Rychlé novinky:

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

09.11.2021: Změny 17. listopadu

Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 07.08.2021 12:00 do 07.08.2021 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků58
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 529 VECHETOVÁ Markéta SK Meteor Brno 1 ŽA 1991 2 00:18:06
2 544 KORVASOVÁ Tereza Vnorovi v pohybu 2 ŽA 1996 2 00:19:03 00:00:57
3 532 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 ŽB 1983 2 00:19:15 00:01:09
4 531 LANGHAMMEROVÁ Anežka AK Drnovice/ Orel Židenice 3 ŽA 1994 2 00:19:54 00:01:48
5 501 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Orel Židenice/ AAC Brno 1 ŽD 1970 2 00:20:20 00:02:13
6 518 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 1 F 1951 2 00:20:32 00:02:26
7 530 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 4 ŽA 1989 2 00:21:09 00:03:03
8 546 SELUCKÁ Blanka Kyjov 2 ŽD 1970 2 00:21:18 00:03:12
9 550 ŽŮČKOVÁ Kateřina Kejkyoga 2 ŽB 1982 2 00:21:34 00:03:28
10 514 SYMERSKÁ Kristína Veselí nad Moravou 5 ŽA 1986 2 00:21:38 00:03:32
11 512 DIVIŠOVÁ Silvie AK Drnovice 1 ŽC 1975 2 00:21:53 00:03:47
12 526 NAVARA Karel Uherský Ostroh 2 F 1950 2 00:21:58 00:03:52
13 519 KRCHÁKOVÁ Alena Moravská Slavie Brno 1 ŽE 1957 2 00:22:10 00:04:04
14 505 IVANOVÁ Kateřina Vnorovy 6 ŽA 2005 2 00:22:12 00:04:06
15 524 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 2 ŽE 1964 2 00:22:35 00:04:29
16 527 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 F 1950 2 00:22:36 00:04:29
17 508 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 2 ŽC 1973 2 00:22:42 00:04:36
18 528 BOBEK Josef TJ Znojmo 4 F 1949 2 00:23:25 00:05:19
19 553 CETLOVÁ Libuše 3 ŽB 1978 2 00:23:29 00:05:23
20 537 MLČÁKOVÁ Hana Karpatské Naděje 4 ŽB 1981 2 00:23:34 00:05:28
21 538 KUČEROVÁ Jana Rohatec 3 ŽC 1971 2 00:23:34 00:05:28
22 545 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 7 ŽA 1988 2 00:24:00 00:05:54
23 548 BRANDSTILLOVÁ Petra Karpatské Naděje 4 ŽC 1972 2 00:24:16 00:06:10
24 522 PILNÁ Jitka ROzběháme Břeclav 5 ŽB 1984 2 00:24:26 00:06:20
25 549 JANÍKOVÁ Gabriela AC Malacky 3 ŽD 1966 2 00:24:32 00:06:25
26 510 BOBČÍKOVÁ Martina Vnorovy 6 ŽB 1981 2 00:24:36 00:06:29
27 536 ŠIROČKOVÁ Markéta Bystřička 8 ŽA 1999 2 00:24:49 00:06:42
28 506 ONDROVČÍKOVÁ Michaela Vnorovy 7 ŽB 1984 2 00:24:54 00:06:48
29 511 BŘEČKOVÁ Simona Vnorovy 9 ŽA 2006 2 00:24:59 00:06:53
30 516 GAVLÍKOVÁ Jarmila MK SEITL Ostrava 5 ŽC 1971 2 00:25:04 00:06:58
31 557 MARÁKOVÁ Blanka Orel Brno-Židenice 10 ŽA 2000 2 00:25:24 00:07:18
32 547 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 3 ŽE 1963 2 00:26:04 00:07:58
33 541 KUDLÁČOVÁ Ivana Radošovce 8 ŽB 1978 2 00:26:15 00:08:09
34 509 BALÁŽOVÁ Anna Nová Lhota 6 ŽC 1974 2 00:26:58 00:08:52
35 513 DOLEČKOVÁ Marie Hutisko - Solanec 9 ŽB 1979 2 00:27:11 00:09:05
36 500 NOVÁKOVÁ Monika Vnorovy 11 ŽA 1987 2 00:27:30 00:09:24
37 504 IVANOVÁ Martina Vnorovy 10 ŽB 1983 2 00:27:32 00:09:26
38 555 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 12 ŽA 1999 2 00:27:40 00:09:34
39 533 KULICHOVÁ Dagmar Hostěrádky-Rešl 4 ŽE 1965 2 00:28:02 00:09:56
40 502 KARAS Karel BK Hodonín 5 F 1945 2 00:28:20 00:10:14
41 535 VARMUŽOVÁ Margita ŠK Bradlan Brezová 5 ŽE 1953 2 00:28:27 00:10:21
42 542 NĚMCOVÁ Ivana Rovensko 7 ŽC 1975 2 00:28:46 00:10:40
43 515 KAŠPÁRKOVÁ Ilona Břeclav 13 ŽA 1988 2 00:28:58 00:10:51
44 551 HOUŠŤOVÁ Vendula Kyjov 11 ŽB 1985 2 00:28:58 00:10:52
45 540 BŘEČKOVÁ Jana Vnorovy 14 ŽA 1987 2 00:29:09 00:11:03
46 539 KOCÁK Ján AK Junior Holíč 6 F 1940 2 00:29:43 00:11:37
47 543 JEŽKOVÁ Ludmila Vnorovy 8 ŽC 1973 2 00:30:06 00:12:00
48 556 LUKOVSKÁ Andrea Kyjov 9 ŽC 1973 2 00:30:12 00:12:05
49 534 KULICHOVÁ Renata Hostěrádky-Rešl 15 ŽA 1991 2 00:30:46 00:12:40
50 523 HAJOSSY Miroslav Kovalov 7 F 1946 2 00:31:08 00:13:02
51 554 SOLDÁNOVÁ Helena Rousínov 10 ŽC 1972 2 00:31:32 00:13:26
52 503 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Černá 8 F 1948 2 00:31:42 00:13:36
53 521 PAVKOVÁ Marcela Zarazice 6 ŽE 1962 2 00:32:46 00:14:40
54 507 JABŮRKOVÁ Jitka Orel Vyškov 12 ŽB 1979 2 00:32:54 00:14:48
55 520 HLADKÁ Ivana Veselí nad Moravou 4 ŽD 1969 2 00:34:04 00:15:58
56 517 MARTÍNKOVÁ Martina Blatnice 11 ŽC 1975 2 00:34:58 00:16:52
57 525 HÁNA Květoslav Veselí nad Moravou 9 F 1937 2 00:38:08 00:20:02
58 552 PĚČÍKOVÁ Dagmar Kyjov 16 ŽA 1987 2 00:41:49 00:23:43

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.