Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

8. ročník „Běhu Jana Opletala“ - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 25.06.2022 09:00 do 25.06.2022 13:00
Technický delegátJaromír Vaněk
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků107
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 116 PELÍŠEK David Salomon/Suunto 1 A 1990 1 00:34:01
2 27 BLAHA Tomáš AK Kroměříž 1 B 1976 1 00:35:10 00:01:09
3 69 HRADIL Pavel TITAN Trilife 2 A 1998 1 00:35:24 00:01:22
4 50 BARABÁŠ David Tj Tatran Litovel 3 A 1986 1 00:37:01 00:02:59
5 86 LACHNIT Jan TJ Liga 100 Olomouc 2 B 1980 1 00:37:13 00:03:12
6 77 GOGELA Martin AK Olomouc 4 A 2001 1 00:38:01 00:03:59
7 17 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice 5 A 1983 1 00:38:45 00:04:43
8 61 TOMAN Igor Vyškov 1 C 1972 1 00:39:07 00:05:05
9 54 MAŠLÍK Michal Šternberk 6 A 1983 1 00:39:35 00:05:33
10 122 MARTINEK Jaroslav TRISK Olomouc 2 C 1969 1 00:39:41 00:05:40
11 113 ŠPIČÁKOVÁ Jitka TJ Liga 100 Ol 1 F 1987 1 00:39:45 00:05:43
12 97 LUKÁŠ Matěj Olomouc 3 B 1980 1 00:39:58 00:05:56
13 23 ZAORAL Jiří VSSV Čunín - Kouty 3 C 1969 1 00:40:03 00:06:01
14 60 SVOBODOVÁ Tereza TITAN Trilife 2 F 2000 1 00:40:09 00:06:07
15 76 FRYDRYCH Martin Lišná 7 A 1983 1 00:40:45 00:06:44
16 46 KOBELKA Michal Běháme Třebovou 8 A 1987 1 00:41:17 00:07:15
17 35 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 4 B 1976 1 00:41:18 00:07:16
18 89 ZAORAL Josef 4 C 1972 1 00:41:32 00:07:30
19 62 PEŇAŠKA Jiří Ladermon Team 5 B 1982 1 00:41:37 00:07:35
20 80 ŠKRABÁNEK Petr MK SEITL Ostrava 1 D 1960 1 00:41:44 00:07:42
21 38 VAŠUT Jakub TJ Liga 100 Olomouc 9 A 1987 1 00:41:55 00:07:53
22 96 KACHYŇA Mirek TRISK Olomouc 5 C 1969 1 00:42:26 00:08:24
23 109 WIEDERMANN René 10 A 1983 1 00:42:26 00:08:25
24 47 SEDLÁČEK Tomáš Běháme Třebovou 6 C 1971 1 00:42:33 00:08:31
25 107 TOMANEK Radek Varadero 6 B 1976 1 00:42:38 00:08:36
26 9 MATOUCH Bronislav Zlín 7 C 1965 1 00:42:44 00:08:42
27 28 JADRNÝ Petr TJ Liga 100 Olomouc 7 B 1975 1 00:42:53 00:08:51
28 71 FRITSCHEROVÁ Jana Olomouc 3 F 1990 1 00:42:57 00:08:55
29 88 MAŠLÍK Miroslav Šternberk 8 B 1979 1 00:43:02 00:09:00
30 14 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 4 F 1983 1 00:43:12 00:09:10
31 87 VAVŘÍN Vít Paseka 9 B 1977 1 00:43:18 00:09:17
32 10 ONDRUŠÍK Kateřina AK Šternberk 5 F 1983 1 00:43:49 00:09:47
33 79 CHMELA Jan Liga 100 Olomouc 10 B 1977 1 00:44:13 00:10:11
34 52 ŠILBERSKÝ Martin Varani Litovel 11 A 1988 1 00:44:40 00:10:38
35 44 MÜCK Arnošt Hranice 2 D 1959 1 00:45:14 00:11:12
36 81 ŽŮREK Milan Triatlon Team Uničov 8 C 1966 1 00:45:24 00:11:22
37 64 GRYGAR Miroslav Šternberk 11 B 1975 1 00:45:26 00:11:25
38 45 MATĚJÍK Petr Cycloracing 9 C 1964 1 00:45:27 00:11:26
39 85 CHMELA Lukáš Tribike MTB Academy 12 A 2004 1 00:45:28 00:11:26
40 114 FALTÝNEK Pavel Varani Litovel 13 A 1988 1 00:45:45 00:11:43
41 37 JÍNA Pavel TJ Liga 100 Olomouc 3 D 1962 1 00:46:01 00:11:59
42 105 CIMPRICH Petr Nordic walking Olomouc 14 A 1986 1 00:46:24 00:12:23
43 8 MATURA Petr Náklo 12 B 1978 1 00:46:28 00:12:26
44 25 TROJAN Jaroslav TJ Liga 100 Olomouc 4 D 1962 1 00:46:33 00:12:31
45 22 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 5 D 1955 1 00:46:37 00:12:35
46 84 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 13 B 1980 1 00:46:46 00:12:45
47 3 NGUYEN Kristián Lhota nad Moravou 15 A 1990 1 00:47:35 00:13:34
48 75 GRULICHOVA Simona AK Drnovice 1 H 1972 1 00:47:46 00:13:44
49 92 URBÁNEK Ivo SDH Mezice 14 B 1980 1 00:47:54 00:13:52
50 4 PEŘINA Jiří TJ Liga 100 Olomouc 15 B 1975 1 00:47:54 00:13:52
51 29 KAMÍNEK David Náklo 16 B 1978 1 00:47:55 00:13:53
52 98 KOSZELÁ Zuzana V12 Team 6 F 1990 1 00:48:05 00:14:03
53 51 PROCHÁZKA Jiří Varani Litovel 16 A 1984 1 00:48:11 00:14:09
54 36 PROTIVÁNEK Jindřch 17 B 1980 1 00:48:16 00:14:14
55 56 ZDRÁHALOVÁ Magda TJ Liga 100 Olomouc 1 G 1979 1 00:48:31 00:14:30
56 65 DOLEŽEL Pavel Skrbeň 10 C 1971 1 00:48:33 00:14:32
57 110 FANČOVIČ Petr+Adrianek Ostrava 18 B 1980 1 00:48:42 00:14:40
58 48 ŠANA Radek Cholina 11 C 1972 1 00:48:43 00:14:41
59 128 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 12 C 1966 1 00:49:09 00:15:08
60 31 BÁŤEK Josef L100 Olomouc 6 D 1961 1 00:49:25 00:15:23
61 78 BARBOŘÁK Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 7 D 1959 1 00:49:34 00:15:33
62 15 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 2 H 1957 1 00:49:52 00:15:50
63 33 KOLMAŠ Zdeněk TJ Liga 100 19 B 1982 1 00:50:07 00:16:05
64 53 LORENC František Olomouc Czech Republik 13 C 1968 1 00:50:14 00:16:12
65 103 KOBLIHA Milan Atletika Alojzov 8 D 1957 1 00:50:42 00:16:41
66 55 ZÁPAŘKA Radek Olomouc Czech Republik 14 C 1970 1 00:50:54 00:16:52
67 82 ZELINKA Miroslav 15 C 1967 1 00:51:07 00:17:05
68 119 VOGEL Drahoš Uničov 16 C 1968 1 00:51:07 00:17:05
69 125 VOJTEK Jiří CBS Red Star 17 A 1986 1 00:51:09 00:17:07
70 111 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 17 C 1969 1 00:51:27 00:17:25
71 115 ZAČALOVÁ Monika Olomouc 7 F 1996 1 00:51:40 00:17:38
72 49 LAH Robert Trysk 20 B 1974 1 00:51:44 00:17:42
73 121 DOLEŽELOVÁ Blanka TJ Liga 100 Olomouc 2 G 1979 1 00:51:52 00:17:50
74 24 KOVAŘÍK Oldřich TTC Olomouc 9 D 1960 1 00:52:04 00:18:02
75 120 VYNIKAL Bedřich AVA 1 E 1952 1 00:52:13 00:18:11
76 117 ŠKUREK Jiří Náklo 21 B 1973 1 00:53:05 00:19:03
77 2 POLÍVKA Vladimír TTC Olomouc 18 C 1969 1 00:53:46 00:19:45
78 124 KŘIVOHLÁVKOVÁ Ilona Nový Malín 3 H 1969 1 00:53:52 00:19:51
79 40 CHYTIL Vladimít Všeckovice 2 E 1950 1 00:53:55 00:19:53
80 123 NOVOTNÝ Milan TJ Liga 100 Olomouc 10 D 1959 1 00:53:59 00:19:57
81 34 KOLMAŠOVÁ Lucie TJ Liga 100 Olomouc 3 G 1982 1 00:54:01 00:19:59
82 42 SKOPALOVÁ Martina Šternberk 4 G 1982 1 00:54:03 00:20:01
83 7 SEDLÁČKOVÁ Martina Olomouc 5 G 1975 1 00:54:21 00:20:19
84 83 MAZOUCHOVÁ Blanka Terénkozy 4 H 1972 1 00:55:11 00:21:10
85 72 RAČKOVÁ Monika TJ Sokol I PV 8 F 1991 1 00:55:24 00:21:22
86 13 PROCHÁZKA Jiří Než si pro nás přijde 3 E 1952 1 00:55:25 00:21:23
87 30 HOLÍKOVÁ Lucie Lhota nad Moravou 6 G 1977 1 00:56:35 00:22:33
88 12 DOLEŽEL Oldřich Než si pro nás přijde 4 E 1951 1 00:56:37 00:22:35
89 101 DVOŘÁKOVÁ Eva Atletika Alojzov 5 H 1955 1 00:56:52 00:22:50
90 39 GÁJ Miloš KVS Olomouc 22 B 1976 1 00:56:59 00:22:57
91 6 PÍSKOVÁ Ludmila Liga 100 Olomouc 6 H 1966 1 00:57:18 00:23:16
92 100 KŘÍŽKOVÁ Katka TRISK Olomouc 7 H 1972 1 00:57:22 00:23:20
93 5 PÍSEK Tomáš Liga 100 Olomouc 11 D 1959 1 00:57:28 00:23:26
94 104 MICHALÍK Petr Amimed 19 C 1971 1 00:58:12 00:24:10
95 91 VALENTOVÁ Jana 7 G 1977 1 00:58:43 00:24:41
96 20 MRAČEK Rostislav Rokytnice 12 D 1954 1 00:58:58 00:24:57
97 108 MATAŠOVSKÝ Martin 23 B 1979 1 00:59:15 00:25:13
98 66 KONÍČKOVÁ Šárka Olomouc 9 F 1986 1 00:59:21 00:25:19
99 26 UVÍZLOVÁ Radmila 8 G 1976 1 00:59:22 00:25:20
100 1 VANĚK Jaromír Olomouc 5 E 1948 1 01:00:03 00:26:01
101 99 OŠŤÁDAL Marek Náklo 24 B 1973 1 01:00:30 00:26:28
102 102 TICHÝ Michal 25 B 1975 1 01:00:30 00:26:28
103 18 MORÁVEK Jiří Liga100 Olomouc 6 E 1947 1 01:00:43 00:26:41
104 126 KOPŘIVA Jaroslav Naše Vinotéka 26 B 1973 1 01:03:27 00:29:26
105 106 MIKOLAJOVÁ Nina Olomouc 10 F 1988 1 01:03:57 00:29:55
106 118 NOVÁKOVÁ Jaroslava Náklo 11 F 1986 1 01:03:57 00:29:55
107 11 PIKAL Karel KVS Olomouc 7 E 1949 1 01:15:28 00:41:26

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.08.2022 10:00
Běh na Svatý Hostýn
21.08.2022 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald + Junior SPAC
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
09.09.2022 15:00
Zámecká 5
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
17.09.2022 09:00
Běh Komory daňových poradců
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.