Rychlé novinky:

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

09.11.2021: Změny 17. listopadu

Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 07.08.2021 12:00 do 07.08.2021 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků94
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 77 DVOŘÁČEK Vojtěch Brno 1 A 1998 4 00:32:32
2 53 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 2 A 1988 4 00:32:52 00:00:19
3 9 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM 3 A 1981 4 00:32:57 00:00:25
4 51 STUDNIČKA Ondřej Libina Fácin club 4 A 2002 4 00:33:28 00:00:55
5 1 KUČERA Martin ELEVENRUNTEAM-Štefkorunning 1 B 1980 4 00:33:28 00:00:56
6 49 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 5 A 1983 4 00:33:55 00:01:23
7 25 VIKTORA Milan VK Hodonín 6 A 1990 4 00:35:15 00:02:42
8 10 STEINER Tomáš AK Drnovice 7 A 1986 4 00:35:16 00:02:43
9 99 ŽAJDLÍK Pavel Ostrožská Lhota 8 A 1988 4 00:35:21 00:02:49
10 31 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 2 B 1977 4 00:35:22 00:02:50
11 30 DANĚK Jiří Uherské Hradiště 3 B 1976 4 00:36:00 00:03:28
12 36 SVĚTINSKÝ Jiří Hluk 4 B 1979 4 00:36:10 00:03:37
13 58 SOURAL Lukáš Orel židenice/ VSK UNI BRNO 9 A 1982 4 00:36:59 00:04:26
14 56 TOMČAL Dušan Lipov 5 B 1973 4 00:37:05 00:04:33
15 59 JURÁNEK Stanislav Orel-Židenice 10 A 1987 4 00:37:14 00:04:42
16 87 BRÜCH Martin Strážnice 11 A 1993 4 00:38:32 00:06:00
17 50 HUBÁČEK Josef Kesbuk Bílovice 6 B 1973 4 00:38:35 00:06:03
18 29 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina / SK I.CA 12 A 1985 4 00:38:49 00:06:17
19 84 KADLEC Petr Milotice 1 C 1965 4 00:39:10 00:06:38
20 33 KUSALÍK Miroslav Vnorovy v pohybu 7 B 1975 4 00:39:21 00:06:49
21 20 TOMEČEK Jiří AK Vnorovy 13 A 1983 4 00:39:52 00:07:20
22 79 VERLÍK Jan Třinec 14 A 1992 4 00:40:13 00:07:41
23 83 HYLŠ Lukáš Žádovice 8 B 1976 4 00:40:33 00:08:01
24 74 MINARIK Miroslav EPS ROTOR Kunovice 9 B 1971 4 00:40:35 00:08:02
25 69 BELLAY Ján Skalica 15 A 1982 4 00:40:36 00:08:04
26 27 LUKÁŠ Matěj SKP Ostrava 10 B 1980 4 00:41:16 00:08:43
27 41 NIKEL Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem 16 A 1994 4 00:41:21 00:08:48
28 94 NIKODEM Milan Miava 2 C 1967 4 00:41:27 00:08:55
29 37 VACARDA Vladimír ELEVENRUNTEAM 1 D 1959 4 00:41:33 00:09:01
30 78 HROUZA Michal Krnov 11 B 1978 4 00:41:38 00:09:05
31 93 KONEČNÝ Lubomír Moravský Svatý Ján 17 A 1984 4 00:41:39 00:09:07
32 90 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice 18 A 1991 4 00:41:45 00:09:13
33 71 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 D 1960 4 00:42:04 00:09:32
34 75 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 12 B 1979 4 00:42:13 00:09:41
35 54 CINTULA Juraj AK Senica 13 B 1979 4 00:42:16 00:09:44
36 28 BITTNER Josef FK AGRO Vnorovy 19 A 1994 4 00:42:29 00:09:57
37 13 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice/AAC Brno 3 C 1968 4 00:42:32 00:10:00
38 61 POSPÍŠIL Vít Kunovice 14 B 1978 4 00:42:39 00:10:07
39 34 GULÍŠ Václav Dolní Bojanovice 3 D 1959 4 00:42:44 00:10:11
40 92 SELUCKÝ Jiří Kyjov 4 C 1965 4 00:43:05 00:10:33
41 96 HORÁK Aleš Uherské Hradiště 15 B 1980 4 00:43:13 00:10:41
42 89 ZAHORANSKÝ Radúz Kobeřice 16 B 1979 4 00:43:42 00:11:10
43 12 STRAPAK Peter Pezinok 17 B 1979 4 00:43:44 00:11:11
44 60 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 18 B 1976 4 00:44:06 00:11:34
45 47 ŽELEZNÍK Libor Babice 19 B 1978 4 00:44:10 00:11:38
46 80 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 20 B 1973 4 00:44:28 00:11:56
47 52 STUDNIČKA Olin Libina Fácin club 20 A 1999 4 00:44:39 00:12:06
48 17 FANTA Tomáš Karpatské Naděje 21 B 1977 4 00:44:46 00:12:14
49 19 ŠEBESTA Ondřej Vnorovy v pohybu 22 B 1980 4 00:44:47 00:12:15
50 21 IVAN František Vnorovy 21 A 1982 4 00:44:50 00:12:17
51 97 DANIŠ Miroslav Senica 23 B 1973 4 00:44:59 00:12:26
52 40 ZÁLEŠÁK Radek Blatnice pod Svatým Antonínkem 22 A 1993 4 00:45:20 00:12:47
53 65 CHRENKA Jozef AŠK Grafobal Skalica 4 D 1957 4 00:46:14 00:13:42
54 76 KADLČÍK Rostislav Vlčnov 24 B 1977 4 00:46:23 00:13:51
55 43 HRABAL Tomáš Kroměříž 23 A 1985 4 00:46:47 00:14:14
56 18 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 5 C 1970 4 00:47:19 00:14:47
57 44 JAWOREK Robert Olomouc 24 A 1993 4 00:47:39 00:15:07
58 55 MASARYK Gregor Dojč 25 A 1982 4 00:48:18 00:15:46
59 70 PÍCHAL Tomáš RŮŽĎKA 5 D 1960 4 00:48:26 00:15:54
60 38 NÁTER Branislav Senica 25 B 1974 4 00:48:58 00:16:26
61 62 VRZAL Tomáš ROzběháme Břeclav 26 A 1988 4 00:49:18 00:16:46
62 67 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 6 D 1957 4 00:49:19 00:16:47
63 23 KAMENICKÝ Petr Orel Židenice 6 C 1969 4 00:50:17 00:17:44
64 42 JUŘINA Ivo ŠK PoZemi 27 A 1981 4 00:50:43 00:18:11
65 81 IVÁN Jaroslav Karlín 7 D 1960 4 00:51:31 00:18:58
66 15 KŘÁPEK Pavel Podolí 28 A 1984 4 00:51:32 00:19:00
67 85 PROSSER Johnny Svatobořice-Mistřín 29 A 1987 4 00:51:35 00:19:03
68 66 CHOCHOLÁČEK Marian Radošovce 7 C 1961 4 00:51:44 00:19:11
69 26 VIKTORA Milan VK Hodonín 8 C 1966 4 00:53:16 00:20:44
70 22 IVAN Marian Vnorovská běhota 26 B 1976 4 00:53:30 00:20:58
71 82 NAVRÁTIL Lubomír Racov 1 E 1953 4 00:53:45 00:21:12
72 72 LIPA Pavel 27 B 1971 4 00:54:18 00:21:46
73 86 ŠEBESTA Filip Praha - prdel světa 30 A 1994 4 00:54:22 00:21:50
74 100 BOUDNÝ Stanislav 31 A 1988 4 00:54:22 00:21:50
75 35 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 2 E 1955 4 00:54:42 00:22:10
76 64 DOSPÍŠIL David Zlín 9 C 1968 4 00:54:51 00:22:19
77 98 KRIST Ondřej Kyjov 32 A 2001 4 00:54:52 00:22:20
78 11 SEDLÁČEK Filip Orel Žatčany 33 A 1984 4 00:55:46 00:23:13
79 45 SCHERRER Jaroslav Orel Moravské Budějovice 8 D 1960 4 00:56:00 00:23:28
80 88 FREINTINGER Pavel Vsetín 10 C 1964 4 00:56:08 00:23:36
81 57 KUBÍČEK Pavel Orel Žďár nad Sázavou Modřice 3 E 1953 4 00:56:30 00:23:58
82 16 ŠLAMPA Pavel Kyjov 9 D 1960 4 00:57:40 00:25:08
83 32 KŘEŠŤÁK Miloslav ROzběháme Břeclav 11 C 1963 4 00:58:36 00:26:04
84 91 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 34 A 1990 4 00:59:32 00:27:00
85 73 HRADSKÝ Daniel 35 A 1998 4 00:59:34 00:27:01
86 63 NÁBĚLEK Zdeněk 36 A 1995 4 00:59:38 00:27:05
87 95 PLANKA Vojtěch BKVP Malacký 4 E 1955 4 01:00:03 00:27:31
88 68 VARMUŽA Ján ŠK Bradlan Brezová 5 E 1952 4 01:00:35 00:28:03
89 8 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 10 D 1956 4 01:01:05 00:28:33
90 14 VAŘECHA Lubomír Karpatské Naděje 28 B 1978 4 01:01:38 00:29:06
91 39 MORRISON Martin 37 A 1983 4 01:04:34 00:32:02
92 46 OTRH Milan Břeclav 12 C 1961 4 01:05:42 00:33:09

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 24 CHABIČA Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem A 2001
DNF 48 GOTTWALD Václav Křižanovice E 1955

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.