Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 25.02.2023 08:00 do 25.02.2023 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2023 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků110
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 78 KŘENEK Adam SK Ante Žďár nad Sázavou 1 Jři 2005 2 00:16:47
2 121 ŠIMONOVSKÝ Filip 2BWINNER TEAM 1 Dci 2006 2 00:16:53 00:00:05
3 31 ŠTOUDKOVÁ Pavla Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 1 Ž 2003 2 00:16:55 00:00:07
4 54 KIELAROVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno, spolek 2 Ž 2003 2 00:16:58 00:00:10
5 1 ONDRUŠKA Jan Drásov/OBL005 2 Jři 2004 2 00:17:15 00:00:28
6 145 ZOUHAR Tadeáš ACT leraK Blansko 3 Jři 2005 2 00:17:31 00:00:43
7 108 KALOD Jiří VSK Univerzita Brno 2 Dci 2006 2 00:17:33 00:00:46
8 107 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno, spolek 3 Ž 2003 2 00:18:11 00:01:24
9 45 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 Ž 1986 2 00:18:13 00:01:25
10 3 SKŘIČKA Jan Orel Starý Lískovec Brno 3 Dci 2010 2 00:18:24 00:01:37
11 143 BULIČKA Martin SK Žabovřesky Brno 4 Dci 2008 2 00:18:29 00:01:41
12 122 MITISKOVÁ Michaela Třebíč 1 Jky 2005 2 00:18:39 00:01:52
13 12 JANČAŘÍK Tomáš Orel Židenice-2BWinner team 4 Jři 2005 2 00:18:40 00:01:53
14 134 OŽANOVÁ Zuzana Fklidu 5 Ž 1991 2 00:18:47 00:02:00
15 20 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 ŽV1 1982 2 00:18:49 00:02:02
16 148 BEER Matyáš 2BWINNER / OCA 5 Jři 2005 2 00:18:50 00:02:02
17 72 NÁZLEROVÁ Barbora MCSCH 6 Ž 2002 2 00:18:51 00:02:03
18 123 MAREK Vojtěch SK Žabovřesky Brno 6 Jři 2004 2 00:19:00 00:02:13
19 136 TRUKSOVÁ Danka 2 ŽV1 1982 2 00:19:03 00:02:15
20 57 JANKOVÁ Magda RUN & MUM 3 ŽV1 1980 2 00:19:07 00:02:20
21 40 BRADÁČOVÁ Nikola ACT leraK Blansko 1 Dky 2007 2 00:19:18 00:02:30
22 29 KŘIVÁNEK Matěj AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 Jři 2005 2 00:19:24 00:02:37
23 7 ELLINGER Denis Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 5 Dci 2007 2 00:19:25 00:02:37
24 110 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 Ž 1986 2 00:19:28 00:02:41
25 25 SMEJKALOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 Ž 2003 2 00:19:31 00:02:44
26 199 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 4 ŽV1 1982 2 00:19:34 00:02:46
27 4 RADVANOVÁ Kristýna VSK Univerzita Brno 2 Dky 2008 2 00:19:39 00:02:52
28 28 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 XM 2002 2 00:20:06 00:03:18
29 18 NGUYEN Filip Hai VSK Univerzita Brno 6 Dci 2007 2 00:20:09 00:03:21
30 94 UHŘÍKOVÁ Barbora ŠAK Židlochovice 3 Dky 2008 2 00:20:18 00:03:30
31 202 ZEMANOVÁ Mirka 5 ŽV1 1983 2 00:20:24 00:03:36
32 30 RUIZ Simon SK Speed Brno, spolek 8 Jři 2005 2 00:20:46 00:03:59
33 113 BRACHTLOVÁ Iveta Břeclav 9 Ž 1987 2 00:20:52 00:04:04
34 204 POTŮČKOVÁ Dagmar Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 10 Ž 1991 2 00:20:54 00:04:06
35 106 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 11 Ž 1998 2 00:20:54 00:04:06
36 188 TOMANOVÁ Eliška SK Žabovřesky Brno 4 Dky 2006 2 00:20:54 00:04:07
37 100 ŽITNÝ Filip SK Speed Brno, spolek 9 Jři 2004 2 00:21:02 00:04:14
38 6 SKŘIČKA Matěj Orel Starý Lískovec Brno 7 Dci 2012 2 00:21:03 00:04:15
39 16 MARČÍK Jiří AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 Jři 2004 2 00:21:08 00:04:21
40 70 DANĚK Štěpán Horizont Blansko 11 Jři 2004 2 00:21:18 00:04:30
41 63 RUSÍNOVÁ Monika 6 ŽV1 1977 2 00:21:18 00:04:30
42 207 LEISURE Patrick Casey 2 XM 1992 2 00:21:28 00:04:41
43 93 UHŘÍKOVÁ Gabriela 7 ŽV1 1976 2 00:21:30 00:04:43
44 23 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 ŽV3 1963 2 00:21:31 00:04:44
45 62 WOOTTON Peter 3 XM 1988 2 00:21:32 00:04:44
46 88 KARÁSKOVÁ Lucie Lažánky 8 ŽV1 1980 2 00:21:45 00:04:57
47 103 FILIPOVÁ Lenka RSFK Triatlon Brno 12 Ž 1991 2 00:21:52 00:05:04
48 149 BARNATOVÁ Klára SK Brno Žabovřesky 13 Ž 2003 2 00:21:54 00:05:06
49 46 KUDLIČKA Svatopluk Orel Vyškov 1 MV4 1950 2 00:22:07 00:05:19
50 11 DANIHELKOVÁ Barbora Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 14 Ž 1999 2 00:22:11 00:05:23
51 21 ŠÁRFY Pavlína SK Speed Brno, spolek 9 ŽV1 1983 2 00:22:11 00:05:24
52 48 FRANKOVÁ Petra 15 Ž 1985 2 00:22:12 00:05:24
53 77 OBR Jakub VSK Univerzita Brno 8 Dci 2008 2 00:22:18 00:05:30
54 51 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 Dky 2007 2 00:22:20 00:05:32
55 49 DIVIŠOVÁ Silvie AK Drnovice 10 ŽV1 1975 2 00:22:21 00:05:33
56 14 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 ŽV1 1976 2 00:22:23 00:05:36
57 130 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 12 ŽV1 1982 2 00:22:26 00:05:38
58 102 FUČÍKOVÁ Hana 13 ŽV1 1977 2 00:22:32 00:05:44
59 129 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 14 ŽV1 1976 2 00:22:32 00:05:44
60 50 DIVIŠOVÁ Emílie AK Drnovice 6 Dky 2006 2 00:22:35 00:05:47
61 144 BULIČKOVÁ Klára 7 Dky 2010 2 00:22:52 00:06:04
62 198 COUFALOVÁ Jiřina 15 ŽV1 1978 2 00:23:02 00:06:14
63 92 KOHOUTOVÁ Ivana Veverská Bítýška 16 ŽV1 1983 2 00:23:04 00:06:17
64 26 BOBEK Josef TJ Znojmo, z.s. 2 MV4 1949 2 00:23:09 00:06:21
65 59 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 16 Ž 1988 2 00:23:18 00:06:30
66 41 BRADÁČOVÁ Aneta ACT leraK Blansko 8 Dky 2010 2 00:23:19 00:06:31
67 35 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 1 ŽV2 1964 2 00:23:21 00:06:33
68 104 JANÍK Karel TJ Spartak Třebíč 4 XM 1993 2 00:23:22 00:06:35
69 64 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan 3 MV4 1951 2 00:23:24 00:06:36
70 135 HANZL Vlastimil 4 MV4 1953 2 00:23:25 00:06:37
71 74 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 5 MV4 1950 2 00:23:49 00:07:01
72 197 KNIESOVÁ Lucie Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 9 Dky 2007 2 00:23:54 00:07:06
73 52 STEHLÍKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno, spolek 17 Ž 1993 2 00:24:05 00:07:17
74 126 KOČÍ Heidi Brno 18 Ž 1997 2 00:24:12 00:07:25
75 125 HORTOVÁ Andrea 17 ŽV1 1977 2 00:24:18 00:07:30
76 83 KUČEROVÁ Jana Rohatec 2 ŽV2 1971 2 00:24:19 00:07:31
77 58 FIEDLER Jan Brno 5 XM 1956 2 00:24:30 00:07:42
78 34 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 18 ŽV1 1979 2 00:24:37 00:07:49
79 206 CHALK Zuzana 2 ŽV3 1959 2 00:24:39 00:07:51
80 105 FOJTÍČKOVÁ Alena SK Speed Brno, spolek 10 Dky 2006 2 00:24:39 00:07:52
81 205 DOŇAROVÁ Helena Waldorf runners 19 ŽV1 1978 2 00:24:46 00:07:58
82 200 SLAVÍČKOVÁ Jarmila 3 ŽV3 1956 2 00:24:47 00:07:59
83 80 SLABÁKOVÁ Lenka Orel-Židenice - AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV2 1966 2 00:24:54 00:08:06
84 132 BEGUNOVA Oxana Xena 19 Ž 1989 2 00:24:58 00:08:10
85 194 UBROVÁ Veronika Fitness centrum Body Care 20 ŽV1 1978 2 00:25:05 00:08:17
86 13 MAZÁLEK Antonín 6 XM 1979 2 00:25:09 00:08:21
87 147 PELLOVÁ Gabriela RSFK Triatlon Brno 21 ŽV1 1979 2 00:25:14 00:08:27
88 138 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno, spolek 22 ŽV1 1976 2 00:25:20 00:08:32
89 96 ŠMERDOVÁ Jarmila 4 ŽV3 1958 2 00:25:36 00:08:49
90 192 NEKUDOVÁ Šárka 23 ŽV1 1978 2 00:25:48 00:09:00
91 15 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno, spolek 20 Ž 1999 2 00:25:58 00:09:10
92 141 CABALKOVÁ Jitka 21 Ž 1991 2 00:26:29 00:09:41
93 67 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 5 ŽV3 1962 2 00:26:29 00:09:41
94 81 VOLAVÁ Ivana Fit online 4 ŽV2 1964 2 00:26:32 00:09:45
95 42 BRADÁČOVÁ Lenka ACT leraK Blansko 22 Ž 1984 2 00:26:35 00:09:47
96 43 HARAŠTOVÁ Jana ACT leraK Blansko 23 Ž 1986 2 00:26:44 00:09:57
97 146 HUŠÁKOVÁ Markéta 24 Ž 1990 2 00:27:57 00:11:09
98 86 DOLEČKOVÁ Gabriela 25 Ž 1989 2 00:28:28 00:11:41
99 84 DOLEČEK Pavel 7 XM 1986 2 00:28:28 00:11:41
100 56 MOKRÁ Regina Brno 5 ŽV2 1968 2 00:28:31 00:11:43
101 139 FABRIKOVÁ Blanka 6 ŽV3 1960 2 00:28:42 00:11:54
102 39 DOŇAR Bohuslav SOKOL Brno - Královo Pole 6 MV4 1950 2 00:28:47 00:11:59
103 22 HORECKÁ Eliška 26 Ž 1988 2 00:29:52 00:13:04
104 195 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 MV4 1952 2 00:29:53 00:13:06
105 127 LESOVSKÁ Klára 27 Ž 1991 2 00:30:11 00:13:23
106 44 KOCIÁNOVÁ Marie 7 ŽV3 1946 2 00:30:12 00:13:25
107 60 ZITOVÁ Iva 8 ŽV3 1959 2 00:30:26 00:13:38
108 142 FABRIK Miroslav 8 XM 1959 2 00:30:31 00:13:43
109 201 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 8 MV4 1953 2 00:31:14 00:14:27
110 61 FUKSA Karel 9 MV4 1946 2 00:37:55 00:21:08

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2024 09:00
Rohálovská desítka
02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.