Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km

Datum pořádání od 26.12.2022 08:00 do 26.12.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2023 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,40
Počet kol2
Počet závodníků100
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 56 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 2 00:32:14
2 40 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 2 MV1 1982 2 00:33:15 00:01:00
3 54 GRÜN Vojtěch SALOMON/SUUNTO 1 M 1992 2 00:33:32 00:01:17
4 107 ADÁMEK Filip Kalina multisport racing team 2 M 2001 2 00:33:36 00:01:21
5 4 KOHUT Jan Fénix Sport Blansko 3 M 1985 2 00:34:15 00:02:00
6 13 ZADÁK Karel 2BWINNER TEAM 3 MV1 1978 2 00:34:23 00:02:08
7 69 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 M 1985 2 00:34:39 00:02:24
8 31 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 MV2 1970 2 00:34:48 00:02:33
9 122 ABLORH Titus ASICS Frontrunner CZ 5 M 1993 2 00:34:53 00:02:38
10 32 HAJDAMACH Jiří SK Sever Brno 6 M 1994 2 00:35:18 00:03:03
11 42 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno 7 M 2000 2 00:35:26 00:03:11
12 20 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 8 M 1992 2 00:37:05 00:04:50
13 44 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK TRIATLON 4 MV1 1979 2 00:37:50 00:05:35
14 120 KAZDA Petr Brno 2 MV2 1970 2 00:37:56 00:05:41
15 102 RYBA Lukáš 5 MV1 1979 2 00:38:03 00:05:48
16 123 KUPČÍK Roman AK Rosice 9 M 1985 2 00:38:11 00:05:56
17 125 LESOVSKÝ Tomáš 10 M 1987 2 00:38:12 00:05:58
18 34 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 MV1 1979 2 00:38:25 00:06:10
19 18 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 3 MV2 1972 2 00:38:33 00:06:19
20 35 ŠEJNOHA Petr 11 M 1991 2 00:38:58 00:06:43
21 57 HARRIS Lucas VSK Univerzita Brno 12 M 2003 2 00:38:58 00:06:43
22 61 KROUPA Tomáš MILTOM TEAM 13 M 1987 2 00:39:06 00:06:51
23 30 KOLÁŘ Jiří Hammer OCR team 7 MV1 1976 2 00:39:18 00:07:03
24 94 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno, spolek 14 M 2001 2 00:39:23 00:07:08
25 82 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 4 MV2 1973 2 00:39:27 00:07:12
26 24 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 8 MV1 1978 2 00:39:35 00:07:20
27 111 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 9 MV1 1982 2 00:40:17 00:08:02
28 21 MOKRÝ Ondřej KOB Alfa Brno 15 M 1994 2 00:40:23 00:08:08
29 3 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 5 MV2 1967 2 00:40:29 00:08:15
30 19 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV3 1960 2 00:40:31 00:08:16
31 87 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 10 MV1 1976 2 00:40:32 00:08:17
32 8 BARTOLŠIC Vít Moravec Team 11 MV1 1980 2 00:40:44 00:08:29
33 128 DYTRT Petr Běžci Moravany 12 MV1 1976 2 00:41:06 00:08:51
34 81 KUBUŠ Marek 2BWINNER TEAM 13 MV1 1978 2 00:41:10 00:08:55
35 78 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 14 MV1 1979 2 00:41:12 00:08:58
36 38 DUŠIL Jaroslav BK Brno 6 MV2 1970 2 00:41:25 00:09:10
37 130 VÍT Ondřej 15 MV1 1980 2 00:41:36 00:09:21
38 90 NĚMEC Vladimír SK Líšeň 16 MV1 1977 2 00:41:37 00:09:22
39 88 ŠERÁK Martin Orel Obřany 17 MV1 1978 2 00:41:38 00:09:23
40 86 ŽITŇÁK David TJ Sokol Syrovice 18 MV1 1978 2 00:41:47 00:09:32
41 110 MATULOVÁ Lucie SK Radio sport Bílovice 1 XZ 1988 2 00:41:50 00:09:36
42 99 POKORNÝ Jiří Praha - Lhotka 19 MV1 1978 2 00:41:57 00:09:42
43 7 ŠÍPEK Kryštof VSK Univerzita Brno 16 M 2002 2 00:41:58 00:09:43
44 112 MAZAL Zdeněk 20 MV1 1981 2 00:41:59 00:09:44
45 117 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 17 M 1985 2 00:42:04 00:09:50
46 9 HORECKÝ Čeněk Novis team 18 M 1988 2 00:42:09 00:09:55
47 33 HORÁČEK Kamil Argyšáci 21 MV1 1977 2 00:42:25 00:10:11
48 114 PALÍŠEK Tomáš Kroměříž 19 M 1994 2 00:43:08 00:10:53
49 129 KNOTEK David 22 MV1 1982 2 00:43:26 00:11:11
50 46 INDRA Marek (R)UNISáci 7 MV2 1972 2 00:43:29 00:11:14
51 98 ŠPIČÁK Petr Rajhrad 23 MV1 1981 2 00:43:30 00:11:15
52 55 KROPÁČEK Jaroslav 8 MV2 1970 2 00:43:38 00:11:24
53 72 BĚLOHOUBEK Petr Brno 9 MV2 1972 2 00:43:44 00:11:29
54 80 MARADA Tomáš Řečkovice 24 MV1 1976 2 00:43:55 00:11:40
55 16 ČERNÝ Dominik VSK Univerzita Brno 20 M 2001 2 00:44:20 00:12:05
56 116 STANÍČEK Josef Vísky 25 MV1 1983 2 00:44:50 00:12:35
57 118 SLOUKA Jiří Blažovice 26 MV1 1983 2 00:44:53 00:12:38
58 91 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 MV2 1973 2 00:45:42 00:13:28
59 59 KALVODA Stanislav 27 MV1 1976 2 00:45:52 00:13:37
60 36 VRÁNEK David Brno 28 MV1 1978 2 00:46:01 00:13:46
61 83 BENEŠ Jan 2BWINNER TEAM 21 M 1985 2 00:46:02 00:13:47
62 68 SLÁMA Jiří 2 MV3 1960 2 00:46:10 00:13:56
63 127 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 3 MV3 1959 2 00:46:11 00:13:56
64 113 KOPECKÝ Jakub Brno 22 M 1990 2 00:46:24 00:14:10
65 65 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 2 XZ 1998 2 00:46:28 00:14:13
66 58 VÁCHA Petr gici behaj 23 M 1987 2 00:46:38 00:14:23
67 5 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva Moravec Team 3 XZ 1986 2 00:46:47 00:14:32
68 96 ŠMÍD Jan 24 M 1984 2 00:46:57 00:14:42
69 124 HAVLÍČEK Štěpán 29 MV1 1983 2 00:47:16 00:15:01
70 121 POLAKOVIČ Milan 30 MV1 1978 2 00:47:30 00:15:15
71 14 BATELKA Lukáš Syrovice 31 MV1 1979 2 00:47:39 00:15:24
72 48 KVASNICA Jaroslav VSK Univerzita Brno 25 M 2003 2 00:47:40 00:15:26
73 26 SCHWARZ Daniel 2BWINNER TEAM 32 MV1 1977 2 00:47:48 00:15:34
74 15 HLUŠÍ Jaroslav Brno 11 MV2 1971 2 00:47:58 00:15:43
75 39 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 33 MV1 1981 2 00:48:00 00:15:45
76 104 VOZDECKÝ Lukáš 34 MV1 1983 2 00:48:13 00:15:59
77 101 KRUML Tomáš Kalda tým 12 MV2 1966 2 00:48:19 00:16:04
78 45 SOBOTKA Martin 35 MV1 1976 2 00:48:21 00:16:07
79 85 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 13 MV2 1973 2 00:48:41 00:16:26
80 63 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Ingstav Brno 4 MV3 1961 2 00:48:47 00:16:32
81 11 DURNA Vojtěch LS Brno 36 MV1 1977 2 00:49:02 00:16:47
82 84 LENHART David Brno 37 MV1 1979 2 00:49:06 00:16:51
83 23 MOKRÝ Jan KOB Alfa Brno 14 MV2 1966 2 00:49:35 00:17:20
84 47 SOPOUŠEK Jan Brno 26 M 1992 2 00:50:29 00:18:14
85 66 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Ingstav Brno 4 XZ 2001 2 00:50:29 00:18:14
86 119 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 15 MV2 1965 2 00:50:34 00:18:20
87 109 ADÁMEK Libor KOB Alfa Brno 16 MV2 1967 2 00:52:12 00:19:57
88 41 BOHÁČ Jiří Brno 5 MV3 1954 2 00:52:21 00:20:06
89 49 RŮŽIČKOVÁ Zuzana VSK Mendelu Brno 5 XZ 1993 2 00:54:19 00:22:04
90 51 RŮŽIČKA Tomáš 27 M 1984 2 00:54:19 00:22:04
91 17 SCHERRER Jaroslav Orel Moravské Budějovice 6 MV3 1960 2 00:54:44 00:22:29
92 89 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 38 MV1 1976 2 00:56:06 00:23:51
93 100 ŠMÍD Petr Tatran Hrušky 39 MV1 1980 2 00:56:38 00:24:23
94 131 DOŇAROVÁ Helena Waldorf runners 6 XZ 1978 2 00:56:42 00:24:27
95 67 MACHÁČEK Martin 7 MV3 1955 2 00:58:32 00:26:17
96 146 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 7 XZ 1976 2 00:59:34 00:27:19
97 2 ORTH Milan Stará Břeclav 8 MV3 1961 2 01:01:35 00:29:20
98 105 ZÁVADA Otakar Závadovci 17 MV2 1967 2 01:02:54 00:30:39
99 106 RIBEIRO_VICENTE Pavla Závadovci 8 XZ 1986 2 01:04:28 00:32:13
100 1 HANUŠ Pavel Syrovice 28 M 1986 2 01:11:20 00:39:05

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
20.04.2024 08:00
Jarní běh severem 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.