Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 7 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 09.03.2013 08:00 do 09.03.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol2
Počet závodníků202
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 94 PROCHÁZKA Jan INOV8 Team 1 M 1984 1 00:31:17
2 95 CHLOUPEK Adam SK Žabovřesky 2 M 1993 1 00:32:04 00:00:46
3 226 KOHUT Jan UNI Brno - Newline TEAM 3 M 1985 1 00:32:27 00:01:10
4 148 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 4 M 1992 1 00:33:21 00:02:03
5 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 MV1 1970 1 00:33:51 00:02:33
6 29 ONDRÁČEK Tomáš Triexpert adidas team 5 M 1977 1 00:34:48 00:03:30
7 134 BURYŠKA Tomáš VSK Univerzita Brno 6 M 1988 1 00:34:57 00:03:39
8 50 PETR Jiří Brno 7 M 1979 1 00:35:10 00:03:52
9 223 PAJER Ondřej Dolní město 8 M 1989 1 00:35:53 00:04:35
10 41 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 9 M 1992 1 00:36:20 00:05:02
11 70 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 10 M 1984 1 00:36:24 00:05:06
12 220 NĚMEC Jan OK Chrastava 11 M 1986 1 00:36:40 00:05:22
13 101 KŘENEK Jan Triexpert adidas team 12 M 1984 1 00:36:49 00:05:31
14 165 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 13 M 1975 1 00:37:06 00:05:48
15 102 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 14 M 1980 1 00:37:19 00:06:01
16 73 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 15 M 1979 1 00:37:22 00:06:04
17 42 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 16 M 1992 1 00:37:23 00:06:05
18 120 CACEK Josef Cáca team Tišnov 17 M 1978 1 00:37:35 00:06:17
19 222 VOLEČEK Libor Štěpánov 18 M 1985 1 00:38:01 00:06:44
20 144 POSPÍCHAL Zbyněk EKOL TEAM 19 M 1986 1 00:38:07 00:06:49
21 245 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 20 M 1991 1 00:38:08 00:06:50
22 57 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 2 MV1 1972 1 00:38:08 00:06:50
23 141 VEČEŘA Tomáš BCK Relax Olešnice 21 M 1989 1 00:38:10 00:06:52
24 75 POLÁK Marek HO Lemra 3 MV1 1973 1 00:38:16 00:06:58
25 24 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV1 1968 1 00:38:20 00:07:02
26 66 BŘEZINA Jiří Acer Bike Team 5 MV1 1972 1 00:38:22 00:07:04
27 132 BACIU Serban Romania 22 M 1980 1 00:38:27 00:07:09
28 110 KABÁTH David SK Žabovřesky 23 M 1984 1 00:38:32 00:07:14
29 44 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 24 M 1987 1 00:38:38 00:07:20
30 35 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 25 M 1982 1 00:38:56 00:07:38
31 136 DOLÍHAL Luděk Tesla Brno 26 M 1985 1 00:38:57 00:07:39
32 36 POCSAI Sándor Čertík kunčina 6 MV1 1970 1 00:39:02 00:07:44
33 139 MAZŮR Róbert MO runers 27 M 1991 1 00:39:05 00:07:47
34 83 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 7 MV1 1965 1 00:39:08 00:07:50
35 32 BEZROUK Jiří Consultek Service 1 MV2 1962 1 00:39:11 00:07:53
36 133 JEŽEK Ondřej ONDRA69FANS TEAM 28 M 1989 1 00:39:13 00:07:55
37 106 HRBÁČEK Karel Útěchov 8 MV1 1968 1 00:39:16 00:07:58
38 118 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:39:22 00:08:04
39 143 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 29 M 1985 1 00:39:35 00:08:17
40 98 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 30 M 1975 1 00:39:36 00:08:18
41 225 BULÍN Martin Přerov 31 M 1985 1 00:39:41 00:08:23
42 69 NOŽKA Jiří DINOSPORT Ivančice 2 MV2 1963 1 00:39:46 00:08:28
43 164 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 9 MV1 1972 1 00:39:47 00:08:29
44 96 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 32 M 1978 1 00:39:49 00:08:31
45 235 KUNITSKI Evghenii Brno 33 M 1981 1 00:39:57 00:08:39
46 40 ZOUHAR Libor Adidas Brno 3 MV2 1958 1 00:39:59 00:08:41
47 103 ZELINKA Jiří O-mikron 34 M 1987 1 00:40:07 00:08:49
48 20 VEMOLA Jiří Bukovice 35 M 1977 1 00:40:52 00:09:34
49 49 SKYBA Martin Fit online 4 MV2 1962 1 00:40:53 00:09:35
50 59 ŠENKÝŘ Michal Brno 36 M 1983 1 00:40:56 00:09:38
51 221 HRABOVSKÝ Aleš IBM 37 M 1981 1 00:40:57 00:09:39
52 241 ALMAN Dušan Adamov 10 MV1 1967 1 00:41:00 00:09:42
53 38 SMOLKA Josef Brno 11 MV1 1970 1 00:41:03 00:09:45
54 51 DUŠIL Jaroslav Brno 12 MV1 1970 1 00:41:05 00:09:47
55 123 GROSS Luděk Znojmo 2 MV3 1953 1 00:41:12 00:09:54
56 232 ZELENÝ Miroslav Brno 38 M 1983 1 00:41:13 00:09:55
57 179 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 39 M 1980 1 00:41:16 00:09:58
58 16 MATULKA Rudolf Kohoutovice 40 M 1993 1 00:41:21 00:10:03
59 71 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 13 MV1 1970 1 00:41:26 00:10:09
60 180 ČÍŽ Radim VUT Brno 41 M 1974 1 00:41:32 00:10:14
61 93 KREJČÍ Miroslav EKOL TEAM 14 MV1 1964 1 00:41:34 00:10:16
62 124 SPÁČIL Leopold Moravec Benešov 5 MV2 1959 1 00:41:40 00:10:22
63 97 FLORIÁN Radim Zetor Brno 15 MV1 1970 1 00:41:45 00:10:27
64 77 TESÁREK Jan Brno 42 M 1977 1 00:41:47 00:10:30
65 140 SLATINA František Brno 16 MV1 1966 1 00:41:51 00:10:34
66 229 NOHEL Petr MO runers 43 M 1990 1 00:41:57 00:10:39
67 237 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 17 MV1 1973 1 00:42:04 00:10:46
68 104 NEČAS Tomáš Šošuvka 44 M 1993 1 00:42:06 00:10:48
69 154 LENĎÁK Štěpán Sokol Zdětín 45 M 1981 1 00:42:11 00:10:53
70 28 ROČEK Radim Brno 18 MV1 1969 1 00:42:40 00:11:22
71 239 ŠTERC Jiří ViKtor 46 M 1990 1 00:42:45 00:11:27
72 174 CINTULA Lukáš MO runers 47 M 1991 1 00:43:05 00:11:47
73 72 STLOUKAL Jaroslav JSRT Adamov 19 MV1 1968 1 00:43:32 00:12:14
74 153 ŠIMUNEK Martin Modřice 20 MV1 1966 1 00:43:34 00:12:16
75 130 KELLNER Libor Musil Hybská Atelier 21 MV1 1971 1 00:43:37 00:12:19
76 13 KROPÁČEK Jaroslav Brno 22 MV1 1970 1 00:43:44 00:12:26
77 26 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 3 MV3 1953 1 00:43:56 00:12:38
78 17 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 23 MV1 1968 1 00:44:04 00:12:46
79 86 ŠINDELKA Antonín RBK Blansko 24 MV1 1972 1 00:44:05 00:12:47
80 68 ŠIMEK Daniel Šlapanice 48 M 1981 1 00:44:10 00:12:52
81 58 JOCHEC Tomáš Brno 49 M 1983 1 00:44:14 00:12:56
82 61 VACULA Ondřej Brno 50 M 1981 1 00:44:17 00:12:59
83 37 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 51 M 1982 1 00:44:18 00:13:00
84 156 BENIAČOVÁ Linda Žilina 1 XZ 1978 1 00:44:19 00:13:01
85 158 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 25 MV1 1973 1 00:44:23 00:13:05
86 65 BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 52 M 1976 1 00:44:26 00:13:08
87 243 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 4 MV3 1952 1 00:44:29 00:13:11
88 159 PONEŠ Pavel TK Sokoli 53 M 1978 1 00:44:31 00:13:13
89 169 POKORNÝ Dan AK Tišnov 54 M 1974 1 00:44:33 00:13:15
90 18 MIKA Ivo Brno 26 MV1 1966 1 00:44:33 00:13:15
91 171 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 27 MV1 1965 1 00:44:35 00:13:17
92 105 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 5 MV3 1951 1 00:44:37 00:13:19
93 122 YAZMIEV Artur Rusko 55 M 1988 1 00:44:57 00:13:39
94 166 BRTNA David Brno 56 M 1982 1 00:45:02 00:13:44
95 173 NĚMEC Roman Brno 28 MV1 1972 1 00:45:03 00:13:45
96 230 MIŠOVE Pavel Rugby Bystrc 57 M 1991 1 00:45:12 00:13:54
97 74 UHLÍŘ Dalibor AT&T 58 M 1980 1 00:45:16 00:13:58
98 115 KONEČNÝ Libor Kuřim 29 MV1 1971 1 00:45:21 00:14:04
99 119 JELÍNEK Pavel Blansko 59 M 1975 1 00:45:22 00:14:04
100 90 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 6 MV2 1956 1 00:45:29 00:14:11
101 127 POHANKA Pavel Lotrando Brno 30 MV1 1973 1 00:45:35 00:14:17
102 114 DRAGOLOV Daniel Brno 31 MV1 1967 1 00:45:40 00:14:22
103 85 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 60 M 1985 1 00:45:41 00:14:23
104 22 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 61 M 1976 1 00:45:44 00:14:26
105 181 SLOUKA Jiří Blažovice 62 M 1983 1 00:45:50 00:14:32
106 157 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 1 00:45:53 00:14:35
107 172 ŠIMEČEK Pavel O-mikron 63 M 1982 1 00:46:09 00:14:51
108 175 HALÍK Petr Brno 64 M 1986 1 00:46:12 00:14:54
109 170 RAK Stanislav Ostrava 65 M 1989 1 00:46:33 00:15:15
110 138 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 32 MV1 1968 1 00:46:37 00:15:19
111 155 RERYCH Jiří Brno 66 M 1988 1 00:46:43 00:15:25
112 108 ŠPERKA Oldřich Jedovnice 7 MV2 1956 1 00:46:54 00:15:36
113 117 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 8 MV2 1957 1 00:46:58 00:15:40
114 64 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 33 MV1 1969 1 00:47:08 00:15:50
115 92 SEIBT David Neslovice 67 M 1975 1 00:47:10 00:15:52
116 31 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 9 MV2 1958 1 00:47:12 00:15:54
117 89 VOREL Petr Brno 68 M 1986 1 00:47:12 00:15:54
118 12 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 34 MV1 1972 1 00:47:15 00:15:57
119 234 JANEK Petr Brno 35 MV1 1969 1 00:47:19 00:16:01
120 82 MAREK Jaromír Brno 36 MV1 1964 1 00:47:27 00:16:09
121 238 ČADEK Martin Brno 10 MV2 1957 1 00:47:28 00:16:10
122 150 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 69 M 1977 1 00:47:35 00:16:17
123 19 KUNC Josef LRS Vyškov 11 MV2 1960 1 00:47:35 00:16:17
124 147 BŘEZINA Aleš Brno 12 MV2 1962 1 00:47:43 00:16:25
125 88 MUSIL Josef Náměšť nad Oslavou 37 MV1 1964 1 00:47:47 00:16:29
126 113 HORSKÝ Martin ONDRA69FANS TEAM 70 M 1989 1 00:47:49 00:16:31
127 55 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 38 MV1 1964 1 00:47:55 00:16:37
128 233 GÖPFERT Eduard ČVK Brno 39 MV1 1971 1 00:47:58 00:16:40
129 78 HANÁK Albín Brno 7 MV3 1951 1 00:48:01 00:16:43
130 125 ČECH Ladislav Mokrá Horákov 40 MV1 1973 1 00:48:04 00:16:46
131 217 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 41 MV1 1971 1 00:48:04 00:16:46
132 100 NOVOTNÝ Libor Kuřim 13 MV2 1961 1 00:48:20 00:17:02
133 43 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 42 MV1 1966 1 00:48:22 00:17:04
134 54 SKOTÁK Hynek Extreme Life 71 M 1977 1 00:48:29 00:17:11
135 160 GALIK Pavel Vranov 72 M 1961 1 00:48:34 00:17:16
136 224 ZEZULKA Luděk Brno 14 MV2 1962 1 00:48:39 00:17:21
137 34 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 8 MV3 1953 1 00:48:41 00:17:24
138 14 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 9 MV3 1953 1 00:48:46 00:17:28
139 131 ŠUMPÍK Pavel Ořešín 43 MV1 1972 1 00:48:53 00:17:35
140 121 HROMEK Jiří Fenyx Adamov 15 MV2 1960 1 00:49:02 00:17:44
141 63 HABERLAND Jan Sokol Brno 10 MV3 1942 1 00:49:07 00:17:49
142 76 ZOUNKOVÁ Katka Brno 2 XZ 1976 1 00:49:08 00:17:50
143 142 VEČEŘA Luboš Kobylí 44 MV1 1965 1 00:49:23 00:18:05
144 135 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 73 M 1977 1 00:49:28 00:18:10
145 152 DUFEK Jiří Vranov 45 MV1 1968 1 00:49:30 00:18:13
146 91 ČÍŽEK Petr OB Adamov 46 MV1 1971 1 00:49:32 00:18:14
147 56 VOLAVÝ Vladimír Fit online 16 MV2 1955 1 00:49:33 00:18:15
148 137 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 11 MV3 1952 1 00:49:34 00:18:16
149 27 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 47 MV1 1971 1 00:49:53 00:18:35
150 60 JOCHEC Lukáš Brno 74 M 1985 1 00:49:55 00:18:37
151 25 BAYER Miloslav ASK TT - SKI Blansko 12 MV3 1947 1 00:50:04 00:18:46
152 244 TYLEČEK Pavel Jundrov 48 MV1 1973 1 00:50:22 00:19:04
153 176 HURT Zdeněk Kuřim 75 M 1976 1 00:50:24 00:19:06
154 242 JEŽ Martin HAPE Brno 49 MV1 1973 1 00:50:51 00:19:33
155 116 BOHÁČ Jiří Brno 17 MV2 1954 1 00:50:56 00:19:38
156 21 DVOŘÁK Vojtěch Brno 76 M 1974 1 00:51:02 00:19:44
157 145 ŽÁK Jan Vltava FUND 50 MV1 1972 1 00:51:10 00:19:52
158 15 KRÁL Jan PELLS MTBO Team 51 MV1 1969 1 00:51:30 00:20:12
159 109 STRÁNÍK Aleš Blansko 13 MV3 1950 1 00:51:35 00:20:17
160 163 BARTOŠ Zdeněk Cemba.cz 18 MV2 1962 1 00:51:36 00:20:18
161 99 JASKULKA Martin AK Kuřim 52 MV1 1968 1 00:51:39 00:20:21
162 218 TRUNKÁT Daniel PELLS MTBO Team 53 MV1 1971 1 00:51:43 00:20:25
163 46 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 19 MV2 1961 1 00:51:47 00:20:29
164 240 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Blansko 20 MV2 1955 1 00:51:50 00:20:32
165 228 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 21 MV2 1962 1 00:51:58 00:20:41
166 126 PROSTŘEDNÍ Jiří Brno 22 MV2 1956 1 00:52:01 00:20:43
167 107 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 54 MV1 1967 1 00:52:23 00:21:05
168 178 MACHÁČEK Martin RC Brno 23 MV2 1955 1 00:52:43 00:21:25
169 111 KRIEG Petr BMT Brno 14 MV3 1949 1 00:52:54 00:21:36
170 149 FRÁŇA Pavel Brno 24 MV2 1959 1 00:52:55 00:21:37
171 79 SPONAR Jan Tesla Brno 15 MV3 1950 1 00:53:14 00:21:56
172 227 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 25 MV2 1956 1 00:53:24 00:22:06
173 52 MOUČKA Jan Brno 26 MV2 1956 1 00:53:28 00:22:10
174 67 JURŮJ Daniel Brno 55 MV1 1973 1 00:53:43 00:22:25
175 151 MARŠÁLEK Jiří Brno 27 MV2 1958 1 00:53:50 00:22:32
176 23 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 56 MV1 1970 1 00:53:53 00:22:35
177 45 PUDELKA Jaroslav Prdlavka SSSR Modřice 16 MV3 1953 1 00:54:26 00:23:08
178 162 KROUPA Jiří Brno 28 MV2 1959 1 00:54:27 00:23:09
179 236 ROŽEK Miroslav :-) 57 MV1 1965 1 00:54:53 00:23:35
180 177 ŠOUMAL Vladimír Brno 77 M 1980 1 00:55:02 00:23:45
181 2 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 29 MV2 1956 1 00:55:10 00:23:52
182 81 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 17 MV3 1949 1 00:55:32 00:24:14
183 62 KRCHÁK František Brno 58 MV1 1964 1 00:55:40 00:24:22
184 219 PELC Vít OZZY Brno 59 MV1 1967 1 00:56:47 00:25:29
185 80 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 3 XZ 1960 1 00:57:12 00:25:54
186 128 HUDEC Tomáš Brno 60 MV1 1968 1 00:57:14 00:25:56
187 87 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1946 1 00:57:39 00:26:21
188 33 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1953 1 00:57:45 00:26:27
189 167 LENHART David Brno 78 M 1979 1 00:57:47 00:26:29
190 84 STUDNIČKA Michal STS Chvojkovice-Brod 61 MV1 1973 1 00:58:39 00:27:21
191 146 VLASÁK Ota Šmeral Brno 62 MV1 1968 1 00:59:05 00:27:47
192 39 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 20 MV3 1941 1 00:59:58 00:28:41
193 231 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 30 MV2 1960 1 01:01:41 00:30:23
194 47 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 21 MV3 1937 1 01:02:39 00:31:21
195 161 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 63 MV1 1964 1 01:04:02 00:32:44
196 129 STAREČEK Lubor Brno 64 MV1 1968 1 01:05:30 00:34:12
197 30 HALBRŠTAT Petr TK Znojmo 65 MV1 1967 1 01:06:34 00:35:16
198 112 DAVID Ludvík Prdlavka SSSR Modřice 22 MV3 1951 1 01:11:10 00:39:52
199 48 MACHALA Jaroslav Hluk 23 MV3 1938 1 01:11:25 00:40:07
200 53 HRUBÝ Milan ASK Blansko 24 MV3 1938 1 01:15:35 00:44:17
201 168 CAHEL Pavel Sokol Brno 25 MV3 1938 1 01:22:16 00:50:58

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 1 BOŽEK Václav Jihomoravský Kraj MV3 1949 -1 2 kola

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.