Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km

Datum pořádání od 08.01.2022 08:00 do 08.01.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátRichard Kolář
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:45 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků134
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 24 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 1 00:32:53
2 46 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 1 M 2001 1 00:33:21 00:00:27
3 33 GRÜN Vojtěch Salomon/Suunto 2 M 1992 1 00:33:34 00:00:40
4 136 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 3 M 1986 1 00:33:59 00:01:05
5 39 SOURAL Lukáš Orel Židenice / VSK Univerzita Brno 2 MV1 1982 1 00:35:19 00:02:26
6 58 BOŘIL Vojtěch TJ Atletika Žďár nad Sázavou 4 M 1990 1 00:36:02 00:03:08
7 55 PAVELKA Jan 2BWINNER TEAM 3 MV1 1982 1 00:36:24 00:03:31
8 155 STRNAD Václav 5 M 1983 1 00:36:37 00:03:43
9 8 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 6 M 2002 1 00:36:59 00:04:05
10 42 PARGAČ Martin 2Bwinner 7 M 1985 1 00:37:08 00:04:15
11 94 BOŘIL Lukáš Žďára 8 M 1992 1 00:37:15 00:04:21
12 9 HUSÁK Ondřej MB Cyklo Sokolnice 4 MV1 1982 1 00:37:25 00:04:31
13 104 BEJČEK Patrik Trailpoint.cz 9 M 1994 1 00:37:33 00:04:39
14 18 POKORNÝ Václav KadlaKadla 5 MV1 1978 1 00:38:04 00:05:10
15 61 HÉNEK Petr Klimatex running team 10 M 1987 1 00:38:07 00:05:13
16 135 KŘIVÁNEK Filip RSFK 11 M 1991 1 00:38:37 00:05:43
17 1 KUPČÍK Roman 12 M 1985 1 00:38:42 00:05:49
18 7 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 MV1 1979 1 00:38:46 00:05:53
19 90 MATOUŠEK Denis 13 M 1988 1 00:38:55 00:06:01
20 43 HALAMA Jiří AK Kuřim 7 MV1 1977 1 00:38:56 00:06:02
21 13 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 1 MV2 1972 1 00:39:11 00:06:17
22 47 NESRSTA Michal 2BWINNER TEAM 8 MV1 1981 1 00:39:26 00:06:33
23 15 BENEŠ Radomír 2B Winner 9 MV1 1973 1 00:39:53 00:06:59
24 80 ČERNÝ Štěpán 14 M 1991 1 00:40:12 00:07:18
25 17 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 10 MV1 1979 1 00:40:13 00:07:20
26 249 COUFAL Svatoš 2 MV2 1967 1 00:40:32 00:07:39
27 21 JOHANÍK Jakub 11 MV1 1982 1 00:40:55 00:08:01
28 78 DVOŘÁK Miroslav Sokol Bystré 12 MV1 1975 1 00:40:58 00:08:04
29 36 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 3 MV2 1965 1 00:41:10 00:08:17
30 116 FUČÍK Karel 4 MV2 1972 1 00:41:16 00:08:23
31 98 HLOUŠEK Mirek TSAI 13 MV1 1979 1 00:41:24 00:08:30
32 73 KNAP Zdeněk 15 M 1991 1 00:41:26 00:08:33
33 40 DUŠIL Jaroslav BK Brno 5 MV2 1970 1 00:41:29 00:08:36
34 65 CHALOUPKA Tomáš 14 MV1 1982 1 00:41:34 00:08:40
35 150 SYCHRA Tomáš VSK Mendelu Brno 16 M 1983 1 00:41:44 00:08:50
36 82 KUNZ Kamil 15 MV1 1978 1 00:41:46 00:08:52
37 20 KUCHAŘ Jan 16 MV1 1976 1 00:41:52 00:08:58
38 50 BARTOLŠIC Vít 17 MV1 1980 1 00:41:58 00:09:05
39 265 MARTINEC Jindřich 1 MV3 1961 1 00:42:13 00:09:19
40 54 TKADLČÍK Zbyněk 2B Winner Team 18 MV1 1974 1 00:42:15 00:09:22
41 147 LAZAR Lukáš 19 MV1 1982 1 00:42:20 00:09:27
42 83 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 17 M 1988 1 00:42:27 00:09:33
43 2 DOLÍHAL Luděk 18 M 1988 1 00:42:28 00:09:35
44 14 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 MV3 1960 1 00:42:29 00:09:36
45 153 VÍT Ondřej 20 MV1 1980 1 00:42:42 00:09:49
46 5 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 21 MV1 1982 1 00:42:42 00:09:49
47 124 PERNIČKA Jan 19 M 1987 1 00:42:53 00:09:59
48 84 PRIBUTEN Radek 20 M 1985 1 00:42:54 00:10:00
49 16 FANFRDLA Dalimil 22 MV1 1973 1 00:42:58 00:10:05
50 121 JANČAŘÍK Petr 6 MV2 1968 1 00:43:08 00:10:15
51 49 BADÍK Roman 21 M 1984 1 00:43:13 00:10:19
52 131 LIŠKA Aleš Universal USU team 23 MV1 1977 1 00:43:27 00:10:33
53 63 KUNOVSKÝ Michal 24 MV1 1978 1 00:43:39 00:10:45
54 44 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 7 MV2 1967 1 00:43:47 00:10:53
55 88 MUNDL Ondřej Vranov u Brna 22 M 1983 1 00:44:05 00:11:12
56 11 KUBUŠ Marek 2B Winner Team 25 MV1 1978 1 00:44:11 00:11:17
57 144 PERNICA Karel Lipovec 23 M 1984 1 00:44:11 00:11:17
58 141 KLÍMA Miroslav Fanclub Emmy Smetany 26 MV1 1975 1 00:44:14 00:11:20
59 92 SKŘIVÁNEK Petr SK Obřany 24 M 1987 1 00:44:19 00:11:25
60 34 TRÁVNÍK Zdeněk Pístov 27 MV1 1978 1 00:44:21 00:11:27
61 41 KOŘAN Pavel VBM Brno 28 MV1 1974 1 00:44:24 00:11:30
62 37 SUCHARDA Pavel 8 MV2 1970 1 00:44:27 00:11:34
63 79 VIKI Jan 2B Winner Team 25 M 1988 1 00:44:28 00:11:35
64 132 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 26 M 1990 1 00:44:41 00:11:47
65 101 VEČEŘA Tomáš 29 M 1989 1 00:45:21 00:12:27
66 26 PEŘINA Ivo Kuřim 9 MV2 1966 1 00:45:22 00:12:28
67 145 MAREK Jakub Jedem stopem 27 M 1988 1 00:45:37 00:12:44
68 87 DOHNAL Jiří 28 M 1983 1 00:45:59 00:13:05
69 75 UHLÍŘ Dalibor Brno 30 MV1 1980 1 00:45:59 00:13:06
70 68 POLÁŠEK Metoděj 31 MV1 1980 1 00:46:04 00:13:10
71 72 ŽÁČKOVÁ Eva INOV8 Team 1 XZ 1994 1 00:46:17 00:13:24
72 138 VRÁNEK David 32 MV1 1978 1 00:46:25 00:13:32
73 51 FORAL Roman 10 MV2 1967 1 00:46:41 00:13:47
74 267 SLÁMA Jiří 3 MV3 1960 1 00:46:45 00:13:51
75 38 NĚMEC Vladimír SK Líšeň 33 MV1 1977 1 00:46:49 00:13:55
76 32 POKORNÝ Jan 29 M 1996 1 00:47:07 00:14:14
77 96 HUSÁK Miroslav 34 MV1 1975 1 00:47:17 00:14:24
78 139 PACHECO Edinson Reparadabikes 30 M 1983 1 00:47:51 00:14:58
79 1004 BÖHMOVÁ Karen 2 XZ 2003 1 00:47:57 00:15:03
80 266 PELIKÁN Martin 35 MV1 1974 1 00:47:57 00:15:04
81 3 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva 3 XZ 1986 1 00:47:58 00:15:05
82 19 ELZNER Petr 36 MV1 1981 1 00:48:13 00:15:19
83 59 KOCKA Matus 2BW 31 M 1984 1 00:48:19 00:15:26
84 69 SLOUKA Jiří 32 M 1983 1 00:48:51 00:15:57
85 22 HUBÍK Martin 33 M 1985 1 00:48:51 00:15:57
86 67 MARADA Tomáš 37 MV1 1976 1 00:49:01 00:16:07
87 60 SCHWARZ Daniel 2B Winner 38 MV1 1977 1 00:49:03 00:16:10
88 86 DVOŘÁK Martin Extra Brno 34 M 1988 1 00:49:06 00:16:12
89 152 JÁNSKÝ David Brno 39 MV1 1978 1 00:49:16 00:16:23
90 85 ŠMÍD Jan Extra Brno 35 M 1984 1 00:49:25 00:16:31
91 31 KRATĚNA Ivo Ošelín 40 MV1 1980 1 00:49:51 00:16:58
92 30 TESAŘ Petr Tábornice Hrušovany 36 M 1992 1 00:50:19 00:17:25
93 151 INDRA Radovan Brno Medlánky 41 MV1 1976 1 00:50:47 00:17:53
94 172 ARRUFÍ-FRANCH Enric 11 MV2 1972 1 00:50:47 00:17:53
95 62 LENHART David Brno 42 MV1 1979 1 00:50:55 00:18:01
96 1024 NOVÁČEK Josef 4 MV3 1958 1 00:51:03 00:18:09
97 56 CECHMEISTER Bohumil TJ Sokol Přísnotice 43 MV1 1974 1 00:51:09 00:18:16
98 76 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 12 MV2 1965 1 00:51:23 00:18:29
99 133 NĚMEC Tomáš Brno 44 MV1 1979 1 00:51:24 00:18:30
100 143 GRAUEROVÁ Helena 4 XZ 1978 1 00:51:36 00:18:42
101 142 JANOUŠEK Tomáš 13 MV2 1971 1 00:51:36 00:18:42
102 189 SOBOTKA Martin 45 MV1 1976 1 00:51:58 00:19:05
103 12 DUMEK Aleš 46 MV1 1973 1 00:52:05 00:19:11
104 27 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 5 MV3 1961 1 00:52:21 00:19:27
105 148 TYLEČEK Pavel Jundrováci 47 MV1 1973 1 00:52:21 00:19:27
106 1023 POLÁČEK Kamil 48 MV1 1981 1 00:54:30 00:21:36
107 4 DURNA Vojtěch LS Brno 49 MV1 1977 1 00:55:38 00:22:44
108 146 ŠOBA Pavel Brno 50 MV1 1973 1 00:56:20 00:23:26
109 1009 PENIÁKOVÁ Radka 5 XZ 1983 1 00:56:25 00:23:31
110 137 BORKOVCOVÁ Lucie 6 XZ 1981 1 00:56:25 00:23:31
111 93 VÁCHA Petr gici behaj 37 M 1987 1 00:58:05 00:25:11
112 45 HANZL Vlastimil 6 MV3 1953 1 00:58:32 00:25:39
113 100 STŘÍTEŽSKÁ Jolana 7 XZ 1972 1 01:00:25 00:27:31
114 23 STEJSKAL Ondřej Moutnice 38 M 1988 1 01:01:08 00:28:15
115 81 BOHÁČ Jiří Běhej Brno.com 7 MV3 1954 1 01:01:39 00:28:45
116 91 ŠMÍD Petr Hrušky 51 MV1 1980 1 01:04:46 00:31:53
117 259 DRAŽAN Libor 8 MV3 1960 1 01:17:03 00:44:10

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 10 MUSILOVÁ Pavla XZ 1976
DNF 66 WIEDERSHEIM Richard MV1 1975
DNF 89 KRÁLÍK Luděk MV2 1965
DNF 99 ŠNÓBL František Sokol Telnice MV1 1979
DNF 113 ŠVEC Michal M 1986
DNF 118 BRÁZDA Radek MV2 1967
DNF 149 KOLÁŘ Jiří MV1 1976
DNF 161 BEDNAŘÍK Petr MV2 1971
DNF 168 BÁBEK Martin MV2 1971
DNF 238 SVOBODOVA Martina XZ 1975
DNF 256 TEŠNAR Pavel MV1 1973
DNF 258 DUFEK Jiří MV2 1968
DNF 272 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team MV1 1981
DNF 275 SEDLÁČEK Pavel MV3 1953
DNF 281 KLIMENT Pavel MV2 1968
DNF 134 HANČÍK Radovan MV1 1974
DQ 154 DVOŘÁK Pavel MV1 1978 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.08.2022 10:00
Běh na Svatý Hostýn
21.08.2022 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald + Junior SPAC
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
09.09.2022 15:00
Zámecká 5
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
17.09.2022 09:00
Běh Komory daňových poradců
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.