01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | David Klézl |
Zpracování výsledků | Martin Juránek, Milan Chaloupka |
Propozice ke stažení |
Seriál závodů | BBP 2023 - Hlavní závod 5km |
Detail seriálu | |
Vzdálenost (km) | 5,00 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 59 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 80 | ZOUHAR Tadeáš | ACT leraK Blansko | 1 | Jři | 2005 | 1 | 00:20:42 | |
2 | 64 | ŠIMONOVSKÝ Filip | 2BWINNER TEAM | 1 | Dci | 2006 | 1 | 00:21:54 | 00:01:11 |
3 | 1 | ONDRUŠKA Jan | Drásov/OBL005 | 2 | Jři | 2004 | 1 | 00:22:29 | 00:01:46 |
4 | 63 | MITISKOVÁ Michaela | Třebíč | 1 | Jky | 2005 | 1 | 00:22:34 | 00:01:52 |
5 | 28 | JANČAŘÍKOVÁ Lenka | 2BWINNER TEAM | 1 | ŽV2 | 1970 | 1 | 00:22:38 | 00:01:56 |
6 | 25 | PUKLOVÁ Patrícia | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 1 | Ž | 1986 | 1 | 00:22:51 | 00:02:08 |
7 | 5 | ŠAFRÁNEK Jáchym | Elite Sport Boskovice | 2 | Dci | 2007 | 1 | 00:23:13 | 00:02:31 |
8 | 30 | SKŘIČKA Jan | Orel Starý Lískovec Brno | 3 | Dci | 2010 | 1 | 00:23:21 | 00:02:38 |
9 | 77 | OŽANOVÁ Zuzana | Fklidu | 2 | Ž | 1991 | 1 | 00:23:29 | 00:02:46 |
10 | 58 | TRUKSOVÁ Danka | 1 | ŽV1 | 1982 | 1 | 00:23:40 | 00:02:57 | |
11 | 40 | VACULOVÁ Lucie | RUN&MUM | 2 | ŽV1 | 1982 | 1 | 00:24:33 | 00:03:51 |
12 | 26 | JANKOVÁ Magda | RUN & MUM | 3 | ŽV1 | 1980 | 1 | 00:24:44 | 00:04:02 |
13 | 31 | SKŘIČKA Matěj | Orel Starý Lískovec Brno | 4 | Dci | 2012 | 1 | 00:25:49 | 00:05:06 |
14 | 21 | NGUYEN Filip Hai | VSK Univerzita Brno | 5 | Dci | 2007 | 1 | 00:25:58 | 00:05:15 |
15 | 35 | KOČÍ Adéla | LF UPOL/ Brno | 3 | Ž | 1997 | 1 | 00:26:53 | 00:06:10 |
16 | 12 | RUSÍNOVÁ Monika | 4 | ŽV1 | 1977 | 1 | 00:27:01 | 00:06:18 | |
17 | 20 | OBR Jakub | VSK Univerzita Brno | 6 | Dci | 2008 | 1 | 00:27:06 | 00:06:23 |
18 | 72 | FRANKOVÁ Petra | 4 | Ž | 1985 | 1 | 00:27:20 | 00:06:37 | |
19 | 54 | DVOŘÁKOVÁ Adéla | Bystré/OBL002 | 5 | ŽV1 | 1976 | 1 | 00:27:32 | 00:06:49 |
20 | 84 | BARNATOVÁ Klára | 5 | Ž | 2003 | 1 | 00:27:52 | 00:07:10 | |
21 | 16 | KUDLIČKA Svatopluk | Orel Vyškov | 1 | MV4 | 1950 | 1 | 00:27:57 | 00:07:15 |
22 | 29 | KOSTRUH Jan | VSK Univerzita Brno | 3 | Jři | 2004 | 1 | 00:28:03 | 00:07:21 |
23 | 59 | ONDROUŠKOVÁ Ivana | Blansko | 2 | ŽV2 | 1970 | 1 | 00:28:09 | 00:07:26 |
24 | 70 | POTŮČKOVÁ Dagmar | Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. | 6 | Ž | 1991 | 1 | 00:28:35 | 00:07:52 |
25 | 3 | RAJNOHA Michal | VSK Univerzita Brno | 7 | Dci | 2010 | 1 | 00:29:07 | 00:08:24 |
26 | 61 | KOUTNÁ Lenka | Blansko | 7 | Ž | 1988 | 1 | 00:29:10 | 00:08:28 |
27 | 50 | HÁLKOVÁ Dagmar | Tišnov | 6 | ŽV1 | 1982 | 1 | 00:29:25 | 00:08:42 |
28 | 67 | MĚSÍČKOVÁ Petra | Sobůlky | 8 | Ž | 1988 | 1 | 00:29:36 | 00:08:53 |
29 | 92 | PEKÁRKOVÁ Lucie | 9 | Ž | 1987 | 1 | 00:29:36 | 00:08:53 | |
30 | 60 | CHALK Zuzana | 1 | ŽV3 | 1959 | 1 | 00:29:43 | 00:09:00 | |
31 | 42 | KUČEROVÁ Jana | Rohatec | 3 | ŽV2 | 1971 | 1 | 00:29:45 | 00:09:02 |
32 | 18 | STRACHOŇ Milan | Slavkov u Brna | 2 | MV4 | 1950 | 1 | 00:29:54 | 00:09:11 |
33 | 57 | POLÁŠKOVÁ Martina | Blansko | 4 | ŽV2 | 1973 | 1 | 00:29:57 | 00:09:14 |
34 | 41 | KUBÍČEK Pavel | Orel Židenice- Relax Dobré pole | 3 | MV4 | 1953 | 1 | 00:30:03 | 00:09:20 |
35 | 34 | KOČÍ Heidi | Brno | 10 | Ž | 1997 | 1 | 00:30:06 | 00:09:23 |
36 | 44 | DANĚK Štěpán | Horizont Blansko | 4 | Jři | 2004 | 1 | 00:30:15 | 00:09:32 |
37 | 81 | KNIESOVÁ Lucie | Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. | 1 | Dky | 2007 | 1 | 00:30:19 | 00:09:36 |
38 | 4 | BYRTUS Zuzana | Ostrava | 7 | ŽV1 | 1981 | 1 | 00:30:35 | 00:09:53 |
39 | 46 | DVOŘÁKOVÁ Eva | Atletika Alojzov | 2 | ŽV3 | 1955 | 1 | 00:30:59 | 00:10:16 |
40 | 48 | PIŇOSOVÁ Markéta | Atletika Alojzov | 8 | ŽV1 | 1977 | 1 | 00:30:59 | 00:10:16 |
41 | 43 | ŽÁKOVSKÁ Alena | Horizont Blansko | 3 | ŽV3 | 1962 | 1 | 00:31:04 | 00:10:21 |
42 | 7 | ZIMOVÁ Monika | 11 | Ž | 1991 | 1 | 00:31:24 | 00:10:41 | |
43 | 39 | VOJTÍŠEK Tomáš | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 1 | XM | 1973 | 1 | 00:31:57 | 00:11:14 |
44 | 6 | NEUDERTOVÁ Pavlína | Centrum Motýlek | 12 | Ž | 1985 | 1 | 00:32:20 | 00:11:37 |
46 | 74 | ŠMERDOVÁ Jarmila | 4 | ŽV3 | 1958 | 1 | 00:32:26 | 00:11:43 | |
47 | 52 | BEGUNOVA Oxana | Xena | 13 | Ž | 1989 | 1 | 00:33:13 | 00:12:30 |
48 | 49 | HRBKOVÁ Hana | Karolín | 14 | Ž | 1996 | 1 | 00:33:42 | 00:12:59 |
49 | 23 | MOKRÁ Regina | Brno | 5 | ŽV2 | 1968 | 1 | 00:34:08 | 00:13:25 |
50 | 62 | HRSTKOVÁ Iva | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 9 | ŽV1 | 1976 | 1 | 00:34:34 | 00:13:51 |
51 | 15 | DOŇAR Bohuslav | SOKOL Brno - Královo Pole | 4 | MV4 | 1950 | 1 | 00:35:43 | 00:15:00 |
52 | 51 | MUSILOVÁ Pavla | Tišnov | 10 | ŽV1 | 1976 | 1 | 00:35:50 | 00:15:07 |
53 | 11 | HORECKÁ Eliška | 15 | Ž | 1988 | 1 | 00:36:49 | 00:16:07 | |
54 | 22 | NEDVĚDOVÁ Andrea | Blansko | 2 | Dky | 2007 | 1 | 00:37:25 | 00:16:42 |
55 | 13 | SPONAR Jan | KOS Tesla Brno | 5 | MV4 | 1950 | 1 | 00:38:14 | 00:17:32 |
56 | 56 | STŘÍBRNÝ Rostislav | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 6 | MV4 | 1952 | 1 | 00:39:12 | 00:18:29 |
57 | 78 | SEDLÁČEK Pavel | AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice | 7 | MV4 | 1953 | 1 | 00:39:23 | 00:18:40 |
58 | 45 | KOCIÁNOVÁ Marie | 5 | ŽV3 | 1946 | 1 | 00:39:33 | 00:18:51 | |
59 | 83 | DRAŽAN Libor | Univerzita Obrany | 3 | XM | 1960 | 1 | 00:43:23 | 00:22:40 |
60 | 14 | HOLÝ Josef | Orel Židenice | 8 | MV4 | 1941 | 1 | 00:48:33 | 00:27:50 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.