Rychlé novinky:

19.09.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

Běh na Svatý Hostýn - 5000 m

Datum pořádání od 20.08.2022 10:00 do 20.08.2022 16:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků176
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 182 BLAHA Tomáš AK ASICS Kroměříž 1 MB 1976 1 00:22:41
2 79 SOURAL Lukáš Orel Židenice / AK Drnovice 2 MB 1982 1 00:23:16 00:00:34
3 115 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 3 MB 1982 1 00:23:28 00:00:46
4 171 WURST Milan AK Štenberk 4 MB 1982 1 00:23:51 00:01:09
5 42 ŽALUDEK Přema cyklogat 5 MB 1977 1 00:25:12 00:02:30
6 87 HOLEC Pavel Orel Huslenky-Halenkov 1 MA 1985 1 00:25:19 00:02:37
7 104 TLAPÁK Jaroslav AK Iscarex Česká Třebová 2 MA 1987 1 00:25:27 00:02:45
8 39 JURÁNEK Stanislav Orel - Brno Židenice 3 MA 1987 1 00:25:33 00:02:51
9 63 ZÁRUBA Jan Vinohrady 6 MB 1977 1 00:25:35 00:02:53
10 144 CIENCIALA Filip TJ TŽ Třinec 1 jři 2006 1 00:25:38 00:02:56
11 13 VELIČKA Ondřej www.ultramaratonec.cz 4 MA 1983 1 00:25:48 00:03:06
12 169 OMELKA Tomáš 2 jři 2004 1 00:25:48 00:03:06
13 156 MINAŘÍK Ondřej VALACHBAJK Team 5 MA 1992 1 00:26:01 00:03:19
14 149 NOVOTNÝ Jiří Kladníky 7 MB 1977 1 00:26:03 00:03:21
15 12 HRDLIČKA Milan 6 MA 1992 1 00:26:12 00:03:30
16 113 CHRUDINA Robert 8 MB 1973 1 00:26:20 00:03:38
17 96 KOUŘIL Jiří Orel Židenice - VSK Uni Brno 7 MA 1986 1 00:26:35 00:03:54
18 161 HOŠEK Václav Z 8 MA 1987 1 00:26:42 00:04:00
19 22 ŽÁK Jiří Fit bez diet 1 MC 1971 1 00:26:44 00:04:02
20 34 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 9 MA 1987 1 00:26:54 00:04:12
21 155 KAŇOVSKÝ Petr AK Moravská Slavia Brno 9 MB 1976 1 00:27:00 00:04:18
22 147 ZDRAŽIL Marek 10 MA 1984 1 00:27:08 00:04:26
23 20 VACARDA Vladimír 1 MD 1959 1 00:27:13 00:04:31
24 52 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 10 MB 1975 1 00:27:13 00:04:31
25 26 KOUDELKA Drahomír Meixner 2 MC 1971 1 00:27:22 00:04:40
26 165 SEHNAL Tomáš KHB Radegast 11 MB 1973 1 00:27:26 00:04:44
27 82 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Orel Židenice - 2B Winner Team 1 ŽC 1970 1 00:27:32 00:04:51
28 134 PAVLÍČEK Roman RRP 11 MA 1990 1 00:27:47 00:05:05
29 76 PALLA Štěpán Biatlon Halenkovice 3 jři 2006 1 00:28:05 00:05:23
30 68 POLÁČKOVÁ Pavlína AK Drnovice 1 ŽA 1996 1 00:28:28 00:05:46
31 95 KINDL Ondřej Orel Židenice 12 MB 1981 1 00:28:34 00:05:53
32 10 ŠERÁK Martin Orel Obřany 13 MB 1978 1 00:29:09 00:06:27
33 101 SLÁNSKÝ René Orel Valašské Klobouky 3 MC 1972 1 00:29:09 00:06:27
34 75 PALLA František Biatlon Halenkovice 4 jři 2003 1 00:29:17 00:06:35
35 167 HOŠŤÁLEK Marek Rohálov bike team 4 MC 1969 1 00:29:19 00:06:37
36 73 JANKU Roman Zvonek Sport Valašské Klobouky 12 MA 1986 1 00:29:20 00:06:38
37 100 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 13 MA 2001 1 00:29:25 00:06:43
38 162 MÜCK Arnošt Hranice 2 MD 1959 1 00:29:29 00:06:47
39 3 JOKEL Lubomír Atlet Šestajovice 5 MC 1964 1 00:29:40 00:06:58
40 166 KOVÁČ Tomáš 14 MA 1999 1 00:29:55 00:07:13
41 59 KUCHAŘ Adam Orel Domanín 5 jři 2007 1 00:30:02 00:07:20
42 97 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel Židenice - AK Drnovice 2 ŽA 1994 1 00:30:05 00:07:23
43 158 VIZNER Marek Atletika Holešov 6 MC 1972 1 00:30:06 00:07:24
44 29 RENSKÝ Michal Běžecký klub Náchod 14 MB 1979 1 00:30:08 00:07:26
45 84 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - 2B Winner Team 7 MC 1968 1 00:30:26 00:07:44
46 181 PŠENICA Július SK Zafar Frenštát pod Radhoštěm 8 MC 1967 1 00:30:37 00:07:55
47 27 FRYDRYCH Martin Líšná 15 MA 1983 1 00:30:42 00:08:00
48 112 VAVERKA Aleš 16 MA 1983 1 00:30:51 00:08:09
49 18 KOVÁŘ Adam Klub biatlonu Bystřice pod Hostýnem 6 jři 2008 1 00:30:54 00:08:12
50 90 NERADIL Svatopluk 15 MB 1980 1 00:31:12 00:08:30
51 43 ŽALUDKOVÁ Barča cyklogat 1 jky 2007 1 00:31:13 00:08:32
52 54 TŘÍSKA Michal Orel Domanín 16 MB 1979 1 00:31:17 00:08:35
53 66 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 1 ŽB 1983 1 00:31:35 00:08:53
54 110 KRUPA Luboš Lubíci 17 MA 1998 1 00:31:39 00:08:57
55 78 PASEKA Vojtěch 7 jři 2004 1 00:31:45 00:09:03
56 114 JEDZINIAK Michal 17 MB 1974 1 00:31:57 00:09:15
57 53 KOPŘIVA Jaryn Rohálov bike team 18 MA 1984 1 00:32:00 00:09:18
58 44 ŽALUDKOVÁ Jana 2 ŽC 1975 1 00:32:02 00:09:20
59 102 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY. 9 MC 1968 1 00:32:11 00:09:29
60 141 ŠKUTEK Bohumil Machová 19 MA 1984 1 00:32:30 00:09:48
61 33 BRÁZDOVÁ Veronika VALACHBAJK Team 3 ŽA 1990 1 00:32:31 00:09:49
62 41 NOSÁĽ Tomáš 8 jři 2008 1 00:32:36 00:09:54
63 179 KRUPIČKA Miroslav 3 MD 1953 1 00:32:43 00:10:01
64 175 FOJTŮ Pavel Orel Valašské Klobouky 10 MC 1969 1 00:32:57 00:10:15
65 170 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 18 MB 1976 1 00:33:04 00:10:22
66 55 KOSÍK Michal Orel Domanín 19 MB 1976 1 00:33:08 00:10:26
67 177 VYMAZAL Aleš Orel Morkovice 20 MA 1994 1 00:33:21 00:10:40
68 65 SMUTNÝ Zdeněk Orel Vyškov/AK Drnovice 4 MD 1957 1 00:33:25 00:10:43
69 133 PAVLÍČEK Radek RRP 21 MA 1988 1 00:33:43 00:11:01
70 23 VRBECKA Marketa 2 ŽB 1987 1 00:33:43 00:11:01
71 105 JIRÁSKOVÁ Eva TJ Maratonstav Úpice 1 ŽD 1964 1 00:33:54 00:11:12
72 176 VRBA Pavel Orel Morkovice 11 MC 1968 1 00:33:55 00:11:13
73 148 LEJSEK Jaroslav Kessy Plešovec 5 MD 1953 1 00:33:58 00:11:16
74 15 GREGOR Vladimír Biatlon Bystřice pod Hostýnem 20 MB 1976 1 00:33:58 00:11:16
75 183 POK Pauel DR.A.CY. 21 MB 1974 1 00:34:01 00:11:19
76 51 KAMENICKÝ Petr Orel Židenice 12 MC 1969 1 00:34:06 00:11:24
77 30 POSPÍŠILOVÁ Pavla 3 ŽC 1977 1 00:34:09 00:11:27
78 49 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 4 ŽC 1973 1 00:34:14 00:11:33
79 81 JANČAŘÍK Tomáš Orel Židenice 9 jři 2005 1 00:34:18 00:11:36
80 58 NÁPLAVA František Orel Domanín 22 MB 1979 1 00:34:19 00:11:37
81 46 GREC Radka Orel Vyškov 3 ŽB 1984 1 00:34:23 00:11:41
82 45 ŽALUDKOVÁ Terka AK Zlín 2 jky 2009 1 00:34:24 00:11:42
83 106 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 13 MC 1970 1 00:34:41 00:11:59
84 172 HROUZA Michal Krwov 23 MB 1978 1 00:34:41 00:11:59
85 31 WINTEROVÁ Vlaďka Hodějice 4 ŽB 1984 1 00:34:45 00:12:03
86 180 ŠMÍDA Oldřich MARATONSTAV ÚPICE 1 ME 1948 1 00:34:50 00:12:08
87 174 TVARŮŽKA Tomáš Ladermon Team 14 MC 1972 1 00:35:00 00:12:18
88 48 DOLEŽAL Pavel Orel Vyškov 22 MA 1984 1 00:35:03 00:12:21
89 111 ŠANA Radek 15 MC 1972 1 00:35:08 00:12:26
90 131 NAVRÁTILOVÁ Eliška Bystřice p.Host-Křtomil 4 ŽA 1998 1 00:35:19 00:12:38
91 117 KOBLIHA Milan Atletika Alojzov 6 MD 1957 1 00:35:27 00:12:45
92 62 TOMEČKA Libor Hranice 7 MD 1962 1 00:35:29 00:12:47
93 92 HALAS Petr Orel Vyškov 24 MB 1973 1 00:35:32 00:12:51
94 1 JAKUBEC Vojtěch orel jednota Bph 10 jři 2007 1 00:35:35 00:12:53
95 151 HRADIL Petr Bystřice pod Hostýnem 16 MC 1971 1 00:35:36 00:12:55
96 40 GRULICHOVA Simona AK Drnovice 5 ŽC 1972 1 00:35:47 00:13:05
97 146 BULIČKA Dominik BERNITAS 11 jři 2003 1 00:35:53 00:13:11
98 83 JANČAŘÍKOVÁ Karolína Orel Židenice - 2B Winner Team 3 jky 2008 1 00:35:54 00:13:13
99 64 JANEČKA Pavel Tým partnerství Bystřice-Salzkotten 17 MC 1968 1 00:36:05 00:13:23
100 157 DOLEŽAL Jiří Rožnov pod Radhoštěm 8 MD 1954 1 00:36:16 00:13:34
101 67 HYNŠTOVÁ Marie Orel Vyškov/AK Drnovice 1 ŽE 1957 1 00:36:20 00:13:38
102 61 ZAJÍČEK Petr Orel Domanín 25 MB 1976 1 00:36:28 00:13:46
103 150 HORT Aleš Slavkov pod Hostýnem 23 MA 1983 1 00:36:31 00:13:49
104 86 JAKSIK Michal Veltlíňáci 26 MB 1980 1 00:36:33 00:13:52
105 50 KAMENICKÁ Vendula Orel Židenice - AC Moravská Slavia Brno 5 ŽA 2002 1 00:36:43 00:14:01
106 168 KAMENICKÁ Rebeka Orel Židenice 4 jky 2013 1 00:36:43 00:14:01
107 17 SEDLÁŘ Zbyněk 27 MB 1977 1 00:36:47 00:14:06
108 77 MIKEŠOVÁ Michaela Biatlon Halenkovice 5 jky 2006 1 00:36:49 00:14:07
109 71 GROŠ štefan SK ZaFaR Frenštát p.R 9 MD 1961 1 00:36:56 00:14:14
110 163 ŠVIHEL Miroslav B.S. Stopné 10 MD 1958 1 00:37:03 00:14:21
111 28 KVASNIČKOVÁ Julie Atletika Holešov 6 jky 2007 1 00:37:26 00:14:45
112 16 SEDLÁŘOVÁ Zuzana 5 ŽB 1984 1 00:37:37 00:14:55
113 184 STRAKOŠ Jiří 2 ME 1950 1 00:38:06 00:15:25
114 173 LAJGOTOVÁ Jana 6 ŽA 1993 1 00:38:12 00:15:30
115 94 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 3 ME 1949 1 00:38:17 00:15:35
116 99 SLABÁKOVÁ Lenka Orel-Židenice - AC Moravská Slavia Brno 2 ŽD 1966 1 00:38:31 00:15:49
117 89 POTŮČEK Pavel Orel Bystřice pod Hostýnem 24 MA 1989 1 00:38:38 00:15:56
118 91 KURFÜRST Pavel 28 MB 1978 1 00:38:39 00:15:58
119 93 HALASOVÁ Anna Orel Vyškov 7 jky 2003 1 00:38:43 00:16:01
120 47 DOLEŽALOVÁ Vladimíra Orel Vyškov 6 ŽC 1974 1 00:39:03 00:16:21
121 132 KOVÁŘÍK Kamil Bystřice p.Host-Dřevojtice 25 MA 1988 1 00:39:11 00:16:30
122 153 BARTOŠEK Marek CLAY-EVA 29 MB 1981 1 00:39:14 00:16:32
123 6 SCHERRER Jaroslav Orel Moravské Budějovice 11 MD 1960 1 00:39:15 00:16:33
124 128 BURDÍK Martin 30 MB 1983 1 00:39:17 00:16:35
125 8 SVOBODA Petr 31 MB 1974 1 00:39:21 00:16:39
126 19 HRADÍLEK Jaroslav Sk 24 Brno 32 MB 1977 1 00:39:36 00:16:54
127 38 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 4 ME 1951 1 00:39:47 00:17:06
128 130 ČECHOVSKÁ Andrea Bystřice p.Host 7 ŽA 1989 1 00:39:49 00:17:07
129 60 KUCHAŘOVÁ Lucie Orel Domanín 8 ŽA 2001 1 00:39:58 00:17:17
130 138 STANOVSKÝ Jakub Team Bystřice-Salzkotten 26 MA 1984 1 00:40:01 00:17:19
131 74 SKUPIEŇ Josef Slavíč 12 MD 1957 1 00:40:35 00:17:53
132 70 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav Přibor 13 MD 1953 1 00:40:40 00:17:58
133 56 KOSÍKOVÁ Michaela Orel Domanín 8 jky 2006 1 00:40:54 00:18:12
134 145 BULIČKA Vojtěch BERNITAS 12 jři 2010 1 00:41:05 00:18:23
135 2 STEJSKAL Ondřej Moutnice 27 MA 1988 1 00:41:09 00:18:27
136 118 TOMANOVÁ Marie X-trail Orlová 3 ŽD 1966 1 00:41:15 00:18:33
137 32 SKÁCELÍK Tomáš 28 MA 1995 1 00:41:22 00:18:40
138 116 DVOŘÁKOVÁ Eva Atletika Alojzov 2 ŽE 1955 1 00:41:26 00:18:44
139 103 DOSTÁL Pavel DRACY 18 MC 1970 1 00:41:42 00:19:00
140 37 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 5 ME 1949 1 00:41:45 00:19:03
141 11 HRONEK Jaroslav Orel Obřany 29 MA 1991 1 00:41:49 00:19:07
142 35 DOLEŽEL Oldřich Než si pro nás přijde 6 ME 1951 1 00:41:51 00:19:09
143 72 KIJANICOVA Marika 9 ŽA 1992 1 00:41:53 00:19:11
144 140 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 14 MD 1956 1 00:42:17 00:19:35
145 136 CHMELÁŘOVÁ Zdena 7 ŽC 1976 1 00:42:19 00:19:38
146 109 KUNCOVÁ Martina Orel Vyškov 10 ŽA 2001 1 00:42:23 00:19:41
147 152 KRÁLÍK Marian Bystřice pod Hostýnem 19 MC 1972 1 00:42:53 00:20:12
148 139 NOVÁK Jakub Orel Bystřice pod Hostýnem 30 MA 1999 1 00:43:01 00:20:20
149 129 BARTOŠKOVÁ Monika 11 ŽA 1989 1 00:43:06 00:20:24
150 135 CHMELÁŘOVÁ Nikola 12 ŽA 1998 1 00:43:17 00:20:35
151 178 TOVARYŠOVÁ Hana SK Přerov 4 ŽD 1961 1 00:43:29 00:20:47
152 160 IVÁNEK Vikror Atletika Holešov 13 jři 2007 1 00:43:38 00:20:57
153 159 VIZNEROVÁ Lucie Atletika Holešov 9 jky 2008 1 00:43:39 00:20:57
154 85 RUDOLECKÁ Jana Orel Žatčany 8 ŽC 1976 1 00:44:02 00:21:20
155 14 VELIČKA Jaroslav TJ Bystřice pod Hostýnem 7 ME 1944 1 00:44:08 00:21:26
156 154 POHNEROVÁ Petra Brno 13 ŽA 1988 1 00:44:30 00:21:48
157 57 NÁPLAVOVÁ Kamila Orel Domanín 6 ŽB 1980 1 00:44:40 00:21:58
158 143 PLIŠŤÁKOVÁ Eva Někdo musí být poslední 7 ŽB 1983 1 00:44:57 00:22:15
159 142 ŠKUTKOVÁ Lenka Někdo musí být poslední 8 ŽB 1983 1 00:44:57 00:22:15
160 4 DRÁBKOVÁ Kateřina OB Holešov 9 ŽB 1984 1 00:45:15 00:22:33
161 36 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 5 ŽD 1960 1 00:45:20 00:22:38
162 25 LUŽA Tomáš Orel Žatčany 33 MB 1974 1 00:45:43 00:23:01
163 119 VICENÍKOVÁ Iveta Asi dobrý oddíl... 9 ŽC 1968 1 00:46:11 00:23:29
164 24 JABŮRKOVÁ Jitka Orel Vyškov 10 ŽB 1979 1 00:46:15 00:23:33
165 21 VANĚK Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 8 ME 1948 1 00:46:32 00:23:50
166 88 POTŮČKOVÁ Zdislava Orel Bystřice pod Hostýnem 14 ŽA 1992 1 00:46:41 00:23:59
167 80 VODIČKA Jan Radslavice 9 ME 1945 1 00:46:49 00:24:07
168 98 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 15 MD 1953 1 00:46:56 00:24:14
169 69 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 10 ŽC 1970 1 00:47:11 00:24:29
170 5 PEŠKA Antonín OB Holešov 10 ME 1948 1 00:47:33 00:24:51
171 107 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 11 ME 1948 1 00:50:03 00:27:21
172 108 KUNC Josef Orel Vyškov 16 MD 1960 1 00:51:20 00:28:38
173 7 HOLÝ Josef Orel Židenice 12 ME 1941 1 00:52:37 00:29:55
174 137 STANOVSKÁ Gabriela Orel Bystřice pod Hostýnem 15 ŽA 1996 1 00:54:40 00:31:58
175 9 FUČÍKOVÁ Hana Orel Brno - Obřany 6 ŽD 1967 1 00:54:47 00:32:05
176 164 CUPALOVÁ Eva Bučovice 3 ŽE 1947 1 00:55:22 00:32:40

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

09.10.2022 09:00
Slatinský kros 2022
15.10.2022 09:00
Krumlovský běh - 31. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.