Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

BB 3 - Běh Holednou - Dětský běh

Datum pořádání od 11.05.2023 17:00 do 11.05.2023 19:00
Hlavní rozhodčíVítězslav Khýn
Zpracování výsledkůMilan Chaloupka

Start: 17:45 hod

Vzdálenost (km)0,30
Počet kol1
Počet závodníků50
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 61 TOMÍČKOVÁ Eliška SK Speed Brno, spolek 1 Ž_U40 2010 1 00:00:35
2 80 BEDNÁŘOVÁ Barbora SK Speed Brno, spolek 2 Ž_U40 2008 1 00:00:40 00:00:04
3 78 BEDNÁŘ Jakub SK Speed Brno, spolek 1 M_U40 2009 1 00:00:40 00:00:04
4 33 ŠERÁNKOVÁ Kristýna SK Speed Brno, spolek 3 Ž_U40 2009 1 00:00:41 00:00:05
5 109 ŽÍDKOVÁ Justýna SK Speed Brno, spolek 4 Ž_U40 2012 1 00:00:41 00:00:05
6 59 KRČMÁŘ Dan SK Speed Brno, spolek 2 M_U40 2012 1 00:00:41 00:00:06
7 60 KRČMÁŘ Vít SK Speed Brno, spolek 3 M_U40 2011 1 00:00:42 00:00:06
8 72 PHAMOVÁ SAITI Phuong Thi SK Speed Brno, spolek 5 Ž_U40 2012 1 00:00:42 00:00:06
9 49 FLORYÁNOVÁ Alžběta SK Speed Brno, spolek 6 Ž_U40 2011 1 00:00:42 00:00:07
10 51 RÁČEK Adam SK Speed Brno, spolek 4 M_U40 2008 1 00:00:43 00:00:07
11 66 MITRENGA Matěj SK Speed Brno, spolek 5 M_U40 2010 1 00:00:43 00:00:07
12 24 MAUEROVÁ Nikol SK Speed Brno, spolek 7 Ž_U40 2011 1 00:00:44 00:00:08
13 13 KLEMENTOVÁ Kiara SK Speed Brno, spolek 8 Ž_U40 2010 1 00:00:44 00:00:08
14 9 JIRKŮ Kryštof SK Speed Brno, spolek 6 M_U40 2010 1 00:00:44 00:00:08
15 19 NOVOSAD Ondřej SK Speed Brno, spolek 7 M_U40 2013 1 00:00:44 00:00:08
16 69 KŘÍŽANOVÁ Monika SK Speed Brno, spolek 9 Ž_U40 2011 1 00:00:46 00:00:10
17 14 JANÍČEK Šimon SK Speed Brno, spolek 8 M_U40 2015 1 00:00:46 00:00:10
18 30 BÁBOR Štěpán SK Speed Brno, spolek 9 M_U40 2014 1 00:00:46 00:00:10
19 35 DOKOUPILOVÁ Mia SK Speed Brno, spolek 10 Ž_U40 2014 1 00:00:47 00:00:11
20 54 CARRIERI Chiara SK Speed Brno, spolek 11 Ž_U40 2014 1 00:00:47 00:00:12
21 90 RYCHTECKÝ Jakub SK Speed Brno, spolek 10 M_U40 2011 1 00:00:48 00:00:12
22 32 BOLEK David SK Speed Brno, spolek 11 M_U40 2012 1 00:00:48 00:00:12
23 87 CHODUROVÁ Marika Mája 12 Ž_U40 2014 1 00:00:48 00:00:12
24 34 ŠVECOVÁ Stela SK Speed Brno, spolek 13 Ž_U40 2015 1 00:00:49 00:00:13
25 88 RYCHTECKÝ Vilém 12 M_U40 2013 1 00:00:50 00:00:14
26 20 ŠILER Jáchym SK Speed Brno, spolek 13 M_U40 2014 1 00:00:50 00:00:14
27 39 KREJČÍ Štěpán SK Speed Brno, spolek 14 M_U40 2013 1 00:00:51 00:00:15
28 68 KŘÍŽANOVÁ Barbora SK Speed Brno, spolek 14 Ž_U40 2013 1 00:00:51 00:00:15
29 98 HOLUBÍKOVÁ Lucie SK Speed Brno, spolek 15 Ž_U40 2015 1 00:00:52 00:00:16
30 36 PETRÁŠKOVÁ Lena SK Speed Brno, spolek 16 Ž_U40 2013 1 00:00:53 00:00:17
31 21 MUŠKÁTOVÁ Barbora SK Speed Brno, spolek 17 Ž_U40 2017 1 00:00:53 00:00:17
32 105 KINDLOVÁ Lenka SK Speed Brno, spolek 18 Ž_U40 2014 1 00:00:55 00:00:19
33 106 KUNC Jaromír SK Speed Brno, spolek 15 M_U40 2016 1 00:00:55 00:00:20
34 41 KREJČÍ Ela 19 Ž_U40 2016 1 00:00:56 00:00:20
35 26 BÁBOROVÁ Zuzana SK Speed Brno, spolek 20 Ž_U40 2012 1 00:00:56 00:00:20
36 107 ŠVANDOVÁ Linda SK Speed Brno, spolek 21 Ž_U40 2012 1 00:00:56 00:00:21
37 102 STEHLÍK Sebastian Brno Bosonohy 16 M_U40 2017 1 00:00:57 00:00:21
38 31 FIALOVÁ Ema SK Speed Brno, spolek 22 Ž_U40 2017 1 00:00:57 00:00:21
39 84 BELOVIČOVÁ Ema SK Speed Brno, spolek 23 Ž_U40 2016 1 00:00:57 00:00:21
40 55 KURFÜRST Michal SK Speed Brno, spolek 17 M_U40 2017 1 00:00:58 00:00:23
41 5 ŠRAMKOVÁ Olivia SK Speed Brno, spolek 24 Ž_U40 2017 1 00:00:59 00:00:24
42 18 KOLBERTOVÁ Gréta SK Speed Brno, spolek 25 Ž_U40 2017 1 00:01:01 00:00:25
43 2 DOSTÁL Jaroslav Valím Valím Hostěrádky 18 M_U40 2017 1 00:01:09 00:00:33
44 85 RYCHTECKÁ Alena Světlana 26 Ž_U40 2018 1 00:01:11 00:00:35
45 8 ŠRAMKO Richard 19 M_U40 2018 1 00:01:14 00:00:38
46 111 KINDL Tomáš 20 M_U40 2018 1 00:01:15 00:00:39
47 23 MUŠKÁT Petr 21 M_U40 2019 1 00:01:28 00:00:52
48 116 VLKOVÁ Magdaléna 27 Ž_U40 2019 1 00:01:30 00:00:54
49 42 KREJČÍ Anna 28 Ž_U40 2019 1 00:01:42 00:01:06
50 100 HOLUBÍK David 22 M_U40 2020 1 00:01:59 00:01:23

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2024 09:00
Rohálovská desítka
02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.