 283 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 12 MV3 1945 1 00:50:34 00:19:23
163 157 ROŽEK Miroslav :-) 41 MV1 1965 1 00:50:36 00:19:25
164 288 FORET Zdeněk Modřice 86 M 1977 1 00:50:41 00:19:30
165 273 MARŠÁLEK Jiří Brno 22 MV2 1958 1 00:50:45 00:19:35
166 265 ŠŤASTNÝ Jiří SK Rouchovany 23 MV2 1960 1 00:50:54 00:19:43
167 109 BABJAK Alexander Brno 24 MV2 1956 1 00:51:17 00:20:06
168 270 KOVACS Jiří Perná 87 M 1986 1 00:51:27 00:20:16
169 41 PELC Vít OZZY Brno 42 MV1 1967 1 00:52:04 00:20:53
170 271 USTOHAL Karel Zelene Rosice 88 M 1977 1 00:52:08 00:20:57
171 164 LENHART David Brno 89 M 1979 1 00:52:16 00:21:05
172 73 JURŮJ Daniel Brno 43 MV1 1973 1 00:52:24 00:21:14
173 259 UHŘÍK Jaromír Modřice 44 MV1 1973 1 00:52:24 00:21:14
174 293 POLÁK Stanislav Brno 25 MV2 1956 1 00:52:42 00:21:31
175 292 KONEČNÝ Jaroslav Popůvky 45 MV1 1969 1 00:53:09 00:21:58
176 269 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 13 MV3 1946 1 00:53:16 00:22:05
177 267 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 5 XZ 1972 1 00:54:14 00:23:04
178 163 BOUŠEK Tomáš MO runers 90 M 1990 1 00:54:48 00:23:37
179 22 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 14 MV3 1937 1 00:55:07 00:23:56
180 255 ŠPAČEK Pavel Tišnov 91 M 1974 1 00:55:37 00:24:27
181 260 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 15 MV3 1944 1 00:56:16 00:25:05
182 20 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 26 MV2 1961 1 00:56:38 00:25:27
183 61 STUDNIČKA Michal STS Chvojkovice-Brod 46 MV1 1973 1 00:56:43 00:25:33
184 125 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 6 XZ 1984 1 00:57:04 00:25:54
185 131 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1952 1 00:57:12 00:26:01
186 136 SEDLÁČEK Josef Boleráz 17 MV3 1939 1 00:57:23 00:26:12
187 167 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 27 MV2 1960 1 00:58:20 00:27:09
188 165 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 47 MV1 1964 1 00:58:39 00:27:29
189 95 MAREK Jiří Brno 28 MV2 1956 1 00:59:16 00:28:06
190 35 HALBRŠTAT Petr TK Znojmo 48 MV1 1967 1 00:59:32 00:28:21
191 135 KUBÍK Josef Adamov 18 MV3 1938 1 01:04:07 00:32:57
192 34 HRUBÝ Milan ASK Blansko 19 MV3 1938 1 01:06:15 00:35:05
193 253 MACHALA Jaroslav Hluk 20 MV3 1938 1 01:06:19 00:35:08
194 294 CAHEL Pavel Sokol Brno 21 MV3 1938 1 01:15:17 00:44:06

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 32 BARTÁL Lubomír BK Hodonín MV3 1951

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.