Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km

Datum pořádání od 26.12.2022 08:00 do 26.12.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2023 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,70
Počet kol1
Počet závodníků95
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 61 ZŘÍDKAVESELÝ Adam AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 Jři 2005 1 00:16:29
2 21 BROSCH Ondřej Fenix Sport Blansko 1 Dci 2006 1 00:16:55 00:00:25
3 78 KŘENEK Adam SK Ante Žďár nad Sázavou 2 Jři 2005 1 00:17:18 00:00:48
4 103 KOSINA Adam VSK Univerzita Brno 3 Jři 2004 1 00:17:36 00:01:07
5 30 KIELAROVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 Ž 2003 1 00:17:37 00:01:07
6 57 KRATOCHVÍL Karel VSK Univerzita Brno 4 Jři 2005 1 00:17:49 00:01:19
7 41 HLUŠÍ Natálie AK Olymp Brno, spolek 2 Ž 2002 1 00:17:51 00:01:21
8 74 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno, spolek 3 Ž 2003 1 00:18:12 00:01:42
9 1 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 1 Jky 2004 1 00:18:31 00:02:01
10 84 METLICKÝ Jan DSP Kometa 1 XM 2000 1 00:19:03 00:02:33
11 52 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno, spolek 2 XM 1998 1 00:19:16 00:02:46
12 88 TRUKSOVÁ Danka 1 ŽV1 1982 1 00:19:19 00:02:49
13 80 MARTINŮ Marek Atletika Jihlava 2 Dci 2007 1 00:19:36 00:03:06
14 6 MACHARÁČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 2 Jky 2005 1 00:19:42 00:03:12
15 44 RADVANOVÁ Kristýna VSK Univerzita Brno 1 Dky 2008 1 00:19:46 00:03:16
16 86 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 3 XM 1996 1 00:19:48 00:03:18
17 58 SKŘIČKA Jan Orel Starý Lískovec Brno 3 Dci 2010 1 00:19:48 00:03:18
18 22 HORŇOVÁ Adriana Fenix Sport Blansko 4 Ž 2000 1 00:19:51 00:03:21
19 3 NGUYEN Filip Hai VSK Univerzita Brno 4 Dci 2007 1 00:19:52 00:03:22
20 70 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 2BWINNER TEAM 5 Ž 1988 1 00:20:00 00:03:30
21 12 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky Brno 2 ŽV1 1983 1 00:20:20 00:03:50
22 20 BRADÁČOVÁ Nikola ACT leraK Blansko 2 Dky 2007 1 00:20:31 00:04:01
23 42 FIANTOVÁ Sabina AHA Vyškov 6 Ž 2002 1 00:20:39 00:04:09
24 67 MAZLOVÁ Tereza Brno Triatlon Team 7 Ž 2002 1 00:21:13 00:04:43
25 46 RADVAN Martin LF MU IKK 4 XM 1981 1 00:21:30 00:05:00
26 48 RADVANOVÁ Markéta VSK Univerzita Brno 3 Dky 2009 1 00:21:32 00:05:02
27 127 DRTILOVÁ Veronika 8 Ž 1985 1 00:21:39 00:05:09
28 136 CESAR Martin MC Team 5 XM 1990 1 00:21:52 00:05:22
29 18 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 ŽV1 1976 1 00:21:56 00:05:26
30 94 KARÁSKOVÁ Lucie Lažánky 4 ŽV1 1980 1 00:21:59 00:05:29
31 51 KLAŠKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 Ž 1999 1 00:22:05 00:05:35
32 60 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 1 ŽV2 1973 1 00:22:13 00:05:43
33 40 MARČÍK Jiří AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 Jři 2004 1 00:22:25 00:05:55
34 143 ŠVANDA Luboš 6 XM 1972 1 00:22:34 00:06:04
35 5 RAJNOHA Michal VSK Univerzita Brno 5 Dci 2010 1 00:22:42 00:06:12
36 123 KNOL Petr AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 XM 2002 1 00:22:50 00:06:20
37 139 PELLA David AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 Dci 2008 1 00:22:51 00:06:21
38 129 PROCHÁZKOVÁ Renáta 10 Ž 1986 1 00:22:57 00:06:27
39 25 BURÁŇ Viktor Syrovice 8 XM 1990 1 00:22:59 00:06:29
40 31 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 ŽV3 1963 1 00:23:00 00:06:30
41 34 ORGOŇ Vít Moravské Bránice 9 XM 1964 1 00:23:02 00:06:32
42 122 DANĚK Štěpán Horizont Blansko 6 Jři 2004 1 00:23:13 00:06:43
43 28 KUDLIČKA Svatopluk Orel Vyškov 1 MV4 1950 1 00:23:13 00:06:43
44 4 DANIHELKOVÁ Barbora Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 11 Ž 1999 1 00:23:28 00:06:58
45 96 KOHOUTOVÁ Ivana Veverská Bítýška 5 ŽV1 1983 1 00:23:29 00:06:59
46 134 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 6 ŽV1 1982 1 00:23:41 00:07:11
47 141 COUFALOVÁ Jiřina 7 ŽV1 1978 1 00:23:47 00:07:17
48 106 VODIČKA Radek 10 XM 1969 1 00:23:50 00:07:20
49 13 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 Dky 2007 1 00:23:50 00:07:20
50 113 HAMŠÍK Václav ŠAK Židlochovice 7 Jři 2005 1 00:24:02 00:07:32
51 43 KUBÍČEK Pavel Orel Židenice- Relax Dobré pole 2 MV4 1953 1 00:24:07 00:07:37
52 138 PELLOVÁ Gabriela RSFK 8 ŽV1 1979 1 00:24:39 00:08:09
53 45 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan 3 MV4 1951 1 00:24:48 00:08:18
54 59 KUČEROVÁ Jana Rohatec 2 ŽV2 1971 1 00:24:56 00:08:26
55 142 SOPOUŠKOVÁ Eva 12 Ž 1991 1 00:25:11 00:08:41
56 50 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 MV4 1951 1 00:25:16 00:08:46
57 64 MAZLOVÁ Jolana AHA Vyškov 5 Dky 2009 1 00:25:20 00:08:50
58 63 MAZLOVÁ Markéta AHA Vyškov 9 ŽV1 1976 1 00:25:22 00:08:52
59 146 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 10 ŽV1 1976 1 00:25:26 00:08:56
60 110 HAMŠÍKOVÁ Romana Sokol Syrovice 11 ŽV1 1975 1 00:25:31 00:09:01
61 49 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 3 ŽV2 1969 1 00:25:33 00:09:03
62 29 DOŇAROVÁ Helena Waldorf runners 12 ŽV1 1978 1 00:25:37 00:09:07
63 14 DOBEŠOVÁ Petra Střelka Brno 6 Dky 2008 1 00:26:06 00:09:36
64 92 CHALK Zuzana 2 ŽV3 1959 1 00:26:14 00:09:44
65 72 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 MV4 1949 1 00:26:23 00:09:53
66 11 JAVORNÍKOVÁ Martina 13 ŽV1 1981 1 00:26:33 00:10:03
67 108 HLODANOVÁ Monika 13 Ž 1987 1 00:26:34 00:10:04
68 102 KOSINOVÁ Eva 4 ŽV2 1969 1 00:26:35 00:10:05
69 135 BEGUNOVA Oxana Xena 14 Ž 1989 1 00:26:36 00:10:06
70 15 NOVÁČKOVÁ Martina 15 Ž 1997 1 00:26:38 00:10:08
71 107 KALDOVÁ Veronika FSpS student 16 Ž 1997 1 00:26:41 00:10:11
72 144 OLIVOVÁ Lenka 14 ŽV1 1976 1 00:26:44 00:10:14
73 7 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 11 XM 1973 1 00:26:44 00:10:14
74 104 ŠMERDOVÁ Jarmila 3 ŽV3 1958 1 00:27:11 00:10:41
75 130 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 ŽV2 1964 1 00:27:19 00:10:49
76 35 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno, spolek 17 Ž 1999 1 00:27:24 00:10:54
77 54 STEHLÍKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno, spolek 18 Ž 1993 1 00:27:50 00:11:20
78 121 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 ŽV1 1976 1 00:28:12 00:11:42
79 93 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Alfa Brno 6 ŽV2 1966 1 00:28:14 00:11:44
80 126 KNIESOVÁ Lucie Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 7 Dky 2007 1 00:28:21 00:11:51
81 81 MOKRÁ Regina Brno 7 ŽV2 1968 1 00:28:25 00:11:55
82 23 PŘIKRYLOVÁ Silvie 16 ŽV1 1977 1 00:28:46 00:12:16
83 26 KAUF Deny Uherské Hradiště 12 XM 1993 1 00:29:31 00:13:01
84 62 DOŇAR Bohuslav SOKOL Brno - Královo Pole 6 MV4 1950 1 00:29:35 00:13:05
85 56 VOLF Stanislav 13 XM 1985 1 00:30:09 00:13:39
86 39 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno, spolek 14 XM 1972 1 00:30:35 00:14:05
87 100 HÝBOVÁ Lenka 17 ŽV1 1978 1 00:30:41 00:14:11
88 83 KOCIÁNOVÁ Marie 4 ŽV3 1946 1 00:30:42 00:14:12
89 19 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 7 MV4 1953 1 00:30:44 00:14:14
90 132 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 MV4 1952 1 00:31:10 00:14:40
91 16 DOBEŠOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 ŽV2 1972 1 00:31:13 00:14:43
92 77 UHMANN Petr TBM Tesla Brno 9 MV4 1951 1 00:32:05 00:15:35
93 145 WILDMANNOVÁ Mirka 9 ŽV2 1970 1 00:32:32 00:16:02
94 105 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 15 XM 1960 1 00:32:49 00:16:19
95 125 KELBLOVÁ Adéla AC TRACK & FIELD Brno z.s. 19 Ž 2001 1 00:36:05 00:19:35

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
20.04.2024 08:00
Jarní běh severem 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.