Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 06.08.2022 12:00 do 06.08.2022 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků107
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 50 DVOŘÁČEK Vojtěch AKBK 1 A 1998 4 00:31:39
2 3 STUDNIČKA Ondřej TJ Šumperk 2 A 2002 4 00:32:03 00:00:23
3 36 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM 1 B 1981 4 00:32:17 00:00:37
4 33 NAVRÁTIL Tomáš Ak Kroměříž.O.Němec 3 A 1988 4 00:32:29 00:00:49
5 32 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 4 A 1983 4 00:33:28 00:01:48
6 31 SOURAL Lukáš Orel Židenice & AK Drnovice 2 B 1982 4 00:34:12 00:02:32
7 96 MATUŠ Ján AK Junior Holíč 5 A 1988 4 00:34:19 00:02:40
8 47 ŽAJDLÍK Pavel Ostrožská Lhota 6 A 1988 4 00:34:37 00:02:57
9 38 KOUŘIL Jiří Orel Židenice - VSK Univerzita Brno 7 A 1986 4 00:36:01 00:04:22
10 103 JOSEF Filip Mikulčice 8 A 1984 4 00:36:39 00:04:59
11 15 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina / SK I.CA 9 A 1985 4 00:36:50 00:05:11
12 35 JURÁNEK Stanislav Orel Brno-Židenice 10 A 1987 4 00:37:04 00:05:24
13 98 JURČÍK Jozef Skalica 3 B 1977 4 00:37:10 00:05:30
14 14 TOMEČEK Jiří AK Vnorovy 11 A 1983 4 00:37:35 00:05:55
15 67 LISAL Peter ŠK Bradlan Březová 4 B 1978 4 00:38:14 00:06:35
16 42 HÁLA Václav Brno 12 A 1994 4 00:39:00 00:07:21
17 87 KRÁTKÝ Pavel Fénix Olomučany 5 B 1974 4 00:39:22 00:07:42
18 84 POSPÍŠIL Vít Kunovice 6 B 1978 4 00:39:23 00:07:43
19 19 BŘEZINA Radomír BK Ludgeřovice 1 C 1967 4 00:39:53 00:08:13
20 78 BREZOVSKÝ Ferdinand ASK Skalica 7 B 1982 4 00:40:08 00:08:28
21 90 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 2 C 1968 4 00:40:13 00:08:33
22 17 KOLÍNEK Peter Vrádište 13 A 1987 4 00:40:33 00:08:53
23 57 POSPÍŠIL Petr TJ Sokol Opava 8 B 1979 4 00:40:44 00:09:05
24 60 CINTULA Juraj 9 B 1979 4 00:40:54 00:09:14
25 63 SLÁNSKÝ René Poteč 3 C 1972 4 00:40:55 00:09:15
26 95 SELUCKÝ Jiří Kyjov 4 C 1965 4 00:41:10 00:09:30
27 85 MINAŘÍK Miroslav EPS ROTOR Kunovice 5 C 1971 4 00:41:14 00:09:35
28 34 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 14 A 2001 4 00:41:18 00:09:39
29 41 ŠPAČEK Jaroslav Dašice 10 B 1976 4 00:41:30 00:09:50
30 2 LUKÁŠ Matěj Nutrend Crew 11 B 1980 4 00:41:31 00:09:51
31 61 MATOUCH Bronislav JISVA Zlín 6 C 1965 4 00:41:44 00:10:04
32 97 BELLAY Ján Skalica 12 B 1982 4 00:41:50 00:10:10
33 92 BELLAY Peter Krajinár SK 15 A 1988 4 00:42:13 00:10:33
34 54 DANEŠ Martin ROzběháme Břeclav 16 A 1985 4 00:42:38 00:10:58
35 64 MIKULA Miroslav Radošovce 1 E 1957 4 00:42:49 00:11:09
36 18 IVAN Frantisek Vnorovy 13 B 1982 4 00:42:55 00:11:15
37 56 VRZAL Tomáš ROzběháme Břeclav 17 A 1988 4 00:43:05 00:11:25
38 99 STANĚK Pavel Zlín 14 B 1979 4 00:43:19 00:11:39
39 106 VAŘECHA Lubomir Kněždub 413 15 B 1978 4 00:43:19 00:11:39
40 11 VANĚK Jiří Uherský Ostroh 18 A 1988 4 00:43:22 00:11:42
41 52 CHRENKA Jozef AŠK Grafobal Skalica 2 E 1957 4 00:43:26 00:11:46
42 71 BAŠE Vladimír Strání 19 A 1995 4 00:43:31 00:11:51
43 62 TVÁRŮŽKA Tomáš Látermon 7 C 1972 4 00:43:34 00:11:54
44 102 ROSA Ondřej VSK Univerzita Brno/Orel školy Brno 1 20 A 1988 4 00:43:38 00:11:58
45 4 STUDNIČKA Oldřich Libina 21 A 1999 4 00:43:38 00:11:58
46 25 HUBÁČEK Josef KesbukOtrokovice 16 B 1973 4 00:43:38 00:11:59
47 27 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice/ 2B Winner Team 8 C 1968 4 00:43:42 00:12:02
48 418 DEMOVIČ Štefan Velké Kobra 9 C 1964 4 00:43:45 00:12:05
49 24 GAJDOŠ Jiří Chřiby run 10 C 1967 4 00:43:53 00:12:13
50 72 BUJNA Róbert Kuchyňa 11 C 1964 4 00:43:55 00:12:15
51 46 VANEK Lukáš Bratislava 22 A 1987 4 00:44:15 00:12:35
52 49 GULIŠ Václav Orel Dolní Bojanovice 1 D 1959 4 00:44:18 00:12:38
53 80 POTOMSKÝ Michal 17 B 1974 4 00:44:26 00:12:46
54 101 POLÁŠEK Vít 18 B 1976 4 00:44:38 00:12:58
55 37 KOHOUTEK Jiří Bučovice 19 B 1980 4 00:44:45 00:13:05
56 10 ZÁLEŠÁK Radek Blatnice pod Svatým Antonínkem 23 A 1993 4 00:44:49 00:13:09
57 66 KADUBEC Stanislav Vnorovy 12 C 1966 4 00:44:56 00:13:16
58 82 FABUŠ Milan Borský Svätý Jur-Tomky 13 C 1972 4 00:45:07 00:13:27
59 70 HROUZA Michal Krnov 20 B 1978 4 00:45:09 00:13:29
60 26 ŽELEZNÍK Libor Babice 21 B 1978 4 00:45:10 00:13:30
61 73 SÝS Miroslav Kuchyňa 2 D 1961 4 00:45:30 00:13:51
62 93 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 3 E 1957 4 00:45:33 00:13:54
63 75 KRÚPA Petr Ostrožská Nová Ves 24 A 1995 4 00:46:17 00:14:37
64 6 KOZUMPLÍK Pavel Vnorovy 14 C 1972 4 00:46:39 00:14:59
65 28 BROŽÍK Jiří Hodonín 15 C 1971 4 00:46:43 00:15:03
66 8 LEJSEK Jaroslav Kessy Plešovec 4 E 1953 4 00:46:46 00:15:06
67 5 GUBANI Josef Vnorovy 16 C 1968 4 00:46:48 00:15:08
68 77 VEČERKA Jiří Uherské Hradiště 22 B 1977 4 00:46:53 00:15:13
69 81 MASARYK Pavol AK Senica 23 B 1980 4 00:47:01 00:15:21
70 9 KRÁLÍK Michal 24 B 1981 4 00:47:07 00:15:28
71 104 GRAJZA Martin Borský Mikuláš 25 A 1990 4 00:47:14 00:15:34
72 22 SÚČEK Petr Strážnice 25 B 1974 4 00:47:27 00:15:48
73 45 PRIECEL Peter Vnorovy v pohybu 26 A 1985 4 00:47:37 00:15:58
74 105 SÚKUB Roman Karpatské Naděje 27 A 1992 4 00:47:44 00:16:04
75 13 ZAJÍČEK Petr Orel Domanín 26 B 1976 4 00:47:56 00:16:16
76 12 ŠEBESTA Ondřej Vnorovy v pohybu 27 B 1980 4 00:48:16 00:16:36
77 68 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 5 E 1957 4 00:48:17 00:16:37
78 29 ŠOŠOVIČKA Jaroslav Lužice u Hodonína 17 C 1970 4 00:48:27 00:16:47
79 1 HOLOKŘÁTEK Pavel Podolí 28 A 1984 4 00:48:29 00:16:50
80 79 PÍCHAL Tomáš RŮŽĎKA 3 D 1960 4 00:48:36 00:16:57
81 51 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 18 C 1970 4 00:48:40 00:17:00
82 91 KACHTÍK Vlastimil eSVS.CZ Team Vsetín 19 C 1968 4 00:48:51 00:17:11
83 86 MAZŮREK Jaroslav Kunovice 29 A 1992 4 00:48:55 00:17:16
84 83 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 30 A 1990 4 00:49:34 00:17:54
85 89 KUSÁK Pavel Lovedědině 28 B 1982 4 00:49:39 00:17:59
86 94 IVAN Marian Vnorovská běhota 29 B 1976 4 00:49:56 00:18:16
87 65 CHOCHOLÁČEK Marian Radošovce 4 D 1961 4 00:50:14 00:18:34
88 69 JANOŠKA Jan Dijon 5 D 1958 4 00:50:43 00:19:03
89 58 BŮŠEK Jakub Strážnice 31 A 1991 4 00:51:09 00:19:29
90 48 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 6 E 1955 4 00:51:28 00:19:48
91 16 DITTRICH Filip Vnorovy/VSK Univerzita Brno 32 A 1993 4 00:51:47 00:20:08
92 76 PROFOUS Petr Kanoistika Ostrožská Nová Ves 6 D 1958 4 00:52:25 00:20:45
93 21 VIKTORA Milan Slezský klub Hodonín 20 C 1966 4 00:52:32 00:20:52
94 44 LÍPA Pavel Strážnice 21 C 1971 4 00:52:42 00:21:02
95 59 WEITER Roman Orel Vyškov 30 B 1975 4 00:52:56 00:21:16
96 43 FIALA Tomáš S.K.Naše Rodina 22 C 1972 4 00:53:13 00:21:33
97 74 BARTOŠ Miroslav Enem pro nás 31 B 1973 4 00:53:53 00:22:14
98 20 SCHERRER Jaroslav Orel Moravské Budějovice 7 D 1960 4 00:54:02 00:22:22
99 30 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 7 E 1953 4 00:54:06 00:22:26
100 7 ENDRICH David Vnorovy 33 A 1997 4 00:54:27 00:22:47
101 88 PAZDERA Lukáš BKC 34 A 2000 4 00:55:02 00:23:22
102 39 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 8 E 1956 4 00:55:56 00:24:17
103 55 KŘEŠŤÁK Miloslav ROzběháme Břeclav 23 C 1963 4 00:56:03 00:24:23
104 100 ŠLAMPA Pavel Kyjov 8 D 1960 4 00:56:52 00:25:12
105 53 HOLEK Pavel Vracov 24 C 1963 4 00:57:20 00:25:40
106 23 LUŽA Tomáš Orel Žatčany 32 B 1974 4 00:59:52 00:28:12
107 40 KRESTA Roman Orel Židenice 25 C 1965 4 01:00:14 00:28:34

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.