Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 7 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 09.03.2013 08:00 do 09.03.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,10
Počet kol1
Počet závodníků94
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 13 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:23:07
2 63 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 2 Jři 1995 1 00:23:26 00:00:18
3 5 RYPKA Jiří GT Czech 3 Jři 1994 1 00:24:23 00:01:15
4 37 SEDLÁČEK Ondřej AK Zlín 1 Dci 1997 1 00:24:24 00:01:16
5 12 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 2 Dci 1996 1 00:24:33 00:01:25
6 2 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 3 Dci 2000 1 00:24:38 00:01:30
7 79 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 1 Ž 1988 1 00:24:40 00:01:32
8 72 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 4 Dci 1997 1 00:24:49 00:01:41
9 57 VACULOVÁ Lucie Brno 2 Ž 1982 1 00:24:53 00:01:45
10 1 SCHNEIDER Milan AC Moravská Slavia Brno 5 Dci 1996 1 00:25:22 00:02:14
11 52 KONEČNÝ Aleš_X AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 1997 1 00:25:29 00:02:21
12 91 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 1994 1 00:25:33 00:02:25
13 4 NEHYBKA Josef VSK Univerzita Brno 5 Jři 1995 1 00:26:20 00:03:12
14 93 VITULA Marek ČVK Brno 6 Jři 1995 1 00:26:35 00:03:27
15 58 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:26:41 00:03:33
16 17 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1978 1 00:26:43 00:03:35
17 18 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 7 Dci 1998 1 00:27:03 00:03:55
18 49 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1978 1 00:27:05 00:03:57
19 27 MEDLOVÁ Simona AK Olymp Brno 5 Ž 1992 1 00:27:07 00:03:59
20 56 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 8 Dci 1997 1 00:27:10 00:04:02
21 85 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna Triexpert team 6 Ž 1978 1 00:27:18 00:04:11
22 46 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 ŽV1 1964 1 00:27:34 00:04:26
23 6 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 9 Dci 1996 1 00:27:38 00:04:30
24 33 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 7 Ž 1986 1 00:27:43 00:04:35
25 92 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 10 Dci 1996 1 00:27:48 00:04:40
26 23 HORÁKOVÁ Šárka Prštice 8 Ž 1977 1 00:27:57 00:04:49
27 53 ODEHNALOVÁ Lucie SANASPORT TEAM 9 Ž 1981 1 00:27:58 00:04:50
28 28 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 1 Jky 1995 1 00:28:16 00:05:08
29 3 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 1 00:28:18 00:05:10
30 26 JAGOŠOVÁ Tereza Brno 10 Ž 1993 1 00:28:18 00:05:10
31 62 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 11 Ž 1977 1 00:28:24 00:05:16
32 21 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 4 ŽV1 1964 1 00:29:01 00:05:53
33 42 SVOBODOVÁ Jana Mladá Boleslav 12 Ž 1987 1 00:29:14 00:06:06
34 24 HOROVÁ Renata Kuřim 5 ŽV1 1973 1 00:29:47 00:06:39
35 35 PAVLÍČKOVÁ Svatava AK Olymp Brno 2 Jky 1994 1 00:30:26 00:07:18
36 36 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 3 Jky 1995 1 00:30:28 00:07:20
37 65 HYNKOVÁ Lada VVM 6 ŽV1 1965 1 00:30:53 00:07:45
38 60 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 1 Dky 1999 1 00:30:57 00:07:49
39 11 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 2 Dky 1999 1 00:30:58 00:07:50
40 41 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 13 Ž 1981 1 00:31:03 00:07:56
41 31 SIKORA Lucyna Těrlicko 14 Ž 1976 1 00:31:08 00:08:00
42 78 HIRŠOVÁ Gabriela VSK Mendelu Brno 3 Dky 1996 1 00:31:09 00:08:01
43 19 VÁVRA Petr ŠAK Židlochovice 11 Dci 2000 1 00:31:12 00:08:04
44 73 OPRAVIL Patrik ČVK Brno 12 Dci 1997 1 00:31:18 00:08:10
45 94 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 1 ŽV2 1955 1 00:31:19 00:08:11
46 67 KUČERA Pavel ČVK Brno 7 Jři 1995 1 00:31:19 00:08:11
47 86 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 1 XM 1973 1 00:31:35 00:08:27
48 45 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 2 XM 1976 1 00:31:35 00:08:27
49 7 KLINKOVSKÁ Anna AK Olymp Brno 4 Dky 1996 1 00:31:45 00:08:37
50 90 NEČASOVÁ Klára Brno 4 Jky 1994 1 00:31:54 00:08:46
51 81 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 15 Ž 1987 1 00:32:02 00:08:54
52 51 HROMÁDKOVÁ Petra Blansko 16 Ž 1982 1 00:32:04 00:08:56
53 16 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 ŽV1 1971 1 00:32:07 00:08:59
54 74 KINDLER Jakub ČVK Brno 13 Dci 1997 1 00:32:32 00:09:24
55 61 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 8 ŽV1 1972 1 00:32:47 00:09:39
56 48 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 9 ŽV1 1966 1 00:32:53 00:09:46
57 80 MARKOVÁ Alice Brno 10 ŽV1 1970 1 00:32:57 00:09:49
58 59 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 5 Dky 1997 1 00:33:12 00:10:04
59 82 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 11 ŽV1 1970 1 00:33:13 00:10:05
60 39 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 ŽV3 1950 1 00:33:13 00:10:06
61 54 VANČÍKOVÁ Zuzana 17 Ž 1983 1 00:33:14 00:10:06
62 83 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 2 ŽV3 1952 1 00:33:15 00:10:07
63 15 DVOŘÁKOVÁ Hana 18 Ž 1976 1 00:33:23 00:10:15
64 88 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 6 Dky 1996 1 00:33:24 00:10:16
65 30 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 19 Ž 1978 1 00:33:30 00:10:22
66 71 FAJKOŠOVÁ Lucie 20 Ž 1988 1 00:33:57 00:10:49
67 20 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV2 1954 1 00:34:00 00:10:52
68 84 KUČERA Petr ČVK Brno 8 Jři 1995 1 00:34:04 00:10:56
69 66 JEMELÍKOVÁ Denisa ZBM Brno 21 Ž 1993 1 00:34:08 00:11:00
70 9 KUNCOVÁ Martina LRS Vyškov 7 Dky 2001 1 00:34:11 00:11:03
71 10 KUNC Josef LRS Vyškov 3 XM 1960 1 00:34:12 00:11:05
72 75 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 12 ŽV1 1973 1 00:34:35 00:11:27
73 38 MOKRÁ Regina Brno 13 ŽV1 1968 1 00:34:41 00:11:33
74 68 KLEPALOVÁ Vendula ASK Blansko 8 Dky 1998 1 00:34:41 00:11:33
75 69 KLEPAL Petr Blansko 4 XM 1966 1 00:34:42 00:11:34
76 50 PETROVÁ Katarína Brno 22 Ž 1981 1 00:35:20 00:12:12
77 44 DOČKALOVÁ Věra 23 Ž 1976 1 00:35:31 00:12:23
78 64 SLABÁ Zdislava ČVK Brno 9 Jři 1995 1 00:35:33 00:12:25
79 70 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 5 XM 1973 1 00:35:33 00:12:25
80 34 ERTL Jiří Horokolo Jundrov 6 XM 1946 1 00:36:04 00:12:56
81 77 ZITOVÁ Iva Brno 3 ŽV2 1959 1 00:36:07 00:13:00
82 47 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 3 ŽV3 1953 1 00:36:30 00:13:22
83 8 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 9 Dky 1996 1 00:36:34 00:13:26
84 43 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:36:50 00:13:42
85 55 ŠENKÝŘOVÁ Veronika Brno 24 Ž 1992 1 00:37:12 00:14:04
86 25 HOLÍKOVÁ Ida Znojmo 14 ŽV1 1964 1 00:37:41 00:14:33
87 76 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:38:04 00:14:56
88 14 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 14 Dci 1997 1 00:39:37 00:16:29
89 87 BEDNÁŘ Michal VSK Univerzita Brno 7 XM 1967 1 00:40:30 00:17:22
90 32 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 4 ŽV2 1955 1 00:40:48 00:17:40
91 22 BEZROUKOVÁ Martina Sdružení Popelákova 25 Ž 1981 1 00:40:57 00:17:50
92 29 PETŘÍČKOVÁ Daniela 15 ŽV1 1971 1 00:41:44 00:18:36
93 40 KUBÍK Josef Adamov 8 XM 1938 1 00:42:56 00:19:48
94 89 NEČASOVÁ Dana Brno 16 ŽV1 1964 1 00:50:55 23:36:52

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.