Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

Osecký triatlon 2021 - Jednotlivci

Datum pořádání od 03.07.2021 10:00 do 03.07.2021 18:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)41,45
Počet kol6
Počet závodníků88
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 68 JÍLEK David Zábřeh 1 M(30-39) 1987 5 01:30:11
2 16 KRPEC Lukas ROCKTECHNIK Triatlon 1 M(40-49) 1979 5 01:30:58 00:00:47
3 43 SKLENÁŘ Jakub Ventobikes.cz 2 M(30-39) 1983 5 01:31:31 00:01:20
4 76 ŠTEFEK Lukáš 3 M(30-39) 1989 5 01:31:40 00:01:29
5 27 SVOBODA Marek AD team 1 M(20-29) 1995 5 01:31:42 00:01:31
6 25 BEŇA Marek ZAPRO Team 2 M(40-49) 1976 5 01:32:28 00:02:17
7 92 DOHNAL Petr ZAPRO Team 3 M(40-49) 1981 5 01:33:26 00:03:15
8 75 POLÁK Radek AD team 4 M(40-49) 1979 5 01:33:26 00:03:15
9 35 PETRATUR Radim KOVO Praha 5 M(40-49) 1977 5 01:34:13 00:04:02
10 6 KRAJČA Stanislav TJ Liga 100 Olomouc 4 M(30-39) 1983 5 01:38:06 00:07:55
11 17 DEDEK Aleš AD team 6 M(40-49) 1975 5 01:39:04 00:08:53
12 15 PAVLÍK Miroslav MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM 1 M(50-59) 1964 5 01:39:26 00:09:15
13 73 HAJZLER Jan Vsetín 5 M(30-39) 1982 5 01:40:42 00:10:31
14 71 BOČEK Jakub Novatop Bike Team 6 M(30-39) 1987 5 01:41:12 00:11:01
15 23 SÁS Ladislav Sk Vyhlídka Šternberk 7 M(40-49) 1972 5 01:41:13 00:11:02
16 36 NAVRÁTIL Jakub AD team 7 M(30-39) 1991 5 01:41:35 00:11:24
17 7 BĚHŮNEK Svatoslav LIGA 100 8 M(40-49) 1981 5 01:41:53 00:11:42
18 82 ŠČERBA Marek Duke Corporation 2 M(50-59) 1969 5 01:42:00 00:11:49
19 48 URBAN Jan HC Sokol Osek 2 M(20-29) 1999 5 01:42:13 00:12:02
20 26 ŠIMČÍK Radek bikecentrum olomouc 8 M(30-39) 1982 5 01:42:19 00:12:08
21 9 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1 Z(30-39) 1988 5 01:42:38 00:12:27
22 44 POLÍVKA Luděk CBT Lipník nad Bečvou 9 M(40-49) 1978 5 01:42:50 00:12:39
23 88 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 9 M(30-39) 1986 5 01:43:20 00:13:09
24 29 ZICH Radek PSK Přerov 10 M(30-39) 1984 5 01:43:48 00:13:37
25 63 ANDERLOVÁ Adéla TITAN Trilife 1 Z(18-19) 2002 5 01:44:16 00:14:05
26 87 PETRÁSEK Václav Zlín 10 M(40-49) 1976 5 01:44:42 00:14:31
27 79 HALUZÍK Marek DRACY 11 M(40-49) 1974 5 01:44:47 00:14:36
28 86 MERVA Milan 11 M(30-39) 1985 5 01:45:46 00:15:35
29 4 VRONKA David TTC Olomouc 12 M(40-49) 1974 5 01:46:37 00:16:26
30 89 SKŘEČEK Aleš AD team 13 M(40-49) 1974 5 01:46:44 00:16:33
31 37 VACULÍK Zdeněk ASPOT Hulín 14 M(40-49) 1976 5 01:47:11 00:17:00
32 53 PÁNEK Libor PSG Cyklosport Chropyně 15 M(40-49) 1979 5 01:47:31 00:17:20
33 13 ŠUSTR Jiří TITAN Trilife 16 M(40-49) 1980 5 01:47:39 00:17:28
34 40 JANKU Roman Zvonek Sport 12 M(30-39) 1986 5 01:48:00 00:17:49
35 66 NOVOTNÝ Petr Zábřeh 3 M(50-59) 1967 5 01:49:25 00:19:14
36 70 MÍKA Radan uniploty.cz 17 M(40-49) 1977 5 01:49:34 00:19:23
37 22 MAREŠ Libor SK-Vyhlídka Šternberk 4 M(50-59) 1969 5 01:49:45 00:19:34
38 64 ANDERLOVÁ Monika TITAN Trilife 2 Z(18-19) 2002 5 01:50:16 00:20:05
39 24 DOLEŽALOVÁ Ivana SK Vyhlídka 2 Z(30-39) 1982 5 01:51:00 00:20:49
40 62 ANDERLE Jan SKP Šumperk 18 M(40-49) 1974 5 01:51:25 00:21:14
41 38 MARENDIAK Peter ATT Marathon-bike Žilina 19 M(40-49) 1980 5 01:51:32 00:21:21
42 30 TOMAŠTÍK Antonín individuální Vyškov 20 M(40-49) 1977 5 01:51:39 00:21:28
43 20 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 21 M(40-49) 1979 5 01:52:01 00:21:50
44 46 MALČÍK Petr VZS Ostrava 22 M(40-49) 1979 5 01:52:35 00:22:24
45 58 ULMAN Martin Bar. který neexistuje 13 M(30-39) 1988 5 01:52:35 00:22:24
46 55 JANKTO Petr AD team 5 M(50-59) 1971 5 01:52:39 00:22:28
47 32 HONZÍKOVÁ Lucie Cyklo tým Havířov 3 Z(30-39) 1982 5 01:54:40 00:24:29
48 14 ČECHMÁNKOVÁ Olga AD team 1 Z(40-49) 1981 5 01:54:52 00:24:41
49 2 VAŠÍČEK Milan Ricoh 6 M(50-59) 1962 5 01:54:59 00:24:48
50 84 FIALOVÁ Hana Eleven 2 Z(40-49) 1972 5 01:55:08 00:24:57
51 60 BĚČÁK Zdeněk 7 M(50-59) 1969 5 01:55:31 00:25:20
52 81 POK Pavel DR.A.CY. 23 M(40-49) 1974 5 01:55:34 00:25:23
53 54 KOŽUCH Vít ZAPRO Team 24 M(40-49) 1978 5 01:55:42 00:25:31
54 57 KADĚRKA Robert TTC Olomouc 8 M(50-59) 1970 5 01:55:55 00:25:44
55 12 FOJKES Radim KPM 25 M(40-49) 1972 5 01:56:14 00:26:03
56 28 HOFÍREK Oldřich 14 M(30-39) 1983 5 01:56:37 00:26:26
57 33 GOČALTOVSKÝ Ladislav ROCKTECHNIK Triatlon 1 M(60+) 1960 5 01:56:51 00:26:40
58 8 GAHURA Petr Vesani.cz 26 M(40-49) 1979 5 01:56:59 00:26:48
59 5 POLÍVKA Vladimír TTC Olomouc 9 M(50-59) 1969 5 01:57:00 00:26:49
60 39 WOREL Tomáš SK Jiri Team Ostrava 27 M(40-49) 1974 5 01:57:36 00:27:25
61 65 PŘIBYL Josef Postřelmov 15 M(30-39) 1982 5 01:57:37 00:27:26
62 91 DOHNAL Zdeněk 28 M(40-49) 1979 5 01:57:45 00:27:34
63 41 MENICH Michal KPHC Turčanské Teplice 16 M(30-39) 1985 5 01:58:16 00:28:05
64 42 UHLÁR Miroslav 29 M(40-49) 1974 5 01:58:59 00:28:48
65 74 ŠVARCOVÁ Lucie AD team 4 Z(30-39) 1984 5 01:59:34 00:29:23
66 19 CHVATÍK Zdeněk V.M. 17 M(30-39) 1986 5 01:59:41 00:29:30
67 50 JAVŮRKOVÁ Petra SK Oceláci Ostrava 5 Z(30-39) 1983 5 01:59:44 00:29:33
68 83 KOLÁČEK Aleš Slavíč 30 M(40-49) 1976 5 02:00:36 00:30:25
69 85 FIALA David Eleven 10 M(50-59) 1970 5 02:02:23 00:32:12
70 47 KOPEČNÝ František TTS Osek 11 M(50-59) 1962 5 02:03:17 00:33:06
71 78 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 31 M(40-49) 1974 5 02:03:42 00:33:31
72 77 OUTRATA Jan www.inf.vpoc.cz 32 M(40-49) 1978 5 02:03:55 00:33:43
73 51 VYBÍRAL Honza ROTOR Keblov 12 M(50-59) 1968 5 02:04:25 00:34:14
74 61 PROCHÁZKA Jiří MSVČ Holešov 2 M(60+) 1952 5 02:06:53 00:36:41
75 72 DRACY Šašková_Konečná_Konečný štafeta - Dracy 1 Štafeta 1990 5 02:07:34 00:37:23
76 69 NAVRÁTIL Jakub 3 M(20-29) 1994 5 02:08:02 00:37:51
77 11 KOVAŘÍK Oldřich TTC Olomouc 3 M(60+) 1960 5 02:08:26 00:38:15
78 49 DVORSKÝ Michal ZAPRO Team 13 M(50-59) 1968 5 02:09:19 00:39:08
79 80 DOSTÁL Pavel DRACY 14 M(50-59) 1970 5 02:10:40 00:40:29
80 52 DEDEK Martin Ostrava 15 M(50-59) 1967 5 02:14:26 00:44:15
81 1 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 16 M(50-59) 1963 5 02:15:48 00:45:37
82 59 REMEŠ Rostislav 18 M(30-39) 1983 5 02:16:24 00:46:13
83 3 VAIDA Jiří Olomouc 4 M(60+) 1956 5 02:16:57 00:46:46
84 21 PODIVINSKÝ Ladislav - 5 M(60+) 1961 5 02:19:11 00:48:59
85 10 MOGROVICS Michal TTC Olomouc 6 M(60+) 1947 5 02:20:09 00:49:58
86 56 ŽARLOK Zdeněk SK Jiří team Ostrava 7 M(60+) 1958 5 02:20:30 00:50:19
87 34 GOČALTOVSKÁ Katerina ROCKTECHNIK Triatlon 1 Z(50+) 1965 5 02:23:35 00:53:23
88 45 NAVRÁTIL Václav FK Spartak Lipník nad Bečvou 8 M(60+) 1957 5 02:42:08 01:11:57

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
09.10.2021 08:30
Běh rektorky
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.