Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Mladší žákyně

Datum pořádání od 17.11.2022 08:00 do 17.11.2022 14:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Milan Chaloupka
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:10 hod

Seriál závodůBBP 2023 - Mladší žákyně
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)1,00
Počet kol1
Počet závodníků43
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 58 HLADKÁ Leontýna SK Speed Brno, spolek 1 Žky_Ml 2010 1 00:03:50
2 74 PŘIKRYLOVÁ Adéla Fénix Sport Blansko 2 Žky_Ml 2010 1 00:03:58 00:00:08
3 72 KNOTKOVÁ Eliška AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 Žky_Ml 2010 1 00:04:00 00:00:09
4 64 CIBERE Julie TJ Znojmo, z.s. 4 Žky_Ml 2011 1 00:04:00 00:00:10
5 91 COUFALOVÁ Thea SK Žabovřesky Brno 5 Žky_Ml 2010 1 00:04:02 00:00:11
6 16 SOTOLÁŘOVÁ Alena Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 6 Žky_Ml 2010 1 00:04:02 00:00:11
7 15 BARTÍKOVÁ Amélie Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 7 Žky_Ml 2010 1 00:04:05 00:00:14
8 29 HRAZDILOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 Žky_Ml 2011 1 00:04:07 00:00:16
9 37 PLAŠILOVÁ Lucie TJ Znojmo, z.s. 9 Žky_Ml 2010 1 00:04:10 00:00:20
10 61 KUCHARÍKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 Žky_Ml 2010 1 00:04:12 00:00:21
11 41 ELIÁŠOVÁ Viktortie VSK Univerzita Brno 11 Žky_Ml 2010 1 00:04:18 00:00:28
12 56 ŠAUEROVÁ Victoria AC Moravská Slavia Brno, spolek 12 Žky_Ml 2010 1 00:04:18 00:00:28
13 11 ARRUFÍ Emma VSK Univerzita Brno 13 Žky_Ml 2011 1 00:04:23 00:00:33
14 62 HORSKÁ Nikol Fenix Sport Blansko 14 Žky_Ml 2010 1 00:04:24 00:00:34
15 47 HAJNOVIČOVÁ Marina AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 Žky_Ml 2010 1 00:04:25 00:00:35
16 82 HORKÁ Anna JAC Brno 16 Žky_Ml 2011 1 00:04:31 00:00:40
17 67 RYGLOVÁ Beáta AC Moravská Slavia Brno, spolek 17 Žky_Ml 2011 1 00:04:32 00:00:42
18 20 KRATOCHVÍLOVÁ Natálie ZŠ a MŠ Pohořelice 18 Žky_Ml 2010 1 00:04:33 00:00:42
19 46 BRADÁČOVÁ Aneta ACT leraK Blansko 19 Žky_Ml 2010 1 00:04:34 00:00:43
20 89 BABELOVÁ Leontýna SK TROPS Brno, z.s. 20 Žky_Ml 2011 1 00:04:35 00:00:45
21 17 SÝKOROVÁ Anna AC Moravská Slavia Brno, spolek 21 Žky_Ml 2011 1 00:04:37 00:00:47
22 73 KUBÁTOVÁ Karolína JAC Brno 22 Žky_Ml 2010 1 00:04:37 00:00:47
23 25 SEDLÁKOVÁ Eliška SK TROPS Brno, z.s. 23 Žky_Ml 2010 1 00:04:38 00:00:48
24 22 VOLEJNÍKOVÁ Magda Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 24 Žky_Ml 2011 1 00:04:40 00:00:50
25 38 LAPČÍKOVÁ Leontina VSK Univerzita Brno 25 Žky_Ml 2010 1 00:04:40 00:00:50
26 42 ADAMCOVÁ Natálie AHA Vyškov 26 Žky_Ml 2011 1 00:04:43 00:00:52
27 4 BERGEROVÁ Lucie VSK Univerzita Brno 27 Žky_Ml 2010 1 00:04:44 00:00:54
28 83 BATELKOVÁ Anežka SK TROPS Brno, z.s. 28 Žky_Ml 2010 1 00:04:50 00:00:59
29 71 DVOŘÁČKOVÁ Zuzana Fenix Sport Blansko 29 Žky_Ml 2011 1 00:04:51 00:01:01
30 27 TOPINKOVÁ Denisa AC Moravská Slavia Brno, spolek 30 Žky_Ml 2010 1 00:04:51 00:01:01
31 60 KUCHARÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno, spolek 31 Žky_Ml 2010 1 00:04:54 00:01:03
32 31 THÁLOVÁ Lucie VSK UNI Brno - Jehnice 32 Žky_Ml 2010 1 00:04:55 00:01:04
33 5 CAHOVÁ Ester VSK Univerzita Brno 33 Žky_Ml 2010 1 00:04:55 00:01:04
34 79 SKÝBOVÁ Juliana JAC Brno 34 Žky_Ml 2010 1 00:04:58 00:01:08
35 33 KLEBEROVÁ Sabina VSK UNI Brno - Botanická 35 Žky_Ml 2010 1 00:05:07 00:01:17
36 57 TOUŠOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno, spolek 36 Žky_Ml 2010 1 00:05:10 00:01:20
37 43 VAŘEKOVÁ Eiška AC Moravská Slavia Brno, spolek 37 Žky_Ml 2011 1 00:05:12 00:01:21
38 80 CHLOUPKOVÁ Kristýna BYAC Brno 38 Žky_Ml 2011 1 00:05:13 00:01:22
39 23 BERZOVÁ Kristýna Sokol Přísnotice 39 Žky_Ml 2011 1 00:05:29 00:01:39
40 32 VORBOVÁ Lucie SK TROPS Brno, z.s. 40 Žky_Ml 2010 1 00:05:35 00:01:45
41 10 HAVRÁNKOVÁ Elena VSK Univerzita Brno 41 Žky_Ml 2011 1 00:05:44 00:01:54
42 9 SKOUPÁ Karolína VSK Univerzita Brno 42 Žky_Ml 2011 1 00:06:15 00:02:25
43 6 ŠABATOVÁ Lucie VSK Univerzita Brno 43 Žky_Ml 2011 1 00:06:18 00:02:27

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.