Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km

Datum pořádání od 08.01.2022 08:00 do 08.01.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátRichard Kolář
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol1
Počet závodníků107
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 54 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 1 Jři 2004 1 00:17:12
2 139 URBÁNEK Tomáš SK Žabovřesky Brno 1 Dci 2006 1 00:17:52 00:00:39
3 6 PLIC Lukáš 2B Winner Team 2 Dci 2006 1 00:18:03 00:00:50
4 46 ODEHNAL Jakub VSK Univerzita Brno 3 Dci 2006 1 00:18:04 00:00:51
5 69 KOSINA Adam VSK Univerzita Brno 2 Jři 2004 1 00:18:29 00:01:16
6 165 ŠMÍDA Michal AK Olymp Brno 1 XM 2001 1 00:18:30 00:01:17
7 127 URBÁNEK Adam SK Žabovřesky Brno 3 Jři 2003 1 00:18:31 00:01:18
8 163 ŠMÍDA Jan AK Olymp Brno 2 XM 1999 1 00:18:45 00:01:33
9 57 ZOUHAR Tadeáš 4 Dci 2005 1 00:19:23 00:02:11
10 183 ŠTĚRBÁK Josef SK Žabovřesky 4 Jři 2004 1 00:19:34 00:02:22
11 47 ŠPINÁR Filip AK Olymp Brno 5 Dci 2005 1 00:19:35 00:02:23
12 49 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno 1 Jky 2003 1 00:19:45 00:02:32
13 77 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1986 1 00:19:46 00:02:33
14 191 ŠIMONOVSKÝ Filip AK Kuřim 6 Dci 2006 1 00:19:59 00:02:47
15 177 DVOŘÁČEK Michal SK Žabovřesky Brno 7 Dci 2005 1 00:19:59 00:02:47
16 180 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV1 1982 1 00:20:19 00:03:06
17 160 OŽANOVÁ Zuzana Fklidu 2 Ž 1991 1 00:20:24 00:03:11
18 129 HLUŠÍ Natálie AK Olymp Brno 3 Ž 2002 1 00:20:28 00:03:15
19 158 MRÁZKOVÁ Natalie AK Olymp Brno 4 Ž 2000 1 00:20:30 00:03:18
20 202 BULIČKA Martin SK Žabovřesky Brno 8 Dci 2008 1 00:20:47 00:03:34
21 223 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 2 ŽV1 1982 1 00:20:50 00:03:38
22 120 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 1 ŽV2 1970 1 00:21:06 00:03:53
23 225 ŠIMONOVSKÁ Eva 2bwinnerteam 3 ŽV1 1979 1 00:21:14 00:04:02
24 17 KOČA Vojtěch SK Žabovřesky 9 Dci 2006 1 00:21:20 00:04:08
25 159 KOSTRUH Jan VSK Univerzita Brno 5 Jři 2004 1 00:21:27 00:04:14
26 147 SADÍLKOVÁ Arleta VSK Univerzita Brno 1 Dky 2006 1 00:21:28 00:04:15
27 209 TOLDY Matyáš Sport Races 6 Jři 2003 1 00:21:41 00:04:29
28 195 DOUŠEK Tomáš TJ Tesla Brno 7 Jři 2004 1 00:21:42 00:04:30
29 67 BENIAČOVÁ Linda Running Zone Brno 4 ŽV1 1978 1 00:21:52 00:04:39
30 80 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 2B Winner Team 5 Ž 1988 1 00:21:57 00:04:44
31 28 KOUTECKÝ Lukáš 3 XM 1987 1 00:22:35 00:05:22
32 112 RUSÍNOVÁ Monika 5 ŽV1 1977 1 00:22:40 00:05:27
33 184 BEER Matyáš OZZY Brno 10 Dci 2005 1 00:23:11 00:05:58
34 108 MATOUŠOVÁ Michaela Kondrát tools team 6 Ž 2000 1 00:23:18 00:06:05
35 96 TOMANOVÁ Eliška SK Žabovřesky Brno 2 Dky 2006 1 00:23:19 00:06:07
36 193 TRUKSOVÁ Dana 6 ŽV1 1982 1 00:23:27 00:06:14
37 117 FUČÍKOVÁ Hana 7 ŽV1 1977 1 00:23:32 00:06:19
38 219 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 8 ŽV1 1978 1 00:23:35 00:06:22
39 25 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 9 ŽV1 1976 1 00:23:37 00:06:24
40 105 NOVOTNÁ Lucie 2BWINNER TEAM 10 ŽV1 1975 1 00:23:38 00:06:25
41 166 COUFALOVÁ Hana Brno 7 Ž 1984 1 00:23:51 00:06:38
42 29 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 11 ŽV1 1973 1 00:23:53 00:06:40
43 14 CÉSAR Martin 4 XM 1990 1 00:24:07 00:06:54
44 84 JOHANÍKOVÁ Lucie Kuřim 8 Ž 1986 1 00:24:08 00:06:55
45 222 VOJTA Viktor SK Žabovřesky Brno 5 XM 2002 1 00:24:14 00:07:02
46 18 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 2 ŽV2 1964 1 00:24:15 00:07:03
47 48 SLABÁKOVÁ Lenka 3 ŽV2 1966 1 00:24:17 00:07:04
48 198 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 9 Ž 1997 1 00:24:28 00:07:15
49 30 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV2 1963 1 00:24:33 00:07:20
50 146 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 10 Ž 1998 1 00:25:02 00:07:49
51 133 COUFALOVÁ Jiřina 12 ŽV1 1978 1 00:25:07 00:07:54
52 197 KALIVODOVÁ Iva 11 Ž 1987 1 00:25:14 00:08:01
53 145 PETROVÁ Katarína Kovalovice 13 ŽV1 1981 1 00:25:17 00:08:04
54 31 ORGOŇ Vít Moravské Bránice 6 XM 1964 1 00:25:18 00:08:06
55 274 HÁLKOVÁ Dagmar 14 ŽV1 1982 1 00:25:24 00:08:11
56 155 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2007 1 00:25:32 00:08:19
57 110 KUTĚJOVÁ Petra AK Olymp Brno 4 Dky 2006 1 00:25:51 00:08:38
58 37 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 ŽV2 1971 1 00:25:52 00:08:39
59 226 ŠVARCOVÁ Jana 15 ŽV1 1982 1 00:25:59 00:08:46
60 106 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2Bwinner 16 ŽV1 1973 1 00:26:06 00:08:53
61 107 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 1 MV4 1950 1 00:26:14 00:09:01
62 34 VÁLKOVÁ Petra Individuální 12 Ž 1988 1 00:26:37 00:09:25
63 33 BOBEK Josef TJ Znojmo 2 MV4 1949 1 00:26:39 00:09:26
64 192 VRÁNOVÁ Zuzana Brno 1 ŽV3 1959 1 00:26:39 00:09:26
65 26 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 13 Ž 2000 1 00:26:48 00:09:35
66 224 HYNKOVÁ Lada VVM 6 ŽV2 1965 1 00:27:23 00:10:11
67 157 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 7 ŽV2 1969 1 00:27:28 00:10:16
68 186 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 2 ŽV3 1955 1 00:27:47 00:10:34
69 39 OLIVOVÁ Lenka 17 ŽV1 1976 1 00:27:57 00:10:44
70 178 POKORNÁ Dana 14 Ž 1983 1 00:27:57 00:10:44
71 61 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 3 MV4 1949 1 00:28:26 00:11:13
73 52 BUŘILOVÁ Petra 15 Ž 1988 1 00:28:44 00:11:31
74 103 KOČÍ Heidi 16 Ž 1997 1 00:28:47 00:11:35
75 199 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 8 ŽV2 1971 1 00:28:51 00:11:39
76 130 UBROVÁ Veronika 18 ŽV1 1978 1 00:29:48 00:12:35
77 56 BUDINSKÁ Hana Brno 4 ŽV3 1960 1 00:30:29 00:13:16
78 220 MACHATKA Martin 7 XM 1990 1 00:31:00 00:13:47
79 221 DOBEŠOVÁ Barbora 17 Ž 1988 1 00:31:00 00:13:48
80 35 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 4 MV4 1950 1 00:31:07 00:13:55
81 181 VONDROVÁ Olga 5 ŽV3 1962 1 00:32:20 00:15:08
82 5 MUSILOVÁ Pavla 19 ŽV1 1976 1 00:33:23 00:16:11
83 179 VICENECOVÁ Anna 18 Ž 1995 1 00:33:38 00:16:26
84 156 DOBEŠOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 9 ŽV2 1972 1 00:33:46 00:16:33
85 64 UHMANN Petr KOS Tesla Brno 5 MV4 1951 1 00:34:12 00:16:59
86 194 LIPOVSKÁ Markéta 19 Ž 1986 1 00:34:40 00:17:27
87 174 QAZIMI Monika 10 ŽV2 1972 1 00:36:07 00:18:54
88 126 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 6 MV4 1952 1 00:36:30 00:19:17
89 343 HOLÝ Josef 7 MV4 1941 1 00:40:07 00:22:54
90 27 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 8 MV4 1937 1 00:42:09 00:24:56

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 4 BÖHMOVÁ Karen Jky 2003
DNF 9 PENIÁKOVÁ Radka Ž 1983
DNF 13 MARYŠLEROVÁ Monika ŽV1 1974
DNF 15 VAŠULÍN Martin XM 1987
DNF 40 NOVOTNÁ Michaela ŽV1 1975
DNF 41 NOVOTNÝ Vojtěch Dci 2005
DNF 42 MARTINCOVÁ Lucie Ž 1987
DNF 45 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž 1994
DNF 92 DOŇAR Bohuslav MV4 1950
DNF 102 KOČÍ Adéla Ž 1997
DNF 119 BEGUNOVA Oxana Ž 1989
DNF 122 JANČAŘÍK Tomáš Dci 2005
DNF 150 KOLÁŘOVÁ Šárka ŽV1 1976
DNF 187 PELLOVÁ Gabriela ŽV1 1979
DNF 257 TEŠNAROVÁ Lucie ŽV1 1974
DNF 273 DOKOUPILOVÁ Markéta ŽV1 1977
DNF 282 KLIMENTOVÁ Hana ŽV2 1971
DNF 299 ŠMERDOVÁ Jarmila ŽV3 1958

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.