Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

35. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2021 - Triatlon muži 0,7/20/5

Datum pořádání od 07.08.2021 10:00 do 07.08.2021 17:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 12:09 hod

Seriál závodů34. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,70
Počet kol3
Počet závodníků70
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 70 KROUPA Tomáš KONRAD TOOLS TEAM 1 M(30-39) 1987 3 00:59:52
2 87 KOZEL Tomáš SK Slavia Praha 2 M(30-39) 1982 3 01:00:21 00:00:28
3 53 VESELSKÝ Petr 1 M(20-29) 1994 3 01:01:18 00:01:25
4 92 VRBA Ondřej TJ Sokol Studenec 3 M(30-39) 1984 3 01:01:28 00:01:36
5 82 MRÁZ Miroslav Monthy Triathon 4 M(30-39) 1988 3 01:02:02 00:02:10
6 64 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 5 M(30-39) 1990 3 01:02:47 00:02:55
7 9 DLABAJA Roman TITAN Trilife 1 M(50-59) 1970 3 01:03:43 00:03:50
8 71 KARLÍK Petr TRIATLON MORAVSKÝ KRAS 6 M(30-39) 1982 3 01:03:52 00:03:59
9 4 MATULA Michal MIKA training 2 M(20-29) 2000 3 01:04:20 00:04:28
10 69 VINTRLÍK Martin Křepice 1 M(40-49) 1977 3 01:04:27 00:04:35
11 98 SMITH Matthew Individuální 2 M(40-49) 1978 3 01:04:46 00:04:54
12 26 AUF Jakub TJ Spartak Třebíč 1 Dci(16-17) 2005 3 01:04:58 00:05:06
13 46 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 7 M(30-39) 1985 3 01:05:10 00:05:18
14 54 HOŠEK Václav 8 M(30-39) 1987 3 01:05:26 00:05:33
15 84 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 9 M(30-39) 1985 3 01:05:29 00:05:37
16 20 KAFKA Šimon KONRAD TOOLS TEAM 2 Dci(16-17) 2004 3 01:05:38 00:05:46
17 17 PECH Michal 2BWINNER TEAM 10 M(30-39) 1989 3 01:06:02 00:06:10
18 16 MIXA Stanislav 3 M(40-49) 1980 3 01:06:13 00:06:21
19 15 KŘIVÁNEK Filip RSFK - Repre Skupinka Františka Kubínka 11 M(30-39) 1991 3 01:06:55 00:07:03
20 56 DRAGOLOV Daniel 2 M(50-59) 1967 3 01:07:07 00:07:14
21 11 KUBALČÍK Marek 3 M(50-59) 1970 3 01:07:45 00:07:53
22 88 STUDENÝ Martin 2Bwinner 12 M(30-39) 1989 3 01:08:18 00:08:26
23 79 BOREK Martin 4 M(40-49) 1972 3 01:08:45 00:08:53
24 66 CINTULA Lukáš ENDEKA BASSTA team 13 M(30-39) 1991 3 01:09:26 00:09:33
25 90 STEHLÍK Petr Alfa Tri Team 14 M(30-39) 1989 3 01:09:45 00:09:53
26 96 NOVOTNÝ Viktor 15 M(30-39) 1982 3 01:09:59 00:10:06
27 68 VLACH Boris Austerlitz Adventure 5 M(40-49) 1973 3 01:10:01 00:10:09
28 78 VOBORNÝ Marek Křoví 16 M(30-39) 1989 3 01:10:34 00:10:41
29 97 STEHLÍK Pavel Individuální 6 M(40-49) 1974 3 01:11:08 00:11:15
30 89 JOSEF Filip OSP Hodonín z.s. 17 M(30-39) 1984 3 01:11:45 00:11:53
31 85 MAŇÁSEK Lukáš Individuální 7 M(40-49) 1980 3 01:11:50 00:11:58
32 73 KRUML Tomáš Individuální 4 M(50-59) 1966 3 01:12:00 00:12:07
33 6 BORKOVEC Luděk Individuální 18 M(30-39) 1985 3 01:12:22 00:12:29
34 95 LEITNER Ondřej 5 M(50-59) 1971 3 01:12:42 00:12:50
35 13 ČECH Ladislav Individuální 8 M(40-49) 1973 3 01:12:43 00:12:51
36 61 TROCHTA Jaroslav 2BWINNER TEAM 9 M(40-49) 1978 3 01:12:51 00:12:59
37 57 ŠIMUNEK Martin 6 M(50-59) 1966 3 01:13:09 00:13:16
38 76 MARENDIAK Peter Maraton.bike ATT Žilina 10 M(40-49) 1980 3 01:13:12 00:13:20
39 12 PELÍŠEK Petr 19 M(30-39) 1982 3 01:13:29 00:13:37
40 58 GOČALTOVSKÝ Ladislav ROCKTECHNIK TRIATLON 1 M(60+) 1960 3 01:13:42 00:13:50
41 100 TAUŠ Petr Kalda team 11 M(40-49) 1976 3 01:13:48 00:13:56
42 8 ŠKORPIL Jaromír Lehokolo Azub Ibex 20 M(30-39) 1982 3 01:14:08 00:14:16
43 75 UNZEITIG Lubomír 21 M(30-39) 1984 3 01:14:13 00:14:21
44 63 KOVAŘÍK Jan 12 M(40-49) 1981 3 01:14:16 00:14:23
45 2 ROCEK Radek 22 M(30-39) 1982 3 01:14:32 00:14:39
46 86 BENDA Jindřich Brněnske Lamy 13 M(40-49) 1978 3 01:14:40 00:14:47
47 18 BEER Werdan Happy New Beer 7 M(50-59) 1968 3 01:15:36 00:15:44
48 24 KARSKÝ David BKP 14 M(40-49) 1974 3 01:15:51 00:15:58
49 3 ROČEK Aleš H-R 15 M(40-49) 1978 3 01:15:55 00:16:02
50 93 POLÁŠEK Vít 16 M(40-49) 1976 3 01:16:15 00:16:23
51 72 KLUSÁK Jan 17 M(40-49) 1975 3 01:16:23 00:16:31
52 21 MRÁZEK Petr 23 M(30-39) 1989 3 01:16:34 00:16:42
53 7 GOTTVALD Jakub 3 M(20-29) 1999 3 01:17:00 00:17:08
54 1 SATRAPA Pavel 18 M(40-49) 1978 3 01:17:29 00:17:36
55 25 VÍT Richard 19 M(40-49) 1972 3 01:17:34 00:17:42
56 67 POKORNÝ Jan 8 M(50-59) 1970 3 01:17:37 00:17:45
57 91 VANTUCH Marek 24 M(30-39) 1988 3 01:18:36 00:18:44
58 94 NOSEK Pavel ASK Slavkov 9 M(50-59) 1965 3 01:19:03 00:19:10
59 83 KRAVAL Petr 25 M(30-39) 1986 3 01:19:29 00:19:36
60 29 NAVRÁTIL Jakub 26 M(30-39) 1983 3 01:20:32 00:20:39
61 80 GRUFÍK Kamil TTC Vrbátky 27 M(30-39) 1989 3 01:20:47 00:20:54
62 60 KROPÁČEK Martin Tj Sokol Hostěrádky-Rešov 4 M(20-29) 1995 3 01:20:51 00:20:59
63 52 MECL Karel Triathlon Hodonín 10 M(50-59) 1963 3 01:25:33 00:25:40
64 31 KUBÍNEK František Individuální 2 M(60+) 1958 3 01:27:05 00:27:13
65 44 SEHNAL Luděk Individuální 28 M(30-39) 1990 3 01:27:35 00:27:43
66 22 VAŘEKA Roman 20 M(40-49) 1973 3 01:27:56 00:28:04
67 35 ELSNER Ben 3 M(60+) 1959 3 01:28:00 00:28:07
68 43 MCCLURKIN David 11 M(50-59) 1964 3 01:30:03 00:30:10
69 99 SLOUKA Jiří 29 M(30-39) 1983 3 01:30:06 00:30:14
70 51 CENIGA Tomáš 30 M(30-39) 1990 3 01:43:28 00:43:36

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
09.10.2021 08:30
Běh rektorky
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.