Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

35. KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2021 - SPRINT 750m,20km,5km

Datum pořádání od 27.06.2021 08:00 do 27.06.2021 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)25,80
Počet kol5
Počet závodníků67
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 227 ODEHNAL Jan KONRAD TOOLS TEAM 1 Dci(16-17) 2004 5 01:01:41
2 211 SOUČEK Jakub Triatlon Plzeň 2 Dci(16-17) 2005 5 01:02:49 00:01:08
3 223 AUF Jakub TJ Spartak Třebíč 3 Dci(16-17) 2005 5 01:07:07 00:05:26
4 214 IMRÍŠEK Lukáš PREBA- Realiz sport team 1 M 1991 5 01:07:29 00:05:48
5 259 ŠOLC Filp BARNEX SPORT 2 M 1985 5 01:07:34 00:05:53
6 225 ROZSÍVAL Erik TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 4 Dci(16-17) 2004 5 01:07:49 00:06:08
7 221 MITISKOVÁ Michaela TJ Spartak Třebíč 1 Dky(16-17) 2005 5 01:08:17 00:06:36
8 256 VRÁBEL Pavel MST Jihlava 3 M 1979 5 01:08:21 00:06:40
9 207 DUBA Lucas 2BWINNER TEAM 5 Dci(16-17) 2005 5 01:08:26 00:06:45
10 248 PŮSTOVÁ Šárka KONRAD TOOLS TEAM 1 Z 2002 5 01:08:28 00:06:47
11 241 DLOUHÝ Filip SK TRI CykloChlubna 4 M 1998 5 01:08:55 00:07:14
12 229 PETRATUR Radim KOVO Praha 5 M 1977 5 01:09:23 00:07:42
13 247 KAZIK Milan Triatlon team Trnava 6 M 1985 5 01:09:33 00:07:52
14 260 ANDRLOVÁ Veronika CSG TRI team 2 Z 1990 5 01:09:41 00:07:59
15 244 VARLAMOV Anton TRIEXPERT MILT racing team 7 M 1991 5 01:09:42 00:08:01
16 210 HOLANIKOVÁ Veronika 2 Dky(16-17) 2004 5 01:10:01 00:08:20
17 232 RYŠÁVKOVÁ Emma KONRAD TOOLS TEAM 3 Dky(16-17) 2005 5 01:10:05 00:08:24
18 209 MATULA Michal MIKA training 8 M 2000 5 01:10:19 00:08:38
19 240 KAFKA Šimon KONRAD TOOLS TEAM 6 Dci(16-17) 2004 5 01:11:30 00:09:49
20 249 ODVÁRKA Leoš HISPORT Team 9 M 1988 5 01:11:32 00:09:51
21 215 ZEDNÍK Vojtěch Individuální 10 M 2003 5 01:12:03 00:10:22
22 250 SEDLÁK Lukáš 11 M 1980 5 01:12:03 00:10:22
23 217 BEZCHLEBA Petr SK TRI CykloChlubna 12 M 1978 5 01:12:14 00:10:33
24 128 HAJZLER Jan Vsetín 13 M 1982 5 01:12:17 00:10:36
25 245 KUZNETSOV Stanislav Individuální 14 M 1981 5 01:12:32 00:10:51
26 204 TRLICA Radek No Smiles No Smiles 15 M 1991 5 01:12:54 00:11:13
27 234 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 16 M 1981 5 01:13:02 00:11:21
28 243 BONDAR Grygorii 2BWINNER TEAM 17 M 1990 5 01:13:20 00:11:39
29 242 KAHÁNEK Stanislav Praha 18 M 1981 5 01:14:00 00:12:19
30 132 HROMÁDKA Ondřej Jihlava 19 M 1990 5 01:14:39 00:12:58
31 218 BARTÍK Ondřej Polná 7 Dci(16-17) 2006 5 01:14:48 00:13:07
32 253 DVOŘÁKOVÁ Petra KONRAD TOOLS TEAM 4 Dky(16-17) 2005 5 01:15:18 00:13:37
33 251 FLAK David CSG TRI team 20 M 1979 5 01:15:54 00:14:13
34 246 BRABCOVÁ Milada TJ Spartak Třebíč 1 Ž(40-49) 1975 5 01:16:04 00:14:23
35 224 TOMIŠKA Milan ZAUZOO 21 M 1974 5 01:17:24 00:15:43
36 202 HANSL Milan SK TRI CykloChlubna 22 M 1972 5 01:17:41 00:16:00
37 237 PROCHÁZKOVÁ Nikola KONRAD TOOLS TEAM 3 Z 2002 5 01:18:26 00:16:45
38 226 ANDRLE_SYLOR Richard PKVM 23 M 1974 5 01:18:42 00:17:01
39 220 ČERMÁK Jan Individuální 24 M 1966 5 01:19:01 00:17:20
40 233 RYŠÁVKOVÁ Kateřina Fénix Sport Blansko 2 Ž(40-49) 1977 5 01:19:06 00:17:25
41 257 HERAN Robert Individuální 25 M 1978 5 01:19:24 00:17:43
42 230 ODEHNAL Jan CK Rajbas 26 M 1970 5 01:20:00 00:18:18
43 255 STRYKOVÁ Adéla 4 Z 1999 5 01:20:02 00:18:21
44 239 KORANDOVÁ Petra 2BWINNER TEAM 5 Z 1992 5 01:20:03 00:18:22
45 236 TROCHTA Jaroslav 2BW 27 M 1978 5 01:20:46 00:19:05
46 131 NOVOTNÁ Lucie 2BWINNER TEAM 3 Ž(40-49) 1975 5 01:20:57 00:19:16
47 231 ZBOŽÍNKOVÁ Lucie TJ Spartak Třebíč 6 Z 1991 5 01:21:48 00:20:07
48 130 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 28 M 1959 5 01:22:30 00:20:49
49 252 ČELOUD Patrik 29 M 1989 5 01:23:40 00:21:59
50 222 GRUBNER Tomáš TRI Chrudim 30 M 1967 5 01:24:57 00:23:16
51 900 SOFIN Ivan 31 M 1986 5 01:26:17 00:24:36
52 201 MELICHÁRKOVÁ Karolina 2BWINNER TEAM 7 Z 1991 5 01:26:47 00:25:06
53 235 VALENTA Šimon TRI Cyklochlubna 32 M 2003 5 01:26:47 00:25:06
54 205 JIRÁSKO Lubomír SK SRCH 33 M 1971 5 01:27:10 00:25:29
55 216 ČAPOUNOVÁ Marcela 4 Ž(40-49) 1977 5 01:27:36 00:25:55
56 254 ŠKARKOVÁ Markéta SK TRI CykloChlubna 5 Dky(16-17) 2004 5 01:30:42 00:29:01
57 206 FILIPPI Jiří SK TRI CykloChlubna 34 M 1978 5 01:30:43 00:29:01
58 203 HANSLOVÁ Lenka SK TRI CykloChlubna 5 Ž(40-49) 1973 5 01:31:35 00:29:54
59 212 BIŠKOVÁ Helena 6 Ž(40-49) 1976 5 01:33:44 00:32:03
60 258 KUBIAS Ondřej 35 M 1974 5 01:34:03 00:32:22
61 238 GLEBOV Kirill 36 M 1990 5 01:35:34 00:33:53
62 219 VAVROCHOVÁ Jaroslava Individuální 7 Ž(40-49) 1976 5 01:35:59 00:34:18
63 208 HÉGROVÁ Ivona V V H 1 Ž(50+) 1969 5 01:39:17 00:37:36
64 213 RÝZLOVÁ Michaela 8 Ž(40-49) 1974 5 01:39:28 00:37:47
65 228 ELSNER Ben 37 M 1959 5 01:40:14 00:38:33
66 129 VODIČKOVÁ Iva TTC Olomouc 9 Ž(40-49) 1981 5 01:45:36 00:43:55
67 127 MUSILOVÁ Pavla 10 Ž(40-49) 1976 5 01:52:18 00:50:37

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
09.10.2021 08:30
Běh rektorky
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.