Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 19.03.2022 08:00 do 19.03.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,60
Počet kol1
Počet závodníků124
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 37 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 1 00:36:56
2 153 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 1 M 1986 1 00:38:17 00:01:20
3 59 GRÜN Vojtěch Salomon/Suunto 2 M 1992 1 00:38:41 00:01:44
4 46 SOURAL Lukáš Orel Židenice / VSK Univerzita Brno 2 MV1 1982 1 00:39:07 00:02:10
5 83 KLEIBL Martin 2BWINNER TEAM 3 MV1 1973 1 00:39:12 00:02:15
6 67 ŠKRABAL Hynek VSK Univerzita Brno 3 M 2001 1 00:40:03 00:03:07
7 17 KOUŘIL Jiří VSK Univerzita Brno 4 M 1986 1 00:40:24 00:03:28
8 104 BEJČEK Patrik Trailpoint.cz 5 M 1994 1 00:40:51 00:03:54
9 131 KRAKOVIČ Vojtěch Fast and Light 6 M 1988 1 00:40:59 00:04:02
10 7 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 7 M 2002 1 00:41:05 00:04:08
11 58 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno 8 M 2000 1 00:41:16 00:04:20
12 132 POTŮČEK Jiří AKLD Blansko 9 M 1988 1 00:41:25 00:04:28
13 156 STRNAD Václav Vranov 10 M 1983 1 00:41:48 00:04:51
14 30 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 4 MV1 1982 1 00:42:02 00:05:06
15 82 HRABOVSKÝ Zdeněk 11 M 1985 1 00:42:28 00:05:32
16 90 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 12 M 2001 1 00:42:39 00:05:42
17 11 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK TRIATLON 5 MV1 1979 1 00:42:43 00:05:47
18 56 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 XZ 2001 1 00:42:53 00:05:57
19 154 BOŘIL Petr 13 M 1986 1 00:43:14 00:06:17
20 137 GOOTJES Thomas 14 M 2000 1 00:43:33 00:06:37
21 8 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 MV1 1979 1 00:43:37 00:06:41
22 39 ČERNÝ Štěpán Brno 15 M 1991 1 00:43:41 00:06:44
23 134 BENEŠ Petr Blansko 16 M 1987 1 00:43:51 00:06:54
24 133 TIHON Jakub Fast and Light 17 M 1991 1 00:43:59 00:07:02
25 13 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 1 MV2 1972 1 00:44:02 00:07:05
26 88 BENEŠ Ondřej gici behaj 18 M 1986 1 00:44:14 00:07:17
27 249 COUFAL Svatoš 2 MV2 1967 1 00:44:17 00:07:21
28 31 RYŠKA Vít 7 MV1 1975 1 00:44:44 00:07:48
29 116 FUČÍK Karel 3 MV2 1972 1 00:45:28 00:08:31
30 20 KUCHAŘ Jan 8 MV1 1976 1 00:45:31 00:08:34
31 146 LAZAR Lukáš Brno-Medlánky 9 MV1 1982 1 00:45:45 00:08:49
32 36 KUNZ Kamil BDO 10 MV1 1978 1 00:46:14 00:09:17
33 60 PFEIFER Leon 11 MV1 1982 1 00:46:15 00:09:18
34 14 SYCHRA Tomáš VSK Mendelu Brno 19 M 1983 1 00:46:18 00:09:21
35 124 PERNIČKA Jan 20 M 1987 1 00:46:25 00:09:29
36 163 LIŠKA Aleš Universal USU team 12 MV1 1977 1 00:46:32 00:09:35
37 147 HLOUŠEK Mirek TSAI 13 MV1 1979 1 00:46:51 00:09:55
38 65 CHALOUPKA Tomáš 14 MV1 1982 1 00:47:07 00:10:10
39 63 KUNOVSKÝ Michal 15 MV1 1978 1 00:47:13 00:10:16
40 91 KLÍMA Miroslav Fanclub Emmy Smetany 16 MV1 1975 1 00:47:43 00:10:47
41 78 CICHÁ Barbora 2 XZ 1994 1 00:47:47 00:10:51
42 5 MAŇÁSEK Lukáš SK Brno Prašnice 17 MV1 1980 1 00:48:14 00:11:17
43 41 DUŠIL Jaroslav BK Brno 4 MV2 1970 1 00:48:26 00:11:30
44 15 KUBUŠ Marek 2B Winner Team 18 MV1 1978 1 00:48:30 00:11:33
45 136 SYCHRA Marek TJ Papuchálci Brno 21 M 1993 1 00:48:45 00:11:48
46 49 KREIDL Lukáš Brno 19 MV1 1975 1 00:48:51 00:11:54
47 100 MAZAL Zdeněk 20 MV1 1981 1 00:48:54 00:11:58
48 16 FANFRDLA Dalimil 21 MV1 1973 1 00:49:02 00:12:05
49 55 SUCHARDA Pavel Julec Brno 5 MV2 1970 1 00:49:14 00:12:17
50 44 DOHNAL Jiří Kolarwa bike team 22 M 1983 1 00:49:24 00:12:28
51 152 POUZAR Tomáš 23 M 1992 1 00:49:29 00:12:33
52 144 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 22 MV1 1979 1 00:49:39 00:12:42
53 47 ŠENKÝŘ Michal STS CHVOJKOVICE BROD 24 M 1983 1 00:49:52 00:12:56
54 73 NĚMEC Vladimír SK Líšeň 23 MV1 1977 1 00:49:52 00:12:56
55 62 WAGNER Adam Vyškov 25 M 1997 1 00:49:53 00:12:56
56 33 INGR Jakub 26 M 1988 1 00:50:13 00:13:16
57 267 SLÁMA Jiří 1 MV3 1960 1 00:50:29 00:13:32
58 40 VÍT Jiří Nymburk 24 MV1 1979 1 00:51:03 00:14:06
59 42 ŠEDIVÝ Jiří Dům pro Julii 25 MV1 1982 1 00:51:39 00:14:42
60 94 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI 27 M 1990 1 00:51:51 00:14:54
61 162 PACHECO Edinson Reparadabikes 28 M 1983 1 00:51:58 00:15:01
62 69 DVOŘÁK Martin Extra Brno 29 M 1988 1 00:52:27 00:15:30
63 138 VRÁNEK David 26 MV1 1978 1 00:53:21 00:16:24
64 61 SCHWARZ Daniel 2B Winner 27 MV1 1977 1 00:53:31 00:16:34
65 93 ONDRA Jaroslav Běžecký kroužek Blučina 28 MV1 1977 1 00:53:40 00:16:43
66 266 PELIKÁN Martin 29 MV1 1974 1 00:53:50 00:16:53
67 34 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 30 M 1991 1 00:53:53 00:16:56
68 87 BALÁK Jaroslav 2 MV3 1957 1 00:53:56 00:17:00
69 155 JÁNSKÝ David Brno 30 MV1 1978 1 00:53:58 00:17:02
70 45 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 31 MV1 1980 1 00:54:17 00:17:20
71 18 HLUŠÍ Jaroslav Brno 6 MV2 1971 1 00:54:39 00:17:42
72 12 DUMEK Aleš 32 MV1 1973 1 00:54:52 00:17:56
73 135 DANĚK Jan Brno 31 M 1989 1 00:55:32 00:18:35
74 38 BEDNAŘÍK Petr 7 MV2 1971 1 00:55:47 00:18:50
75 99 LENHART David Brno 33 MV1 1979 1 00:56:14 00:19:18
76 32 KOBLIHA Milan Atletika Alojzov 3 MV3 1957 1 00:57:14 00:20:17
77 145 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 8 MV2 1965 1 00:57:20 00:20:23
78 189 SOBOTKA Martin 34 MV1 1976 1 00:58:11 00:21:15
79 160 VARMUŽA Ivan TJ Sokol Přibyslavice 32 M 1985 1 00:58:27 00:21:31
80 143 GRAUEROVÁ Helena 3 XZ 1978 1 00:58:28 00:21:31
81 72 ŠMÍD Jan Extra Brno 33 M 1984 1 00:58:30 00:21:34
82 81 BORKOVCOVÁ Lucie 4 XZ 1981 1 00:58:35 00:21:38
83 168 BÁBEK Martin 9 MV2 1971 1 00:59:44 00:22:47
84 21 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 4 MV3 1961 1 01:00:10 00:23:13
85 148 VÁCHA Petr gici behaj 34 M 1987 1 01:00:15 00:23:19
86 1023 POLÁČEK Kamil 35 MV1 1981 1 01:01:20 00:24:23
87 54 DURNA Vojtěch LS Brno 36 MV1 1977 1 01:04:01 00:27:04
88 85 VYROUBAL Michal Kalda team 10 MV2 1968 1 01:04:08 00:27:11
89 86 HRUBEŠOVÁ Dita Synthon 5 XZ 1970 1 01:04:58 00:28:01
90 141 HUIJGENS Niklaus 35 M 2000 1 01:05:01 00:28:04
91 159 VARMUŽA Ivan TJ Sokol Přibyslavice 5 MV3 1961 1 01:05:33 00:28:37
92 26 BOHÁČ Jiří 6 MV3 1954 1 01:06:13 00:29:16
93 80 STEJSKAL Ondřej Moutnice 36 M 1988 1 01:06:37 00:29:40
94 98 STŘÍTEŽSKÁ Jolana 6 XZ 1972 1 01:06:41 00:29:45
95 96 ŠMÍD Petr Hrušky 37 MV1 1980 1 01:08:49 00:31:52
96 10 MUSILOVÁ Pavla 7 XZ 1976 1 01:09:23 00:32:26
97 84 BOBKOVÁ Milada Brno 8 XZ 1982 1 01:09:32 00:32:35
98 275 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 7 MV3 1953 1 01:19:41 00:42:44
99 19 PALAŠ Zdeněk Valtice 8 MV3 1961 1 01:20:40 00:43:44
100 259 DRAŽAN Libor 9 MV3 1960 1 01:30:11 00:53:15

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1 KUPČÍK Roman M 1985
DNF 2 DOLÍHAL Luděk M 1988
DNF 3 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva XZ 1986
DNF 4 BÖHMOVÁ Karen XZ 2003
DNF 9 PENIÁKOVÁ Radka XZ 1983
DNF 50 BARTOLŠIC Vít MV1 1980
DNF 51 FORAL Roman MV2 1967
DNF 66 WIEDERSHEIM Richard MV1 1975
DNF 68 POLÁŠEK Metoděj MV1 1980
DNF 89 KRÁLÍK Luděk MV2 1965
DNF 101 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská M 1989
DNF 113 ŠVEC Michal M 1986
DNF 118 BRÁZDA Radek MV2 1967
DNF 121 JANČAŘÍK Petr MV2 1968
DNF 1024 NOVÁČEK Josef MV3 1958
DNF 142 JANOUŠEK Tomáš MV2 1971
DNF 149 KOLÁŘ Jiří MV1 1976
DNF 172 ARRUFÍ-FRANCH Enric MV2 1972
DNF 238 SVOBODOVA Martina XZ 1975
DNF 256 TEŠNAR Pavel MV1 1973
DNF 258 DUFEK Jiří MV2 1968
DNF 265 MARTINEC Jindřich MV3 1961
DNF 272 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team MV1 1981
DNF 281 KLIMENT Pavel MV2 1968

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.08.2022 10:00
Běh na Svatý Hostýn
21.08.2022 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald + Junior SPAC
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
09.09.2022 15:00
Zámecká 5
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
17.09.2022 09:00
Běh Komory daňových poradců
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.