Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 19.03.2022 08:00 do 19.03.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,60
Počet kol1
Počet závodníků109
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 145 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 1 Jři 2004 1 00:20:09
2 17 KŘENEK Adam SK Ante Žďár nad Sázavou 1 Dci 2005 1 00:20:55 00:00:45
3 28 FIC Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 2005 1 00:21:25 00:01:15
4 139 ODEHNAL Jakub VSK Univerzita Brno 3 Dci 2006 1 00:21:27 00:01:17
5 61 PAVELKOVÁ Hana AK Olymp Brno 1 Ž 2000 1 00:21:28 00:01:18
6 178 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 1 Jky 2003 1 00:22:05 00:01:55
7 105 HLUŠÍ Natálie AK Olymp Brno 2 Ž 2002 1 00:22:25 00:02:15
8 25 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno 2 Jky 2003 1 00:22:36 00:02:26
9 160 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia 3 Ž 1986 1 00:22:41 00:02:31
10 34 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK TRIATLON 4 Ž 1983 1 00:22:55 00:02:45
11 27 PŘIKRYL Vojtěch Fenix Sport Blansko 4 Dci 2006 1 00:23:25 00:03:16
12 120 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 1 ŽV2 1970 1 00:23:26 00:03:16
13 67 MOLIŠ Martin 5 Dci 2006 1 00:23:26 00:03:16
14 158 ŠPINAR Filip VSK Univerzita Brno 6 Dci 2005 1 00:23:46 00:03:36
15 18 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 3 Jky 2004 1 00:23:53 00:03:43
16 226 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 1 ŽV1 1982 1 00:23:59 00:03:49
17 163 MACHARÁČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 1 Dky 2005 1 00:24:18 00:04:08
18 30 ZÁPOTOČNÁ Sophia AK Olymp Brno 5 Ž 2000 1 00:24:22 00:04:12
19 159 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 2B Winner Team 6 Ž 1988 1 00:24:26 00:04:17
20 221 KOSTRUH Jan VSK Univerzita Brno 2 Jři 2004 1 00:25:28 00:05:18
21 223 SCHIEL Jakub 1 XM 1992 1 00:25:37 00:05:27
22 181 JANKOVÁ Magda 2 ŽV1 1980 1 00:25:43 00:05:33
23 194 ŠLOFAR Vladimír FSPS MU 2 XM 1997 1 00:25:47 00:05:37
24 235 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka Lelekovice 7 Ž 1999 1 00:25:51 00:05:41
25 157 TRUKSOVÁ Danka 3 ŽV1 1982 1 00:26:01 00:05:51
26 233 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 2001 1 00:26:09 00:05:59
27 14 CÉSAR Martin 3 XM 1990 1 00:26:13 00:06:03
28 180 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV4 1950 1 00:26:17 00:06:07
29 108 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 9 Ž 1998 1 00:26:27 00:06:17
30 112 RUSÍNOVÁ Monika 4 ŽV1 1977 1 00:26:33 00:06:23
31 6 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 5 ŽV1 1976 1 00:26:35 00:06:26
32 198 NOVOTNÁ Lucie 2BWINNER TEAM 6 ŽV1 1975 1 00:26:51 00:06:41
33 199 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 7 ŽV1 1973 1 00:27:04 00:06:54
34 129 PETERKOVÁ Nikola FSPS MU 10 Ž 1998 1 00:27:24 00:07:14
35 192 KIELAROVÁ Hana AK Olymp Brno 4 Jky 2003 1 00:27:27 00:07:17
36 222 PANTŮČKOVÁ Gabriela FSPS MU 11 Ž 1995 1 00:27:34 00:07:24
37 183 REIŠTETTEROVÁ Carla 12 Ž 1999 1 00:27:53 00:07:43
38 64 KUTĚJOVÁ Petra AK Olymp Brno 2 Dky 2006 1 00:28:13 00:08:03
39 117 FUČÍKOVÁ Hana 8 ŽV1 1977 1 00:28:44 00:08:34
40 236 KRATOCHVÍL Jiří Lelekovice 4 XM 1970 1 00:29:04 00:08:55
41 102 KOČÍ Adéla 13 Ž 1997 1 00:29:07 00:08:57
42 110 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 14 Ž 2001 1 00:29:10 00:09:00
43 126 BRÁZDA Tadeáš 5 XM 2002 1 00:29:11 00:09:01
44 49 BOBEK Josef TJ Znojmo 2 MV4 1949 1 00:29:16 00:09:06
45 48 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 2 ŽV2 1966 1 00:29:30 00:09:20
46 197 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 3 ŽV2 1969 1 00:29:37 00:09:27
47 146 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2007 1 00:29:47 00:09:37
48 80 PETROVÁ Katarína Kovalovice 9 ŽV1 1981 1 00:29:50 00:09:41
49 193 ŠŤASTNÁ Sára VSK Univerzita Brno 4 Dky 2006 1 00:30:03 00:09:53
50 187 PELLOVÁ Gabriela 10 ŽV1 1979 1 00:30:14 00:10:04
51 84 ŠEVČÍKOVÁ Barbora FSPS MU 15 Ž 1991 1 00:30:21 00:10:11
52 165 DVOŘÁKOVÁ Eva Atletika Alojzov 1 ŽV3 1955 1 00:30:22 00:10:13
53 107 POKORNÁ Dana 16 Ž 1983 1 00:30:30 00:10:21
54 179 MACHOVÁ Barbora FSPS MU 17 Ž 1999 1 00:30:56 00:10:46
55 225 VRÁNOVÁ - CHALK Zuzana Brno 2 ŽV3 1959 1 00:31:08 00:10:58
56 274 HÁLKOVÁ Dagmar 11 ŽV1 1982 1 00:31:10 00:11:01
57 186 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 6 XM 1982 1 00:31:13 00:11:03
58 127 DRÁPALOVÁ Vendula AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2006 1 00:31:23 00:11:13
59 33 HRUŠKOVÁ Lucie 2Bwinner 12 ŽV1 1973 1 00:31:37 00:11:27
60 130 UBROVÁ Veronika 13 ŽV1 1978 1 00:31:40 00:11:30
61 229 MORÁVEK Jan 7 Dci 2006 1 00:31:44 00:11:34
62 219 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 3 MV4 1949 1 00:32:17 00:12:07
63 106 BUŘILOVÁ Petra 18 Ž 1988 1 00:32:21 00:12:11
64 147 ŠMERDOVÁ Jarmila 3 ŽV3 1958 1 00:32:52 00:12:42
65 96 PALAŠ Zdeněk Valtice 7 XM 1961 1 00:33:35 00:13:25
66 5 MUSILOVÁ Pavla 14 ŽV1 1976 1 00:33:42 00:13:32
67 92 DOŇAR Bohuslav 4 MV4 1950 1 00:33:44 00:13:34
68 37 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 19 Ž 1999 1 00:34:00 00:13:50
69 31 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 8 XM 1972 1 00:34:13 00:14:03
70 232 GOMBARČÍKOVÁ Tatiana FSpS 20 Ž 1999 1 00:34:18 00:14:08
71 195 JELÍNEK Tomáš FSPS MU 9 XM 1998 1 00:34:18 00:14:08
72 35 SPONAR Jan 5 MV4 1950 1 00:34:22 00:14:12
73 234 KALOVÁ Jana Jako Brno 4 ŽV2 1966 1 00:34:45 00:14:35
74 202 BUDINSKÁ Hana Brno 4 ŽV3 1960 1 00:35:02 00:14:52
75 40 NOVOTNÁ Michaela 15 ŽV1 1975 1 00:35:27 00:15:17
76 46 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 6 MV4 1950 1 00:36:21 00:16:11
77 227 UHMANN Petr KOS Tesla Brno 7 MV4 1951 1 00:36:32 00:16:22
78 184 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 16 ŽV1 1982 1 00:37:13 00:17:03
79 156 PAULINIOVÁ Alexandra FSPS MU 21 Ž 1998 1 00:37:27 00:17:17
80 155 PAULINIOVÁ Nina FSPS MU 22 Ž 1999 1 00:37:27 00:17:17
81 54 BUCHTOVÁ Michaela FSPS MU 23 Ž 1997 1 00:37:27 00:17:17
82 56 ZEMANOVÁ Monika FSPS MU 24 Ž 1998 1 00:37:27 00:17:17
83 29 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 10 XM 1973 1 00:37:32 00:17:22
84 77 KOCIÁNOVÁ Marie 5 ŽV3 1946 1 00:38:18 00:18:09
85 231 KOŠŤÁLOVÁ Markéta 17 ŽV1 1978 1 00:38:30 00:18:20
86 224 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 5 ŽV2 1963 1 00:40:09 00:19:59
87 230 MORÁVEK Tomáš 8 Dci 2009 1 00:41:07 00:20:57
88 220 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 8 MV4 1952 1 00:41:09 00:20:59
89 174 QAZIMI Monika 6 ŽV2 1972 1 00:41:21 00:21:11
90 52 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice - Mistřín 9 MV4 1937 1 00:47:46 00:27:36

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 4 BÖHMOVÁ Karen Jky 2003 0 1 kolo
DNS 9 PENIÁKOVÁ Radka Ž 1983 0 1 kolo
DNS 13 MARYŠLEROVÁ Monika ŽV1 1974 0 1 kolo
DNS 15 VAŠULÍN Martin XM 1987 0 1 kolo
DNS 39 OLIVOVÁ Lenka ŽV1 1976 0 1 kolo
DNS 41 NOVOTNÝ Vojtěch Dci 2005 0 1 kolo
DNS 42 MARTINCOVÁ Lucie Ž 1987 0 1 kolo
DNS 45 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž 1994 0 1 kolo
DNS 57 ZOUHAR Tadeáš Dci 2005 0 1 kolo
DNS 103 KOČÍ Heidi Ž 1997 0 1 kolo
DNS 119 BEGUNOVA Oxana Ž 1989 0 1 kolo
DNS 122 JANČAŘÍK Tomáš Dci 2005 0 1 kolo
DNS 133 COUFALOVÁ Jiřina ŽV1 1978 0 1 kolo
DNS 148 SIMERSKÁ Martina Ž 1985 0 1 kolo
DNS 150 KOLÁŘOVÁ Šárka ŽV1 1976 0 1 kolo
DNS 257 TEŠNAROVÁ Lucie ŽV1 1974 0 1 kolo
DNS 273 DOKOUPILOVÁ Markéta ŽV1 1977 0 1 kolo
DNS 282 KLIMENTOVÁ Hana ŽV2 1971 0 1 kolo
DNS 343 HOLÝ Josef MV4 1941 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.