Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km

Datum pořádání od 18.12.2021 08:00 do 18.12.2021 12:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol2
Počet závodníků103
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 M 2000 1 00:30:32
2 153 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 1 00:30:41 00:00:09
3 4 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 2 M 2001 1 00:31:30 00:00:58
4 175 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 3 M 1986 1 00:31:43 00:01:11
5 8 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 4 M 2001 1 00:32:22 00:01:50
6 1 POLÁČEK Kamil VSK Univerzita Brno 5 M 1981 1 00:33:01 00:02:29
7 3 SOURAL Lukáš Orel Židenice / VSK Univerzita Brno 2 MV1 1982 1 00:33:21 00:02:48
8 7 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 6 M 2002 1 00:33:59 00:03:26
9 159 STRNAD Václav 7 M 1983 1 00:34:02 00:03:30
10 192 POTŮČEK Jiří AKLD Blansko 8 M 1988 1 00:34:05 00:03:33
11 104 BEJČEK Patrik Trailpoint.cz 9 M 1994 1 00:34:49 00:04:16
12 183 BENEŠ Ondřej gici behaj 10 M 1986 1 00:35:28 00:04:56
13 154 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 3 MV1 1982 1 00:35:35 00:05:03
14 206 BENEŠ Petr Blansko 11 M 1987 1 00:35:45 00:05:12
15 181 RYBA Lukáš Lipůvka 4 MV1 1979 1 00:35:55 00:05:22
16 155 POKORNÝ Václav KadlaKadla 5 MV1 1978 1 00:36:04 00:05:32
17 166 RYŠAVÝ Vojtěch 12 M 1994 1 00:36:22 00:05:49
18 2 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 1 MV2 1972 1 00:36:26 00:05:54
19 301 KUPČÍK Roman Zastávka 13 M 1985 1 00:36:38 00:06:06
20 189 MATOUŠEK Denis 14 M 1988 1 00:36:51 00:06:19
21 151 ČERNÝ Štěpán 15 M 1991 1 00:37:11 00:06:39
22 198 NOVOTNÝ Vojtěch 16 M 1987 1 00:37:52 00:07:19
23 6 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2 MV2 1965 1 00:37:53 00:07:20
24 200 LAZAR Lukáš 6 MV1 1982 1 00:37:55 00:07:23
25 22 KUCHAŘ Jan 7 MV1 1976 1 00:38:18 00:07:46
26 65 CHALOUPKA Tomáš 8 MV1 1982 1 00:38:24 00:07:51
27 169 DUŠIL Jaroslav BK Brno 3 MV2 1970 1 00:38:27 00:07:55
28 14 HLOUŠEK Mirek TSAI 9 MV1 1979 1 00:39:01 00:08:29
29 113 ŠVEC Michal 17 M 1986 1 00:39:02 00:08:30
30 205 VÍT Ondřej 10 MV1 1980 1 00:39:05 00:08:33
31 157 STRNADOVÁ Eva 1 XZ 1986 1 00:39:06 00:08:34
32 161 BURDILÁK Radek Vranov Sunday Runners 18 M 1985 1 00:39:24 00:08:52
33 204 DUFEK Jiří Vranov 4 MV2 1968 1 00:39:25 00:08:53
34 124 PERNIČKA Jan 19 M 1987 1 00:39:30 00:08:58
35 265 MARTINEC Jindřich 1 MV3 1961 1 00:39:39 00:09:06
36 196 KREIDL Lukáš Brno 11 MV1 1975 1 00:39:43 00:09:11
37 162 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 12 MV1 1976 1 00:39:52 00:09:19
38 193 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 13 MV1 1982 1 00:40:17 00:09:45
39 201 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 20 M 1988 1 00:40:18 00:09:46
40 163 BĚLOHOUBEK Petr Brno 5 MV2 1972 1 00:40:33 00:10:00
41 18 KOŘAN Pavel VBM Brno 14 MV1 1974 1 00:40:55 00:10:23
42 191 MUNDL Ondřej Vranov u Brna 21 M 1983 1 00:41:09 00:10:37
43 21 KLÍMA Miroslav Fanclub Emmy Smetany 15 MV1 1975 1 00:41:11 00:10:38
44 9 SUCHARDA Pavel 6 MV2 1970 1 00:41:11 00:10:38
45 179 GALÍK Pavel Vranov Sunday Runners 2 MV3 1961 1 00:41:19 00:10:47
46 16 FANFRDLA Dalimil 16 MV1 1973 1 00:41:25 00:10:52
47 178 MAREK Jakub Jedem stopem 22 M 1988 1 00:41:59 00:11:27
48 195 VACULA Ondrej AC Lelek 17 MV1 1981 1 00:42:17 00:11:45
49 174 VRÁNA Filip Jundrov 18 MV1 1976 1 00:42:24 00:11:52
50 51 FORAL Roman 7 MV2 1967 1 00:42:49 00:12:17
51 202 PACHECO Edinson Reparadabikes 23 M 1983 1 00:42:51 00:12:18
52 180 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI 24 M 1990 1 00:42:54 00:12:22
53 173 JAKEŠ Jiří Eleven head cyklolive team 19 MV1 1977 1 00:43:12 00:12:40
54 165 WAGNER Adam Vyškov 25 M 1997 1 00:43:16 00:12:44
55 267 SLÁMA Jiří 3 MV3 1960 1 00:43:32 00:13:00
56 156 HUSÁK Miroslav 20 MV1 1975 1 00:43:34 00:13:02
57 188 VERNER Tomáš VSK Mendelu Brno 21 MV1 1982 1 00:43:37 00:13:05
58 185 CHLOUPEK Tomáš 26 M 1984 1 00:43:44 00:13:11
59 167 DOHNAL Jiří 27 M 1983 1 00:43:52 00:13:20
60 19 DVOŘÁK Martin 28 M 1988 1 00:43:54 00:13:22
61 11 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 8 MV2 1971 1 00:43:58 00:13:26
62 13 HLUŠÍ Jaroslav Brno 9 MV2 1971 1 00:44:09 00:13:36
63 186 GUŇKA Jiří gici behaj 29 M 1987 1 00:44:09 00:13:37
64 266 PELIKÁN Martin 22 MV1 1974 1 00:44:21 00:13:48
65 20 ŠMÍD Jan Extra Brno 30 M 1984 1 00:44:22 00:13:49
66 5 ŠERÁK Martin Bílovice nad Svitavou 23 MV1 1978 1 00:44:50 00:14:17
67 197 PROUZA Michal 31 M 1986 1 00:45:19 00:14:47
68 152 ŠIMEČEK Petr 24 MV1 1979 1 00:45:29 00:14:57
69 199 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 10 MV2 1969 1 00:45:30 00:14:57
70 176 KALODOVÁ Kristýna Blansko 2 XZ 1981 1 00:45:50 00:15:18
71 15 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 11 MV2 1965 1 00:46:20 00:15:48
72 177 ŠVÁB Štěpán Bruslárna.cz 32 M 1994 1 00:46:29 00:15:57
73 170 JANEK Petr 12 MV2 1969 1 00:46:33 00:16:00
74 12 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 25 MV1 1973 1 00:46:53 00:16:21
75 389 SOBOTKA Martin 26 MV1 1976 1 00:46:56 00:16:24
76 194 LENHART David Brno 27 MV1 1979 1 00:47:31 00:16:58
77 203 TYLEČEK Pavel Jundrováci 28 MV1 1973 1 00:47:48 00:17:16
78 138 VRÁNEK David 29 MV1 1978 1 00:47:55 00:17:23
79 182 BEŠTA Marek 33 M 1986 1 00:50:09 00:19:37
80 238 SVOBODOVA Martina 3 XZ 1975 1 00:50:12 00:19:40
81 23 POLÁČEK Kamil 30 MV1 1981 1 00:50:45 00:20:13
82 164 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 4 MV3 1954 1 00:54:32 00:23:59
83 17 ŠMÍD Petr Hrušky 31 MV1 1980 1 00:55:21 00:24:49
84 187 VÁCHA Petr gici behaj 34 M 1987 1 00:56:01 00:25:29
85 160 MEDEK Jiří Černá Hora 32 MV1 1978 1 00:57:55 00:27:23
86 275 SEDLÁČEK Pavel 5 MV3 1953 1 01:04:08 00:33:36
87 259 DRAŽAN Libor 6 MV3 1960 1 01:12:12 00:41:40

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 10 MUSILOVÁ Pavla XZ 1976 0 1 kolo
DNS 50 BARTOLŠIC Vít MV1 1980 0 1 kolo
DNS 63 KUNOVSKÝ Michal MV1 1978 0 1 kolo
DNS 68 POLÁŠEK Metoděj MV1 1980 0 1 kolo
DNS 89 KRÁLÍK Luděk MV2 1965 0 1 kolo
DNS 101 VEČEŘA Tomáš M 1989 0 1 kolo
DNS 116 FUČÍK Karel MV2 1972 0 1 kolo
DNS 118 BRÁZDA Radek MV2 1967 0 1 kolo
DNS 121 JANČAŘÍK Petr MV2 1968 0 1 kolo
DNS 142 JANOUŠEK Tomáš MV2 1971 0 1 kolo
DNS 143 GRAUEROVÁ Helena XZ 1978 0 1 kolo
DNS 172 ARRUFÍ-FRANCH Enric MV2 1972 0 1 kolo
DNS 249 COUFAL Svatoš MV2 1967 0 1 kolo
DNS 256 TEŠNAR Pavel MV1 1973 0 1 kolo
DNS 258 DUFEK Jiří MV2 1968 0 1 kolo
DNS 281 KLIMENT Pavel MV2 1968 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.08.2022 10:00
Běh na Svatý Hostýn
21.08.2022 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald + Junior SPAC
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
09.09.2022 15:00
Zámecká 5
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
17.09.2022 09:00
Běh Komory daňových poradců
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.