Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km

Datum pořádání od 16.06.2021 17:00 do 16.06.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)7,10
Počet kol1
Počet závodníků177
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov 1 M_A 1992 1 00:24:43
2 422 MÜLLER Rudolf AKBK 1 M_B 1976 1 00:25:46 00:01:02
3 1 SZYMANIK Adam AKBK 2 M_A 1996 1 00:25:51 00:01:07
4 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 3 M_A 1982 1 00:26:09 00:01:26
5 97 REPTA Michal Po Zemi 4 M_A 1987 1 00:26:40 00:01:56
6 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 5 M_A 1985 1 00:26:42 00:01:59
7 413 KOCIÁN Aleš AC Sportguides Rožnov p. R. 6 M_A 1982 1 00:26:44 00:02:00
8 42 HEJNA Dalibor Brno 7 M_A 1982 1 00:27:05 00:02:21
9 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 2 M_B 1979 1 00:27:07 00:02:23
10 155 ROŠKO Daniel 8 M_A 1982 1 00:27:29 00:02:46
11 410 JÁGR Ondřej Brno 9 M_A 1983 1 00:27:40 00:02:57
12 158 STRACHOTA Tomáš Opice 10 M_A 1986 1 00:27:45 00:03:02
13 443 FAJSTAVR Marek 11 M_A 1988 1 00:27:47 00:03:03
14 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 3 M_B 1981 1 00:27:52 00:03:08
15 93 POKORNÝ Václav Brno 4 M_B 1978 1 00:27:58 00:03:14
16 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM 12 M_A 1982 1 00:28:00 00:03:16
17 456 BENEŠ Petr 13 M_A 1987 1 00:28:03 00:03:19
18 415 KRAJČA Rudy AKBK 1 M_C 1965 1 00:28:09 00:03:25
19 99 RYŠKA Vít 5 M_B 1975 1 00:28:18 00:03:35
20 460 DOLÍHAL Luděk 14 M_A 1988 1 00:28:22 00:03:39
21 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno 15 M_A 1985 1 00:28:31 00:03:47
22 423 NESRSTA Michal 6 M_B 1981 1 00:28:35 00:03:52
23 402 BENEŠ Radomír 7 M_B 1973 1 00:28:43 00:03:59
24 157 RYBA Lukáš 8 M_B 1979 1 00:28:47 00:04:03
25 60 KAZDA Petr 2 M_C 1970 1 00:28:51 00:04:07
26 21 BULÍN Martin Ivančice 16 M_A 1985 1 00:28:52 00:04:09
27 432 PREISLER Lukáš LIAZ Jablonec 17 M_A 1997 1 00:29:06 00:04:23
28 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 18 M_A 1987 1 00:29:23 00:04:39
29 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 9 M_B 1978 1 00:29:48 00:05:05
30 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 19 M_A 1984 1 00:30:04 00:05:20
31 416 KUNZ Kamil 10 M_B 1978 1 00:30:06 00:05:23
32 449 ČIŠECKÝ Roman 20 M_A 1988 1 00:30:13 00:05:30
33 359 TOMAN Jan 21 M_A 1984 1 00:30:18 00:05:35
34 128 VIZNER Jan 22 M_A 1993 1 00:30:19 00:05:35
35 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 11 M_B 1972 1 00:30:23 00:05:40
36 75 LIŠKA Aleš Universal USU team 12 M_B 1977 1 00:30:31 00:05:48
37 440 OŽANOVÁ Zuzana V klidu 1 Ž_A 1991 1 00:30:48 00:06:04
38 139 ZOUREK David Blansko 1 jři 2003 1 00:30:52 00:06:08
39 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 13 M_B 1981 1 00:30:53 00:06:10
40 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 2 jři 2003 1 00:30:57 00:06:13
41 108 SOVÁK Maroš 23 M_A 1985 1 00:30:57 00:06:14
42 30 FIALA Jiří Jéčka 24 M_A 1984 1 00:31:04 00:06:20
43 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 2 Ž_A 1982 1 00:31:09 00:06:26
44 38 HÁJEK Tomáš 25 M_A 1991 1 00:31:16 00:06:33
45 412 JANEK Tomáš 26 M_A 1990 1 00:31:17 00:06:33
46 134 ZELINKA Vladimír 27 M_A 1989 1 00:31:17 00:06:34
47 167 SELUCKÝ Jiří 3 M_C 1965 1 00:31:21 00:06:37
48 9 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 14 M_B 1973 1 00:31:25 00:06:42
49 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 15 M_B 1976 1 00:31:35 00:06:52
50 407 HAVELKOVÁ Kristýna 3 Ž_A 2000 1 00:31:40 00:06:57
51 448 KOCKA Matúš 2BW 28 M_A 1984 1 00:31:43 00:06:59
52 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz 29 M_A 1983 1 00:31:53 00:07:09
53 136 ZHOŘ Tomáš Brno 30 M_A 1985 1 00:31:55 00:07:12
54 438 VRÁNA Filip Jundrov 16 M_B 1976 1 00:31:59 00:07:15
55 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno 31 M_A 1982 1 00:32:01 00:07:17
56 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 17 M_B 1972 1 00:32:07 00:07:23
57 463 PIVEC Jan Pivecstomega 18 M_B 1981 1 00:32:16 00:07:33
58 447 PAŘÍZEK Michal 32 M_A 1984 1 00:32:22 00:07:38
59 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 33 M_A 1986 1 00:32:34 00:07:50
60 450 GLADIŠ Daniel 4 M_C 1968 1 00:32:35 00:07:51
61 62 KOČÍ Halka 1 Ž_B 1980 1 00:32:38 00:07:54
62 56 JEREMIAS Lukáš A12 34 M_A 1986 1 00:32:38 00:07:54
63 55 CHARVÁT Jan Brno 5 M_C 1969 1 00:32:38 00:07:55
64 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1986 1 00:32:42 00:07:58
65 59 KAPOUNEK Tomáš 35 M_A 1984 1 00:32:49 00:08:05
66 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany 36 M_A 1990 1 00:33:19 00:08:36
67 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 19 M_B 1976 1 00:33:21 00:08:37
68 71 KURA Jakub eWRC.cz 37 M_A 1991 1 00:33:21 00:08:38
69 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň 38 M_A 1985 1 00:33:23 00:08:39
70 454 ŽALOUDEK Martin 20 M_B 1978 1 00:33:31 00:08:47
71 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:33:32 00:08:49
72 150 KROPÁČEK Jaroslav 6 M_C 1970 1 00:33:34 00:08:50
73 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems 39 M_A 1982 1 00:33:36 00:08:53
74 149 KOPLÍK Jan 40 M_A 1984 1 00:33:37 00:08:54
75 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 2 Ž_B 1976 1 00:33:44 00:09:00
76 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 21 M_B 1979 1 00:33:45 00:09:02
77 401 BEDNÁŘ Radek 41 M_A 1986 1 00:33:53 00:09:09
78 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 3 Ž_B 1976 1 00:33:59 00:09:15
79 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 42 M_A 1985 1 00:34:00 00:09:16
80 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 43 M_A 1982 1 00:34:11 00:09:27
81 95 POUPĚ Petr 44 M_A 1987 1 00:34:11 00:09:28
82 433 ROZHOŇOVÁ Andrea 5 Ž_A 1993 1 00:34:16 00:09:32
83 445 ŠKODA Michal 45 M_A 1988 1 00:34:19 00:09:35
84 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 22 M_B 1974 1 00:34:24 00:09:40
85 429 PIŠTĚLÁK David Slavkov u Brna 46 M_A 1988 1 00:34:27 00:09:43
86 54 HUPŠIL Radim 47 M_A 1984 1 00:34:27 00:09:44
87 98 RUSÍNOVÁ Monika 4 Ž_B 1977 1 00:34:30 00:09:46
88 406 HANÁK Jiří 48 M_A 1983 1 00:34:33 00:09:49
89 301 HUŤKA Jiří 49 M_A 1991 1 00:34:46 00:10:02
90 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 7 M_C 1962 1 00:34:49 00:10:05
91 142 DANĚK Jan 50 M_A 1989 1 00:35:02 00:10:19
92 22 ČECH Igor 23 M_B 1977 1 00:35:03 00:10:19
93 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:35:07 00:10:23
94 143 DOKOUPILOVÁ Markéta 5 Ž_B 1977 1 00:35:18 00:10:35
95 7 BARVÍŘ Jiří 51 M_A 1982 1 00:35:18 00:10:35
96 44 HLADNÝ Marek Brno 24 M_B 1972 1 00:35:29 00:10:46
97 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 6 Ž_B 1975 1 00:35:35 00:10:51
98 424 NOVOTNÝ Petr AK Kuřim 8 M_C 1965 1 00:35:37 00:10:54
99 444 PROCHÁZKOVÁ Renáta 6 Ž_A 1986 1 00:35:42 00:10:58
100 426 PARMA Tomáš RUNGO.CZ 9 M_C 1970 1 00:35:57 00:11:13
101 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 10 M_C 1969 1 00:36:01 00:11:17
102 442 DOUBKOVÁ Kateřina 7 Ž_A 1989 1 00:36:01 00:11:17
103 461 RÝDEL Jiří 52 M_A 1983 1 00:36:15 00:11:31
104 119 TÁBORSKÝ Radim 25 M_B 1975 1 00:36:17 00:11:33
105 418 MÁDR Pavel 11 M_C 1969 1 00:36:18 00:11:34
106 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 7 Ž_B 1978 1 00:36:27 00:11:43
107 420 MATOUŠ Pavel 26 M_B 1977 1 00:36:27 00:11:43
108 31 FRANK Tomáš 53 M_A 1988 1 00:36:28 00:11:44
109 89 PAPEŽ Zdeněk 54 M_A 1985 1 00:36:30 00:11:46
110 405 HÁLKOVÁ Dagmar 8 Ž_A 1982 1 00:36:31 00:11:48
111 357 JURÁK Martin 55 M_A 1989 1 00:36:33 00:11:49
112 403 CIESAROVÁ Denisa 9 Ž_A 1989 1 00:36:35 00:11:51
113 417 LENHART David Brno 27 M_B 1979 1 00:36:38 00:11:55
114 41 HANZL Vlastimil 3 M_D 1953 1 00:36:47 00:12:04
115 408 HLADKÝ Jiří 28 M_B 1975 1 00:36:52 00:12:08
116 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 29 M_B 1973 1 00:36:53 00:12:10
117 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 8 Ž_B 1975 1 00:36:58 00:12:14
118 437 TYLEČEK Pavel 30 M_B 1973 1 00:37:00 00:12:16
119 29 FELLER Jan 56 M_A 1991 1 00:37:03 00:12:19
120 48 HOŘÍNKOVÁ Dita 10 Ž_A 1994 1 00:37:19 00:12:35
121 409 HUBENÝ Jan 31 M_B 1978 1 00:37:20 00:12:37
122 451 HÝBL Bronislav 4 M_D 1961 1 00:37:22 00:12:38
123 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 12 M_C 1967 1 00:37:29 00:12:45
124 358 HAVLÍČEK Štěpán 57 M_A 1983 1 00:37:32 00:12:49
125 37 GRAUEROVÁ Helena 9 Ž_B 1978 1 00:37:36 00:12:52
126 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 13 M_C 1965 1 00:38:00 00:13:16
127 355 NOVAKOVA Hana 11 Ž_A 1988 1 00:38:03 00:13:20
128 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 M_E 1951 1 00:38:10 00:13:26
129 129 VIZNER Vojtěch 58 M_A 1994 1 00:38:11 00:13:27
130 132 VORÁČ Ladislav 59 M_A 1986 1 00:38:16 00:13:33
131 427 PAVLÍČEK Vojtěch 60 M_A 1987 1 00:38:17 00:13:33
132 421 MOKROŠ Michal 61 M_A 1997 1 00:38:23 00:13:39
133 414 KÓŠA Barbora 12 Ž_A 1992 1 00:38:36 00:13:52
134 430 POKORNÁ Dana 13 Ž_A 1983 1 00:38:41 00:13:57
135 436 TRNKA Marcel 32 M_B 1977 1 00:38:58 00:14:14
136 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno 1 Ž_C 1968 1 00:39:01 00:14:18
137 45 HOLEČKOVÁ Kateřina 10 Ž_B 1980 1 00:39:07 00:14:24
138 110 ŠVÁBENSKÝ Roman 14 M_C 1970 1 00:39:12 00:14:29
139 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start 14 Ž_A 1987 1 00:39:20 00:14:37
140 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 33 M_B 1977 1 00:39:34 00:14:50
141 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 11 Ž_B 1978 1 00:39:38 00:14:55
142 91 PENIÁKOVÁ Radka 15 Ž_A 1983 1 00:39:40 00:14:57
143 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 5 M_D 1954 1 00:39:49 00:15:05
144 428 PECKA Luboš Pecka walking & running 62 M_A 1985 1 00:40:05 00:15:21
145 84 MLČOUŠEK Hynek 34 M_B 1977 1 00:40:09 00:15:25
146 441 BABÁČEK David 35 M_B 1978 1 00:40:24 00:15:41
147 63 KOČÍ Heidi 16 Ž_A 1997 1 00:41:01 00:16:17
148 431 POKORNÝ Pavel 63 M_A 1988 1 00:41:04 00:16:20
149 11 TAHER Ghazi_Ben 64 M_A 1990 1 00:41:11 00:16:28
150 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 15 M_C 1971 1 00:41:27 00:16:43
151 106 SLAVÍK Jiří 6 M_D 1954 1 00:41:27 00:16:44
152 446 BUCHTOVÁ Jarmila 17 Ž_A 1984 1 00:42:16 00:17:32
153 107 SOJÁK Jiří 65 M_A 1982 1 00:42:27 00:17:43
154 52 HRSTKOVÁ Iva 12 Ž_B 1976 1 00:42:32 00:17:48
155 462 HOLER Vlastimil 36 M_B 1981 1 00:42:42 00:17:58
156 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 2 M_E 1950 1 00:44:18 00:19:34
157 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:46:05 00:21:22
158 404 CICHÁ Barbora 18 Ž_A 1994 1 00:46:22 00:21:39
159 314 KOCIÁNOVÁ Marie 2 Ž_E 1946 1 00:46:32 00:21:48
160 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 3 M_E 1950 1 00:46:35 00:21:51
161 439 KUČÍNSKÝ Petr 7 M_D 1959 1 00:46:38 00:21:54
162 138 ZITOVÁ Iva 1 Ž_D 1959 1 00:47:25 00:22:42
163 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno 4 M_E 1951 1 00:47:29 00:22:46
164 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 8 M_D 1955 1 00:48:21 00:23:37
165 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela 19 Ž_A 1986 1 00:49:31 00:24:48
166 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 20 Ž_A 1983 1 00:50:06 00:25:23
167 72 KYTLICOVA Eva 21 Ž_A 1984 1 00:50:07 00:25:23
168 419 MARTINCOVÁ Jana 22 Ž_A 1988 1 00:51:33 00:26:49
169 102 SCHÖNOVÁ Veronika 23 Ž_A 1989 1 00:52:12 00:27:28
170 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 9 M_D 1953 1 00:53:08 00:28:24
171 15 BLAŽKOVÁ Alena 13 Ž_B 1977 1 00:55:24 00:30:40
172 68 KRIEG Petr BMT Brno 5 M_E 1949 1 00:56:41 00:31:57
173 47 HOLÝ Josef 6 M_E 1941 1 00:57:25 00:32:42
174 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 10 M_D 1960 1 00:57:26 00:32:42
175 19 BOŽKOVA Denisa 14 Ž_B 1980 1 00:57:53 00:33:10
176 351 HÁNA Květoslav 7 M_E 1937 1 01:00:07 00:35:24
177 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_D 1955 1 01:00:30 00:35:46

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
09.10.2021 08:30
Běh rektorky
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.