Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Brněnský MASAKR - 30km

Datum pořádání od 17.09.2022 07:00 do 17.09.2022 19:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 09:00 hod

Vzdálenost (km)30,00
Počet kol1
Počet závodníků226
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 145 OLEJNÍČEK Lukáš Aspire Sports 1 M18-39 1988 1 02:02:36
2 201 ŠKRABAL Hynek Shy team 2 M18-39 2001 1 02:07:48 00:05:11
3 14 BOŘIL Martin Běhej Žďárák 3 M18-39 1998 1 02:10:58 00:08:22
4 211 ŠUNKA Jan Moravan Louňovice 1 M40-49 1976 1 02:13:52 00:11:15
5 2 BÁRTA Jaroslav Dal Bhat Power 2 M40-49 1982 1 02:14:19 00:11:43
6 56 HOLAS Jiří Rum and Run 4 M18-39 1988 1 02:16:01 00:13:24
7 123 MALEC Miroslav 3 M40-49 1981 1 02:16:22 00:13:46
8 25 ČERNÝ Štěpán 5 M18-39 1991 1 02:18:39 00:16:02
9 214 TABARKA Radek X-TRAIL RychloHrad 6 M18-39 1988 1 02:19:39 00:17:03
10 129 MATOUŠEK Denis 7 M18-39 1988 1 02:20:05 00:17:28
11 85 KAMENSKÝ Zdeněk 8 M18-39 1996 1 02:24:03 00:21:26
12 19 BULÍN Martin Ivančice 9 M18-39 1985 1 02:25:29 00:22:52
13 6 BENEŠ Ondřej gici behaj 10 M18-39 1987 1 02:26:13 00:23:37
14 135 MRÁČEK Štěpán 11 M18-39 1985 1 02:26:35 00:23:59
15 110 KUGLER Patrik Řečkovice 12 M18-39 1992 1 02:27:14 00:24:37
16 181 SMATRYČENKA Sjarhej 4 M40-49 1977 1 02:27:43 00:25:07
17 156 PAVLÍČEK Roman RRP 13 M18-39 1990 1 02:27:51 00:25:14
18 13 BOŘIL Lukáš Běhej Žďárák 14 M18-39 1992 1 02:28:14 00:25:37
19 140 NEVORAL Jiří Cyklo Galík 15 M18-39 1983 1 02:28:27 00:25:50
20 74 JANÁČEK Petr 2Bwinner 5 M40-49 1980 1 02:29:42 00:27:05
21 186 STARÝ Petr 16 M18-39 1987 1 02:31:17 00:28:40
22 65 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 1 M50-59 1965 1 02:32:39 00:30:02
23 240 WEISMANN Matej 17 M18-39 1985 1 02:32:48 00:30:11
24 254 HÜBNER Erik Slovak ultra trail 6 M40-49 1977 1 02:33:06 00:30:30
25 189 STREJČEK Jakub Ad Astra Team 18 M18-39 1995 1 02:33:14 00:30:37
26 115 LAPČÍK Michael 19 M18-39 1988 1 02:33:30 00:30:53
27 164 POSPÍŠIL Jakub SK Po Zemi 20 M18-39 1989 1 02:34:20 00:31:43
28 75 JANDA Sebastian VSK Uni skyrunning team 21 M18-39 1999 1 02:34:41 00:32:04
29 30 DLOUHÝ Filip SK TRI CykloChlubna 22 M18-39 1998 1 02:35:07 00:32:30
30 229 VÁVRA Robert KONWA team 7 M40-49 1977 1 02:35:50 00:33:13
31 236 VYBÍRAL Martin 23 M18-39 1988 1 02:35:51 00:33:14
32 210 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 8 M40-49 1981 1 02:37:22 00:34:46
33 256 KOPŘIVA Jaryn Rohálov bike team 24 M18-39 1984 1 02:37:39 00:35:03
34 94 KOŘAN Pavel 9 M40-49 1974 1 02:38:01 00:35:24
35 5 BĚLOHLÁVEK Jiří Fénix Sport Blansko z.s. 25 M18-39 1984 1 02:38:03 00:35:26
36 237 VYKYPĚL Petr 10 M40-49 1981 1 02:39:29 00:36:53
37 248 ZBRANĚK Adam 26 M18-39 1988 1 02:40:06 00:37:29
38 216 TOMAŠOV Martin Brno 27 M18-39 1989 1 02:40:17 00:37:41
39 163 POKORNÁ Monika Běhej Žďárák 1 Z18-34 1998 1 02:40:22 00:37:46
40 21 CSONTOS Marian 11 M40-49 1975 1 02:40:24 00:37:47
41 57 HOLÍK Jiří 12 M40-49 1980 1 02:40:35 00:37:59
42 62 HOSPODÁŘSKÝ Jaroslav 28 M18-39 1985 1 02:41:13 00:38:37
43 143 NOVOTKA Marcel Brno 21 13 M40-49 1979 1 02:41:21 00:38:44
44 192 ŠVEC Michal gici behaj 29 M18-39 1986 1 02:42:07 00:39:30
45 244 ZACH Jiří 14 M40-49 1978 1 02:42:15 00:39:38
46 153 PAŘÍKOVÁ Pavla SK Meteor Brno 1 Z35-44 1986 1 02:42:18 00:39:42
47 202 ŠKROBÁČEK Lukáš 30 M18-39 1994 1 02:43:00 00:40:24
48 149 OŠMERA Radim Nebovidy 15 M40-49 1982 1 02:43:21 00:40:45
49 100 KRÁLÍK Jan 31 M18-39 1986 1 02:43:25 00:40:48
50 158 PETERKA Adam 32 M18-39 1996 1 02:43:25 00:40:49
51 116 LASOVSKÝ Zdeněk 33 M18-39 1991 1 02:43:25 00:40:49
52 170 RIVERO Diego 34 M18-39 1985 1 02:43:50 00:41:14
53 257 SCHICK Jindřich 16 M40-49 1975 1 02:44:43 00:42:06
54 51 HLAVÁČKOVÁ Dagmar 2 Z35-44 1980 1 02:45:04 00:42:28
55 28 DERKA Radim 35 M18-39 1991 1 02:45:41 00:43:04
56 83 JURAŇ Tomáš Devils team 17 M40-49 1976 1 02:45:48 00:43:12
57 4 BARTOŠ Tomáš TRI Tvrdonice 36 M18-39 1990 1 02:46:27 00:43:51
58 199 ŠIMUNEK Martin Kadla Kadla 2 M50-59 1966 1 02:46:36 00:43:59
59 92 KOČÍ Halka 3 Z35-44 1980 1 02:47:26 00:44:49
60 200 ŠKAPA Martin SISU 37 M18-39 1985 1 02:47:30 00:44:53
61 22 ČAŇO Jakub WalkingKuba 38 M18-39 1994 1 02:47:51 00:45:15
62 253 ŽALOUDEK Martin 18 M40-49 1978 1 02:47:59 00:45:23
63 126 MARTINEC Petr Veselan 19 M40-49 1975 1 02:48:35 00:45:59
64 46 GRIC Antonín 39 M18-39 1992 1 02:48:53 00:46:16
65 7 BERTA Lukáš Brno 20 M40-49 1979 1 02:49:04 00:46:27
66 63 HOUŽVIČKA Jakub 40 M18-39 1987 1 02:50:13 00:47:36
67 224 VACULÍN Petr 21 M40-49 1980 1 02:50:13 00:47:37
68 249 ZEMANOVÁ Mirka 4 Z35-44 1983 1 02:50:45 00:48:09
69 250 ZEMANOVÁ Radka Runningzone Brno 5 Z35-44 1978 1 02:51:02 00:48:26
70 246 ZÁLEŠÁK Josef 3 M50-59 1967 1 02:51:20 00:48:44
71 20 COUFAL Martin 41 M18-39 1993 1 02:51:55 00:49:18
72 90 KINCL Jan 4 M50-59 1971 1 02:52:23 00:49:47
73 154 PAUSCHEK Karel ROCKTECHNIK Triatlon 42 M18-39 1985 1 02:52:26 00:49:50
74 124 MAŇÁSEK Lukáš 22 M40-49 1980 1 02:52:43 00:50:06
75 133 MICHALČÁKOVÁ Anna Runningzone Brno 2 Z18-34 1992 1 02:53:04 00:50:27
76 18 BRUMOVSKÝ Jiří 43 M18-39 1987 1 02:53:08 00:50:31
77 136 MUROŇ Vlastimil 44 M18-39 1997 1 02:53:11 00:50:34
78 54 HODAŇOVÁ Helena Smradupánovy veverky 1 Z45-54 1975 1 02:53:29 00:50:53
79 167 PROCHÁZKOVÁ renáta 6 Z35-44 1986 1 02:54:15 00:51:39
80 111 KUCHARÍK Peter 23 M40-49 1979 1 02:54:22 00:51:46
81 132 MĚŘÍNSKÁ Zuzana 7 Z35-44 1981 1 02:55:46 00:53:09
82 24 ČEPELÁK Petr 24 M40-49 1975 1 02:55:46 00:53:09
83 218 TUČEK Michal SANASPORT 45 M18-39 1985 1 02:55:51 00:53:15
84 241 WOLNÝ Rostislav 46 M18-39 1984 1 02:56:10 00:53:33
85 108 KRYSTIÁN Martin 5 M50-59 1972 1 02:56:15 00:53:38
86 207 ŠPLÍCHAL Jiří Kuřim 47 M18-39 1987 1 02:56:29 00:53:53
87 226 VÁŇA Radovan Milpe.cz 48 M18-39 1987 1 02:56:47 00:54:10
88 217 TOMAŠOVOVÁ Šárka 2To 3 Z18-34 1994 1 02:56:47 00:54:11
89 223 VACULA Ondřej 25 M40-49 1981 1 02:57:15 00:54:39
90 227 VANĚK Tomáš 26 M40-49 1982 1 02:57:18 00:54:41
91 187 STEHLÍK Albert 49 M18-39 1994 1 02:57:19 00:54:42
92 173 RUSÍNOVÁ Monika 2 Z45-54 1977 1 02:57:24 00:54:47
93 219 TURČAN Miroslav 50 M18-39 1988 1 02:58:07 00:55:30
94 82 JUNK Pavel 51 M18-39 1984 1 02:59:13 00:56:37
95 168 PTÁČEK Petr 52 M18-39 1987 1 02:59:32 00:56:56
96 258 MARTINČÍKOVÁ Ivana 4 Z18-34 1991 1 02:59:35 00:56:59
97 72 JADRNÍČEK Michal Pelli Boys 53 M18-39 1989 1 02:59:59 00:57:22
98 165 PROCHAZKA Miroslav Kalda team 27 M40-49 1978 1 03:00:31 00:57:54
99 178 SEDLÁČEK David 54 M18-39 1988 1 03:01:32 00:58:55
100 77 JÁNSKÝ David Brno 28 M40-49 1978 1 03:01:46 00:59:09
101 159 PETŘÍK Aleš RUNGO Brno 29 M40-49 1979 1 03:01:50 00:59:13
102 42 FIALOVÁ Lucie TAT Slavkov 8 Z35-44 1981 1 03:02:11 00:59:35
103 193 SVOBODA Martin 30 M40-49 1977 1 03:03:10 01:00:34
104 34 DOUBKOVÁ Kateřina 9 Z35-44 1979 1 03:03:38 01:01:01
105 61 HORNÍČEK Zdeněk Čutňoch Vyškov 6 M50-59 1971 1 03:04:36 01:02:00
106 10 BLATNÝ Milan Božský kopeček 7 M50-59 1972 1 03:04:37 01:02:00
107 101 KRATENA Ondrej 55 M18-39 1983 1 03:05:12 01:02:36
108 113 KURA Jakub IRIteam 56 M18-39 1991 1 03:05:37 01:03:00
109 73 JANÁČEK Libor KONWA team 31 M40-49 1978 1 03:05:42 01:03:05
110 171 ROBENEK Daniel 57 M18-39 2004 1 03:05:45 01:03:08
111 27 DE_ROECK Joffrey 58 M18-39 1987 1 03:05:57 01:03:20
112 99 KOVÁŘOVÁ Jana 5 Z18-34 1997 1 03:06:15 01:03:38
113 243 ZAHRADNÍK Václav Running zone 59 M18-39 1986 1 03:06:15 01:03:39
114 206 ŠPIČÁK Pavel 32 M40-49 1978 1 03:06:45 01:04:08
115 142 NOSEK Pavel ASK Slavkov 8 M50-59 1965 1 03:06:49 01:04:12
116 188 STEHLÍK Petr 33 M40-49 1976 1 03:06:54 01:04:18
117 47 GUŇKA Jiří gici behaj 60 M18-39 1987 1 03:07:03 01:04:27
118 252 ŽÁČEK Ondřej Bistro Ochoz 61 M18-39 1991 1 03:07:17 01:04:41
119 50 HLADNÝ Marek Brno 9 M50-59 1972 1 03:07:53 01:05:17
120 91 KOCOUREK Jakub Running Zone Brno 62 M18-39 1985 1 03:07:56 01:05:19
121 66 CHALOUPKA Tomáš 34 M40-49 1982 1 03:08:02 01:05:26
122 160 PETŘÍKOVÁ Kateřina 3 Z45-54 1971 1 03:08:05 01:05:29
123 155 PAVELEC Michal Borenovice 63 M18-39 2005 1 03:08:58 01:06:22
124 122 MAIXNER Dušan Sunday Runners Vranov 35 M40-49 1978 1 03:09:28 01:06:52
125 78 JAŠEK Radovan 36 M40-49 1977 1 03:09:32 01:06:55
126 120 LÉVÁRDI Robert 37 M40-49 1973 1 03:09:54 01:07:18
127 89 KELLNER_LICHNOVSKÝ Luděk Aspire Sports 64 M18-39 1995 1 03:10:33 01:07:56
128 239 WAGNER Adam MUNI SPORT 65 M18-39 1997 1 03:10:35 01:07:59
129 9 BLASINSKI Petr Rolling cubes 66 M18-39 1987 1 03:10:48 01:08:11
130 233 VITOUCHOVÁ Iveta Luďův harém 6 Z18-34 1991 1 03:11:00 01:08:23
131 96 KOTULAN Jiří BD 67 M18-39 1984 1 03:11:17 01:08:41
132 147 O'MALLEY Martin CMK 10 M50-59 1969 1 03:11:24 01:08:47
133 98 KOVALČÍKOVÁ Zuzana 10 Z35-44 1983 1 03:11:37 01:09:01
134 102 KRATSCHMER Bruno Ogar z Moravy 38 M40-49 1982 1 03:11:42 01:09:05
135 8 BIELÁKOVÁ Anna 7 Z18-34 1996 1 03:12:08 01:09:31
136 37 DRIML Zdeněk Česká 11 M50-59 1967 1 03:13:40 01:11:03
137 139 NERUDA Miroslav Blučina 39 M40-49 1981 1 03:13:47 01:11:10
138 221 TYLEČEK Pavel Jundrováci 40 M40-49 1973 1 03:14:02 01:11:26
139 87 KARKOŠKA Honza 41 M40-49 1978 1 03:14:24 01:11:48
140 3 BARTOŇ Petr 68 M18-39 1992 1 03:14:31 01:11:55
141 117 LAUTNER Michal 12 M50-59 1972 1 03:15:28 01:12:52
142 95 KOŠŤÁLOVÁ Marktéta 8 Z18-34 1989 1 03:15:29 01:12:53
143 112 KUCHAŘOVÁ Táňa PERUN TEAM BLANSKO 4 Z45-54 1975 1 03:16:09 01:13:32
144 131 MERANOVÁ Lenka 11 Z35-44 1986 1 03:17:46 01:15:09
145 144 OBŠIL Jiří 69 M18-39 1989 1 03:17:51 01:15:15
146 114 LANGEROVÁ Hana 9 Z18-34 1994 1 03:18:09 01:15:32
147 235 VORÁČ Ladislav HZS JMK 70 M18-39 1986 1 03:18:17 01:15:41
148 184 SRNEC Lukáš Brno 71 M18-39 1990 1 03:18:25 01:15:49
149 125 MARKOVCOVÁ Zuzana 10 Z18-34 2000 1 03:18:58 01:16:21
150 109 KUBARTOVÁ Kristýna Až doběhnu dám si víno 12 Z35-44 1980 1 03:18:58 01:16:22
151 80 JIŘIKOVSKÝ Martin TK OPEN 42 M40-49 1973 1 03:19:01 01:16:24
152 152 PAPEŽ Zdeněk SK Brno Žabovřesky 72 M18-39 1985 1 03:19:02 01:16:25
153 182 SKLENÁŘ Jan Tišnov 73 M18-39 1988 1 03:19:14 01:16:37
154 84 KAMENICKÝ Tomáš BěhejBrno 43 M40-49 1980 1 03:20:31 01:17:54
155 238 VYMAZAL Krištof 74 M18-39 1994 1 03:22:06 01:19:29
156 31 DOHNAL Pavel SK Brno Žabovřesky 44 M40-49 1980 1 03:22:20 01:19:44
157 15 BOUBELIKOVA Jitka Tulaci na cestach 13 Z35-44 1978 1 03:22:38 01:20:01
158 137 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 5 Z45-54 1976 1 03:23:43 01:21:06
159 48 HANÁK Petr 75 M18-39 1986 1 03:24:34 01:21:57
160 161 PLESNÍK Karel 13 M50-59 1965 1 03:25:03 01:22:26
161 106 KRUML Tomáš Kalda tým 14 M50-59 1966 1 03:25:03 01:22:26
162 12 BORKOVCOVA Lucie 14 Z35-44 1981 1 03:25:19 01:22:42
163 53 HNILICOVÁ Kateřina Ladermon 15 Z35-44 1985 1 03:25:22 01:22:45
164 177 SATINSKÝ Tomáš 76 M18-39 1984 1 03:26:24 01:23:47
165 121 LIBOVICKÝ Vít 15 M50-59 1963 1 03:27:03 01:24:26
166 245 ZAJÍČEK Jakub 77 M18-39 1994 1 03:27:14 01:24:37
167 35 DRÁPAL Michal 78 M18-39 1993 1 03:27:22 01:24:45
168 26 DANĚK Jan 79 M18-39 1989 1 03:27:26 01:24:49
169 1 BABÁČEK David Brno 45 M40-49 1978 1 03:27:44 01:25:08
170 97 KOUTNÁ Lenka SVVAT 11 Z18-34 1988 1 03:27:48 01:25:11
171 76 JANKO Roman 80 M18-39 1989 1 03:28:49 01:26:12
172 79 JEREMIAS Lukáš A12 81 M18-39 1986 1 03:29:31 01:26:54
173 228 VÁVRA Aleš Evektor Run Team 82 M18-39 1986 1 03:29:48 01:27:12
174 179 SEDLAK Marek 46 M40-49 1978 1 03:29:57 01:27:20
175 204 ŠMÍDOVÁ Vendula 16 Z35-44 1981 1 03:29:58 01:27:21
176 247 ZAORAL Martin Sokol Babice nad Svitavou 47 M40-49 1975 1 03:31:42 01:29:06
177 67 CHALUPNÍKOVÁ Michaela 17 Z35-44 1985 1 03:31:46 01:29:10
178 151 PANČOCHOVÁ Jana 6 Z45-54 1974 1 03:32:12 01:29:35
179 203 ŠMÍD Jan 83 M18-39 1984 1 03:32:17 01:29:40
180 195 ŠALATA Ján 1 M60+ 1962 1 03:32:21 01:29:45
181 134 MLČÁKOVÁ Hana Karpatské Naděje 18 Z35-44 1981 1 03:32:26 01:29:50
182 255 JEFFERY Paul Eryri Harriers (Welsh Athletics) 16 M50-59 1965 1 03:32:31 01:29:54
183 194 SVOBODA Vít 48 M40-49 1980 1 03:34:48 01:32:12
184 220 TUREK Rostislav 84 M18-39 1983 1 03:34:51 01:32:15
185 222 UBROVÁ Veronika Fitness centrum Body Care 19 Z35-44 1978 1 03:34:58 01:32:22
186 196 ŠALATA Martin 85 M18-39 1995 1 03:35:18 01:32:42
187 55 HOLÁŇ Radim Running rebel 49 M40-49 1975 1 03:37:07 01:34:30
188 230 VESELÝ Tomáš 50 M40-49 1982 1 03:38:39 01:36:02
189 175 SAJDL Ondřej 51 M40-49 1978 1 03:40:24 01:37:47
190 49 HERODESOVÁ Martina 7 Z45-54 1971 1 03:42:11 01:39:34
191 169 RAJNOHA Pavel 52 M40-49 1979 1 03:42:11 01:39:34
192 39 DZIEKANIK Martin 53 M40-49 1982 1 03:42:44 01:40:08
193 23 ČÁSLAVA Tomáš 17 M50-59 1968 1 03:43:31 01:40:55
194 118 LECIÁN Dalibor 54 M40-49 1981 1 03:45:36 01:43:00
195 33 DOSEDĚL Michal 86 M18-39 1989 1 03:45:39 01:43:03
196 11 BOHÁČ Jiří 2 M60+ 1954 1 03:46:10 01:43:33
197 242 ZÁBRŠOVÁ Šárka 20 Z35-44 1987 1 03:48:27 01:45:51
198 150 OŠŤÁDAL Radim 87 M18-39 1987 1 03:48:38 01:46:01
199 43 FIŘTOVÁ Eva TOYOTA DOLÁK 8 Z45-54 1973 1 03:48:49 01:46:13
200 215 TESÁČKOVÁ Daniela Němčany 21 Z35-44 1982 1 03:48:55 01:46:19
201 38 DURNA Vojtech LS Brno 55 M40-49 1977 1 03:49:42 01:47:06
202 166 PROCHÁZKA Pavel Neznám bolest 56 M40-49 1979 1 03:50:50 01:48:14
203 119 LEISURE Patrick 88 M18-39 1992 1 03:51:32 01:48:55
204 231 VILČEK Rudolf 3 M60+ 1954 1 03:52:28 01:49:51
205 198 ŠIBRAVA Lukáš 89 M18-39 1996 1 03:52:49 01:50:13
206 64 HUMLÍČEK Kryštof 90 M18-39 1994 1 03:52:49 01:50:13
207 251 ŽÁČEK Jaromír Bistro Ochoz 18 M50-59 1964 1 03:53:28 01:50:52
208 107 KRUPANSKÁ Ivana 22 Z35-44 1979 1 03:54:31 01:51:54
209 162 PLESNÍKOVÁ Erika 9 Z45-54 1971 1 03:58:28 01:55:52
210 60 HORNIAKOVÁ Zita Fit Studio 3R Brno 10 Z45-54 1973 1 03:58:28 01:55:52
211 209 ŠTEFL Lubomír 91 M18-39 1993 1 03:59:28 01:56:52
212 190 STROUHALOVÁ Marta Báječné ženy v běhu 1 Z55+ 1964 1 04:04:22 02:01:46
213 183 SLANINOVÁ Andrea 23 Z35-44 1982 1 04:05:23 02:02:46
214 70 CHVÁLOVÁ Kateřina 24 Z35-44 1984 1 04:06:31 02:03:54
215 29 DIATKOVÁ Klára 12 Z18-34 1994 1 04:08:25 02:05:49
216 127 MASTNÁ Iva 25 Z35-44 1980 1 04:11:57 02:09:20
217 176 SAJDLOVÁ Zuzana 26 Z35-44 1979 1 04:12:23 02:09:46
218 59 HORÁKOVÁ Renáta Extra Brno 13 Z18-34 1997 1 04:13:56 02:11:19
219 58 HORÁK Roman Extra Brno 92 M18-39 1994 1 04:13:56 02:11:20
220 16 BOUČEK Zdeněk Velké Meziříčí 4 M60+ 1956 1 04:14:47 02:12:10
221 232 VINŠOVÁ Simona 27 Z35-44 1979 1 04:14:47 02:12:10
222 17 BOUMOVÁ Helena Brno 14 Z18-34 1990 1 04:18:00 02:15:24
223 212 ŠŮSTEK Richard #the_old_OCR_dogs 57 M40-49 1973 1 04:34:43 02:32:07
224 128 MATĚJCOVÁ Jitka Báječné ženy v běhu 11 Z45-54 1968 1 04:54:31 02:51:54
225 36 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 5 M60+ 1960 1 05:09:32 03:06:56

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 32 DOLEŽEL Radek M50-59 1972 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.