Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 09.03.2013 08:00 do 09.03.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol3
Počet závodníků88
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 22 SMETANA Jakub Eurofoam Sport Team 1 Dci 1996 3 00:17:38
2 19 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 3 00:18:09 00:00:31
3 80 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 2 Dci 1998 3 00:18:12 00:00:34
4 67 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 2 Jři 1995 3 00:18:21 00:00:43
5 25 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 1 XM 1981 3 00:18:44 00:01:06
6 36 RYPKA Jiří GT Czech 3 Jři 1994 3 00:19:01 00:01:23
7 50 KLINKOVSKÝ Jiří BYAC Brno 3 Dci 1966 3 00:19:13 00:01:35
8 53 CESAR David ARC Brno 4 Jři 1994 3 00:19:13 00:01:35
9 8 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 4 Dci 1997 3 00:19:20 00:01:42
10 61 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 1994 3 00:19:22 00:01:44
11 62 VACULOVÁ Lucie Brno 1 Ž 1982 3 00:19:23 00:01:45
12 32 SCHNEIDER Milan AC Moravská Slavia Brno 5 Dci 1996 3 00:19:33 00:01:55
13 31 SMOLKA Daniel AC Moravská Slavia Brno 6 Jři 1994 3 00:19:40 00:02:02
14 11 NEHYBKA Josef VSK Univerzita Brno 7 Jři 1995 3 00:19:44 00:02:06
15 30 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 6 Dci 1996 3 00:19:51 00:02:12
16 77 FABRIK Miroslav Brno 2 XM 1959 3 00:19:57 00:02:18
17 24 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 8 Jři 1994 3 00:19:59 00:02:21
18 39 NOVÁKOVÁ Věra VSK Univerzita Brno 2 Ž 1980 3 00:20:19 00:02:40
19 42 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 3 Ž 1993 3 00:20:33 00:02:55
20 9 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 3 00:20:39 00:03:01
21 88 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 7 Dci 1996 3 00:20:40 00:03:02
22 49 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Dky 1996 3 00:20:48 00:03:09
23 15 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1978 3 00:20:51 00:03:12
24 58 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 5 Ž 1989 3 00:21:01 00:03:23
25 52 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 8 Dci 1997 3 00:21:30 00:03:52
26 16 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 9 Dci 1998 3 00:21:47 00:04:09
27 84 SIKORA Vít AK Kuřim 9 Jři 1995 3 00:21:52 00:04:14
28 13 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 ŽV1 1964 3 00:21:54 00:04:16
29 48 STACHŇOVÁ Barbara ZBM Brno 6 Ž 1984 3 00:22:04 00:04:26
30 33 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 7 Ž 1977 3 00:22:08 00:04:30
31 46 PARÁK Jan Moravec Benešov 3 XM 1991 3 00:22:12 00:04:34
32 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 3 00:22:13 00:04:35
33 41 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 1 Jky 1995 3 00:22:33 00:04:55
34 29 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 8 Ž 1981 3 00:22:34 00:04:56
35 21 HOROVÁ Renata Kuřim 4 ŽV1 1973 3 00:22:41 00:05:02
36 43 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 2 Dky 1997 3 00:23:07 00:05:29
37 74 LÁNÍČEK Josef Zetor Brno 10 Dci 1996 3 00:23:22 00:05:44
38 35 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 5 ŽV1 1964 3 00:23:22 00:05:44
39 59 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 4 XM 1976 3 00:23:34 00:05:55
40 4 RAPUTA Tomáš Brno 5 XM 1973 3 00:23:42 00:06:04
41 45 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 2 Jky 1995 3 00:23:53 00:06:15
42 68 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 9 Ž 1985 3 00:23:59 00:06:21
43 51 KLINKOVSKÁ Anna AK Olymp Brno 3 Dky 1996 3 00:24:03 00:06:25
44 6 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 4 Dky 1997 3 00:24:12 00:06:34
45 27 PAVLÍČKOVÁ Svatava AK Olymp Brno 3 Jky 1994 3 00:24:15 00:06:36
46 28 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 5 Dky 1997 3 00:24:25 00:06:47
47 44 ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 6 ŽV1 1973 3 00:24:30 00:06:52
48 10 DVOŘÁKOVÁ Hana 10 Ž 1976 3 00:24:31 00:06:53
49 76 MARKOVÁ Alice Brno 7 ŽV1 1970 3 00:24:33 00:06:55
50 54 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 11 Ž 1987 3 00:24:42 00:07:04
51 73 KLINKOVSKÝ Jiří Sokol Rudice 6 XM 1966 3 00:24:47 00:07:09
52 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 7 XM 1973 3 00:24:51 00:07:13
53 26 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 6 Dky 2000 3 00:25:13 00:07:35
54 72 CRHÁK Luděk Zetor Brno 8 XM 1959 3 00:25:24 00:07:46
55 14 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 12 Ž 1978 3 00:25:32 00:07:53
56 57 FAJKOŠOVÁ Lucie 13 Ž 1988 3 00:25:35 00:07:57
57 87 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 8 ŽV1 1966 3 00:25:47 00:08:09
58 65 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 3 00:25:54 00:08:15
59 86 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 7 Dky 1996 3 00:26:02 00:08:24
60 79 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 9 ŽV1 1972 3 00:26:12 00:08:34
61 34 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 14 Ž 1976 3 00:26:13 00:08:35
62 55 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 10 ŽV1 1973 3 00:26:14 00:08:36
63 83 ZITOVÁ Iva Brno 1 ŽV2 1959 3 00:26:15 00:08:36
64 7 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 15 Ž 1974 3 00:26:49 00:09:11
65 17 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 11 ŽV1 1972 3 00:26:58 00:09:20
66 40 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 9 XM 1973 3 00:27:09 00:09:31
67 56 POKORNÁ Hana 16 Ž 1979 3 00:27:11 00:09:32
68 69 SVOBODOVÁ Hana Brno 17 Ž 1976 3 00:27:13 00:09:35
69 64 SLÁMOVÁ Barbora Brno 18 Ž 1981 3 00:27:30 00:09:52
70 63 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 8 Dky 1998 3 00:27:40 00:10:02
71 38 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 19 Ž 1983 3 00:27:51 00:10:13
72 75 LÁNIČEK Marek Zetor Brno 11 Dci 1998 3 00:28:03 00:10:25
73 18 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 2 ŽV3 1946 3 00:28:14 00:10:36
74 66 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 12 ŽV1 1973 3 00:28:21 00:10:43
75 78 BRABENCOVÁ Mariana Brno 13 ŽV1 1972 3 00:28:25 00:10:46
76 60 PETROVÁ Katarína Brno 20 Ž 1981 3 00:28:32 00:10:54
77 5 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 9 Dky 1996 3 00:28:37 00:10:59
78 81 KOČOVÁ Hana BRNO - Žabovřesky 21 Ž 1986 3 00:28:39 00:11:01
79 37 HOLÍKOVÁ Ida Znojmo 14 ŽV1 1964 3 00:29:12 00:11:33
80 71 CRHÁK Tomáš Zetor Brno 12 Dci 1998 3 00:29:17 00:11:38
81 12 DIATKOVÁ Kristýna EKOL TEAM 4 Jky 1994 3 00:29:50 00:12:12
82 47 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 22 Ž 1975 3 00:29:55 00:12:17
83 20 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 13 Dci 1997 3 00:30:46 00:13:08
84 85 PETŘÍČKOVÁ Daniela 15 ŽV1 1971 3 00:32:06 00:14:28
85 23 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 2 ŽV2 1955 3 00:33:31 00:15:52

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 3 OHEROVÁ Šárka Sokol Bílovice nad Svitavou Dky 1997
DNF 70 ŠENKÝŘOVÁ Veronika Brno Ž 1992
DNF 82 VAŠKOVÁ Ivana Posilovna Průvan Ž 1975

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.